Piet en Peter Römer toklwn als kip en ei SPRAAK Jeugd ziet leven in ruimte wel zitten ^DIO/TELEVISIE Caidaegowcwt MAANDAG 11 FEBRUARI 1985 PAGINA 11 rE]> door Ton Oliemuller „Kijk, thuis rollen we sa men over de vloer van plezier. We hebben het zelfde gevoel voor hu mor. Zegt Peter gewoon tegen mij: „Zeg, paps, ik geloof dat we in de fout gaan". Later bij de opna men in de studio staan we als collega's naast en tegenover elkaar. Die jongen is 32, ruim vol wassen. Dan zegt hij geen „paps" meer, maar „Piet, dat kunnen we niet maken". Van dit kleine stukje huise lijke heisa in de vader-zoon- relatie geeft Piet Römer der gelijke tintelende details wanneer hij komt te vertel len over het ontstaan van de TROS-tv-serie „De kip en het ei", die werd geschreven door zoon Peter, die er samen met zijn vader ook de hoofd rol in speelt, beiden als agent van politie. Daar komt ook de „kip" in de titel vandaan, kip als Amsterdams voor agent. Het wordt dan ook duidelijk wie met het „ei" wordt bedoeld. Tok, tok, al weer een ei. Peter, één van de vier zonen van Piet, alle vier aan het toneel. En dan kan „tokken" ook nog beluis terd worden als de hier en daar wel gehoorde verhol landsing van het Engelse „talk" (kletsen). De eerste aflevering komt as. woensdag op het scherm op Ned. I om 20.33 uur als „Ge zinsuitbreiding" over de va der die wegens renovatie van zijn huis tijdelijk moet wor den geloosd. In de andere rollen staan Andrea Dom burg, Karin Bloemen, Joop Doderer, Rudi Falkenhagen, Jennifer Willems en Imca komedianten, die wel raad weten met het comedy-ka- rakter van dit op de iach ge schreven spel. Tussen de tekst door voortdurend ge schater. Geen misleidend in geblikt gelach. Maar na drie dagen repetitie de vierde dag opname in één keer in de studio met publiek. In de eer ste uitzending al probeert de zoon zijn alleen wonende va der te koppelen aan zijn een zame schoonmoeder. Dat gaat met even plesante als gecom pliceerde wrijvingen ge paard, die voortvloeien uit dialogen als evenzovele dui ten in de zak, waarbij vader Piet en zoon Peter om en om als eikaars aangever funge ren. Peter ziet zelfs kans zijn vader zo gek te krijgen, dat hij als een Stevie Wonder voor een huisorgel komt te zitten. Ongeregeldheden voor het opscheppen. Daar zag de Piet en Peter Römer en Karin Bloemen als de spel-vrouw van Peter. speciaal voor dit spel aange- drew Wilson het publiek al trokken Britse regisseur An- bij zitten. Zo wou Wilson dat ook en zo wordt dat tv-spel gespeeld. In overleg met de auteur, die ook nog als acteur en dramaturg verbonden blijft aan het Haarlemse Cen trum. DRIE BANEN Peter Römer: „Ik heb mo menteel drie banen, waarvan ik zeker voorlopig het liefst die van comedie-schrijver zou willen ontwikkelen. Daar heb ik met mijn vader over gepraat. Die kwam met het idee om van vader en zoon twee dienders te maken. Piet had ideeën bij de vleet. Ik schreef die allemaal op in een kladboekje. Dat legde ik thuis naast mijn schrijfma chine om dat allemaal in speltekst om te zetten. Dat kwam uiteindelijk bij John de Mol terecht en via hem weer bij de TROS. Zo rolde de bal verder, totdat Andrew Wilson er oog en vat op kreeg". Andrew Wilson: „Met zijn di alogen drijft Peter het ver haal, de situaties in een be paalde richting. Het is meer dan heen en weer praten. Er komt beweging uit voort Die natuurlijke discipline bij het schrijven voor toneel en tv- spelen zit in Peter. Daarin herkende ik gelijk de hand van de meester. Comedy is mijn vak en mijn liefhebbe- rij". Piet Romer: „Eén keer zat Peter in tijdnood, gevolg van zijn drie banen. Toen heb ik een aflevering voor hem ge schreven. Die kregen we ge lijk terug gestuurd van Wil son. Die las met één oogop slag dat dit niet het werk van Peter kon zijn. Dat heeft Pe ter nog eens dunnetjes over mogen doen" Piet Römer: „Dan krijg ik de vraag of de TROS deze serie ijlings in produktie heeft ge nomen als tegenwicht voor het VARA-succes met „Zeg 'ns AA". Die veronderstelling slaat natuurlijk nergens op. Peter en ik zijn toneelmen sen. Die werken niet met kijkdichtheidsscores. De Haagse Comedy maakt zijn eigen repertoire en laat dat toch ook niet bepalen door een evt. succes van het Pu- bliekstheater Zo werkt dat niet in de toneelwereld. Bij de omroepen doen ze mis schien wel zo, maar daar staan Peter en ik dan bui ten". Peter Römer: „Er bestaan verschillende soorten come dy. In het ene soort valt de nadruk op de puntige dia loog, het elkaar afsnoepen van grappen. Dat is niet mijn manier van schrijven. Bij mij worden gewone mensen in buitengewone situaties ge plaatst, dat maakt ze iets „groter" dan ze in werkelijk heid zijn. Dat veroorzaakt in „De kip en het ei" het onge wone, waarop serieus wordt gereageerd en dat roept hu mor op". SPEL- VROUW Peter Römer wist tijdens het schrijven van zijn tv-serie al leen, dat in elk geval zijn va der een rol zou spelen. Dat karakter stond hem scherp voor ogen. Van de anderen bleef dat even raden. Pas la ter viel de keus op Karin Bloemen als zijn spel-vrouw Peter: „Nu ken ik ze alle maal. Ik ga vervolgen schrij ven en ik ben blij, dat Karin het zo goed doet in deze serie. Ik kan haar nu op het lijf gaan schrijven. Dat werkt erg prettig". Dit geldt ook voor Joop Do derer als politiechef en voor Andrea Domburg als schoon moeder. Zij woont tegen woordig in Frankrijk. Er is bij de TROS even gedubd over de vraag of men haar naar Holland zou halen. Het laatst zagen we haar als ko ningin Wilhelmina in de „Soldaat van Oranje" Het was de vraag of zij het ge wenste soort schoonmoeder met een tikje air goed zou kunnen neerzetten. Andrew Wilson trok toen naar Frankrijk met een videoca mera. Hij liet haar daarin wat spelen en bij zijn terug keer in Hilversum stelde men vast, dat zij dat type be lichaamde. Daarop heeft men zich niet verkeken. Peter: „Kan ik op Karin en Andrea gaan schrijven. Is weer eens wat anders dan op je eigen vader". STRIP VAN ZOETERMEERSE YVONNE HILVERSUM „Nederland moet bijblijven in de ruimte vaart en zorgen dat de aanslui ting niet verloren gaat. Wonen in de ruimte is dichterbij dan we denken". Dat zegt Wubbo Ockels. de man die op 14 okto ber als eerste Nederlander met de Amerikaanse space-shuttle de ruimte ingaat. De ruimte vaarder is te gast in het KRO- middagprogramma „Zeker Weten", dat dinsdagmiddag om 16.15 uur op Ned. I wordt uitgezonden. In de uitzending, die voor een groot deel in het teken staat van de ruimtevaart, reikt Oc kels de prijzen uit van de wed strijd „Wonen in de Ruimte". Deelnemers kregen van het organiserende Zeiss Planetari um in Amsterdam de niet ge ringe opgave hun fantasie te laten gaan over de manier waarop zij de mens in de ruimte zien leven. De hoofd prijs, een negendaagse reis naar de Verenigde Staten om het vertrek van Wubbo Ockels van nabij mee te maken, is ge wonnen door Fred (19) enMar- tin (21) Veldhuijsen uit Den Helder. Sinds de oproep, die enige tijd geleden al in het programma „Zeker Weten" werd gedaan, zijn niet minder dan 162 werk stukken binnengekomen, waaronder veel tekeningen, modellen, collages en schilde rijen. Er waren drie leeftijds categorieën: tot en met tien jaar. van 11 tot en met 16 jaar en 17 jaar en ouder. Het winnende werkstuk stelt een ruimtestad voor. die vol gens de jury zeer dicht de toe komstige realiteit benadert. De knutselende broers Veldhuij sen hebben dan ook aan alles gedacht. Hun gedetailleerde model, een draaiend ruimte station. heeft zelfs landingsmo gelijkheden voor kleine space- shuttles, communicatie-appa- ratuur, „leefbollen" en cilin ders voor de aanmaak van zuurstof. De jury vindt het ontwerp bovendien zo bijzon der. omdat ruimtewapens na drukkelijk ontbreken. De bou wers rekenen op de verzoe ningsgezindheid van Amerika nen en Russen, ze hebben hun basis dan ook „Am-Sov Peace Town I" genoemd. Een bijzondere vermelding krijgt de 17-jarige Zoetermeer- se Yvonne de Meij van Streef kerk, die een compleet strip verhaal schreef over wonen in de ruimte, met Wubbo Ockels in de hoofdrol. Ze won de Ruimtevaarder Wubbo Ockels, dinsdagmiddag te gast in „Ze-- ker Weten". vierde prijs in de hoogste leef tijdscategorie, na de 19-jarige Hagenaar Lucien van de Abeelen, die met een gedetail leerd model van ruimtewonin-' gen een derde prijs wegsleepte De ruimtebewoner Wubbo Oc kels zegt blij te zijn dat de ruimtevaart in Nederland de jeugd aanspreekt. „Er wordt goed over nagedacht, dat heb ik wel gezien. Het wonen in de ruimte staat dan ook echt voor de deur. en gebeurt al op be perkte schaal. De mens is al meer dan een half jaar achter een in de ruimte geweest, zij het onder niet al te comforta bele omstandigheden De we tenschap in de ruimte staat nog in de kinderschoenen, maar gaat zeker een grote toe komst tegemoet", aldus Oc kels. Hij herinnert aan het be sluit dat de Europese landen vorige week genomen hebben om een ruimtestation te bou-, wen. waarin ook Nederland op bescheiden schaal deelneemt. „Ons land moet ook zeker blij ven aanhaken, anders mist onze wetenschap de boot", denkt Ockels. De mooiste werkstukken van. de wedstrijd zijn de voorjaars vakantie. van 16 tot en met 24 februari, te bewonderen in het. Amsterdamse Planetarium In die vakantie brengt het plane tarium bovendien een pro gramma over Wonen in de Ruimte. De reis door de ster renhemel voert naar ruimte stations. maankolonies en gi gantische ruimtedorpen en - steden. Het programma wordt gepresenteerd door ruimte- journalist Piet Smolders ARJEN VAN DER SAR IEDERLAND 1 d O voq AVRO .ldeiP.30 Ontdek je plekje. Van- ?t di daag: Bronkhorst. bel5.40 Dag huis, dag tuin, dag t, O opbergschuur. Vandaag: Ro- kuu S'61" (herh.). De ouders van vra Rogier hebben een markt- rech kraam, vaak gaat Rogier met voo hen mee. anj5.50 Stuif-es-in. Spel program- kal ma voor scholieren. Presenta- e jn tie: Ria Bremer, a k(J6.55 AVRO's Sportpanorama, eei sportrubriek. NOS |7.30 1/26-Journaal. IVRO 44 AVRO's Toppop. TELEAC __J8.30 Handwerken, les 6. AVRO 19.00 Minibios. 19.10 Televizier magazine. Ac- llee( tualiteitenrubriek. Aandacht hou v00r de sociaal-economische e problemen in het door droog- ri i te geteisterde West-Afrikaan- js se land Mali. Voorts de uit- aj, slag van een politieke enquè- ®zjei te naar het stemgedrag van der< de Nederlanders op dit mo- b(?i ment en een reactie op deze toe7-4 nos •nmfO-OO Journaal. ,°™n AVRO J0.28 F.O. Show. Spelprogram- vooi ma v00r Pasgetrouwde paren rpp, gepresenteerd door Fred Os- b ter. {1.20 De schaduwzijde van de zon (3, slot), Engelse serie. Lavalliere heeft Anna ontmoet en tracht haar te benaderen. Zij is het evenbeeld van de waar hij veel van hield. 23.00 Karei van de Graaf. Rechtstreeks aktueel informa tief praatprogramma. 23.45 Journaal. 23.50 Nieuws voor doven. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven. 18.20 Paspoort voor Joegosla- ven. 18.30 Sesamstraat. 18.45 E Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. HV 19.12 Kwartslag magazine. Afl.: Macht, gezag en frustratie. NCRV 19.27 Ja, Natuurlijk, program ma over natuur en natuurbe houd. 20.45 Maggie Forbes, Engelse politieserie. Afl.: Het woord van een vrouw. Betty Farrell, een vaste tipgeefster, roept Maggie's hulp in. Ze heeft dringend geld nodig en wil een zeer waardevolle tip ver kopen. 21.35 QDRondom tien: Ver krachters, aanranders, slachtoffers. Henk Mochel in gesprek met verkrachte en aangerande vrouwen, Psychi aters, politiemensen en juris ten. 22.15 Voor elkaar. Landelijke ontmoetingsdag jongeren- ouderen. Henk Mochel en Matt Meuser waren gisteren bij enkele ontmoetingen. 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag Vandaag. 23.00 Nieuws voor doven. TELEAC 23.05 Kind en basisschool, deel 2 les 2. BRT 1 18.00 Plons, de gekke kikker. 18.05 Kameleon, jeugdprogramma gepresenteerd door Danny Verbiest. 18.30 Loon naar werken. Drie jaar geleden bracht „Loon naar werken" een serie portretten van mensen die problemen hadden met de economi sche krisis. Wat is er van deze men sen geworden? All.: Jean, 3 jaar later. Presentatie: Frank Dingenen. 19.00 Programma van Het Vrije Woord. Uitzending door derden. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Morgen. 20.15 Videomatch. Videospelletje waarbij twee kijkers per telefoon te gen elkaar uitkomen. 20.20 Doodskleed voor een nachte gaal (Shroud for a Nightingale), 5-de- lige thrillerserie van John Gorrie naar een boek van P.O. James. Afl. 1: Scotland Yard detective Adam Dal- gliesh is op bezoek bij de gevaarlijkse misdadiger Martin Dettinger die in het John Carpenter ziekenhuis ligt. Hij is hier getuige van de dood van een verpleegster tijdens een demon stratie voor leerling-verpleegster. HIJ besluit op onderzoek uit te gaan. 21.10 Villa Tempo of: Gejaagd door de rockcultuur. Met als studiogasten: Thompson Twins ('Lay your hands on me') en The Scabs ('Live your life"). Blikvanger: Harvey and the Wallban- gers; De B. ploeg: De Zuidpoolzus- sen; Elvis Presley - 50 jaar en Tip: „Stranger than Paradise" (herh.). 21.50 Blikvanger, maandelijks mo demagazine. Vandaag in het teken van de mode van de man. 22.40 Journaal en Coda. BRT 2 19.00 Allemaal beestjes. 19.30 Tijdrover: Lieve plantjes. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Extra Time, wekelijks sport- magazine. 21.30 Toto-prognose. 21.40 Het ABC van de computer. Afl. 2: Hoe werkt een computer? Pre sentatie: Martin Valcke (Herh). RTBF 1 16.30 Mededelingen Onem. 16.45 Schooltelevisie. 17.15 Lollipop, gevarieerd kinder programma met tekenfilm. 17.50 Plein Jeu, gevarieerd kinder programma. 19 00 Ce «oir, regionaal magazine 19.25 Minute Papillon en Toto-aan kondigingen. 19.30 Journaal. 20.00 Ecran temoln: Edith et Mar cel, Franse speelfilm uit 1982 van Claude Lelouch met o.a. Evelyne Bouix, Marcel Cerdan jr. en Jacques Villeret. Reconstructie van de relatie tussen de Wereldkampioen boksen. Marcel Cerdan met Edith Piaf. Aansl.: Gesprek naar aanleiding van de film. 23.55 JournaaL TV 5 19.00 Champs Elysées. 19.15 Marie Marie (6). 20.02 Carnets de .l'aventure. Docu mentaire over de Mount Everest in Ti bet. de hoogste berg ter wereld en symbool voor elke alpinist. 22.00 Nieuws. DUITSLAND 1 16.00 Tagesschau. 16.10 Montagsgeschichten. Korte films onder regie van Wolfgang Lie- benelner: 1. Nachtprobe, verhaal van Gertrud Pröhl. 2. Harte Hand und weiches Herz, korte film naar een ver haal van O'Henry. 3. Ein Mann 1st kein Kanarienvogel, kort verhaal van O'Henry. 4. Ein schwerer Fall, kort verhaal van O'Henry. 17.20 Anna, Ciro Co, kinderserie. 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und Heute. 18.25 Musik Convoy. 19.00 Kleine Stadt, ich liebe dich. 19.58 Heute im Ersten. 20.00 mTagesschau. 20.15 Jenseits der Morgenröte (slot), tv-serie. Afl.: De draak spuwt vuur. Met: Julian Glover, Tommi Ohr- ner, Charles Brauer e a Regie: Sigi Rothemund. Aansl.: Ein Platz an der Sonne. 21.15 Okinawa, filmreportage over dit Japanse eiland. 22.00 Gespenstergeschlchten: lm Schatten des Zweifels, tv-film met Leslie Malton. Peter Farber, Udo Kier. e.a. Regie: George Moorse. De rijke Amerikaan Allister Benson en zijn vrouw bezoeken London. In een hotel worden zij aangesproken door het echtpaar Scott, dat hen uitnodigt bij hun thuis. 22.30 Tagest hemen. 23.00 C Das Nacht-Studio: Tage- buch (Naplo gymermeketmnek). Hon gaarse speelfilm uit 1982. Met Zsuzsa Czinköczi, Anna Polony. Jan Nowicki, e.a. Regie: Maria Mèszdros. Julie keert met andere Hongaren na de 2e Wereldoorlog terug naar Hongarije. Haar ouders heeft zij in de Sovjet- Rory Calhoun speelt de rol van Jim Walker in de Amerikaanse speelfilm uit 1965 „Apache Uprising". Duitsland 2 om 20.15 uur. -Unie verloren. Ze wordt opgevangen door haar pleegmoeder Magda. Ze voelt zich erg ongelukkig en keert zich van Magda af. 00.45 Tagesschau. DUITSLAND 2 16.00 Heute. 16.04 EintUhrung in das Mietrecht, informatieve serie over het huurrecht. Afl.: Öfter mal was Neues. 16.35 Boomer, der Streuner, kinder serie. Afl.: Georg en Emma. 17.00 Heute. 17.15 Tele-lllustrierte, gevarieerd magazine. 17.50 Ein Colt lür alle Félle, mis daadserie. Afl.: Computermilllonen. Robert Vesman heeft zich na een mll- joenenzwendel teruggetrokken op zijn privè-eiland. Zijn secretaresse en ge liefde Ivy heeft hij de bons gegeven. Ivy zint op wraak. 18.56 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Reportage am Montag. Zwi- schen Armee und Guerilla. Oorlogs verslaggevers in El Salvador. 20.15 Aufstand der Apachen (Apa che Uprising), Amerikaanse speelfilm uit 1965. Met in de hoofdrollen: Rory Calhoun. Corinne Calvet en John Russell. Regie: R.G. Springsteen. Op een tocht door het Apachenland wor den Jim en Bill door Apachen aange vallen en raken gewond. In Apache Wells komen zij in contact met de be ruchte misdadiger Vance Buckner. Deze loopt met sluwe plannen rond. 21 45 Hauta-joumal. 22 05 Abanteur dar Maditation. Drie schrijvers spreken over hun ervarin- 22 50 dl: Ondertiteling via Tele- Tekst. E Zwart/wlt-uitzending. ■H: Zwart/wlt-uitzending met ondertiteling via Tele- Tekst. 83: Bij niet-Nederlandsta- lige zenders: uitzending in orginele versie met onder titels. ElBij niet-Nederlands- talige zenders: zwart/wit- uitzending in orginele ver sie met ondertitels. 22 50 Daa klalna Farnaahaplal: La- banalèufa in ainar lautlosen Walt, film van Carin Braun. Met: Andrea. Barabara. Brigitte e.a. 00.10 Heute. DUITSLAND 3 WDF 18.00 Telekolleg II: Allerhand Nasen, Cursus Duits, les 19. 18.30 Sesamstraat. 19.00 Aktuelle Stunda. 20.00 Tagesschau. 20.15 Gasucht gefunden. 21 45 Landesspiegel. Von Chicago nach Gutersloh Harmonlca-Pete, aan 22'Thema daa Monata. Aansl. Laatste journaal SKY CHANNEL 16.45 Sky Trax 2. Rock Show met Bruno Brokes. 17.30 Sky Trax 3. Soul Spectacular met Tony Blackburn. 18.30 Green Acres. Komische serie. Afl.: King Oliver I. 19 00 The Brady Bunch. Afl.: Two Pete's in a pod. 19 30 The greatest American Hero. Afl.: It's all downhill from here. 20.20 Vegas. Afl.: Demand and sup ply. 21.10 The untouchables. Afl.: The Dutch Schultz story. 22.05 IJshockey. New York Rangers - Winnipeg. 23.10-00.30 Sky Trax. Herhaling middagprogramma. BBC 1 17.30 Fonz and the Happy Days Gang, kinderserie. 17.55 John Craven's newsround. Jeugdjournaal 18.05 Blue Peter, kinderprogramma. 18.30 Rolf Harris Cartoon Time. 18 58 Weerbericht. 19.00 Journaal. 19.30 London Plus. over duikboten. Afl.: Polaris - patrol. 21.10 Panorama, actualiteiten 22.00 Journaal en weerbericht. 22.30 BPI Awards '85. 00.00 Barry Norman in Chlcago.- 00.50 WeerberichL BBC 2 18.25 Nieuwsoverzicht voor doven. 18 30 The Show Me Show, amuse mentsprogramma. 19.00 D Hollywood Ladies: The Dark Passage, Amerikaanse speelfilm uit 1947. Een ontsnapte veroordeelde ondergaat plastiche chirurgie om zo een nieuw leven te beginnen. 20 45 Vegetarian kitchen, Informa tieve serie. Afl Entertaining. 21.10 Bob Monkhouse, comedy- show. 22.00 Hilary, tv-serie. Met: Marti Cai- ne. Jack Smethurst. Philip Madoc e.a. 22.30 Horizon, wetenschappelijk ma gazine. AflThe new psychics 23 20 Seabrook's year, serie films met verhalen over belangrijke jaren In het leven van Richard Seabrook. 23.50 Newsnight, actualiteiten. 00.35 Tele journal, informatieve se- ITV 17.20 He-man and masters of the Universe. 17.45 Chocky's children. 18.15 Emmerdale Farm. 18.45 Nieuws en weer. 19 00 About Anglia. Regionaal ma gazine 19.30 DlfTrent strokes. Aft.: Arnold saves the Squirrel. 20.00 Automania. 21 00 Full House. Komische serie. Afl.: Such sweet sorrow. 21 30 World in Action. 22.00 Quincy. Afl.: Guilty tin proven 23.00 Nieuws. 23 30 Anglla reports. Oliewinning 00 00 The Streets of San Franciaco. 01.00 The Bounder. 01.30 Marriage Matters. NEDERLAND 1 NOS 09 30 Nieuws voor doven. 10.00 Schooltv. 13.00 Nieuws voor doven. RVU 15.00 S.O.S.: Slachtoffers van verkeersdelicten. KRO 15.30 Holiday eiland, tv-serie 16 15 Zeker weten, een populair-wetenschappelijk pro gramma gepresenteerd door Nelleke Rademaker (zie elders op deze pagi na) 16 40 KRO's Tekenfilmtestival. 17.00 KRO's Middageditie. Met Aad van den Heuvel en Han van der Meer Om 17.30 V*-Journaal (NOS) NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws voor doven. EO 15 30 Vrouw zijn. 16 00 De Waltons. Amerikaanse serie. 16.50 God ia toch sterker. Verhalen uit de Bijbel 1130 T eletek s tmagazine. 14 00 Schooltv. 15.45 Teletekst magazine. 16.30 Mededelingen van de Onem. 16.45 Schooltv. 17.15 Lollipop. DUITSLAND 1 10.00 Heute. 10 03 Jenseits der Mor genröte, tv-serle (herh 11.50 Um- schau. 12.10 Reportage am Montag. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Heute. 13.15 Teletekst-overzicht. 16 00 Ta gesschau. 16.10 Frauengeschichten: Gudula Lorez. 16.55 SpaO am Dien stag. 17.50 Tagesschau. DUITSLAND 2 10 00 Zie Duitsland 1. 15.40 Teletek st-overzicht. 15.56 Programma-o verzicht. 16.00 Heute. 16.04 Trick- bonbone. 16.20 Schüler-Express: Zu dick, zu dünn und lauter Picket. 17.00 Heute. 17 15 Tele-lllustrierte. 17.45 Mein Name is Hase. SKY CHANNEL 14.30 Peru, the hidden empires. Do cumentaire 15.00 The Eddie Kidd spectacular. Documentaire. 1530 New Animal World. Natuurfilm 16 00 Sky Trax 1. Pat Sharp Show 16 45 Sky Trax 2. Monsters of Rock 17 30 Sky Trax 3. Oe Engelse top SO. BBC 1 Breakfast time. 1130 Play 13 30 Journaal. 13 55 Weerbericht. 13 57 Nieuwsoverzicht voor doven. 14 00 Pebble Mill at one. 14 45 Ho- ITV 07 25 TV-AM. 10 30-12 49 Schoolte levisie. 13 00 Cockleshell Bay. 13.10 Rainbow. 13 30 Gardens for all. 14 00 Nieuws en weerbericht. 14 30 Strangers. 15 30 Daytime. 16 00 Vin tage Quit. 16 25 Nieuws. 16 30 The young doctors. 17 00 Cockleshell Bay. 17 15 The Moomins. 17 20 Be hind the bike sheds. 17 45 CBTV HILVERSUM 1 EO: 17.03 EO-Onder. weg 17.55 Mededelingen (NOS). NOS: 18.06 Tijdsein 18 30 Waar wa ren we ook alweer? 18.50 De Wolken wagen 19.02 Ronduit Radiokrant 20.03 De muzikale fruitmand 21 02 Als Mensen veranderen 21 40 Popu laire orgelbespeling 22 02 Veraf en dichtbij. NOS 23 02 Met het oog op morgen AVRO 00.02 Easy listening. 02 02 AVRO s Service Station 06 02 Auto m? AVRO aan. HILVERSUM 2 NCRV 16 45 NCRV 60. 17 00 Hier en Nu KRO 17 30 nws 17.36 Echo-magazine 19 00 Goal op maandag 19 30 Man ed paard 20.00 Nws 20 03 KRO s ope rette-album 21.30 Uit het KRO-ar- chie» Sprong in het heelal, hoorsp se rie (6). 22 30 Nws 22 35 Uw konink rijk kome 22.45 Da Capo HILVERSUM 3 NOS 18 04 De Avond- spits AVRO 19 03 De zwevende he mel 20 02 Nationale L P. Top 5G 22 02 Candlelight 23 02 Jazzpodiun* HILVERSUM 4 NOS 18 00 Nw« VARA 18 02 Malcolm Frager speeft sonates van Beethoven 19 20 Wee- ken van Coreili en Bach 20 00 Rade Filharmonisch Orkest 22 00 Jazz-op- -vier 23.00 Het zout in de pap HILVERSUM 5 HV 1805 Het voor deel van de twijfel. NCRV 16 20 Oe smaak van macht. 18 30 Uitzending van de Mormonen 18 45 Uitz van de Vrije Gedachte NCRV 18 50 Er staat geschreven. NOS 19 00 Nieuws voor buitenlanders TELEAC. 19 40 Marok kaanse en Berbervrouwen projekt 20.10 Programmeren met Pascal 20 40 Nederlandse literatuur ha 1830. les 12 21 10 CAOCAM. 21 40 Twintig jaar Teleac RADIO RIJNMOND 16 30 Middag- progr met Erik Post Morgen HILVERSUM 1 AVRO 7 03 Auto In? AVRO aan 8 06 AVRO s Radiojour naal 8.15 Uil Studio en Theater 9 03 Nederlands op AVRO-I 10 03 Snot neus ahoyt 10.13 Arbeidsvitaminen. 11 03 In de greep van de angst, hoor spel serie (2k 11 38 UIT ts IN 11 57 Beursplein 5 EO 12 03 Lunchtime Magazine 13 06 Tijdsein 14 03 Vrouw zijn. 15.03 Voor elk wal wile 15 45 Open huis VPRO 17 03 Borat HILVERSUM 2 KRO 7 00 Nws 7 06 Het levende Woord 7 16 Echo 8 30 Nws 8 33 Postbus 900 8 45 Levens- liet en levensleed 9 30 Nws 9 33 M-V-megazine 10 30 Nws 10 33 Wat heet oud. 11.30 Nws 1133 Mat de KRO. met Anne 12 00 Kruispunt OVERH VOORL 12 16 Uitz voor de landbouw NOS 12 26 Meded voor land- en tuinbouw 12 30 Nws KRO 12 36 Echo 13 00 Nws 13 10 Echo- - politiek 13 30 Nws 13 33 Glas m lood. 14 30 Nws 14 33 Sporen m het achterland 15 00 KRO s Misdaad re constructie TROS 15 30 Nws 15 33 TROS Nieuws Show HILVERSUM 3 VARA 7 03 Geaode- meurders 9.03 In afwachting van 1103 Doorloper 12 03 Panijoen 3 14 03 Hollands handwerk. 16 03 De verukkeiijke vt|ftien HILVERSUM 4 TROS: 7 00 Een goede morgen met Professor Roesch (8 00 Nws 9 00 Continu kiess 11 00 TROS Concertzaal 13 00 Nws 13 02 De kiass top tien 13 30 Primeurs van de matnis en concertagenda 14.00 Bat- cantortum NCRV 16 00 Liter am* 17 00 Populaire kiass»e*en HILVERSUM S NOS 9 03 NOS-Spor tief 9 25 Waterst RVU 9 30 ABe- mans Veren NCRV 1000 Onder Schooltijd 10 20 Turkije, brug tussen RADIO RIJNMONO 7 30 OcMend- progr met Peter Schuiten. Mrö- dogprogr met Enk Poer

Leidse Courant | 1985 | | pagina 11