Joegoslaven lopen niet warm voor WK SE FIDE: tweekamp duurt te lang Eerste zege ploeg Post voetballerlei VOORDELIGE VLIEGREIZEN NAAR SPANJE EN GRIEKENLAND WORT CeidócSou/imxt ZATERDAG 9 FEBRUARI 1985 PAGINA 7 iort op tv Ijerland 1, 22.35 uur Voetbal Ierland 2, 16.15 uur: Schaat- EK kunstrijden Gothenburg WK hardrijden dames Saraje- Jerland 2, 22.45 uur: Studio >rt. gië Nederlands, 15.40 uur: kunstrijden. gië Nederldnds, 23.15 uur. >rt op zaterdag. Island 1, 18.05 uur Die jrtschau. Island 2. 9.55 en 13.25 uur: skiën: slalom dames. Island 2, 16.00 uur: EK istrijden. Island 2, 22.05 uur Das Ak- lle Sport-Studio. Island 3, 20.15 uur: Sport im Ifc 2, 21.05 uur: Rugby special. 13.15 uur: World of sport. I Channel, 13.00 uur: IJshoc- Montreal-Vancouver, f Channel, 14.05 uur: Dragra- r Channel, 15.05 uur Interna- lal motorsport. I Channel, 20.40 uur Ameri- ins worstelen. iRGEN jerland 1, 11.50 uur: Schaat- c WK dames Sarajevo. Ierland 2, 17.55 uur: Schaat- i: WK dames Sarajevo, derland 2, 19.00 uur Studio prt. Igië Nederlands, 20.05 uur prtweekend. Igië Frans, 18.30 uur: Sport. Itsland 1. 9.55 en 13.20 uur skiën: slalom heren, itsland 1, 15.45 uur EK istrijden. Itsland 1, 18.23 uur Die Drtschau. itsland 2, 17.22 uur Die srt-Reportage. itsland 3, 19.00 uur: Sport im C 1, 17.35 uur: EK kunstrij- C 2, 17.30 en 00.35 uur: In- Pr bowls. C 2, 21.25 uur: Golf. f, 15.30 uur: The big match. I, 17.55 uur: EK kunstrijden, y Channel, 13.00 uur: Ameri- i football. y Channel, 14.20 uur: Ameri- ans worstelen. ;rdoold idt bij Ijarten 5) I HAAG Titelverdedi- Verdoold heeft na drie len van de strijd om het 60 gs biljartkampioenschap idklasse libre klein de lei- 20 genomen. Verdoold bleef oo »slagen en heeft een moy- van 13.84 opgebouwd. In tweede ronde haalde hij g lard uit tegen Bleyenberg: oo 14 in zes beurten. 90 Gullik. op de eerste dag g joed begonnen, viel terug so et klassement. In de twee- g onde moest hij in Lugies so meerdere erkennen: 180- in 14 beurten. De door een oo idblessure geplaagde Van «o lik leed in de derde ronde {J »n Bleyenberg verlies: 180- in acht beurten. Van Bil- medekoploper, deed van li spreken door de hoogste ^le (95) achter zijn naam te rijven. Vanavond worden wedstrijden in Samonda rtgezet, waarna morgen de des volgen. iland is: 1. Verdoold 6-13.84; 2. Bilzem 6-11.02; 3. Hoogervorst 4- 4. Van Gulik 2-17.84; 5. Bleyen- 2-10.83; 6. Lugies 2-8.62; 7. ik 2-8.34; 8. Boerma 0-7.62. GRATIS ELKE WOENSDAG DE BIJLAGE BI] UW KRANT MET INFORMATIE OVER FILMS MUZIEK THEATER. RFCREATIL.EXPOSIT1ES INEEN COMPLETE AGENDA Canadese coureur verongelukt DAYTÖNA BEACH De 34-jarige Canadese coureur Francis Affleck is omgeko men bij een auto-ongeluk op het circuit van Daytona Be ach (Florida). Tijdens de training voor de 500 mijlen van Daytona op 17 februari aanstaande raakte hij de macht over het stuur van zijn Ford kwijt en schoot met een snelheid van rond de driehonderd kilometer tegen de vangrails. Het is het veertiende dodelijk on geluk op Daytona sinds de opening van het circuit in 1959. Samaranch: Belgrado kandidaat voor OS BELGRADO Belgrado moet zich kandidaat stellen voor de Olympische Zomer spelen van 1992. Dat heeft voorzitter Juan Antonio Sa maranch van het Internatio naal Olympisch Comité (IOC) gisteren gezegd in de hoofdstad van Joegoslavië. „Belgrado bezit op sportief gebied alle voorwaarden voor de Spelen", zei Sama ranch. Als Belgrado op de aanmoediging van de Span jaard ingaat, krijgt Amster dam er een concurrent bij. Argentijnse voetballers geschorst wegens corruptie BUENOS AIRES De B-selectie van het Argentijnse elftal plus het technisch kader is door de nationale voetbalbond bestraft met schorsingen, variërend van twee tot vier jaar. De ploeg heeft zich vorig jaar tijdens een toernooi in Maleisië schuldig gemaakt aan corrupt gedrag. De spelers van het B-elftal werden twee jaar uitge sloten van internationaal voetbal. De trai ner, de fysiotherapeut en de arts werden geschorst voor drie jaar, twee begeleiden de bestuursleden kregen vier jaar. De straffen werden uitgesproken, nadat een Argentijns dagblad had onthuld, dat de spelers en het kader in Maleisië 500 dollar de man hadden aangenomen om de wed strijd tegen Pakistan slechts met één doel punt verschil te winnen. Hoge verkeersboete voor Paul Breitner GUNZBURG Paul Breitner, de voormalige topvoetballer, is door de rechtbank in Günzburg veroordeeld tot een boete van meer dan twaalf duizend gulden wegens het op onverantwoorde wijze besturen van een auto. Volgens de aan klacht had de 33-jarige Breitner, veelvuldig Westduits international, op de A8 ter hoogte van Burgau een arts gesneden. Breitner wist zich niets meer van het voorval te herinneren. Zijn verdediger voerde aan, dat de oud-voetbal ler als topsporter een smetteloos blazoen had. Hij was in de lange loopbaan bij Bayern Mün- chen. Real Madrid en Eintracht Braunschweig nooit uit het veld gestuurd. Breitner gaat in be roep tegen de straf. SARAJEVO Een jaar na de Olympische Spelen hebben de inwoners van Sarajevo de belangstelling voor de schaatssport ge heel verloren. De vlaggen met de vijf olympische ringen wapperen nog steeds fier aan de honder den vlaggenmasten en doen derhalve alles ver moeden. Een wandeling door de stad maakt al gauw duidelijk dat Saraje vo slechts nageniet van het Olympische evene ment in '84. Overal in de drukke winkelstraten kom je Vucko, de Olympi sche mascotte tegen. Slechts hier en daar wijst een aanplakbiljet op het voor de deur staande we reldkampioenschap voor dames. In het pittoreske stadsdeel Bascarsija gaan de Joegoslaven er schich tig aan voorbij. Het handje vol luidruchtige suppor ters uit Nederland zal daarom langs de Zetra- baan zeker te horen zijn. Tegen een troosteloos decor zal het kwartet van coach Tjaart Kloosterboer moeten trachten de ronduit slechte prestaties van de OlympfSche Spelen uit te wissen. Het „opperhoofd" van de Nederlandse schaatsko- lonie wil lïever niet worden herinnerd aan die deceptie. „Wat in het verleden is ge weest, is gebeurd", roept Kloosterboer. Toch zal ook hij met enige angst de ovale ijspis- te in Sarajevo binnenstappen. Met duo Yvonne van Gennip en Ria Visser wenste hij de Oosteuropese concurrentie harde klappen toe te dienen, maar het afhaken van Visser is een lelijke streep door de re kening. Bovendien is het nog maar afwachten of Van Gen- nip de kracht van voor haar griepje weer te pakken heeft. Bij haar aankomst voelde de 20-jarige Haarlemse zich nog steeds niet fit. „Ik heb al de hele week hoofdpijn, en gaat niet over", verzuchtte Van Gennip. In de ochtendtraining werd een deel van haar angst weg genomen, omdat Van Gennip goed rondging op het (te) zach te ijs. Tjaart Kloosterboer stel de dat ook tevreden: „Op haar techniek viel niets aan te mer ken. Van bibberigheid in de benen viel evenmin iets waar te nemen". Om de Haarlemse in puike vorm aan de start te krijgen is zij de afgelopen week intensief belast. Van Gennip moest immers haar achterstand in versneld tempo inlopen. De vrees dat ook Marieke Stam en Thea Limbach door het virus worden aangetast lijkt ongegrond. Stam, die vo rig jaar als 15e in het WK- klassement eindigde, en Lim bach draaiden gistermorgen soepel hun rondjes. De enige klacht was de toestand van het ijs dat danig werd beïnvloed door de buitentemperatuur van 3 graden boven nul. De Joegoslavische ijsmeester heeft plechtig beloofd dat de glan zende piste tijdens de twee wedstrijddagen wél in de juiste conditie is. Inmiddels is er binnen de kernploeg de wens geuit om voor belangrijke toernooien niet eerder dan noodzakelijk terug te keren naar Neder land. ..In Davos is nog nooit iemand ziek geworden", klaagde Kloosterboer zijn nood. „Dat Nederlands kampi oenschap stond wel erg be roerd geprogrammeerd. Maar een NK mag en kan je als kernploeg niet laten schieten. Gunstige loting voor Van Gennip SARAJEVO De loting is voordelig uitgepakt voor Yvonne van Gennip. De Nederlandse titelkandida te start vandaag de op de 500 meter én de drie kilo meter na Andre Schone, de gedoodverfde winnares uit Oost-Duitsland. De loting had voor de 500 meter had het volgende resultaat: 1. Blair (VSt)-Schone (Odl); 2 Van Gennip Ned)-Hoiseth (Noo); 3. Boorsma (Ned)-Schal- ling (Odl); 4. Fatejeva (Sov- )-Schönbrunn (Odl); 5. Plesjkova (Sov)-Brehm (Odl); 6. Kharlano- va (Sov)-Bogolova (Sov); 7. Stam (Ned)-Hassmann (BrD); 8. Gold man (VSt)-Tartia (Fin); 9. Has himoto (Jap)-Lambert (Can); 10. Grenier (Can)-Carlén (Zwe); 11. Mullen (VSt)-Limbaeh (Ned); 12. Gonoi (Jap)-Lee Kyueng (ZKo); 13. Krohn (Zwe)-DAndrea (VSt); 14 Kerla (Joe)-Salm.a (Fin); 15 Van Helden (Fra)- yon Han (NKo); 16. Jezierska (Pol) 3000 meter: 1. Kharlamova-Hoi- seth; 2. Schöne-Stam; 3. Van Gennip-Blair; 4. Schönbrunn- -Brehm; 5. Plesjkova-Fatejeva; 6. Schalling-Bogotova; 7. Lam bert-Hashimoto; 8. Gonoi-Gre- nier; 9. Hassmann-Tartia; 10. Boorsma-Mullen; 11. Carlén- -Goldman; 12. Limbach-Jeziers- ka; 13. Kerla-Salmia; 14. Krohn- -D'Andrea; 15. Van Helden- -Kyueng; 16. Han rijdt alleen De meisjes waren afgetraind tot en met en dan ben je zeer vatbaar voor een virus. Ook al verricht je dagelijks bloedon derzoek. een virus houd j&niet buiten de deur". HENNIE LEMEIN Sportwereld Kunstrijden Jozef Sabov- cik uit Tsjechoslowakije is in Gotenburg Europees kam pioen geworden. Vladimir Ko- tin uit de Sovjet-Unie eindigde als tweede. De Nederlander Ed van Campen werd negentien de. Voetbal Rob Koevermans van eerste-divjsieclub SVV is door de tuchtcommissie van de KNVB voor drie wedstrijden geschorst. Voetbal De afdelingen Rot terdam en Gouda van de KNVB hebben wegens de on gunstige weersomstandighe den voor vandaag alle wed strijden afgelast. Atletiek Bij internationale indoorwedstrijden in Madrid heeft Nellie Cooman (AVR) de 60 meter bij de dames gewon nen in een tijd van 7,31 secon de. Gouden voetbalveld MOSKOU Arbeiders, die bezig waren met het omspitten van een voetbalveld in Polotsk Sovjet-Uniehebben goudstaven ontdekt. Volgens experts van het plaatselijke museum is het goud tenminste duizend jaar oud. Het persbureau Tass legde uit, dat de vinders volgens de Russische wetgeving recht hebben op een kwart van de waarde van het goud. Maar het persbureau zei er niet bij, op welk bedrag de arbeiders kunnen rekenen. MOSKOU De internationa le schaakfederatie (FIDE) is van plan de reglementen voor de strijd om het wereldkampi oenschap te wijzigen. De be slissende tweekamp voor de wereldtitel zal voortaan over niet meer dan 24 partijen gaan. Dit heeft de Westduitser Alfred Kintzel, lid van het da gelijks bestuur van de FIDE, gisteren in Moskou bekend ge maakt. In de hoofdstad van de Sovjet-Unie was de tweekamp Karpov-Kasparov gisteren aan de 48e' partij toe. Het duel werd afgebroken. Karpov leidt nog steeds met 5-2. De partij tussen Karpov en Kasparov (wit) had het vol gende zettenverloop: Pf3xe5 d7-d6; 4 Pe5-Ï3 Pf6xe4; 5. d2- d4 d6-d5; 6. Lfl-d3 Pb8-c6: 7. 0-0 LT8- e7; 8 c2-c4 Pe4-f6; 9 Pbl-c3 0-0; 10. h2-h3 d5xc4. 11 Ld3xc4 Pc6-a5. 12. Lc4-d3 Lc8-e6. 13 Tfl-el Pa5-c6; 14 a2-a3 a7-a6; 15. Lcl-f4 Dd8-d7; 16. Pf3-e5 Pc6xc5: 17 d4xe5 PT6-d5. 18 Pc3xd5 Le6xd5: 19. Ddl-c2 g7-g6; 2a Tal-dl c7-c6: 21 Lf4-h6 Tf8-d8; 22. e5-e6 f7xe6; 23 Ld3xg6 Le7-f8. 24 Lh6xf8 Td8xf8, 25. Lg6-e4 T(8-f7. 26. Tel-<?3 Tf7-g7; 27 Tdl-d3 Ta8-f8, 28. Te3-g3 KcS-hS; 29. Dc2-c3 Tf8-f7. 30 Td3-e3 Kh8-g8; 31 Dc3-e5 Dd7-c7; 32 Tg3xg7+ Tf?xg7; 33 Le4xd5 Dc7xe5; 34. Ld5xe6+ De5xe6. 35. Te3xe6 Tg7-d7; 36 b2-b4 Kg8-f7; 37 Te6-e3 Td7-dl 38 Kgl-h2 Tdl-cl; 39. g2'g4 b7-b5; 40. T2-T4 c6-c5. afge broken, wit heeft 41e zet onder cou vert afgegeven. Afgebroken positie voor wit: Kh2. Te3, pionnen: a3. b4. f4. g4. h3. Zwart: Kf7. Tel. pionnen. a6. b5. c5. h7. BF Reddick gearriveerd AMSTERDAM De Canadese halfzwaargewicht Jerry Red dick. maandag tegenstander van Alex Blanchard voor het WAA-wereldtitelgevecht, arriveerde gisteren in Amsterdam. De 24-jarige bokser heeft de bijnaam „Mr Truck", omdat hij als een truck over zijn tegenstanders pleegt heen te walsen. Reddick is overtuigd van de winst: „Ik heb een opname gezien van het ge vecht tussen Koopmans en Blanchard. Dat zei mij overigens niets want uit ervaring weet ik, dat je een tegenstander pas leert kennen, wanneer je een of twee ronden met hem bezig bent. Ik ben naar Nederland gekomen om wereldkampioen te worden". Rechtszaak tegen Moses uitgesteld LOS ANGELES De rechts zaak tegen de tweevoudige olympische kampioen en we reldrecordhouder op de 400 meter horden. Edwin Moses. is gisteren in Los Angeles uitge steld tot maandag omdat de de rechtbank een achterstand in zaken heeft. Moses wordt er van beschuldigd op 13 januari in Los Angeles een prostituee te hebben aangesproken, het geen volgens de Amerikaanse wet is verboden. De vrouw, die Moses aansprak, bleek een als publieke vrouw vermomde agente te zijn. Bovendien werd bij de controle van Moses een hoeveelheid drugs aangetrof fen. De aanklacht wegens het in bezit hebben van drugs is door de politie teruggenomen omdat het slechts over een on betekenende hoeveelheid ging. Boksen afgelast DEN HAAG De Nederlandse Boks Bond heeft gisteren de wedstrijden in Dordrecht afgelast. Door de vervelende situatie op de wegen konden de meeste boksers niet op tijd aanwezig zijn voor de strijd om de Zuidhollandse kampioenschappen. De par tijen zijn uitgesteld naar komende vrijdag. LUNEL Eric Vanderaerden is gisteren winnaar geworden van de eerste etappe van de Ster van Besseges, een elappewed- overwinning voor de ploeg van Peter Post in dit wielerseizoen. De Fransman Laurent Fignon bleef leider in het klassement. Nico Verhoeven is als vijfde geëindigd in de derde etappe van de Ruta del Sol. De rit van Linares naar Priego de Cordoba ein digde in een overwinning voor de Spanjaard Federico Echave. De Westduister Rolf Golz bleef klassementsleider legering eist 0. lopingcontrole o n Nederland mag de prole- 0 tatiek rond het gebruik van bping af en toe een vloed- ]olf van publiciteit teweeg rengen, overgaan tot maat delen is er (nog?) niet bij. n België is men op dit ge- j 73 ied al iets verder. De Belgi- ».25 :he regering heeft immers j'oo eslöten, dat van af komende iso jaand dopingcontroles moe- fn worden gehouden na af in \op van wedstrijden in de oogste klasse. mi Wedstrijd van f.20 J j-j§ lutomerken 1.'ea ochaux-Racing Paris, een vedstrijd in de hoogste afde- mmmming van het Franse voetbal, Ifek onlangs wel een wed- I trijd van automerken. De —thuisclub speelde uiteraard oef shirtreclame van de na- 11/4 \urige Peugeot-fabrieken. VjL tegenstander Racing Paris 7/a dverteerde vai de shirts 8 i/e oor Matra. Langs het veld 1/4 tonden voornamelijk borden 7/8 'an LADA. Alsof dat nog uet ëenoeS was> heette de 8 3/4 dienstdoende scheidsrechter i7/t 'erran- 1 1/2 is/s Nationale ploeg tpgeheven *3/8 i 2 7/8 *et ministerie voor Sport in 'e Afrikaanse staat Niger heeft het nationale voetbal elftal opgeheven. De aanlei ding hiervan was de neder laag van 1-0 tegen Ivoorkust. De staat voelde zich zo bele digd, dat officials, trainers en spelers aan de kant werden gezet. Hen werd gebrek aan respectievelijk inspiratie, in zicht en inzet verweten. Het ministerie voor Sport heeft verklaard pas toestemming te geven een nationale ploeg te formeren, wanneer er weel zo veel vertrouwen is, dat er minimaal wordt gewonnen van Ivoorkust. Platini denkt aan stoppen Michel Platini, Europees voetballer van het jaar in 1983 en 1984, denkt aan stop pen. Hij verklaarde onlangs in een interview, dat hij na het aflopen van het contract met Juventus in 1986 er aan denkt een punt achter zijn actieve voetballoopbaan te zetten. Hij schat de kans op tachtig procent. Mocht hij toch doorgaan, dan wil hij zijn geluk beproeven in En geland of de Verenigde Sta ten. „Het gaat mij dan niet in de eerste plaats om het geld, maar gewoon om daar in de wereld een tijdje te leven, waar het mij interessant lijkt. Indoorvoetbal in Amerika? Het lijkt mij wel wat, maar het bezwaar is, dat in de pe riode dat dat daar wordt ge speeld mijn kinderen naar Michel Platini: „Na '86 niet meer om geld". school moeten. Ik wil bij mijn gezin blijven. Spelen in de Engelse competitie lijkt mij gewoon een geweldigde ervaring, zij het voor niet meer dan een jaartje". Dr. Foni overleden Enkele weken geleden over leed op 74-jarige leeftijd in Zwitserland Dr. Alfredo Foni. In zijn leven stond hij bekend als Italiaans interna tional. Hii werd met het Ita liaanse elftal in 1936 Olym pisch kampioen en in 1938 wereldkampioen. Later ge noot hij bekendheid als coach van vooral het Zwitserse elf tal, dat in 1966 deelnam aan de eindronde van het WK in Engeland. Daarvoor had Zwitserland onder meer Ne derland uitgeschakeld. Foni diende ook diverse Italiaanse topclubs als coach. Bondsbureau leeg gehaald Het bureau van de Chileense voetbalbond in Santiago is enkele weken geleden geheel leeg gehaad. De bond tobde al jaren met het probleem van een lege kas. De schul den waren zo hoog opgelo pen, dat de schuldeisers uit eindelijk hebben geprobeerd iets van hun vorderingen te rug te zien. Zo kon het ge beuren, dat op een morgen de complete inboedel van het kantoor van de Chileense voetbalbond werd leeg ge haald en in het openbaar werd verkocht. Met de clubs torstte de bond een met schuldenlast van ruim veer tig miljoen met zich mee. Premie sportief en aanvallend voetbal De Zwitserse club La Chaud- de-Fonds heeft een bijzonde re sponsorovereenkomst ge sloten met een uurwerk fa briek. De overeenkomst is voor een belangrijk deel ge baseerd op premies voor aan vallend en sportief spel. De club krijgt een vast bedrag van 45.000 Zwitserse fran ken. De fair play-bonus is 30.000 franken. Bij een waar schuwing gaat er steeds 500 frank af en bij een rode kaart 2000 frank. Een doelpunt le vert 300 frank op en een plaats bij de eerste zes een bedrag van tussen .de 15.000 en 20.000 frank. In totaal denkt La Chaud-de-Fonds een bedrag van de uurwerk- Tony Woodcock: uit de ploeg gezet. fabriek te incasseren van 80.000 a 100.000 Zwitserse franken. Euzie met Arsenal Tony Woodcock geeft steeds meer voer aan de geruchten stroom. volgens welke hij Ar senal de rug toe zal keren om opnieuw voor FC Köln te gaan uitkomen. Door eerst te weigeren in te gaan op een voorstel het contract met Ar senal te verlengen, heeft hij zo slecht gespeeld, dat mana ger Don Howe hem buiten de ploeg zette. Met een andere ster, die tot dusver maar zel den schitterde, Charly Nicho las, is Woodcock naar de re serves verwezen. Woodcock heeft hierover zeer nijdig ge reageerd, hetgeen zijn ver trek wel eens zou kunnen be- spoedigen. sportuitslagen WIELRENNEN Ster van Besseges, 1e etappe: 1. Vanderaerden (Bel) 126.800 kilo meter In 3 uur 18 minuten 35 secon den (gemiddelde snelheid 37.646 kilo meter per uur); 2. De Vos (Bel); 3. Planckaert (Bel); 4 Wojtinek (Fra); 5. Garde (Fra); 6 Lauraire (Fra); 7. Vi- chot (Fra); 8. Eaton (VSt); 9. Ander son (Aus); 10. Bradley (VSt); 13. Planckaert (Bel); 17. Fignon (Fra); 21. Oosterbosch (Ned); 29 Rooks (Ned). Algamaan klaaaamant: 1. Fignon (Fra) 3 uur 21 minuten 8 seconden; 2. Lecrocq (Fra) op 1 seconde; 3. Van deraerden op 2; 4. Wojtinek op 2; 5. Anderson op 2; 6. Rooks (Ned) op 2; 7. Pensee (Fra) op 2; 8. Grewal (VSt) op 2; 9. Garcia op 2; 10. Peiper (Aus) op 3; 15. Lubberdlng op 3; 17. Oos terbosch op 4; 19. De Rooy op 5; 21. Nulens op 5. Ruta del Sol, darde etappe: 1. Echave (Spa) 198 kilometer In 5 uur 21 minuten 3 seconden; 2. San chez (Spa) op 1 seconde; 3 Blanco (Spa); 4. Golz (BrD); 5. Verhoeven (Ned); 6. Hermans (Ned); 7 Iglesias (Spa); 8. Indurain (Spa); 9 Prieto (Spa); 10. Ibanez (Spa); 11. Van Kat wijk (Ned); 14. Saronni (Ita); 20 Van Poppel (Ned); 22 Nevels (Ned); 44 Van Meer (Ned); 45. Habets (Ned) al len z.t. Sanchez; 57. Mackay (Ned) op 35 seconden; 60. Broers (Ned) op 51; 68 Pirard (Ned) op 57; 69 Slende- broek (Ned) op 1.16 minuut Alge meen klassamant:. 1. Golz (WDI) 14 uur 52 minuten 10 seconden; 2 Blan co (Spa) op 3 seconden; 3. Verhoe ven (Ned) op 4; 4. Indurain (Spa) z.«.; 5. Saronni (Ita) op 8. BILJARTEN NK driebanden. Wijchen: Derde ronde: De Jong-Arnouts 50- 49/54. Weyenburg-Van de Looy 50- 39/37; Van der Smissen-De W.lde 50- 43/48. Van Bracht-Doggen 50-39/46. Vierde ronde: De Wilde-De Jong 50- 36/36; Weyenburg-Doggen 50-40/48; Van Bracht-Arnouts 50-28/33. Van der Smissen-Van de Looy 50-43/53 Stand na vier ronden 1 Van Bracht 8-1.169; 2 Van der Smissen 8-0.930. 3 Weijenburg 5- 0.960; 4. De Jong 5-0 873. 5 Van de Looy 2-0 910; 6 De Wilde 2-0 880; 7. Arnouts 2-0 871, 8 Doggen 0-0 806. HIEROVER LEEST U ALLES IN DEZE ANWB REISBROCHURE: 288 PAGINA'S VOOR FV. BESTEL SNEL! U kunt het boek zelf halen b| alle ANWB kamwen en de reeburo's van Holland International en NRV Holiday of beseften -><ëi nrPTTI nn»| Stuurmg t sm deinstrahjre DLOILLDUIV VAKANTIE'85VOORDEELB0EKINGS80EK J I NaamM/V I Straat1 Vul in. knip uit en stuur dete bon vandaag nog in een envelop naar ANWB j Reuen, antwoordnummer 10. 2500 XM Oen Haag Posttegel plakken Moeit niet U knigt het boek en een acceptt>ro kaart all- oegetonden y| u kunt hét boek"ook telefo!lisCH~beste~llen BEI ANWB LEIOEN 07114 62 41 UIT EN THUIS MET DE ANWB AA/IVÉ

Leidse Courant | 1985 | | pagina 7