Stunt van
Foreholte
ss
VLIETWIJK 3 KAMPIOEN
N sportuitslagen
SPORTTRIBUIME
Elise Krij nen snen
Guyt bevestigt klasse
op NK veldrijden
ZeidózQowiarit
MAANDAG 28 JANUARI 1985 PAGI]
LEIDEN De dames van
Plantenhoek Foreholte en
d-e dames van OASE heb
ben voor stunts gezorgd.
Beide ploegen wonnen
van de koploper uit hun
divisie. Foreholte bleef
voor een overvolle Gaas-
bak ODIN met 12-10 de
baas. HVS profiteerde van
de winst van OASE, Door
zelf met 13-9 van Ver-
burch te winnen schuift
het langzaam maar zeker
naar een toppositie. Mer-
casol Saturnus kwam voor
en stunt tegen Mountain
Stars twee doelpunten te
kort. Het werd 13-14.
Het duel tussen Foreholte en
Odin is op het scherp van de
snede uitgevochten. Een span
nende en gelijkopgaande wed
strijd. Foreholte hield met een
aggresieve 4-2 verdediging
Odins tweede lijn op afstand,
maar scoorde zelf ook weinig.
Bij rust had Foreholte een 4-3
voorsprong. Met tien minuten
te spelen scoorde Nel Geer-
lings met een van haar vier
doelpunten 10-10. Foreholte
sloot een aanval te vroeg met
een schot af, maar de Odin-
keepster kon de bal niet goed
verwerken. Met een snoek-
duik werkte Thea ter Heijde
de terugstuitende bal over de
doellijn. De Voorhoutse sup
porters moesten van het veld
gestuurd worden voordat de
laatste minuut uitgespeeld kon
worden. Marian Mens omzeil
de toen de man-to-man: 12-10.
Op papier leek het onderaan
bungelende OASE een mak
kelijke prooi voor UVG, maar
in Roelofarendsveen pakte dat
anders uit. Tot 3-3 was er geen
krachtsverschil. Daarna keken
de Schiedamsen groter wor
dende verbijstering toe hoe
Annet, Lydia en Roos van der
Poel, Helma van der Geest en
Gerrie Hoogeboom in de eer
ste helft voor een 11-3 voor
sprong zorgden. In de tweede
helft kwam UVG wel terug,
bij 13-9 leken er zelfs weer
mogelijkheden te liggen, maar
Roos van de Poel herstelde
met twee doelpunten de mar
ge. Eindstand: 16-10. HVS be
groette deze uitslag met vreug
de. Ondanks een matige sei
zoenstart, draaien de Stomp-
wijksen nu mee in de top van
diezelfde divisie. Verburch
werd door hen in de eerste
helft gedeklasseerd. Met 7-2
legden ze de basis voor de uit
eindelijke 13-9 overwinning.
De heren van Saturnus speel
den tegen Mountain Stars een
spectaculaire wedstrijd. Moun
tain Stars, die hun midop-
bouwspeler goed uitgeschakeld
zag, leek door inkomende spe-
De dames van Plantenhoek
Foreholte komen voor de
achtste finale van de NHV-be
ker uit tegen eredi vision ist
PSV. De wedstrijd wordt ge
speeld in de Voorhoutse Gaas-
bak. Aanvang 21.00 uur
Iers aanvankelijk te kunnen
profiteren van de ruimte op d§
cirkel. Pas na 0-3 en 1-4 wierp
het verdedidigingssysteem
vruchten af. Aan de andere
kant kreeg Saturnus niet veel
kansen. Tien seconden in de
tweede helft zorgde Anton
Klok uit een overtalsituatie
pas voor aansluiting (5-6).
Daarna ging het gelijk op tot
13-13. Een van de vele uitslui
tingen bezorgde ditmaal Satur
nus een numerieke meerder
heid. De Leidenaren benutten
dit voordeel echter niet. Zij
moesten zelfs de beslissende
tegentreffer incasseren: 13-14.
De dames van Olympia en
MMO bevinden zich in de de
gradatiezone van de derde di
visie. MMO speelde tegen de
derde degradatiekandidaat
EHC. maar bakte er weinig
van. Het eerste halfuur ging
verdedigend redelijk maar la
ter zakte het team toch weg.
Na 4-2 bij rust werd het uitein
delijk 13-5. Olympia speelde
een betere wedstrijd, maar
bleef ook met lege handen
achter. De achterstand op
Quintus 2 werd in het tweede
deel wel tot 8-7 teruggebracht,
maar de Wassenaarsen zijn te
onervaren om die opmars
voort te zetten. Het werd 10-8.
Ook de heren van Rijnstreek
dalen af naar de lagere regio
nen. Tegen HoRandiaan ble
ven de Alphenaren (met vijf
geblesseerden) tot 9-10 bij,
maar verloor toch nog 9-14.
De dames van HVV wonnen
mede doordat Aimee Visser
zes strafworpen stopte, gemak
kelijk met 11-3 van Schiplui
den. De HVS-heren stuitten
op de keeper van AHC'28: 17-
19. Olympia verloor het duel
om de koppositie van 2B met
14-9 van HVV. T
Wassenaar stonden eenmaal
met maar drie man in het
veld. Northa werd haast de
dupe van slecht fluiten, maar
bleef CWP toch voor: 10-11.
Overige uitslagen. Dames:
Rijnsoever - SOS 10 - 20. He
ren: Wings 2 - MSV 24 - 12.
Rijnsoever Quintus 2 11 - 15,
Rijnsoever 2 - Fairplav 19 - 15.
AD VAN 'FESSEM
Zilver voor
Grimbergen
LEIDEN Jolanda Grimber
gen pakte tijdens de Neder
landse junioren schaatskampi
oenschappen de zilveren plak
bij de meisjes B. Daarmee ver
overde het jeugdkernploeglid
uit Rijnsburg tevens een
plaatsbewijs voor de Wereld
kampioenschappen junioren
later dit jaar
Van de overige junioren
schaatsers uit de regio kwam
de Oud. Adese Simone Velzen-
bber eveneeris bij de meisjes B
tot een fraaie zesde plaats. Bij
de junioren D kwam Pascal
Vergeer (Warmond), die de
500 meter won en tweede
werd op de 1500 meter, tot een
zilveren medaille.
LEIDEN Het derde
team van de Voorschoten-
se badmintonclub Vliet-
wijk heeft ondanks een
gelijkspel het kampioen
schap in hun derde klasse
afdeling behaald. Het eer
ste verloor van De Ritte
en zal niet verder komen
dan de derde plaats in de
eerste klasse, wat ook
voor het tweede (in de
tweede klasse) lijkt weg
gelegd. Bij BC Leiden een
opgetogen spanning rond
het tweede dat nu met
ruime cijfers won en
wacht op een fout van
medekoploper ASVU.
Het kampioenschap van het
derde team van Vlietwijk
kwam overigens met moeite
tot stand. Tegen Aristo werd
nipt gelijk gespeeld waardoor
naaste belager DKC met nog
een wedstrijd voor de bleog op
drie punten gehouden kon
worden. In het winnende team
scoorden dit keer de heren erg
slecht. De twee singles gingen
verloren, waarop de dames de
stand egaliseerden. Nadat San
dra Kroon en Joke Tebeest de
damesdubbel hadden gewon
nen vertrok de eerstgenoemde,
wat een verloren mixed ople
verde. Harry van der Berg en
Joke Tebeest wonnen de ande
re mixed zodat het ene beno
digde punt binnen was en de
bloemen tevoorschijn gehaald
konden worden.
Nog net geen bloemen voor
het tweede team van BC'Lei
den. Met ASVU staat de ploeg
bovenaan de ranglijst in sw
vierde klasse afdeling zodat
pas in de laatste ronde van de
competitie de beslissing valt.
In een spannende strijd werd
het gevaarlijke Lotus (tot za
terdag derde met een punt
achterstand) met 7-1 terugge
wezen. Hoewel de uitslag an
ders doet vermoeden hadden
Cees Broeksma en consorten
veel moeite met de Zandvoort-
se tegenstand. Na veel drieset
ters lachte het geluk alleen
Elly Vose niet toe: zij verloor
met 17-16 haar derde set.
Het eerste team was door een
geblesseerde Joyce Herklots
niet volledig, maar zij werd op
waardige wijze vervangen
door Mans Slats. Uit tegert Lis-
se 2 wonnen Jan Slingerland.
Bram Segijn en Dory Koelemij
hun singles en wist Slinger
land beiden te inspireren om
met hem ook de dubbels te
pakken. Door deze 5-3 winst
kwam het topteam van BC
Leiden op een gedeelde twee
de plaats in de rangschikking.
Een tweede plaats is het uiter
ste voor Vlietwijk 1. Na de ne
derlaag tegen De Ritte (4-7)
kan de tweede plek enkel ge
haald worden door een over
winning zondag tegen het Al-
phense Flair. Nu konden
slechts Dick Oostergo (met
Irene de Vrind in de mixed en
met Henk Westerbeek in de
herendubbel) en Alfons van
den Berg voor winstpartijen
zorgen. Het tweede verspeelde
haar laatste kampioenskans
door met 5-3 te verliezen in en
tegen Enkhuizen. Cor van
Duyn, Rob Laurens en de dub
bel Laurens Ron Lapré zorg
den voor de drie punten voor
het team waarin Marjon
Scheffers de ondankbare rol
had Carla van Doesburg te
meoten vervangen. Door het
doorschuiven van Scheffers
trad het vierde verzwakt aan
en verloor dan ook dik.
Slechts Annet Jak (single en
dubbel met Ria van Rooden)
kwam tot eert positieve score.
Merenwiek kwam in een
slechte ongel'spireerde wed
strijd tot een narrow escape in
Lisse: 5-3 door winst van John
van Eijk. Monique Fleers. Elly
Tuithof, de damesdubbel en de
eerste mix Van Eijk-Fleers.
en
LEIDEN Limietwedstrijden in Bussum hebben van 1
zijde weinig opzienbarende resultaten te zien gegeven.
Elise Krijnen (Zijl/LGB) stak iets boven de grauwe midd«-|^p
uit. Op de 100 m rugslag dames, tikte zij in 1.13.1 als eerst^^C
Ze bleef hiermee net 0.1 sekonde boven de limiet voor dee!
aan de Nederlandse Zomerkampioenschappen. Achter ha)ES
sliste LZ-zwemster Silvia Bakker de strijd om de tweede gd (ji
in haar voordeel. Zij stopte de klokken op 1.15.1. Bij de nrnet 1
jonger dan tien jaar waren het Danny Dubbeldeman (Zijl/tien j
en Karin Stastra (LZ) die de toon aangaven. Stastra «edaag
sterkste op de 100 m vlinderslag: haar 1.31.8 was bijna tii, Eng
konden sneller dan de tijd waarin Dubbeldeman tweedei cijfe
(1.41.1). Op de 100 m schoolslag was de situatie min of meet wae
gedraaid. Dubbeldeman hield hier met 1.41.4 Stastra op bijdstnji
ven sekonden. Robert Janssen (Zijl/LGB) viel op de 1Ö0 nirig j;
geb. '72 niet in de prijzen. Zijn 1.03.0 was echter wel valwet
redelijk gehalte, hij bleef een volle sekonde onder de NfSChil:
miet. De laatste prijs werd binnen gehaald door een est;
ploeg van de Zijl/LGB. De 4x200 m vrij j.o. 16 werd door^—
Luyten, Marco Blokpoel, Niels Ouwerkerk en Robert Jans
9.14.6 afgelegd, goed voor een derde eindklassering. De oo~|
de Kring-C-wedstrijden was hoegenaamd nog geringer, ijll
Patricia van Rijn (Zijl/LGB) deed van zich spreken- Op
m rugslag m.o. 10 verbeterde zij haar persoonlijke reeori
prestatie ook een promotie naar de Kring-A klasse in.
Sjaak Postma en Reimond van der Leeuwen namen sai
tweede en derde plaats op de 100 m vlinderslag heren
rekening. Hun tijden waren respektievelijk 1.13.6 en
IDEI^
lies
dubbi
Fort
verl-
herer
t het
icto
t 7-6
-lies
LEIDEN René Guyt heeft gisteren op het NK veldrijo
Gieten bewezen, dat hij in de toekomst nog het nodige vafie
zal laten horen. De Swiftrenner, die pas sinds 1 januari an?m'i
is, beëindigde het kampioenschap op de dertiende plaats. (>in
er zes profs voor hem zaten, betekende dat een zevende5 eei
bij de amateurs, onder andere voor toppers als Ronaty ^en.
Frank van Bakel en Noël van der Ley. iC
Guyt startte ongeveer halverwege het 80-koppige veld,fr 1
kon meteen naar voren oprukken toen zich bij de start een f1r
sale valpartij voordeed, die hij net kon omzeilen. Hij handtfS 1
zich vervolgens de gehele koers rond de dertiende plaat}?
was precies achter Kees van der Wereld. De Alphenaar'
twaalfde en zesde bij de profs. Vener Casper van der Meer1 e^s_
wegens te grote achterstand uit koers gehaald. feede
In tegenstelling tot andere jaren boekten de Swiftrenners?n n<
andere categorieën weinig succes. Dit jaar verschenen s»rna
drie veteranen aan de start, die de laatste startposities log na;
Swifts voorzitter Cock van der Hulst nam weinig risico's,nning
rukte toch nog op tot de zestiende plaats. Die snoepte hjreo
voor de streep af van Cees Kerkvliet, die zeventiende wet" twi
ner Gerard van Amsterdam maakte een buiteling en wervel -
?en g<
ide P
tn Zoi
"""""Vlorer
afcor:
Verzwakt Quick Boys verliest van Spar*™
LEIDEN Quick Boys en Sparta C speelden zaterdag <n. In
fenwedstrijd op een kunstgrasveld in Gouda. Na de doelpendril
eerste helft moest de verzwakte Katwijkse formatie toor 4-<!
meerdere erkennen in de Rotterdamse opponent, die n^mak
zou winnen. n nit
Dat was al met al een onverwacht kleine nederlaag voorïgen 1
Boys, dat de wedstrijd begon zonder Theo Guyt en isalis
Rienks, terwijl Johan Jonker vrij snel met een verdraaidefbj. h
zou uitvallen. Bovendien traden de Rotterdammers aan mfoJhie
spelers uit het standaardelftal. Ondanks dit alles viel het iker
Rotterdamse doelpunt pas vijf minuten na de rust. Nadat jr Hei
van der Plas met een schot van afstand de gelijkmaker honibt
scoord, stoomde Sparta door. Binnen twintig minuten stoier m<
1-4. A-regionaal André de Best, die zich net als zijn elftal/oors]
Kees Haasnoot een goede invaller toonde, bepaalde de einfdse
op 2-4. I helfl
Mai
fi burg
BUITENLANDS
VOETBAL
ENGELAND
West Bromwich Alblon-Oucens
Park Rangers 0—0 Beker, dorde
ronde: Blackburn Rovers-Ports-
mouth 2-1, Wigan-Chelsoa 05.
Birmingham-Norwich 1-1 na ver
lenging Vierde ronde: Barnsley-
Brighton 2-1. Everton-Doncasler
2-0. Gnmsby-Watlord 1-3. Ipswich
Town-Gillingham 3-2, Luton Town-
Huddersfield 2-0, Manchesier Uni
ted-Coventry 2-1. Nottingham Fo-
pool-Toltenham Hotspur 1-0.
Club Brugge-AA Gent 0-0, Sint
Boveren 0-1. Anderlecht-Cercle
Brugge 2-1. FC Mechelen-Llerse
3-0. Waregem-FC Antwerp 4-0.
Beerschot-FC Korlrl|k 1-4. FC
Luik-FC Seraing 1-0, Standaard
Anderl 18-32 Lokeren 18-16
Wareg 18-26 FC Ser 18-16
AA Gent 18-24 Mech 1&-16
FC Luik 18-24 Beersch 18-14
C Brugge 18-24 CIBrugge 18-
18-21
FCAniw 18-18 Licrse 18-12
St Luik 18-17 S. Nlkl 18-10
FC Korlr 18-17 R. Jet 18- 9
ITALIË
Alalnnta-Juvenlus 1-1. Avelllno-ln-
lern. 0-0. Com
-Ascoll 2-0
Verona 17-29 Como 17-16
Inter 17-24 Atal 17-16
Torino 17-23 Avell 17-15
Roma 17-22 Napol 17-15
Samp 17-21 Udlnese 17-14
Juvent 16-18 Ascoll 17- 9
Fior 17-17 Crem 17- 7
Malatyaspor-Galatasaray 0-0. Be-
slklas-Sakaryaspor 2-0. Ankara-
gucu-Fenerbahce 0-0. Saryersor-
Gencler Birligi 1-1, Allay Izmir-Ko-
caellspor 1-1. Orduspor-Antalyas-
por 1-2
Bezik 19-29 Genei 19-18
Fenerb. 19-27 Ordusp. 19-18
Trabz. 19-26 Zongul. 19-16
Sakar. 19-25 Altay 19-15
Kocael. 19-24 Bura. 19-15
Ankar. 19-22 Malat. 19-15
Golot. 19-22 Donlz. 19-12
Eskla. 19-20 Antal 19-11
Sarlyer 19-18 Bolus. 19- 9
FRANKRIJK
Nantes-Bordeaux 0-1. Toulon-
Baslla 1-0, Toulouse-Mctz 1-1,
Monaca-Lena 3-1, Bresl-Paris
SG. 3-1. Laval-Sochau* 2-1. Lille-
Tours 3-0. Racing Paris-Marseille
0-2. Straatsburg-Rouen afg.. Nan-
Bord 22-35 Sochaux 22-20
Nant 22-33 UHe 22-19
Aux 22-28 Mar». 22-19
Toul. 22-27 Toul 22-18
Melz 22-26 Nancy 22-18
Brest 22-25 Strasb 21-16
Monaco 22-22 Tour» 22-16
Pari 22-22 Rouen 21-15
Bast 22-22 Pari» 22-12
Laval 22-21
PORTUGAL
Benflca-Forto 0-1, Far«
llng 1-1, Selubal-Braga 0-2. Gul
£SGul-
Solguolros-Po-
natiel 2-1. 8oavlata-R!o Avo 2-3.
Academica-Belenenses 0-0, Var-
zlm-Portimonense 1-1.
Por1o 18-33 Port 18-23
Sport. 18-29 Boav 18-22
Bent 18-26
Atletlco Madrid-Malaga 3-0. Her
cules-Real Socledad 0-0, Vallado-
lid-Espanol 1-1, Santander-Real
Sevilla-Elche 1-1. 8arcelona-Bells
R Madr 22-26 R Soc. 22-23
Val 22-25
GRIEKENLAND
Kalamaria-La rlssa 1-0. Olym-
piakos-lraklls 3-1. OFI Kreta-Pa-
Elhnikos 1-1. Panlonlos-Doxa
Drama 2-1, Plerlkos-Aris 2-2.
PAOK-Apollon 0-0. AEK-Ega-
leo 5-2.
BADMINTON
Nederland-België 7-0: Lex Coene-
Demulder 15-8 15-4; Pierre Pelu-
pessy-Herbruggen 15-6 15-7. Eline
Coene-Swiggers 11-0 11-0; Aslrid
van der Knaap-Langenackens 11-
4 11-3; Pelupessy/Bas von Barnau
Sijthofl-Demulder/Herbruggen 11-
15 15-7 15-12; Erica van Di|Ck/EII-
ne Coene-Swlggers/Haverbeeke
15-10 15-3; Rob Ridder/Erica van
Di|k-Denegrl/Haverbeeke 15-6 15-
pessy/Von Barnau Sljlhoff-Dolha-
n/Olchowik 17-16 17-14; Van Dl|c-
k/EIIne Coene-Wojtkowska/Wil-
man 15-9 15-9; Ftldder/Van Dljck-
Dolhan/Wllman 15-3 15-6.
Nederland-Wale» 7-0: Lex Coene-
Sutton 15-12 15-8. Pelupessy-
Rees 17-15 15-9; Eline Coeno-Wil-
liams 11-1 11-0. Van der Knaap-
Roberts 11-1 11-3; Pelupessy/Von
Barnau Sijthotf-Williams/Rees 15-
7 15-12. Van Dijck/Eline Coene-
Doody/Roberts 15-3 15-6; Ridder-
15-3
is/Burns 15-3
Overgangsklasse A: United O-
Schijndel 4-7. Heerh '69-Lego 5-
6. Metro-Yonex 2 8-3, Iduna-As-
sen 3-8. 8: Velo 2-Haarlem 10-1.
SMash 7-4. Drop Sh 2-Arnhem 2
7-4.
Eerste klasse 1: Duinw. 4-Hooge-
veen 2-9; Arnhem 4-Meteoor 10-1;
Slot 1-Metro 2 1-10. Shuttle Up-
DKC 2 8-3. 3: Flalr-Noordkop 9-2,
D.K.C.-Drop Sh 3 6-5. Slo-ZIjderv
4 7-4. De Rllte-Vlietwijk 7-4.
BASKETBAL
Heren eredivisie: Nashua-Perma-
lens 106-97; Elmex-Orcas 87-65;
Kaypro-Supercracks 110-84. Dop
pet Douche-Black velvel 87-94
Promotiedivisie: Stoepie Shoo-
ters-Rac 8 wl|k 84-85; ICL Zaan-
dam-Gronlngen 86-73. DAS-BV
Amsterdam 108-73. CAB Holland-
BC Markt 81-100; RZ-Interbril 74-
87 Eerste divisie A: Zeemacht-
Red Giants 79-88; Hoofddorp-Ak-
rldes 65-72; Donar-Landslake
Llons 59-58; Ymlr-Klnholm 75-73.
B: Voorburg-AMVJ A 100-75;
ASVU-BOB 86-77; Rowlc-Argus
98-80; Paulus-Elemenlum 78-100.
C: Elndhoven-Klmbra 107-102;
Ullsmi|lers-Arnhomla Eaglos 81-
83; Basketlers-Hortogballors 78-
71, Cangoroos-Flash 95-76
Dame» eredivisie: RZ-Black Vel
vet 49-60; Doppel Ooucho-MSV
112-49; Jolly Jumpers-BOB 63-68.
Nashua-Amstelveen 57-60;. Voor
burg-Hoofddorp 55-54. Promotie
divisie: Cangeroes-Elementum 62-
60 Eerste divisie A: Dragons-
LUSV 55-68; JRC Boxtel-Arnhe-
mla Eagles 53-52; Flash-Black
Eagles 72-75; OSG-Lisse 50-53. B:
Mosqulto's-Sporty 53-72. Olym-
Amical 53-45; Muslangs-Gronin-
RAYON
Heren, eerste klasse: OSG-Dunc-
kers 72-66. Blitz-Voorne 89-39.
MSV-Jumpers 103-63. Nutssp.
Tr -Zoebas 113-78. BVO-Lokomo-
tief 50-55. Leiderdorp-AMVJ 73-
71 Tweede klasse: Red Stars-Ju-
vonlus 105-75. Charlois-Dragons
71-87, Achilles-Grasshoppers 73-
71. Reserve-klasse: Charlois 2-Ar-
gus 2 85-80, Green Ea. 2-MSV 2
qeslaakt. Stoepie Sh. 2-DAS 2 69-
94. Leiderdorp 2-AMVJ 2 82-75.
Eerste klasse: Voorburg 2-Stoe-
ple Shooters 38-42, Devel Devils-
RZ 2 54-56. Gymnova-DAS 48-61.
Voorne-Dunckers 48-40. Ventaxiè-
Hurricanes 49-78 Tweede klasse:
DAS 2-Argon 64-55. Charl
-MSV 86-50,
Grasshoppers-Argus 88-70, Lei-
derdorp-Kador/R 100-47 Tweede
klasse: Rabobank-Dunckers 65-
66. Blilz-New Stars 89-60, Char-
•rsle klasse: BOB-
■s 61-64. MSV-Green
Nijmegen 3-1;
VOLLEYBAL
:-3. Eerste divisie
A: Martinus 2-Dynamiek 3-0; SSS-
Ovra 3-0; Dynamo-Radius 3-0;
EAVV-Smash 3-0; Sudosa-DAK 3-
1; Reilt
sie B: Kalinl
DOS 0-3, Ui
SOS DPC-
drop-P en P 3-0, VCS-Polaris 3-0.
Tweede divisie O: Compaen-Bro-
ther/M3 3-1; WVV72-PRC 3-1;
Rultor/VSC-Splrll/B 3-0; Thor-
Leylhon 3-0; Tornado-do Molen-
wlek/C 0-3; Mad|oe-Starllft/Vbg 2
3-0 Dorde divisie G: v Sonton-
/Haag-SVC 3-2; Gemlnl/K-Delta
3-0; Novo-PVC/Blokkeer 2^3-2;
Tonegldo SC-Vlaardlngen 2 3-2;
Martens/L-CVV 1-3, Slie-
drecht/SP-B4G/Vollldo 3-0
Dames, eredivisie: OVC-Longa
'59 3-0; Set Up 65-Valbovol 3-1;
Zaan 69-VCH 3-2; Orlon-AMVJ 3-
1 Sudosa-Olymnpus 0-3. Eerste
divisie A: Martmus-Onon '74 3-0;
Lycurgus-Ovra 3-0. Dynamo-Nij-
megen 3-0. EAVV-Smash 2-3;
Vonkel-Molenwiek 3-0. Katapult-
Pollux 3-1 Eerste divisie B: Haag
'68-Brevok 3-2; HulSt-DOS 3-0;
DVO-VCH 2 3-0; Oikos-Sarto 0-3;
Berkel-VCE 0-3, P en P-Voorburg
2 0-3 Tweede divisie D: v San-
ton/H 2-Compaen 0-3; Rul-
tor/VSC-Bo Fair 3-0; Purvo-Geml-
nl/K 1-3. Tonogldo sc-Deltolloyd/A
2 3-2; KDS-DFC 2-3; Mad|oo-Star-
lill/Vbg 3 3-1 Derde divisie G:
HANDBAL
Heren eredivisie: Tra| ad Mosam-
vdV/Quintus 19-14; Haak/DES-V
en K 17-16; Entius/SEW-PSV 20-
11; Ookmeer-Haka/E en O 24-8;
Enzico/Swift-Swilt A 19-12; Hotel-
plan/Hellas-AMC/Niloc 22-13.
Eerste divisie A: Bornebroek- V
EIJM/Hermes 7-8; Enschede-
Quick 20 9-15; Pl/Foreholte-Odin
12-10; DSVD-Olympla H 12-11;
Sillardia/DVO-SVM 12-10;
son-BFC 16-13; EBHV-Serv/Tor-
nado 13-14; Hercules-Herschi/V
en L 10-11; Attila-ESCA 16-7;
EMM-An.mo 14-17 Tweede divi
sie C: HVS-Verburch 13-9; Oase-
UVG 16-10; Groene Ster-De Trei
ters 16-14; DWS-Vires 13-9. West-
landia-Actiet 8-10 Derde divisie
G: Hollandtaan-Velo 10-11. Olym-
Merc/Saturnus-Mountaln
Stars 13-14; Ancora-Serv/Torna-
do 17-18. Hotelplan/Hellas 2-Snel-
,-UVG 15-14; EHC-de
15-18; DWS-WIK 17-19; EOH-Ac-
tiet 20-19
Jeugd: Wlngs-v E/Hermes 13-11,
Animo-DES 72 16-11. Hotelplan-
/Hellas-vdV/Quintus 18-17. Anco-
ra-WIK 13-11; EDH-Actlel 24-16
ZAALKORFBAL
Hooldklasse A: PKC-Pams 13-10;
SCO-Oosl Arnhem 18-10; Allen
Weerbaar-LAO 10-11; Deetos-Die
Haghe 10-10 B: Blauw Wit-Samos
15-8; Rohda-DOS'46 17-12; Archl-
pel-Fortuna 5-11; DKOD-Dalto 7-
6. Overgangsklasse A: VES-St.
Hooger 12-16; Klimop-Vrienden
schaar 11-12; Trek vogels-K VS 8-
8; ZKC16-PSV 13-16 B: Sper-
wers-OEC 8-10; HKC-DETO 8-10;
SDO-Albatros 9-8; Fides Pacta-
HKV 13-11 C: Drachten-Stanlries
11-9: W Kwiek-Pernix 13-11 D:
DWA-LUTO 12-14; Overschotie-
AKC 13-10; 8EP-Rodenburg 9-7,
SMS-Nic 8-9
Res. hooldklasse B: BI Wit 2-Sa-
mos 2 11-15. Rohda 2-DOS 46 2
8-10; DKOD 2-Dalto 2 11-10.
Trekvog 2-OKOD 2 8-16 Eerste
Bermen-De Zwervers 11-8 B:
VES-TOP(S) 10-14; Anlmo-Excel-
- dljk-Snel
6-7. O. Elland-Velocltas 9-10 C:
Regenboog-Algemene 13-7. Ter-
heyden-Zulderkwarller 6-17 D:
IJsselvogels-KOAG 16-13; TOP(A)-
Flks 6-8; DES-NIO 12-11; Tempo-
ODO(M) 4-4 Derde klasse B:
Merwede-Jodan Boys 11-11;
Ondo-Fluks 8-9; All Ready-Vllesso
13-10 C. Stormvogels-Bolnes 6-6;
Zuidwesters-Kwiek (R) 10-10;
DSV69-SEV 9-11; Valto-ADO 8-9
D: Hoogvliet-KNS 20-6; Seolto-
Harga 10-9; DKC-Vlaardtngen 8-4
Res. eerste klasse A: VES 2-
Vr'sch 2 11-8; VEO 2-Excels. 2
15-9; HKC 2-Tjoba 2 11-10; KVS
3-PKC 3 17-11 B: Sperwers 2-Het
Zuiden 2 11-5; Deelos 3-HKV 3 8-
8; PKC 5-Fortuna 2 15-7. Fldos P
2-Pams 3 12-13. C: PKC 4-Da-
nald 2 8-8, Bermen 2-Fides P 3
12-11 Ros. tweede klasse A:
Deetos S-Rozenb. 2 21-13. B:
OSCR 2-KOAG 2 11-6; H. Zuldon
4-Zulderkw 2 7-9 C: GKV 2-TOP
2 3-11; HKC 2-Albatros 2 7-8;
Pams 4-Swlft 2 9-7; Klnderd 2-
Pornix 2 8-7 Res. derde klasse B:
Regenb 2-Fides P 4 12-9; Torhev-
DAMMEN
Vijlde ronde
Groep A: Goudt-V
Stand aan kop: 1 Vermin 6 uit 4;
2 Jansen en Jansen 6 uit 5
Groep B: Bronstrtng-Heusdens 0-
2, Scholma-Bakker 2-0. Bastiaan-
lenbrink 2-0. Meyer-Bies 1-1.
Stand aan kop: 1 Scholma 7 uit 5;
2 Van de Kooy en Palmer 6.
Groep A: Geurtsen-Goudt
SCHAKEN
Zevende ronde: Koedrln (VSt>-Lo-
bron (WDI) 1/2-1/2, Van der Wiel
(Ned)-Ligterlnk (Ned) 1/2-1/2,
Nunn (G8r)-Romanis|in (Sov) afg.,
Flacnik (Tsj)-Timman (Ned) 1/2
Achtste rondo: Lobron (WDI)-Por-
tisch (Hon) 1-0. Spraggel (Can)-
Beljavski (Sov) 0-1, Georgiev (Bel)-
Korts|noi (Zwi) 1-0, Timman (Ned)-
Ree (Ned) 1/2-1/2, Romanishin
(Sov)- Ftacnik (Tsj) afg., Llgterink
(Ned)-Nunn (Eng) 1/2-1/2. Koedrin
(VStl-Van der Wiel (Ned) alg.
5e6 ronde^ket- Rogers 1/2-1/2
Zesde ronde: Hodgson (Eng)-Ro-
gers (Aus) alg De Wit (Ned)-Piket
(Ned) 1/2-1/2, De Boer (Ned)-Bar-
lov (Joe) alg HartoCh (NedFSo-
wray (Eng) alg Van der Sterren
(NedFGrooten (Ned) alg Bohm
(NedFPortlsch (Hon) 0-1
Stand: 1 Piket 4 1/2 punten; 2
Portisch 4; 3 Rogers. Hartoch. De
Boer 3 1/2+ 1. 6 Hodgson 3
WORSTELEN
kg:
culos Amsterdam). 56 kg: 1 R Dlx
(De Halter Utrecht). 2 S Swaap
(De Halter Zaandam). 3. R. Pan-
bakker (De Halter Utrecht) 62 kg:
1 S Snijder (Simson Landgraaf).
2 T de Rijk (Olympia Utrecht). 3
J Roelstra (De Halter Utrecht) 68
kg: 1 F Jansen (Olympia Utrecht).
2 F van Kalsbeek (Hercules Am
sterdam). 3 R Hoogendi|k (SSS
Alkmaar) 74 kg: 1 W Snijders
(Simson Landgraaf). 2 R Brink-
i KDO Den Haag) 100 kg:
i H van de Tol (SSS Alkmaar). 2
3 Beurskens (KDO Venlo). 3 H,
ren 100 kg: 1 S Winters (Achilles
Lrnhem), 2 T Roelofs (Hercules
\ms1erdam). 3 S de Krull (Slfn-
>on KDO Den Haag)
SCHERMEN
SKIËN
Afdaling Garn
ich-Partenkin
(Oos)
1 34,56; 2 Péter Muller (Zwi)
1 54.78; 3 Anton Sterner (Oos)
1 55.23. 4 Karl Alpiger (Zwi)
1.55,61; 5. Michael Mair (Ita)
1.55.65; 6 Peler Luscher (Zwi)
1 55,99. 7 Bruno Kernen (Zwi)
1.56,01, 8 Todd Brooker (Can),
Franck Piccard (Fra) 1.56.04. 10.
Stand wereldbeker afdaling: 1.
Hoflehner 107 pnt: 2 Wirnsberger
(Oos) 80; 3. Müller 65; 4. Heinzer
64; 5. Zurbriggen (Zwi) 59.
Stand wereldbeker algemeen: 1
(Lux) 190 pnt; 2
inggen
I (Lie)
Hoflehner (Oos) 113: 5.
2 Andreas Felder (Oos)
216.0 (84.5 en 90.5); 3. Per Berge-
rud (Noo) 214.6 (84 en 89.5); 4
Manlred Deckerl (DDR) 212,8 (85
en 88); 5 Ernst Velton (Oos) 212.5
(87 en 88); 6 Klaus Ostwald (DDR)
211.2 (83 en 89): 7. Jari Puikkonen
(Fin) 210,9 (86,5 en 87.5); 8 Mi
chael Holland (Vsl) 209.6 (84.5
89); 9 Jlrl Palma (Tsj) 209,1 (84
SCHAATSEN
1 Lex Cazemier (Den Horn) 100
ronden in 1 00.25,16. 2 Frans
Boon (Hem). 3. Evert van Benthem
(Vollenhoven), op 100 meter: 4
Henri Ruitenberg (Oldebroek). 5.
Ruud Chrlstolfers (Vlaardlngen) 6.
Jos Pronk (Oosl-Graftdijk). 7 Dirk
Maarssen (Riisenhout). 8 Jan
Kooiman (Ammerstol) 9 Rein
Jonker (Wijlgaard). 10. Jan Kroon
(Abcoude)
Stand KNSB-beker 1 Ruitenberg
259/5. 2 Pronk 237. 3 Cazemier
202/2 4 Van Benthem 187/1. 5.
Co Giling (Warmenhuizen) 186/1
Dames: 1 Joke van der Voort
(Poeldiik) 30 ronden In 18 33,57
2 Lilian van Tol (Nes aan de Am-
stel) 3 Ineke Koolman (Ammer
stol) 4. Allda Pasveer (Groningen)
5 Lente van den Hoorn (Ter Aar).
Stand KNSB-beker t Van der
Voort 97/1 2. Van Tol 97 3 Llnda
Berg (Amsterdam) 90/2 4.
i 72/2
DAVOS
Heren, sprintvierkamp
500 METER: 1 Zjelozsovskl 37,43;
2. Anllpov 37.49; 3 Fokits|ev
37.53. 4 Mey 37.86; 5. Bachwalov
37.89; 6 Von Burnuen 37.92; 10
Ykema 38,17. 11 Kuiper 38.22; 20
Van der Feltz 40.14
1000 METER: 1 Zielezsovski
1 16,16, 2 Chlebnikov 1 17.72: 3
Mey 1 17.73. 4 Giorgio Paganin
(Ita) 1 17,76; 5 Bachwalov 1 17.89;
6 Ykema 1 18.04 8 Kuiper
1 18.71; 17 Van der Feltz 1 20.99
EINDSTAND 1 Zielezsovski
151 905 pnt, 2 Mey 154 615: 3
Antipov 154 850. 4. Chlebnikov
155 165. 5 Harltonov 156 295, 6
Kuiper 156.500; 12. Van der Feltz
160.765; 13 Ykema 162.845
Kleine vierkamp
1500 METER: 1 Boucher 1 55,08
(Canadeos record): 2 Scandolo
1 59.33. 3 Emlnger 2.00,77; 4
Bengtsson 2 02,36; 12 Post
5000 METER: 1 Nllsen en Emln
ger 7 18,17 3 Scandolo 7 2A.49;
EINDSTAND: 1 Boucher 165 444;
2 Scandolo 167 644; 3 Emlnger
168.329; 4. Bengtsson 170.725: 9.
Post 189.342
Dames, sprinlvierkamp
500 METER' 1. Rothenburger
40,53; 2. Stahnke 41,03; 3 Walter
41.21; 4. Rys 41,34; 8. Boorsma
42:39; 10. Meijer 43,96
1000 METER. 1. Rothenburger
1,22.61; 2. Rys 1.23.77; 3. Walter
1.24,59; 4. Slahnke 1.24,79; 9.
Boorsma 1.26,85; 10. Meijer
EINDSTAND: 1 Rothenburger
164 545: 2. Rys 167.905; 3. Stahn
ke 168 995; 4 Walter 169.540; 9.
Boorsma 173.600; 10. Meijer
178.765.
Kleine vierkamp
1000 METER 1 Schone 1 22,33;
2 Brehm 1.24.09; 3. Schonbrunn
124.13; 4 Llmbach 1.24.28: 6.
Stam 1 27,36; 7 Mulder 1 28,87;
8 Van Gennip 2.02,57 (met val).
3000 METER: 1 Schone 4 28.54;
2. Brehm 4.32.72: 3. Schonbrunn
4 32.76; 4. Heike Schalling (DDR)
4 35.72; 5. Van Gennip 4.39,11; 6.
Limbach 4.44.82; 7. Mulder
4 50.76; 8. Stam 4.54.82.
EINDSTAND: 1. Schone 171.449
NK schaatsen junioren
Jongens, C-junioren: 1 Thomas
Bos (Den Haag) 169 785 41 36 -
208.55 - 1.22 14 - 4.27.03, 2.
ikfuijter (Eelde) 174 836
175 221 42.04 - 2.13.37 - 1 23.95 -
4 40 50. 4 Henk Warmink (Gassel-
ternljeveen) 175.725, 41.65 -
2 ,14 37 - 1.23.89 - 4.44.04. 5.
René Boerties (Westerhaar)
176.596 43.44 - 2.12.47 - 1.24.71 -
D-junioren: 1 Marnlx ten Korte-
naar (Zoelermeer) 92 870 45.30 -
2.22.71. 2 Pascal Vergeer (War-
93.760 45.40 - 2 25 08.
Meisjes, junioren A: 1 Ingrid Ha-
rmga (Velsen Noord) 186.216
44 47 - 2 20.97 - 1 29 75 - 4.59 29.
Ingrid Paul (Zevenhuu
pemeer) 189.838 44.95 - 2.25.22
1 32 02 - 5.02 81. 4 Rime Nijda
(Franeker) 190 985. 46.56
2.24 69 - 1.31.39 - 5.03 00. 5. Ja
(Epse) 185,616 44 76 - 2 21
1.29.40 - 4 53.44. 2. Jol
rgen (Rijn^burg)
2.22.30 - 1.30.05 -
186 536. 45 80 - 2 21 40 - 1 30.54
- 4 50.00. 4 Mariska Hekkers
(Schalkhaar) 187 636 44 63
2.22 73 - 1.30.17 - 5 02.07, 5. Ll-
selle Kansen (Bergen NH) 189.251
45 04-2 24 12 - 1 30 97 - 5 04 12.
Junioren C: 1. Indra Arendz (Hij
ken) 184 041 4S3 - 13188 -
1.31.91 - 2 20 54. 2 Jeanette Ude-
ma (Kropswolde) 184 826 45 5 -
WIELRENNEN
mans (Heerewaarden) 1 34, 6 Pe
ter Harinqs (Sibbe) (Nationaal
amateurkampioen) 2.04. 7 Huub
Kools (Baarle Nassau) (tweede
amateur) 2 41. 8. Martin Hendriks
(Assen) (derde amateur) 2.59. 9.
Peler Kant (Rilland) 3 23. 10. Peter
Meerburg (Elsloo) 3 32. 11 Rinie
Pley (Woerden) z.t., 12. Kees van
de Wereld (Alphen aan den Rijn)
3 45. 13 Rene Guijl (Katwi|k) 3.52.
14 Ronald Rol (Alkmaar) 4 14. 15.
Jan Harings (Sibbe) 4 26. 16 Jo
han Reumer (Kampen) 4 37. 17.
Frank van Bakel (Deurne) 5 14. 18.
Nico van der Leij (Mecheten) 5.26,
19 Peter van der Laar (Eindhoven)
5 44. 20 Renè Vos (Assen) 5.50.
Junioren: 1. Wim de Vos (Ooster
hout). 2 Marcel Gerritsen (Hoog-
Weevers (Steenderen) 58
Gerben van Heun (Nljvoiuaa./
1.04. 5. Rudy Nagengast (Hooge-
WATERPOLO
Heren, ereklasse: HZC Robben-
Zijl LGB 13-9. AZC Alphen-VZC
12-6, Ravijn-DZV 12-8; Zian V-
Rotlerdam 5-8. Hoofdklasse Ne-
reus-ZPB 7-10. AZPC-Het Y 10-3;
P Bears-LZ '86 11-8; Esca-Mer-
wede 13-9 Eerste klasse: Zwem-
lust H-HZPC 8-13; BZPC-De Amer
13-10; Rapldo '82-Njord V 8-7;
OZPC-Donk 6-8; DSZ-PSV 7-17;
Nereus-KZC 7-5; De Fulen-HZC
Robben 13-10.
ZWEMMEN
Speedo Meel Amersfoort
Finale 100 meier
Athony McDonald (Aus) 55.96, 2
Aleksei Markowski (Sov) 56.59. 3
Vladimir Tkatchesnko (Sov) 56,75.
4 Frank Orosl (Ned) 56.84. 6 Ge
rard de Kort (Ned) 57.80. 7. Leon
Steenbrink (Ned) 58,36
Finale 400 meter vrije slag: 1 Mi
chael McKenzle (Aus) 3.59,39, 2.
Arthur de Rouw (Ned) 4 04,09, 3.
Dominique Bntallle (Fra) 4.04,18
Finale 50 meter rugslag: 1 Alek-
sandr Sldorenko (Sov) 27,49, 2.
Gueorgul Mlhalev (Bul) 27.73, 3.
Frank Embacher (DDR) 28.03, 4.
Edsard Schlingemann (Ned) 28,03.
7 Pelro Slalman (Ned) 28.91. 8
Peter de Rover (Ned) 29.01
rinalo 50 meter vrije slag: 1 Vla
dimir Tkatchensko (Sov) 23.66. 2
Erik Ran (Ned) 23.81. 3 Aleksej
Markowski (Sov) 24.02. 6 Patrick
Dybiona (Ned) 24.S5. 6 Edsard
Schlingemann (Ned) 24.93
Finale 200 meter vrije slag: t
Thomas Stachewicz (Aus) 1 53.44.
2 Edsard Schlingemann (Ned)
1 53.95. 3 Sergei Krasjoek (Sov)
1 54,50. 7 Frank Drost (Ned)
1 56,28. 8 Patrick Dybiona (Ned)
Final» 200 meter wisselslag: 1
Aleksander Sidorenko (Sov)
2 06.47. 2 Aleksander Schkoerin
(Sov) 2 07,94. 3. Martin Roberts
(Aus) 2.10.42
Finale 200 meier rugslag: 1 Gue-
orgui Mlhalev (Bul) 2.03.93. 2
Frank Embachler (DDR) 2 05.54.
3 Jan Birdman (Tsj) 2 07.75. 4
Pelro Slalman (Ned) 2.11.53. 7
Peter de Rover (Ned) 2 14.64. 8
Vincent Bekhuis (Ned) 2 14.98
2.05.34. 8 Leon Steenbrink (Ned)
2.10.76.
Finale 100 meter schoolslag: 1.
Adrian Moorhouse (Eng) 1.04.17,
2 Brett Stocks (Aus) 1.04,43, 3.
Aleksander Sjkoerin (Sov) 1.06,09.
4. Ron Dekker (Ned) 1.06,17, 8.
Hans Janssen (Ned) 1 07,90.
4x50 meter wisselslag estafette:
1. Sovjetunie 1 45,05. (Aleksander
Aleksej Morkowsky, Vladimir
Tkatsjensko). 2. Nederland I
1 45.58. (Edsard Schlingemann.
Ron Dekker. Frank Drost. Erik
Ran). 3 Australië 1 46.17. (Martin
Roberts. Anthony McDonald. Brett
Stocks. Thomas Stachewicz). 4
Nederland II 1.50.61. (Pelro Stal
man. Leon Steenbrink, Patrick
Tummers. Patrick Dybiona)
Finale 50 meter vlinderslag: 1
Erik Ran (Ned) 25 43. 2 Aleksej
Markosky (Sov) 25.49. 3 David
Williams (Eng) 25 59. 5 Kees Ver
voorn (Ned) 26 02. 7. Frank Drost
(Ned) 26.32. 8 Gerard de Kort
(Ned) 26.68.
Finale 50 meter schoolslag: 1
Ron Dekker (Ned) 29.47, 2. Adrian
Moorhouse (Eng) 29.49. 3. Brett
Stocks (Aus) 29.55
Finale 200 m. vrije slog: 1. Tho
mas Stachewicz (Aus) 1.53,44. 2
Edsard Schlingemann (Ned)
1 53.95, 3. Sergej Kras|oek (Sov)
1.54.50. 7. Frank Drost (Ned)
1.56.28. 8. Patrick Dybiona (Ned)
1.56.65
DAMES
Finale 50 meter vlinderslag: 1
Annemarie Verstappen (Ned)
27.96. 2 Elles Voskes (Ned) 28.70.
3 Judith Anema (Ned) 29.15, 4.
Ingrid Baars (Ned) 29.32.
Finale 50 meter schoolslag: 1
Tanja Bogomllova (Bul) 32,65. 2
Petra van Slaveren (Ned) 32.85, 3
Petra Hlllenius (Ned) 33.96. 8 Ria
Willemse (Ned) 34,60.
Anna° McVann (Aus) 4 52,37. 2
Celina Hardy (Aus) 4.55,70, 3. Mil
dred Muls (Ned) 503.86. 6.
Alexandra Worm (Ned) 5 10.13
Finale 100 meter rugslag: 1 Kath-
rin Zimmermann (DR) 1 03.17. 2.
Jolanda de Rover (Ned) 1 03.79. 3
Kim Gasch (Aus) 1 05.20. 5 Kitty
Oude Nijeweme (Ned) 1 05.91. 6,
Brigitte van der Lans (Ned)
1 06.10. 7 Mirelle de Goed (Ned)
Annemarie Verstappen (Ned)
1 00.96 (Ned. rec 2. Samantha
Purvis (Eng) 1.02.94. 3 Celina
Hardy (Aus) 1 03.34, 4 Elles Vos
kes (Ned) 1.03,72. 5 Ingrid Baars
(Ned) 1.03,93, 6 Judith Anema
(Ned) 1.04.63. 7. Ingrid Pals (Ned)
1,05,23.
Finale 400 meter vrlje slag: 1
Anna McVann (Aus) 4 17,25, 2.
Petra Zindlor (Brd) 4.18,64. 3.
Donna Proctor (Aus) 4 18.85. 4
Jolande van der Meer (Ned)
4 19.96. 8. Illse Oegema (Ned)
4.32.12.
Finale 50 meter rugsleg: 1 J
da de Rover (Ned) 30.45. 2
Gasch (Aus) 30.46. 3 Carmen Bu-
naciu (Roe) 30.52. 5 Kilty Oude
Ngeweme (Ned) 31.23, 6 Brgitte
van der Lans (Ned) 31.66. 7 Ingrid
Pals (Ned) 32.30
Finale 50 meter vrij» slag:
nemarie Verstappen (Ned) 25.84,
2 Heike Fnedrich (DDR) 26,82. 3
Laura Leidentz (Ned) 26.94. 4 El
les Voskes (Ned) 27,08. 6. Karin
Brlenesse (Ned) 27.72. 7 Ingrid
Pals (Ned) 27,92, 8. Brigitte v.d
Lans (Ned) 28 09.
Finale 200 meter schoolslag: 1
Tanla Bogomllova (Bui) 2 31.79. 2
Olga Selenkova (Sov) 2.35,22. 3
Dorota Chylak (Pol) 2 35.70. 6 Pe
tra van Staveren (Ned) 2 41.09, 7
Petra Hillenlus (Ned) 2.42.65. 7
Ria Willemse (2 42.73
Final* 100 meter vrij» slag: 1 An
nemarie Verstappen (Ned) 55.79
(Nod rec). 2 Heike Friedrlch
(DDR) 57.09. 3 Karin Brienesse
(Ned) 58.20, 4 Laura lB^e"
(Ned) 58.25. 6: Ingrid Baait I -Z
58,82. 7 Anneke de Joiw M,
59.24. 8. Ingrid Pals <Ned> tgger
Kringwedstrijdea DVerb
200 m. vrlje slag m. 1974 d
Koot AZL 2.40.6; 2. E. Pro|"u e
kel 2 55.2: 3. N. LucarcTtlj k
iden/m. 1973: 1, L. Schof1
2 26 7. 2. H Kortekaas HlpfeiJ e
pus 2.34.4. 3. I. van der Ifcate
DZV?34S ikkpli
Idem j. 1974: 1 V de Bruj»^611
2.30 7; 2. A. Neljssels AZinkeiV
3 R Kunz RZV 2.45.5. |rht
Idem j. 1973: 1. M. van dAtm
WVZ 2 20.3; 2. L. van I* OOF
Rakel 2 20.8. 3. D. ZuidenwH U
2.34.1. j
200 m. schoolslag m. 197}>en f
van Baarle DZV 3.04 7; marie
Overgaauw DSZ 3.10.7; 3. L t
ter RZV 3 14 7 ben 1
Idem m. 1971: 1 M de Jieen
AN/V.tesse 2 54.5; 2 R d(
ZVZ 3.02.4; 3. A Groenewrt'
Waterloo 3 05.2 net
Idem 1972: 1. G van d^dste
LZV 3.01.8; 2 J Sleebo:
3.13 8; 3 J P Mulder WVZ) CCni
Idem j. 1971: 1 P Biesote SC
2 551 nd cc
200 m. rugslag m. 1970: 1.f,lu ,"t
sen (Z/V 2.30.9; 2. I. Rottk sle
2 35 7. 3. L de Wit DZV 2.\
2.28 7; 2 P Spaans DSZ£
Idem j. 1970:
2 29 3
20; 2
Pluto Toto winnend
plaats I. 3.--. f. 3.50;
11.50; trio f 107.40 L?
ACHTSTE KOERS. 2000 ff
Slar of Goldstar (G. dt
2.37 1 - 1 18 6; 2 Tydi Fk i
Titus Westerhorn. Toto- wit
1.40, plaats I 1,20. I 1.60.
koppel f. 4.80; trio I 29.20
NEGENDE KOERS, 1609 ff
Schavuit (M van Leeuwen],
- 1.20; 2 Roland Morgan. 3
Hendrik Toto: winnend l'K Ur
plaats I 6.30, f 7.50, I. 3,5k)r zjj
275433.-- ining,