Liever een goede vader en moeder dan L hou ft ,het IJ scherm in het oog JAARKIJK SPORT OP RADIO EN TV ELL Y RIKKER T ZUIDER VELD: Dichter Gabriël Smit herdacht in Literama .V DIO/TELEVISIE £ckUc6otvuvnt VRIJDAG 21 DECEMBER 1964 PAGIllA 29 yeten uit Holland NCRV-ensemble „Acht maakte enkele maan- geleden een reis naar apore en Thailand om de *i**ijjërlanders, die daar ver en en werken een muzi- groet te brengen. Een \am van de NCRV volgde ensemble op de voet en jende kunnen de kijkers lige zijn van hun optreden er de tropenzon. Tussen W-Hollandse liedjes door \en een aantal van de in gebieden verblijvende erlanders zich voorstel- 8 uur Nederland 1. Ida 948 verlaten de Engelse pen het Britse protecto- Palestina en Ben Goe- beseft, dat het land er der verdediging slecht staat. De staat Israël ft, echter geen geld om iens te kopen. Daarom luit Ben Goerion, Golda naar Amerika te sturen, ir zij bij de regering geld it zien los te krijgen. Als erikaanse is zij daar de >sf aangewezen persoon De Amerikanen laten overhalen en op 14 mei J\8. erkent president Tru- de staat Israël. Een dag breekt de oorlog uit met lijf Arabische buurlanden. 0 uur Nederland 1. M van Moord onair David Garrick (Peter >ley) is ervan overtuigd, hij nooit iemand heeft ad gedaan. Maar waarom dt ër dan op hem gescho- Het eerste waarschu- Igsschot komt door het ster van zijn werkkamer, v mist hem. Wel raakt de itttl zijn reflectie in de spie- <Ê.Zijn zoon Sunny Chris- topher Cazenove) acht de ernstig genoeg om het ilive-echtpaar Arden 'hen Rea) en Suze Buc- (Gayle Hunnicutt) te hulp roepen. Arden Buckley \kt dat er een beroeps ordenaar aan het werk is. v ar wie heeft die man op- Jk icht gegeven? DO uur nederland 2. HILVERSUM Het jaaroverzicht van Studio Sport, zondag 30 dec. op Ned. II om 12.45 uur, heeft van de makers de werktitel „Willie de Wit en wat er nog meer misging" meegekregen. Aan de hand van kijkcijfers zijn onderwerpen bij elkaar gezocht die het Nederlands sportpubliek hoog of heel laag waar deerde. Koos Postema leidt vanuit zijn Olympische keuken, geholpen door de Amerikaanse kok, de kijkers door twee uur en 15 minuten sport. Van de Cana dees-Hollandse bokser Willie de Wit, via Johan Cruyff tot de Nederlandse gouden medailles in Sarajewo. Het NOS-radio-sportprogramma Langs de Lijn zendt op woensdag 26 december (Hilversum 1, 20.30-23.00 uur) het jaar overzicht 1984 uit, samengesteld door Ferry de Groot en Jan Venema. Hierin zijn hoogtepunten te horen uit het voorbije sportjaar, aangevuld met actu ele interviews. De reguliere uitzending van deze dag vervalt. Tevens vervallen de uitzendingen van Langs de Lijn op zaterdag 29 en zondag 30 december. Op zondag 6 januari is er opnieuw een speciale uitzending van „Langs de Lijn". Daarin zal uitgebreid aandacht geschonken worden aan de vraag „wat moet er gebeuren om het Nederlandse publiek terug naar de voetbalvelden te krijgen". Luisteraars van het program ma is gevraagd deze vraag schriftelijk te beantwoorden. Een aantal van hen komt in de uitzending aan het woord en verder zal gesproken worden met deskundigen en verantwoordelijken uit de top van het voetbalbedrijf. (Hilver sum 1, 14.02-18.00 uur). Rockster David Crosby moet ontwennen DALLAS De Amerikaanse rockster David Crosby moet zich van de rechter onderwerpen aan een ontwennings kuur, omdat hij op eigen kracht niet van de drugs afkomt. De inmiddels 43 jaar oude musicus was in de jaren zestig en zeventig als lid van de groep The Byrds en Crosby, Stills and Nash (later Crosby, Stills, Nash en Young) een van de bekendste Amerikaanse rocksterren. Crosby, die in augustus 1983 wegens bezit van drugs en wapens tot vijf jaar gevangenisstraf werd veroordeeld maar die op borgtocht op vrije voeten was gebleven, stond in Dallas opnieuw te recht. De politie daar had in oktober marihuana en heroïne bij hem aange troffen. De vierjaargetijden gedanst op KRO-tv HILVERSUM „Die vier Jahres- zeiten" (1725), Antonio Vivaldi's beroemdste en populairste kompo sitie, komt op 25 dec. op KRO-tv, Ned. I om 22.40 uur. Choreograaf Roland Petit liet zich door deze muziek inspireren tot een ballet dat in september van dit jaar in Vival di's geboortestad Venetië, op het St. Marcusplein, voor het indrukwek kende décor van de gelijknamige Domkerk voor het eerst werd op gevoerd. Er wordt gedanst door de solisten en het ensemble van het Ballet National de Marseille. De op voering vond plaats in het kader van het Vivaldi Festival. Het be roemde ensemble „I Musici" was verantwoordelijk voor de uitvoe ring van de muziek. Roland Petit heeft de sfeer van de afzonderlijke seizoenen in de kleur van zijn kos tuums laten doorvoeren: zacht groen voor de lente, blauw voor de zomer, vlammend geel voor de herfst en grijs voor de winter. Voor de finale veroorloofde hij zich de artistieke vrijheid om het lente thema te herhalen en niet zoals gebruikelijk met de winter te eindigen. De solisten zijn: Lente: Pascale Leroy, Inès Baroux, Hacè- ne Bahiri. Luigi Bonino, Munelle Separi, Thierry Lefloch; Zomer: Florence Faure. Jean-Pierre Aviot- te; Herfst: Dominique Khalfouni, Deny Ganio; en Winter: Florence Faure. Pascale Leroy, Pascale Doye, Jean-Charles Gil. BARNEVELD „Een stuk erkenning is prettig, want dat heb je nodig om als mens ge motiveerd door te gaan, maar succes...? We hebben er vroe ger ook zoveel van geproefd, maar ook de leegte ervan ge zien... Het uiteindelijke doel van succes is toch dat de we reld aan je voeten ligt en dat je de God van deze aarde gewor den bent, het idool, weet je wel. Maar eenzamer kan je niet worden. Ik weet waar die weg eindigt en die hoef ik dus niet meer te gaan. We willen liever een goede vader en moeder zijn voor de kinderen, dan succes hebben", aldus Rik- kert Zuiderveld, ooit een van de voortrekkers van de hip pie-beweging in Nederland. Sinds hij samen met zijn vrouw Elly, negen jaar gele den tot het geloof kwam, von den er (ook ongewild) veel veranderingen plaats in zijn leven. Hij zegt: „Je kan naakt over straat lopen zonder dat iemand zich er aan stoort, je kan zingen over Boeddha zon der dat er een opmerking over wordt maakt, maar zodra je verhalen vertelt over Jezus sluiten veel deuren. Voor Je zus in ons leven kwam, zongen we heel vaak in jongerenclubs. dat was vrij snel daarna afge lopen. Je krijgt gewoon steeds minder uitnodigingen. Datzelf de gebeurde bij de omroepen, eigenlijk alleen de EO en de NCRV bleven over". Het is dan ook niet zo vreemd dat de mini-kerstmusical, die het tweetal componeerde en schreef op eerste kerstdag on der de titel „Wie weet wat kerstfeest is?" bij de EO op te levisie wordt vertoond (Ned. II Elly en Rikkert: ,,We zijn geleidelijk uit het kerkelijk werk ge- om 19.12 uur), hoewel in prin cipe elke omroep het op het scherm had kunnen brengen. Eljy: „We zitten nu eenmaal in dat vakje. Als je een keer bij de EO - die toch ook heel leu ke dingen doet - op tv bent ge weest, denken de mensen dat je een vast contract hebt bij die omroep". Belemmering Rikkert: „Dat was wel enigs zins een belemmering, hoewel we er met veel plezier hebben gewerkt". Elly: „Ik geloof ook dat onze teksten zo waren dat we niet snel meer ergens anders wer den gevraagd. We gebruikten toch veel bijbelse thema's. Doordat we eigenlijk constant voor christenen zongen, wer den we er ook sterk door beïn vloed. Er bleef niet veel an ders over, maar ons verlangen was op een gegeven moment toch om ook weer andere luis teraars te bereiken. Daarom hebben we een nieuwe langs- peler gemaakt „Maskers af" en die wordt ook gedraaid door de KRO en de VARA". Rikkert: „Ik geloof dat we op de nieuwe elpee niet langer evangeliseren zoals vroeger, weet je wel. Het geloof klinkt nog wel door maar niet meer zo heftig". Elly: „Het zijn meer schilderij tjes uit een mensenleven, waarin de luisteraar zich kan herkennen". Spijt dat ze, eigenlijk onge wild, in de zestiger jaren in alle hevigheid betrokken zijn geweest bij de Nederlandse hippie-beweging hebben Elly en Rikkert niet. Het enige dat nog aan die tijd herinnert als je met ze praat, is het constant gebruik van de toen modieuze uitdrukking: „weet je wel". Rikkert: „De mooie kant van de hippie-beweging was zuiver menselijk bekeken het oprechte verlangen naar vrijheid, vrede en een stuk echte broederschap. Voor veel mensen, die in de stroom wer den meegesleurd, is het een te leurstelling geworden. Ze dachten dat die stroom ze naar het paradijs zou brengen, maar ze spoelden aan op een onbe woond eiland. Ik ben achteraf blij dat ik die tijd heb meege maakt, want ik heb veel ge leerd. We zijn een hoop wegen gegaan waar we onze neus hebben gestoten. Die hoeven we nu niet meer te gaan, want we weten waar ze eindigen, weet je wel". Elly: „Hierdoor kunnen we misschien anderen helpen". Hoewel Elly En Rikkert Zui derveld jaarlijks een elpee af leveren is er een periode ge weest, dat ze er over dachten met zingen te stoppen. Elly: „Dat is een jaar of vijf geleden geweest. We hadden het veel te druk met de opvang van mensen en het leiden van de gemeente, die was gegroeid uit een bijbelstudie. Rikkert was een van de leiders. We hadden haast geen tijd meer om mu ziek te maken en toen kwam het moment dat we tegen el kaar zeiden: misschien is het onze taak niet om te zingen. In de rustperiode, die we instel den, kregen we plotseling zo veel ideeën voor teksten en bedankjes van mensen in zie kenhuizen die vertelden dat ze zoveel aan onze liedjes hadden gehad, dat we zijn doorgegaan De kinderen van ,,ln de ruimte" tijdens de uitvoering van de door Elly en Rikkert Zuiderveld geschreven mini-musical „Wie weet wat kerstfeest is". Gelukkig werd in die periode een hoop kerkelijk werk door andere overgenomen, waar door we er gaandeweg uit konden groeien". De musical, die de EO laat zien en die door kinderen van het door Elly en Rikkert gelei de kinderkoor „In de ruimte" uit Soest wordt gespeeld, heeft Elly geïnspireerd tot het schrijven van een kindermusi cal. „Nadat we hebben gezien hoe schitterend ideetjes gevi sualiseerd kunnen worden in een tv-studio, hebben we de smaak te pakken gekregen. Op een nacht kreeg ik een idee en dat heb ik even opge krabbeld. Later heb ik in alle rust in een motel het idee uit gewerkt. De bedoeling is dat Rikkert er wat muziekjes bij verzint, zodat hij volgend jaar uitgebracht kan worden en dan hopelijk ook op de televi- HANS PIET HILVERSUM Op Eerste Kerstdag wijdt Literama. het literaire programma van de NCRV-radio, een uitzending aan de in 1981 overleden dich ter Gabriël Smit. Geboren in 1910 in Utrecht, ontwikkelt Smit zich als dichter tot een van de belangrijkste woord voerders van de Nederlandse katholieke gemeenschap. Hij schrijft gemakkelijk toeganke lijke religieuze poëzie. In 1952 voltooit hij de berij ming van de 150 psalmen uit het Vulgaatlatijn, toen nog de geloofstaal binnen de katholie ke kerk. In de jaren zestig echter raakt hij in een geloofs crisis. Hij wordt, zoals Huub Oosterhuis het eens heeft uit gedrukt. „van fervent rooms- katholiek tot dakloos chris ten". Deze geloofscrisis bete kent voor Smit ook een „woordcrisis": hij wil in zijn poëzie voortaan niet méér zeg gen dan hij zelf kan verant woorden. Zo komen bijvoor beeld in zijn uit 1971 stam mende bundel „Psalmen op nieuw", waarin hij een aantal psalmen doorlicht en als het ware tot gedichten omsmeedt, woorden als „God" en „zonde" niet meer voor. Gebleven zijn echter woorden als „goed heid", „geluk" en „zon" Naast dichter was Smit ook vooraanstaand journalist. Hij werkte zo'n 25 jaar op de kunstredactie van De Volks krant, ook een aantal jaren als chef-redacteur. Bovendien heeft hij jarenlang meege werkt aan de NCRV-radioru- briek „Zojuist verschenen waarin pas verschenen boeken worden besproken. Gabriël Smit overleed in mei 1981. Een paar maanden na zijn dood verscheen postuum de bundel „Evenbeeld". Naast eigen werk zijn hierin ook vertalingen van gedichten van onder anderen Rilke en Vasko Popa opgenomen. In de uitzending die Literama aan Gabriel Smit wijdt is hij allereerst zelf te beluisteren. Er zijn diverse waardevolle opnamen van hem bewaard gebleven, waarin hij praat over zijn eigen werk Daar naast verlenen Kees Fens en Huub Oosterhuis hun mede werking. denkbeeldige familie Witteveen, die in de laatste aflevering i „Lasten en lusten" een actueel familieprobleem in beeld ngt. Ned. II om 22.45 uur. aandoet en een paar beledi gende opmerkingen maakt aan Sam's adres, krijgt hij slaande ruzie met Carla. NOS 00.05 Journaal. DERLAND 1 ycrv 15 Karer8 kat, tekenfilmse rie. 20 Kerst voor doven. Effat- ha is een school voor 330 dove kinderen. Eens per aar voeren zij een kerstspel op. 45 Perplex, jongerenmaga zine. nos 30 Journaal. 40 Wissels, NCRV-matinee gepresenteerd door Legien Kromkamp en Dick Pas- schier. 20 Kleine Isar. Afl.: De ont dekking. 30 Teleac: Engels voor ge vorderden (42 en 43). 00 Peppino (6), jeugdserie. Peppino mag met Moni's familie mee op vakantie naar Sicilië. 25 De sneeuwpop, Engelse tekenfilm. nos 00 Journaal. :rv Groeten uit Holland, een reportage van een be zoek van het ensemble „Acht Plus" aan Singapore Thailand. 20 Golda (3), tv-serie over het leven van Golda Meir. Golda krijgt de moeilijke opdracht in de VS geld los Ie praten voor wapens. 10 U zij de glorie, koor- en samenzangprogramma van uit de Dimnent Chapel van Hope College in Holland, Michigan. 00 Hier en Nu. 35 Cheers, Amerikaanse serie. Als een honkbalspeler 100 van de tegenpartij Cheers NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort voor Span jaarden. 16.30 Sesamstraat. 18.45 SI Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. KRO 19.12 Klassewerk, spelpro- gramma voor scholieren. 20.15 Sport op vrijdag. 21.00 De M van Moord, En gelse tv-thriller naar Gra ham Greene. Als er op de miljonair David Garrick ge schoten wordt, roept zijn zoon de hulp in van een echtpaar privé-detectives. 22.05 Praten met de minis ter-president. 22.15 Adventsoverweging. NOS 22.30 Journaal. IKON 22.45 Lasten en lusten. Wim Neijman praat over het the ma „geheimen". 23.28 De Wilde Ganzen. NOS 23.33 Nieuws voor doven en slechthorenden. KRO 23.35-01.20 Duizend kusjes, Israëlische speelfilm van Mira Recanati (1982). Met: Dina Doronne, Rivka Neu- man en Gad Roll. Als in Te- l-Aviv een man overlijdt, ontdekken zijn vrouw en dochter dat hij een dubbel leven heeft geleid. DUITSLAND 1 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und Heute. 18.25 Meister Eder und sein Pu- muckl. 19 00 WWF-Club. 19.58 Heute im Ersten. 20.00 ffiTagesschau. 20.15 Buddy, Buddy, Amerikaanse speelfilm van Billy Wilder (1981). Be roepsmoordenaar Trabucco (Walter Matthau) zit achter een paar mannen aan, die gevaarlijk kunnen zijn voor een aantal gangsters, dat voor de rechtbank moet verschijnen. De laat ste getuige wil hij vanuit een hotel eli mineren. Uitgerekend op hetzelfde ogenblik, dat de geroutineerde killer zijn post inneemt, probeert de sukkel Victor Clooney (Jack Lemmon) zich in de kamer ernaast van het leven te beroven. 21.50 Plusminus, economisch maga- 22.30 Tagesthemen. Met verslag uit 23.00 Die Sportschau. Met o.a. WK 23.25 Moment mal, praatprogram ma. Thema: 1984, het jaar van de schandalen, en wat men daarvan le ren kan. Aansl.: Tagesschau. DUITSLAND 2 17.15 Tele-lllustrierle. 17.45 B Vater der Klamotte: Eine Planierraupe, welche Freude" Met: Edgar Kennedy en Florence Lake. Aansl.: Heute-Schlagzeilen. 18.20 Der Apfel fallt nicht weit vom Stamm, quiz met Hans-Jürgen Baum- ler. 18.56 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Auslandsjournal. 20.15 lUEin Fall für zwei, misdaadse rie. Afl.: Altijd last met Ado. De reeds diverse malen veroordeelde Ado Tschibula wendt zich met een enigs zins gecompliceerde zaak tot zijn ver dediger dr. Renz. Hoewel Renz weinig tijd heeft, maakt hij voor Ado een avond vrij. Hij nodigt hem uit bij hem thuis te komen. Als student heeft hij Ado's moeder, die na de oorlog met haar gezin bij zijn ouders ingekwar tierd was, beloofd een oogje op hem te houden. 21.15 Tegtmeier: Von Himmel hoch, komische serie met Jurgen von Man- 21.45 Heute-journal. 22.05 Aspekte, cultureel magazine. 22.45 David O. Selznick: Der Mann der „Vom Winde verweht" machte. 23.15 B The little Foxes, Ameri kaanse speelfilm van William Wyler (1941). In deze rolprent naar het to neelstuk van Lillian Hellman speelt Bette Davis op onnavolgbare wijze de genadeloze zakenvrouw Regina Gid- dens, die met haar twee broers Ben en Oscar Hubbard 75.000 dollar in een nieuwe katoenfabriek wil steken. Haar zieke echtgenoot Horace (Her- bert Marshall), die een hartkwaal heeft, wil haar het geld niet geven, omdat hij de praktijken van de familie Hubbard verafschuwt en niet wil mee werken aan de uitbuiting van de voor namelijk zwarte arbeiders. Op aan dringen van zijn vader Oscar steelt zoon Leo (Dan Dureya) het geld uit de safe van Horace. 01.05 Heute. DUITSLAND 3 WDF 18.00 Tv-cursus bedrijfseconomie. 18.30 Hallo Spencer, tv-serie. 19.00 Aktuelle Stunde. Met Blick- punkt Düsseldorf. 20.00 Tagesschau. 20.15 Arche 2000: Ein Mann denk um (2): Gründung eines Öko-Hofes. 21.00 Wissenschaftsshow: Natur und Technik. 21.45 Landesspiegel: Josef Beuys in Japan. 22.15 Lady Audleys Geheimnis, tv- -serie van Herbert Asmodi naar de roman van Mary Elizabeth Braddon. Met: Susanne Uhlen, Hans Caninen- berg en Christian Wolff. 23.30 Rockpalast. Portret van Bob Dylan. 01.00 Journaal. Bette Davis speelt een van de hoofdrollen in de opzienbarende verfilming van het toneelstuk „The Little Foxes" van Lillian Hell- man. Duitsland 2 om 23.15 uur. BRT 1 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma. 18.05 Bassie en Adriaan (16), kleu terserie (herh.). 18.10 Sprookjestheater: Het Kra- minkelpasteitje (herh. 2). 18.30 Star Trek, Amerikaanse SF-se- rie. Afl De gesel Gods. 19.20 Programma van de LSO. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Videomatch, videospelletje. 20.25 Dood in Venetië, Frans-Itali aanse speelfilm uit 1971. Luchino Vis- conti's verfilming van de roman van Thomas Mann is een van zijn bekend ste werken geworden. Van de schrij ver in Mann's verhaal maakte Viscon ti echter een componist, waarmee hij tot de oorspronkelijke hoofdpersoon terugkeerde, namelijk die van Gustav Mahler. Na het componeren van zijn laatste symfonie is Gustave von Aschenbach (Dirk Bogarde) in een li chamelijke en geestelijke crisis ge raakt. Op vakantie in Venetië ont moet hij een Poolse familie en raakt bijzonder gefascineerd door hun zoon Tadzio (Björn Andresen). 22.35 Premiere, filmrubriek. 23.25 Journaal en Coda. BRT 2 19.00 Villa Tempo of: Gejaagd door de rockcultuur. Programma gepre senteerd door Bart Peeters. Met Ali son Moyet, Lloyd Cole en Yellow 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Encyclopedie (herh 20.45 Concert in het Vaticaan. De schepping van Josef Haydn. Concert aangeboden en bijgewoond door paus Johannes Paulus II. M.m.v. het Symfonisch Orkest van de RAI en het Koor van de RAI m.m.v. Sylvia Green berg, sopraan; Philip Landgridge, te nor en Laszio Polgar, bas. RTBF 1 17.00 Mededelingen ONEM. 17.15 Lollipop, jeugdprogramma 17.50 Plein Jeu week-end, familie programma. 19 00 Ce soir, regionaal magazine. 19.25 Consumententips. .9.30 Journaal. 20.00 A suivre, informatief magazine 21 05 Le grand paysage d'Alsxis Droeven, Belgische speelfilm van Je an-Jacques Andrien (1980). Met: Jer- ?y Radziwilowicz, Nicole Garcia. Mau rice Garrel en Jan Declair. 22.30 Videographie: Ronde de nuit, videofilm van Jean-Claude Riga. 23.15 Journaal. 19.00 Progiammes pour la jeunes- •e. Kinderverhaal: een ster In de sneeuw Op 24 december gaat een 12-jarige jongen op een besneeuwde weg van de Alpen met een osje op weg naar de kerststal 19 30 Le veneur noir (1) Philippe de Nossac, een briljante en onderne mende jonge edelman, die schulden heeft, gaat een verstandshuwelijk BBC 1 16.50 Play school. 17.10 The family Ness, kinderpro gramma. 17.15 The land of Green Ginger (Jackanory). 17.30 Benji, Zax and the Alien Prin ce, kinderprogramma. 17.55 Hartbeat, kinderprogramma. 18.15 Crackerjack, spelprogramma. 18.58 Weerbericht. 19.00 Journaal. 19.30 London Plus. 19.55 Bugs Bunny, tekenfilm. 20.05 Match of the day live: Q.P.R. - Liverpool. 22.00 Journaal en weekend-weer- 22.25 Scorpio, Amerikaanse spiona- gefilm van Michael Winner (1973). Met: Burt Lancaster, Alain Delon, Gayle Hunnicutt. 00.15 MacMillan. 00.45 In concert: Linda Rondstadt. BBC 2 16.35 Sports Review of 1984. 18.15 Nieuwsoverzicht. 18.20 Open to question. 19.00 The Invaders. 19.50 Choir of the year. 20.30 Wildlife on two. 21.00 Call my bluff, spelprogramma. 21.30 Italians (10). portret van Italie. 22.00 MASH, Amerikaanse tv-serie. 22.25 Fanny Alexander: preview 22.30 Arena. 23.45 Newsnight, actualiteiten 00.40 Roseland, Amerikaanse speel film van James Ivory (1977). Met: Te resa Wright, Geraldine Chaplin e.a. 16.00 University challenge. 16.25 Anglia news. 16.30 Sons and Daughters. 17.00 Cartoon time. 17.15 You must believe all this. 16.15 Blockbusters. 18.45 News. 19 00 About Anglia. 20.00 Bruce Fortsyth's play your cards right. 20.30 Hallalujah. 21.00 Finnegan, begin again. 22.00 News at ten. 22.30 James Mason - The star they loved to hate. 00.30 George girl, speelfilm 02.25 What Christmas means to SKY CHANNEL 16.00 Sky music box. Videoclips. 17.00 Sky music box premiere. 18.00 Sky-fi music. De Europese hit parade met Gary Davies 19 00 Green Acres. Afl Rest and re laxation. Een oude vriend van Oliver, Mort, beleeft op de boerderij heel wat avonturen 19.30 The Brady Bunch. Afl: Today I am a freshman Marcia ziet op tegen haar leven als hlghschool-studente 20.00 Mork en Mindy. Afl: Mork's best friend en Mork's first Christmas. 20 55 Starksy en Hutch, politieserie. Afl: The golden angel 22 00 The Deadly Ernest Horror Show. The Comedy of terrors Een begrafenis-onderneming verkeert in moeilijkheden 23 35-00.35 Live from London, pop- De Zwitser Konradin Catho- men, die vorige week zondag tweede werd bij de afdaling, is vanmorgen weer ëèn van de kanshebbers bij het skiën. Duitsland 1 om 11.55 uur. NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 10 00 Heute. 10.03 Scheibnerweise". 10.50 Aspekte. 11.30 Persoverzicht. 11.35 Heute. 11 55 ARD-Sport extra. WK Skiën Afdaling heren DUITSLAND 2 11.00 Programma-overzicht. 11.30 Mikro-Prozessoren -Computer (herh 12.00 Nachbarn in Europa. 9.00 Teletekst-magazine. BBC 1 09.30 The Periehers, kinderprogram- 09.35 The littlest hobo, kinderpro gramma 10.00 Saturday Superstore. ITV 07.25 Good Morning Britain. Ontbij ten met Henry Kelty 10 25 B.C's prize time. 10.30 The bells of Fraggle Rock. 11.00 The Saturday starship. 12 20 Durrell and the Dod. 13.15 The world of sprot. HILVERSUM 1 NOS 18 00 Nieuws TROS: 18 06 Aktua (18 30 Sport). 19.02 TROS Country 20.03 Blad goud. 21.02 En nu de moraal (43) 21,25 Coulissen 22.02 Sesjun NOS 23.02 Met het oog op morgen. EO 00 02 EO's Country-uur 01 02 Stuff tot nadenken 02.02 Voor wie niet slapen kan. 04.02 Zingen in de nacht. 05.02 Snarenspel HILVERSUM 2 VARA. 17.36 Dingen van de dag. 18.00 Nws 16 10 BZ Overheidsvoorl18.30 De Nederland se Antillen. VARA: 18.40 Monogram men. 19.30 Luchtruim. 20.00 Nws 20.03 VARA-vrijdagavond (22.30 Nws). HILVERSUM 3 NOS: 18 04 De avond- spits VOO: 19.02 Curry en van Inkel 22.02 Countdown Cafe HILVERSUM 4 EO 18 45 Orgelbe speling. Afl. 11 De firma G Klop uit Garderen 19.15 De Cantates van Bach. NOS: 20 00 Europees Concert podium: Let us know the names. Van daag. Het Orkest van de Deense Ra dio. met solist. 22.00 Horizon: Volks- muz en niet-westerse klass. muz. 22.30 NOS-Jazz. Vandaag The Billy Harper Sextet HILVERSUM 5 IKON 18 05 Kwartier PP: 18.20 Uitzending PvDA. KRO-RKK: 18 30 Taal en teken 18.50 Tussen de regels. NOS 19 00 Nieuws voor buitenlanders 19 40 Homonos 20 10 Hobbyscoop (computers) RADIO RIJNMONO 16 30-18 20 Mid- dagprogr. met Erik Post. Morgen HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws VARA 7 03 Radio Sterrebos 7 30 Hallo hier Hilversum! (8 06 Dingen van de dag. 8 55 Het socialistisch strijdlied. 9.50 Vandaag bij de VARA) 10.03 De stand van zaken 11 03 Wie Nieuwsshow (7 30. 8 00, 8 30, 9 30, 10.30, 11 30) HILVERSUM 3 leder heel uur nieuws NCRV: 7 03 Vroegop 7 30 Rabarba- ra. 8.03 Pop non stop 9 03 Gospel rock. 10.03 Popstop (ca 11 30 Weer man Hans de Jong) HIVERSUM 4 AVRO 7 00 Dag nacht, dag dag 8 30 Mooi zo' 9 30 Concerto mattinale. 11.00 In plaats van: Wer ken v. Beethoven VOO: 12 00 J Strauss en Co. HILVERSUM 5 NOS 9 03 NOS-Spor- tief 9.25 Waterstanden Feduco-Teie- ac 9 30 Herhaling van een Open Schooltijd thema's. Feduco-NOS 10 00 Mederlanders Nederlanders Voor Chinezen (herh.). RADIO RUNMONO 10 00 Zaterdag programma met Henk van Hoorn 7- Herman Stok behandelt in Monogrammende periode 1889 - 1958. Hilversum 2 om 18.30 uur.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 29