Cock van der Hulst kan veldrijden niet laten Eind aan zegereeks Navratilova Katerkoers in Kijkduin sport £cidóc<2bwuvnt Wéér remise Van Heumen zoekt nog naar juiste formatie sportuitslagen IA 6 I- DONDERDAG 6 DECEMBER 1984 PAGINA 7 Fulham komt George Best te hulp ,ONDEN FC Fulham, een vroegere club van Jeorge Best, betaalt via een liefdadigheids-banket |e kosten van het hoger beroep van de oud-voet- alster, onlangs veroordeeld tot een gevangenis- traf van twaalf weken. )e straf van Best volgde, nadat hij was aangehou- en wegens dronkenschap achter het stuur. Daar- lij werd hij handtastelijk jegens een politieman. Jovendien bleef hij weg van de rechtszitting. De nmiddels 38-jarige Noordier, sinds 1979 kampend net een alcoholprobleem, is na betaling van ruim weeduizend gulden, bijeengebracht door zijn ma- iager, vrijgelaten op borgtocht. Elke woensdag ïioet hij op een vast tijdstip op het politiebureau rerschijnen. Best heeft ook nog een belasting- chuld van ongeveer 185.000 gulden, die hij in ter mijnen afbetaalt. Nyström niet in Zweeds tennisteam STOCKHOLM Mals Wi- lander, Stefan Edberg, An ders Jarryd en Henrik Sundstroem vormen het Zweedse Daviscup-team, dat op 16, 17 en 18 december in de Scandinavium-hal van Göteborg de finale speelt te gen de Verenigde Staten. Aanvoerder Hasse Olsson is daarbij voorbijgegaan aan Joakim Nyström, die mo menteel de achtste plaats op de wereldranglijst bezet. Voor de finale tegen de Ver enigde Staten is het Scandi- navium voorzien van een gravelbaan. Veiling stadion Boca Juniors voorkomen BUENOS AIRES Het stadion van de voet balclub Boca Juniors, vijftienvoudig kam pioen van Argentinië, is op het laatste mo ment niet geveild. Vandaag zou het 57.000 plaatsen grote stadion tegen opbod worden verkocht. Een rechter had vorige week bevolen dat dit de enige manier was de schuld die Boca heeft, te vereffenen. Boca moet Wanderers uit Uruguay nog 35.000 dollar (112.500 gul den) betalen voor middenvelder Ariel Kra- souski, die in 1981 naar de Argentijnse club verhuisde In totaal kostte de transfer 95.000 dollar (332.500 gulden). De Argentijnse voet balbond (AFA) heeft zich bereid verklaard de schuld van Boca te dekken. Bulgarije klopt Luxemburg SOFIA Bulgarije heeft in Sofia met 4-0 (2-0) gewonnen van Lu xemburg in kwalificatiegroep 4 van de Europese zóne voor het toernooi om de wereldvoetbalbeker in Mexi co in 1986. Voor 20.000 toeschou wers troffen Sirakov, Velichkov, Mladinov en Dimitrov doel. Lu xemburg moest vanaf de 62e mi nuut met tien man spelen, omdat linkerverdediger Meunier na een zware overtreding van scheidsrech ter Vassaros (Griekenland) de rode kaart kreeg voorgehouden. Stand 1 Frankrijk 2-4, 2 Joegoslavië 2-3; 3. Bulgarije 3-3; 4. Oost-Duitsland 2-2; 5 Luxemburg 3-0 Eerstvolgende wedstrijd Frankrijk - Oost- Duitsland op 8 december Raadscommissie wil vergoeding voor politie-optreden ROTTERDAM De Rotterdamse voetbalclubs moe ten een vergoeding betalen voor het inzetten van ex tra politie tijdens „vandalisme-gevoelige" wedstrij den. Dat is het oordeel van de Rotterdamse gemeen teraadscommissie voor politie-aangelegenheden die gisteren bijeen kwam. De commissie vindt het nodig dat de gemeente met de besturen van de diverse voetbalclubs aan tafel gaat zitten om over de oplos sing van dat probleem te praten. Het is de taak van de voetbalverenigingen zelf en de KNVB om proble men met voetbalsupporters te voorkomen. Als dat niet lukt dan moet de club voor de gevolgen opdraai en, zo vindt de Bokser krijgt pak slaag van vader iiUNCHEN Omdat hij bij ie Westduitse kampioenschap ten in Duisburg in de finale 'an het lichtgewicht verlie end finalist werd, tracteerde •ader Adolf Tencer zijn twin- igjarige zoon Freddy op een Iraai om de oren. De trainer ■n helpers van de bokser noesten hun pupil tegen dere handtastelijkheden van ie boze vader in bescherming temen. Jan de boksbond van Hessen nag Tencer senior geen boks- vedstrijden meer bijwonen, fet zijn twee jaar oudere roer Mathias heeft Freddy rencer inmiddels het ouderlijk tuis in Kostheim verlaten en s ingetrokken bij de voorzitter 'an zijn club. 'Boterletters voor De Leeuw ;n Imming NOOTDORP Het bestuur ?an de Harddraverij - en Ren- vereniging Nootdorp had gis- ermiddag als surprise voor ïlke winnende pikeur een bo- erletter in petto. In de voor- aatste koers kwam dit spijs- recht bij Cees de Leeuw te recht, die met Thor Ter Lune won. Voor de zevenjarige hengst was het de vierde over winning op het kleine baantje 'uit vijf starts. Het ziet er naar uit, dat de hengst voorlopig nog niet aan het einde van zijn Jlatijn is. Dat gaat ook op voor Wilfred, die uitstekend de weg iweet te vinden op Nootdorp en in handen van Cees Imming voor de derde keer achtereen Kranendonk nieuwe directeur Arbeidszaken ARNHEM Met ingang van 1 maart 1985 is J.P. Kranen donk benoemd tot directeur van de Stichting Arbeidszaken Betaald Voetbal. Hij volgt ;Joop van der Klink op, die be gin dit jaar afscheid nam. De in Noordeloos wonende Kra nendonk is momenteel als so- tiaal-econoom werkzaam op de afdeling jeudzaken van het ministerie van welzijn, volks gezondheid en cultuur (WVC). Belle gelijk tegen Semonova THESSALONIKI Op de schaakolympiade in het Griekse Thessaloniki is het nerenteam van Nederland ge ëindigd op een achtste plaats, flie gedeeld moest worden met Joegoslavië, Cuba, Bulgarije, Israel, China en Argentinië. Bij de damesontmoeting tussen 3e reeds kampioen zijnde Sov- Èt-Unie en Nederland werd afgebroken partij van Erica elle tegen Semonova alsnog Remise. De Nederlandse dames Zijn met 23,5 punt op de elfde plaats geëindigd. Zij deelden nie plek met Cuba, de Vere- pigde Staten en Zwitserland. Sportwereld Mgemeen Cijfers West- luitse lotto „7 aus 38": 6 - 8 - !2 - 24 - 32 - 34 - 36. Reserve- jetal: 37. Winnende getal .Spiel 77": 6 9 2 4 1 6 5. Voetbal Volendam heeft ich bij het sectiebestuur Be- aald Voetbal alsnog gemeld 'oor het KNVB indoor soccer- oernooi dat rond de jaarwisse- ing in een aantal steden van lederland wordt gehouden. Voetbal Alan Mullery, de efenmeester van Queens 'ark Rangers, heeft de bons ëkregen. Aanleiding voor het intslag waren de teleurstellen- Ie resultaten van de club uit iOnden, spelend in de hoogste livisie, en de groeiende onvre- tle bij de aanhangers. Uletiek In tegenstelling ot de Koninklijke Nederland- te Atletiek Unie (KNAU) Pee ft de Engelse bond geen moeite met het vinden van ten sponsor, een verzekerings maatschappij. Dit levert de Engelse atletiek gedurende Vijf jaar een bedrag van 5,5 miljoen gulden op. Langlauf Drievoudig Wympisch kampioene Marja- JLiisa Kirvesniemi is gekozen lot sportvrouw van het jaar in Finland. Zij won dit jaar goud In Sarajevo op de 5, 10 en 20 kilometer. DEN HAAG De Stich ting Organisatie Sport evenementen in Zuid- Holland is komende za terdag in samenwerking ZOETERWOUDE Op 1 januari 1968 won Cock van der Hulst de traditio nele katerkoers op Duin- rell. Enkele weken later werd de veldrijder uit Zoeterwoude kampioen van Nederland bij de jevie de jaren daarop nog en kele keren in de kater- doet mij elke keer toch nog 1 1 in'7A wat en reken er op dat ik er in Alphen voor zal rijden. Op Van der Hulst kwam terug bij de veteranen. Na de twee na tionale titels bij deze groep werd hij in 1981 en 1983 ook nog Zuidhollands kampioen. En volgende week is hij bij de Zuidhollandse titelstrijd in Alphen ook weer van de par tij. „Ik geloof dat ik in de loop koers en werd in 1970 1972 en 1973 weer natio- keer per week. Enkele weken geleden was dat nog maar één keer. Als het zaterdag in naai kampioen. Drie jaar geleden werd hij veer- tiende bij de katerkoers. Komende zaterdag, bij de Kijkduin een zwaar parcours vervroegde editie van de katerkoers op de puindui- nen van Kijkduin, is de nu 42-jarige Van krijg ik het misschien moeilijk met de conditie. Maar het is mooi droog weer en daarom geen paniek. Ik kan het echter niet opbrengen Hulst ook weer van de om eike dag te trainen. Trou partij. Niet bij de vetera- wens, daar kan ik ook geen nen maar bij de amateurs, tijd voor vinden. Ik heb een klein aannemersbedrijf en het Weet de voorzitter van de werk gaat nu eenmaal voor Leidse wielrenvereniging "et meisje Swift dan niet van stoppen9 „Ik ga de jeugd niet uit de weg. In 1978 en 1980 werd ik kampioen van Nederland bij Negen keer WK Het veldrijden is een heel de veteranen. De reglementen stuk van zijn leven geworden, van de KNWU bij het veldrij- Cock van der Hulst ging maar den zeggen dat je bij de ama- liefst negen keer naar de we- teurs mag meedoen als er die reldkampioenschappen dag geen wedstrijd voor vete ranen is en daar maak ik za terdag in Kijkduin graag ge- 1968, het topjaar van Van der Hulst, werd hij in Luxemburg derde. In 1970 deed hij in Zol- bruik van. En reken maar dat der ook van zich spreken. Na met de SK en TC De Kampioen organisator van een wielerveldrit op de puinduinen aan de Machiel Vrijenhoeklaan in Kijkduin. Deze wed strijd wordt normaal ge sproken op nieuwjaarsdag onder de naam „Kater koers" gehouden. Maar omdat er op 1 januari meer wedstrijden op de agenda van de KNWU voorkomen, heeft men besloten deze wedstrijd enkele weken eerder te houden. Om 11.00 uur komen de lief hebbers en veteranen aan de start en die rijden derig minu ten plus één ronde. Om 1145 uur vertrekken de nieuwelin gen voor 25 minuten en één ronde en om 12.30 uur volgen de junioren voor veertig minu ten en één ronde. Hoogtepunt van de middag is de wedstrijd voor de amateurs en profs, die om 13.30 uur vertrekken voor zestig minuten en één ronde Het is echter twijfelachtig of er profs aan de start verschij nen. Ze staan niet ingeschre ven. Cees Kouwenhoven. se cretaris van de SOS: „Profs vragen startgelden van vijf honderd tot drieduizend gul den. Dat kunnen wij zonder steun van buitenaf niet op brengen. Wij organiseren deze wedstrijden hoofdzakelijk om In 1968 won Van der Hulst de katerkoers, toen echter op Duin- Cock van der Hulst is klaar voor de katerkoers van aanstaande ook voor het veldrijden hier in rell. zaterdag in Kijkduin. de buurt de mogel^ ik echt niet afga, sterker nog, ik zie wel degelijk mogelijk heden om in de prijzen te ko- In 1976 stopte Cock grote valpartij kwam hij als een leeuw terug en werd toen negende. Samen met Gertie Wildenboer, Cor Rut gers, Huub Harings en Hans Hulst noodgedwongen door Steekers (Noordwijkerhout) een behoorlijke rugblessure, beheerste Cock van der Hulst Ook op de weg, waar hij jaar- vele jaren lang het veldrijden lijks toch'goed was voor vier bij de amateurs, of vijf overwinningen, zetten Waarom is de krachtmens uit hij er een punt achter. Maar Zoeterwoude nooit naar de beroepsrenners overgestapt^ „Dat maakte in mijn tijd wei nig uit. We reden samen met de beroepsrenners in een cross en kregen ook het prij zengeld als je dat toekwam. Ik mocht als amateur nooit mop peren, het is altijd een aardige bijverdienste geweest. Een leuk zakcentje voor de win terdag". In Zuid-Holland zijn maar weinig veldrijders van allure te vinden. Na de glorietijd van Cock van der Hulst en Hans Steekers timmerde er niemand meer aan de weg. ,In het oosten en noorden is zaterdag in Kijkduin. mijn vereniging Swift, waar ik vijf jaar geleden Joop Rie- kelijk het zware werk uit de thoven als voorzitter opvolg- weg. John Kuyvenhoven uit de, heb ik werk genoeg. Op Leiden deed het twee jaar deze manier blijf je lekker bij de werkloosheid veel groter, achtereen niet onaardig. Hij de wielersport dan hier. De meeste veldrij- belde mij aan het begin van het seizoen op. Zou langs ko men voor wat advies, maar plotseling hoor je niets meer ders lopen in de ww en kun nen elke dag trainen. En daarnaast hebben ze daar veel meer trainingsmogelijkheden dan hier en ook de instelling schiint bij de jongens anders betrokken", besluit Cock van der Hulst, die zaterdag door zijn aanwe zigheid bij de vervroegde ka terkoers de matig bezette van hem Ik wil jonge renners wedstrijd toch een aardig tin- graag helpen maar ga echt tje meegeeft. niet achter ze aan lopen. Voor ARTHUR VAN RIJSWIJK de buurt de mogelijke animo bij de amateurs te vinden. En dat lukt aardig. Van de kleine 40 inschrijvingen bij de ama teurs is toch de helft afkomstig uit de buurt". In het deelnemersveld bij de amateurs zijn bekende namen van renners die in de criteri ums in de regio met de regel maat van de klok voorin rij den, zoals Axel Hermans (Voorburg), Michel Meere (Al phen aan de Rijn) en Harry de Boer (Hilversum). Anatoli Karpov: nog steeds één punt verwijderd van de prolonga tie van zijn wereldtitel. MOSKOU De dertigste partij in de schaaktweekamp om het wereldkampioenschap tussen titelverdediger Anatoli Karpov en uitdager Gary Kasparov is gisteren na twintig zetten geëindigd in remise. Het was de met wit spelende Kasparov die het voor stel tot remise deed. Karpov leidt de tweekamp met 5-0. Degene die het eerst zes winstpunten heeft is de wereldkampioen. De 31e partij wordt morgen gespeeld. Verloop dertigste partij (Kasparov met wit): 1 e2-e4, e7-e5. 2 Pgl-f3 Pg8-f6; 3. Pf3xe5, d7-d6; 4 Pe5-f3, Pf6xe4, 5 d2-d4, d6-d5. 6 Lfl-d3, L(8-e7 7* 0-0, Pb8-c6, 8 Tfl-el. Le8-g4; 9 c2-c4, Pe4-f6. 10 Pbl-e3. d5xc4. 11. Ld3xc4 0-0, 12 Lcl-e3, Lg4xf3; 13 Ddlxf3. Pc6xd4; 14 Le3xd4. Dd8xd4. 15 Telxe7 Dd4xc4; 16 Df3xb7. c7-e6; 17 Db7-b3, Dc4xb3; 18 a2xb3. Ta8-b8, 19 Tal-a3 Tf8-e8. 20 Te7xe8+. Tb8xe8; remise MELBOURNE Titel verdedigster Martina Na vratilova is tijdens de open Australische tennis kampioenschappen in de halve finales van het da mesenkelspel uitgescha keld door Helena Sukova uit Tsjecho-Slowakije. De laatste was negende ge plaatst. In de eindstrijd ontmoet Sukova de Ame rikaanse Chris Evert, die de Australische Wendy Turnbull uitschakelde. Navratilova was in zes achtereenvolgende titel- toernooien van het Groot Slem ongeslagen en had voor de halve finales te Melbourne 73 partijen niet meer verloren. Helena Sukova, een 19-ja- rig talent uit haar moe derland, leek niet be kwaam de indrukwek kendste zegereeks aller tijden in het damestennis af te breken. Sukova had zich weliswaar overtrof fen door de als derde ge plaatste Amerikaanse Pam Shriver te verslaan, tegen de vastheid van de ongenaakbare Navratilova had ze geen grotere kans dan van duizend tegen een. Dat bleek in de eer ste helft van de partij. Na vratilova won de eerste set schijnbaar moeiteloos met 6-1. Misschien dat ze door het gemak, waarmee set en games binnenkwa men verslapte, misschien kwam het ook door de volharding van Sukova, dat de partij een omme keer doormaakte en zelfs een sensatie zou opleve ren. „Ik wist dat ik een kans had", verklapte Su kova na de partij. „Ik was in vorm en ik had niets te verliezen. Het enige dat ik moest doen was de con centratie bewaren. Ik heb nog veel kansen laten lig gen", analyseerde ze later brutaal. Navratilova wist van boosheid en teleur stelling na afloop niets an ders te zeggen dan iets wat een groot kampioene bepaald niet sierde: „Su kova had niet genoeg mis- Lendl Voor Ivan Lendl eindigde het toernooi in Melbourne al in de achtste finales. De als eerste geplaatste Tsje- choslowaak en Kevin Curren, de Zuidafrikaan die negende staat op de plaatsingslijst voor Mel bourne, kwamen voor de tweede maal voor hun partij op de baan. Dinsdag was het duel in de tweede set bij de stand van 3-1 in het voordeel van Curren. die de eerste met 6-1 had gewonnen, gestaakt we gens regen. Lendl, die ge plaagd werd door een spierblessure in de buik, was geen partij voor de Zuidafrikaan, die de twee de en derde set won met respectievelijk 7-6 (7-4) en 6-4. Lendl verscheen gis teren op de baan met tape rond zijn middenrif. Om de geblesseerde spieren extra steun te geven had de verzorger van Lendl ook bandages over het shirt van de speler aange bracht. Het zag er aanvan kelijk nog wel goed uit voor Lendl, die er in slaagde zijn achterstand van 3-1 te nivelleren (3-3). Curren won die tweede set in een tie-break met 7-4. In de derde set werd de wedstrijd in de tiende game beslist: 6-4. Protesten In de wedstrijd werd Lendl tijdens de pauzes voortdurend verzorgd. Dat leidde tot heftige pro testen van Curren, die vond dat zijn tegenstander te lang rust nam. De di recteur van het toernooi in Melbourne, Bill Gill- mour, en hoofdscheids- rechter Peter Bellenger kwamen verscheidene malen op de baan. Na ie dere service of een poging een moeilijke bal te halen, greep Lendl met pijngri- massen op zijn gezicht naar zijn maagstreek. Lendl wilde zijn blessure niet als hoofdoorzaak van zijn nederlaag tegen Cur ren aanvoeren. Mijn te genstander speelde ge woon beter", aldus de Tsjechoslo waak. Mesker Marcella Mesker is bij de open Australische tennis kampioenschappen ook in het damesdubbelspel uit geschakeld. Met haar Zwitserse partner Christi- ane Jolissaint verloor Mesker in de kwartfinales van het Amerikaanse duo Barbara Potter/Sharon Walsh: 3-6, 3-6. KARATSJI Een uitvoerige training op het nemen van strafcorners leverde gisteren tijdens de tweede oefenwed strijd voor het toernooi om de Champions Trophy geen enkel rendement op voor de Neder landse hockeyploeg. Ten eer ste ging er te veel mis bij de uitvoering van de verschillen de patronen, ten tweede was de felle ploeg van Jong Pakis tan niet van plan op de hen overigens onbekende Sinter klaasdag presentjes uit te de len. Al na ruim een kwartier was de eindstand van 1-1 be reikt. Kort na het begin zorgde centrumspits Volkers vallend voor de enige Nederlandse Opstelling Nederland (eerste helft): Bos. Klajssen. Kooyman Kossen en Pierik. Steens. Den Hartog en Diepevcen. Parlevliet. Volkers en Van Grimbergen Tweede helft Zijp; Den Hartog. Kooyman. Kossen en Van Slekelen burg. Dclissen, Boele van Hensbroek en Diepeveen; Parlevliet. Heijn en Van Grimbergen. EERSTE KOERS. 2000 meter 1 Yuglan du Bois (CP Baas) 129, 2 Yverdon. 3 Yatoba du Bols Toto winnend 1. 8,10. plaats I 2.90 1 2.10 3.--. koppel t. 24.--. trio I 431.70. TWEEDE KOERS. 2380 Meter 1 Yfelperle (J. Wagenaar) 1 27.3. 2 Yunque Beroona. 3. World Cup Niet gestart: Wilson T Toto winnend t 4.60. plaats t 1.60 1 1.80 f 2.30. koppel I 9.--. trio f 105,10 DERDE KOERS. 2000 meter 1 Yara Last (A.J Mollema) 1.26.4. 2 You Like Boszorg. 3 Walda Frank Toto: winnend I. 4,10, plaats t 2,90 f 9.40 3.40. koppel f 38.40. trio f 353.80 VIERDE KOERS. 2000 meter t Wil fred (C D Imming) 1 24.6, 2 Wolita Hekkenhof. 3. Wing Westfrisia Niet gestart Warrysant West Toto win nend 1,30. plaats f. 1.10 f 1,40 1.30, koppel t 5.80. trio t 26.10 VIJFDE KOERS. 2000 meter 1 Vene zuela (R J van Stam) 1 25. 2 Walda Rotary. 3. Val de Pomme Niet ge start Ydra P Toto winnend f 5.40, plaats 1,30 f 6.80 f 1.40. koppel f 19,90. trio f 186.80 ZESDE KOERS. 1660 meter 1 Ver mont (J de Leeuw jr) 1.23.5. 2 Uto pia D. 3. Willie Snel Niet gestart Venn van Echten Toto winnend 3.30. plaats f 1.10 f. 3.50 f. 1,20. koppel f 40,40. trio t 150.10 ZEVENDE KOERS. 2000 meter 1. Vite Bloemenlust (J.J. de Wit) 1 23,3. 2. Van Hans Alve. 3 Winston Haze laar Toto winnend t 3.30. plaats 1. 2,10 2.30 1 1.20. koppel f 7.90. trio f 49.40 ACHTSTE KOERS. 1660 meier 1 Vrt|buiter Sue (W Stort) 1 24. 2 Odet te Contant. 3 Veratynn Oxford Niet gestan Urwind Brewer Toto win nend f 13.90. plaats I 3.90 f 2.10 f 4.60 koppel t 40 90. Ir» f 541.-- NEGEND6 KOERS. 2000 meter t Vanda Cornelia (J. Onrust) 1.23.3. 2. Uno van de Lente. 3 Ufft O Niet ge start Vinegar Joe. Toto winnend I. 2,10, plaats 1.70 f1.40 f 2.-. kop pel t 6,40. trio f 45 60 TIENDE KOERS. 2000 meter 1 Thor ter Lune (C J de Leeuw) 1.22.5. 2 Udo Rotary. 3. Umienwil Niet gestan Solid Speed Toto winnend t 1.70. plaats t 1.30 f 2.10 f 6,10. koppel t 4.80. trio t 115.70 ELFDE KOERS. 2000 meter 1 Urice Mari|ke (G L J Kleyweg) 1.22.6. 2 Ri- cardo Nora, 3. Sal Geluk Toto: win nend 1 4,40. plaats f 2.50 1 3.50 t. 1,50, koppel t 113.50. trio f 598.30 Omzet totalisator t 241 790,-- SCHAKEN Schaakolympiade in Theeaaioniki (laatata ronde) Heren: Polen-Argentinië 2-2; Dene- marken-Spanfe 2.5-1.5; Philippijne- n-Engeland 1-3 Damee: Nederland Sovjet-Unie 1-2. Engeland-Bulgarije 1.5-1.5. Roeme- n tb-Span* 1.5-1.5 Eindstand (heren): 1 Sovjet-Un* 41 punten. 2 Engeland 37; 3 VSt 35. 4 Honganie 34.5. 5 Roemen* 33. 6 West-Duttsiand. Frankn|k 32.5 8 Joegoslavië. Nederland. Cuba. Bulga ria. Israel. China en Argentim# 32 Demea. 1 Sovjet-Unie 32. 2 Bulga rije 27.5; 3 Roemen* 27; 4. China. West-Duiteland 26. 6 Hongert* 25 7 Engeland Polen 24.5. 9 Span* Joegoslavië 24; Cuba VSt Neder land en Zwitserland 23.5 TENNIS Open Auatraliache kampioenschap pen in Melbourne Achtste finales: Curren (ZAuRendt (Ts|) 6-1.7-6, 6-4; Davis (VSt)-GHbert (VSt) 6-3. 7-5, 3-6. 6-4; kwartfinales: Kriek (VSt)-C«8f> (Aus) 7-5. 6-1. 7-6 Dames dubbelspel, kwartfinales: PotterAValsh (VSt)-Meeker/Jolissainl (Ned/Zwi) 6-3, 6-3, NavraWova/Shn- ver (VSthBaeeett/Garrison (Can/VSt) 6-2. 6-0 mond son/Stew an (Aus/VSD-Dyke- /Masur (Aus) 2-6. 7-5 6-7. 6-V 7-5. Nyström/Wil ander (Zwey-Gonaale- z/M.tcheil (Par. VSt) 6-4 4-6. 6-2. 1-6

Leidse Courant | 1984 | | pagina 7