Lee Towers: Gala Of The Year niet zomaar sprong in diepe N OS-voorzitter Jurgens stapt op hou het l scherm in het oog RADIO/TELEVISIE EiidaeSomcwt VRIJDAG 30 NOVEMBER 1984 PAGINA 19 Harry Pizzicato Op verzoek van de NCRV schreef Kees Holierhoek het televisiespel Harry Pizzicato", dat een korte periode uit het leven van een kruimeldief be schrijft. Harry is een speelse, oppervlakkige jongen, die zich door middel van zijn fantasie tegen het harde leven weet te beschermen. Een kleine mis vorming in zijn gezicht maakt, dat hij nogal emotioneel onze ker is. Vandaar dat hij steun zoekt bij zijn oom Bram (Pieter Lutz) en diens vrienden, die echter een twijfelachtige repu tatie genieten. Hier in dit we reldje voelt Harry zich thuis, maar hij beseft niet, dat hij wordt misbruikt. Zijn ogen gaan echter open, als hij op een zeker moment bij een in braak wordt verraden en de gevangenis indraait. Wanneer het tv-spel begint, heeft Harry juist zijn straf uitgezeten. 21.30 uur Nederland 1. Lasten en lusten In het praatprogramma van Wim Neijman gaan twee gezin nen zich uitspreken over het onderwerp sexualiteit. Behalve deze gezinnen en hun familie, vrienden en kennissen, die eveneens door de IKON zijn uitgenodigd om aan het ge sprek deel te nemen, zijn ook twee mensen uit de beroepss feer aanwezig zoals radio-pas tor Alje Kramer en gezinsthe rapeute Marian Emmelkamp. In de gespeelde scenes van de familie Witteman wordt uit drukking gegeven aan de emo tionele kanten van het onder werp. 22.45 uur Nederland 2. Het dodelijkste seizoen In 1977, het jaar dat de film „Slap Shot" (met Paul New man) verscheen over de ge welddadige wereld van het professionele ijshockey, maak te'Robert Markowitz een tele visiefilm over hetzelfde thema. In The deadliest season gaat het verhaal om Gerry Miller (Michael Moriarty), die al vanaf lijn achtste jaar aan ijshockey doet. Hij speelt twee jaar als verdediger in het eerste elftal, wanneer er een nieuwe coach verschijnt. Deze vindt Miller we! goed spelen, maar niet agressief genoeg. 23.35 uur Nederland 2. Geldboete voor TROS wegens optreden Danny de Munck HILVERSUM TROS Aktua-verslaggeefster Yvonne Habets moet wat officier van justitie mr. F. Heemskerk betreft de maximale boete krijgen van vijfhonderd gulden wegens het overtreden van de Wet op de kinderarbeid. Voor de kantonrechter in Hilversum stelde mr. Heemskerk dat Habets zich aan deze overtreding heeft schuldig gemaakt door de 14-jarige kind ster Danny de Munck voor TROS Aktua te laten optreden in een op 12 mei uitgezonden reportage over een dag uit het leven van Danny de Munck. TROS-tv-directeur C den Daas ging vrij uit. Op 13 december zal schriftelijk vonnis worden ge wezen De TROS overweegt in hoger beroep te gaan. Ook tegen de VARA was eerder 500 gulden boe te geëist. Het vonnis werd 100 gulden voorwaar delijk. Sluikreclame kost miljoenen HILVERSUM Het overtreden van de regels voor reclame in te levisieprogramma's kan de om roepen miljoenen guldens gaan kosten. Alle boetes zijn gebaseerd op het STER-tarief voor reclame zendtijd. Op een tv-overtreding van 1 tot 30 seconden staat 30.000 gulden boete, 30 tot 180 seconden komt op 180.000 gulden, 180 tot 480 seconden kost een omroep 480.000 gulden en vanaf zes mi nuten is er een vast tarief van 750.000 gulden. De boetes voor de radio zijn hier een tiende van. Een aantal omroepeh werd op de vingers getikt. In de loop van de cember zal de minister de straf fen bepalen. Advent op KRO-radio HILVERSUM Op de maandagen 3. 10 en 17 december zendt KRO-radio een ad- ventswake uit vanuit de KRO-studio van 20.03 tot 20.30 uur op Hilversum 2. Voor ganger is pater Ambro Bakker s.m.a., hoofd godsdienst radio bij de KRO. In iedere wake staan twee schriftlezingen centraal, één van de profeet Jesaja en één uit het Lukas-evangelie. Naar aanleiding van deze teksten zijn de thema's van de uitzendingen resp. ,,Wat geen oog heeft gezien", „Als de toekomst gesloten lijkt", en „Ik zing van ganser harte voor de Heer". Muzikale me dewerking verlenen een koorgroep uit Utrecht o.l.v. Matthijs Overmars. Caralita Vincenten piano en Fransje Kraan fluit Op maandag 31 december is van 20.15 tot 20.45 uur op Hilversum 2 een Oudejaarsviering te beluisteren, verzorgd door bovenge noemde voorganger, koorgroep en solisten. TROS negeert verbod spotjes bij piraten HILVERSUM De TROS ziet in de afkeuring die minis ter Brinkman heeft geuit over de ledenwerfspotjes op een aantal radiopiratenzenders, geen reden om met deze spo tjes te stoppen. De handelwijze van de TROS is alleen op grond van de Telegraaf- en Telefoonwet mogelijkerwijs te verbieden. De Omroepwet biedt daartoe geen mogelijkhe den. Volgens de TROS nemen steeds meer piratenzenders de ledenwerfspotjes over van de zenders in Amsterdam, Rotter dam en Den Haag waarvan de TROS zendtijd heeft gehuurd. HILVERSUM „Tijdens een concert kun je andere dingen doen. Ben je niet altijd aange wezen op de hits waar ze tij dens een schnabbeltje om vra gen. Voor mij hoeven de men sen tijdens een concert ook niet mee te zingen. Laat ze hun mond maar houden en ge nieten. Als ik dat merk, geniet ik zelf ook", zegt Lee Towers. Dat het publiek in zijn nopjes was tijdens Lee's „Gala Of The Year", tonen vanavond (Ned. I om 19.50 uur) de beelden van de eerste helft van het concert, dat op acht december bij de AVRO een vervolg krijgt. Hoewel alleen het eerste op treden werd vastgelegd, vulde Leen Huizer dankzij een stormloop op de kaartjes tot twee maal toe het Rotterdamse Ahoy' Sportpaleis. Er kwamen meer dan veertienduizend mensen kijken naar de man, die wel de Nederlandse Frank Sinatra wordt genoemd. De zanger werd de eerste Neder landse artiest die twee keer achter elkaar het Ahoy' Sport paleis tot de nok toe wist te vullen. Gedroomd Voor Lee Towers was het „Gala Of The Year" een ge beuren waarvan hij had ge droomd en waarin in eerste instantie alleen zijn vrouw en hij hadden geloofd. Hij zegt dat het niet zomaar een sprong in het diepe was „Als je slechts twee schnabbeltjes in de week zou hebben, zou je bij jezelf te rade moeten gaan of het wel kan wat je wilt. Je kan de mooiste plannen uitwerken, maar als het publiek wegblijft hebben ze geen waarde. Ik heb over belangstelling niet te kla gen. Mijn agenda is al tot eind 1985 volgeboekt. Bovendien heb ik, zonder te willen op scheppen, overal succes, of ik nu in Groningen of Maastricht sta. Zo'n gala van het jaar houdt voor mij minder risico's in dan bij anderen. Ik heb de afgelopen tien jaar langzaam Lee Towers met het ballet van Penney de Jager in Ahoy'. naar dit gebeuren toegewerkt. De concertreeks vorig jaar was één van de vele vingeroefe ningen. Ik heb echt geen over haaste stappen genomen, maar de zaken heel voorzichtig uit gedokterd en uitgeprobeerd voordat ik weer een stapje verder ging". De zanger stak zelf 700.000 gulden in de hele onderne ming. Hij huurde niet alleen het London Studio Orchestra om hem, onder leiding van Jerry van Rooyen, te begelei den, maar liet ook een compu tergestuurde lichtshow met la ser uit Amerika overkomen. Er werden zelfs extra camera mensen ingehuurd om het hele gebeuren zo optimaal mo gelijk vast te leggen. Top vorm De beelden tonen dat Towers met voor een kleintje is ver vaard. De zanger is in topvorm met prachtige, vaak in nieuwe arrangementen gestoken uit voeringen van 'New York, New York', 'I can see clearly now' en The day you said goodbye'. Hij zingt ook een duet met Julia Loko en kan. ondersteund door de zang groep van Hans Vermeulen, schitteren in het massaal door het publiek meegezongen 'I believe in music'. De show heeft een prachtige aankleding ook door het ballet van Pen ney de Jager. Het gebeuren swingt, zoals Lee Towers zelf graag swingt. „Ik hou van big bands en de sound die zo'n groep produ ceert". Behalve het optreden werden ook beelden van de repetities in de film gemonteerd. Deze blik achter de schermen zal duidelijk maken dat er nog heel wat kwam kijken, voor dat Lee tenslotte het podium kon betreden voor een kwali teitsshow als het „Gala Of The Year". Tenslotte moesten licht en geluid op elkaar zijn afge stemd en mocht er tijdens de ouverture niets fout gaan met het ballet. De afgelopen weken heeft de zanger veel tijd gestoken in het selecteren van de concert- fragmenten. Zoals hij veel bin nen- en buitenlandse optre dens liet schieten om zelf de touwtjes van het gala in han den te kunnen houden, zo wil de hij ook dat de televisie-re gistratie perfectie zou uitstra- Nieuwe stunts De hoogtepunten van de „Gala Of The Year"-concerten ko men deze week ook op elpee uit. Hoewel de plaat een inter nationaal karakter heeft, blijft Nederland voor Lee Towers de belangrijkste bron van in komsten. Terwijl hij nieuwe stunts bedenkt om volgend jaar zijn publiek te verrassen, vermaakt de Rotterdammer inmiddels op personeels- avondjes weer kleine groepen mensen met zijn muziek. Hij zegt: „Ik mag dan artistiek misschien aan de top zitten, toch ben ik blij met elke klei ne overwinning. Bijvoorbeeld als het publiek heeft genoten Waar je vooral voor moet op passen is dat je niet inslaapt, want dat is heel gevaarlijk. Dat betekent namelijk het be gin van het einde" HANS PIËT HILVERSUM Voorzitter mr. Erik Jurgens (59) van de NOS stelt geen prijs op ver lenging van zijn ambtstermijn met vier jaar. Het bete kent dat 31 mei 1985 de laatste werkdag is van de huidige NOS-voor zitter. Mr Jurgens: „Ik maak in deze tijd mee dat de NOS wordt afgebroken. Dat gebeurt heel langzaam. Onder de nieuwe medianota zie ik niet, hoe ik daaraan nog een wending ten goede kan geven. Het is voor mij een per soonlijke beslissing om niet langer aan te blijven" In feite nam Jurgens 3.5 jaar geleden al deze beslissing Hij ziet momenteel geen reden er op terug te komen. Als hij eind mei 1985 opstapt, heeft hij de NOS als tweede voorzitter pre cies tien jaar gediend In 1975 volgde hij de legendarische „oom" Emil Schuttenhelm op Mr. Jurgens. die vorige week nog op de maandelijkse NOS- -persconferentie niet wilde ingaan op vragen over zijn toe komstplannen, gaf toen geen enkel commentaar. Hij zegt nu geen enkele aanleiding of morele verplichting te zien om op zijn besluit terug te komen Vice-voorzitter drs. M. Dijkstra wordt genoemd als opvolger van Jurgens. Slangenkuil In een gesprek met het personeelsorgaan „Spreekbuis" geeft Jurgens nog eens lucht aan het ongenoegen en de frustraties die hij in zijn Hilversumsc jaren zowel bij de omroep als de politiek heeft opgedaan. „Tien jaar in zo'n slangenkuil is vol doende voor de gemiddelde mens", aldus Jurgens. Een nieu we termijn zou hij alleen overwegen „als degenen voor wie je het doet - minister, zendgemachtigden, NOS-bedrijf - het op prijs stellen als je blijft en dat blijkt niet het geval. Er is niet gebleken dat ik een bijzonder vertrouwen van de colle ga's heb", aldus Jurgens. „Dat kan ook niet anders als je te gelijkertijd hun belang, dat van de NOS en een algemeen be lang moet verdedigen. Dat wil nog weieens botsen, zoals bij het instellen van zenderredacties en de nieuwe programmas tichting". Hij mist eensgezindheid binnen de omroep, waardoor de om roepen door de politiek tegen elkaar worden uitgespeeld. „Besturen is een leegmakende bezigheid, je leert niks bij. je geeft alleen maar af. Je moet ontzettend veel investeren om een aantal besluiten voor elkaar te krijgen, die inhoudelijk noch emotioneel veel betekenen en die je in negen van de tien gevallen ook in je eentje had kunnen nemen. Mijn op vatting is dat je dit soort dingen het beste kunt doen als er iemand het laatste woord heeft", aldus Jurgens. „Maar bij de omroep kun je een dag lang vergaderingen voorzitten en 's avonds thuis komen en dan vragen je kinderen wat heb je de hele dag nou uitgevoerd. Wat moet je dan antwoorden0" Nederland NEDERLAND 1 NCRV 16.15 Kareis kat, tekenfilm. 16.20 Pluizerd, tekenfilmserie. 16.45 Wissels, NCRV-matinee gepresenteerd door Legien Kromkamp en Dick Pas- schier. Om 17.30 Journaal (NOS). 18.20 Kleine Isar, tekenfilmse rie. Afl.: Een dodelijke dans. 18.30 Teleac: Engels voor ge vorderden (39 b 40). 19.00 Peppino (3), tv-serie. Afl.: De aankomst. 19.25 Popsjop-tv, poppro gramma. NOS 20.00 Journaal. NCRV 20.28 Ben je zestig-quiz, spelprogramma gepresen teerd door Judith Bosch. 21.00 Farce Majeure, met Fred Benavente, Jan Fille- kers, Henk van der Horst, Alexander Pola en een gast. 21.30 Harry Pizzicato, tv-èpel van Kees Holierhoek (zie toelichting). 22.25 Hier en Nu, aktualitei- ten. Reportage over artsen en apothekers, die zich van de geldende regelingen niets aantrekken en die zich „wild" vestigen en een por tret van een Spaanse mon nik, die al 18 jaar alleen werkt aan de bouw van een eigen kathedraal. 23.05 Kerk vandaag, aktuali- teiten over kerk en samen leving. 23.25 Cheers, comedy-serie. Sam en Diane spreken af elkaar de ideale partner voor een avondje-uit te be zorgen. NOS 23.55 Journaal. NEDERLAND 2 NOS 17.45 Feduco: Taal, tekens en regels (herh. 6. 18.00 Feduco: Na LBO-MAVO (herh. 6). 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort voor Span jaarden. 18.30 Sesamstraat. 18.45 ffl Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. AVRO 19.12 Vinger aan de pols, me dische en gezondheidsza ken, gepresenteerd door Ria Bremer en Peter Lens met een reportage over open hart-operatie bij een zuigeling. 19.50 Lee Towers - Gala of the Year. Hoogtepunten concert van 15 oktober jl. M.m.v. een 60-mans orkest o.l.v. Jerry van Rooijen (zie elders op deze pagina). 21.05 In de hoofdrol. Presen tatie: Mies Bouwman. 22.10 Ontdek je plekje. NOS 22.30 Journaal. IKON 22.45 Lasten en lusten (3), praatshow over familiepro blemen. Presentatie: Wim Neijman. Afl.: Sexualiteit (zie toelichting). 23.28 Wilde Ganzen. NOS 23.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. AVRO 23.35 Het dodelijkste sei zoen, Amerikaanse tv-film van Robert Markowitz (1977). Met: Michael Mori arty en Meryl Streep (zie toelichting). George Houts als Harry en Esgo Heil als Freddie in een scène uit het televisiespel Harry Pizzicato". Ned. I om 21.30 uur. DUITSLAND 1 Scène uit „California Suite" met Walter Matthau, die als Marvin Michaels een aantrekkkelijk blondje in zijn bed vindt, die met geen mogelijkheid is wakker te krijgen. Duitsland 1 om 20.15 uur. 20.15 Aktenzeichen: XY.„ ungelost. De recherche vraagt om hulp. 21.15 Nichts Gewisses weiQ man nicht, programma over bijgeloof van Georg Lohmeier. 21.45 Heute-journel. 22.05 Aspekte, cultureel magazine. 22.50 Sport am Freitag. 23.20 Aktenzeichen: XY... ungelöst. Reacties van kijkers. 23.25 Ich liebe dich seit langem (II y a longtemps que je t'aime), Franse speelfilm van Jean-Charles Tacchella (1979). Tijdens de viering van hun zil veren bruiloft verbijsteren 8rigitte (Marie Dubois) en Francois (Jean Car- met) hun kinderen en kleinkinderen met de aankondiging, dat zij uit el kaar gaan. Tot beider overeenstem ming willen zij hun verdere leven in vrijheid en onafhankelijkheid door brengen Brigitte en Francois zijn bang, dat zij in hun leven iets tekort zijn gekomen 00.55 Heute. 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und Heute. 18.25 Meister Eder und sein Pu- 19.00 WWF-Club. 19.58 Heute im Ersten. 20.00 [f Tagesschau. 20.15 Das verriickte California-Ho tel (California suite). Amerikaanse speelfilm van Herbert Ross (1978). In het beroemde prominenten-hotel van Beverley Hills ..California'' beleven vijf echtparen een paar enerverende uurtjes, als zij nieuwe ervaringen op doen met kleine en grote menselijke zwakheden. Tot een Van hen behoort Marvin Michaels (Walter Matthau). die in paniek raakt als hij in zijn hotelbed naast een jonge blondine (Denise Ga- lik) wakker wordt. Zijn gekke broer heeft hem die streek geleverd Daar- bij kan zijn vrouw iedere minuut bin nenkomen 22.00 Gott und die Welt: „Pray tor Berlin...". Beobachtungen in den Kir- chen der Allierten 22.30 Tagesthemen. Met verslag uit 23.00 Moment mal, praatprogramma vanuit Hamburg. Aansl.: Tagesschau. DUITSLAND 2 17.00 Heute. AanslAus der L&n- 17 15 Tele-lllustrierte. 17 45 i: Vater der Klamotte, slap stickserie Afl Immer eine Dame zu- viel. Met: Leon Errol en Dorothy Granger 18 20 Der Apfel fallt nicht weit vom Stamm, spelprogramma 18.56 Programma-overzicht. 19 00 Heute. 19.30 Auslandajournal. DUITSLAND 3 WDF 17.00 Schooltelevisie. 18.00 Tv-cursus bedrijfseconomie. 18.30 Hallo Spencer, tv-serie 19.00 Aktuelle Stunde. Met: Blick- punkt Dusseldort 20.00 Tagessohau. 20.15 Lander - Menschen - Aben- teuer: Bardou - das verschwundene Dorf. 21.00 Atommüllsuche im Meer, re portage over een reis met het schip de „Walter Herwig" op zoek naar atoom-afval. 21.45 Landesspiegel: Madchen mit 96 PS - Astrid Hild kampft urn Platz und Rang, portret van de autocou reur Astrid Hild 22.15 Claire (5). Engelse tv-serie 23.05 Rockpalast. Vandaag: Naza reth. 00.05 Journaal. 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma. 18.05 Bassie en Adriaan (13). 18.10 Sprookjestheater. 18 30 Star Trek, SF-serie 19.20 Programma van de COO. 19 40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20 10 Weerbericht. 20.15 Videomatch, videospelletje 20.25 Mother Lode, Amerikaanse speelfilm van Charlton Heston (1980). In een door hemzelt geregisseerde avonturenfilm speelt Charlton Heston de Schotse goudzoeker McGee, die in het ruige gebergte van West-Cana da op zoek is naar een geheime le gendarische mijn: „Mother Lode", waarvan de wanden met goud bedekt zouden zijn. In dezelfde streek stran den piloot Jean Dupre (Nick Manus- co) en zijn vriendin Andrea Spalding (Kim Basinger) met hun watervlieg tuig. Zij zijn op zoek naar hun spoor loos verdwenen vriend Patterson. Als zij hulp gaan halen, stuiten ze op McGee. die hen bepaald niet vriende lijk ontvangt 22.15 Premiere, nieuwe films. 23.05 Journaal en Coda. BRT 2 19 00 VIP. Met om 19.00 Alles kits? Discussieprogramma voor |onge mensen Thema: En dan naar school Om 19.25 Uit je doppen, over kansen op werkgelegenheid. 19 40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 IJzer en smeden. Programma t g v de feestdag van Sint Elooi. 20.50 Fundamenten: Gezondheid in het jaar 2000, debat 21.55 Jumping uit Brussel. RTBF 1 19.00 Ce soir, regionaal magazine. 19 25 Consumententips. 19.30 Journaal. 20.00 A suivre, informatief magazine 21.05 Misere et noblesse (Miseria e nobilita). Italiaanse speelfilm 22.35 Journaal. TV 5 19.00 Programmes pour la jeu nes- 19 25 Cine 16: Comme un Roseau. 20 55 Jaques Faisant. Portret van deze humoristische tekenaar 21 50 La creche. Documentaire Charlton Heston regisseerde de film ..Mother Lode", waarin hij ook de hoofdrol vervult. BRT 1 om 20.25 uur. Engeland 17 15 A little prlincess (Jackanory). 17 25 Commander McBragg. 17.30 Benji, Zaï and the Alien Prin ce, kinderprogramma 17.55 Hartbeat, kinderprogramma. 18.15 Crackerjack, spelprogramma. 18 58 Weerbericht. 19 00 Journaal. 19 30 London Plus. 19.55 Blankety blank, spelprogram- 20.30 Kampioenschappen Snooker. 21 05 Bergerac, tv-serie 22.00 Journaal en weekend-weer- bericht. 22.25 Kampioenschappen Snooker. 02.30 Weerbericht. BBC 2 16.45 Kampioenschappen Snooker. 18.25 Nieuwsoverzicht. 18.30 Fred Dibnah: Victory and af ter 19.00 The Invaders, SF-serie. 19.50 Choir of the year, kwartfinale 20.30 Three in the wild. Mordicus, the buzzard (2). 21 00 Call my bluff, spelprogramma 21.30 Italians, een portret van Italië Afl The enterprising heiress 22.00 MASH, Amerikaanse tv-serie. 22 25 Arena. 22.25 Newsnight. 00 10 E The Bachelor Party, Ameri kaanse speelfilm van Delbert Mann (1957). 17.25 Wind in the Willows. 17.50 Illusions. 16.15 Blockbusters. 18 45 Nieuws. 19 00 About Anglia. 20 00 Survival special: Mongoose, together they stand. 21.00 Play your cards right. Quiz met Bruce Forsythe. 21.30 Hallelujah (2). 22.00 Eh Brian, it's a whopper. 23 00 News at ten. 23.20 Anglia reports. 23.30 Cross question. 00 10 Baffled. Amerikaanse tv-film (1972) met Susan Hampshire. 01.55 Jimmy Mamou. SKY CHANNEL 16 00 Sky music boi. Videoclips 17 00 Sky music boi premiere. 18.00 Sky-fi music. De Europese hit parade 19 00 Green Acres. Afl A tale of a tail Oliver, Lisa, Eb en het varken Ar nold vertrekken naar Chicago om te bewijzen dat Arnold de rechtmatige erfgenaam is van een gigantisch bui tenverblijf 19 30 The Brady Bunch. Afl And now a word from our sponsor De Brady's worden gevraagd voor een tv-reclame 20 00 Mork en Mindy Afl Young love, Sky flakes keep falling on my head 20.55 Starksy en Hutch. Afl Dec- 22 00 The deadly arnest horror show. The Pit and the pendulum Britse film (1961) 23 35-00 35 Live from London met de Nederlandse groep Time Bandits TV-morgen Mr. T beleeft weer avonturen op ITV om 12.20 uur. NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 10.05 Teleac: Cadcam (herh 1). 10.35 Teleac: Programmeren met Pascal (6a). 11.05 Feduco-ROF: Taalcur sus voor niet-Friestaligen (8). DUITSLAND 1 10 00 Tagesschau und Tagesthe- 10 23 Das blaue Hotel, tv-film van Stanislav Barabas Met Peter Os- carsson, Hans Christian Blech en Martin Luttge (herh 12 00 Umschau. DUITSLAND 2 11 00 Programma-overzicht. 11 30 Mikro-Prozessoren -Computer, sene (herh 12 00 Nechbarn in Europa. DUITSLAND 3 WDF 08 50 Tele-Gymnastik. 09 00 Samstag-Kolleg, tv-cursussen BBC 1 09 30 The Perishers, kinderprogram ma 09 35 The littlest hobo, kinderpro gramma 10 00 Saturday Superstore. BBC 2 11 35 Open University. 07 25 Good Morning Britain. Ontbij ten met Henry Keity 10 30 Frsggle Rock 11 00 Saturday Stership. 12 20 Mr. T HILVERSUM 1 NOS 18 00 N«uws. TROS 18 06 Aktua (18 30 Sport} 19 02 TROS Country 20 03 ttad- qoud 21 02 Coulissen 22 02 Sesyun. NOS 23 02 Met het oog op morgen EO 0 02 EO'S Country-uur 1 02 Stuft tot nadenken 2 02 Voor ww mei sla pen kan 4 02 Zingen in de nacht 5 02 Snarenspel HILVERSUM 2 NOS 18 00 Nws. 18 10 BZ Overheidsvoort 18 30 Vast en zeker VARA 18 40 Monognvrv n.en 19 30 Luchtruim. 20 00 Nws 20 03 VARA-vrijdagavond (22 30 Nws) HILVERSUM 3 NOS 18 04 De avond- spits VOO 19 02 Curry en vot Ink el 22 02 Countdown Cafe HILVERSUM 4 EO 18 45 Orgelbe speling Afl 8 De firma W A Red mt Heerde 19 15 De Cantates van Bacti NCRV 20 00 NCRV-Jubdeomconcert Klein Omroepkoor cn Radio Kame- rork met solisten NOS 23 00 NOS- -Jazz - Michiel de Ruyler Vandaag. Theo Loevendte's Drie Continenten HILVERSUM 5 IKON 18 05 K«ad*v. PP 18 20 Uitzending COA KRO-RKK 18 30 Taal en teken 18 50 Tussen de regels NOS 19 00 Nieuws voor buitenlanders 19 40 Homonos 20 10 Hobbyscoop (computers) RADIO RIJNMOND 16 30-18.20 dagprogr met Enk Post Morgen HILVERSUM 1 VARA 7 03 Rade» Sterrebos 7 30 Hallo hier Hilversum (8 06 Dingen van de dag 8 SS Het so cialistisch strijdlied 9 50 Vandaag t»| de VARA) 10 03 De stand van zMim 11 03 Wie in „t l HILVI .VERSUM 2 TROS 7 00 Nws 7 06 Nieuwsshow (7 30. 8 00. 8 30. 9 30 en 10 30 Nws) 11 30 Nws 11.33 Aktua kamerbreed HILVERSUM 3 leder heet uur nieuws NCRV 7 03 Vroegop 7 30 Rab»tu» ra. 8 03 Pop non stop 9 03 Gosp**- rock 10 03 Popsrop (ca 11.30 Weer man Hans de Jong) HILVERSUM 4 AVRO 7 00 Dag nacht, dag dag 8 30 Mooi zo 9 30 Concerto mattmale 11 00 Muz«uk W F Bach VOO 12 00 Strauss on Co HILVERSUM S NOS 9 03 NOS-Spor- t>ef 9 25 Waterstanden 9 30 (FEDO- CO-VARA) Themaprogramma Me» bezmnioingsspet 10.00-10.15 (FEDU- CO-TROS) Taai. tekens en regets (TL 10 30-10 45 (FEDUCO-VARA) Na LBO-MAVO (TV 1100-1130 (FEDO- CO-NOS) Medetan RADIO RIJNMONO v3 00 Za progr met Henk van Hoorn Theo Loevendie treedt me! zi|n groep Drie Continenten op in de Meervaart in Amsterdam. Hilversum 4 om 23 00 uur

Leidse Courant | 1984 | | pagina 19