gehoordgezien Piet Hendriks: „Ik lig niet in de con tainer hou ri het LJ scherm in het oog IDIO/TELEVISIE CMdócOowiant WOENSDAG 28 NOVEMBER 1984 PAGINA 17 n Abend in Wien TROS zendt het tweede cl uit van het operette-eve nent „Ein Abend in Wien". op 14 september in het icertgebouw in Amsterdam 'd opgenomen. In dit ge- >lte zijn bekende melodieën horen uit werken van Jo- n Strauss. Franz Lehar. o Dost al en Emmerich Kal- n. Zij worden gezongen Marjon Lambriks en Ru- Schock. die worden bege- door het Utrechts Sym- )nie Orkest onder leiding de dirigent Willy Boskov- 25 uur Nederland 1. n gewest tot west ds vorig jaar worden er in Nieuwe Kerk te Amsterdam elmatig manifestaties voor aarden georganiseerd. Op van die bijeenkomsten >ft een groepje gepensio- >rde vakmensen het initiatief tomen hun kennis beschik- tr te stellen voor de jeugd, tgeren, die interesse heb- om een bepaald vak te le- kunnen deze specialisten den in de ..Gouden Gilde s". Verder in deze Van ge it tot gewest" een reporta- over het Noorse kerkje in terdam, dat als toevluchts- d dient voor Noorse zeelie- en studenten. >2 uur Nederland 2. •derland C 1e kunstrubriek van de NOS een gedramatiseerde docu- ntaire opgenomen over het te en bewogen leven van de stenrijkse schilder Egon tiele (1890-1918). De film, produktie van de Oosten- se televisie, reconstrueert ontwikkelingen van zijn tstenaarschap en geeft de d weer actuele problemen die jonge kunstenaars on- vinden, wanneer zij moeten ien tussen rebellie of aan- sing aan de maatschappij, m Schiele (Felix. Mitterer), n van een spoorwegambte- r. kwam reeds op de tnse Academie voor Beel- de Kunsten in botsing met leermeesters. Zijn visie op hedendaagse kunst week af 1 de heersende opvattingen. schilderde portretten en akten, die in die tijd als zeer gewoon werden gezien. 10 uur Nederland 2. Kwaliteit kabel-tv staat los van auteursrechten DEN HAAG De kwaliteit van de ontvangst van televisiepro gramma's die via de kabel worden uitgezonden, is in auteursrechte lijke zin in beginsel niet van belang. Ook voor buitenlandse pro gramma's waarvan de ontvangstkwaliteit te wensen overlaat moeten auteursrechten worden betaald. Dit blijkt uit antwoorden van minis ter Brinkman op vragen van het Tweede-Kamerlid mevrouw Wes- sel-Tuinstra (D'66). In zijn antwoord schrijft de minister dat twee arresten van de Hoge Raad van 25 mei van dit jaar over auteurs recht en kabeltelevisie „niets aan duidelijkheid te wensen overla ten" en dat ze gerespecteerd dienen te worden. In de arresten be paalde de Hoge Raad dat doorgifte van televisieprogramma's via de kabel beschouwd moet worden als een hernieuwde openbaarmaking en dat daarvoor derhalve auteursrechten verschuldigd ziin. Na de uitspraak van de Hoge Raad moesten de exploitanten van kabeltele visie dus tot een regeling komen voor de betaling van auteursrech ten voor de doorgifte van buitenlandse televisieprogramma's. Dit zou de kijkers per jaar twintig gulden meer kosten, maar de kabel exploitanten zouden moeten zorgen voor betere ontvangst vóór dat bedrag door te berekenen. Minister verbiedt omroep- reclame via piraten (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Minister Brinkman (WVC) treft zo nodig aanvullende maatregelen om te voorkomen,, dat omroepen ongestraft aan ledenwerving kunnen doen via piratenzenders. De officier van justitie in Amsterdam is inmiddels een onderzoek begonnen naar mogelijke strafbaarstelling van ledenwer vingsactiviteiten door de TROS. De bewindsman heeft dit geantwoord op vragen van het CDA-Tweede Kamerlid Van der Sanden. Het Kamerlid noemde het „onbegrijpelijk" dat een bonafide omroep zich schuldig maakt aan illegale activiteiten. De TROS liet weten zendtijd te hebben gekocht op piratenzenders in enkele grote steden. Bekeken wordt ook of dit strafrechtelijk kan wor den aangepakt. China wil tv- satellieten aanschaffen PEKING China wil in de periode tot 1988 een landelijk televisienet aanleg gen en de programma's daarvoor laten' doorsturen via twee in het Westen ge kochte satellieten. Bedrijven uit de VS. Frankrijk en West-Duitsland zouden de satellieten en andere apparatuur moe ten leveren. Eind 1986 of begin 1987 moeten de sa tellieten in hun baan worden gebracht door het Amerikaanse ruimteveer of door een Europese raket. De ontvan- ginstallaties zal China zelf bouwen. In grote delen van China kunnen de hui dige eigen prograrfima's niet ontvangen worden. Met een satelliet kan dit in heel China. HATTUM Hij is 65 jaar oud, op een maand na 66. Iedereen zou er begrip voor hebben als hij het wat rustiger aan zou wil len doen om in zijn stulpje in Hattemerbroek van zijn welverdiende AOW te kunnen genieten. Piet Hendriks is daar de man niet naar. Integendeel. Hij houdt te veel van toneel om „die andere huid" in eens voorgoed naast zich neer te leggen, ook al is hij het afgelopen jaar wei nig in beeld en nog min der in het nieuws geweest. Als er al over hem werd ge schreven was dat voorname lijk in verband met de handte keningenactie die vier kinde ren uit Heerde organiseerden om hem terug te krijgen in het televisieprogramma Sesam straat, waar hij uit gewipt werd zonder eigenlijke aanlei ding. Onder het motto „Wat geweest is, is geweest" durft de acteur Hendriks weer naar de toe komst te kijken. Een toekomst, die niet langer een zwart gat lijkt, maar die hem weer hoop vol stemt en waarin hij weer het volste vetrouwen kan heb ben. Kortom, Piet Hendriks heeft er weer zin in en heeft meer daden in het verschiet dan ooit tevoren.... De vraag of hij de psychische klap, opgelopen toen hij uit „Sesamstraat" werd gezet, he lemaal te boven is moet ont kennend worden beantwoord. Maar hij heeft geen zin daar nog langer over te zwammen. „Het helpt niets als je erover door blijft zeuren. Sesamstraat is geweest, voorbij". Dan zegt hij: „Ik ben acht tellen onder uit gegaan, maar niet knock out geslagen. Natuurlijk ga ik door, ik lig niet in de contai- Vastberaden Die woorden komen er vastbe raden uit, ook al ziet hij nog wat bleekjes, nadat hij juist te rug is gekomen van het zie kenhuis. waar zijn bloedvaten zijn onderzocht. Allengs komt er meer kleur op zijn gezicht. De klimpartij uit de put is op gang gebracht door twee Zwollenaren. Ron Groen en Hans Contermans, de mannen achter het bemiddelingsbureau Holland Management. Zij wil den graag met hem in zee en vonden dat ze niet te lang moesten wachten. Anders zou iedereen Piet Hendriks zijn vergeten. Zijn nieuwe plannen draaien om veel theater. Op stapel staat zowel een theatershow voor kinderen als één voor volwassenen. Het drietal wil de show ook brengen op bij voorbeeld scholen en in tehui zen. Daarnaast is het plan er video-opnamen van te maken, die worden samengesteld door een bedrijf uit Den Bosch dat talloze contacten heeft met het buitenland. De kans dat Piet Hendriks binnenkort op de Amerikaanse beeldbuis te zien zal zijn is derhalve niet denk beeldig, omdat de televisie maatschappijen in dat land verzot zijn op kinderprogram ma's uit het buitenland. Bo vendien zuller er langspeelpla ten voor kinderen van door Piet gezongen liedjes worden uitgebracht en mag ook niet worden uitgesloten dat er boekjes van en over hem zul len verschijnen. Piet Hendriks speelt de cen trale rol in al deze plannen, Piet Hendriks: „Laten we verder maar niet over Sesamstraat zwammen". maar hij kan daarbij rekenen Hilversumse acteur Erik Meij- op een keur van medewerkers, er, de man die in Sesamstraat In de kindershow bijvoorbeeld de blauwe vogel Pino maakte is zijn tegenspeler Pizzoo, een tot wat hij was en die tegelijk vogelachtig beest dat gestalte met Piet Hendriks uit het kin- zal worden gegeven door de derprogramma verdween. Om de benodigde financiën binnen te krijgen hebben bei de Zwollenaren verschillende niet-commerciéle instellingen benaderd met het verzoek de show te sponsoren. In ruil daarvoor zaJ Piet Hendriks in zijn voorstelling een inleiding wijden de boodschap van die instelling. Het kinderprogramma zal niet alleen bestaan uit dialogen tus sen Piet en Pizzoo, maar ook uit liedjes, voordrachten en kindergedichten. Voor een deel zal Hans Contermans de teksten schrijven voor met name de liedjes, maar ook weet Piet Hendriks dat hij zal kunnen rekenen op de mede werking van gerenommeerde tekstschrijvers als Willem Wil mink, Jan Boerstoel, Jan Riem en te zijner tijd ook van (de nu zieke) Frans Boelen. Niet alleen voor kinderen, maar ook voor volwassenen wil Piet Hendriks een show gaan brengen. Hij zal daarin liedjes zingen, sketches opvoe ren en cabareteske dingen doen. Ook hiervoor zullen de teksten voor een belangrijk deel worden gemaakt door ge noemde tekstschrijvers. Willem Nijholt heeft al laten weten graag met Hendriks op de planken te willen als de ge legenheid zich voor zou doen en ook mensen als IJf Blokker en Alexander Curly hebben spontaan positief gereageerd. In alle shows zal veel worden gewerkt met muziek. De plan nen voor de volwassenen show verkeren in een verge vorderd stadium. Piets vrouw Cor zegt: „Ik denk dat we met een maand al een heel eind verder zijn en dat we begin volgend jaar, wellicht nog eerder, een afge rond en avondvullend geheel hebben". JENNY POLMAN ALISON De Britse Alison Moyet, popster, zeer in het nieuws momenteel, ook in ver wachting. maar volop op tournee, uitgebreid geïnter viewd op Sky Channel, is bezig aan een reuzesprong. Haar staat een solo-carrière voor ogen. zeker na het suc ces van haar single „Love Resurrection", een bezon gen herleefde liefde In Yazoo trok zij op met Vince Clarke, die zij nog steeds veilig achter zich weet. maar verder gaat zij haar eigen weg. Dat wordt ook uitgedrukt in een titel zoals „Upstairs a{, Eric's" (Bij Eric op Zolder) en ..You And Me Both", Wij Tweetjes dus. Weg van Yazoo gaat zij op haar eentje verder met een van nature gegeven stemge luid dat bol staat van de soul en de blues. Een hele elpee schreef en zong zij vol onder de titel Alf, haar roepnaam. Zij haalde Tim Goldsmith erbij op drums, Steve Jolly op gitaar en ene Tony Swain op de key boards. maar voor de ritmi sche rest zorgt zij zelf met haar onder woorden ge brachte persoonlijke gevoe lens: ..Steal Me Blind" (Neem Me Mee Met Je Ogen Dicht) en Honey For The Bees". Honing Waar Alle Bijen Op Af Komen of een vertaling in Bewoordin gen Van Soortgelijke Strek king AMANDA Amanda Spoel, bekend van het gestorven VOO-toe- komstprogramma „1990" en van AVRO's Televizier, heeft het helemaal in haar vingers. Zij is gek op accor deon Vanouds het schip- persklavier heeft voor haar een bijzondere bekoring, vooral als zij Bach speelt, bijv. diens Toccata e fuga in re minore. Amanda heeft op gezag van haar ouders dat instrument leren bespelen In Zoeterwoude-Rijndijk bij Leiden volgde zij de mu ziekschool en won nog eens een internationaal prijsje ook. En daarnaast MMS HANS NCRV's Hans Sleeuwen- hoek geeft geen interviews meer weg aan het omroep- personeelsblad „Spreek buis". Dat laat hij weten in een ingezonden schrijven. Het eerste deel van een in terview met hem bevatte werkelijk door Hans gedane mededelingen. Maar daarna is de interviewer een end weg uit zijn duim gaan zui gen. Gefantaseerde uiting en. nooit door Hans ver strekt, maar wel onder zijn naam in dat blad gezet. leggen ze elkaar daar woor den in de mond. Van Hans hoeft het niet meer deel van „Ein Abend in Wien" met (v.l.n.r) Rudolf Ned. I om 21.25 uur. ;DERLAND 1 pos 10 Voetballen met Wiel Coerver (9). 25 De duvel is oud, pro gramma voor oudere men sen. 10 Jakob en Adele, Duitse Serie. Afl.: Rozen voor Ade- fe. NOS SO Journaal. TROS JIO Formule 1, poppro- Jjramma. I Teleac: 'n Eigen bedrijf ginnen (8). I Het A-Team, tv-serie. Tiet team krijgt het druk toet een groep terroristen. ROS Journaal. 28 Socutera: Stichting voor feet Kind. TROS 83 E Van de koele meren des doods (2), tv-serie. Hedwig krijgt zo langzamer hand een hekel aan haar edbedoelende echtge- loot. Zij besluit een tijdje llleen naar zee te gaan, Vaar zij de concertpianist Tlitsaart Delmonte ontmoet. 25 Ein Abend in Wien (2). Concert van Marjon Lam priks, Rudolf Schock en het Vtrechts Symfonie Orkest J-I.V. Willy Boskovsky. 15 De tv-show. Ivo Niehe Ontvangt gasten. P5 TROS Aktua. 35 De Benny Hill Show. ■OS D5 Journaal. fDERLAND 2 [15 Nieuws voor doven en >chthorenden. 18.30 Sesamstraat. 18.45 E Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. 19.12 PP: Uitzending PSP. 19.22 Van gewest tot gewest. Met (onder voorbehoud) o.a. aandacht voor: Scholie ren tussen wad en wal; Stichting Cervelaat in Dren te; Het Noorse kerkje in Rotterdam; De Gouden Gil de Gids. 20.10 Nederland C, program mapakket over kunst en cultuur. Met om 20.20-21.55 Egon Schiele, gedramatiseerde documen taire. 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag vandaag. 23.00 Studio Sport. 23.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. Adriaan Olree speelt in „Van de koele meren des doods" de rol van Gerard. Ned. I om 20.33 uur. Duitsland DUITSLAND 1 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und Heute. 18.25 Der blinde Richter. 19.00 Marion, tv-serie. 19.58 Heute im Eraten. 20.00 CE Tagesschau. 20.15 Sehwarz Rot Gold: Blauer Dunst, tv-film van Dieter Meichsner Met: Uwe Friedrichsen. Zaluskowski van de Hamburgse douane is ditmaal op het spoor van sigarettensmokke- laars, die met de „blauwe rook" mil joenen verdienen De gangsters heb ben een gecompliceerde, moeilijk na te trekken route opgebouwd, die de Hamburgse douane alleen met de hulp van haar Italiaanse collega's kan vinden. 22.00 Brennpunkt. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Ohne Filter, muziekprogram ma met Huey Lewis and the News en Chi Coltrane. 00.00 Tagesschau. DUITSLAND 2 17.15 Tele lllustrierte. 17.50 Robin Hood, tv-serie. All.: Ri chard Leeuwenhart. 18.55 Midlotto - 7 uit 38. 18.58 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Spielregeln: Jongeren en justi tie. tv-serie. Afl.: Het rapport. 20.15 ZDF-Magazin. 21.00 Der Denver-Clan, tv-serie. 21.45 Heute-journal. 22.05 Sport aktuell. Voetbal - UEFA- -cup. 3e ronde. 23.20 In aller Stille (In alle stilte), Belgische speelfilm uit 1977. Regie: Ralf Boumans. Deze Vlaamse film schildert op beheerste, maar zeer in dringende wijze een bijzondere drie hoeksverhouding, waarin niemand van de betrokkenen gelukkig is. Fred (Mark Bober) woont alleen aan de rand van een klein dorp in de Arden nen. Hij is meubelmaker en ook de doodgraver van het dorp. Het pro bleem is. dat Fred sinds zijn jeugd verliefd is op Isabel (Peggy de Landt- sheer). de dochter van de notaris. Deze is op haar beurt verliefd op Pe ter (Johan Leysen), een jeugdvriend van Fred en Isabel, die na een mislukt huwelijk weer in het dorp opduikt Maar Peter beantwoordt haar liefde niet en is niet bereid haar tegemoet te komen, omdat hij Freds vriend schap niet wil verliezen. 00.50 Heute. DUITSLAND 3 WDF 18.30 SesamstraBe. 19 00 Aktuele Stunde. 20.00 Tagesschau. 20.15 Mittwochs in..., informatie en amusement 21.45 Eff-eff, Freizelt und Fitness 22.15 Spatvorstellung: Der Einsied- Ier (In Kluis). Belgische speelfilm uit 1979 van Jan Gruyaert. Met: Bert An dre, Miriam Nuyten, Herman Jacobs e.a. Het is een film zonder dialoog, waarin de muziek een belangrijke dramatische rol speelt. In indringende beelden schetst Gruyaert het leven van een doofstomme man. die tracht met zijn eenzaamheid te leren leven door te observeren. Hij bestudeert de natuur, totdat een echtpaar zijn aan dacht trekt 23.50 Journaal. BRT 1 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma. 18.05 Zeppelin. 18.30 Tim (13). Vlaamse jeugdserie. 18.55 Plagerijen van het duiveltje. 19.00 Hoe een leeuw doen schrik ken, Hongaarse tekenfilm. 19.10 Programma van de KTRO. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Videomatch, videospelletje. 20.25 Namen noemen. 21.05 Pluk de dag, komische serie. Julie wordt geplaagd door hevige examenkoorts. 21.30 Wie schrijft die blijft. Martin Coenen interviewt Boudewijn Büch. 22.20 Journaal en Coda. BRT 2 19.00 De smaakmakers. Mosterd. 19.25 E Cagomania. 19.30 Tijdrover Hengelen. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 E De wrede zee, Engelse oor logsfilm uit 1953 van Charles Frend. Nicholas Monsarrat diende in de oor logsjaren als vrijwilliger bij de Engelse marine en schreef na de oorlog zijn ervaringen op in de roman „The cruel sea", waarmee hij wereldberoemd werd. In 1939 wordt de nieuwe kor vet. de Compass Rose, bemand door luitenant Ericson (Jack Hawkins), de enige zeeman in het gezelschap, en een aantal mensen, die net onder de wapenen zijn geroepen. RTBF 1 19.00 Ce soir, regionaal programma. 19.25 Consumententips. 19.30 Journaal. 20.00 Cap 60, spelprogramma. 21.05 A nom de tous les miens (6). 22.00 La Guerre d'Algerie (5). 23.00 Nationale Loterij. 23.05 Journaal. 23.25 (Jn autre regard. 19.00 Vagabondagss. 19.59 Les mystsres ds Paris (2). 20.06 Oceans secrets (4). Scène uit „De wrede zee" met Virginia McKenna en Donald Sinden. BRT 2 om 20.15 uur Engeland BBC 1 Box of delights. The Good Life, tv-serie. Weerbericht. Journaal. London Plus. I've got a secret, spelprogram- Sharon and Elsie, tv-serle. Dallas, Amerikaanse serie. Points of view. Conservative Party. Journaal. In at the Deep End. Sportsnight, sportprogramma. BBC 2 16.45 Kampioenschappen Snooker. 18.25 Nieuwsoverzicht met onderti teling. 18.30 Willo the wisp, kinderserie. 18.35 Fast forward, kinderprogram- 19.00 The High Chaparral, wester- 19 50 The Phil Silvers Show. 20.15 Ebony, programma over de zwarte gemeenschap. 20.45 My music, amusementspro gramma. 21.10 Harry Ferguson. 22 00 Oxbridge Blues. 22.30 Similar triangles. Aansluitend: And he'll see you now. 23.05 Out of court. 23.35 Conservative Party. 23.40 Newsnight. 00 25 Top Gear Rally. 00.35 Buongiorno Italia. 17.50 Razzmatazz. 18.15 Blockbusters. 18 45 Nieuws. 19 00 About Anglia. 19.35 Crossroads. 20.00 Name That Tune. Muzikale quiz. 20.30 Coronation Street. 21.00 This is your life. Met Eamond Andrews. 21 30 Mike Yarwood in persons. 22.00 Travelling man. Serie rond Lo rna*. een uit de gevangenis ontslagen ex-drugsspeurder. 23.00 News at Ten. 23.35 Midweek sports special. 01.00 Danger. Workers on the set. 01 35 The big question. SKY CHANNEL 18 00 Sky-fi music. Engelse top 50 19 00 Green Acres. Afl The reincar nation of Eb. Lisa gelooft in reïncar natie. Als Eb zoekt raakt, denkt Lisa dat hij is teruggekeerd als hond. 19 30 The Brady Bunch. AflMy sis ter Benedict Arnold. Marcia maakt een afspraak met Greg's rivaal. 20.00 The Magician. Aft.: The man who lost himself. 20.50 E Mourning become Electra, speelfilm (1947) van Dudley Nichols naar een verhaal van Eugene O'Neill De rolprent speelt ten tijde van de Amerikaanse Burgeroorlog en laat het lief en leed van de familie Man- nons zien 23 00 International Motor Sports. 00 05-00.35 Sky music box. Video clips. TV-morgen NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 10.00 Schooltelevisie. Met om 10.00 Asjemenou (4); Feduco-ROF 10.30-10.50 Taalcursus voor niet-Fries- taligen; 11.00 In Holland staat hun huis (6); 11.30-12.00 Hier en Nu voor de scholen (1). 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. VOO 16.00 Tineke, middagpro gramma. Solo-cabaret ken nen we al heel wat jaren, maar solo-toneel is een ver schijnsel. dat de laatste tijd sterk in opkomst is. Tineke de Nooij praat met een aan tal vertegenwoordigers uit het theaterleven over de oorzaken van dit verschijn sel. 17.20 Superted, tekenfilm. NOS 17.30 Journaal. VOO 17.40 Agenda, culturele infor matie. NOS 17.50 Feduco: Medelanders Nederlanders: Afl Pers in Nederland (voor Joegosla- ven), herh. 1. NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 08 10 Schooltelevisie. 09 25 Die Sendung mit der Msus. 10.00 Ta- gesschau und Tagesthemen. 10.23 Sehwarz Rot Gold: Blauer Dunst (herh.). 12.10 ZDF-magazin. 12 55 Persoverzicht. 13.00 Heute. 13.15 en 15.40 Teletekst-overzicht. 16.00 Ta gesschau. 16.10 St. Pauli fangt am Hafen an, muzikale tocht door St Pauli en de haven van Hamburg (herh.) 16.55 Alpha 5, computerspel- -show 17 20 Computer-Zeit, kinder serie 17.50 Tagesschau. 18 00 Hier und Heute. DUITSLAND 2 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 13.15 Teletekst-overzicht. 15.25 Enorm in Form (herh 15.40 Teletekst-over zicht. 15.56 Programma-overzicht. 1600 Heute. 16 04 Un-Ruhestand, verhalen over ouder worden Aft Oma Luele (herh Aansl Heute-Sc- hlagzeilen 16 35 Enid Blyton: Fünf Freunde auf Schmugglcriagd (2). Engelse leugdserie 17 00 Heute. Aansl Aus den Landern 17 15 Te- le-llluatrierte. 17 50 Tom und Jerry, tekenfilmserie Aansl Heute-Schlag- Het vriendje van SuperTed schiet te hulp in „SuperTed en het olifantenkerkhof". Ned. I om 17.20 uur. BRT 1 14 00-16 00 School televisie. 17 00 Schooltelevisie. 17 55 Journaal. 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma (herh.) RTBF 1 11 30 Teletekst. 14.00 Schooltelevi sie: Le mariage de Figaro, opera van Mozart, uitgevoerd door de Come- diens Francais. 16.30 ONEM vacatu res. 16.45 Schooltelevisie. 17.15 Lol lipop. jeugdprogramma. 17 50 Plein jeu, familieprogramma. BBC 1 07 00 Teletekst-overzicht. 07.30 Breakfast Time. 10.05 Taking sides. 1130 Play school. 13 30 Journaal. 13.55 Weerbericht. 13 57 Financieel- en nieuwsoverzicht voor doven en slechthorenden. 14.00 Pebble Mill at 15 40 Kampioenschappen Snooker. 16.50 Play school. 17 10 Banana- man, kinderprogramma. 17.15 A little princess (Jackonary), kinderprogram ma. 17.30 E Laurel and Hardy. 17.35 Godzilla, kinderprogramma 17.55 Johns Craven's newsround. BBC 2 10 38 Schooltelevisie. 12.55 Infor matieve series. 14 10 Informatieve aerie. 14.20-16.00 Schooltelevisie. 16 10 Tribat Eye. 16 45 Kamptoen- schappen Snooker. ITV 07 25 Tv-am. 10 30 School-televisie. 13 00 Buttercup buskers. 13 10 Mooncat and Co. 13 30 The Sulli- vans. 14 00 Nieuws. 14 20 Anglia newt. 14 30 The champion». 15.30 Daytime. Nieuwsmagazme met Sarah SKY CHANNEL 1600 Sky music box. Videoclips 17 00 Sky music box premiere. 18 00 Sky-h music. Blast from the past met Pat Sharp HILVERSUM 1 NOS 18 00 Nieuws 1806 Met Teddy aan tafel. NOS 19.02 In 't voorbijgaan 19 07 Leger des Heilskwartier 19.25 NCRV-woensdag-sport NOS 20 03 Hobbyscoop. 20.30 Langs de lijn sport en muziek. 23.02 Met het oog op morgen NCRV 0.02 Volgspot 1 02 Metropolis 1.30 Romance 2.02 Nachtexpress. 6.02 In 't voorbijgaan 6.07 Vandaag... donderdag HILVERSUM 2 NOS 18 00 Nws 18.10 Meer over minder EO: 19.30 Het arendsnest 20 00 Nws 20.03 Licht en uitzicht 20 40 De Bijbel open 2105 Wilt heden nu treden 21 30 EO-Metterdaad hulpverlening 21.32 De open cirkel 22 00 EO in de regio 22 30 Nws 22 35 De schoola genda 22 50 Zicht op Israel 23 10 Theologische verkenningen 23 30 Kayen Rasja 23.45 lyi Haberler HILVERSUM 3 NOS 18 04 De avond- spits VPRO 19 02 Gonzo Rad.o 20 03 The John Peel Show. 2102 Frontlijn. 22.30 Live Concert. 23.02 Heartlands HILVERSUM 4 AVRO 18 03 Affiche 4 18 07 Praatgraag 19 00 Puur cul tuur 19 15 Rauwkost 20.00 Meta morphose. 21 15 Salzburger Fest- spiele en Wienor Festwoche 1984 23.15 Jazz Spectrum. HILVERSUM 5 IKON 18 05 Kwartier PP 18 20 Uitzending EVP KRO-RKK 18 30 Uit de grond van mijn hart (9). NOS: 19 00 Nieuws voor buitenlan ders. 19 40 Medelanders Nederlan ders Afl Pers in Nederland RADIO RIJNMOND i6 30 Middag- progr met Enk Post Morgen Willem Wever woont? 10 30 Muziek bij de koffie 11 03 De vrouwen van Willem van Oranje (2). hoorsp serie Anna van Egmond Gravin van Buren. 1130 Twaalt-uurtie. 12 40 Middag- pauzedienst 13 06 Hier en Nu 13.20 NCRV-Globaal Gast: Seth Gaaikema KRO 16.03 Op de eerste rang. 17 03 Echo-magazine HILVERSUM 2 AVRO 7 00 Nws 7 06 AM 9 00 Menseli|korwijzc gesproken. 9 30 Nws. 9.33 Uit de regio 9 50 Snotneus ahoy' 10 03 Buiten (10 30 Nws) 1103 Hollywood Boulevard 11 30 Nws 11.33 Ki|k op kunst 12 03 Buitenland Spectrum Overh voort. 12 16 Uitzending voor de landbouw NOS 12.26 Meded voor land- en tuinbouw. 12.30 Nws AVRO 12 36 AVRO's radiojournaal 1300 Nws 13 10 AVRO's sportpanorama 13 30 Nws 13.33 Hersengymnastiek 14 05 Hilversum 3 bestond nog niet (14 30 Nws). 15.03 De burgemeester was gisteren Jarig (15 30 Nws) 16 03 In de wandelgangen HILVERSUM 3 TROS 7 03 Oe haver- moutshow 9 03 De Hugo van Gelde renshow 11 03 De Polder popparade 12 03 50 Pop of een envelop 14 03 TROS top 50 show HILVERSUM 4 VARA 7 00 Opmaat. 9.00 Frans Bruggen, fluitist en diri gent 9 55 Wiener Philharmomker 1115 Recital door Nobuko ima». altvi ool 12.00 Operette Pete-mele VPRO 13 00-22 00 De beweging HILVERSUM S NOS 9 03 NOS-spor. Hef 9.25 Waterstanden RVU 9 30 ■Op 5. KRO-RKK 10 00 Uit de van mijn hart. herh 10 30 van de maand-3 10 45 Hobbd- tje-2 (2) f0 57 Jeugdkatachose 11 10 Switch on-12. herh RADIO RUNMOND 7 30 Ochtend- progr met Peter Schuiten 16 30 Mid dagprogramma met Enk Post

Leidse Courant | 1984 | | pagina 17