Als het gezellig wordt zijn we al dik tevreden ,U ZU DE GLORIE" ZO UIT AMERIKA gekleurd gezien Ethiopië niet het enige rampgebied ter wereld RADIO/TELEVISIE iNAir- SeidócQowumt DINSDAG 27 NOVEMBQU964 PAGINA 1? hou fi het lJ scherm in het oog .inks naast de pinguïns j deze nieuwe Duitse serie eeft dierenarts Harry Thom aiovanni Fruh) na ampel be- aad besloten een functie bij e dierentuin te aanvaarden. Ie baan wordt weliswaar niet rg hoog gehonoreerd, maar oor dit besluit hoopt Thom en jn gezin na alle omzwervin- en van de laatste jaren tot ist te komen. Hij komt links in het pinquinverblijf te wo on samen met zijn vrouw Ka- ïerine (Heidrun Polack), die in hem de bijnaam „Kater" reeg, zijn 10-jarige zoontje any (Andreas Zappe) en Hed- ig (Heli Finkenzeller), die een familie is maar reeds ge- jime tijd bij hen woont. 9.25 uur Nederland 1. 1-2-3-show Romeinse Rijk onder kei- Ted de Braak beleeft een bloeiperiode in de l-show. Voor de decor- en istuumontwerpers betekende t een schitterend thema. Als i van de gasten kan de kij- 'r mevrouw Soren Lerby uit chen begroeten. De op- gst van de actie gaat deze naar de Nationale Kruis- niging. 1 uur Nederland 1. zoek naar erodes' graf EO brengt een Israëlische imentaire over de opgra- van dr. Metzer van de u'versiteit van Jeruzalem. Dr. letzer is reeds tien jaar op r het graf van koning >rodes de Grote, de vader \n de Herodus, met wie Jezus kelijMe maken had. De opgravingen \bben een aantal interessan- gegevens opgeleverd en rslechjwar verwacht zal het graf bin- o_ kort opengelegd kunnen ok hoorden. Herodus de Grote was stichter van het koningsge- doAcht, dat in de joodse ge siste vichiedschrij ving een zeer hte naam heeft. De familie imp ètond als erg wreed bekend. ien bDoor hun collaboratie-politiek bewtristen ze zich grote internatio- sportaale invloed te 13.30 uur Nederland 2. Niet alleen echtparen in KRO-spelen HILVERSUM Onder druk van verschillende groeperin gen uit de samenleving gaat de KRO de formule voor spelpro- gramma's herzien. Er zullen meer kansen komen voor al leenstaanden, waarbij alleen wordt gelet op amusements waarde. De KRO zal binnen kort een onderzoek naar nieu we spelformules starten. Niet staat vast, dat er volgend sei zoen weer een 1-2-3-show zal zijn, aangezien dit ook afhan kelijk is van toestemming van justitie. HILVERSUM Ter gelegenheid van haar 60-jarig bestaan heeft de NCRV vo rig jaar in Amerika drie afleveringen op genomen van het koor- en samenzangpro- gramma „U zij de glorie". Deze zijn tot stand gekomen dankzij een unieke samen werking tussen het televisiestation „WWMA-Channel 17" in de staat Michi gan en de NCRV; „Channel 17" verzorgde alle technische (én montage-) faciliteiten en de NCRV een heel produktieteam. Verder reisde het complete NCRV-Bla- zersensemble af naar Amerika, alsmede een belichtingsadviseur van de NOS. De opnamen voor de drie bijzondere „U zij de glorie"-afleveringen werden ge maakt in Grand Rapids en Holland, Mi chigan. Plaatsen in een streek waar zich in het verleden veel Hollanders hebben gevestigd en waar een unieke verschei denheid aan koren te vinden is. Het spreekt dan ook vanzelf dat veel leden van de Hollandse gemeenschap aanwezig waren bij de opnamen en er volop van hebben genoten. De eerste Amerika-afle- vering van „U zij de glorie" komt op za terdag 1 december (21.30 uur, Ned. II) vanuit het F.A.C. Auditorium van het Calvin College in Grand Rapids. Mede werking daaraan verlenen o.a. het Calvin A Capella Choir, Carl Kaiser, het Calvin Alumni Choir, het Bethel Pentecostal Choir en natuurlijk het NCRV-Blazersen- semble. De presentatie is in handen van Leni Couvée, Marlies Bakker en Henri Kranenburg. De samenstelling en muzika le leiding hadden Jan de Haan en Jan Stolk, terwijl Loes van Egmond de pro- duktie verzorgde. Regisseur was Bob Lö- wenstein en regie-assistente Petra de Niet. Jan de Haan schreef in overleg met de Amerikaanse dirigenten alle arrangemen ten. De tweede aflevering in de reeks van drie is een speciale kerstaflevering, die zal worden uitgezonden op vrijdag 21 decem ber (Ned. II, 22.30-23.10 uur) vanuit het Hope College in Holland, Michigan. De derde aflevering komt weer uit het Calvin College in Grand Rapids en is te zien op zaterdag 26 januari om 21.30 uur op Ned. II. Alle afleveringen kwamen tot stand dankzij de welwillende medewerking van de Dutch Immigration Service. AB SULMAN (ACTIE: VOORELKAAR): HILVERSUM Er leven heel wat vooroordelen bij jongeren over ouderen, maar andersom is het pre cies zo. Contacten tussen die twee groepen verlopen stroef. Wat is er mooier dan die vaak verkeerde denkbeelden eens uit de weg te ruimen. Volgens Henk Mochel, die de kloof tussen jong en oud bij de voorbereidingen van een „Rondom Tien"- programma tegenkwam, was daar een simpele op lossing voor namelijk jon geren bij ouderen op be zoek laten gaan. Zijn inval leidde uiteindelijk tot de actie „Voor Elkaar". Het is een manifestatie die nu eens geen geld kost, maar tijd en die op 10 februari 1985 duizenden jongeren bij duizenden ouderen moet brengen. Hoewel het idee niet echt nieuw is, weet coördinator Ab Sulman inmiddels dat zo'n landelijke „Voor Elkaar"-dag een omvangrijke klus is om uit te voeren. Een landkaart met tientallen blauwe, gele, rode en groene spelden geeft aan hoe ver de actie na een aantal maanden van voorbereiding inmiddels is gevorderd. Niet dat die landkaart aan geeft hoeveel mensen zich in middels hebben opgegeven, want dat weet Ab niet precies. „De mensen moeten een brief kaart opsturen naar de Stich ting Voor Elkaar (Postbus 1188, 1200 BD, Hilversum) met daarop hun naam, adres, post code, geboortedatum en even tueel een telefoonnummer. Vooral de postcode is belang rijk, want door middel van die code zoekt de computer uit wie het dichtst bij wie woont. Het is namelijk niet de bedoe ling om een jongere uit Gro ningen naar een oudere in Leeuwarden te sturen. De briefkaarten gaan direct naar de ponsmachine, die krijg ik dus niet te zien, maar ik heb via de telefoon al veel heel leuke reacties gekregen. Ik had laatst een dominee aan de lijn, die vertelde dat hij in zijn kerk een soortgelijk project was gestart, of hij dit gebeuren misschien kon inpassen in de actie. Jongerencentrum Para- diso uit Amsterdam belde mij om te zeggen dat ze een dag later (11 februari) een congres hebben over precies hetzelfde onderwerp. We proberen de zaken nu te coördineren". Aan de manifestatie wordt door vijf mensen keihard ge werkt. Ab Sulman, die deze keer als spreekbuis fungeert, heeft de algemene leiding. „We zijn momenteel bezig een landelijk contactennet op te zetten, vandaar al die verschil lende spelden. De blauwe be tekenen bijvoorbeeld dat we in die plaatsen al over een aantal contactpersonen beschikken". Die contactpersonen hebben twee taken. Op de eerste plaats moeten ze na 15 januari in hun woonplaats proberen het verschil in aantal ouderen en/of jongeren weg te werken. Dus als er voor vijf ouderen niet evenzoveel jongeren zijn, dan moeten die laatsten in ac tie komen om die te vinden. Op de tweede plaats ontvan gen zij de berichten van ver hindering. Alle deelnemers krijgen een briefje waarop niet alleen staat wie ze op bezoek krijgen of bij wie ze op bezoek gaan, maar ook het telefoon- a de contactper- KRO-steun „Voor Elkaar" is niet alleen een NRCV-gebeuren. „Vanaf het begin is er een samenwer king geweest met de ouderen bonden en jongerenorganisa ties. We zijn met het idee naar hen toegestapt om te vragen wat zij er van vonden. Ze wa ren heel enthousiast. Ook de KRO steunt inmiddels de actie op radio en televisie". Op de NCRV-uitzenddagen wordt het gebeuren o.m. on dersteund met reclames. Ook zal het programma „Rondom Tien" uitgebreid ingaan op de Met de actie „Voor Elkaar" proberen de medewerkers de kloof tussen jong en oud te verkleinen. vooroordelen die bij ouderen en jongeren leven. Henk Mochel: „De uitzending van zes december is bijna in zijn geheel aan de manifestatie gewijd. Ik heb dan onder meer een gesprek met bejaardenver zorgsters en helpsters". Na 10 februari willen we in een pro gramma nog eens op de ont moetingen terugkomen om te kijken hoe de contacten zijn verlopen. Als de actie aanslaat moet het een jaarlijks terugke rend evenement worden". Wat de medewerkers van „Voor Elkaar" uiteindelijk ho pen te bereiken is dat de men taliteit van ouderen en jonge ren ten opzichte van elkaar iets wijzigt. Ab Sulman: „Mensen die 57 of 60 zijn worden vervroegd met pensioen gestuurd. Dat is een mooie titel, maar eigenlijk komt het er op neer dat ze plaats moeten maken voor jon geren. Gezien de werkgele genheid is dat misschien niet zo'n slecht idee, maar dat hoeft niet te betekenen dat een oudere niets meer in de melk heeft te brokkelen. Wij denken met deze manifestatie de jongeren erop te kunnen wijzen dat ouderen vaak een hoop levenservaring hebben. Aan de andere kant proberen we de ouderen duidelijk te maken dat jongeren er niet al leen maar aan denken trein stellen te vernielen. We hopen dat door de actie blijvende contacten ontstaan, maar als we reacties krijgen dat het ge zellig was, zijn we al dik tevre den". HANS PIËT „De mensen van tegenwoordig laten zich niet meer mani puleren". zei zondagavond reclamemaker Paul Mertz in het NOS-programma „Voor niks gaat de zon op", dat over reclame handelde. Min of meer tegelijk was op het andere net Mient-Jan Faber te zien. de inmiddels omstreden se cretaris van het Interkerkelijk Vredesberaad, in gesprek met VPRO's Wim Kayzer. Faber is de belichaming van het tegenovergestelde van Mertz' uitspraak: hij manipuleerde met zijn ongecompli ceerde stellingname tegen alle kernwapens honderddui zenden Nederlandse idealisten de straat op, in Amsterdam en in Den Haag. terwijl hij nu onbekommerd stelt dat er in zijn denken natuurlijk nog een heel verschil is tussen de strijd taalvan dergelijke demonstraties en de behoedzame politieke manoeuvres die de werkelijkheid vereist Wat ik maar wil zeggen is: de mensen laten zich wel dege lijk manipuleren, ook in het van communicatie- en infor matie vergeven Nederland. Immers: hoe kun je het anders verklaren dat we nu ineens met z'n allen achter de actie voor de hongerenden in Ethiopië gaan staan Met alle respect voor de motieven van de mensen die zoiets organiseren, en ook vervuld met mededogen voor de men sen die door die hongerramp getroffen zijn, vraag ik me toch af hoe zoiets nou werkt. Immers: die honger is al jaren en jaren aan de gang. de ene misoogst volgt de andere op. instellingen als Gast aan Tafel en Novib en noem ze maar op doen al sinds mensenheugenis hun best om onze aan dacht te vestigen op dit soort problematiek, maar dat zet nooit zoden van enige betekenis aan hun dijk. We laten de Socutera-minuten en de reportages in Brandpunt. Hier en Nu. Kenmerk. Achter het Nieuws over onze volgevreten hoofden heenspoelen en kopen snel weer een handvol lo ten voor de 1-2-3 Show. Niet omdat we zo begaan zijn met de goede doelen die met de opbrengst van die actie worden geholpen (Wat zijn dat eigenlijk voor doelen? Vorig jaar wist je nog dat het om een hospitaalschip ging. maar dit jaar is het allemaal heel erg anoniem), maar omdat er wat te winnen valt. en mis schien zelfs een plaatsje achter die 1-2-3-tafel met kans op zo'n auto en zo'n reis. Want zo werkt de meeste liefdadigheid inmiddels in ons verwende landje: we geven alleen nog maar als er voor onszelf ook een kansje inzit op geldelijk gewin En acties zoals Beurzen open. dijken dicht, en Open het dorp, in het verleden, waren de uitschieters waarin we ineens met na tionaal bewustzijn achter een populaire presentator aangin gen om collectief ons schuldbewustzijn te sussen. Zo zal het met de Ethiopie-actie ook wel zijn: we voelen ons schuldig. En terecht. Natuurlijk. Maar laat dan wel duidelijk zijn dat we er met één keer een tientje storten of inleveren niet zijn. De honger is niet gestild, Ethiopië is niet het enige rampgebied ter wereld, ook als er geen honger meer zou zijn is er genoeg n je druk c recht en onvrijheid aan te doen. Daarbij is het hoogst onverdraaglijk dat in een land als Ethiopië, waar we nu even met z'n allen naar kijken, die hongerende vluchtelingen ook nog eens worden bedreigd door gewapende landgenoten die er om een of ander vaag politiek ideaal geen been in zien om voedseltransporten te onderscheppen of onmogelijk te maken en ook anderszins gewoon doorgaan met het terroriseren van dorpen en stre ken. En ook dat is overal aan de gang. Een signaal temeer om niet stil te blijven staan en ons op de borst te kloppen voor weer zo'n geslaagde Open-het-dorp-dag: er is nog meer werk aan de winkel. RENé DE COCQ KRO 15 Studio vrij, over vrije tijdsbesteding. 40 KRO's tekenfilmfestival. .00 KRO's middageditie. Met Aad van den Heuvel en Han van der Meer. NOS .30 Journaal. KRO .40 KRO's middageditie (vervolg). .25 Het verhaal. Afl.: Mozes en Aaron gaan praten met de farao. 6.30 Teleac: Cadcam (1). r mePOO De Freggels. Afl.; De kin ii verschrikkelijke tunnel. ttereiP-25 Links naast de pinguins lie on (1). tv-serie over de dieren- en o| arts Thom en zijn gezin, inis el Afl.: De verhuizing, intslui NOS b# 00 Journaal. KRO .28 De 1-2-3-show, grote spelshow gepresenteerd door Ted de Braak. Thema: Het Romeinse Rijk. .55 Brandpunt. .30 Goodbye Mr. Kent, ko mische serie. Travis die weer bij Victoria is Ingetrok ken probeert haar auto te repareren. .00 Er is meer tussen he mel en aarde. Programma over kerk en samenleving. Onderwerp: de Islam. Pre sentatie: Cees Brinkhuizen en Milou van Sprang. Er wonen op dit ogenblik in Nederland 300.000 mos lims. We weten doorgaans weinig van deze religie af. Wat is het verschil tussen de levenshouding van een moslim en een christen? NOS 23.50 Journaal. 23.55 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 EO 16.00 De Waltons, Amerikaan se serie. Afl.: Concurrentie. 16.50 God is toch sterker, ver halen uit de bijbel. NOS 17.45 Feduco: Open universi teit: Sociale Mobiliteit (cur sus sociologie), les 1. 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort voor Italianen. 18.30 Sesamstraat. 18.45 mJeugdjournaal. 19.00 Journaal. EO 19.12 D'r kan nog meer bij, kleuterprogramma. 19.30 Spelregels, spelpro- 20.05 Holland ze zeggen... West-Friesland, recht streekse uitzending vanuit de Westfriese Flora In Bo- venkarspel met als rode draad het streekgebeuren. 21.20 Second Chapter in con cert, optreden gospelgroep. 21.45 Handelingen ter plekke (5). Afl.: Drie mannen en het evangelie. NOS 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag Vandaag. EO 23.00 Tijdsein, actualiteiten en achtergronden. 23.30 Op zoek naar Herodes' graf, Israëlische documen taire. Duitsland DUITSLAND 1 16.55 Spass am Dienstag, kinderpro- 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und Heute. 18.25 Turf - fasl unmögliche Ge- schichten. 19.00 Falcon Crest. 19.58 Heute im Ersten. 20.00 Tagesschau. 20.15 Was bin ich?, spelprogramma DUITSLAND 2 17.15 Tele-lllustrierte. 17.45 Meine Name ist Hase. Aansl.: Heute-Schlagzeilen. 18.20 Eine Klasse für sich. Met: Vol- ker Eckstein, Eva Katharlna Schultz, Monlka Gabriel e.a. Deze 26-delige gesneden, slechts het dagelijks leven van een bijzondere familie van men sen. die wordt gedwongen Iedere dag 18.56 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Das Geheimnis des Nikola Tesla (Tajna Nlkole Tesle), Joegosla vische speelfilm uit 1980. Regie: Krsto Papic. Deze rolprent over I (1856.-1943) biedt het spannende haal van een excentrieke geleerde, die zijn hele leven tegen vooroordelen heeft moeten strijden. Omdat de Joe goslaaf Tesla in 1884 naar Amerika emigreerde speelt het grootste ge deelte van de film zich daar af. Als hij met zijn ontdekking bij Edison aan komt. vindt deze haar zeer Interes van George Westlnghouse, die hem met de industriemagnaat John Pier pont Morgan (Orson Welles) In aanra king brengt. Deze zorgt ervoor, dat Tesla's ontdekking In de Verenigde Franse speelfilm Tacchella (1977). DUITSLAND 3 18 00 Tv-cursus wiskunde. 18.30 Sesamstrasse. 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tagesschau. 20.15 Auslandsreporter. 20.45 Ruckblende. Vor 35 jaar Jah- ren gestorben: Wilhelm Furtwangler. 21.00 Formel Eins, de Hitparade. 21.45 Landesspiegel. Over twee Afri kanen in Düsseldorf. 22.15 Drei vor Mitternacht. Thema: Eten wij ons dood? Aansl.: Journaal. 17.00 Schooltelevisie. 17.55 Journaal. 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma. 18.05 Bassie en Adriaan, kleuterse rie. 18.10 Sprookjestheater: Assepoes- 18.55 Janko, Tsjechische anirr film. 19.00 De ezel met de grote (11). Afl.: Twee wereldoorlogen (1914-1950), deel 1. 19.35 Kijk uit. Hindernissen: voorzie- 19.40 Lotto-winnaars, mededelingen en programma-overzicht 19.45 Journaal. 20.10 Kunst-zaken. 20.20 IQ, kwis. 20.45 Zal ik es wat zeggen? Ervarin gen uit het leven tussen 50 en 60 (2). 21.40 Programma van de VNO. 22.25 Toto-winnaars, Journaal en Coda: „Malinconia" van Eugene BRT 2 19.00 De nieuwe avonturen van Pe- tey. tekenfilmserie. 19.20 De regenboog, Joegoslavische animatieserie. 19.25 Tijdrover. Doe-het-zelf. 19.45 Journaal. 20.10 Kunst-Zaken. 20.20 Dubbel spel (Fellow travellers). Israëlische speelfilm van Yehuda Ne'eman (1983). Via een thriller heeft de regisseur de politieke situatie In Is raël willen schetsen. Een politieke groepering van Palestljnen en Israë li's, die naar vrede streven, ondervin den veel moeilijkheden van de Israëli sche geheime dienst. Het conflict Is opgehangen aan de popzanger Yonl Goldman (Glddl Gov), die na een ver blijf van drie Jaar in Duitsland naar zijn geboorteland terugkeert. In zijn bagage heeft hij een grote som geld, waarmee hl) een vredesplan wil finan- clëren. Extremisten en de geheime dienst hebben andere plannen. 21.45 Do stook-or-wat-van-op-show, praatshow. RTBF 1 19.25 Consumententips e 19.30 Journaal en toto. 20.00 Contacts, verkeersinformatie. 22.45 Journaal. TV 5 19.00 L'lmagination au galop. Jeugd programma. Vandaag: de volgels. 19.25 Wedstrijd, kent u Zwitserland?. 20.40 Temps prosent. Engeland I TV-morgen BBC 1 17.15 A little princess (Jackanory). kinderprogramma. 17.35 Captain Caveman, kinderpro- 18.58 Weerbericht. 21.10 Cagney en Lacey, detectiv 23.35 The other half. Afl.: Claire en Desmond. 00.10 Kampioenschappen Snooker. BBC 2 16.45 Kampioenschappen Snooker. 19.50 Tax Avery. 20.00 Rowan en Martin's laugh-in. 20.30 Whistle Test, popprogramma. 21.30 Kampioenschappen Snooker. 22.00 Clairvoyant. 22.30 Citizen's Band (Handle Wit Care), Amerikaanse speelfilm van Jo nathan Demme (1977). 00.00 Newsnight. 00.45 Top Gear Ralley. ITV 17.00 Thomas, the tank engine. 17.15 Will Cwac Cwac. 17.20 On safari. 17 45 CB-tv. 18.15 Emmerdale farm. 18.45 Nieuws 19.00 About Anglia 19.35 Crossroads. 20.00 Bygones. 20.30 Give us a clue. Quiz met Mi chael Parkinson. 21.00 Des O'Connor. 22.00 The Bill. Afl: A dangerous breed. Belevenissen rond een Lon- dens politiebureau. 23.00 News at ten. 23.20 Anglia late news. 23.30 Good companions. 00.30 Brits kampioenschap kunstrij- SKY CHANNEL 16.00 Sky music box. Videoclips. 17.00 Sky music box premiere. 18.00 Sky-fi music. The Tony Black burn Show. 19.00 Green Acres. Afl.: The milk ma- 20.00 Charlie's Angels. 20.50 Skyways, tv-serie. Janet krijgt een baan aangeboden bij Trans Asia. 21.45 Roving Report, aktuallter.en 22 15 American Football. Air Force - Notre Dame. 23.30-00.30 Sky music box. NEDERLAND 1 NOS 09.00 Schooltelevisie: De wei de (3). 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 09.35 Schooltelevisie: Erfelijk heid (1. 2. 3 en 4); 11.30 In Holland staat hun huis (6). 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 13.30 Feduco: Themapro gramma (herh.). VARA 14.00 Gil Julie. Afl.: Het cir cus. 14.05 Knobbel en zijn vrien den. Afl.: Bloem is ziek. 14.16 Teddy Hangoor. Afl.: De paraplu. 14.23 Scruffy. Afl.: Een nieuwe baas. 14.55 Bumme, de Beer van de rommelmarkt. Afl.: Bum Bosch. 15.00 De film van Ome Wil lem. Vandaag: We hebben een ruit gebroken. TROS 15.30 Rosco leest voor in Ca- limero's bioscoop. 15.50 Bassie en Adriaan en de huilende professor (7). Afl.: De valstrik (herh.). 16.10 Voetballen met Wiel Coerver (9). 16.25 De duvel is oud, pro gramma voor oudere men- NOS 17.30 Journaal. TROS 17.40 Formule 1, popprogram- NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws voor doven i slechthorenden. DUITSLAND 1 gesthemen. 10.23 Das Geheimni Button willow (2). tekenfilmserie. 17.10 Unter einem Himmel: Giulietta Siena. Italiaanse (eugdfilm. 17. DUITSLAND 2 ma-overzicht. 16.00 Heute. 16.04 Morgen schön, utopische verhalen. 17.00 Heute. Aansl. Aus den Landern 17.15 Tele-lllu strierte. 17.50 Robin Hood, tv-serie. Afl: Richard Leeuwenhart. Aansl.: Heute-Schlagzeilen. DUITSLAND 3 BRT 1 Joegoslavische animatieserie. 17.55 Journaal. 18 00 Tik Tak, kleuterpro gramma (herh). BBC 1 magazine 13.30 Journaal. 13.55 Weerbericht landbouw. 13 57 Finan cieel- en nieuwsoverzicht voor do ven en slechthorenden. 14.00 Peb ble Mill at One. 14 45 Gran, kinder- proliamma 14 50 Stop go, kinder programma 15.00 Kampioenschap- spelprogramma. 17 55 John's Cre- BBC 2 10 10 Informatieve aerie. 10 38 Schooltelevisie. 13.30 Informatieve series. 14.21 Schooltelevisie. 16 00 Tribal eye. 16.45 Kampioenschap- practica. 15 30 Farmhouse kitchen. 16 00 Take the high road. 16 25 An glia News. 16 30 Sons and daugh ters. 17 00 Rod, Jane A Freddy. c Cwac. 17 20 Chieh SKY CHANNEL 16 00 Sky music box. Videoclips. 17 00 Sky music boi premiere. 18 00 Sky-fi music. Engelse top vijl- HILVERSUM 1 VPRO 1703 BoraL 17 55 Meded. (NOS) 18 06 Boeken. 20 03 Hef evenement. 21 02 Bud en beeld 22 02 Pandemonium. NOS: 23 02 Met het oog op morgen. VARA: 0.02 De nacht klinkt anders. 2.02 Groot licht 5 02 Werklicht. HILVERSUM 2 TROS (16.00. 16.33 en 17.00 Aktua. 16.30 Nws) 17.30 Nws 17.36 Aktua. TROS: 18.00 Nwi 18 10 Het journalistenforum. 19.00 Vere (3). hoorsp.serie. 22.30 Nws. 2235 Promotheus XIII (8). 23.00 Proeflokaal HILVERSUM 3 leder heel uur nws. VARA: 16 03 De verrukkelijke vijftien. NOS: 1804 De avondspits VARA: klassieken: Handel NCRV: 18.00 Cultureel nieuws. 18.02 Met hart en mond en handen 18 15 Muz. tn vrije :ijd. 19 15 Van binnen uit. 19 30 F Vondel had een kousenwinkel (1). 22.30 Orgelconc. door Piet Hulsbos. 23.05 Het Takacs Kwarlet speelt wer- gramma met Enk Post. Morgen 7.40 en 8 15 Kees Schilperoort. 8 45 Oe Bloemetjesactie) 9 03 Muz. terwijl 4 30 Middenin. 17 03 Hier en Nu- De wekkerradio (7 06 en 8 11 Dingen i de pap magazine. 16 00 Har- r (8L hoorsp NOS: 16.30 Nws. HILVERSUM 3 I. EO 7.03 Ronduit 9 03 Qospatoound. 10 03 Muziek motiot. 11.03 Country Trail VPRO: 12.03 Do wilde wereld. 15 03 Ronflonflon met Jacques Pla fond NOS 16.04 Oe Nationale Hd Parade HILVERSUM 4 NCRV 7 00 Het leven de woord 7 10 Preludium 8 00 C<A- damus. 9.15 Onder de hoogtezon. 10 00 Kamarmuz uit de Barok. 10 30 Orkest palet Rotterdams Phdharm. tures van Von Suppe 1300 NCRV Vocaal Ensemble 13 30 Kerk concert foonnmmer 035-3W1 Cultuur 15.40 Atftctw ziektheater 17 J8 Consorlum

Leidse Courant | 1984 | | pagina 17