Popmuziek is een uiterst breekbare cultuurvorm ADIO/TELEVISIE fiiidoc (Soman! VRIJDAG 23 NOVEMBER 1984 PAGINA 19 hou f het lJ scherm in het oog et vonnis Ijet zijn tv-spel „Het vonnis" pt NCRV-dramaturg Jelte 7 flink in al die opgepoetste 'halen over het verzet in de Wereldoorlog. Na ge- hekken met mensen uit de il legaliteit was het hem duidelijk worden, dat de verzetsmen- twee groepen verdeeld \nden worden: de mensen het eerste uur, die zich incipieel verzet hebben en groep die pas na Dolle jjpsdag in actie kwamen. On- r deze „verzetsmensen" be laden zich veel opportunis- |p, die het verzet benutten r het regelen van hun zaak- in het spoedig bevrijde Ne erland. Uit respect voor de erkers van het eerste uur jeft hij dit tv-spel geschreven. >en Krabbe speelt hierin de 1 rechter, die tot de ont- Vkking komt dat zijn vader in i oorlog nooit zo'n f an tasti- held is geweest. ,30 uur Nederland 1. Mijn vrouw is een leks klassieke komedie „I mar- witch" ontstond tijdens tweede wereldoorlog in de ferikaanse periode van Rene Het is de verfilming van \he passionate witch" van Ibrne Smith. Als in 1690 Da- Cecil Kellaway) en zijn khter Jennifer (Veronica jke) wegens hekserij op de fgndstapel komen, vervloe- ze het nageslacht van Jo- Wooley, die hen ver- I[deelde. Geen van zijn nako- fling zal ooit een gelukkig gelijk sluiten. Zelfs in 1942 ff het erop, dat de vloek nog ieds van kracht is. i uur Nederland 2. gsten en lusten de loop der jaren zijn de op- Hingen over de relatie tus- i ouders en kinderen sterk anderd. Er is meer intimiteit eerlijkheid gekomen, die de i Mem* f and tussen de ouder en het ^ert(ao id hebben verkleind. Maar k lp ver gaan die nieuwe nor- If"? Waar ligt de grens van |1 /f openheid? in dit licht moet m fff thema van deze tweede W pending gezien worden, dat pf over de vraag of het van- IDEftffeprekend is, dat bejaarde Twee uur lang drie rockgroepen HILVERSUM Veroncia wijdt vanavond in het radioprogram ma „Countdown Café", op Hilversum 3 van 22.00 tot 24.00 uur, speciale aandacht aan succesvolle Nederlandse rockgroepen uit de jaren zestig. In radio-café Anna's Hoeve in Hilversum zijn drie rock(rhytm blues)groepen te horen en te zien en gaat „Countdown Café" een avond lang „Back to the Sixties". The Shoes stonden destijds acht jaar lang in het middelpunt van de belangstelling maar na het vertrek van zanger Theo van Es viel de groep uit elkaar. Toch treden The Shoes weer regelmatig op. The Golden Haigs is de Haagse formatie, waaruit later de Golden Earring is voortgekomen. Begin jaren zestig kwam een aantal leerlingen van een Haagse ULO bij elkaar om samen op „verbouwde" huishoudelijke artikelen beat te maken. Dit werd het prille begin van The Golden Haigs én The Golden Earring. Rob Hoeke Rhytm Blues Band was toonaangevend voor de rhytm blues-periode en kwam in de jaren '63 tot '70 met het ene sterke nummer na het andere. SINTERKLAASSHOW VAN TROS EN A VRO HILVERSUM Sinterklaas en Zwarte Piet, kinderen met ver rassende artistieke prestaties, een grote Zwarte Pietenjury en wat al niet meer aan echte Sinterklaas-elementen, maken deel uit van het grote, rechtstreeks uit te zenden Sinterklaaspro gramma, dat de TROS en de AVRO de kinderen op 5 december aanbieden. In het ponypark in Slagharen presenteren Ria Bre mer ('Stuif es in') en Hans Kazan ('Blufshow') dit programma, waaraan verder meewerken ook bij kinderen populaire artiesten als de Dolly Dots, Roberto Jacketti and the Scooters, Anita Mey er. Kinderen zetten hun beste beentje voor en worden bij hun circus- en muziek-acts gejureerd door een deskundige Zwarte Pieten-jury. die aan het einde van de uitzending bekend zal ma ken wie er de beste prestatie heeft geleverd. Door de uitzending vanuit Slagharen loopt als rode draad een spannend avontuur van Sint en Piet. Bassie en Adriaan hebben beloofd er vooi te zullen zorgen, dat de Goedheiligman op tijd in Slagharen arri veert. Of dat lukt, staat nog te bezien. Het Sinterklaasprogram ma wordt geregisseerd door Mieke Benda (locatie) en Steef Hoff (film). De produktie is in handen van Willem van der Pol (TROS) en Chris Berger (AVRO). Diligence kost AVRO te veel geld HILVERSUM De AVRO-directie is van plan per 1 januari het muzikale familieprogramma „AVRO's Diligence op te heffen. Het radioprogramma, waaraan zeven muzikanten meewerken en dat vanaf lokatie wordt uitgezonden, kost de AVRO teveel geld, zo heeft een woordvoerder gisteren mee gedeeld. Het programma is twaalf jaar lang op de AVRO-radio te be luisteren geweest, laatstelijk onder de naam Diligence. Het gelijknamige orkest, dat voor een belangrijk deel financieel afhankelijk is van het programma, is verontwaardigd over het voorstel van directie, aldus orkestleider Pierre Biersma. Directie en orkest moeten nog overleg plegen over zaken als de afwikkeling van het contract, dat voor het seizoen 1984/1985 is afgesloten. Volgens de AVRO-woordvoerder komt in de plaats van Diligence waarschijnlijk een platen- programma. HENK HOFSTEDE (THE NITS): HILVERSUM Het jaar 1984 is niet alleen het jaar van Orwell, maar ook van The Nits. Met het uitko men van de indrukwek kende elpee „Adieu, Sweet Bahnhof' viert dit Amsterdamse kwartet zijn tweede lustrum. „Tien jaar geleden had ik het nooit voor mogelijk gehouden dat we nu een professionele groep zouden zijn, die zelfs in ternationaal niet onverdienste lijk aan de weg timmert", laat songschrijver/gitarist Henk Hofstede weten. „In die tijd waren we heel amateuristisch, waren we blij als we één op treden in de maand konden versieren, bijvoorbeeld op een schoolfeest. Dan moest echt de hele wereld uitrukken. We waren dagen bezig om de spul len bij elkaar te lenen. Dat verliep allemaal heel chao tisch, maar het was wel leuk". De groep, die zaterdagavond bij Sonja Barend te gast is met het nummer „Vah Hollanda Seni Seni", heeft in tien jaar een succesvol, heel eigen en herkenbaar geluid weten te creëren, waarvoor een heel stabiele belangstelling bestaat. Buiten de landsgrenzen is het vooral in Frankrijk en Duits land aangeslagen. Henk Hofstede gelooft dat je als muzikant in Nederland over een ijzeren discipline moet beschikken om niet door de muziek-industrie te worden uitgeknepen, maar ook om het jaren uit te kunnen houden. „Je moet ook in periodes dat het wat minder gaat en de pu blieke belangstelling terug loopt doorgaan met botweg plannen maken en nieuwe nummers schrijven. Bij ons is dat altijd gebeurd, ook in de New Flat-periode (1980) toen de singles die uitkwamen niets deden. Op zo'n moment ga je al snel somber rond de tafel zitten en komen de gesprek ken los om er maar mee op te houden. Die somberheid heb ben we doorbroken door op nieuw in de oefenruimte num mers op te nemen. We zijn ook naar Duitsland gegaan en heb ben er een low-budget-tournee gedaan langs de kleine zaal- Ondergronds In Duitsland beweegt de mu ziek van The Nits zich onder gronds voort. „We hebben er inmiddels twee grote tournees gedaan. De vorige (mini-)elpee „Kilo", is goed ontvangen. Als we willen kunnen we zo in Berlijn, Hamburg of München spelen. We hebben echter nog een klein zetje nodig. In Frankrijk ligt dat iets anders. Daar zijn we verder gekomen, ook dankzij het optreden als voorprogramma van Joe Jack son. We bezetten daar een be scheiden positie en dat bevalt ons wel". Lachend laat Henk weten: „Als we er volgende keer op tournee gaan, kunnen we eens proberen in een hotel met een ster te verblijven, zodat we bij voorbeeld eens onder de dou che kunnen staan. Hoewel... dan gaat een stukje romantiek verloren. In Parijs verkiezen we het bijvoorbeeld om in ons „eigen" hotel te slapen, iets dat de Franse platenmaatschappij Henk Hofstede: „De volgende niet begrijpt. Ze proberen ons altijd in een vier-sterren-hotel te stoppen, maar wij slapen het liefst in Hotel d'Angleterre. Dat is werkelijk een gigantisch krot met honderd kamers die allemaal te klein zijn. Er zijn zelfs kamers zonder raam, het is echt een min-vier-sterren- nemen we in een dag op". hotel. De platenmaatschappij heeft er ooit eens een fles champagne afgegeven, maar die weer meegenomen omdat ze hem niet durfde achter te laten. Tegenover het hotel is het café Chez Pierre. Daar draaien ze onze cassettes en ontbijten we elke ochtend". Dag-en-nacht-taak The Nits is voor Henk Hofste de een dag-en-nacht-taak ge worden. „Popmuziek is een ui terst breekbare cultuurvorm. Muziek maken is iets heel per soonlijks en dat geldt ook voor de publieke reacties. Als men sen blijvend niets in je teksten en muziek zien, kun je beter ophouden. Dan red je het fi nancieel niet. Kijk, als een arts zegt: nu ga ik een boekje schrijven en dat blijkt niet te verkopen, dan heeft hij altijd nog zijn vaste inkomen. Bij popmuziek is het alles of niets, als je er tenminste op een pro fessionele basis mee bezig wilt zijn. Ik geloof dat het onmoge lijk is om voor twee banen eenzelfde agressieve werklust te ontwikkelen". Popmuziek maken is voor Henk Hofstede meer dan een baan. Hoewel het in Neder land geen vetpot is, („Als je een goed salaris wilt verdie nen, moet je bij de ABN gaan werken of een computerbe drijfje beginnen") verkoos hij het tien jaar geleden boven een vaste betrekking als te kenleraar. „Ik ben gehecht ge raakt aan het leven als pop muzikant. Dat heeft met heel vreemde dingen te maken, zo als de charme die uitgaat van het opzetten van de appara tuur, het spelen voor mensen, het reizen, de sfeer onderweg, de nieuwe steden. Als ik in een situatie terecht zou ko men, zoals The Beatles aan het eind van de jaren zestig, die in die periode alleen nog maar platen maakten, dan zou ik het geven van concerten heel erg De carrière waaraan Henk, zo zegt hij zelf, sinds zijn kleuter school heeft gewerkt, is met zijn popmuziekkeuze niet ver loren gegaan. „Binnen The Nits houd ik mij bezig met de algemene vormgeving. Ik be moei mij dus met de affiches, de hoesontwerpen, het decor. De laatste tijd heb ik mij ook intensief met filmen bezigge houden. Wij zijn heel voor zichtig begonnen met het ma ken van een videoclip, hoewel ik dat een heel beladen woord vind. Het liefst maakte ik een filmpje waarbij later de mu ziek zou moeten worden ge componeerd. Dat product zou niet zo zeer als promotieclip moeten worden uitgezonden, maar gewoon als pauzefilmpje op televisie of in de bioscoop. Gebleken is dat zo'n promotie- filmpje geen ton hoeft te kos ten. Voor tienduizend gulden gaat het ook. Wat we een vol gend keer proberen is om ook de kosten van de elpee te drukken. We hebben gemerkt dat een hoop spelplezier verlo ren gaat als je bij het maken te bedacht te werk gaat. We wil len net zoals Frank Sinatra met Nelson Riddle in de jaren vijftig deed, in een dag een el pee opnemen. Dus geen trucs meer of moeilijke mixen, maar gewoon de nummers spontaan opnemen. Op die manier hou den we bovendien nog wat geld over. Daarmee kunnen we dan experimenteren met film. Voor mij is dat de meest complete kunstvorm die er be staat omdat er alles inzit zoals vormgeving, muziektheater, beeld. Als ik opnieuw aan een studie zou beginnen dan deed ik de filmacademie". HANS PIËT Ons Indië voor de Indonesiërs HILVERSUM Bij de ge schiedschrijving over de Tweede Wereldoorlog is de pe riode van de Japanse bezetting van Nederlands Indië onder belicht. zeker in vergelijking met de Duitse bezetting van Nederland. In een serie van vijf programma's herdenkt NOS-tv dat in 1985 de bestuur lijke macht van „Ons Indie" veertig jaar in handen van de Indonesiërs ligt. Die programma's zullen op vijf achtereenvolgende avonden worden uitgezonden, te begin nen zondag as. via Ned. II om 21.40 uur. „De Indonesische nationalisten zouden wel met de duivel zelf willen samenwerken om van de Nederlanders af te komen", zo omschreef een Japanse spion de situatie in ons Indië voor 1940. En de man had ge lijk. In de vierde aflevering wordt duidelijk hoe groot de bereid heid van de nationalisten was zich te verdedigen tegen de Engelsen die het vacuüm had den opgevuld dat de Japan ners hadden achtergelaten. In Soerabaja zag een Engelse bri gade zich geplaatst tegenover een fanatieke lokale bevol king, die met allerlei middelen de stad wilde verdedigen te gen de Britten. Zij voelden er niets met witte vlaggen naar het centrum van de stad te ko men en hun wapens in te leve ren. Met modern materieel werd de opstand in Soerabaja neergeslagen. Die gebeurtenis sen, zo vlak na afloop van de Tweede Wereldoorlog, in Ne derlands Indië zijn maar bij weinigen bekend. De Britse opperbevelhebber lord Mount- batten zelf had gezegd dat Ne derlands Indië geen enkele Britse soldatenvrouw weduwe zou mogen maken, maar de Britten verloren wel degelijk militairen in Ons Indië. Ne derlanders vulden hun plaat sen op. De programma's zijn door de NOS gemaakt door Gerard Soeteman en Jan Bosdriesz De makers zijn op allerlei ma nieren tegen gewerkt door de Indonesische autoriteiten, die meenden dat de Nederlanders een kritische film wilden ma ken over het Indonesische re giem. De regering in Djakarta had daarin volledig ongelijk De enige kritiek die wordt ge uit komt terecht bij de Neder landse regering die in 1945 niet besefte dat de bakens ver zet moesten worden. Talloze ooggetuigen uit de woelige na oorlogse periode komen aan het woord. JOCHEM GREVEN NCRV 15 Karel's kat, tekenfilm. ,20 Pluizerd, tekenfilmserie. .45 Wissels, NCRV-matinee. Presentatie: Legien Krom kamp en Dick Passchier. Met om 17.30 Journaal (NOS). ,20 Kleine Isar (8). De man die nooit bang was. ,30 Teleac: Engels voor ge vorderden (38 en 39). .00 Peppino (2), Zwitserse jeugdserie. Peppino's vader heeft laten weten dat het hele gezin in Zwitserland kan komen wonen. .25 De Roze Panter en de Blauwe Kronkel. NOS .00 Journaal. NCRV .28 Op naar de top-show. Spelprogramma, waarin amateur-artiesten strijden om de NCRV showtrofee 1985. Presentatie: Eddy Becker. Gast: Oscar Harris. .30 fflHet vonnis, tv-spel van Jelte Rep. Regie: Bram van Erkel. 35 Hier en Nu, actualitei ten. 10 Ander Nieuws, docu mentaire-rubriek waarin de relatie tussen kerk en sa menleving centraal staat. .25 Cheers, Amerikaanse comedy-serie. Sam pro beert zijn reputatie van suc cesvol rokkenjager waar te maken. NOS ■05 Journaal. EPERLAND 2 NOS 45 Feduco: Taai-tekens en regels (herh. 5). 00 Na LBO-MAVO (herh. 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort voor Span jaarden. 18.30 Sesamstraat. 18.45 EB Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. KRO 19.12 Klassewerk, spelpro gramma voor scholieren. Gasten: Maywood en de Cats. 20.10 Sport op vrijdag. 20.50 E Mijn vrouw is een heks, Amerikaanse speel film van Rene Clair (1941) naar een verhaal van Thor- ne Smith. 22.10 Praten met de minis ter-president. NOS 22.30 Journaal. IKON 22.45 Lasten en lusten (2), praatshow over alledaagse en actuele familieproble men. Thema: Is het vanzelf sprekend dat bejaarde ou ders in het gezin van hun kinderen opgenomen wor den? 23.38 Wilde Ganzen. NOS 23.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. EO 23.35 Niemand wilde ze heb ben... Amerikaanse tv-film van Richard Michaels geba seerd op ware gebeurtenis sen. De Amerikaanse film pers omschreef deze rol prent drie jaar terug als een middelmatig product. Hij werd erg sentimenteel ge vonden. Het verhaal draait om de 21-jarige student Tom Butterfield, die in een psychiatrisch ziekenhuis werkt. Hij ontmoet daar het jongetje Joey. Deze vertelt hem, dat hij in de inrichting zit, omdat er nergens an ders plaats voor hem is. DUITSLAND 1 18.00 Hier und Heute. 18.25 Meister Eder und sein Pu- 19.00 WWF-Club. 19.58 Heute im Ersten. 20.00fflTagesschau. 20.15 Die Feuerprobe (Ordeal), Amerikaanse speelfilm van Lee H. Katzin (1973). De industrieel Richard Damian (Arthur Hill) blijft na een val van zijn paard met een gebroken been alleen in de woestijn achter. Zijn vrouw Kay (Diana Muldaur) en de gids Andy Folsom (James Stacy) beloven een helicopter te zullen sturen. In plaats daarvan laten ze hem aan zijn lot over, omdat Kay van haar echtge noot af wil. Als Damian begrijpt, wat er voor een spel gespeeld wordt, pro beert hij vertwijfeld aan de zeker lij kende dood te ontsnappen. 21.45 Plusminus, economisch maga- 22.30 Tagesthemen. Met verslag uit 00.25 Bonn. 23.00 Die Sportscheu. 23.25 Moment mal, praatprogram- omdat de overledene een collega er goede vriend van Derrick was. .15 Tele-Zoo, dierenprogramma. 22.45 Die Polizistin (L: Franse speelfilm van Yves Boisset (1979). Als vrouwelijke polltie-inspec- teur krijgt Corinne Levasseur (Miou Miou) met heel wat vooroordelen te maken. Daarbij is ze jong. knap. idea listisch en heeft een hekel aan bu reaucratie en gemakzucht, waardoor ze nogal eens moeilijkheden heeft schuwing wordt Corinne naar een klein dorp in het noorden overge plaatst. Er is daar een meisje ver moord en de plaatselijke politie heeft al een ideale verdachte gevonden: een gekke oude dokter met een voor liefde voor kleine jongetjes. i. Aansl.: Tagesschau. DUITSLAND 3 DUITSLAND 2 17.00 Heute. Aansl.: Aus der Lan- 17.15 Tele-lllustrierte. 17.45 O Vater der Klamotte: Immer wieder neue Autos. Met: Edgar Ken nedy en Florence Lake. 18.20 Musik macht SpaB, spelpro gramma met Hans Rosenthal. 18.56 Programma-overzicht. WDF 17.00 Schooltelevisie. 18.00 Tv-cursus bedrijfseconomie. '8.30 Hallo Spencer, tv-serle. 20.15 Derrick, politie- bert Reinecker. Afl.: De beste van de klas. Een verkeersongeval met dode- ÖÓ.05 Journaal. 21.00 Wissenschaftsshow - Medizin: de herfst van het leven. 21.45 Landesspiegel. 22.15 Claire (4), Engelse tv-serle. Met: Lynn Farleigh, William Gaunt, Caroline Embllng e.a. 23.05 Rockpalast: Rodgau Monoto- 17.00 Schooltelevisie. 17.55 Journaal. 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma (herh.). 18.05 Bassie en Adriaan, kleuterse- 18.30 Star Trek, Amerikaanse SF-s rie. Afl.: Waarmee worden kleii meisjes gemaakt? ma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Videomatch, videospelletje. 20.25 De ooggetuige, Amerikaanse vuilnisman in een groot kantoorge bouw. Tijdens zijn nachtdienst v Brslaggeefster Tony Sakolov (Sigourney Weaver), alsof hij 21,55 Premiere, filmsnieuws. 22.45 Journaal en Coda: „Vlucht" 19.00 Villa Tempo of: Gejaagd door de rockkultuur. Presentatie: Bart Peeters. Gasten: Jo Lemaire, Bronski Beat en Aztec Camera 19.40 Mededelingen en program- 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Encyclopedie: Cadcam. Pro gramma over een tak van de informa- 20.45 Gezondheid, magazine. 21.25 De steek-er-wat-van-op-show (herh.). RTBF 1 19.00 Ce soir, regionaal magazin 19.25 Consumententips. 21.05 Cinema Comique Italian: Toto Ie Moko, politiefilm van Carlo Ludovi- co Bragaolia (1949). Met: Antonio Lu- maconl, Carlo Ninchl, Carla Calo e.a. 22.20 Videographie: Pour Jean- TV 5 19.00 Programmes pour la jeunee- 19.20 Le nouvel appartement. To neel dooi de Granler de Toulouse 21.20 Bunker boulevard. Documen taire over de beroemde bunkers van laar na de tweede wereldoorlog nog steeds zijn. 21.45 Blaye, sentinelle de la Giron- de. Documentaire. De citadel van Blaye Is een van de mooiste bouw werken in het Bordeauxgebied. Engeland BBC 1 B, kinderprogramma. 7.55 Harlbeat, kinderprogramma. 8.15 Crackerjack, spelprogramma. B.58 Weerbericht 3.00 Journaal. 3.30 London Plus. 3.55 Children in need. 0.05 Blankety blank, spelprogram- 1.00 Jimm'll fix it 22.00 Journaal en bericht. 22.25 Children in need. 23.00 Walton's documentary. 02.10 Weerbericht. BBC 2 19.00 The Invaders, Amerikaanse tv- 21.30 Italians: The Sicilian Fisher- 22.00 MASH, Amerikaanse tv-serie. 16.30 Sons and daughters. 17.00 Rainbow. 17.20 Wil Cwac Cwac. 17.25 Wind in the Willows. 17.50 Illusions: Escapology. 18.15 Blockbusters. 18.45 Nieuws. 19 00 About Anglia. Bruce Forsythe. 21.30 Hallelujah. 22.00 Eh Brian, it's a whopper. 23.30 Cross question. 00.10 The ghost of flight Ameri kaanse tv-fllm (1978). 01.55 Graham Kendrick sings. SKY CHANNEL 16.00 Sky music box. Videoclips. 17.00 Sky music box premiere. 18.00 Sky-fi music. Vanuit de Blue- tiek-ln discotheek te Rotterdam t.g.v de toegang tot het Rotterdams kabel net. Presentatie: Pat Sharp en Yvon ne Paay Gasten o.a. Anita Meyer, The Golden Earring en Stephanie 19.30 The Brady Bunch. Afl.: The personality kid. Om zijn voorkomen te verbeteren, begint Peter filmsterren te imiteren. 20.00 Mork en Mindy. Afl.: Mork the Mork's night out. 22.00 The deadly ernest horror show. The body stealers Op een NATO-basis m Engeland bekijkt een uitvinder hoe zijn nieuwe type para- in gaat er iets vre selijk mis. 23.35-00.35 Live from London. Pop- TV-morgen Scène uit „Die Feuerprobe" van Lee H. Katzin. Duitsland 1 om 10.30 uur. NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 10.05 Teleac: Cadcam (3). herh. 10.35 Teleac: Programmeren met Pascal (6). 11.05 Feduco-ROF: Taalcur sus voor niet-Friestaligen (herh. 7). DUITSLAND 1 10 00 Houte. 10 03 Die Sportschau. 10.30 Die Feuerprobe, speelfilm DUITSLAND 2 11.00 Programma-overzicht. 11.30 Mikro-Prozessoren -Computer, serie (herh.). 12.00 Nechbam in Europa. DUITSLAND 3 WDF 08.50 Tele-Gymnastik. 09 00-11 15 Samstag-Kolleg, RTBF 1 09.00 Teletekst-magazine. BBC 1 09.30 The Periahers, kinderprogram- ITV 07.25 Good Morning Britain. Ontbij ten met Henry Kelly 10 30 Fraggle Rock. Sport). 19.02 TROS Country 20 03 Bladgoud. 21.02 Coulissen. 22.02 Sesjun. NOS: 23.02 Met het oog op morgen. V00: 0.02 De stemband. 2 02 In the mix. 3 02 Peter Teekamp. 5.02 Ook goeiemorgen HILVERSUM 2 16 00 De afloop 16.30 Nws 16.33 Welingelichte kringen VARA: 17 30 Nws. 17.36 Dingen van de dag. 18.00 Nws. 18.10 B2. Over- heidsvoorl.: 18.30 De Nederlandse VARA: 18.40 Monogrammen 22.02 Countdown Cafe. HILVERSUM 4 16.30 Uit de schat der eeuwen 17.00 Creme du Baroque. 18.45 Orgelbespeling 19.15 De Can tates van Bach NCRV 20.00 Jubi leumconcert: Omroepork. m m v sol. 20.10 Hcbbyscoop (computers) Morgen HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws VARA: 7 03 Radio Sterrebos 7 30 Hallo hier Hilversum' (8 06 Dingen van de dag. 8 55 Het socialistisch strijdlied 9 50 Vandaag bij de VARA). 10.03 De stand van zaken 11 03 Wie In 't. Nederlands wil zingen. HILVERSUM 2 TROS 7 00 Nws. 7 06 Nieuwsshow (7 07, 7 35. 8 35. 900, 9.35. 10 00, 10.35. 11 00 Aktua, 7 30. 8.00. 8.30. 9.30 en 10.30 Nws) 11 30 Nws. 11.33 Aktua kamerbreed. HILVERSUM 3 leder heel uur nieuws. NCRV 7 03 Vroegop. 7 30 Rabarba- ra. 8.03 Pop non stop. 9 03 Gospel rock. 10.03 Popsjop (ca. 11.30 Weer man Hans de Jong) HILVERSUM 4 AVRO 7 00 nacht, dag dag! 8 30 Mooi Concerto mattinale. 1100 K concert Het Wiener Streichquariett m.m.v Martijn v.d. Hoek. piano VOO 12 00 Strauss en Co HILVERSUM 5 NOS 9 03 NOS-spor- tiet 9 25 Waterstanden 9 30 (Fedu- co-VARA) Themaprogramma (6) 10 00-10.15 (Feduco-TROS) Taal. te kens en regels (6). 10 30-10 45 (Fedu- co-VARA) Na LBO-MAVO (6). 11 00-11 30 (Feduco-NOS) Medelan ders Nederlanders (herh RADIO RIJNMOND 10 00 Zaterdag- progr met Henk van Hoorn Zanger Wlm Bieler is met Q65 te gast In „Countdown Cafe". Hilversum 3 om 22.02 uur.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 19