„Van der Louw vermoordt de democratie in betaald voetbal" Falie tevreden met rol stand-in Ajax straft op valreep negatief Fortuna S af Stunts amateur clubs blijven uit sportuitslagen FC Den Bosch profiteert via counters m SPORT fieicbeSowuwt DONDERDAG 1 NOVEMBER 1984 PAGINA 9. Schapers nu tegen McEnroe STOCKHOLM Michiel Schapers heeft gisteren de kwartfinales bereikt van het tennistoernooi in Stockholm. De lange Rot terdammer won, na zijn opmerkelijke zege op de Amerikaan Fleming, nu ook van de Italiaanse kampioen Cancelotti in drie sets: 6-1, 2-6, 6-2. Door dat resultaat treedt Scha pers morgen voor het eerst in zijn loopbaan aan tegen John McEnroe, de aanvoerder van de wereldranglijst. Schapers speelde te gen Cancelotti in de eerste set erg gecon centreerd, maar verslapte in de tweede enigzins. De Nederlandse kampioen keek direct al vooruit naar de ontmoeting met McEnroe, de meest aansprekende opponent uit zijn Zilver voor Wil Wilhelm SEOEL De Neder- landse zwaargewicht Willy Wilhelm heeft tij dens de strijd om de we reldkampioenschappen judo voor militairen in Seoel de zilveren medail le veroverd in de open klasse. Wilhelm boog in de finale voor de iets lichtere Oostenrijker Pe ter Seisenbacher, die eer» der dit jaar olympisch kampioen werd. Wilhelm had maandag al zijn we reldtitel in het zwaarge wicht geprolongeerd. Bert Post maakt naam bij slot Duindigt WASSENAAR Op de laatste dag van Wassenaarse renbaan Duindigt maakte de jeugdige Bert Post, de eerste knecht van trainer-pikeur Guus Knijnenburg grote indruk. De Nootdorper, die van Knijnenburg al de kans en vertrouwen krijgt, won twee draverijen. In de tweede koers, de Winterprijs, zegevierde hij met de driejarige merrie Yeggy Girl, die eigendom is van de Noot dorper Frans van der Sande. In de voorlaatste koers haalde Bert Post een huzarenstukje uit in de laatste rechte lijn. Met de Heres' dochter Yeaning Boshoeve kwam hij vanuit de achterhoede naar voren en klopte in deze 2040 meter-koers Udo Tonka op de finishlijn. Hij deed dat in een tijd van 1.18.3, een record. Het oude record stond op 1.19.3. Natuur lijk was Guus Knijnenburg te spreken over de heldendaden van Bert Post: Je kan aan hem erg veel over laten en dat is natuurlijk mee genomen". Hockeyselectie Karatsji rond BLOEMENDAAL Coach Wim van Heumen heeft gisteravond na de oefenwedstrijd van het Nederlands herenhockeyteam in en tegen Bloemendaal (3-3) de selectie bekend gemaakt voor de strijd om de Cham pions Trophy (van 7 tot en met 14 december in Ka ratsji) bekend gemaakt. De groep is ten opzichte van het andrhalve week gelden ehoudenvierandenoer- nooi i Lon op én paats gewijzigd. Erik Parlevliet van Tilburg verdrong Harry van Hout (Oranje Zwart). l); als volgt uit: injeZw 17 interlands) en Simon Zijp (HGC. veld: Rene Klaassen (Kampong. 11), Hendrik-Jan Kooyman (Bloemendaal. 11). Klaas Kossen (Klein Zwitserland. 4). Erik Pie- rik (Hattem, 71), Arno den Hartog (Kampong, 97), Cees-Jan Die- peveen (Bloemendaal, 130), Ron Steens (Klein Zwitserland, 157), Maarten van Grimbergen (Klein Zwitserland, 77), Rick Volkers (Kampong, 4), Ronald-Jan Heijn (Bloemendaal, 21), Bas van Ste kelenburg (HGC, 2), Marc Delissen (HGC. 1). Johan Boele van Hensbroek (Kampong, 1) en Erik Parlevliet (Tilburg, 0). Weer remise MOSKOU De twintigste partij voor de tweekamp om de wereld titel schaken tussen de Sovjetrus- sen Anatoli Karpov en uitdager Gari Kasparov is gisteren in Mos kou na vijftien zetten in remise geëindigd. Kasparov had wit. Karpov heeft de leiding in de tweekamp met 4-0. De 21e partij staat voor morgen op het pro- ^C5.0eVerloop twintigste partij: wit: Gari Kasparov zwart: Anatoli Karpov 1 Pgl-f3, Pg8-f6; 2. c2-c4. Dd8-c7; 11. b2-b3, Pf6xe4, 12. Pc3xe4, Dc7-e5; 13. Ddl-f3, De5xd4, 14. Tal-bl, Dd4-e5; 15. Lcl-f4, remise. Zola Budd terug naar Zuid-Afrika LONDEN Zola Budd heeft besloten niet meer aan internationale wed strijden mee te doen en is vanuit haar gastland Groot-Brittan n ie perma nent teruggekeerd naar Zuid-Afrika. De 18-jarige atlete gaat daarmee in te gen het advies van haar vader, trainer en Zuidafri- kaanse officials. Volgens de Daily Mail. die Budd in maart met een lucratief contract naar Londen haalde, wil zij bij haar ern stig zieke moeder blijven. KAREL JANSEN (VVCS) OVER VOORSTELLEN KNVB: Van der Louw hier op een archiefopname tijdens de presentatie van het door de commissie onder leiding van prof. P.L. van Dijk (links) vervaardigde rapport. DEN HAAG Volgens Karei Jansen, secretaris van de spelersvakbond VVCS, komt het sectiebe- stuur betaald voetbal on der leiding van de naar een volgende ambtster mijn dingende voorzitter André van der Louw op de algemene ledenverga-' dering van de voetbal bond op 26 november met voorstellen om de in spraakmogelijkheden van spelers en trainers dras tisch te beperken. Zo zou in de plannen, die dan zullen worden besproken, zijn voorzien dat de spe lers (VVCS) en trainers (WON) hun twee recht matige zetels in het sectie- bestuur betaald voetbal kwijt raken. Tevens zou den de 36 vertegenwoor digers van de spelersra den in de algemene ver gadering hun biezen moe ten pakken. Zoals bekend is het tweetal ze tels van de VVCS en de WON in het sectiebestuur sinds ruim een jaar niet meer bezet, nadat afgevaardigden Karei Jansen en Kees van den Berg opstapten. Aanleiding was toen het gebrek aan sa men- en medewerking met en van de overige sectiebestuurs leden in de affaire rond de sponsoring van het Nederland se voetbal. Onlangs maakten VVCS en WON bekend, dat men van zins was die posten bij de eerst volgende gelegen heid weer op te eisen. Maar dat voornemen wordt door kruist door de plannen van Van der Louw c.s. om de in spraakmogelijkheden via de huidige kanalen te beperken. Karei Jansen: „Het zou de be doeling zijn, dat de tegenwoor dige middelen van inspraak, de twee zetels in het sectiebe stuur en de 36 plaatsen in de algemene vergadering te ver vangen door een soort onder nemingsraad. Maar je ziet hoe dat soort instanties in het be drijfsleven vaak slecht kan functioneren. Daar hebben we dus nauwelijks vertrouwen in en de WON evenmin. Ook de FBO zal er waarschijnlijk te gen zijn, maar dan op andere gronden. De FBO (organisatie van clubs) streeft zoals bekend naar het liga-model en zal dan dus op andere gronden afwij zend staan tegenover de voor stellen". De voorstellen voor een nieu we structuur, die naar verluidt dus eind november in stem ming worden gebracht, ston den enige maanden geleden als aanbevelingen vermeld in een tweetal rapporten van stu diecommissies. Jansen: „Wat ons betreft komt dat er niet doorheen. We hebben in de al gemene vergadering 26 pro cent van de stemmen. En voorstellen tot structuurwijzi ging moeten worden goedge keurd door 75 procent van de vergadering. Overigens is het natuurlijk een lachertje, dat een politicus van de PvdA met dit soort voorstellen gaat ko men om de inspraakmogelijk heden tot de grond toe af te breken". Albanië en Finland verrassend DEN HAAG Polen heeft op pijnlijke wijze ervaren, dat een wedstrijd te gen een klein voetballand als Albanië geen verplicht num mer meer is. De nummer drie van de strijd om het wereld kampioenschap van 1982 be-- haalde in eigen land een bla merend gelijk spel van 2-2. Een kwartier voor tijd van de kwalificatiewedstrijd voor de strijd om het wereldkampioen schap in groep 1 keken de Po len zelfs tegen een achterstand aan, maar Palasz zorgde er voor 2-2. Smolarek had Polen nog voor rust aan een voor- spong geholpen, maar Omuri en Josa bogen de stand in Al banees voordeel om. 13.15; EON 4:i 18.45. Ï.00 tof LE PA» opelle- age 63. Wild 21.30; T sjechoslo wakije Eigen onkunde en goed werk van de bezoekende doelman Mifsud hebben Tsjechoslowa- kije een overwinning van niet meer dan 4-0 gebracht op voetbaldwerg Malta. Het was de eerste overwinning van de Oosteuropeanen, die wel een groot veldoverwicht bezaten, maar weinig richtinggevoel. Bij rust stond het 2-0. De doel- tunten werden gemaakt door anecka (2), Jarolim en Berger ^uit een strafschop). Leider Finland, op voetbalgebied be horend tot de allerkleinsten, is de verrassing van groep 3 in het kwalificatietoernooi voor het wereldkampioenschap. Na de overwinning van 2-1 in Turkije zijn de Finnen zelfs lijstaanvoerder met vier pun ten uit drie wedstrijden. Eer der won de ploeg met 1-0 van Noord-Ierland en werd verlo ren met 5-0 van Engeland. Twee vondsten van het thuis land misten hun uitwerking: de aanstelling van Jupp Der- wall, de vroegere trainer van de Bondsrepubliek Duitsland, als adviseur en de plaats van handeling: de relatief warme provinciestad Antalya. De Finnen bleven zowel onder het ene als het andere ijskoud en namen reeds na tien minu ten de leiding door een treffer van Ari Hjelmal. Diep in de tweede helft vergrootte Mika Lipponen de voorsprong. Pas 22 minuten voor tijd deed Ily- as Tufecki iets terug via een strafschop. FinJan§r0eP 3 2 0 1 4 3-6 Engeland 1 1 0 0 2 5-0 ROTTERDAM Op nieuw fungeert Ab Fafié als stand-in voor een vertrokken hoofdtrainer bij Feyenoord. Gisteren kreeg de 43-jarige assis tent-trainer van het be stuur van Feyenoord te horen dat hij tot het eind van dit seizoen de A-se lectie van de club onder zijn hoede mag nemen. Twee jaar geleden maak te Fafié de zelfde stap toen hij Hans Kraay's plaats innam tot het mo ment dat Thijs Libregts in de Kuip verscheen. Over zijn tweede optreden als vervanger van een coach zegt Fafié: „Ik heb dus erva ring met het vervangen van een hoofdtrainer. Voor deze klus ben ik klaar. Wat me het meeste vertrouwen heeft gegeven, is de 1 spraak van de spelersraad om mij deze functie geven. Daar ben ik heel blij mee. Dat ik tweede keus ben, maakt me niet uit. Bij het aanwijzen van een directeur bij Philips vallen ook mensen af", aldus de 43-jarige Fafié. De interim-trainer hoeft, zo is in elk geval de afspraak die bij Feyenoord is gemaakt, de verantwoordelijkheid voor het A-elftal niet te de len. Fafié gaat ervan uit, dat Wim van Hanegem de advi serende man blijft bij de A-selectie. „We hebben tot nu toe gewerkt met een trio. Libregts, Van Hanegem en ik. Daar zijn er nu nog twee van over. We hebben nog niet over de nieuwe con structie gesproken. Ik weet niet of er weer een drieman schap komt",is de reactie van Fafié over speculaties betreffende een nieuwe tech nische positie van oud-speler Wim Jansen. Jansen is op dit Herziening contract Overigens neeft Wim van Hanegem al laten weten dat hij in de nieuwe situatie her ziening van zijn onlangs ver lengde contract wil afdwin gen. Het ligt voor de hand, dat Van Hanegems werkter rein nu aanzienlijk zal wor den uitgebreid en de naar verluidt niet zo bijster royaal betaalde oud-international ziet nu een goede kans om daaraan iets te veranderen. Ab Fafié is bezig aan zijn vijfde seizoen in de Kuip. Voor die tijd trainde hij de Rotterdamse amateurclub CVV. In de tijd dat hij werk zaam was bij een schildersbe drijf studeerde hij af voor zijn hoogste trainersdiploma en liep in die tijd stage bij Feyenoord. Hij werd bij Fey enoord aangesteld als jeugd trainer op aanbeveling van de toen daar werkzame Va- Ab Fafié: weer als invaller naar de hoogste post bij Fey enoord. clav Jezek. Twee jaar gele den volgde hij, zoals gezegd, Hans Kraay op. Met dien verstande dat hij toen acteer de als coach-voor-het-week- einde, omdat Kraay het door deweekse werk wel voortzet te maar in het weekeinde buiten beeld bleef. Twee jaar geleden verklaarde Fafié am bities te hebben aan het eind van dat seizoen als kandidaat voor de hoogste post te wor den aangemerkt. Maar daar trok het bestuur van Feye noord toen een streep door met het contracteren van de tot dan bij PSV werkzame Thijs Libregts. Fafié speelde zelf als linksback bij Xerxes DHC en PSV voordat een knieblessure een eind maak te aan zijn actieve carrière. FRANK WERKMAN BASKETBAL Europa Cup (bekerwinnaars): Haaksbergen-Hapoel Tel Aviv 94-99. Korac Beker: Den Helder-Hellas Gent plaats f. 1,20, f. 3,20, f. 1,50, koppel f. M, 3. Ydo Westfrlsla. Niet gestart: Yelly Wlelinga. Toto: winnend f. 1,60, plaats f. 1,50, 1,60, koppel f. 4,30, trio f. 17,40. DERDE KOERS. 2040 meter: 1. Yvan S (J. van Dooyeweerd) 1.21,1, 2. Wic- ky Brogan, 3. Walele du Bois. Niet ge start: Young Victory. Toto: winnend f. 3,40, plaats f. 1,50, f. 1,80, 2.50. koppel L 8.40, trio f. 147.6C VIERDE KOERS, ren over 1900 me ter: 1. Lady Anna Livia (T. Caln) 2.15,8, 2. Thomas, 3. Scarlet Party. Niet gestart: Bombay Bibl en Cothay. Toto: winnend f. 2,50, plaats 1. 1,20, f. 1,10, koppel f. 1,30, trio t. 10,10. VIJFDE KOERS. 2600 meter: 1. Yard- ly (J. van Dooyeweerd) 1.21,6, 2. Yris Vrljenesse, 3. Yerry Buitenzorg. Niet gestart: Ydelheid Fortuna. Toto: win nend f. 4.20. plaats f. 1,50, f. 2,60, f. 1,30, koppel I. 26.70. trio f. 307,00. ZESDE KOERS, 1609 meter: 1. Van Hans Alve (A.H. Suykerbuyk) 1.18,5, 2. Wilma Notice, 3. Worthy Oldeson. Toto: winnend f. 3,80, plaats f. 1,70, f. 1,40, f. 3,70, koppel f. 5,90, trio f. 133,50. ZEVENDE KOERS, ren over 2100 me ter: 1. Wortwell (me). Q. de Kat) ■2.24,8, 2. Ilvico, 3. Duchess Ricky. Niet gestart: Celtic Gem. Toto: win nend f. 3,80, plaats f. 1,70, f. 1,40, f. 3,70, koppel f. 5,90, trio t. 133,50. Udo Buitenzorg, 3. Ulrica Wilkes. Toto: winnend f. 6,80 plaats f. 1,50 t. 2,20 f. 1,90 koppel f. 14,10 trio f. 133,00. NEGENDE KOERS. 2040 meter: 1. Yeaning Boshoeve (A. H. Post) 1.18,3 2. Udo Tonka 3. Vico Buitenzorg. Toto: winnend f. 2,50 plaats f. 2,60 f. 5,20 f 1,60 koppel f. 34,20 trio f. f. 1,30 f. 1,10 1,40 koppel f. 7,40 trio f. 379,10. TOTALISATOROMZETf. 264.230. TAFELTENNIS Europa Cup 2: Valkenswaard-Kickers Stuttgart 5-3. TENNIS Twaada ronda haran enkelspal toer- Wiiander (Zwe>-Westphal (Wdl) 6-3, 6-2; Forget (Fra)-Higueras (Spa) 6-2, 6-3; Pecci (Par)-Aguilera (Spa) 6-3, 6-4; Amritraj (lnd)-Sundström (Zwe) 6-3, 6-4; Nyström (Zwe)-Purcell (Vst 6-3, 6-3; Fibak (Pol)-Arias (Vst) 7-6, 6-2; Mayer (Vst)-Edberg (Zwe) 6-2 7-6; Schapers (Ned)-Cancellotti (Ita) hot 0-0; Nottingham Forest-Sunder- land 1-1; Oxford-Arsenal 3-2; Totten- Hotspur-Liverpool 1-0. 15-12, 10-15, 15-10). Voetbal op tv DEN HAAG De NOS-tele- visie brengt de komende we ken twee voetbalwedstrijden op het scherm. Komende woensdag wordt de Europa Cup-ontmoeting tussen Man chester United en PSV recht streeks uitgezonden. Hetzelfde is het geval met de interland Oostenrijk-Nederland, die op woensdag 14 november wordt gespeeld. AMSTERDAM Aad de Mos viel even uit zijn rol van ongenaakbare cow boy. Terwijl alle Ajacie- den gisteravond in de slotfase van het inhaal- duel tegen Fortuna Sittard feest vierden, om het eni ge en verlossende doel punt van Frank Rijkaard, gebaarde de oefenmeester van de Amsterdammers woedend in de richting van zijn collega Bert Ja cobs. Wat hij zei kan beter niet worden herhaald. Voordat de spelers even later hun voetbalschoenen hadden kunnen uittrekken, zat De Mos al in afwachtende hou- ding in de perskamer. „Schan dalig, zoals dat Fortuna hier heeft gespeeld. Een aanflui ting. Ze liepen negentig minu ten lang met elf man achter de bal. Belachelijk, want die Lim burgers hebben voldoende kwaliteit er een open wed strijd van te maken. Vooral vanavond, want Ajax was be paald niet in vorm. Dit heb ik nog nooit meegemaakt. Heren, tot ziens, ik heb gegeten en ge dronken". En weg was hij. Vijf minuten later kwam Ja cobs binnen, met een handvol dooddoeners in zijn verbale bagage. „De wedstrijd van zondag op dat zware veld in Den Bosch heeft kracht ge kost. Onze eigen inventiviteit is niet bijster groot. Ik hoef toch niet te spelen, zoals dat knulletje van Ajax het wenst". Niet verliezen Toen Rinus Michels in de aan loop naar dit seizoen vanaf zijn Zeister kansel aanvallend voetbal predikte, was trainer Jacobs van Fortuna blijkbaar even naar het toilet gegaan. In De Meer gold voor hem gister avond maar één ding: niet ver liezen. De twee Limburger spitsen Wout Holverda en amateur Roger Houtackers durfden alleen bij hoge uitzon dering hun grote teen over de middenlijn te drukken. Op het piepkleine speelveld Dick Schoenaker is doorgedrongen door de compacte verdedi ging van Fortuna S, maar zal er niet in slagen een bres te slaan. dat door die Sittardse zuinig heid ontstond, kon Ajax totaal niet uit de voeten. Die machte loosheid noopte trainer Aad de Mos van Ajax zijn opnieuw fa lende linkerspits Robbie de Wit al na 35 minuten naar de kant te halen en in te ruilen voor Johnnie Bosman. Naar mate de gewenste voorsprong langer uitbleef, gingen de Am sterdammers steeds chaoti scher spelen en kreeg Fortuna Sittard tegen wil en dank en kele mogelijkheden. Dat Ajax toch de volle winst pakte, (en daarmee de koppo sitie in de eredivisie) was voornamelijk te danken aan Gerald Vanenburg, die als eni- zijn Jong Willy Boessen. Nadat Van Bas ten een kwartier voor het ein de koppend de lat had geraakt, bracht Rijkaard in de 87e mi nuut alsnog de buit binnen BERT DIJKSTRA Ajax-Fortuna Sittard 1-0 (0-0): 87 Rijkaard 1-0. Scheidsrechter Muidei Basten, De Wit (Bosman). Fortuna S: Van Gerven. Maessen. Dekker, Koevermans. Boessen. Evers (Van Well), Thijssen, Suvrijn, Ele- veld, Houtackers. Holverda DEN BOSCH Met een zege van 3-0 op FC Twen te heeft FC Den Bosch zich knap gerevancheerd voor de nederlaag van af gelopen zondag tegen For tuna Sittard. Den Bosch verdiende de zege gister avond zeker, maar kon Stand eredivisie S l\ G- Eagles 9 4 0 5 Fortuna S 10 3 1 6 MVV 10 2 3 5 ook dank zij de positieve instelling van FC Twente het tijdelijk verloren ver trouwen bij zijn aanhang (4.200 toeschouwers) te rugwinnen. FC Twente koos ondanks de absentie van Koopman, Carbo, Ashcroft (allen geblesseerd) en de zieke Rutten voor een aan vallend concept. Waar ook niet vanaf werd gestapt nadat de geblesseerd begonnen Bir- kedal al na vijf minuten te kennen gaf niet verder te kunnen. Voorts kampte de wel gestarte Bleuming met een pijnlijke knie en maakte Sö- rensen zijn rentree na langdu rige afwezigheid. De behendige counterploeg, die Den Bosch nu eenmaal is, profiteerde onmiddellijk, toen FC Twente te ver was opge drongen. Van der Horst stuur de Kaiser weg, die de ver uit gelopen Snelders passeerde Nauwelijks vier minuten later tikte Kaiser weer raak. Schou- wenaar werd na de rust bij ten doorbraak door doelman Snelders ten val gebracht, waarna Van der Waart de door de zwak leidende Bosman toegekende strafschop verzil verde. FC Den Bosch-FC Twente 3-0 (2-0): rechter: Bosman Toeschouw 4 200 FC Den Bosch: Van Gnnsven. Van der Linden. Van Herpen, Adriaanse, Bijnen. Van der Horst, Pattir Benthem (Ten Caat). Cooke. So ren- DEN HAAG Geen van de vijf amateurclubs heeft voor een nieuwe stunt kunnen zorgen in de eer ste ronde van het KNVB-bekertoemooi. Spakenburg, Nieuw-Lek- kerland, Rohda Raalte, AFC en Sliedrecht verlo ren de replay op het ter rein van de tegenstanders uit het betaalde voetbal. De amateurclubs boden wel fel verweer Vooral Spakenburg bij Cambuur. Sliedrecht hield het bij Excelsior een uur vol. Rohda Raalte ging bij Volen- dam, toch derde in de eredivi sie, pas vijf minuten voor het einde ten onder. PEC Zwolle behaalde tegen Nieuw-Lek- kerland de tweede overwin ning in het seizoen. Wagenin- gen leek de replay tegen AFC als een formaliteit af te wikke len. Na een uur was het 3-0. Een tegentreffer van ex-Aja- cied Van Dord inspireerde de Amsterdamse hoofdklasser tot een verwoed slotoffensief AFC kreeg nog talrijke kansen tegen de nerveus geworden Wageningers. Er werd er slechts één van benut door Houtkamp. PEC Zwolle - Nieuw-Lekkerland 3-1 (3-0): 5 Mulder 1-0, 20 en 45 Wj,«kins 2-0 cn 3-0, 64 Jeroen Koud- sta«l 3-1. Scheidsrechter Van der en Enk Koudstaal (Nieuw-Lekker- land). Excelsior-Sliedrecht Sport 4-0 (44): Scheidsrechter: De Munnik Toe schouwers: 1000 Gele kaarten: Cock en Aart Goedhart (beiden Slie drecht). Wageningen-AFC 3-2 (2-0): 27 Van Angeren 1-0, 44 Radstaat 2-0. 59 Nij- Toeschc Volendam-ROHDA Raalte 2-0 (00): 85 Helling 1-0. 90 Runder kamp 2-0 Scheidsrechter Verhoef Toeschouwers 1200 Gele kaarten Molenaar (Volcndam). Van Eelen en Diender (beiden ROHDA Raalte) SC Cambuur-Spakenburg 3-1 (1-1): 30 Boere 1-0, 30 Hartog 1-1. 80 Boe- FC Den Haag bekert tegen Helmond Sport VOLENDAM Na afloop van Volendam - Rohda werd de loting verricht voor de tweede ronde van het toernooi om de KNVB-beker FC Den Haag, dat in de eerste ronde SVv versloeg, lootte een thuis wedstrijd tegen Helmond Sport Het verdere resultaat van de loting was als volgt: GA Eagles-PEC Zwolle, Haarle- m-ACV, RBC-Volcndam, FC Utrecht-winnaar Caesar-Zwolse hc Boys, SC Cambuur-winnaar Vitesse- -Roda JC. Winnaar Elinkwnk PSV - Winnaar Rijnsburgse Boys-Valleivo gels. MVV- Noordwijk. Winnaar G c ld rop- Sparta - Winnaar NSW NEC, NAC-Deto. Waaemn- gen-RCH. FC Twcnte-De Graaf schap; Feyenoord-Excelsior; Heeren- veen-Fortuna S. Winnaar DOVO-A- Cx - Heenansdam, Winnaar Kouk- L-n Boys-FC Den Bosch - FC VVV De wedstrijden voor de tweede ronde worden in het weekeinde van 17 en 18 november gespeeld De nog open staande wedstrijden voor de eerste ronde nin eveneens voor die data vastgesteld. De winnaars daarvan spelen hun wedstrijd voor de tweede ronde in het weekeinde van 12 en 13 januari De wedstrijd Vnevw-Roda JC wordt op 6 november re»«M

Leidse Courant | 1984 | | pagina 9