gehoordgezien De inspiratiebron van Jiri Kylian radio/televisie Ecidócgoivuvnt WOENSDAG 31 OKTOBER 1984 PAGINA 19 j Dag dokter De TROS besluit haar cyclus van Nederlandse speelfilms met een werk van Ate de jong, de tweede uit zijn car rière. Het verhaal gaat over twee generaties artsen met hun overeenkomsten en hun verschillen. De 55-jarige Ber nard Delf man (Andre van den Heuvel) staat op het hoogte punt van zijn medische loop baan, zijn schoonzoon Jimmy (Billy Ward) aan het begin. Bernard beschouwt Jimmy als zijn toekomstige opvol ger, maar als Jimmy op een zeker moment als assistent ontslag neemt, omdat hij niet precies weet wat hij wil, is Bernard hevig teleurgesteld. Zelfs Jimmy's vrouw Ingrid (Monique van de Ven) be grijpt haar man niet. Alleen de vrouw van Bernard, Eliza beth (Kitty Janssen) vindt dat Jimmy mag doen wat hij wil. 20.33 uur Nederland 1. Van gewest tot ewest Is belangrijkste onderwerp in deze rubriek staat een re- ortage op het programma ver Genemuiden als tapijt- stad. In dit Overijsselse olaatsje met zijn 7000 inwo ners wordt 60 procent van onze inheemse vloerbedek king gefabriceerd. De werk loosheid in Genemuiden geeft dan ook het lage cijfer yan 5,5 procent te zien. Voorts tekent Huub Mans een portret van de Limburge jopgroep De Janse Bagge Bend uit Susteren. De negen nan sterke amateurformatie schrijft haar teksten zelf en zingt ze in het Limburgs. Een tijd geleden stond hun num mer „Solliciteren" in de Ne- èrlandse en Belgische top- In Utrecht heeft Peter e Ruijter een gesprek met e enig overgebleven glas lazer in die stad, die gespe- ialiseerd is in wetenschap pelijke instrumenten. Ook volgt er nog een reportage over de bouw van een ma quette van Hoorn, zoals de tad er in de Gouden Eeuw itzag. £2 uur Nederland 2. TV-reclame na acht-uur-journaal veruit het duurst HILVERSUM Adverteerders die na het NOS-journaal van acht uur een se conde lang hun waren aan de man wil len brengen moeten daarvoor volgend jaar 790 gulden op tafel leggen. De se conden in het betreffende reclameblok zijn daarmee het allesduurste. Reclame spots voor de laatste journaals zijn met ieder 260 gulden per seconde het goed koopst. Dit blijkt uit een overzicht van minis ter Brinkman (WVC) bij de nadere toe lichting op zijn begroting voor volgend jaar. Spotjes voor en na de uitzendin gen van de radionieuwsdienst-ANP op de radio zijn nog steeds het goedkoopst. Voor een seconde op Hilversum 1 en 2 wordt 64 gulden gevraagd (in 1984 was dat 52 gulden), terwijl Hilversum 3 van 80 naar 85 gulden gaat. Bij de vaststel ling van het secondetarief voor volgend jaar is er rekening mee gehouden dat de landelijke radioreclame per januari wordt uitgezonden door de regionale omroepen. Voor de televisie zien de secondebedra gen er verder als volgt uit: voor jour naal van 20.00 uur 610 gulden en rond het journaal van 19.00 uur 490 gulden. Vorig jaar was een seconde voor het acht-uur-journaal met 670 gulden even duur als een seconde erna. Reclame voorafgaand aan het laatste journaal wordt 20 gulden goedkoper er komt op 260 gulden, het reclameblokje rond 19.00 uur is een tientje goedkoper, ter wijl een seconde voor laatste journaal op Nederland 2 veertig gulden duurder wordt (straks ook 260 gulden). AVRO zendt serie „V" een uur later uit HILVERSUM De AVRO zal vrijdag de Science Fiction-serie „V" een uur later uitzenden dan was aangekondigd. De omroep komt hiermee tegemoet aan veel verzoeken van kijkers, die de serie minder geschikt vinden voor al te jeug dige kijkers, zo heeft de AVRO meege deeld. Kinderen blijken de verwikke lingen in „V" over ruimtelijke wezens die de mens belagen voor realiteit te houden. Komende vrijdag komt het tot een treffen tussen die bedreigende we zens en aardse verzetsstrijders. Het programma „Mensen zoals jij en ik" wordt vrijdag via Ned. I van 19.40 tot 20.40 uur uitgezonden. „V" is te zien van 20.40 tot 22.10 uur. Buitenlandse interesse voor „Te land..." HILVERSUM Op dit moment be staat grote belangstelling uit het bui tenland voor de tv-serie „Te land, ter zee en in de lucht". In eerste instantie bleef het bij wat voorzichtige informa tie, maar nadat uit de aflevering „Vlieg er eens uit" drie minuten in Amerika was uitgezonden in het programma „Games people play", kwamen de aan vragen los. Noorwegen begon in eigen produktie met twee onderdelen, t.w. „Fiets 'm d'r in" en „Tobbedansen" en wil nu onderhandelingen samen met Denemarken en Zweden. Het ZDF heeft zich voor een Duitse produktie of een Europese co-produktie gemeld. Tien minuten „Achteruitrijden" wor den uitgezonden in het Amerikaanse programma „That's incredible". DANSDOCUMENTAIRE „ROAD TO THE STAMPING GROUND HILVERSUM Het le ven en de gewoonten van de originele bewoners van Australië, de Aboriginals, heeft veel kunstenaars be ziggehouden. Kate Bush werd onder meer geïnspi reerd door de hypnotise rende klanken van de di- gejidu (een door termie ten hol gevreten tak, die de bewoners bespelen zo als wij de fluit) en compo neerde „The Dreaming". De choreograaf en artis tiek leider van het Neder lands Dans Theater Jiri Kylian werd vooral ge grepen door de rituele dansen en schiep de bal letten „Nomaden", „Dre- amtime" en „Stamping Ground". Het laatstgenoemde ballet staat centraal in het culturele NOS-programma „Nederland C (vanavond Ned. II om 20.20 uur), waarin een in de televi sie-studio opgenomen versie van het ballet is te zien. Deze uitvoering wordt voorafgegaan door de documentaire „Road to the stamping ground". Dit verslag is het relaas van een reis die de artistiek leider van het Nederlands Dansthea ter in 1980 naar Australië on dernam. Hij was daar, samen met Hans Knil en een Zweed se filmploeg, een van de wei nige Europeanen die getuigen mocht zijn van de grootste dansbijeenkomst van Aborigi nals op Groote Eylandt, kust Kylian reisde naar het andere eind van de wereld om er in spiratie op te doen voor een avondvullend ballet, dat op het Holland Festival 1982 zou worden uitgevoerd. Zo ver is het echter nooit gekomen. Even leek het erop dat de Ne derlandse regering en de NOS, die (in Eurovisie-verband) fi nanciële bijdragen hadden ge leverd aan de documentaire over deze reis, hun geld in het water hadden gegooid. Het verslag bleef in eerste instan tie onafgemaakt in dat wereld deel achter. De Australische regering voelde er niets voor het unieke materiaal (er zitten beelden uit het begin van de twintigste eeuw tussen) zo maar over de hele wereld te verspreiden. Er moest dus onderhandeld worden en het eindresultaat was dat de film alsnog werd afgemaakt. In Nederland bleef hij echter ongebruikt op de plank liggen omdat het ballet dat Jiri zou vervaardigen, door het uitblijven van bevredigen de resultaten op de lange baan werd geschoven. Nu, een aan tal jaren later, kan de televi sie-kijker er alsnog kennis mee maken. In „Road to Stamping Ground" verwoordt Kylian niet alleen zijn eerste ervarin gen, maar kan de televisie-kij ker meegenieten met dit impo sante en indrukwekkende dansfeest. Zo vormt de docu mentaire een boeiende intro ductie tot de uitvoering van het ballet. Zo worden delen uit het ballet en dansrituelen van Aboriginals met elkaar verge leken en zie je hoe Kylian zijn belevenissen in danspassen vertaalde zonder de dansen van de Aboriginals te copië- Kylian omschrijft het gebeu ren in de documentaire als een „verpletterende belevenis". „Het zal de rest van mijn le ven duren, voordat ik het heb verwerkt". Het dansfestijn was voor de choreograaf zoals hij zelf zegt: nieuw voedsel, waar het ballet hard aan toe was. Met veel en thousiasme praat hij over de overeenkomsten tussen de Aboriginals en het Nederlands Dans Theater. „De stammen, die allemaal een andere taal spreken, hebben net als bij het NDT als gemeenschappelijke taal het Engels, maar een ma nier om zonder woorden met elkaar te praten zijn de dan- Zelfs bij de stammenrecht- spraak komt de dans kijken. Opvallend vond Kylian de sa menhorigheid binnen de groe pen dansers. „Bij ons is er al tijd die competitie tussen dan sers om beter te zijn dan de ander. Een Aboriginal danst nooit voor zichzelf, maar vormt altijd een eenheid met de rest van de groep. Wat Kylian met zijn ballet „Stamping Ground" heeft wil len laten zien, is het beest in de mens. Door het dansstuk in de studio op te nemen, konden details zoals de bewegingen van de handen prachtig in beeld worden gebracht. Het is een imponerend ballet met prachtige vondsten op muziek van Carlos Chavez, waarbij de koude rillingen over je rug lo pen. Toch is het ballet in be weging en opbouw Kylians ge bleven. Hoewel de bewegingen van de benen en het stampen op de grond duidelijk zijn ge ïnspireerd op het dansen van de Aboriginals, heeft de chore ograaf het dansfeest op de eer ste plaats gebruikt als inspira tiebron. Dat het opnemen van een bal let in een televisie-studio na delen heeft, toont „Stamping Ground" ook. De wisselwer king tussen dansers en het pu bliek, die vaak als stimulans werkt, is een aantal keren dui delijk afwezig. Top-prestaties blijven hierdoor uit, maar de documentaire, die aan het bal let vooraf gaat, verhoogt wel het kijkplezier. Door op deze manier kunst bij de mensen te brengen heeft de NOS een in teressante vorm gevonden, die hopelijk zal bijdragen tot beter begrip. HANS PIËT RIJK Rijk de Gooyer, na een car rière als komiek een veelge vraagde filmster, blijkt ui termate te spreken over de filmplannen van de VARA waarin hij zal worden be trokken. Het initiatief daar toe werd genomen door To- mas Ross. Die stapte bij de VARA binnen met enige ideeën die daar goed ont haal kregen. Met name een door hem voorgestelde thrillerserie. Achter de naam Ross gaat in wezen Willem Hogendoorn schuil, die pas laat begon met schrijven, maar de smaak steeds meer te pakken krijgt. Hij heeft een plot ge reed voor een thriller, waarin volgens hem alleen een acteur als Rijk de hoofdrol kan spelen, omdat er maar één acteur is in Ne derland, die geknipt is voor zo'n serie. Hij schreef eer der thrillerboeken, die goed van de hand gaan, ook al omdat hij zijn verhalen uit de werkelijkheid haalt. Zo heeft hij o.a. het plan een verhaal te maken over het vermoorden van de vier IKON-journalisten in El Salvador. Zijn VAR A-thril ler, waarvan Rijk de Gooy er intussen hét script heeft geprezen, hetgeen beduidt dat hij er ook graag in speelt, handelt over een oud-politieman, ene Faber, die voor een verzekerings- I maatschappij moet nagaan hoe de bemanning van een gestrand schip gedecimeerd kan zijn, minder man aan boord dan opgegeven. Daar zit een luchtje aan. Dat moet Rijk dan thuis bren gen. Vertelt Tomas Ross aan het VAR A-blad „Fami lie", dat die serie goed in el kaar moet steken en dat de figuren erin moeten over tuigen. Wat dit betreft ge looft hij heilig in Rijk, die zich bereid toonde voor minder geld in deze serie te gaan staan dan er normaal voor uitgetrokken wordt. Zo graag wil Rijk die rol. Minder verwonderlijk dan men zou denken, omdat de schrijver Ross vertelt, dat hij het verhaal voor die tv- serie schreef met een acteur als Rijk voor ogen. Toen Rijk het script las, kon hij zijn eigen ogen niet gelo ven. Het leek wel of hij zichzelf sprekend zag opge voerd. LIES Die vrouw heeft haar plicht gedaan, die vrouw kan gaan. Deze variant op een bekende zegswijs slaat op Lies Jansen, enige jaren te rug bij de NOS onderge bracht om als emancipatie- werkster te onderzoeken waarin de vrouw daar te kort wordt gedaan. Zij stak haar neus jaren diepgaand in omroepzaken en stelde vast, dat vrouwonvriende lijke werkomstandigheden de boventoon voeren in het omroepbedrijf. Haar uitein delijke rapport, dat ook ad viezen bevat over hoe het anders moet, is voorlopig voor kennisgeving aangeno men. Bovendien werd ge oordeeld, dat de aanwezig heid van Lies in Hilversum niet meer nodig was. Intus sen heeft men het op parle mentair niveau voor haar opgenomen. Er valt nog veel te doen voor de vrouw in Hilversum. Daar kan Lies niet bij gemist worden. NEDERLAND 1 TROS 16.15 Jakob en Adele (5). Duitse serie. Adele's familie wil graag aan Jakob worden voorgesteld. 16.30 Rosco leest voor in Ca- limero's bioscoop. 116.50 Bassie en Adriaan en de huilende professor (4), kinderserie (herh.). 17.10 Voetballen met Wiel Coerver (5). i NOS 17.30 Journaal (NOS). TROS 17.40 Pop Formule 1. Met: Erik de Zwart. 18.30 Teleac: 'n Eigen bedrijf beginnen (4). 19.00 Knight Rider, Ameri kaanse serie. Afl.: De bek van de slang (2). 0.00 Journaal (NOS). 0.28 Socutera: de Stichting Nationaal Jeugdfonds. 0.33 Dag dokter, Nederland se speelfilm van Ate de Jong (1978). De arts Ber nard Delfman (André v.d. Heuvel) staat op het top punt van zijn carriere en be schouwd zijn schoonzoon Jimmy (Billy Ward) als zijn opvolger. 2.05 De TV-show. Ivo Niehe ontvangt gasten. 2.55 TROS Aktua. dos 23.30 Journaal. 23.35 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.30 Sesamstraat. 18.45 H Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. 19.12 PP: Uitzending PPR. 19.22 Van gewest tot gewest, met onderwerpen uit Gene muiden, Susteren, Utrecht en Hoorn (onder voorbe houd). 20.10 Nederland C: Kunst en cultuur-programma. Met 20.40 Road to the stamping ground, verslag van chore ograaf Jiri Kylian van een dansbijeenkomst van de Aboriginals, de oorspronke lijke bewoners van Austra lië. 21.20 Stamping Ground, bal let van Jiri Kylian, geïnspi reerd door zjn ervaringen met de dansvormen van de Aboriginals. 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag vandaag. 23.00 Studio sport. 23.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. dré van den Heuvel en Astrid Wijn in de Nederlandse speelfilm afl. dokter". Ned. I om 20.33 uur. DUITSLAND 1 18.00 Hier und Heute. 18.25 Der blinde Richter. 19.00 Marion. 19.58 Heute im Ersten. 20.00 mTagesschau. 20.15 E Lenin in Zurich, Duits-Zwit serse tv-film naar de roman van Solz- jenitsyn. Deze film gaat over de perio de, toen Lenin In Zwitserland in bal- bolsjewistische revolutie hoopten, dwars door Duitsland in de richting van St. Petersburg. DUITSLAND 2 17.55 Wiedersehen macht Freude. 18.55 Midlotto - 7 aus 38. 16.58 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.15 Heil von den Juden? 19.30 Spielregeln. 20.15 ZDF Magazin. 21.00 Die 2 (De versierders), tv-serie. 21.45 Heute-joumal. 22.05 Neue Geschichten und Ge- door zijn zoon naar een bejaardete huis gebracht. Klemens Is een eigen zinnige, soms wat zonderlinge figuur. Dat hij zich bij zijn nieuwe omgeving zou kunnen aanpassen, komt hele maal niet bij hem op. Zo smokkelt hij méteen al een hamster het tehuis bin nen. Anne, een medebewoonster, komt spoedig achter zijn geheim, DUITSLAND 3 WDF 18.30 SesamstraBe. 19.00 Aktuele Stunde. 20.00 m Tagesschau. 20.15 Mittwocha in. 21.45 Eff-eff, vrijetljd en fitness. 22.15 O Komödie urm Geld (Kome die om geld), Nederlandse speelfilm (1936). De eerste aflevering uit de cy clus Nederlandse films Is Max Op- huls' „Kómedie om geld", die In de originele versie met Duitse ondertitels wordt uitgezonden. De kleine bank bediende verliest op onverklaarbare wijze 50.000 gulden uit zijn geldtas. Natuurlijk verdenkt men hem ervan het geld gestolen te hebben, maar omdat er geen bewijzen zijn, wordt hij vrijgesproken. In financiële kringen wordt hij daarna zelfs voor bijzonder handig aangezien en er komen grote kredietaanbiedingen los. 23.35 Interview Maz Ophuls. 23.50 Journaal. BRT 1 18.05 Zeppelin, informatief program ma voor de jeugd. 18.30 Tim (9), jeugdserie. Afl.: Op het spoor. 18.50 Bundel en de winter, Finse animatiefilm. 19.00 Nederlandse literatuur na 1830 (inleiding). 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.20 Videomatch, videospelletje. 20.30 Namen noemen, spelprogram- 21.10 Pluk de dag, komische serie. 22.55 Journaal en Coda. BRT 2 Vandaag: Kaneel. 19.25 Tijdrover: Beestigheden. 19.40 Mededelingen en program ma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.20 Filmmenu: Boerderij der die- (Animal Farm), Amerikaanse te- George Orwell. Met: James Fox. Orwell schreef „Animal Farm" voor „1984" en ondervond destijds pro blemen het boek gepubliceerd te krij gen. Het is het verhaal van de dieren van de Manor boerderij, die door de wrede boer Jansen worden uitgebuit. Onder de leiding van de varkens Na poleon en Sneeuwbal komen zij in opstand, verdrijven de boer en rich ten een dierenrepubliek op. 22.55 Do laatste tram, tekenfilm. RTBF 1 16.30 Graffiti, jeugdprogramma. 17.15 Lollipop, jeugdprogramma. 17.50 Plein Jeu, familieprogramma. 19.00 Ce eoir, regionaal magazine. 19.25 Consumentenrubriek. 19.30 Journaal. 20.00 Cap 60, spelprogramma van Robert Lombarts. 21.00 Au nom de tous les miens (2), tv-serie van Robert Enrico naar het autobiografische boeke van Martin Gray. Met: Jacques Penot, Michael York en Macha Merll. 21.55 La Guerre d'Algerie (1), docu mentaire serie over de Algerijnse oor- 23.15 Poeme a la r TV 5 21.05 Une foret. BBC 1 17.30 Screen test 17.55 John's Craven's newsround. 18.05 Think of a number, jeugdpro gramma. 18.25 Good Life, komische serie. 18.58 Weerbericht. 19.00 Journaal. 19.30 London Plus. 19.55 Points of view, programma 20.25 Sporting chance. 21.00 No place like home (8), kon sche serie. 21.30 Cold Warrior (8), spionage-s 23.15 Sportsnight. 01.05 Weerbericht. BBC 2 16.55 Dallas, tv-serie. 17.40 Bowls: Indoor Flat. 18.25 Nieuwsoverzicht. i jump puddles, Australi- 21.10 Chronicle over Greece. 22.00 Dear ladies, komische s« 22.30 Boswell's journal. ITV 17.00 Rod, Jane Freddy. 17.15 Rub A Dub Dub. 17.20 Sam's luck. 17.50 Razzmatazz. 18.15 Blockbusters. 18.45 Nieuws. 19.00 About Anglia. 22.00 Minder. Politieserie. 23.00 News at Ten. 23.30 Hammer House of mystery and suspense: Last video and testa- 00.45 Danger. 01.30 The village and the vow. SKY CHANNEL 9.00 Green Acres. Afl.: Handy les- party. De amandelen Cindy bederven de kansen op een fa- mllle-uitje. 20.00 The Magician. 23.30-00.30 Sky music boz. TV-Morgen NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 10.00 Schooltelevisie: Tel- en taalverhaal (6); 10.30-10.50 Feduco-ROF: Taalcursus voor niet-Fries- taligen (4); 11.00 In Holland staat een huis (2); 11.30-12.00 Hier en Nu voor de scholen (7). 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. VOO 16.00 Tineke, middagpro gramma met Tineke de Nooij. 17.20 Superted, tekenfilm. 17.30 Journaal (NOS). 17.40 Agenda, informatie over culturele evenementen. DUITSLAND 1 themen. 10.23 Kinder fragen Promi- slapstickfilm. 12.00 Tagesschau. 12.10 ZDF-Magazin. 12.55 Persover zicht. 13.00 Tagesschau. 13.25 Uza- la, der Kirgise (Dersu Uzala), Japanse speelfilm van Akira .Kurosawa (1975). het Jaar 1902 vertrekt een groep op expeditie naar Siberië. Als ze op een nacht volkomen de weg kwijtra ken, ontmoeten ze de pelsjager Dersu Uzala, een echt natuurmens. Hij blijft natuur geweld aan te doen. 15.45 Ta gesschau. 15.55 Carmen, ballet van Roland Petit. 16.40 Alpha 5, compu terspelshow voor de jeugd. 17.05 Computerzeit, jeugdprogramma. 17.35 Die Wiederkehr der Heiligen, meditatie op Allerheiligen. 17.50 Ta- DUITSLAND 2 vereniging Weense Staatsopera Concentus Musicus Wenen: werken van Schonberg en Mozart. 13.20 Pro gramma-overzicht. 13.25 ZDF-Re- gional: Wo Zechen sterben, bliihen Blumen, reportage over het Ruhrge- bled. 13.55 Emilys groBer Talent- wettbewerb, tekenfilm. 14.20 Die an dere Seite des Relchtums, filmrepor tage over de herleving van liefdadige instellingen. 15.05 Chor und Sanger auf die Bühne, portret van de Opera In Sydney. 16.05 Praxis extra: Das Wunder des Lebens, documentaire over de voortplanting bekroond met de Prix Futura 1983 (herh.). 17.00 Se bastian Kneipp - Der Wasserdoktor, Oostenrijkse speelfilm van Wolfgang Llebeneier (1958). BRT 1 (1974). „Phase IV" akt gebruik v; bedreiging v; insecten. Bioloog n bij hun studie van speciale na tuurverschijnselen in Arizona op ei genaardig gevormde torens, die hen de weg versperren. Enige tijd later ontmoeten ze een boer. wiens scha pen door mieren gedood zijn. 16.20 10.00 Eucharistieviering vanuit Ize- BBC 1 i Play school. 13.30 Journaal. 13.55 Weerbericht. 13.57 Financieel- en nieuwsoverzicht voor doven en slechthorenden. 14.00 Pebble Mill at One. 14.45 Finger Bobs, kinderpro gramma. 15.00 UK Indoor Flat in, jeugdprogramma. 17.15 Beat Johns Graven's newsround. BBC 2 10.20 Schooltelevisie. 12.55 Infor matieve series. 14.20 Schooltelevi sie. 16.00 Dallas. 16.45 Bowls. ITV 13.30 The champions. 14.30 Daytime. Nieuwsmagazlne met Sarah Kennedy. 15.00 Take the high road. 15.30 Sons and daughters. Serle. 16.00 Buttercup busker*. Serie. 16.15 Towser and the funny faces. 16.20 Passport to treasure. 16.45 Spooky. 17.15 Blockbusters. 17.45 Nieuws. 18.00 About Anglia. 18.35 Crossroads. 19.00 Knight rider. Mouth of the snake. 20.00 Duty Free: Pepe. 20.30 Hotel: Prisma. Ameri kaanse serie. 21.30 Tv Eye. Met Alas- tair Burnett. 22.00 News at ten. 22.30 Folio. 23.00 Snooker. 00.15 My name is Michelle. ITV news. 14.30 The champions. 15.30 Daytime. 16.00 Take the high road. 16.30 Sons and daughters. Serie. 17.00 Buttercup buskers. Serle. 17.15 Rub A Dub Dub. 17.20 Pas sport to treasure. 17 45 Murphy' Mob. SKY CHANNEL 16.00 Sky music box. Videoclips. 17.00 Sky music box premiere. 18.00 Sky-fl music. The Blast From The Past Show met Pat Sharp. 1 NOS: 18.00 Nieuws.. NCRV: 18.06 Met Teddy aan tafel. 19.02 In 't voorbijgaan. 19.07 Leger des rartier. 19.25 NCRV-woensdag- NOS: 20.03 Hobbyscoop. 20.30 Langs de lijn, sport en muziek. 23.02 ,°M ce. 2.02 f HILVERSUM 2 NOS: "18.00 Nws. 1 regio. 22.30 Nws. 22.35 De ida. 22.50 Zicht op Israel. 23.10 Theologische verkenningen. 22.30- Kayen Rasja (Er is hoop). 23.45 lyi Ha- berler (Goed nieuws.). HILVERSUM 3 NOS: 18.04 De avond- spits. VPRO: 19.02 Gonzo Radio. 20.03 The John Peel Show. 21.02 Frontlijn. 22.30 Live concert. 23.02 Heartlands. RSUM 4 AVRO: 18.00 Affice 4. Plaatgraag. 19.00 Puur cultuur. 19.15 Rauwkost. 20.00 AVRO's Platen Publieks Prijs 1984, spelprogr. 23.15 WLvIrSUM^ IKON: 18.05 Kwartier PP: 18.20 Uitzending EVP. KRO-RKK: 18.30 Uit de grond van mijn hart. NOS: 19.00 Nieuws voor buitenlanders. 19.40 mein Schrei (5). ND (Via 79.6 MHz op Leidse kabel). 17.00- 18.00 De Leidse top tien met aandacht voor cultuur In Leiden. Morgen HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws. NCRV: 7.03 Het levende woord. 7 10 Vandaag... donderdag, vervolg. 8.06 sn Nu. 8.54. Perspectief. 9.03 Wie waar Willem Wever woont? 10.03 Muz. bij de koffie. 11.03 NCRV-speciaJ. '1.30 Twaalf-uurtje. 12.40 Middagpau- AM. 9.00 Menselijkerwijze gesproken. 9.30 Nws. 9.33 Uit de regio. 9.50 Snot neus ahoy. 10.00 AVRO's radio)oum. 10.03 Buiten (10.30 Nws). 11.00 AVRO's radiojournaal. 11.03 Hollywood Boule vard. 11.30 Nws. 11.33 Kijk op kunst. 12.00 AVRO's radiojournaal. 12.03 Bui tenland spectrum. Overti. voort: 12.16 Uitzending voor de landbouw NOS 12.26 Meded. voor land- en tuinbouw 12.30 Nws. AVRO: 12.36 AVRO's radio journaal. 13.00 Nws. 13.10 AVRO's 4,05 Hilversum 3 bestond HILVERSUM 3 leder heel l_. TROS: 7.03 De ha vermoutshow. 9.03 De Hugo van Gelderenshow 11.03 De polderpopparade. 12.03 50 Pop of een envelop. 14.03 TROS top 50. HILVERSUM 4 VARA: 7.00 Opmaat. De VPRO: 13.00 De beweging. 13.00 Muztek-actualiteit. 14.15 De wandelen de tak. 15.00 Klass. muz. 16.00 Het Portret: Marius Flothuis. 17 00 Het con cert. Komponisten rond Flothuis. HILVERSUM 5 NOS: 9.03 NOS-sportief 9.25 Waterstanden. RVU: 9.30 Alleen op 5. KRO-RKK: 10.00 Uit de grond van mijn hart. herh. 10.30-11.20 Schoolra-

Leidse Courant | 1984 | | pagina 19