,Een goede start erg belangrijk" Ondanks onkunde toch zege voor Jong Oranje "Cüa Stalman en ie „.waarheid" Manchester United vraagt supporters thuis te blijven AANVOERDER BEN WUNSTEKERS TVER DUEL MET HONGARUE SPORT SeidóaQowuvnt WOENSDAG 17OKTOBER 1984 PAGINA IS ezwaarschrift KNVB fiaar commissie AROB DEVENTER Het bezwaarschrift lat de KNVB heeft ingediend bij bur- •meester Waal van Deventer wordt j 23 oktober behandeld in een com missie van de Administratieve Recht- fcraak Overheids Beschikkingen AROB). De voetbalbond protesteerde Lgen het verbod van Waal de wed- «rijd Go Ahead Eagles-Feyenoord op iensdagavond 31 oktober te laten ;len. [e burgemeester kan overigens de ROB-uitspraak naast zich neerleg- m. Waal vreest dat de politie de sup- irters van Feyenoord in het donker peilijk kan controleren, waardoor t gevaar op ongeregeldheden wordt irgroot. Bearzot en Zoff voor onderzoekscommissie ROME Trainer Enzo Bearzot en oud-doelman Dino Zoff van het Ita liaanse voetbalelftal, moeten voor een nationale onderzoekscommissie verschijnen. Het tweetal zal worden verhoord naar aanleiding van het vermeende omkoopschandaal bij het wereldkampioenschap in 1982. Assis tent-officier van justitie Palma, zal Bearzot en Zoff al morgen ondervra gen. Het Italiaanse weekblad Epoca onthulde vorige maand dat Italië spe lers van Kameroen zou hebben om gekocht. Maandag maakte de inter nationale voetbalfederatie (FIFA) be kend dat de bond van Kameroen met een officieel standpunt naar buiten moet treden. Sovjet-Unie moet snel beslissen over deelname aan Spelen LAUSANNE De Sovjet Unie moet binnen twee maanden een beslissing nemen over de deelna me aan de Olympische Spelen van 1988 in Seoel Dat heeft president Samaranch van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) in Lau sanne gezegd. Hij verwacht dat de Russen tijdens de bijeenkomst van de IOC-top, van 7 tot 9 november in Mexico City, over de Spelen willen praten. Samaranch ver klaarde overigens dat een ver plaatsing van de spelen van Seoel naar een andere stad ondenkbaar Marcella Mesker uitgeschakeld FILDERSTADT Marcel- la Mesker is in de eerste ronde van het internationa le tennistoernooi in Filder- stadt uitgeschakeld. De Haagse bleek voor de Ame rikaanse Alycia Moulton met 6-3, 6-1 te zwak. Michiel Schapers heeft na zijn succes in Bazel niet op nieuw furore kunnen ma ken. Gisteren verloor de natio nale kampioen in de eerste ronde van het toernooi in Keulen van de geplaatste Zweed Joakim Nyström met 7-5, 6-2. Prijsvragen DEN HAAG De verde ling van de prijsvragen van het afgelopen week einde is als volgt: Lotto: le prijs: geen win naar: 2e prijs: 4 maal f. 75.000,00; 3e prijs: 74 maal f. 3.590,70; 4e prijs: 4.151 maal f. 64,00; 5e prijs: 68.986 maal f. 5,00. Toto: le prijs: 4 maal f. 9.612,30; 2e prijs: 115 maal f. 222,80; 3e prijs: 1.249 maal f. 51,30. Toto-gelijk: le prijs: 1 maal f. 3.579,30; 2e prijs: 2 maal f. 298,20; 3e prijs: 38 maal f. 78,40; 4e prijs:'828 maal f. 5,70. MANCHESTER De aanhang van Manchester United moet op 24 oktober niet naar Eindhoven gaan voor het Europa Cup-duel met PSV. Dat heeft voorzitter Martin Edwards van de Britse voetbalclub duidelijk gemaakt. ..Onze supporters gedragen zich meestal keurig", zei Edwards. „Maar we moeten oppassen voor provocaties van Neder landse kant". Edwards vreest een con frontatie tussen Nederlandse en Engelse supporters. Hij wees op de rellen bij eèn vergelijkbare ontmoeting: Feyenoord- -Tottenham Hotspur in het najaar van 1983. Ook bracht de voorzitter de veld slag in herinnering die in 1977 plaats vond te Saint Etienne, waar de fans van de plaatselijke club en die van Manches ter elkaar tegen het lijf liepen. De UEFA bestrafte Manchester United daarop door de club te verplichten een thuiswedstrijd elders te spelen. Manchester heeft voor het duel met PSV geen kaarten beschik baar gesteld voor zijn supporters, maar reisbureaus hebben dat wel gedaan. Hongaarse opstelling VLAARDINGEN Het Hongaarse voetbalelftal, vanavond de eerste tegen stander van Nederland in het kwalificatietoernooi om het wereldkampioen schap, bestaat uit dezelfde spelers, die onlangs in de tweede helft tegen Oosten rijk een achterstand met goed en agressief voetbal omzetten in een overwin ning van 3-1. De opstelling is als volgt: Andrusch; Sa- lai, Roth, Varga, Kardos; Garaba, Kiprich, Nyilasi, Nagy; Detari, Esterhazy. in i OTTERDAM Toen v en Wijnstekers bij de se- g mi ctie van het Nederlands v'ertojftal kwam, liep 1978 treffetear zijn einde. De zomer 14 roifen dat jaar had Oranje de atste fase van zijn glo beleefd, tijdens li et WK in Argentinië. De io Haiaen nog jonge Wijnste- Ei? ers behoorde dus tot de rnieuwende" lichting, de basis moest leggen voor verdere successen. Daar kwam het vooralsnog niet van. De vleugelverdediger van Feyenoord, gekenmerkt door sober, solide spel, beleef de het Europees kampioen schap 1980 in Italië en moest mede constateren dat het ver der bergafwaarts ging met het Nederlands voetbal. Ben Wijn stekers promoveerde vrij vlot tot aanvoerder van het Neder lands elftal, maar zijn wens als captain Oranje naar en in een groot toernooi te leiden ging niet in vervulling. Tegen Hon garije wordt vanavond in de Kuip een aanvang gemaakt met een volgende aanloop. In de groep met Oostenrijk, Cy prus en Hongarije móet Mexi- co'86 gehaald worden. Wijnstekers: „Het zou heel goed voor ons zijn als we di rect goed van start gaan. Dan kweek je vertrouwen bij jezelf en enthousiasme bij de men sen. Het streven is er op ge richt. uiteraard, om eerste in de groep te worden. Als je maar steeds in je achterhoofd houdt dat met een tweede plaats de kans nog niet weg is, gaat het vaak fout. Word je onverhoopt toch tweede, dan heb je niet verdiend eerste te zijn en dan moet je in die suti- atie maar weer verder zien". „Theoretisch hebben we een goede kans vanavond", zegt Wijnstekers. „Maar Hongarije kan een lastige tegenstander zijn, net als al die andere ploe gen ut het Oostblok. Je kunt er tegen winnen met knappe cijfers, en je kunt het er heel moeilijk tegen krijgen. Ze zijn onberekenbaar, kijk naar de wedstrijd tegen Oostenrijk. De Hongaren waren de eerste helft nergens en na de rust speelden ze klasse". Langzaam „Oké, de Oostenrijker speel den misschien te langzaam. Daarom is het onze taak Hon garije direct aan te pakkenen op te jagen. Wij zullen op doel punten moeten jagen, dat is ook Rijvers' idee. Je kunt dat opmaken uit de opstelling, die zekere risico's inhoudt. Je kunt niet behoudend spelen, Hongarije komt voor een punt, dat is duidelijk. We zullen ach terin waakzaam moeten zijn. Misschien krijgen we er door dat ingecalculeeerde risico eentje tegen, als we dan maar vier keer aan de andere kant scoren". „Ik heb als speler het EK in Italië meegemaakt en als toe schouwer dat van deze zomer in Frankrijk. Zo'n entourage is toch fantastisch, dat moet je gewoon meemaken. Dat kan met Rijvers lukken. Hij is ie mand met een vaste gedachte over het Nederlands elftal. Daar is kritiek over geweest, vaak ten onrechte naar mijn mening. Hij is bezig met een vaste groep, werkt daar zeer bewust aan. Hij heeft een ei gen beleid. Standvastig. Tja. dat botst wel eens met de prin cipes van anderen". „Als aanvoerder heb ik geen bijzondere verhouding met Rijvers. Sommige dingetjes, technisch of taktisch, bepraten we wel eens. In het begin dat hij er was ging dat wel eens moeizaam. Nu is het een stuk beter, fijner ook. Het is toch goed dat je dingen kunt be spreken die in de groep le- HENK MULDER van Benthem (links) van Jong Oranje kopt de bal weg voordat Katzenbach gevaarlijk kan BREDA Jong Oranje heeft tegen de voetbal- jeugd van Hongarije voor al onvolwassenheid en on kunde gedemonstreerd. Desondanks was de over winning de beloning voor het weinige goede in de eerste kwalificatiewed strijd om het Europees kampioenschap, die slechts een doelpuntloze uitslag verdiende, maar niet kreeg. Edwin Bakker zette Nederland in Breda voor 3.000 kijkers zeven minuten voor tijd op een beslissende stand van 1-0. De kansen van Jong Oranje, verkregen ondanks alles, wa ren toevalligheden. In alle ge vallen was daarbij Edwin Bak ker betrokken. De door Ajax aan Willem II uitgeleende aanvaller raakte twee keer het houtwerk en hielp even zovele keren een droomkans om zeep. Met een vreemde stuiter- UEFA-jeugd Nederland is het vierlanden- toernooi voor UEFA-teams (16-18 jaar) in Arnhem begon nen met een nederlaag van 3-1 tegen België. Bij rust leidden de Belgen reeds met 2-0. De Belgische middenvelder Yves Audoor van Club Brugge werd met drie treffers de held van de dag. De Ajacied Michel van Oostrum redde kort voor het einde de eer voor Oranje, dat de Hagenaar Joop Lankhaar in de gelederen telde. Het Nederlandse amateurelftal heeft in Singapore ook de tweede wedstrijd voor het Merlion-toernooi gewonnen. Indonesië werd in een romme lig duel met 3-0 verslagen. Hoogwerf (2) en Schepers zorgden voor de doelpunten. Oostenrijk, op 14 november te genstander van Nederland in het kwalificatietoernooi voor de wereldtitel, heeft een oe fenwedstrijd tegen Darm- stadt'98, dat in de tweede Liga uitkomt, met 2-0 gewonnen. !N HAAG Ze komt n handvol minuten la- dan afgesproken het lagse etablissement bin- cn om zich kort daarna i flesje bronwater te la- aanreiken. Twee mgasten zetten zich en verderop aan de ta- voor een hapje en één n de twee, het blocnote n de verslaggever ont- rend, veroorzaakt een ?de glimlach bij haar it de volgende opmer- „Gewoon alleen ar de waarheid vertel- i; dan kan je niks ge ren". Veelzeggender deze uit de losse pols ane opwekking tegen Stalman had welk i^-fnmentaar dan ook niet ruien zijn. Want juist de „waarheid" gaat J de laatste anderhalve Af6k in wat inmiddels is gegroeid tot één van de spraakmakende af in de vaderlandse etiek wereld. vuu j5 een staPje terug in tyd: begin vorige week laat Swinkels zich ontvallen olympisch goudwinnares Stalman van „onder tot 'en onder de hormonen en 'rversterkende middelen" Het Parool drukt dat ver- af en de discuswerpster laat weten te overwegen een kort geding tegen Swinkels aan te spannen wegens smaad. Inmiddels is het zo ver en ko mende vrijdag dient die zaak iri Breda. Nu, anderhalve week na de publicatie van het veelbespro ken vraaggesprek met Swin kels, geeft Ria Stalman in haar eerste krante-interview sinds dien lucht aan haar bezwaarde gemoed. „Ik was 't zat", ver klaart ze vanuit de grond van haar hart. „Dat was ik al lan ger, maar ik kón eerder nooit stappen ondernemen. Een tijd je geleden schreef Jan Mulder in de Volkskrant een column, die me al helemaal in het ver keerde keelgat schoot. Ik had toen al iets willen doen, maar mijn advocaat liet na onder zoek weten dat er voor mij geen eer was te behalen, om dat een columnist dergelijke dingen schijnt te mogen schrij ven. Met Het Parool en Swin kels lag het anders. Tot dusver was er alleen maar sprake van insinuaties, verdachtmakin gen. Daar is nauwelijks iets te gen te doen. Nu stond de be schuldiging er zwart op wit. En Swinkels deed z'n uitspra ken, zo is me verzekerd, niet zo maar in de wandelgangen waar iemand een bandrecor der bij hield, maar in een ge arrangeerd interview. En die bandopname bestaat nog. Laat Swinkels dan voor de rechter maar eens aantonen, dat hij die dingen niet heeft gezegd". Zeer dwars Wat Ria Stalman naast de be schuldiging van doping-ge- bruik zéér dwars zit is het feit dat zij er voor de zoveelste keer wordt uitgepikt. „Ze moeten steeds mij hebben", klinkt het niet geheel vrij van een lichte rancune. Waarop ze meteen moet toegeven, dat het ook weer niet zó opmerkelijk is dat haar naam in dit ver band is gevallpn. Zij bedrijft tenslotte een technisch atletie- konderdeel (en juist daarop spitsen zich doorgaans de do- pingverhalen toe) en zij heeft als één der zeer weinigen in ons land succes gehad. „Maar", voegt Ria Stalman er aan toe, „als je kijkt naar wie er in het westen wordt geschorst hoef ik er niet steeds te worden uit gepikt". Wat een rol meespeelt in Stal- mans reactie op de uitlatingen van Swinkels in Het Parool is het feit dat er tussenbeiden door de jaren heen nauwelijks contact is geweest. „Vreemd van een trainer, die zich juist bezighield met de onderdelen, waarop ik actief was", meent de 33-jarige Haagse atlete. „Hij kent me dan ook eigenlijk niet, want ik heb hem in al die jaren misschien twee of drie keer een paar minuten gespro ken". Niet geschrokken Ria Stalman zegt niet ge schrokken te zijn door de pu bliciteit, die haar juridische stap tot gevolg heeft gehad. „Ik had dat wel verwacht. Wat me wel tegenvalt is het aantal negatieve reacties van mensen, die jnij er helemaal Ria Stalman in plezieriger tijden, tijdens de huldiging direct na haar terugkeer uit Los Angeles. niet over gesproken hebben. Of die publiciteit ook ave rechtse kanten kan hebben? Ik denk dat het publiek ook kan denken: zo die meid pakt de koe bij de horens, die zal dus wel in haar recht staan". Het hele doping-hoofdstuk, waarmee de discuswerpster voortdurend bij de opmars naar de top werd geconfron teerd, vreet al jaren haar, zo zegt ze. „Maar nu is de bom gebarsten, nu pik ik het niet langer. Ik had het ook nu wel weer over mijn kant kunnen laten gaan, maar ik vond dat ik nu iets moest doen. Mis schien is het ijdele hoop, dat er bij een positieve uitspraak van de rechter in het vervolg niet meer zó over mij wordt be richt, maar ik heb dan in elk geval de voldoening dat ik er nu iets aan heb gedaan". De affaire rond Swinkels heeft veel van het plezier over het winnen van de gouden me daille in Los Angeles wegge nomen. Afgelopen zaterdag sloeg de Haagse atlete, die in de Verenigde Staten onder meer journalistiek heeft gestu deerd, mede daardoor in een geheel zelfstandig geschreven column in het Algemeen Dag blad terug. Onder meer naar Jan Mulder, die zij een voet baller met wrakke knietjes noemde. Dat zij daarin tussen de regels door toegaf bepaalde middelen te hebben gebruikt, ontkent ze nu met klem. „Ik heb alleen gezegd wat er over mij werd gezegd", stelt ze. Om daaraan toe te voegen: „Het hele probleem rond het gebruik van stimulerende en spierversterkende middelen zal altijd een heet hangijzer blijven zo lang ze op een lijst met verboden stoffen staan. Als die lijst er niet was zou ik er openlijk over kunnen pra ten éls ik zou gebruiken. Maar die lijst is er nu eenmaal. Zo lang iemand overigens blijft ontkennen kan er niets gebeu ren. Tot-ie wordt gepakt". Mee ophouden „Ik zou eigenlijk iedereen wil len oproepen er onmiddellijk mee op te houden. Maar dat is nu eenmaal een illusie. Want als er wordt gestopt nemen de prestaties af en verliest het pu bliek zijn interesse. Je zou bij bepaalde onderdelen van de atletiek inderdaad de normen kunnen veranderen. Bijvoor beeld op kogel, discus en speer zou je die dingen zwaarder of lichter kunnen maken, waar door er nieuwe grenzen en dus records ontstaan. Dan kun je zeggen: we beginnen helemaal opnieuw. Maar een 800 meter blijft een 800 meter, daar kun je niets aan veranderen. En als lopers bepaalde tijden niet meer vërbeteren of zelfs niet meer benaderen zijn de toe schouwers niet meer geinte- resseerd". Waarop Ria Stalman eniger mate geprikkeld raakt als de verslaggever verder door vraagt over de dopingproble- matiek. „Ik vind dat je nu te veel begint door te zagen", zegt ze overigens zonder stem verheffing. „Ik zeg toch niet meer dan dat ik er nu over Blij met grand prix Ria Stalman prijst zich ge lukkig met het feit dat volgend jaar een grand prix-circuit wordt gehou den voor de onderdelen kogelstoten en discuswer pen. „Dan kan ik ook re gelmatig in actie komen in grote evenementen", zegt de Haagse, die na haar succes tijdens de Olympi sche Spelen slechts één in vitatie (Nice) kreeg. „Toen was ik echter nog te ver moeid van de Spelen en nog niet geacclimatiseerd en daarom ben ik daar niet naartoe gegaan. Ik be grijp niet hoe al die Ame rikanen meteen na Los Angeles dat hele Europese circuit hebben kunnen doen", zegt Stalman, die en passant nog even mee deelt dat zij, ondanks een iets anders suggererende foto van' dat nfoment, de huldiging bij de Spelen zonder emoties heeft on dergaan. „Toen ik langs mijn wang streek was dat alleen maar om wat trans- piratievocht weg te ve gen", zet ze dat ook bij de televisiekijkers wellicht verkeerd overgekomen beeld alsnog recht. En over de inkomsten, die zij heeft gederfd door haar olympische titel niet over al te gelde te maken zegt ze lakoniek: „Ach, ik ben niet ooit met discuswerpen begonnen om er geld mee te verdienen". heb gezegd. Het hele onder werp ligt in de taboesfeer, maar die is van bovenaf opge legd. Of ik nu zou gebruiken of niet, de verhalen die over mij de ronde doen veranderen er toch niet door". De rechter in Breda heeft voorlopig vrijdag het laatste woord. FRANK WERKMAN ^sportuitslagen HONKBAL WK in Cuba Uitslagen groep A: Porto Rico-ltalië 2-4. Japan-Nicaragua 11-2, Venezue la-Cuba 0-13. Stand: 1. Japan 2 gespeeld, 4 punten. 2. Cuba en Porto Rico 3-4, 4 Nicara gua 2-2, 5. Venezuela en Italië 3-2, 7. Ned. Antillen 2-0. Groep B: Verenigde Staten-Panama 7-1, Taiwan-Panama 4-5, Verenigde Staten-Dominicaanse Republiek 3-0. Zuid-Korea-Nederland 2-1. Stand: 1. Verenigde Staten 3-6, 2. Dominicaanse Rep., Nederland en Panama 2-2, 5. Zuid-Korea 3-2, 6. Taiwan 2*0. PAARDESPORT Koersen Hilversum EERSTE KOERS. 2000 meter: 1. Youssef (H. W. Langeweg) 1.22,1; 2. Year of King; 3. Yakka K. Winn, t 1,90; PI. f. 1,20 f. 2,90 f. 2,00; Kopp. f 14,50; Trio f 139,00 TWEEDE KOERS. 2000 meter: 1. Ydo Performer (G. J Dekker) 1.20,7; 2 Yan van de Lente; 3. Wapaloh Top- tok. Winn. I. 24,30; PI. f. 4,20 f. 1,60 f. 4,40; Kopp. f. 142,20; Trio f. 3094.20. Niet gestart Yniek en Yvonne Spen- DERDE KOERS, 2440 meter: 1. Wil- ma N (G. W. van Eykelenborg) 1.20.5; 2. Westella Hanover; 3. Wizard May Winn. f. 2,80; PI t. 2,50 6,40 4.70; Kopp. f. 74,10; Trio 701,90. VIERDE KOERS. 1609 meter (eerste serie Prijs der Giganten): 1. Uno Ha zelaar (W. A. J Velis) 1.15,7; 2. Spice Island; 3. Volo Prise. Winn. f. 7,20; PI. 1,80 f. 1,40; Kopp. f. 6,50; Trio f 157,50. Niet gestart. Top Arden. VIJFDE KOERS. 1609 meter (tweede serie Prijs der Giganten): 1. Micado (U. Nordin) 1.59,0 - 1.14,0; 2. Nevele Fever; 3. Udo Quick. Winn. 1. 1,40; Pi. f. 1,10 f. 2,00; Kopp. f. 1,10; Trio f. 4,10. ZESDE KOERS. 2440 meter: 1. Wilhe- mina Mac (L. Dooper) 1.20,0; 2. Woensdag; 3. Vedan. Winn. f.19.00; PI. f. 5,00 f. 1,80 2,80; Kopp. f. 37,20; Trio f. 792,30. ZEVENDE KOERS. 2900 meter: 1. Veystone Sycamore (J. Wagenaar) 1.21,2; 2. Wish of Thijssen; 3. Wio van de Lente. Winn. f. 1,70; PI. 1,40 f 2,50 f. 2,70; Kopp. f. 11,70; Trio f 170,80. Niet gestart: Wick Hanover en Vicky Williams. ACHTSTE KOERS. 2000 meter: 1. Ruth van Assum (B. Dapper) 1.18,3; 2. Vrogan Aloo; 3. Unique of Grace Winn. f. 10.50; PI. f. 2,00 f. 1,60 f 4,20; Kopp. f. 16,10; Trio f. 1.563,30. Niet gestart: Vincent D. NEGENDE KOERS. 1609 meter (finale Grote Prijs der Giganten): 1. Micado C (U. Nordin) 1.15,0; 2. Nevel Fever; 3. Uno Hazelaar. Winn. f. 1,10; PI. f 1,00 f. 1,10 f. 1,20; Kopp. f. 1,30; Trio f. 3,50. TIENDE KOERS. 2440 meter: 1. Worthy Boy Laren (A. van de Blonk 1.19,5; 2. Urosa Maire; 3. Vriend. Winn. f. 2,20; PI. f. 2,00 f. 2,90 f. 1,30; Kopp. f. 34,70; Trio f. 201,60. Niet ge start: Veloce en Torpedo Fortuna ELFDE KOERS. 1609 meter: 1. Wal ram S (W. C M. van Duivenvoorden) 1.17,6; 2. Wanda Volo; 3. Wllma Avon. Winn. f 1.60 f. 3.20 f. 1,60; Kopp. f. 17,50; Trio f. 129,00. Niet ge start: Tilly Again. Omzet totalisator: f. 726.280,00. SCHAKEN Int. toernooi Tilburg Negende ronde: Timman (NedbSmis- lov (Sov) 1/2-1/2 Tiende ronde: Lju- bojevic (Joe)-Beljavski (Sov) 0-1, Smislov (Sov)-Van der Wiel (Ned) 0-1. Stand: 1. Miles (Gbr) 7 1/2 punten; 2. Beljavski, Hübner (Wdl), Ribli (Hon) en Toekmakov (Sov) 6; 6. Ljubojevic 5 1/2; 7. Timman 5; 8. Andersson (Zwe) en Portisch (Hon) 4 1/2; 10. Smislov 4; 11. Sosonko (Ned) en Van der Wiel 2 1/2. DAMMEN WK, tiende ronde: Koeperman (VstbDer (Sen) 1-1; Jansen (Ned- bGantwarg (Sov) 0-2; Kaplan (VstbGuinard (Fra) 2-0; Clerc (Ned- bBaljakin (Sov) 2-0; Memel Meless (IvobDubois (Fra) 1-1; Van der Wal (NedbKornjevski (Sov) 1-1; N'Diaye (ivobKane (Sen) 2-0; Scholma (Ned- bWigman (Sov) 1-1; Autar (SurbDiallo (Sen) 1-1; Stokkel (NedbWirni (Sov) 0-2. Stand: 1. Gantwarg 16 punten. 2. Clerc 14. 3. Kornjevskl 13. 4. Diallo, Koeperman. N'Diaye en Wirni 12, 8 Memel Meless en Wigman 11, 10 Bal- jakin en Scholma 10, 12.Jansen en Van der Wal 9, 14.Autar, Der. Kaplan en Stokkel 8. 18.Guinard 7. 19.Du bois 6. 20. Kane 4

Leidse Courant | 1984 | | pagina 15