gehoordgezien T}RO zonder verlies van eigen gezicht naar B-status ADIO/TELEVISIE QsldUaQowuwt 1 DONDERDAG 27 SEPTEMBER 1984 PAGINA 19" eigenerator met gekende mogelijkheden DHOVEN Dezer dagen is op de markt geko- i de JVC CG P 50 U, een „losse" titelgenerator, langs eenvoudige weg nagenoeg alle titelwensen r zover het video-opnamen betreft oplost, apparaatje met afmetingen als die van een reep :ola „past" in eerste instantie op de JVC GZ S-3, en S-9 videocamera's, maar is eventueel aan te ;en op andere typen. Oók tijdens het kopiëren van den zijn door de kopie heen de resultaten uitste- d. Een uniek stukje gereedschap dus. Letters, cij- en symbolen schudt men probleemloos uit de w. formaat van de karakters of de plaats ervan in beeld worden door de gebruiker zelf bepaald (bin- de mogelijkheden dan). Zeer bijzonder zijn de zo- aamde „stijgtitels", die worden opgeslagen in het eugen en op het gewenste moment kunnen wor- opgeroepen. Pieter Kronenberg van TROS naar WD HILVERSUM Pieter Kronenberg is per 1 no vember benoemd tot hoofd voorlichting van de VVD-fractie in de Tweede Kamer en woordvoerder van frac tieleider Ed Nijpels. Kro nenberg, die van Tro- s-Aktua/TV komt, volgt in die functie Gerlof Boosman op, die een baan in het bedrijfsleven heeft aanvaard. EEG-normen voor televisiereclame DEN HAAG De Europese commissie, het da gelijks bestuur van de EG, is van plan binnen kort voorstellen te doen tot invoering van Eu ropese normen voor televisiereclame. De bedoeling hiervan is dat voor alle Europese landen dezelfde voorschriften zullen gelden en dat klachten op Europees .niveau behandeld kunnen worden. De Nederlandse Reclameraad heeft uiteraard geen vat op uit het buitenland op ons af komende reclame. Eerder verscheen hierover het zogenaamde Groenboek onder de titel „Televisie zonder grenzen". Aanbevelingen hiertoe waren uitge gaan van het ministerscomité van de Raad van Europa, een samenwerkingsverband van 21 de mocratische Westeuropese landen. De op te stellen normen hebben ook ten doel het werk van het Europese parlement onder de aandacht van een groter publiek te brengen. Televisieserie in China over laatste keizer met broer in hoofdrol PEKING In China zal een televisiefeuilleton worden ge maakt over het leven van de laatste keizer, waarin diens broer een hoofdrol zal vervullen. De 78-jarige broer van de keizer, Aisin Gioro Pu Jie, woont in een traditioneel Chinees huis in Peking dat aan zijn familie heeft toebehoord. Hij zal ook optreden als adviseur van de regis seur van de film, die niet genoemde Amerikaanse sponsors heeft. Pu Jie is getrouwd met Hito Saga, een nicht van keizer Hirohito van Japan, en zijn dochter en haar gezin leven in dat land. De ex-keizer werd na zijn gedwongen afstand een instrument van machtspolitiek. Eerst was hij de ledepop van de republikeinen, daarna van de binnenvallende Japanners en vervolgens van de communisten. De gebroeders werden gevangen gezet als oorlogsmisdadigers en "heropgevoed" tot 1959, toen ze gratie kregen en in vrijheid werden gesteld. L.VERSUM De RO wil zonder verlies het eigen gezicht naar B-status. Directeur tv lof Kiers liet bij de ikondiging van het uit weide winterprogram- weten, dat zijn omroep i niet wenst te scharen Ier de frivoliteitenom- pen, de titanen die de mende winter slag met aar gaan leveren op scherm met als oog- rk de macht van het al. Zei Kiers letterlijk: 'ij wensen niet te beha- aan.de brede massa". ar wel komen Koot en Bie enige re'gelmaat op het erm, terwijl de VPRO in laatste uur op oudejaarsa- ïd van de extra zendtijd ge- ik maakt om Freek de Jon de ruimte te geven met zijn roman en Trawanten", diodirecteur Jan Haasbroek ldde, dat de VPRO om geen lere reden dan het behoud een volledige avond zend- in plaats van enkele ver sperde uren zich sterk •ft gerrfaakt voor de B-sta- Hij zei die uiteindelijk te iken te hebben aan de uw vart een overwegend in- ectueel publiek, en niet te rgeten Koot en Bie en de ui- st gewichtige CRM-ambte- i Puthoven, die door m Kan in het leven werd •oepen en die met Wim Kan is verdwenen. VPRO krijgt de zondag, t de NOS op het andere net. iar ook deze laatste zendge- ichtigde zich nogal eens met stige zaken wil bezig hou- zowel cultureel als poli- en maatschappelijk, be- lat bij de buitenwacht de vrees, dat de zondagavond voor vermaak zoekende tv-kij- kers verloren gaat. Reactie van de VPRO: „Misschien stel len onze uitzendingen wat ho gere eisen, maar wij blijven de moeite waard om te kijken. Uit de 4000 reacties op perso neelsadvertenties kozen de af delingen radio en tv elk tien programmamakers en -mede- werkers. Volgens de heren Haasbroek en Kiers vormde het geen probleem om die op de lijn van de VPRO te krij gen, omdat zij konden selecte ren uit van nature geschikte kandidaten, over het algemeen jongeren die in de journalis tiek en anderszins al blijk heb ben gegeven van oorspronke lijk optreden. In vrijwel alle programma's zal men die jon geren tegen komen. De toe komst zal leren in hoeverre zij over waarlijk en blijvend ta lent beschikken. VPRO-tv gaat van 10 naar 24 uur zendtijd per maand en de radio van 50 naar 150. De VPRO telt thans 340.000 leden en wat veel belangrijker is, men schijnt er in te slagen de tientjesleden, die vroeger na een seizoen het af lieten we ten, langdurig te binden. Scène uit het tv-spel „In het tuinhuis" de komende winter op VPRO-tv. Jongeren Waar dit over het algemeen jongeren zijn, is voor hen een aanzienlijk deel van het pak ket bestemd. Zei Kiers: „De VPRO wenst van jongeren de fantasie en het verstand te prikkelen, cliché's te doorbre ken en de kritische zin aan te scherpen". Zelfs de heel jongeren krijgen een eigen programma, voor het eerst ter wereld vertoond, zendtijd voor baby's, direct ge volgd door „Achterwerk", vanouds de titel waaronder op de laatste pagina van de VPRO-gids kinderen tussen acht en twaalf hun ei kwijt kunnen, hetgeen zij voortaan ook op het scherm mogen doen. Kinderen blijken spon taneïteit en originaliteit in vol doende mate te kunnen op brengen om een eigen rubriek te vullen. De VPRO stelt zich daarvan althans veel voor. Op de zondagmiddag wacht „Het huishouden van Jan Steen", gepresenteerd door Arjé Plas. Dit programma voor jeugdigen zit vol uitzinnige in vallen, onopvoedkundige film pjes en gedichten, zang of mu ziek. Jip Sloop komt yervol- gens ook nopg een duit in de zak doen«_ Op het programma staat ook een série onder de titel „Privé- detective Kant", die handelt over goed en kwaad en over gedaanteveranderingen. Deze serie biedt als beloofd een wonderlijke mengeling van drama en serieuze komedie. Burny Bos behandelt kunst en cultuur voor kinderen en ook Wim Schippers slaat weer toe met alles wat hoogst ongebrui kelijk mag heten. Zes delen lang gaat hij op zoek naar zijn liefde en ontmoet daarbij oude bekenden als Dolf Brouwers en Mimi Kok, die overwegend ongezouten uit de hoek plegen te komen. Hij noemde zijn zwerftocht „Op zoek naar Yo- Het Britse Kanaal 4 staat voor pop en daarmee werkt de VPRO samen in het program ma „The Tube" met live-op tredens en interviews. Er is ook contact gezocht met jeugd- gezelschappen hier te lande, van wie een aantal voorstellin gen door tv zal worden gere gistreerd. Veelbelovend noemt de VPRO de jonge journalisten, die uit het grote aanbod van 4000 sol licitanten zijn genomen en die verspreid over de avond de rubriek „Nieuws" gaan ver zorgen onder eindredactie van Mario Steenbergen. Emile Fallaux, bekend van vroegere VPRO-bijdragen, heeft zich tijdelijk in Nicara gua genesteld om regelmatig videonieuws te zenden over de ontwikkelingen ter plekke. Rubrieken als „Tijdsverschijn selen", „Adriaarv van Dis" en „Het onderhoud" blijven. Bo vendien gaat de VPRO veel aandacht besteden aan docu mentaires, een volgens de VPRO door alle omroepen te- zeer verwaarloosde manier van, tv bedrijven. Genoteerd staan onderwerpen als „De nieuwe mens" over de Bhag- wan-beweging, „Herinnerin gen aan de jaren '50" met ver schijnselen als de tango, en „De bank van lening", waar het leed van het tekort aan geld nogal eens in humor wordt vertaald. Ook Freud, de Islam en de beroepskeuze wor den doorgelicht. Het Haagse „Meatball" krijgt de kans een spel te bedrijven met onbegrijpelijk ambtena- renjargon. Voorts zijn er de enigszins overschatte Duo.s en de Paradisoshow. Met ver schillende toneelgroepen be staan afspraken voor tv-be- werkingen van hun voorstel lingen en ook Jim v.d. Woude komt opdraven met zijn show „Kopzeer aan die Waanzee". Van Bette Midler wordt een Amerikaans portret vertoond en bovendien zal het feno meen film als te doen gebrui kelijk bij de VPRO veel aan dacht krijgen. Begonnen is in tussen al met Ernst Lubitsch. WOUT Veronica-voorzitter mr. Wout Bordewijk noemt „de VARA een goede club en Rob Out een prima vogel". Hij staaft die bewering in een uitgebreid interview in het blad „Familie", een uit gave van de VARA speciaal bestemd voor de leden van die omroepclub. Waarom vindt hij de VARA goed? Pakweg twee jaar geleden, zo zegt hij, waren ze bezig met structurele problemen. Dat slokt veel energie op. Maar met de VARA kun je goed zaken doen en de pro grammamakers van beide omroepen schijnen elkaar goed te begrijpen. Over een fusie tussen beide omroe pen, een gerucht dat regel matig opduikt, zegt hij. dat de kans daarop niet groot is, omdat fusie niet wordt be loond met meer gezamenlij ke zendtijd, maar gestraft met het inleveren van de helft ervan. Maar als het tot een fusie komt, dan liever met de VARA dan met de NCRV, want de VOO-leden zitten nu niet direct op een confessionele binding te wachten. Hij vindt het plu riforme omroepbestel zoals bij ons met al die zuilen heel wat beter dan wat de Fransen, de Duitsers en de Amerikanen doen. Daar zit teveel staatsinvloed achter dan wel de commercie, waardoor de wetten worden gesteld. Abonnee-tv noemt hij een doodgeboren kindje, omdat die geen kans zal zien een totaalprogramma te brengen. Nu wil de inter viewer ook van Wout we ten wie bij Veronica nu ei genlijk de baas is, hij of Rob Out? Zijn antwoord: bij ons is niemand de baas. Het is een kwestie van teamwork. Maar in feite is Rob wel de man die het allemaal uit voert. Hij denkt de dingen uit en van hem gaat ook de power (kracht) uit. Wij vul len elkaar al tien jaar lang op gelukkige wijze aan. We hebben wel een duidelijke taakverdeling, maar we overleggen alles. Van el kaar weten ze precies waar ze mee bezig zijn. Zij heb ben elkaar twintig jaar gele den voor het eerst ontmoet en hij vond Rob gelijk een „prima vogel". Maar wat vindt Wout van cultuur wil de VAR A-interviewer ook nog weten. Zegt Wout, dat de VOO betrokken is bij de aankoop van de Shakespea- re-spelen en dat Rob bij ge sprekken over cultuur op tv altijd een pakje sigaretten op tafel legt en dan be weert, dat dat ook cultuur is. Wout heeft dan verder HENNIE Hennie Vrienten en zijn vrienden van „Doe maar" komen zaterdag voor de al lerlaatste keer op tv. Bij de"., KRO met name op Ned. II om 19.12 uur. Zij gaven eer der een afscheidsconcert, dat ook al door de KRO werd uitgestraald. Maar nu volgen nog de resterende opnamen van het tumul tueuze afscheid toen in de Bossche Maaspoorthal. Er bleven nummers staan als „Smoorverliefd" en zo en dat wil de KRO niet opzou ten. an oude mensen \navond het laatste deel van serie „Van oude mensen, dingen die voorbijgaan" ar het gelijknamige boek h Louis Couperus. Grootva- r Takma is overleden en Ha- Id Derksz voelt het als een vrijding, dat het mysterie n zestig jaar geleden lang- am zal verdwijnen, wanneer betrokkenen overleden Maar op dit ogenblik is ar nog geen sprake van, int tante Adele vindt tussen papieren van grootvader kma een brief, waarin de ge- urtenis staat beschreven. gewonden brengt ze Frans eyn, de man van Ottilie, van geheim op de hoogte. En m Daan en tante Floor, te- g uit Indië, vertellen dat ze >rden gechanteerd door de Qn van de enige getuige, de boe, die intussen is overle- 'n. ,45 uur Nederland 1. li les Davis ewel de A VRO dit jaar geen hamen van het North Sea zz Festival heeft gemaakt, st de omroep toch een film n trompettist Miles Davis te machtigen. De omstreden fi- lur van Davis, die reeds veer- jaar een leidinggevende rol |J de ontwikkeling van de jazz 'eft gespeeld, zag zich door ito-ongeval in 1975 voor een Zintal jaren uitgeschakeld. In i'87 maakte hij zijn come back in New York tijdens het )ol Jazzfestival. Miles Davis 'pt een grote schare adore- pde fans, maar eveneens een ifisch publiek, dat alleen aar een showman in hem if. ■05 uur Nederland 1. >e Driver thriller van Walter Hill uit Amerikaanse film noir-re- fftoire gaat over drie naamlo- Ykarakters, die alle drie ex- illeren in hun vak: een chauf- [pr (Ryan O'Neil), een detecti- fïBruce Dern) en een gokster ■abelIe Adjani). De detective \przint een misdaad om de tauffeur, die gespecialiseerd li in het besturen van vlucht auto's te pakken. De chauf- fur neemt de uitdaging aan en nt na een aantal spannende cties tegenover de detective |e staan. Met de hulp van de Ikster probeert hij zijn laatste 'b alles of niets, p. 10 uur Nederland 2. NEDERLAND 1 VARA 16.00 Nils Holgersson, teken film. Afl.: Het vuur en de dieren. 16.25 Scooby, Scrappy en Yabba Doo, tekenfilmserie. Afl.: De zigeunerkoningin. 16.50 Een wereld vol paarden (5), documentaire serie over paarden en mensen. Afl.: Formule een met vier pk. Koetsen, karossen en paar den in Hongarije. AVRO 18.55 Minibios. 19.05 Chips, Amerikaanse se rie. Jo en Ponch vinden een baby die op een parkeer plaats is achtergelaten. NOS 20.00 Journaal. AVRO 20.28 Dallas, Amerikaanse se rie. J.R. wordt het middel punt van de opgekropte haatgevoelens van velen. 21.15 Blokletters, spelpro- gramma. 21.45 Van oude mensen, de dingen die voorbijgaan, herhaling serie naar de ro man van Louis Couperus. Tante Adele vindt bij het opruimen van de papieren van grootvader Takma een brief waarin een geheim staat. 22.40 Herdenking van de Slag om Arnhem. Herdenking en reünie van oud-strijders. 23.05 Miles Davis Septet - North Sea Jazz Festival 1984. Jazzprogr. met Miles Davis, trompet, Bob Berg, saxen, John Scofield, gitaar e.a. NOS 23.50 Journaal. 23.55 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 17.45 Feduco: Medelanders, Nederlanders. Afl.: Wij, vrouwen uit de RIF, zijn er ook nog (herh.). 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort voor Turken. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. TROS 19.12 Op volle toeren, door Chiel Montagne. 20.10 The Driver, Amerikaanse thriller van Walter Hill (1978). Een gefrustreerde detective ensceneert een namaakmisdaad. Vanaf dat moment komt hij in een stroomversnelling terecht. Met: Ryan O'Neal, Bruce Dern en Isabelle Adjani. 21.40 Marco Bakker presen teert... Muziek uit duizen den vanuit Bulgarije (herh.). NOS 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag vandaag. 23.00 Feduco: voorlichting over de komende thema's van Open Schooltijd. 23.10 Nieuws voor doven en slechthorenden. Miles Davis' optreden op het North Sea Jazz Festival is te zien op Ned. I om 23.05 uur. Duitsland DUITSLAND 1 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und Haute. 18.25 Jokebook - Witzbuch. 19.00 Hart aber herzlich (Hart to Hart), Amerikaanse serie. 20.00 Tagesschau. 20.18 Pro und Contra, discussie- 21.00 Bei Bio, gesprekken en muziek met Alfred Biolek. 22.00 Titel, Thesen, Temperamente, cultureel magazine. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Alberta und Alice oder Die Unterwerfung, tv-film van Wilm ten Haaf (herh De film naar het toneel spel van Italo Svevo beschrijft de re latie tussen de nichten Alberta en Ali ce. De rijke Alberta is getrouwd met een kunstminnende zakenman en we duwe Alice is met haar twee kinderen financieel van Alberta afhankelijk. Als tegenprestatie eist Alberta niet alleen dankbaarheid, maar ook een stem in het leven van Alice en haar kinderen. Om onder de bevoogding van haar nicht uit te komen begint Alice een relatie met een huisvriend. 00.35 Tagesschau. DUITSLAND 2 17.50 Zwei schwarze Schafe, tv-se- rie. Afl.: Noodlanding. 18.57 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Die Super-Hitparade der Volksmusik. Carolin Reiber en Elmar Gunsch presenteren o.a. Coro della SAT. Die drei Moosacher, Maria und Margot Hellwig, Heino, Vico Torriani, Ernst Mosch und seine Original Eger- lander Musikanten. 21.00 „Wie kann man nur so aggres- siv sein". Over praten en vechten in een relatie. Tegenwoordig zijn er nog steeds mensen die menen, dat een goed huwelijk zonder ruzies verloopt. Anderen hebben het na moeizame ja ren verleerd aardig met elkaar om te gaan. Ze maken alleen nog maar ru zie. Een derde groep mensen beweert dat ruzie maken zelfs bindt, dat men met plezier en liefdevol kan ruziën, zonder dat de relatie er onder lijdt. Met drie verschillende voorbeelden wil deze uitzending van „Kontakte" laten zien, hoe er doorgaans in een huwelijk wordt geruzied. 21.45 Heute-journal. 22.05 5 nach 10. Aansl.: Heute. DUITSLAND 3 WDF 18.30 Die Sendung mit der Maus. 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tagesschau. 20.15 Verschwörung in Black Oak, Amerikaanse speelfilm van Bob Rol- lon (1976). Een telegram van zijn vriend Homer MetcaJf (Seymour Cas- sel) roept stuntman Jingo Johnson (Jesse Vint) uit Hollywood naar zijn geboorteplaats Black Oak terug. Wat hem daar wacht, is niets vergeleken bij wat Jingo tot nu toe voor de ca mera's heeft meegemaakt. Zijn moe der ligt in het ziekenhuis en Jingo leert al gauw. dat haar mysterieuze ziekte met de activiteiten van de al machtige Banner Mining Company verband houdt. 21.40 Demnachsf. 21.45 Landesspiegel. 22.15 Nachtstudio. 23.00 Nachtstudio Spatausgabe. 00.00 Journaal. BRT 1 18.00 Tik Tak, tekenfilm (herh.). 18.05 Rondomons: Het ei van Danny. 18.35 De nieuwe avonturen van Pe- tey (4), tekenfilmserie. 18.55 Popeye, tekenfilm. 19.05 Tijdrover: Kwizien. 19.20 Programma van Middengolf. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Kunst-Zaken. 20.20 Hoger - Lager, spelprogramma. 21.00 Panorama, actualiteiten. 21.50 Hotel (13), tv-serie naar het boek van Arthur Hailey. 22.40 Journaal en Coda. 19.00 Leven met reuma (2), herh. 19.25 Korte film. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Kunst-Zaken. 20.20 Missa Solemnis van Beetho ven. Uitgevoerd door de Filharmonie van Antwerpen o.l.v. Hans Rudolf Zo- beley m.m.v. het Münchner Motetten- chor en vocale solisten (gelijktijdig in stereo via BRT-3 radio). 21.45-22.45 Schooltelevisie. RTBF 1 19.00 Ce soir, regionaal programma. 19.23 Consumentenrubriek. 19.30 Journaal. 20.00 Communication gouverne- mentale. 20.10 La Fête a Bruxelles. 20.15 Minute Papillon. 20.35 La Fete a Liege. 20.40 Une semaine de vacances, Franse speelfilm van Bertrand Taver- nier (1980). 21.05 La Fëte a Bruxelles. 21.10 Une semaine de vervolg. 22.30 Le carrousel aux images. 23.20 La Fete a Liege. 23.25 Journaal. TV 5 19.00 F t fête. Feestprogram- 20.00 Le studio Eugene Ysaye a Lie ge. Documentaire. 20.30 Fête au botanique. Openings concert van het culturele centrum van de Franse gemeenschap van België in Brussel. 21.00 Anthologie. Discussieprogram- Nathalie Baye speelt de hoofd rol in de film „Une semaine de vacances". RTBF om 20.40 BBC 1 17.55 John Craven's newsround. 18.05 Blue Peter. 18.30 Henry's cat. 16.35 Grange Hill, kinderserie. 18.58 Weerbericht. 19.00 Journaal. 19.30 London Plus. 19.55 Tomorrow's world, weten schappelijk programma. 20.20 Top of the Pops. 21.00 Magnificent Evans, comedy- 21.30 Hot Shoe Show, serie over dansen. 22.00 Journaal. 22.25 Bird of Prey, thriller-serie. 23.15 Heart of the matter, serie met David Jessel. 23.50 Turns, over de variété-wereld uit de jaren 30 en 40. 00.20 Out of the undertow, informa tieve serie. 00.50 Nieuwsoverzicht. 00.52 Vakantie-weerbericht. BBC 2 18.00 Open University. 18.25 Nieuwsoverzicht met onderti- 19 00 The Martian Chronicles (2), Amerikaanse SF-serie 20.30 Open Space: Shildon End of the Line. 21.00 Commercial Breaks (1). 21.30 Do they mean us? (3), tv-serie. 22.00 Kick up the 80's, comedy-se- 22.25 Life of an orchestra (2), docu- 23.15 British Darts. 23.45 Newsnight. 00.30 Golf: Matchplay. 01.05 Open University. ITV 17.20 Passport to treasure. 17.45 Spooky. 18.15 Blockbusters. 18.45 Nieuws. 19.00 About Anglia. 19.35 Crossroads. 20.00 Knight rider. Mouth of the sna ke. 21.00 Duty Free: El Astro. Komische belevenissen van Britten op vakantie in Spanje. 21.30 Hotel: Trials. Amerikaanse se- 22.30 Tv Eye. Met Alastair Burnett. 23.00 News at ten. 23.30 St. Ivel ijsshow. 00.30 Star Parade. 01.30 My name is Michelle. SKY CHANNEL 18.00 Sky-fi music. Blast from de Past met Pat Sharp. 19.00 Green Acres. Afl.: Das Lum pen. Lisa denkt terug aan haar eerste ontmoeting met Oliver tijdens de Tweede Wereldoorlog. 19.30 The Brady Bunch. Afl.: Every boy does it once. 20.00 Family. Afl.: Malicious mischief De school-psycholoog dr. Joe Alcott doet Nancy een aanzoek, maar ze geeft niet direct haar ja-woord. 20.50 Skyways, tv-serie. Simon's eer ste vlucht in een zweefvliegtuig neemt een onverwachtse wending wanneer de piloot plotseling ziek wordt. 21.45 The Untouchables. 22.35 The Davis Cup, sportserie. 23.30-00.30 Sky music box. NEDERLAND 1 NOS: 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 10.30-12.00 School televisie. 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. AVRO: 16.00 Mi nibios. Met Sport Billy en Top Cat. 16.50 Het Toppop-hitarchief. DUITSLAND 1 08.10-08.50 Schooltelevisie. 09.05-09.20 Politiek aktuell. 10.00 Heute. 10.03 Titel, Thesen, Tempe ramente. 11.00 ARD-Sport extra. Tennis Daviscup. 16.00 Tagesschau. 16.10 Der fliegende Ferdinand stellt sich vor, reportage. 16.20 Der Mann in den Bergen (The life and times of Grizzly Adams), speelfilm met Dan Haggerty. 17.50 Tagesschau. DUITSLAND 2 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 13.15 Teletekst-overzicht. 15.25 Break dance (herh.). 15.40 Teletekst. 15.57 Programma-overzicht. 16.00 Heute. 16.04 Pinnwand, nieuwsoverzicht. 16.20 Pfiff, sportstudio voor jonge kij kers. 17.00 Heute. 17.15 Tele-lllu- strierte. 17.50 Pat und Patachon. Afl.: Adel aus der Manege. RTBF 1 11.30 Teletekst. 15.00 Schooltelevi sie. 15.30 Teletekst. 16.30 Vacatures ONEM. 16.45 Schooltelevisie. 17.15 Lollipop, kinderprogramma. BBC 1 07.00 Teletekst. 07.30 Breakfast Time. 10.00 Cavalcade (2). 11.30 Play school. 11.50 Golf Wentworth. 13.30 Journaal. 13.55 Weerbericht. 13.27 Nieuwsoverzicht voort doven. 14.00 Pebble Mill at One. 14.45 The Flumps, kinderprogramma. 15.00 Paarderaces Ascot. 16.35 Tekenfilm. 16.50 Play school. 17.10 Mighty Mouse. 17.15 Beat the teacher, kin derprogramma. 17.30 Hartbeat. 17.50 Stopwatch, sportnieuws. BBC 2 07.05-09.10 Open University. 10.30 Schooltelevisie. 13.05 Informatieve series. 15.00 Schooltelevisie. 16.00 Golf: Matchplay. 16.45 Paardenraces te Ascot. 17.55 Open University. ITV 07.25 Tv-am. 10.25 Schooltelevisie. 13.00 Chorlton and the Wheelies. Serie over een draak. 13.10 Rainbow. 13.30 Alternatives. 14.00 News at One. 14.20 Anglia news. 14.30 Figh ting stock. Britse film (1935). 16.00 That's my dog. 16.30 Sons and daughters. 17.00 Rainbow. 17.20 Chorlton and the Wheelies. Serie over een draak. 17.25 Inspecteur Gadget. 17.50 Time to time. SKY CHANNEL 16.00 Sky music box. 17 00 Sky r sic box premiere. 18.00 Sky-fi n sic. Europese hitparade. HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws. NCRV: 16.03 Goudenregenensemble o.l.v. Ferry Wienneke. 16.30 Kletsma joor. 16.40 Van stad en land. 17.03 Rozegeur en prikkeldraad. 17.55 Me»_» ded.(NOS). NCRV: 18.06 Hier en Nu- -magazine. 19.02 Muziek in vrije tijd. 20.03 Mengpaneel. 21.02 Op de vrij- e-stadstoer. 22.02 NCRV Donderdag- -sport. 22.55 In 't voorbijgaan. NOS: 23.07 Met het oog op morgen. KRO: 00.02 Oogluik. 01.02 Niemandsland (01.00 De advertentierubriek. 03.30 Fragmentarisch). 06.02 Ontbijtshov£»ü (06.50 Het levende woord). HILVERSUM 2 NOS: 18.00 Nws- 18.10 Grenzeloos. PP: 18.20 Uitz. vam? de VVD. IKON: 18.30 Kleur. KRO:. 19.00 Tussen de regels. 19.10 40 jaa* na Market-Garden, serie documentaf- 7# res over de slag bij Arnhem (4). 20.00 Nws. 20.03 Radio Vitrine. 20.30 Da Capo. 21.20 Ter overweging. Teleac: 21.30 Turken, Marokkanen. Neder-! landers, een cursus voor dienstverle ners. herh. les 12. 22.00 Por Favor (19). KRO: 22.30 Nws. 22.40 Uittocht en bevrijding. 23.00 Spektakel: Harm'. Way. toneelstuk. 23.55 Nws. HILVERSUM 3 NOS: 18.04 De avond- spits. TROS: 19.02 Poster. 20.03 Fer-'" ry Maat's Soulshow. 22.02 Sesjun. 23.02 De LP-show. HILVERSUM 4 NOS: 20.00 Internatio naal Jazz Festival Amsterdam 1984 HILVERSUM 5 (Via AM-zender Hilver sum 1) NOS: 19.02 Nieuws voor bui- tenlanders. 19.02 Bulletin in het Ma-, rokkaans- Arabisch. 19.10 Bulletin in het Berbers. 19.20 Bulletin in het y Turks 19.30 Bulletin in het Spaans. RADIO RIJNMOND leder uur Rijn mond-nieuws in aansluiting op het ANP- nieuws. 16.30 Middagmagazine met Henk van Hoorn. Morgen HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws. KRO: 7.03 Ontbijtshow. 8.06 Echo. 8.16 Scheer je weg. 8.53 Pastoor A.C. Raadschelder. 9.03 Adres onbekend. 10.03 Muziek op bestelling. 11.03 Ra tel. 11.53 Pastoor A.C. Raadschelder. 12.03 Spelen maar! 13.06 Echo. 13.16 Muz. om op te schieten, een kwestie van aksent. 14.03 Bob Jongbloed presenteert... 16.03 Het betere werk. HILVERSUM 2 VPRO: 7.00 Nws. 7.10 De zomer van 1984. 9.05 NOS-spor- tief. 9.24 Waterst. 9.30 Nws. VPRO: 9.33 Jacobina. deel 1. (10.30 Nws). VARA: 11.00 Prettige vakantie ge had? NOS: 11.30 Nws. 11.33 Homo- nos. AVRO: 12.00 Attentie-opname! Negen dagen van nu! 12.26 Meded voor land- en tuinbouw (NOS). 12.30 Nws. 12.36 AVRO's radiojournaal. 13.00 Nws. 13.10 Het jaar 2000, doe. (13.30 Nws). NOS: 14 20 Voor blinden en slechtzienden. 14.30 Nws. Teleac: 14.33 Let's swing (9). VARA: 15.03 Radioweekblad. HILVERSUM 3 leder heel uur nieuws. EO: 7.02 Ronduit op 3. 8.03 Tijdsein. 9.03 De muzikale fruitmand. 10.03 Muziek motief NCRV: 10.30 Popsta tion. VOO 12.03 Mono. 13.03 Tippa- rade. 15.03 Top 40. HILVERSUM 4 NOS 7 00 Nws VOO: 7.02 Ochtendstemming (8.00 Nws). 9.00 Veronica's meesterwerken (op compact-disc) 10.30 Muz. voor mil joenen. 12.00 Strauss en Co. 13.00 Nws. 13.05 Veronica klass Neder lands Kamerorkest met altviool, cello en viool. VPRO: Muziek-op-vier. 14.30 New Music America 1984. 16.00 De Tweede Beweging: muziek RADIO RIJNMOND leder uur Rijn< mond-nws in aansluiting op het ANP- nws. 7.30 Morgenmagazine mét nieuws en reportages. 16.30 Middag magazine met Henk van Hoorn

Leidse Courant | 1984 | | pagina 19