VSF ongelukkig net korting WVC Maradona laat kassa rinkelen Afghaanse voetballers vragen asiel Been geamputeerd bij Lev Jashin 695.- 495.- 375.- 225.- >ORT CcidócSotucuit WOENSDAG26SEPTEMBER 1984PAGINA lS mdbeeld van \d-voetbalIer CKHOLM In Stockholm is, anwezigheid van 2000 belang enden, een standbeeld onthuld Lennart Skoglund. Het twee wegende gevaarte van roestvrij l is een postuum eerbetoon aan roegere voetbalheld van Zwe- Hij kwam vele malen voor het edse elftal uit en speelde in de vijftig als prof in Italië voor Milaan en Sampdoria. Daarna de hij terug naar Zweden. In stierf hij op 46-jarige leeftijd, de buitenwereld was hij de jte jaren van zijn leven een trieste man, die de sfeer de voetbalwereld miste. MOSKOU In een militair ziekenhuis in Moskou is van de wereldvermaarde voetballer Lev Jashin een been geamputeerd. De 55-jarige Rus bevond zich in Hongarije toen hij plotseling last kreeg van trombose. In allerijl werd Jashin naar een ziekenhuis in Mos kou gebracht, waar, in verband met het gevaar voor een hartaanval, direct werd besloten tot een operatie. Jashin, 78 keer Russisch international, gold in de ja ren vijftig en zestig als de beste doelman van de we reld. In 1963 werd de speler uitgeroepen tot Europees voetballer van het jaar vóór de Italiaan Gianni Rive ra en de Engelsman Jimmy Reaves. De doelman startte zijn carrière in 1952 bij Dynamo Moskou, de ploeg die hij negentien jaar lang trouw bleef tot hij in 1971 afscheid nam. Alex Blanchard achtste op lijst uitdagers AMSTERDAM Alex Blanchard, de Europees kampioen in het half- zwaargewicht, staat bij de World Boxing Council (WBC) als achtste bokser genoteerd op de lijst van uitdagers van wereldkam pioen Michael Spinks uit de Verenigde Staten. Diens landgenoot Dwight Mu hammad Qawi is de eerst aangewezen opponent voor een gevecht om de wereldtitel (WBC-versie). Nieuwe spits bij NAC BREDA De eredivisieclub NAC heeft Ron Futcher (27) aan getrokken. De En gelse spitsspeler tekende op zijn verjaardag een verbintenis tot het einde van het sei zoen. Voorheen speelde hij bij Lu- ton Town, Man chester City en in de Amerikaanse competitie. Birner breekt hand tegenstander LINZ De tegenstanders van Sta- nislav Birner zijn gewaarschuwd. Als de derde Tsjechische tennisser onenigheid heeft met zijn opponent, is de wedstrijd na de laatste klap nog niet afgelopen. De Oostenrijker Bernhard Pils ondervond dat maan dag bij een toernooi in Linz. Nadat de twee al tijdens het duel verschei dene malen hevige discussies hadden gevoerd naar aanleiding van beslis singen van de scheidsrechter, ging de ruzie ook buiten de baan voort. De uit de poten gewassen Tsjech be wees niet allen op, maar ook buiten de baan zijn mannetje fe staan. Hij brak namelijk bij de handtastelijkhe den een hand van Pils. Roger de Vlaeminck weer gestopt EEKLO Roger de Vlaeminck is opnieuw gestopt met wielrennen. De 37-jarige Belg kreeg nog verschillen de aanbiedingen zijn loopbaan met een jaar te verlengen, maar hij heeft er geen trek meer in. De Vlaeminck blijft waarschijnlijk wel voor de wie- lersport behouden. Hij wordt wel licht trainer en begeleider in dienst t van de Belgische bond voor jeugd en amateurs. Ruim een jaar geleden stopte De Vlaeminck ook met wieljS rennen. Hij kon zichzelf niet meer motiveren, maar na enkele maanden begon hij toch weer. Dit jaar reed de Belg in Italiaanse dienst, in dezelfde ploeg als Francesco Moser. STERDAM Namens georganiseerde sport ft voorzitter Peter van rst van de NSF gister- ind tijdens de algemene gadering in Amster- n zijn grote bezorgd- d uitgesproken over de >rgenomen korting op sportbegroting voor 15 van het ministerie WVC. Ogenschijnlijk deze begroting van 8 miljoen naar 57 mil- n, maar als men de imalige, uitkering van ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegen heid, de zogenaamde te- rugploeggelden, van 15,5 miljoen daarvan aftrekt, resteert een korting van 2,3 miljoen gulden. Deze teruggang wordt op zich zelf niet als dramatisch ervaren, wel in samen hang met de teruggang van de beschikbare lotto- en totogelden van twaalf miljoen gulden. er ingeleverd moet worden, de koepelorganisaties en de KNVB door WVC (Welzijn, Volksgezondheid en Cultuur) worden gelijkgeschakeld met de welzijnsorganisaties. Toen er nog wat te verdelen viel, is dat namelijk niet gebeurd. Door de teruggang van de in leg van de sporttotalisator van zo'n zestig miljoen gulden in twee jaar tijd hebben de lande lijke sportorganisaties en de sportkoepels de grootste moei te de op zich genomen taken uit te voeren. Om nog maar te zwijgen van de sportverenigin gen, die te maken hebben met een verlaging van de directe subsidies, verhoging van de huurtarieven van de accom modaties, het afstoten van on derhoudstaken door dè ge meenten en een terugloop van investeringen in nieuwe ac commodaties. Daarom kijkt de Nederlandse Sport Federatie nogal vreemd aan tegen het op gang brengen van nieuw be leid door WVC-staatssecretaris Joop van der Reijden. Onttrokken Overeenkomstig de notitie ac centen sportbeleid heeft WVC voor sportstimulering van overheidswege (sport overdag, etnische minderheden en Voorzitter Peter van Dorst van NSF: ongerust. vrouwen) 2,3 miljoen gulden uitgetrokken. Toevallig pre cies hetzelfde bedrag, dat aan de georganiseerde sport wordt onttrokken. Daarvan is 1,4 miljoen afkomstig van het geld, dat is vrijgekomen door de aangekondigde afbouw van de overheidssteun aan de ge zondmaking van het betaalde voetbal. Van de 2,3 miljoen is 600.000 gulden besteed voor vrije-tijdsaccommodaties, waarvoor de sport niets voelt en dat in het nationaal sport- overleg duidelijk heeft laten blijken. Als dat niet verandert, dreigt de NSF zijn medewer king aan de overige plannen van de staatssecretaris op te schorten. De algemene vergadering be sloot iets te doen aan de rechtspositie van topsport en topsporter. Daarvoor zal wor den opgericht een stichting met een hele lange naam: de stichting ter bescherming van de sport met betrekking tot de nieuwe media. jortprijsvragen Ifste prijs: geen winnaar; tweede js- 2 x 150.000; derde prijs: 48 x ""50,10; vierde prijs: 2.963 x 93,60; [de prijs: 56.627 x 5. jferspel 38 nnende cijfer: 398795; zes goed: 1 (dna317 winnaars; drie^goed: 186 >ed: 1.720 winnaars. o-gelijk 38 ste prijs: geen winnaar; tweede t.x 882,50; derde prijs: 35 x Ift vierde prijs: 803 x 7,60. op toto 39a voorkomende wed- ïjd AA Gent-Celtic Gl. dient te irden gelezen als Celtic Gl - AA nt. Dus toto 39a: Celtic Gl - AA üenj irftitel voor aul Jansen ND VOORT De Neder- der Paul Jansen heeft gis- voor de Zandvoortse >t de Europese slalomtitel indingsurfen veroverd. Jan- nam het kampioenschap van de winnaar van mpisch goud, Stephan van Berg. De Scandinavische injaard Björn Dankerbeck digde als tweede, de Frans- n Christian Fouquet werd •de. De Nederlander Marcel der Zwart legde beslag op vierde plaats. (ADVERTENTIE) 8 DAGEN WENEN, BUDAPEST Vertrek 13 oktober a.s. mcl. excursies en folklore- 8 DAGEN COTE D'AZUR Vertrek 15 oktober a.s. ir.cl. excursies Frejus, Porte Grimaud, Saint Tropez, Cannes, Nice, Monaco etc. 4DAGEN LONDEN Vertrek 15 oktober a.s. mcl. excursies Windsor, Canterburg en musical Evi- 3 DAGEN PARIJS Vertrek 19 oktober a.s. incl. excursies o.a. Folies- Bergère, Fontainebleau, Louvre. Inlichtingen en boekingen 070-190882maandag t/m vrijdag van 9 tot 16 uur of persoonlijk in onze stadsves- tiging Spuistraat 71/hoek Spui, Den Haag. •J-SIJTHOFF PERS (Van onze correspondent Cees Manders) ROME De Argentijnse voetballer Diego Mara dona maakt niet alleen zijn Napolitaanse suppor ters stapelgek, maar ook degenen die hun geest drift in wettelijk toege stane banen moet hou den: de politie. Afgelo pen zondag hebben en kele Napolitaanse poli tieagenten, die elders in Napels dienst hadden, hun post verlaten om bij de wedstrijd van Napoli tegen Sampdoria aanwe zig te kunnen zijn, en om Maradona te kunnen zien spelen. Vele politie agenten, die een vrije dag hadden, blijken zich ook wederrechtelijk toe gang te hebben verschaft tot het stadion, door zich te legitimeren als 'orde bewakers. „De politie stelt een diepgaand on derzoek in". De Napolitaanse politie mag wellicht dit Maradona-ext- raatje niet worden onthou den. Want de last van Mara- dona's aanwezigheid in Na pels rust grotendeels op hun schouders. Ze hebben er al over geklaagd dat het geen doen meer is de beroemde voetballer van zijn opdringe rige en uitzinnige volgelin gen of supporters te scheiden. Overal waar de stervoetbal ler gaat of staat, loopt het verkeer vast. Voor het hotel (het peperdure Royal, aan de beroemde boulevard) staan de hele dag honderden sup porters, hun brommers, scoo ters en auto's gereed om de voetballer in zijn schaduw te kunnen volgen. Maradona heeft zelf ook geklaagd dat hij deze liefde van de kant van zijn supporters als ver stikkend ervaart. Hij kan nooit een eindje gaan wande len, hij kan geen boodschap pen doen, naar de kerk of de bioscoop. Een gewoon bezoek aan de tandarts, vorige week, bracht vijfduizend supporters op de been. Omdat deze belangstelling voor Maradona de prestaties van de voetballer slechts na delig kan beïnvloeden, heeft het clubbestuur de knoop doorgehakt en voor Marado na en zijn clan het landgoed Villa Corsicato in de voorstad Posillippo gehuurd. Voor de „Villa", die een omvang heeft van vijfduizend vier kante meter, betaalt Napoli achttien miljoen lire per maand, dat zijn ongeveer 34.000 guldens. Deze prijs is wat aan de hoge kant, maar nooit te hoog als die tot doel punten en overwinningen voor Napoli en zijn sponsors zal leiden. Abonnementen Over het rendement van de Argentijnse Peter Pan (Mara- dona's meest recente bij naam) mag in dit vroege sta dium club' noch sponsor kla gen. In het net begonnen sei zoen zijn voor de thuiswed strijden van Napoli nauwe lijks nog plaatskaarten te krijgen. Het stadion San Pao lo kan 81.000 toeschouwers bergen (veel te weinig, zo heeft men nu ontdekt). Van deze plaatsen zijn er 68.000 al voor het hele seizoen ver kocht aan abonnementhou ders. Zo'n abonnement kost gemiddeld 165.000 lire (300 gulden). Maar daarnaast be taalt de abonnementhouder nog eens 90.000 lire voor lid maatschap van de club en voor het recht op voorver koop. Dan is hij er evenwel nog lang niet, want voor elke wedstrijd moet er dan nog een kaartje worden aange schaft. Een abonnement geeft namelijk slechts recht op recht op een plaats. In de vrije verkoop zijn dit seizoen nog maar 14.000 plaatsen, het minimum dat de reglemen ten toestaan, te krijgen. In totaal heeft Napoli al 20 miljard lire 36 miljoen) ontvangen, dank zij Marado na, die zelf maar 13 miljard lire heeft gekost. En het voetbalfeest met inkomsten uit reclame, uit vriendschap pelijke wedstrijden en uit an dere winstgevende avontu ren moet eigenlijk nog begin nen. Overigens heeft Napoli aan de vier wedstrijden die aan de competitie voorafgin gen al twee miljard lire netto kunnen overhouden, zoveel mensen wilden Maradona be wonderen. De stemmen dat Napoli (een club in de rode cijfers) met de aankoop van zo'n dure voetballer zich aan a-sociaal gedrag schuldig heeft ge maakt, zijn natuurlijk al lang verstomd. Als nu alleen Ma radona zelf maar eens zijn duurbetaalde reputatie wilde waarmaken... Sportwereld Voetbal De enige verras sing uit de tweede ronde van de strijd om de League Cup kan in Engeland komen van Portsmouth. De tweede-divi sieclub uit Zuid-Engeland klopte in de eerste wedstrijd uit de tweede ronde het gere puteerde Nottingham Forest met 1-0. Triathlon Aan de strijd om het officieuze wereldkampi oenschap op 6 oktober op Ha waï, zullen negen Nederlan ders deelnemen: Heyn (Jisp), Kiens (Groningen), Vaneman (Bussum), Michot (Den Haag), Mul (Zwaag) en Keizer (Schar- woude). Eerder was al bekend gemaakt, dat Barel, Zijerveld en Manna Helsloot aan de start verschijnen. Wielrennen Adri van der Poel heeft van Stephan Roche te horen gekregen, dat de Ier tijdens de Trofeo Baracchi zal rijden aan de zijde van zijn landgenoot Sean Kelly. Voetbal Denemarken en Noorwegen (tot 21 jaar) heb ben in Kopenhagen in de voorronde van het toernooi om het Europese kampioen schap (groep 6) gelijk gespeeld: 2-2. Bij rust leidde Denemar ken met 2-0 (Juul en Jensen). De Noorse doelpunten kwa men na rust op naam van Berg en Seand. Wielrennen De Nederland se neo-prof Teun van Vliet is in een wedstrijd voor beroeps renner in Vichte (België) als tweede geëindigd. Van Vliet finishte op zeventien seconden achterstand van de Belg Du rante. Schaken Ook de zesde par tij in de tweekamp bij de da mes, tussen wereldkampioene Maja Tsjiboerdanidze en en haar Sovjet-landgenote Irina Levitina, is in remise geëin digd. De stand is daardoor nog altijd in evenwicht: 3-3. Voetbal Dirceu, aanvaller in het Braziliaans voetbalelf tal, komt dit seizoen uit voor de Italiaanse eredivisieclub Ascoli. Hij tekende voor één jaar. Met de transfer is 1.750.000 gulden gemoeid. Voetbal Sparta zal het eni ge tijd zonder Edwin Olde Rie- kerink moeten stellen. De jon ge middenvelder verrekte tij dens het duel tegen Go Ahead Eagles de kniebanden. Het ge wricht is voor twee weken in het gips gezet. Autosport Harry Splinter volgt in de nationale autosport federatie (KNAF) Huub Ver meulen op als veiligheidsfunc tionaris op. Splinter is aange steld na overleg tussen de KNAF en het ministerie van WVC. Voetbal Lazio Roma heeft trainer Paolo Carosi ontslagen. Hij werd verantwoordelijk ge acht voor de nederlagen tegen Fiorentina (1-0) en Udinese (5-0). Chinaglia, voorzitter van Lazio Rome, heeft inmiddels de Juan Carlos Lorenzo aange wezen als opvolger van Carosi. NEW DELHI Drie Afghaanse voetballers zijn na een interna tionaal toernooi in Peking niet in hun vaderland teruggekeerd, maar in India gebleven. Het Indische persbureau UNI heeft ge meld, dat de drie Afghanen bij de vluchtelingencommissie van de Verenigde Naties in New Delhi om erkenning als politieke vluchteling hebben gevraagd. De drie voetballers waren zaterdagavond vanuit Peking in New Delhi aangekomen, waar ze op hun vliegtuig naar de Afghaanse hoofdstad Kaboel hadden moeten wachten. Vorige week nog heeft die commissie drie in India verblijvende medewerkers van de Afghaanse luchtvaartmaatschappij "Aria na" de status van politieke vluchteling verleend. De Indische re gering protesteerde hiertegen, omdat ze het Afghaanse regime van Babrak Karmal erkend heeft. Officiéél krijgen Afghaanse tegenstanders van de regering Karmal om politieke redenen geen asiel in India, maar de regering staat het toch toe als de VN ze de vluchtelingenstatus geeft. Hongaarse jeugd klopt Oostenrijk SZOMBATHELY Voor de voorronde om het Europees voetbalkampioenschap (onder 21 jaar) heeft Hongarije dins dagavond met 2-0 gewonnen van Oostenrijk. Behalve deze twee landen zijn ook Neder land en Cyprus in groep 5 in gedeeld. Doelpunten van Plo- tar en Bognar beslisten het duel in Hongaars voordeel. Er waren in Szombathely 3000 toeschouwers. In het eerste duel in groep 5 speelden Oos tenrijk en Cyprus gelijk: 1-1. Sip weg bij Unitas Leiden LEIDEN Cor Sip is weg bij Unitas Leiden. Sip die ander half jaar geleden als de „grote verlosser" bij de toenmalige afdelingsvoetbalclub werd bin nengehaald en zich vervolgens als voorzitter/trainer/kantine baas e.d. een grote invloed binnen de club verwierf, wei gerde deze week gehoor te ge ven aan een verzoek van het bestuur opheldering te geven over „enkele zaken van finan ciële aard". Hoewel het be stuur van Unitas alle commen taar weigert, kan nu met ze kerheid worden aangenomen dat er definitief een einde isv gekomen aan de samenwer- king tussen de voetbalvereni ging en Sip. Zege Roosenboom LEIDEN Peter Roosen boom en Coen Zandbergen boksten namens de Leidse vereniging DTS twee over winningen bij elkaar tijdens wedstrijden in Den Haag. Roosenboom zag zijn tegen stander Taveris in de tweede ronde opgeven en mede half- zwaargewicht Zandbergen won op punten van Booy. Pe ter Fles (weltergewichi) klopte Rosario, maar die overwinning werd hem wegens een onzui vere stoot ontnomen. Opnieuw verlies Van der Plas LEIDEN De interregionale zaalvoetbalploeg van Van der Plas leed de derde nederlaag op rij. FC Grovo bleek met 1-5 te sterk. Arnold Boers redde de Katwijkse eer. In de Leidse hoofdklasse was Noordwijk su perieur aan SRV Boys. René (3x) en Erik (2x) van Hensber- gen, Jos Smits en Barry Lu- moindong scoorden voor Noordwijk; Jan van Duyn, Lau van der Voort en Ron Mesman voor SRV. Overige (interregionale) uitslagen: Ce- verbo - FV Snoekie 7-2; De Maas - De Rozet 4-1. LZ stunt LEIDEN De waterpoloërs van LZ hebben gestunt door ereklasser Rotterdam met 7-6 te vloeren. Na de derde perio de was de stand 6-6. In het slotdeel maakte Wilco van der Zeeuw de beslissende treffer voor de Leidenaars, terwijl keeper Jan Teske een strap- worp stopte. Scores: Wilco van der Zeeuw (3x), Michel van der Zeeuw (2x), Jan van Es en Wim van den Brink ieder één keer. Ook AZC bereikte de laatste acht. De reserves van Het Ra vijn werden door de Alphena- ren met 17-2 gevloerd. De da mes van LZ kregen een pak slaag van hetzelfde allure te gen landskampioen 't Gooi: 24- 2. Winnend wedden DEN HAAG De Ups voor de W 5 van de komende dinsdagavond op de drafbaan van Hilversum luiden: W 5 (1): Will K (10), Ymir Dale (8). W 5 (2): IJzeren Hein (3), Willem Bonheur (6), Yogi Bear (8). W 5 (3): Us Rudi (3), Waystar Mendel (2), Tilly Again (7). W 5 (4): Wilke Axkit (7), Uresco Dou ble (9), Usta Hanover (10), Victrix R (11). sportuitslagen PAARDESPORT Koersen in Hilversum EERSTE KOERS. 2440 meter: 1. Yokl Fortuna (A. Suykerbuyk) 1.24,1; 2. Worthy Hanover; 3. William Darnley. Toto: winnend 5,90, plaats 2,10, f 1,80, 4,60, koppel 10.40. trio 233,50. Niet gestart: Youngster Spa ce en Wish You Space. TWEEDE KOERS, 2000 meter: 1. Winston Jo (A. Suykerbuyk) 1.23,7; 2. Yazoo; 3. Watteau d'Aster. Toto: win nend f 9,60, plaats 2,50, 3,40, 3,20, koppel 47,90, trio 749.80. Niet gestart: Yko Gold en Wanja ter Lune. DERDE KOERS, 2000 meter: 1. Yniek (A. de Wrede) 1.22,4; 2. Vanessa B; 3. Wintie K. Toto: winnend 2,00, plaats 1,80, 6,30, f 2,60, koppel 61,30, trio 527,50. Niet gestart: Youstar Zinmbri. VIERDE KOERS. 2000 meter: 1. Wino Weber (A. de Wrede) 1.20,7; 2. Who 's Who; 3. Willie Snel. Toto: winnend 2,10, plaats 1,30, 2,50, 1,50, koppel 14,20, trio f 69,80. Niet ge start: Walda Rotary. VIJFDE KOERS. 2000 meter: 1. Ylan- do (R. Kromkamp) 1.21,7; 2. Yvento de Legume; 3. Wevlllon Nora. Toto: winnend 1,80, plaats 1,20, 1,40, ƒ3,40, koppel 2,10, trio 56,10. Niet gestart: Winde Uithuizen. ZESDE KOERS, 2000 meter: 1. Vivat Oldeson (G. Gommans) 1.21,2; 2. Ve- lino Majo; 3. Wimbert S. Toto: win nend 6,70, plaats 2,50, 2,40, 3,50, koppel 37,20, trio 554,50. Niet gestart: Vrede Wulverhof. ZEVENDE KOERS, 2900 meter: 1. Worthy Boy Laren (A. van de Blonk) 1.21,3; 2. Terry Buitenzorg; 3. Tim Hanover. Niet gestart: Udit S. Toto: winnend 1,50 plaats 1,20 f 1,40 1,50 koppel 5,80 trio f 34,30 ACHTSTE KOERS. 1609 meter: 1. Ymond Boeklte (H. A. van Ooyen) 1.18,4; 2. Yzeren Hein; 3. Yellowa. Toto: winnend 3,60 plaats 2,20 5,10 5,50 koppel 23,80 trio 2.968,40 NEGENDE KOERS. 2440 meter: 1. Whitesummer (R. V. Borghuis) 1.22,8; 2. Worthy Arden; 3. Vythilla R. Toto: winnend 8,10 plaats 1,60 1.80 2,00 koppel 21,80 trio 784,40 TIENDE KOERS, 1609 meter 1. Us Rudi (R.L. Pools) 1.18,6; 2. Unanieme; 3. Vivianne Star. Niet gestart: Tamina N. Toto: winnend 4,00 plaats f 1,40 1,60 1,10 koppel 14,40 trio 135,80 ELFDE KOERS, 2000 meter: 1. Veric Brach (H.J.W. Grift) 1.20,7; 2. Tilly Again; 3. Wick. Toto: winnend 2,60 plaats 1.30 2,10 1,50 koppel f 19,30 trio 118.90 TOTALISATOROMZET: 309.936.- W-5 spel: juiste volgorde 1-13-13-8-5. Uitkering: 1e prijs 24,70, 2e prijs 1,80. Omzet 55.317,50 VOETBAL Franse competitie: Sochaux-Lille 1-0; Rouen-Nancy 0-1; Racing Paris- -Toulouse 3-1; Strasbourg-Monaco 3-3; Bastia-Bordeaux 0-0; Tours-Pa ris St. Germain 2-3; Auxerre-Brest 3-1; Metz-Nantes 1-1; Lens-Toulon 3-0; Marseille-Laval 0-0. Stand aan kop: 1. Bordeaux 9-16; 2. Nantes 9-13; 3. Auxerre 9-12. VOLLEYBAL Eredivisie (dames): WC-AMVJ 2-3 (15-13, 11-15, 15-13, 8-15, 10-15); Olympus-Valbovol 3-0 (15-1, 15-6, 15-2). Heren: Martinus-Valbovol 3-0 (15-5, 5-13, 15-10). WIELRENNEN Ster der Beloften (proloog, 6 km in Pont-du-Casse): 1. Pascal Mosclatti (Fra-amateurs) in 7.07,2 min.; 2. Gil bert Duclos-Lassalle (Fra-Berland) 7.22,5; 3. Kim Andersen (Den-Dan- guillaume) 7.29,4; 4. Marc Gomez (Fra-Köchli) 7.29,9; 5. Robert Forest (Fra-Berland) 7.30,7; 6. Jean-Francois Bernard (Fra-Köchli) 7.32,4; 7 Maar ten Ducrot (Ned-amateurs) 7.33,1; 8. Bruno Wojtinek (Fra-Guimard) 7.35,2- 9. Bruno Cornlllet (Fra-Köchli) 7.37,2; 10. Jean-Claude Bagot (Fra-De Gl- braldy) 7.38,0; 20. John Talen (Ned-a mateurs) 7.42,9.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 15