Mineiros jvijst Feyenoord p beperkingen Piquet snel op Zandvoort Subsidie bepleit voor veiligheid in voetbalstadions sportuitslagen RC AL Juropees record >seph Mammouth Lammerts in oranje trui IGINf" beters blijft j Genua jlUA Jan Peters heeft zijn ract met de Italiaanse club ja met één jaar verlengd. Na p van het seizoen zal hij ver- v®rZ( lelijk definitief naar Neder- irajan rterugjceren j-jjj wjj ^an bij në va club in de buurt van zijn het oi ,plaats Groesbeek zijn car- >en dae als betaald voetballer af- irajan >n. De 30-jarige ex-interna- en viil heeft van het bestuur van ang wua de toezegging dat hij na ampetitie in Italië, die half fmber van start gaat, voor lage vergoedingssom e 76-jj vertrekken, rscheii 1 11 gesch Open Twentse kampioenschappen DEN HAAG Nederland krijgt volgend jaar er een in ternationaal tennistoernooi bij. Het is het Twents Open professional tennistourna- ment (TOPTT), dat van 6 t/m 12 mei op de banen van de tennisclub Borne plaats wordt afgewerkt. De begro ting van het toernooi be draagt een kwart miljoen gulden, waarvan 112.000 gul den (37.500 dollar) voor het prijzengeld. - De organisatie wil daarvoor enkele spelers, die tussen de veertigste en zestigste plaats op de wereld ranglijst staan. Weer Oostduitse zwemrecords MOSKOU De Oostduitse zwemsters hebben gisteren weer toege slagen tijdens de Vriendschapsspelen. In één race, de 4 x 100 meter wisselslag estafette, sneuvelden twee wereldrecords. Ina Kleber verbeterde als eerste zwemster van de estafetteploeg het wereldre cord op de 100 rugslag en bracht het op 1 minuut en 00,59 seconde. Het oude record stond sinds 23 juli 1980 (Moskou) met 1.00,86 op naam van haar landgenote Rita Reinisch. Mede door haar knappe verrichting was het Oostduitse kwartet, gecompleteerd door Sylvia Gueras, Ines Guessler en Birgitt Meineke, op de 4 x 100 meter wis selslag estafette sneller dan ooit: 4.03,69. Het oude wereldrecord stond met 4.05,79 eveneens op naam van Oost-Duitsland en werd in augustus vorig jaar gezwommen in Rome. De Sovjet-Unie heeft in Havana de alternatieve olympische water- polotitel veroverd. De wereldkampioen, die het Vriendschapstoer- nooi domineerde, zegevierde in de laatste wedstrijd met 8-7 over Cuba. Het gastland eindigde op de derde plaats door een slechter doelgemiddelde dan Hongarije, waartegen met 12-12 werd gelijkge speeld. Willie De Wit tekent contract GRAND PRAIRIE De Canadese zwaarge wicht Willie de Wit heeft een profcontract getekend bij de Texaanse oliebaronnen Ben Tamney en Billie Joe Fox. De Wit, van Ne derlandse komaf, hield bij de Olympische Spelen in Los Angeles de Limburgse bokser Arnold Vanderlijden met een benauwde puntenzege uit de finale, maar veroverde slechts zilver. Ondanks zijn nederlaag tegen de Amerikaan Henry Tillman geldt De Wit als de grote „blanke hoop" in het beroepscir cuit. De zwaargewicht, die een opleiding tot schilder heeft gevolgd, won in 1983 en 1984 de „World Championships Challenge", een uitdagingstoernooi van de regerende wereld kampioenen bij de amateurs. Oefenvoetbal DEN HAAG De uitslagen van de gis teravond gespeelde vriendschappelijke Sörensen 1-1, Timmerman 2-1, Voogd 3-1, Vreijsen 3-2, Sanchez Torres 3-3, Zoetman 4-3. SVBO-Roda JC 1-7; doelpunten Roda JC: Van Geel 3, Jans, Hansen, Guthrie en Daerden; SVBO: De Groot. Toe schouwers: 500. Volendam-HRC 6-2; doelpunten Volen- dam: Runderkamp 2, Blanker, Guyt, Meijer en Kemper; HRC: De Thyssonk en Beens. Toeschouwers: 500, Breskens-FC Den Bosch 2-3; doelpunten FC Den Bosch: Van Nielen, Scholten en Van der Hoorn; Breskens: De Muijnck en Van Leeuwen. Toeschouwers: 800. JjTERDAM Over- Iduwd door een steek lij op de tribunes, jrbij een Rotterdamse orter ernstig gewond |te en voor een opera- naar het VU-zieken- moest worden ver- Id, heeft Ajax zich gis mond geplaatst voor de Ie van het Amster- l-toernooi. De Amster- ners versloegen het onale Roemeense elf- net 1-0 door een doel- t van Peter Boeve in aatste minuut. De Am- jammers treffen in de NJstrijd het Braziliaanse ttico Mineiros, dat eer- op de avond Feye- •d met 3-2 had versla- ijiet winnen van het eigen jooi vorige week in Rot- im slechts een aanwijzing nationale betekenis is ge- it, ondervond Feyenoord het Braziliaanse Atletico iiros. Deze Zuidameri- ise ploeg bezorgde het 1 van trainer Libregts niet r >n een nederlaag van 3-2, gaf het zelfvertrouwen I? de landskampioen een niet geringe deuk. Nadat Feyenoord zich vorige week op basis van een beetje talent, veel werklust en de medewerking van zich niet tot het uiterste inspannende oppo nenten had kunnen handha ven in de eerste serieuze test van die seizoen, was gister avond een half uur Braziliaans hogeschoolvoetbal voldoende om dat positieve effect weg te poetsen. Dank zij enige fortuin (afgekeurde treffer, twee scho ten op de paal), een tweevou dige redding van Troost op de doellijn, doelpunten van Pe- tursson en Houtman en de gauw ontstane Brazliaanse te vredenheid bleef de score vriendelijk voor de Rotter dammers. Bedenkelijk Maar de manier waarop Atle tico Mineiros Feyenoord op zijn beperkingen wees zal niet hebben nagelaten zijn mentale sporen na te laten. Want het rammelde gisteravond in alle linies bedenkelijk in de ploeg uit De Kuip. Waarbij zelfs het feit dat vooral in de tweede helft ook de zo solide geachte defensie regelmatig in de lu ren werd gelegd nog wel het meest typerend was. De enige die zowel letterlijk als figuur lijk op de been bleef was de ook vorig seizoen regelmatig uitblinkende Nielsen, die ech ter handen en voeten nodig had om de Braziliaanse kuns ten zoveel mogelijk te beteuge len. Troost en Wijnstekers werden regelmatig op snelheid en techniek verslagen en tot overmaat van ramp moest de goed begonnen maar uiteinde lijk dolende libero Van de Korput geblesseerd (énkelbles sure) uitvallen. Hij werd ver vangen door naar een andere werkgever op zoek zijnde Duut, die zich echter slechts onderscheidde door wat lukra ke en daardoor gevaar opleve rende acties. Duuts entree was overigens vooraf gegaan door het binnen komen van Mario Been, die de opnieuw onzichtbare en dus falende Rep mocht vervangen. Conditionele problemen heette het opnieuw. En het is de vraag of Feyenoord de eerste weken van de competitie al wat aan de Zaankanter, die na de rust zowaar met het shirt in de broek verscheen, zal heb ben. Hetgeen ook gold voor Been, die zijn imago van showbinkie (afgezakte kousen) meer inhoud gaf dan dat van voetballer. Voor het overige kon alleen Ruud Gullit zich enigszins aan de armoedige Rotterdamse in breng onttrekken, maar zelfs zijn spel stak schril af tegen dat van de Brazilianen. Die zich niet alleen door hun tech niek onderscheidden, maar te vens indruk maakten met hun strak getrapte inzwaaiende hoekschoppen en bijna vanaf de middenlijn ingeschoten vrije trappen. De kopie van middenvelder Everton van het fameuze doel punt tegen Haarlem van Jo- han Cruiiff bij diens rentree in het Nederlands voetbal een aantal jaren geleden, spande daarbij de kroon. De wat grim mige sfeer in het veld, dat Troost geel opleverde, resul teerde uiiteindelijk nog in een ordinaire vechtpartij tussen beide teams. Waarvoor scheidsrechter Thomas geheel overeenkomstig zijn vooraf gaande optreden zelfs geen kaart over had. Ajax heeft zich gerevancheerd voor zijn matige optreden van vorige week in het PSV-tper- nooi en de blamerende neder laag enkele dagen geleden te gen IJsselmeervogels. Welis waar was het nog verre van briljant wat de Amsterdam mers het geslonken aantal toe schouwers (25.000) voorscho telden, maar er was weer een aantal hoopgevende acties. Felix Gasselich legt al zijn kracht in een schot op het Roemeense doel. Michael Klein probeert het gevaar in te dammen. Met Frank Rijkaard voor de geblesseerde Edo Ophof als re delijk nuttige libero en gevaar lijkste afstandsschutter slaagde Ajax er in tegen het in verge lijking met het Europese kam pioenschap ietwat verzwakte Roemeense elftal de nodige kansen te creëren. Maar de ploeg van trainer Aad de Mos had de pech dat. inzetten van Vanenburg (tweemaal zelfs), Gasseligh en Koeman op het houtwerk terecht kwamen. Aanvallend kon Ajax overi gens geen indrukwekkende daden laten registreren, want aanwinst de Wit liet niets op- mekelijks zien, Van Basten lag aan de ketting bij Iorgulescu en Vanenburg was opnieuw teveel de momentvoetballer. Op het middenveld had Ajax in het overigens matige duel de handen meer dan vol aan de balvaardige Oosteuropea nen om voldoende aanvallen de impulsen te kunnen nemen. Tot de laatste minuut, toen een vloeiende, snel uitgevoerde aanval Gasselich in balbezit bracht. De nauwelijks opval lende Oostenrijker lanceerde opp de rand van buitenspel Peter Boeve, die bekwaam en koelbloedig doelman Lung voor een voldongen feit plaat ste. Daarmee kreeg Ajax wel meer dan het verdiende maar daar maalde uiteraard gene enkele Amsterdammer om. De blama ge van IJsselmeervogels was uitgewist en de vooruitzichten op een redelijke competitie ouverture lijken iets vergroot. FRANK WERKMAN Feyenoord-Atletico Mineiros 2-3: 27. Petursson 1-0; 29, Reinaldo 1-1; 56. Everton 1-2; 68, Everton 1-3; 69. Houtman 2-3. Scheidsrechter; Tho mas. Toeschouwers: 20.000. Gele kaarten: Troost (Feyenoord) en Eder (Atletico Mineiros). Feyenoord: Hiele; Troost, Van de Korput (Duut), Nielsen. Wijnstekers; Hoekstra, Rep (Been), Stafleu; Gullit, Houtman, Petursson. Atletico Mineiros: Joao Leite; Fred, Olivera, Nelino, Vitor; Luizinho, Ca- tatau, Reinaldo; Everton, Eder (Edi- valdo), Toninho (Elzo). Ajax-Roemenie 1-0; 90. Boeve 1-0. Scheidsrechter Bosman. Toeschou wers 22,000. Gele kaart Rednic (Roe menië). Ajax: Galjé; Silooy, Spelbos, Rijk aard, Boeve; Koeman, Gasselich, Va nenburg; Schoenaker, Van Basten, De Wit. Roemenië: Lung; Rednic; Stefanes- cu, Ungureanu, Iorgulescu; Ticleanu, Coras (Georgu), Klein; Camataru, Iri- nescu, Hagi (Mateut). IJSSEL Tijdens de wedstrijden om de Ivo van hme Memoriaal heeft de Franse atleet Joseph Mam- |lth, goed voor zilver in Los Angeles, gisteravond Europees record 3000 meter steeple chase gebracht i JanB.07,62. Het oude record stond sinds 28 juli 1976 iline J(ftrea^ met 8.08,00 op naam van de Zweed en ou- lympisch kampioen Anders Gaerderud. s Janfdand pikte ook enkele successen mee in de ideale sfeer in Hilgépdion van de Belgische hoofdstad, Marjan Olyslager, door oek I7.flederlands Olympisch Comité te licht bevonden voor uit- van |n6 naar Los Angeles, had op de 100 meter horden het rit- Verstean het begin van het seizoen weer te pakken. De Bredase I6.^uterdeskundige bevestigde dat op duidelijke wijze door 17.» nationale record van 13,20 seconden te evenaren. Matjan lager eindigde als vierde achter de Hongaarse Xenia Siska p), de winnares van het brons in Los Angeles, Kim Turner J 13,06) en de tweede Amerikaanse, Stephanie Hightower Jaspers, die in Los Angeles wel aan de start kwam, was in Bel op jacht naar het nationale record op de 3000 meter, dat IFMIF 7.44.4 al tien jaar op naam staat van zijn trainer Jos Her- FElvlIC 5, Jaspers eindigde op de drie kilometer in 7,47.40 als tweede [r Said Aouita (7.33.30). van Hulst nam op de 1500 meter direct na de start de lei- SZ. Op kop lopen ligt de meervoudige nationale recordhoud- duidelijk beter dan opgesloten zitten in het veld. Nadat zij heter aan de leiding had gelopen, verdrong de Canadese en haar echter. Van Hulst leek volledig weg te zakken I kwam op de laatste 300 meter toch weer sterk naar voren Indigde in 4.09,16, haar derde seizoentijd, als vijfde. De .-niwi fikaanse Ruth Wysocki won in 4.06,28 voor de Hongaarse szalai (4.06,80) en de Italiaanse olympische kampioene leveraielle Dorio (4.08.37), die in Los Angeles kennelijk al haar I heeft verschoten. jel zevenmaal duurder dan Los Angeles EL De Olympische Zomerspelen van 1988 gaan zeven- hmmzoveel kosten als die van Los Angeles. Dit cijfer gaf de koreaanse minister van sport Lee Young-Ho tijdens een in- ew met een verslaggever van Reuter. Volgens Lee Young- js een groot gedeelte van de begroting van drie miljard dol- pijna tien miljard gulden) bestemd voor de bouw van nieu- ^^bortaccommodaties en voor maatregelen op het gebied van ^^^^eiligheid. Seoel bouwde voor de Spelen onder meer een iv hoofdstadion voor 100.000 toeschouwers, dat volgende 20.00 uiiid in gebruik zal worden genomen. ^VfXT HES J6 qewwtll 'derf p ZAND VOORT Wereldkampioen Nelson Piquet heeft gisteren bij de eerste officiële training voor de Grote Prijs van Nederland formule 1, het trainingsre cord van het circuit van Zandvoort verbeterd. De Bra ziliaan stuurde zijn Brabham/BMW in 1 minuut en 13,872 seconden rond. Het oude record stond op naam van de Fransman René Arnoux, die in 1982 met de Re- nault-turbo tot 1.14,233 kwam. Huub Rothengatter, voor het eerst in een Grand Prix voor eigen publiek, hoeft na zijn mislukte training van gisteren niet te wanhopen over deelneming aan de Nederlandse formule-1-race. Rothengatter, 27e en laatste in de eerste tijdtraining, profiteert van de huidige status van de Tyrrell-renstal. De coureurs Bellof en Johansson doen in Zandvoort buiten mededinging mee. De schorsing door de internationale federatie, na knoeierij met het gewicht van de Tyrrells in Detroit, is nog niet definitief. Dins dag wordt in Parijs het beroep van Ken Tyrrell behandeld. Tot dat moment mogen de wagens van de Britse constructeur mee doen aan de races om het wereldkampioenschap. Net als in Brands Hatch en Hockenheim wordt na de training de als 27ste feklasseerde wagen door de jury als nummer 25 beschouwd, lechts als een wagen van Tyrrell als 27e op de ranglijst van de training verschijnt, wordt met het reglementaire aantal van 26 wagens gestart. LELYSTAD De Ronde van Nederland is op de voorlaatste dag feitelijk tot een vroegtijdig einde gekomen. Na de vijfde en langste etappe, gewonnen door de Belg Walter Planc- kaert, prijken er renners van Peter Post op de eerste twee plaatsen van het klassement. Dat zijn in volgorde Johan Lammerts en Jos Lammer- tink. Bovendien is Gert-Jan Theunisse, eveneens uit de ploeg Post, nog eens vierde. Alleen Peter Pieters, die on langs na lang zoeken onderdak vond bij een Spaanse werkge ver, staat daar tussen. Een be dreiging voor de eindoverwin ning is hij, ook al gezien de af sluitende ploegentijdrit, nau welijks. Om over de mannen van Raas, de grote verliezers van vrijdag, maar te zwijgen. Dat Bert Oosterbosch de oran je leiderstrui overgaf aan Jo han Lammerts, de hoogst ge klasseerde in de kopgroep van achttien, was weloverwogen. „Iedereen reed tegen ons", al dus de winnaar van de Ronde van Vlaanderen, die nadien, mede door ziekte, in de anoni miteit van de rol van knecht terugkeerde. „Daarom kwam ons de ontsnapping goed uit. Ook al, omdat Bert ermee in stemde". Den Bosch aankomstplaats in 1985 LELYSTAD 's-Hertogen- bosch fungeert in 1985 als aan komstplaats van de Ronde van Nederland. De Brabantse hoofdstad heeft als enige een definitieve toezegging gekre gen van de organisatie. „Er blijkt erg veel interesse", aldus Wim Breukink, de voorzitter van het stichtingsbestuur, dat graag weer een Limburgse etappe inlast. Er zijn ook con tacten met de organisator van Luik - Bastenaken - Luik over een uitstapje over de grenzen. „Maar", aldus Breukink, „we willen wel de organisatie in ei gen handen houden. Het blijft de Ronde van Nederland". Tips voor Duindigt DEN HAAG Drie rennen en acht, draverijen staan er morgen op het programma van de Wassenaarse renbaan Duindigt. De eerste start is om 13.00 uur. Onze tips luiden; Nostalgieprijs: Yick Buiten zorg, Ymar Buitenzorg, Ybert Voorne. Parelprijs: Ydra P. Yoyo Kambia, Yunion Society. St. Leger: Boxberger Civano, Boxberger Romeo, Tango. Elandprijs: Vrokan Albo, Wyjan Prinses, Vic Hanover. Scottprijs: Yvolin H, Water man, Winston. Wassenaarse Pauw: Miomo, Double Payment, Life Line. Grote Prijs der Tweejarigen: Zeres Boszorg, Zorro Spencer, Zilver Prince. Allouezprijs: Victory Dream, Winston Hazelaar, Wonder Boy. Van Schooten Memoriaal: Moonbat, Chantes, Master Royal. Van der Elshoutprijs: Wort hy Boy Laren, Ulaan, Orly Norton. Lordprijs: Yoboko Dubois, Vonny Albo, Winnie Queen. Sportwereld Basketbal Bij het Europees meisjeskampioenschap heeft Nederland in Toledo met 65-54 gewonnen van Frankrijk. Topscorers waren Renate Sluis 23, Eugenie Weusthuis 12, Lin da Moll 12, Ellen Ramler 10. ZEIST De kosten, ver bonden met de veilig heidsvoorschriften in het betaalde voetbal, waren het voornaamste, zo niet het belangrijkste, onder deel van de bespreking die de commissie Veilig heid van de KNVB giste ren met de clubvertegen woordigers heeft gehou den. Financiën en het ver schil van aanpak door de plaatselijke politiekorpsen bij de bestrijding van het vandalisme stonden cen traal. Ton van "der Meer vond dat de clubs in het pas begonnen sei zoen een groot aantal verplich tingen is opgelegd en vroeg zich af of daarvoor geen subsi- diemogelijk bestond. Volgens de woordvoerder van NAC zijn de taken voor de dit sei zoen noodzakelijk geworden veiligheidsfunctionaris zo uit gebreid, dat daarvoor in rede lijkheid geen vrijwilliger zal kunnen worden gebruikt. Henk Bergamin (NEC) onder steunde de woorden van Van der Meer, die ook de grote plaatselijke verschillen in de werkwijze van de politie had aangestipt. Bergamin stelde, dat weinig clubs deskundigen op veiligheidsgebied achter de hand hebben. Volgens hem wordt te veel verlangd van de clubs. Vice-voorzitter Hogewo- ning van de' KNVB, die de wanordelijke bijeenkomst leid de, zegde een opleidingsmoge lijkheid toe, zoals ook een weg gezocht zal worden om het po- litie-optreden meer op één lijn te brengen. De verenigingsbe stuurders vonden dat de mi nisteries zouden moeten bij springen. Drs. Henk Mannen van WVC echter legde de ver antwoordelijkheden duidelijk bij de clubs en de leiding van het betaalde voetbal. „De KNVB en de clubs zijn nu aan zet, niet het ministerie". VW/M 5TEV&WHAÖLW SCHAKEN NK dames in Mijdrecht (negende ronde): Pluymert-Harmsen 1/2-1/2; De Greef-Belle afgebroken; Van der Glessen-Bruinenberg 0-1; De Kleuve- r-A. Cameron 1/2-1/2; Drewes-Riem- slag 1/2-1/2; P. Cameron-Van Parre- ren 0-1; Van der Mije-Van Eist 1-0. Stand aan kop: 1. Bruinenberg en Van der Mije 7 punten; 3. Belle en De Greet 5,5 en 1 afg.; 5. Drewes 5,5; 6. Harmsen 4,5. VOETBAL West-Ouitstand (eerste competitie ronde): Werder Bremen-Bayer Uer- dingen 1-0; VfL Bochum-EInlracht Frankfurt 3-3; Borussla Mönchen- gladbach-Schalke'04 3-1. Frankrijk (derde competitieronde): Sochaux-RC Paris 6-1; Brest-Nantes 4-2; Paris St. Germain-Toulon 0-0; Bordeaux-Ulle 2-0; Bastia-Nancy 1-1; Tours-Toulouse 2-2; Auxerre-Monaco 2-0; Metz-Laval 0-2; Lens-Strasbourg 0-0; Marseille-Rouen 3-2. 5.55.55 (met tljdvergoedlng 5.55,45); 2. Ad Wljnands (Ned. Glsbers) 5.55,55 (met tljdvergoedlng 5.55.50); 3. Greg Lemond (VSt, Guimardj 5.55,55 (met tljdvergoedlng 5.55,52); 4. Peter Pieters (Ned, Buckert) 9.55,55; 5. Paul Haghedoorn (Bel, De Witte); 6. Teun van Vliet (Ned, Swerts); 7 Johan Lammerts (Ned, Post); 8. Henri Manders (Ned, Gls bers); 9. Leon Nevels (Ned, Ehlen); 10. Gert-Jan Theunisse (Ned, Post); 11.Philippe Poissonnier (Fra, Gui- mard); 12. Jacq van Meer (Ned, De Goede); 13. Jos Lammertink (Ned, Post): 14, Johnny Broers (Ned, De Goede); 15. Rudy Dexters (Bel. Swerts); 16. Patrick Onnockx (Bel. De Witte); 17. Dominique Gaigne (Fra, Guimard) z.t.; 18. Jos Schipper (Ned, De Goede) 5.56,06; 19. Mare Groot- jans (Bel. Swerts) 6.04.55; 20. Bert Oosterbosch (Ned, Post). Algemeen klassement: 1. Lammerts 18.22.38; 2. Lammertink op 0.05; 3. Pieters op 0.38; 4, Theunisse op 0.50; 5. Van Vliet op 1.07; 6. Lemond op 1.10; 7. Poissonnier op 1.19; 8. Broers op 1.29; 9. Haghedoorn op 1,36; 10. Nevels z.t.; 11 Gaigne op 1.52; 12. Dexters op 1.55; 13. Man ders op 2.03; 14. Schipper z.t., 15. Onnockx op 2.33; 16. Planckaert op 3.03: 17. Van Meer op 3.51; 18. Wlj nands op 5.55; 19. Oosterbosch (Ned. Post) op 7.50; 20. Knetemann op 8.23. Grot* Prijs Wilhelm Teil (vijfde etapp* ven Stans naar Laufen over 147,5 km): 1. Luternauer (Zwl) 3.48.02; 2. Blum (Zwl) op 0.02 min.; 3. Schumacher (Zwl) op 0.11; 4. Hilse (WDI); 5. Fuchs (Zwl); 6. Anlsimov (Sov); 7. Romanescu (Roe); 8. Wech- selberger (Oos); 9. Imboden (Zwi): 10. Hampsten (VSt) z.t.; 18. Siemons (Ned) op 0.57; 52. Hofstede (Ned) op 2.48; 69. Pierre Raas (Ned) op 8.00; 72. Van Muiken (Ned) op 8.07. Algemeen klassement: 1. Winterberg (Zwl) 19.42.27; 2. Hllse (WDI) op 1.37; 3. Rominger (Zwl) op 1.40; 4. Imbo den (Zwi) op 1.59, 5, Trinkler (Zwi) op 2.49; 6. Schumacher (Zwi) op 3.54; 50. Hofstede op 44.02 min.; 65. Sie mons op 1.22.34; 79 Raas op 2.28.42; 80. Van Muiken op 2 38 06

Leidse Courant | 1984 | | pagina 11