[driemaal winnaar op Roomburg Bchapers TENNIS CIRCUIT Off-day Ajax Qeid&iQowuvnt Marian van der Niet weer snel over de horden Piet de Groot derde militair H SPORTTRIBUNE £etdóïQowumt MAANDAG 6 AUGUSTUS 1984 PAGINA 15 LEIDEN Tijdens de ze ven landen interland voor junioren in Amsterdam brachten de Leidse atle ten weinig punten in het laatje. Pas na hun indivi duele nummers kwamen Yvonne van Dorp, Menno Swier en Laura Bosman tot prestaties die de Ne derlandse ploeg de nodige punten opleverden. Bij wedstrijden in Den Haag verraste Bataven atlete Marian van de Niet met een goede tijd op de 100 meter horden. Bij de interland voor junioren in Amsterdam kwamen drie Leidse atleten aan de start op 400 meters. Yvonne van Dorp uiteraard op de 400 vlak. Men no Swier en Laura Bosman op de 400 meter horden. Van Dorp was met haar tijd tfan 55.50 seconden vierde en bracht daarmee de meeste punten binnen van de drie. Zowel Swier als Bosman kwa men niet verder dan een zesde plaats met overigens behoorlij ke tijden van 53.62 seconden en 1.04.38 minuut. In de 4 x 400 meter estafette ploegen kwamen vooral de horden specialisten goed los met officieuze tussentijden van 48 en 56,5 seconden. Doordat ook Van Dorp een goede tijd noteerde (rond 55,5 seconden) kwam de aflossing van de meisjes tot een derde plaats. De jongensploeg, met naast Swier ook Arjen Visserman, kwam zelfs tot de tweede plaats. Bij wedstrijden in Den Haag kwam Marian van de Niet (B) voor het eerst na de Neder landse kampioenschapen in actie. De gedwongen rust die zij vanwege een achillespees blessure moest nemen lijkt haar echter weinig schade toe bracht te hebben. Met een tijd van 14.5 seconden op de 100 meter horden kwam zij al weer erg dicht in de buurt van haar clubrecord (14.63 secon den). Op de 100 meter vlak scoorde Alfred Verhoef (H) weer een nette 11.4 seconden, een tijd waar Ger Egberts 0,2 bij achter bleef. Het hoofd nummer was de 1000 meter en daarop kwam Jan Verloop (B) met de beste tijd te voorschijn. Op de streep versloeg hij aarts rivaal Emile Vrijman in 2.28.3 tegen 2.28.4 minuten. In de volgende series was Paul Straathof (S) met een persoon lijk record van 2.31.3 minuten zowel Bataven Ton van den Berg (2.32.7) en Henk van de Oever (2.33.2) als AAV'er Theo Haverkamp (2.32.0) voor. GERT VELTHUIZEN LEIDEN Het optreden van Ajax in de uitwed strijd tegen het Rotter damse Sparta verliep ui termate teleurstellend: de Oegstgeester cricketers hadden duidelijk een off day. Ajax moest na verlo ren toss als eerste gaan fielden en werd de volle dige 60 overs in het veld gehouden. Hoewel het Rotterdamse veld door de vele oneffenhe den nauwelijks voor een cricketveld kon doorgaan, was het fielden van de Oegstgeester formatie slecht verzorgd. Sparta profiteerde daarvan en bracht een totaal van 193 runs voor het verlies van 9 wickets in de boeken. De bowlingcijfers van de Ajacieden zijn dan ook wel eens beter geweest: Frits de Jongh 1 voor 39 in 15 overs. Ton Eldering 1-33 in 10, Hans Reier de Wit 2-27 in 11, Johan Gordinou 1-34 in 12 en Andy Jackman 3 voor 30 in 8 Hoewel het totaal van Sparta niet overdreven hoog was. is Ajax op geen enkel moment echt in de wedstrijd geweest, daarvoor was het bowlen van Sparta te accuraat. Ajax, dat al snel het wicket van Jackman verloor, zag alleen Meindert-Jan Talman Kip (24), Danny Eldering (21) en Johan Gordinou (30 not out) als „rungetters" fungeren. De overigen lieten het dit maal volledig afweten: na 48 overs eindigde Ajax op 116 all out. 4) Reijn athon 9 id< w Ro »ts» JL le y VOOR BIJNA DRIEDUIZEND TOESCHOUWERS FC Den Haag 2: langere adem dan Hindoestaans elftal DEN HAAG Voor een opmerkelijk grote schare van bijna drieduizend mensen heeft FC Den Haag 2 gistermiddag in het Zuiderparkstadion met 6-2 gewonnen van het Nederlands Hin doestaans elftal. De door een grote supportersgroep gesteunde gasten namen in het zeer redelijke duel al snel de leiding door een treffer van Mahala. Richard van der Vaart en Jeroen Wotte zorgden er voor dat FC Den Haag 2 met een voorsprong kon gaan rusten. Het Hindoestaans elftal kwam in de tweede helft door Reetje weer op gelijke hoogte. Daarna was het FC Den Haag 2 dat de klok sloeg en werd het door doelpunten van achtereenvolgens Ko Pot, Ton van Bijnen (2x) en Dick Westerveld uiteindelijk 6- 2. finales: K. Dietrich/E. Krul - M. Leunissen/N. Weijermans 6-4, 7-5; S. van der Bergh/W. den Hollander - C. en H. Vos kuil 6-4, 6-2. finale: Van der Bergh/Den Hollander - Die- trich/Krul 6-4, 2-6, 6-2. GDC: halve finales: N. Weijer mans/P. van Paridon - Y. Westerhout/T. Janzen 6-1, 6-3; M. Post/P. Chin a Fung - T. van Velzen/H. van Offeren 6- 1, 6-4; finale: 6-2, 6-4. HEV: halve finales: R. Blommendaal - A. Kopelle 6-3, 6-3; J. Roden burg - C. Winter 6-1, 6-3, fina le: R. Blommendaal - J. Ro denburg 6-1, 6-3. DEV: halve finales: D. Knott - M. Lief broer 3-6, 6-4, 7-6; C. Kwaai- taal - S Huiskamp 6-4, 6-7, 6- 1; finale: Knott - Kwaaitaal 6- 2, 6-4. HDV: halve finales: P Guyt/A. Kopelle - P. Grim bergen/P. Tibboel 7-6, 7-5; P. van Paridon/C. Winter - Van der Laar/Van Niekerk 6-4, 6- 4; finale. Van Paridon/Winter - Guyt/Kopelle 7-6, 2-6, 6-4. DDV: halve finale: I Ma- rang/M. Sikkes - L. van der Laan/R. Lacourt 6-0, 6-0; fina le: Marang/Sikes - S. Huis kamp/A. Wijnveldt 6-3, 7-5. TV Sikkens HED: halve finales: Harry van der Meer - Andrè Koppert 7-6, 6-2; Mau- rits Eikenhout - Wim Entrop 7-6. 6-0; finale: Eikenhout - Van der Meer 7-6. 6-2 DED: halve finales: Joke Kralt - M. Kruit 6-1, 6-3; Greet Warmerdam - Y. van Boekhoven 7-6, 6-1; finale: Kralt - Warmerdam 6-1, 4-6. 7-5. HDD: halve finales: Luppes/Luppes - Eikenhout/Eikenhout 6-3, 6-4; Mooy- man/Oost - Brinkman/Jagers 6-3, 6- 3; finale: Luppes/Luppes - Mooyma- n/Oost - 6-2, 6-7, 5-2 ret. ODD: Halve finales: Berger/Griekspoor - Kralt- /Van der Water 6-4, 6-1; Kuntze- /Westerduin - Van der Berk/Kleiverda 6-3, 6-2; finale: Berger/Griekspoor - Kuntze/Westerduin 4-6, 6-4, 6-4. GDD: halve finales: Van der Meer- /Van der Meer - Kuntze/Kuntze 7-6, 6-2; Voskuil/Voskuil - Langelaan/Lan- gelaan 4-6, 6-1, 6-4; finale: Van der Meer/Van der Meer - Vpskuil/Voskuil 4-6, 6-1, 6-4. KLTV HEB: halve finales: M. Lasonder - R. Dallinga 6-1, 6-3; A. le Can - M. Jans sen 6-4, 6-3; finale: Lasonder - Le Can 6-0, 6-2. HDB: G Hansman/M Lasonder - A. le Can/M. Janssen 4-6, 6-4, 6-1 HEC1: halve finales: L. Ver hees - R. van Splunter 6-4, 6-1; M. Visser - M. Glastra 6-4, 2-6, 6-1; fina le: Verhees - Visser 6-3, 6-2. HEC2: halve finales: T. van Dijk - J. van der Lippe w.o.; H Schonenberg - W. Pas toors 6-3, 2-6, 6-3; finale: Schonen berg - Van Dijk 7-6, 4-6, 7-6. HDC: L. Verhees/E. Krause - J. van der Lip- pe/J. Kuyt 6-3, 2-6, 6-3. GDC: J. Küe- nen/M Kannebley - J Teekens/A. van Dam 6-7. 6-2, 6-3 DDC: C. van Seters/Y Berlot - K Ravensberg/P. Guyt 6-3, 7-5. HED: halve finales: G. van Heuvelen - R. Molendijk 6-3, 6-0; P Douma - E. Bakker 2-6, 6-2, 6-4; finale: Van Heuvelen - Douma 2-6, 6- 2. 6-4 DED: halve finales: M. van der Plas - B. Knoop 4-6, 7-6, 6-2: A Kroes - L. van der Heiden 7-6. 6-4, fi nale Van der Plas - A. Kroes 6-2. 6- 0 GDD: J van Gullik/J. Bruin K. van der Loo/A Admiraal 1-6. 6-1, 6-3 HDD: 1. P. Dauma/T. van Dijk - J. en E. Bakker 4-6, 7-6. 6-3 Dekker-jeugdtoernooi JE10: Raoul Baks - Jeroen Vink 6-3, 6-2 ME 10: Cindy Bertkhout - Saskia Paauw 6-3, 5-7, 6-3 JE12: Peter Bui- tendijk - Raoul Baks 7-6, 7-5. ME12: Leontine van Laarhoven - Annemarie Langeveld 6-3, 6-4 JE14: Onno van Paridon - Bob van Overloop 6-3, 6-0. ME 14: Florentine Schneider - Evelien Poell 6-1, 6-1 JE16: Peter Fenega - Giovanni Seker.s 6-2, 6-1 ME16: Mi- chele Hinze - Florentine Schneider 6- 4. 6-3. ,e]Iolland leidt in Sneekweek EIDEN Michiel Scha- ?rs is de grote winnaar ïworden van de „Open l eidse Kampioenschap en". De Rotterdammer ok de eerste prijs in drie nderdelen naar zich toe. derlaij de dames prolongeerde Bloeianette Schutte haar titel, ïrste (enmerkend voor beide ampiinales was het ontbreken ?0h^'Pn ec^te strÜd en span ning; Michiel Schapers ,'s vooefde zich nauwelijks in id spannen om Johan Ve- tijdemans achter zich te la- et lam en Nanette Schutte j ecas een klasse te sterk or deoor Carin Bakkum. Voor charB Leidenaars waren be- erkte succesen wegge ld. Jacqueline van Wijk on het B-toernooi, ter- j-fl fijl Freek van der Capel- 5^- )n zich in de halve finale nnodig uit het toernooi et slaan door Paul van ommelen. iloteaichiel Schapers was afgelo- tiideïn wee^ °P tennispark J oomburg met afstand de bes- ,n De Nederlands kampioen 'h ?30Pte 'n halve eindstrijd *T>b Mentink en liet Johan Schojgkemans, die hij ook een jaar ate hieden in de finale bestreed e etim achter zag. Hoewel beide boekrtijen in op het oog simpele teesetters eindigden, was thapers na afloop beter te (10-lreken over het duel met Ve- ItaUmans dan over de wedstrijd Ned^en Mentink: „Ik speel op WilPomburg om te wennen aan an I)t type wedstrijden. Je hebt 1 neiging om de mensèn hier onderschatten, om vooruit denken; als je met 4-1 en 40- 1 voor staat denk je al gauw kt de game binnen is. Je moet /3«nt voor punt spelen. Dat kte in de finale beter". De METERptterdammer gaf de voor- an Aibtfur aan een optreden in Lei- ïn en op de nationale kampi- e'2>nschappen boven een inter- supêiitionaal optreden. Schapers: )at kwam eigenlijk toevallig M jTEri "h. omdat de Duitse compe- 3. cariie na „de nationale" begint. ts ,ïn Nederlandse titel is mis- r 5.20; hien aardig voor wat betere intracten, maar internatio- an DoJal stelt het niets voor. Ik 2. uicïb die titel bovendien nog ts /2,et in m'n zak. Als ik een /326Bchte dag heb, moet ik ver- 0 ME7^hrikkelijk oppassen". In 1 a uitsland gaat Schapers voor 2 Yokojlipper Hamburg spelen. Hij eï^YaJl daar confrontaties aangaan iet Jarryd, Gunnarson, 1 g^tomm en Orantes. Schapers: De publieke belangstelling ^^or de competitie is daar veel 3. Go foter dan in Nederland. Bij 's fjdere wedstrijd zitten er ze- 21 0:fer vijfhonderd mensen, ter- o METtijl in het kruisingsweekeinde (C. J-iker vijfduizend man op de ts ijibune zitten". 6 lok Nanette Schutte had in de WETEflPorlaatste ronde (tegen Moni- j vüe Margaroli) beduidend «Ages(feer problemen dan in de indstrijd. Dwong Margaroli f* '.'fe Amsterdamse tot twee lasti- sets (7-5, 7-5), Carin Bak- 4ETERjurn kon Schutte, die komen- ;;V2.nvF week op de Mets-banen als ^eede geplaatste van start ïo.70;rat' 6een nioment in moei- 'akheden brengen: 6-1, 6-2. (reek van der Capellen liet iJEEK Gisteren is tijdens de Sneekweek de eerste regen- n log teamwedstrijd tussen Holland en Friesland gevaren, kamjfcor je Friezen de gelegenheid om zich te revancheren voor 'ekel^ vorige week in de Kaagweek geleden nederlaag. Voorals van (^g behaalden de Hollanders de eerste, zij het krappe, zege: Monst) 3/4 punten tegen 29 voor Friesland. d L* de individuele regenboogwedstrijd gaan Betting Bakker open Peter Hogendam gezamelijk aan de leiding. Bakker won zijn jterdag en Hogendam zegevierde zondag. Andere opvallen- ïad ri gebeurtenis bij de opening van de Sneekweek was het Yoorsjinbieden van een 'Regenbogenboek' aan het Fries Scheep- de Eijartmuseum. Samensteller Hans van der Velde heeft daarin 'erdei^e informatie over Nederlandse regenbogen bijeengebracht. >en Njtslag regenboog teamwedstrijden: 1. Bakker (H); 2. Amsterdam (F); 3. Don- •r (F); 4 Heineke (H); 5. De Groot (H); 6 Hogendam (H); 7. Hettinga (F); 8. |r Beek (F); De Vries (F); Kempeneers (H). LEIDEN De Hazerswoudse amateur Piet de Groot sleepte een knappe derde plaats in de wacht in het nationaal kampioenschap voor militairen, dat verreden werd op de heuvelachtige tankbaan De Vlasakkers nabij Amersfoort. De 150 zware kilometers duren de koers begon niet goed voor de Du Prie coureur, die de eerste serieuze ontsnapping van vijftien man misliep. De Groot over brugde echter in zijn eentje het gat van twin tig seconden, waarna hij meteen doorging. Van de renners die bij hem aan konden slui ten, bleven er in de finale nog vier over. Op de laatste klim probeerde De Groot hen te- vergeefs los te schudden. In de eindspurt lag hij tot dertig meter voor de streep nog eerste, maar toen werd hij gepasseerd door Martens en Van de Klundert, zodat hij genoegen moest nemen met het brons. Jan Hendrik Lagerweij kwam in de tweede groep als elfde over de streep. Leidenaar Alex Jansen nam zaterdag het initiatief in Giessenburg. Het resultaat was dat in totaal negentien man op kop kwamen. Uiteindelijk moest Jansen ze ven collega's voorrang verlenen. Hij won wel de spurt voor de achtste stek. Gert-Jan Zwaan kwam in Brasschaat tot een twaalfde plaats. Liefhebber Pieter Evelein spurtte za terdag naar de achtste positie in Voorthuizen. Eveline Krul bleek op Roomburg de sterkste C- dame. Michiel Scha pers (foto boven) vero verde even als vorig jaar de open Leidse ten- nistitel. zich in de halve tinale in B uit het toenooi verwijderen door Paul van Dommelen. De Lei derdorper dacht tegen Van Dommelen een gemakkelijke partij tegemoet te gaan, het liep anders: 6-1, 6-1. Ook in het herendubbel drongen geen Leidse koppels tot de slotronde door. Bob van Overbeeke en Frans Grimbergen waren er tegen Van Dommelen en Mar co Winter wel dicht bij. Bij de dames won Jacqueline van Wijk met overmacht. De Voorschotense verloor in A dan wel teleurstellend van Monique Margaroli, in B gaf zij in vijf wedstrijden niet meer dan dertien games af. Ook de finale tegen Yolanda Veldt was een „makkie". ^let afwisseldend korte en lange ballen trok Van Wijk de partij naar zich toe: 6-3, 6-1. Ook in het damesdubbelspel boekte de Unicum-speelster een zege. Met Carole de Bruin zij staat op de nominatie door Unicum „ingelijfd" te worden klopte zij Xandra Weller en Liane Ang. In C werd Guido Roth de eindoverwinnaar. De speler van Heerhugowaard liet Hans van Bijsterveldt van De Mun- nik achter zich. In de halve eindstrijd schakelde Van Bij sterveldt Rob van Marwijk uit. In een urenlange partij, waar in de Leiderdorper een matc hpoint van Van Marwijk weg werkte, won Van Bijsterveldt de beslissende tiebreak: 6-4, 5- 7, 7-6. Bij de dames was Ellen Krul sterker dan Wil den Hol lander. De OLTC-speelster trok de partij met 6-4, 6-4 naar zich toe. De finale tussen de veteranen Ronald Blommendaal en Joost Rodenburg gaf vooral in de eerste set een felle strijd te zien. In de tiebreak werkte Blommendaal een 0-3 achter- Siemerink er in de eindstrijd niet aan te pas. Toch was dis trictstrainer Peter Klein tevre den: „Zijn grootste verdienste is, dat hij ondanks een minde re vorm, toch de finale heeft gehaald". Marius Pieters struikelde in dezelfde klasse over Jacco Ef- ting in de tweede ronde. Die speler zou het Siemerink in de kwartfinale nog erg lastig ma ken: 1-6, 7-6, 6-1. Richard Os kam verloor van Remco Heet- huis. Bij de achttienjarigen werd Ivar de Jong in de tweede ron de uitgeschakeld. Hij verloor na een lange partij van Paul Haarhuis: 7-6, 5-7, 4-6. Ingelise Driehuis reikte tot de finale. Zij verloor daarin van de Am sterdamse Nicole Jagerman: 6- 7, 6-2, 6-4. Peter Klein was ui termate teverden over de ver richtingen van de Leidse jeugd in het afgelopen jaar: „Het was Ronald Blommen daal klopte Joost Roden burg in de veteranen- finale. een gouden jaar, we hebben op een breed front meegedaan. In de winter waren de prestaties al goed, in de zomer is het al leen nog maar beter gewor- troostprijs" in ontvangst mocht nemen. Uitslagen Roomburg KLTV Marcel Lasonder van het En- schedese Topspinners heeft het B-toernooi van KLTV op zijn naam geschreven. Lason der bleef in de finale Alard le Can gemakkelijk voor: 6-0, 6- 2. In het C-toernooi bedwong Loek Verhees verrassend OLTC-speler Marco Visser: 6- 3, 6-2. Ook in de halve eind strijd had Verhees niet veel moeite gehad met Robert van Splunter: 6-4, 6-1. Mariëlle van der Plas deed in D een succesvolle gooi naar een plaats voor het Master- stoernooi van het LC-circuit. De Katwijkse bedwong in de finale Annemiek Kroes: 6-2, 6- 0. De D-finale gaf twee voor Leiden onbekende spelers te zien. Gijs van Heuvelen, die de eerste geplaatste Jelle Raap uitschakelde, won van P. Dou ma: 6-0, 6-3. Sikkens Maurits Eikenhout heeft dit weekeinde het zeer geslaagde eerste open toernooi (D18+) van Sikkens op zijn naam ge schreven. Eikenhout, die in de halve eindstrijd met Wim En trop ook al één set problemen had (7-6, 6-0), klopte favoriet Harrie van der Meer met 7-6, 6-2. In de dubbelstrijd kwam Ei kenhout met broer Wouter het toernooi van Voorhout werden in de halve finale door Luppes Luppes verslagen Ook Lex Mooyman en Rob Oost konden de opmars van de gebroeders Luppes vervolgens in de finale niet stuiten. Bij de dames mocht Joke Kralt zich na hard werken winnares noemen. Kralt kreeg in de eindstrijd van Greet Warmer dam geen game cadeau zoals uit de uitslag duiidelijk mag worden: 6-1, 4-6, 7-5. De eerste Sikkens damesdubbeltitel ging gisteren na spannende strijd naar de combinatie Berger- /Griekspoor, terwijl Harrie van der Meer met zijn moeder in de vorm van de eerste plaats in de mixed nog een HEA: halve finales: M. Scha pers - R. Mentink 6-4, 6-2; J. Vekemans - F. Don 6-1, 7-5; fi nale: Schapers - Vekemans 6- 3, 6-3. DEA: halve finales: N Schutte - M. Margaroli 7-5, 7-5; C. Bakkum - M. Bollegraf 6-0, 6-4; finale: Schutte - Bakkum 6-1, 6-2. HDA: halve finale: F Don/R. Mentink - B. Theel- en/J. van der Marei 6-1, 2-6, 6- 1; finale: Schapers/Vekemans - Don/Mentink 4-6, 7-5, 6-3. GDA: halve finales: N. Schut- te/M. Schapers - J. van Wijk/H. van der Capellen 6-3, 6-3; M. van der Torre/R. Men tink - A. Weller/R. Thung 6-2, 7-5; finale: Schutte/Schapers - Van der Torre/Mentink 7-6, 6- 3. HEB: halve finales: F. Bit ter - M. Winter 7-6, 7-6; P. van Dommelen - F. van der Capel len 6-1, 6-0; finale: Bitter - Van Dommelen 6-2; 6-4. DEB: halve finales: Y. Veldt - E. Büermann 6-1, 6-2; J. van Wijk - H. Fehling 7-5, 6-1; fi nale: Van Wijk - Veldt 6-1, 6- 3. HDB: halve finales: F. Bit- ter/J.W. Kool - F. en H. van der Capellen 6-2, 7-5; P. van Dommelen/M. Winter - F. Grimbergen/B. van Over beeke 4-6, 7-5, 7-5; finale: Van Dommelen/Winter - Bitter- /Kool 1-6, 3-6. GDB: halve fi nales: B. Pardoel/H. Koemans - M. Guyt/F. Grimbergen 7-5, 6-4; X. Weller/M. Winter - M. Visser/F. Luyk 6-3, 6-3; finale: Weller/Winter - Pardoel/Koe- mans 6-2, 6-4. DDB: halve fi nales: L. Ang/X. Weller - H. Fehling/B. van der Maarel 6- 1. 6-1; C. de Bruin/J. van Wijk - S. Hagman/Y. Veldt 6-0, 6-4. finale: De Bruin/Van Wijk - Ang/Weller 7-5, 6-4. HEC: halve finales: H. van Bijster veldt - R. van Marwijk 6-4, 5- 7, 7-6; G. Roth - R. Nieuwen- burg 6-1. 2-6, 6-3; finale: Roth - Van Bijsterveldt 6-3, 6-4. DEC: halve finale: W. den Hollander - S. Vissers 6-4, 7-6; finale: E. Krul - W. den Hol lander 6-4, 6-4. HDC: halve fi nales: H. van Bijsterveldt/M. van Hage - M. Kalkman/D. Schenk 6-3, 6-4; T. Giberius/B. Krans - J. Bierling/P. Brebde 6-4, 3-6, 6-1; finale: Giberius- /Krans - Bijsterveldt/Van Hage 4-6, 6-3, 6-2. DDC: halve Jeugdtitelstrijd Met een finaleplaats voor Jan Siemerink is een voor het Dis trict Leiden zeer succesvol sei zoen afgesloten. De Rijnsbur ger kwam in de categorie tot en met 14 jaar uit tegen de Ha genaar Richard Krajigek. Wel licht geïmponeerd door de en tourage lijnrechters, ballen- jongens en de TROS-televisie, die opnames maakte kwam stand weg om met 7-5 te win nen. Het tweede gedeelte had de Noordwijker minder moeite met zijn opponent: 6-3. Bij de dames was Doris Knott verras send in de finale terecht geko men door een overwinning op Marian Liefbroer. De speelster van Estec zette haar prima spel tot en met de laatste partij door; een 6-2, 6-4 overwinning op Stans Kwaaitaal.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 15