ans op eremetaal lia Stalman stijgt sportuitslagen voriet Jarryd: „Toch ben ik gemotiveerd" Tips voor Duindigt Jeugdrecords in Luxemburg Zilver voor Hagenaar Koen Köneman Sportwereld ZeidóaOowumt VRIJDAG 27 JULI 1984 PAGINA 9 Jck hoogste official jïELES Robert Hel- fhet congres van de we- federatie (FINA) geko- brzitter. De Amerikaan, Jverre de post van secre- Jaal bekleedde, volgt de Ante Lambasa op, die fiere termijn had vol- plaats van Helmick jrgenomen door de Ca- Rrvey. Als nieuw lid in. Bum van de FINA werd Ingeles de Westduitser ^er verwelkomd. Klaas voorzitter van de Ne- Fzwembond, vervult in ■iale bestuur de functie Tngmeester. WASSENAAR Drie rennen en acht drave rijen staan er zondag op het programma van de Wassenaarse baan, Duindigt. De eerste start is om 13.00 uur. Onze tips voor deze meeting. ARDENNENPRIJS: Yick Buitenzorg, Yria P en Yvette S. EIFFELPRIJS: Ygor Peterhof, Yvonne Hazelaar en Yesterday. BORTHFIELDSPRIJS: Mebi, Chantes en Bright Hollow. VOGEZENPRIJS: Wilma N, Volant Princess en Ylanda Faune. APENIJNENPRIjS: Vin cent Fortuna, Yokohama W en Torino Majo. GOLD CUP: Boxberger Civano, Life Line en Boxberger Ro meo. PYRENEEENPRIJS: Wellborn Dean. Vino Bui- tenlust en Vip D. TAUNUSPRIJS: Waystar Mendel, Uropina D en Tamara Rita. SEA HAWKPRIJS: Fabe- ro, Go Go en Tribal Call. BALKANPRIJS: Uno Haze laar, Trust Skoatter en Tydi Flower. ALPENPRIJS: Wicky Sypesteyn, Yves Hazelaar en Woraz Fez. DAMES LOPEN TIEN KM IN SEOEL LOS ANGELES Het olympisch atletiekprogram- ma van de zomerspelen van 1988 zal worden uitgebreid met een 10.000 meter voor dames. Aan de hand van de ervaringen in de Zuidkore- aanse hoofdstad zal het IOC beslissen of het loopnummer ook op de Spelen erna zal worden gehandhaafd. Het olympisch programma wordt in totaal uitgebreid met drie damesnummers; de 10.000 meter, de 470-zeilklasse en de solo bij het kunstzwemmen. Voetbalstaking in Chili voorbij SANTIAGO De staking in het Chileense voetbal is voorbij. Uni- versidad de Chile heeft toege zegd de achterstallige salarissen van de spelers te betalen. Dit maakte de aanvoerder van Uni- versidad, international Oscar Wirth, in Santiago bekend. Het eerste elftal van Universidad weigerde de openingswedstrijd van de Chileense competitie af te werken omdat over juni nog geen salaris en over mei nog geen premies waren uitbetaald. Het jeugdteam, dat de topselectie verving, verloor zondag met 2-0 van Rangers. LUXEMBURG Twee Nederlandse estafetteploegen hebben tijdens de Europese jeugdtitelstrijd zwemmen in Luxemburg nationale records ver beterd. Mark Weijtmans, Robin Makel, Maurice van de Berge en Henk Tempelman noteerden op de 4 x 200 meter vrije slag een tijd van 7.57,21. Het kwartet eindigde daarmee als zesde. In de series hadden de Nederlan ders als 8.00,62 geklokt. Het oude record stond op 8.05,88. De vier Neder landse meisjes, die op dit nummer startten, werden ook zesde in een nieu we recordtijd. Karin Brienisse, Margit de Pon, Baukje Wiersma en Ingrid Baars finishten na 8.37,41. Dat was een verbetering van de oude toptijd met 38-honderdste seconde. Het dichtst bij de medailles kwam Karin Brie nisse, die op de 100 meter vrije slag in 58,26 seconden als vierde aantikte. Als tweede (57,84) had zij zich voor de eindstrijd geplaatst. In Luxemburg sneuvelden drie Europese jeugdrecords. Bij de jongens zwom de Oostdut- ser René Wanzlik de 100 meter vrije lag in 52,69 seconden. De Hongaar Josef Szabo klokte op de 400 meter wisselslag 4.30,12 en vier Oostduitse meisjes (4 x 200 meter vrije slag) verwezenlijkten een nog nimmer ver toonde 8.26,26. Langi leidt i er in golfstrijd ARNHEM Bernhard Langer heeft na de eerste dag van het open Neder lands golfkampioenschap, op de banen van de Ro- sendaelschee Golfclub in Arnhem, de leiding stevig in handen. De Westduitse topspeler had 64 slagen nodig voor de achttien holes, drie minder dan zijn voornaamste tegen stander na donderdag, de Brit Paul Way. Zijn totaal van 64 betekende een nieuw baanrecord. Ria Stalman lar om voor het ?dert 1948, toen Blankers-Koen in vr0U\t drie persoonlijke •ffelijt medailles vero- waartp de 100 en 200 ranse je 80 meter horden °Yer*de 4 x 100 meter £aP°k nog eerste bij e^derland een gou- justiptiek-medaille te wordji. Woensdagavond jiekwedstrijden in toonde zij aan in )rtreffelijke vorm *ren. ignifieke, tussen twee sklemde, Mount San 1 |/"ïtadion, won de ■TlVItlete het discuswer pen afstand van 69,50 ?elopP hetzelfde stadion endej tien dagen eerder id zijerlandse record op ien ter, de achtste presta- ario tijden. Met die 71,22 „^erbeterde Stalman bionale record, dat zij •n eerder in San Jose meter had gebracht, hun1 v'er nieter.,, De ze- ügu»eter is 6een onover- wij? grens meer voor 1( jaechniek is goed en ik 'Gajieid. Die 69,50 meter vanavond gelijk in "j worp uit en zoiets natuurlijk een enorm luwen. Wanneer ik met een worp van over de ze ventig meter goud zou win nen, is dat voor mij geen gede valueerde medaille door het wegblijven de Oostduitsen Martina Opitz, Meszynski en Gisela Beyer, die op de we reldranglijst van dit seizoen maar net voor mij staan. Opitz en Beyer staan bij een grote wedstrijd ook onder druk en dan komen de worpen van ze ventig meter er ook niet aan de lopende band uit". Ideaal Het Mount Sac-stadion is een ideale plaats voor discuswer pen. Ér staat vrijwel altijd een ideale wind op de werparm en Amerikaanse werpers zweren bij de ring, ^ie iets beneden het maaiveld ligt. Ria Stalman produceerde woensdagavond bij een temperatuur van nog altijd dertig graden de derde worp in haar carriere. Alleen bij haar record van 15 juli kwam zij twee maal verder met de een kilogram wegende discus: 71,22 en 69,72 meter. Ria Stalman, die pas over een week naar het Olympisch dorp trekt, zal zich bij de Olympi sche Spelen uitsluitend con centreren op het discuswer pen.,, Het kogelstoten zit voor in het atletiekprogramma en het discuswerpen achterin. Ik concentreer mij helemaal op de discus. Bovendien heb ik de laatste maand de kogel niet meer in mijn handen gehad". Ria Stalman: vorm lijkt op ide ale moment gekomen. Naast Ria Stalman kwam in Walnut nog een deel van de Nederlandse Olympiërs uit. Het viertal Tineke Hidding, Marjon Wijnsma, Olga Com mandeur en Erik de Bruin was echter 's morgens uit het trainingskamp in San José te ruggekomen en had zich daar na gemeld in het olympisch dorp. Nadat snel de koffers op de kamer waren gebracht, werd de reis naar het ruim 50 kilometer van Los Angeles verwijderde Walnut gemaakt, waar de ploeg bij het begin van de wedstrijd aankwam. De Bruin moest meteen de dis- cusring in en was met zijn 61,34 meter, die hem een vijf de plaats opleverde bepaald niet ontevreden. Het was jammer dat wij zo laat aan kwamen, anders had er beslist meer ingezéten. Dit stadion is voor een discuswerper ideaal." Geen gelegenheid Ook de zevenkampsters Tine ke Hidding en Marjon Wijns ma hadden geen gelegenheid in te lopen voor hun wedstrijd. Het tweetal moest meteen naar de verspringbak. Beiden maakten eerst twee ongeldige sprongen, waarna Hidding in haar derde en laatste sprong uitkwam op 5,85 m en Wijns ma 5,58 m liet opmeten. Tus sendoor werkten de zeven kampsters ook nog de 100 me ter horden af. Het leverde Hidding met een rugwind van 1 meter per seconde een tijd van 13,78 seconden op terwijl Marjon Wijnsma in een andere serie met 1,1 meter per secon de 14,19 liep. De Amerikaanse Stephanie Hightower, die ruim een maand geleden als beste Amerikaanse hordensprintster bij de olympische kwalificatie wedstrijden uit de boot viel, was de snelste op de 100 meter horden met 12,98 seconden. Olga Commandeur, die nog stijf was van de training in San José bleef in Walnut aan de kant. De Chinese wereldrecordhou der hoogspringen, Zhu Jian- hua (2,39 m), stopte nadat hij de wedstrijd met 2,33 meter had gewonnen en de wereld recordhouder op de 100 meter Calvin Smith, die bij de Olym pic trials zich niet kwalificeer de voor de korte sprint, won de 100 meter in 10,11 secon den. De wereldkampioen op de 200 meter had eerder op de avond deel uitgemaakt van de Amerikaanse 4 x 100 meter ploeg, die overigens niet in de ideale samenstelling met Carl Lewis, Canada (38,95) twee honderdste seconde had moe ten toegeven. Beter deed de Amerikaanse dames estafetteploeg het. In de samenstelling Alice Brown, Florence Griffith, Chandra Cheeseborough en Evelyn Ashford kwam de Amerikaan se trein tot een tijd van 42,15 seconden. Alleen Oost-Duits- land was afgelopen zaterdag in Potsdam met 41,70 seconden dit seizoen sneller. Een voortreffelijke prestatie leverde ook de Canadees Mark McKoy, die metl3,27 seconden voor de derde seizoenprestatie zorgde en de zevende aller tij den. NIG SPANNING OP MELKHUISJE ISUM De inter- tennisstrijd op L khuisje zou bij het •n der partijen na- in spanning moe- gjen doordat er na oer?heiden kaf meest- eze'[Js gelijkwaardiger komt. ,senÊedse favoriet An- e gerryd snapt er dan e hats van in Hilver- n he ieuvd ^ils nummer tien van d in de eerste ronde oeien met een speler ujtp 187e plaats van de staat, was- ebba geen verrassing ge- 2upn meevaller was, dat oer/ervolgens zelfs kon tinJ1 tegen nummer 228, rïjïen stress-factor. s z^\vartfinales had het teften gebeuren, einde echte tegenstander. J getalsmatig stond er fen redelijk gevaar op fel: nuinmer 150. Dat "I fsoon, de Westduitser ""1 Keretic, gisteren de .JLvan de tweeduizend ivers stal met zijn ge- iorehand-vegen vanaf ,ne, was meegenomen. tg was er niet minder [end om: 6-1, 6-3 voor Zweed, die Keretic Arj voor de vijfde keer duels) had verslagen, farryd dus in de halve De 23-jarige Zweed Anders Jarryd (foto) treft in de halve tennisfinale de Argentijn Carlos Castellan. den te verhitten, zal moeten blijken. De twee heren hebben nog nooit tegen elkaar ge speeld en naar zo'n eerste con frontatie mogen de liefhebbers dan reikhalzend gaan uitzien. ken, dat Jarryd morgen toch niet zoals gepland zal door- en wie treft hij daar? dringen tot de finale. De Ar- Castellan, notabene gentijn Castellan maakte na- ,2e 169 van de wereld, melijk een zeer gedegen in- jr geklasseerd dan Jar- druk tegen Stanislov Birner, opponent. Nu doet een matte Tsjechoslowaak die constant, maakt geen fouten' ee|iter iets interessants zich met 6-1, 6-1 een onwaar- aldus Jarryd. Of hij dat uit be- Jt bij iemand met een dige verliezer toonde in hun leefdheid verklaarde, uit voor- de sensationele kwartfinale-wedstrijd. En Jar- zichtigheid of om de lauwe zou kunnen wek- ryd was onder de indruk van toernooisfeer enige extra gra- Castellan, die stevig tennis paarde aan vastheid zonder zonder daarbij echter vaak naar het net te gaan. ..Castellan heeft zeer harde slagen vanaf de achterlijn, is Top vorm Echt bang is Jarryd vanzelf sprekend niet. Wel voor To- mas Smid, die vandaag tegen Kent Carlsson speelde en van wie Jarryd in 1980 en in 1983 nog verloor. De 23-jarige Zweed verkeert echter in top vorm. Hij: „Ik kijk nooit naar namen. Als ik goed speel, ver sla ik mijn tegenstander. Het lijkt hier misschien of ik te rustig, onverschillig speel. Toch ben ik erg gemotiveerd en geconcentreerd. In de vorm van zijn leven kan elke tegen stander op het Melkhuisje ge vaarlijk zijn. Maar juist omdat ik nu zo goed tennis, kan ik dat heel ontspannen doen. Vandaag sloeg ik zelfs erg goed, vooral mijn lobs. Onge looflijke lobs sloeg ik". Anders Jarryd gaf het als za kelijke informatie. Opschep pen of uren lekker kletsen is niet de gewoonte van Zweedse topsporters, die meer waarde hechten aan echte vriendschap onder elkaar. Voor de eindzege van het in ternationale kampioenschap van Nederland wil Anders Jarryd echt wel zijn best doen. „Ik heb doordat ik meestal in de grote toernooien speel pas twee Grand-Prix-toernooi- en gewonnen in mijn leven", bekende de baseline-speler. „Wij zijn echter ook verplicht per jaar in twee kleine toer nooien uit te komen. Hilver sum is een kleine Grand-Prix maar desondanks belangrijk voor mijn ATP-punten. Een ander voordeel van een min der zwaar evenement is dat je naar je grote vorm kunt toe werken". Die vorm is er al en Jarryd durft zelfs de komende twee weken rustig met vakan tie te gaan, voordat hij in To ronto, Cincinatti en Flushing Meadow een verdere aanval op de top-negen onderneemt. HERMAN JANSEN BEEEE5221 Burgemeester Van Thijn staat de matig opgekomen pers te woord in het Biltmore Hotel in Los Angeles over de kandidatuur voor de organisatie van de Zomerspelen in 1992. Hij wordt ge flankeerd door staatssecretaris Van der Reijden en voorzitter Van der Krol van het Nederlands Olympisch Comité (rechts). Amsterdam ondervond gisteren voor het eerst de concurrentie van Barcelona aan den lijve. De Spaanse stad is inmiddels ook de promotie-activiteiten begonnen. Meteen in actie Een dag na aankomst in Los Angeles, waar het tijdverschil van negen uur met Nederland toch om enige aanpassing vraagt, kwamen de twee Ne derlandse hockeyscheidsrech- ters bij de heren, Rob Lathoü- wers en Gerrit Hagels, al in actie. Het duo leidde een oe fenwedstrijd tussen Australië en Groot-Brittannië. De Brit ten, die in dezelfde poule zijn ingedeeld als Nederland, maakten een uitstekende in- druk Zij dwongen de Austra liërs, favoriet voor goud, een gelijk spel (1-1) af. Overigens werd er over drie perioden van 25 minuten gespeeld. Ook in het damestoernooi is Ne derland met twee scheids rechters vertegenwoordigd. Dat zijn Brigitte de Vries- -Scheeren en Loekie Roeg Belg de jongste De Belg Philippe Ceulenaers, 12 jaar uit Gent. is de jongste deelnemer aan de Spelen. De 1.70 meter lange en vijftig kilo wegende schooljongen is de stuurman van de roeiers William en Guy de Fraigne. „Flupke" Ceulenaers vestigt met zijn leeftijd overigens geen olympisch record. Dat staat nog steeds op naam van de Noorse kunstrijdster Son ja Henie. Zij nam op elfjarige leeftijd deel aan de Winter spelen van 1924. In drie daar opvolgende Spelen veroverde zij telkens het goud. De jonge Belg kondigde in het olym pisch dorp aan bij de volgende Zomerspelen in Seoel even eens van de partij te zullen zijn. Dan als roeier. Bohsvoorzitter krijgt tik De voorzitter van de interna tionale amateurboksbond, de Amerikaan Don Huil, heeft drie dagen voor het congres van zijn A IBA een flinke tik gekregen. De arbiters en jury leden uit Cuba, Bulgarije en Polen mogen bij alle gevech ten optreden. Hull had een voorstel gesteund, dat scheids rechters en juryleden uit „boycottende" landen in geen geval partijen waarbij een Amerikaan is betrokken, zou den leiden. Het voorstel was ingediend door de Ameri kaanse boksbond. De betref fende arbiters zouden niet volstrekt neutraal kunnen zijn. In het dagelijks bestuur was geen meerderheid voor dat idee te vinden. Secretaris Anwar Chowdry uit Pakistan en toernooileider Karl-Heinz Wehr uit Oost-Duitsland wa ren fel tegen. Steens in element Tim Steens was woensdag bij de oefenwedstrijd van het he renhockeyteam tegen India in zijn element. Een paar weken geleden had de Hagenaar niet gedacht dat hij het olympi sche toernooi in Los Angeles mee zou kunnen maken. Steens had immers wegens een ernstige knieblessure al moeten haken en stond op het punt een operatie te onder gaan. De directeur van een autoverhuurbedrijf uit Am sterdam was echter zo met het lot van Steens begaan dat hij spontaan aanbood de reis naar Californië te betalen, zodat Steens toch zijn voormalige ploegmakkers aan kon moedi gen. Zo kon het gebeuren dat Steens dinsdag de overtocht maakte en een dag later op de zonovergoten tribunes van het stadion van East Los An geles College plaats kon ne men om Oranje aan het werk te zien. De knie-operatie is uitgesteld tot een week na af loop van de Spelen. CHAMPAIN De Nederlandse ploeg van gehandicapte sport lieden heeft tijdens de eerste vier dagen van de Stoke Mandevil- le Games vijftien medailles veroverd: drie keer goud, zeven keer zilver en vijf keer brons. Gisteren was er in Champain zil ver voor boogschutters Jozef Weijers uit Kilder en Koen Köne man uit Den Haag alsmede de Nederlandse handboogploeg. Brons was er voor Monique van de Bosch uit St. Oedenrode. Mo nique van de Bosch veroverde haar tweede plak in de open klasse. In de strijd om het brons versloeg de Brabantse tafelsten- nister Mariëlle van de Ploeg uit Geertruidenberg: 21-14, 21-15. Deze was zo ver gekomen door de Europese kampioene Kirc- hmeyer in de tweede ronde uit te schakelen (21-10, 21-23, 21-19). Aan de strijd in open klasse namen 44 speelsters deel. Eef Tam- mel heeft zijn wereldrecord verbeterd. De 26-jarige schutter uit Winterswijk kwam bij het geweerschieten (staande houding) tot een puntentotaal van 390 punten, één meer dan het oude record. Nieuwe voorzitter internationale handbalfederatie SAN DIEGO De Oostenrijkse minister van buitenlandse za ken, Erwin Lane, is in San Diego gekozen tot voorzitter van de Internationale Handbalfederatie. Lanc is de opvolger van de Zweed Paul Högberg. Besloten werd een C-wereldkampioen- schap voor dames in het leven te roepen. Het eerste toernooi wordt in 1987 gehouden. De C-titelstrijd, naar het voorbeeld van het herenhandbal, vervangt de kwalificatieduels voor de B-strijd. Tennis De uitslagen van het A-toernooi op de Rhijen- hof in Wateringen bij het he ren enkelspel zijn: René Moos (als eerste geplaatst)-Marc van Eekeren 5-7, 1-6; Michel Zeg- veld-Michael Moresi (Arg) 6-1, 6-2; Chris Vermeeren-Mani (Ind) w.o.; Vincent van Gelde- heeft een overeenkomst geslo ten met FC Rouen. De verde digende middenvelder, 32 jaar en 48-voudig international, te kende eert verbintenis voor twee jaar. Bertelsen is afkom stig van Seraing. Honkbal De Nederlandse jeugdploeg heeft op de vijfde dag van een internationaal toernooi in Amsterdam met 8-5 gewonnen van Arizona. Chicago, dat California met 6-0 versloeg, leidt met acht punten. Voetbal PSV heeft in Stockholm met 4-1 van de Zweedse eredivisionist Ham- marby gewonnen. Kenneth Brylle, overgenomen van An- derlecht, doelpuntte twee keer, Peter Corbijn (ex-Hel mond Sport) eenmaal, evenals Glenn Hysen. Mats Wahlberg nam de tegentreffer voor zijn rekening. TENNIS Internationaal kampioenschap op het Melkhuisje in Hilversum Herenenkelspel, kwartfinales: Carlos Castellan (Arg)-Stanislov Birner (Tsj) 6-1, 6-1; Anders Jarryd (Zwe)-Damir Keretic (Wdl) 6-1, 6-3. Kwartfinales herendubbelspel: Dy- ke/Mike Fancutt (Aus, 2)-Johnstone- /Doohan (Aus) 6-3, 1-6, 7-6 (7-5); Gunnarsson/Mortensen (Zwe, Den>- -Flego/Mezzadri (Joe/lta) walk over. Satelliettoernooi in Amersfoort (eer ste ronde): Piacentile (Fra)-Yuniz (Arg) 3-6, 7-6 (7-3), 6-2; Don (Ned)-S- hiraishi (Jap) 6-7 (2-7), 7-6 (7-5). 7-5; Martins (Bra)-Schellinger (VSt) 7-5, 6-0; Albert (Ned)-Feenstra (Ned) 1-6, 6-0, 6-4. WIELRENNEN Ronde van Wateringen: Profs (100 km): 1. Oosterbosch 2.31.45, 2. Solleveld. 3. Leo van Vliet, 4. Lubberding, 5. Kelly, 6. Teun van Vliet, 7. Smit, 8. Van der Velde. 9. René Koppert, 10. Raas. 11. Rooks. 12. Langerijs. 13. Van Hooft. 14. Kui per, 15. Veldscholten, 16. Van Ger- wen, 17. Schipper, 18. Lammertink. 19. Fons van Katwijk. 20. Bfoers, 21. Snijders, 22. Adri van Houwelingen, 23 Zoetemelk, 24. Van Meer, 25. Tak, 26. Van der Linde, 27. Heeren, 28. Hanegraaf, 29. Theunisse, 30. Jan van Houwelingen. Amateurs (90 km): 1. Chris Koppert (Poeldijk). 2. P. Kuljs (Vlijmen). 3. P. Hogervorst (Oude Leede), 4. J. Slen- debroek (Geldrop), 5. A. Jansen (Lel den), 6. L. van Beusichem (Maasdijk), 7. J. Gevers (Rijsbergen), 8. J. Hoger vorst (Oude Leede). 9. P. Steevenha- gen (Haarlem), 10. M. Kemp (Made), 11. J. van Wijk (Haarlem). 12. R. Vroom (Haarlem). 13. F. Pirard (Bre da), 14. W. van Montfoort (Lopik), 15. M. Middelburg (Poeldijk), 16. J. Vos (Geffe), 17. J. van der Poel (Hooger- heide), 18. B. Huveneers (Berkel), 19. R. Stlegelis (Dordrecht), 20. A. Her mans (Voorburg) Junioren (60 km): 1. Theo Kortekaas (Hilgersberg); 2 A. Jagt (Woubrugge); 3. O. Anten (Kwintsheul); 4. T. Akker mans (Nieuw Vossemeer); 5. T. Kulj- pers; 6. F. Kersten (Geldrop); 7. T. Cordes (Wilnls); 8. R. de Jong (Wil- nis); 9. M. Piels (Rosmalen); 10. T. Be rends (Culemborg) Nieuwelingen (45 km): 1. Michel Za- noll (Wilnis); 2. R. Luppes (Hooge- veen); 3. D. van der Meiden (Rijswijk); 4. J. van Steen (Fijnaart): 5. E. van Zoelen (Culemborg); 6. L. Overgaag ('s-Gravenzande); 7 J. Hanemaayer (Maasdijk); 8. M. Kokkèlkoren (Noordwijkerbout); 9. E. Ekkelenkamp (Coevorden); 10. R. Wassenburg (Den Helder) gers; 3. A. Kraan (Gouda); 4. K. Dui venvoorden (Noordwijkerhout); 5. K. Zomer (Schermerhorn); 6. T. van Dijk (Zoetermeer); 7. D. Schouten (Haar lem); 8. J. van der Welden (Nleuw- veen); 9. A. de Frel (Rijswijk); 10. H.Graat (Oeffeit) ZEILEN EK Europe-klasse bij Kiel (vijfde race): 1. Hellmich (WDI); 2. Petersen (Den); 3. Andersen (Noo); 19. Kim Tan (Ned); 20. Wessel van Leeuwen; 55. Enk Stibbe (Ned); 57 Gutdo Kats (Ned); 65. Ron van Teljllngen (Ned). Alex Hoeve finishte niet. Stand algemeen klassement: 1. Hell mich 11 punten; 2. Petersen 21; 3. Pollen (Noo) 38; 11. Van Leeuwen 66; 14 Tan 84; 34. Hoeve 141; 37. Kats 151; 46. Sibbe 180; 75. Van Teijlingen 295 -

Leidse Courant | 1984 | | pagina 9