'ympia en haar baron: erihaanse propaganda It Belgische televisie brengt sport-ontbijt Sky-Fi Music popprogramma rond hitlijsten in tOIO/TELEVISIE CcidaeSowiwnt VRIIDAG 27 JULI 1984 PAGINA 11 JRGROEP MEDIANOTA: S-programma's niet ingrijpend wijzigen JAAG De huidige NOS-pro- a's moeten in grote lijnen ongewij- ijven. Dit stelt de door minister ian van WVC ingestelde Stuur- itvoering Medianota in een eerste en de omroepverenigingen, wil echter de gegroeide praktijk voortzetten. De stuurgroep vindt ook dat het facilitair bedrijf van de NOS zelfstandig moet wor den en tot een nv moet worden omge- dat gisteren door het ministerie is bouwd. De afdeling koren en orkesten zou ïceerd. „De NOS-programmering een aparte dochter-nv van het facilitair tie toekomst moeten aansluiten bij bedrijf van de NOS moeten worden. Voor lige praktijk", aldus de stuurgroep, de rest wordt een opsplitsing in onderde- heil ziet in een nieuwe opzet len niet nuttig geacht. De nieuw op te NÖS-programmataak, richten programmastichting (ter ital omroepen vindt dat de NOS ging van het huidige NOS-bestuur) zal jramma's kan afstoten, omdat die Ier de eigenlijke taakopdracht van vallen. Dergelijke programma's dan door de diverse omroepen worden gemaakt. De stuurgroep, •steld uit hogere ambtenaren van vertegenwoordigers van de NOS stuurgroep. volgens de stuurgroep uit dertien leden kunnen bestaan, met een meerderheid van acht zetels voor de omroepverenigin gen. De programmastichting zou geen aandeelhouder dienen te worden in het verzelfstandigde facilitair bedrijf, aldus de Pauline Broekema van NCRV naar NOS HILVERSUM Pau- line Broekema wordt met ingang van 1 no vember algemeen ver slaggeefster bij het NOS-Journaal. Zij komt van de NCRV, waar zij sinds 1979 werkte bij Hier en Nu- -radio. De 30-jarige Broekema volgt Hugo van Rhijn op, die ver slaggever bij het Jeugdjournaal is ge worden. BRUSSEL De BRT zendt vanat maandag gedurende de Olympische Spelen een ontbijtshow uit. Dit sport- en praatprogramma zal dertien keer, dage lijks van 7.30 uur tot en met 10 uur op BRT 2, te zien zijn. De vaste presentato ren voor dit ochtendprogramma zijn Carl Huybrechts en Jan van Rompaey. De uitzendingen worden voor het groot ste deel gevuld met nieuws van de Olympische Spelen. De BRT-sportdienst stuurde zeven verslaggevers naar Los Angeles. In België zijn drie ploegen aan het werk. Het ochtend-programma is in twee blokken verdeeld. In de eerste helft worden de belangrijkste gebeurtenissen van de afgelopen nacht getoond. De be doeling is dat voor de mensen de deur uitstappen om te gaan werken, ze op de hoogte zijn van de laatste records. Bo vendien zal de BRT in het eerste uur ook de belangrijkste finales en andere uitzonderlijke prestaties laten zien. In het tweede blok van de ontbijttelevi- sie-uitzendingen komen sportgebeurte nissen aan de orde die leuke beelden hebben opgeleverd, maar die niet direct grote waarde hebben. In dit gedeelte (vanaf ongeveer half negen) zal ook ge sproken worden met studio-gasten en komen andere actualiteiten aan bod. Andere vaste items zijn het weerpraatje van Jan Bomans en de drie nieuwsuit zendingen aan het begin, in het midden en aan het einde van de ontbijttelevisie. RSUM Het zal me- tliefhebber vermoede- ijn opgevallen: komend ide beginnen in Los de Olympische Zo len. Het om de vier jaar rende evenement is alweer aan de 23e be. Althans, volgens de gebruikelijke jaartelling, (ioordat baron Pierre de tin aan de basis stond eerste Spelen van deze r'8e Pie tijd (Athene 1896) jn het oude Grieken- |j vele van dergelijke vacaties plaatsgevonden, de °jtien eeuwen pauze, be- n Nejg Coubertin het evene- zat wjf, ere te herstellen. En e aaitje <je gedenkwaardige „Dames en heren, hanir heeft Olympia gesla- van Was haar vlam ge- publfToch weigerde de geest Olympische Spelen te i. Nu ten langen leste is rezen". rd vgle diepere achtergron- dit verstrekkende be- zulle,e minstens even rigou- atuuigevolgen en alles wat In het einde van de vo- apafeuw daaromheen af- er erf, verhaalt de televisie- pubipiympia en haar baron". LeylPS brengt de in tweeën natuite film vanavond (Ned. ?gger 19.50 uur) en morgen- Er (Ned. I om 21.20 uur) op vierm. het produkt van de var^aanse re8isseur Alvin Spanning, drama en t ^il een fikse portie hu- jn tot een amusant ge- erweven, dat het aan- nuhoewel bijna vijf uur .n de royale kant is) be nard is. De rolverdeling amper sprekende na- Hunt Block (I) speelt Robert Garrett (r). mét! De Amerikaanse atletiekploeg voor de Olympische Spelen van 1896 in Athene. 1 iai men weliswaar niet fameus, maar de sportieve actieradius van de heren atleten (dames mochten toen immers alleen nog maar toekijken) wordt zorgvuldig afgewisseld met boeiende, vaak geestige con versaties. Voorbereiding De hoofdrol is weggelegd voor de Franse Amerikaan Louis Jourdan, die de charmante ini tiatiefnemer baron Pierre de Coubertin passend gestalte geeft. David Ogden Stiers speelt Dr. William Milligan Sloane, professor aan de uni versiteit van Princeton, die het dertien leden tellend Ame rikaanse atletiekteam naar menig succes (in totaal twaalf gouden medailles) leidt. De voorbereiding op de veelom vattende trip naar Hellas stuit aanvankelijk op nogal wat problemen vanwege bijvoor beeld de bekrompen ideeën van de toenmalige samenle ving, maar gaandeweg wordt de Stars en Stripes alle eer aangedaan en schaart heel Amerika zich achter hun sporthelden. Die nogal chauvinistische op waardering van de mannetjes putters uit de Verenigde Sta ten is één van de weinige sto rende elementen in deze pro- duk.tie In strijd met de ge schiedenis ook, want hoewel stellig wordt beweerd dat het verhaal volledig waarheidsge trouw wordt weergegeven, spreken de geschiedenisboe ken wel degelijk andere taal. Inderdaad behaalden, volgens die historische overleveringen, de Yankees in Athene een „goldrush" zoals straks ook van de hedendaagse vedette Carl Lewis wordt verwacht. Echter, de getoonde giganti sche verschillen met meestal de Griekse gastheren (in wer kelijkheid niet meer dan se conden of centimeters) en de afloop van de nu eenmaal meest klassieke marathonloop wanneer uitblinker Robert Garrett (Hunt Block) de Griekse volksheld Spiridon Louis (Nikos Zaigos) de voor rang gunt, is toch niet ge speend van enig nationaliteits gevoel. Opwarmertje Hoewel met veel humor tot uitdrukking gebracht in het steeds weer herhalen van het Amerikaanse volkslied, krijgt de kijker toch ook onwillekeu rig een „opwarmertje" voor Los Angeles voorgeschoteld, waar immers, friede dankzij de welbekende boycot van de Sovjet Unie-plus-kameraden, een Amerikaanse overheer sing wordt verwacht. Een pro paganda-stunt van de eerste orde, die aan de andere kant van de grote plas dan ook bij elke gelegenheid wordt aange wend om toch vooral te wijzen op de favorietenrol die de Amerikaanse deelnemers als geen ander spelen. De „We are the greatest"-in- doctrinatie wordt op z'n Ame rikaans voortgezet in het dui delijke streven alle andere aanwezige landen (toen nog maar twaalf overigens) te kijk te zetten. De Britten worden wat bespottelijk gemaakt met hun aristocratische opvattin gen en gebruiken. De enige deelnemende Australiër blijkt de zoon van een banneling en een Franse atleet draagt spe ciaal witte handschoenen om dat „de Griekse koning toch op de tribune zit". De andere aanwezige nationaliteiten wor den zeifs grotendeels gene geerd om meer en meer aan dacht te kunnen besteden aan de Amerikaanse zegereeks. Wat desalniettemin resteert, is een aardig voorproefje van de vele uren televisie die de sportliefhebbers de komende twee weken vanuit Los Ange les te wachten staan. Louter positief is de moderne situatie natuurlijk niet: van de nu zo centraal staande commercie moest men in 1896 nog niets hebben, toen kon nog worden gesproken van waar amateu risme. En zeg nou zelf, wat is daar na de voorgaande 22 afle veringen van de Spelen van overgebleven? Eén feit staat nog steeds als een paal boven water: de olympische gedach te, dat deelnemen belangrijker is dan winnen, leeft nog voort. Wellicht tot geruststelling van de Nederlandse deelnemers, die in Athene destijds alleen nog maar schitterden door af wezigheid. DICK KIERS LONDEN De Britse satel liet-televisie Sky Channel komt vanaf maandag met een nieuw popprogramma „Sky-Fi Music". De shows, die dage lijks worden uitgezonden tus sen zes en zeven uur, worden voor een groot deel opge bouwd rond internationale hit lijsten. „Sky-Fi Music" is één van de eerste eigen produkties van het televisie-station. De shows zijn de eerste aanzet tot de tot standkoming van een serie muziekprogramma's, die vanaf 1 januari 1985 het video-clip programma „Music Box" moe ten vervangen. Het contract met Thorn-EMI, die „Music Box" produceert, loopt name lijk aan het eind van het jaar af. Aangezien „Music Box" in middels is uitgegroeid tot een zelfstandig tv-station in Ne derland o.m te zien in Rhe- nen dat zestien uur per dag via de satelliet poppro gramma's uitzendt, zal het contract niet worden verlengd. Om van een grote kijkdicht heid verzekerd te zijn, werden drie in Engeland zeer beroem de disc-jockeys ingehuurd. Het zijn Gary Davies, Tony Black burn en Pat Sharp. Ze werken alle drie voor de BBC. Tony Blackburn zal het minst in beeld komen. Hij heeft alleen op dinsdag zijn eigen „Tony Blackburn Show". De reden waarom Sky Chan nel de drie disc-jockeys in huurde, was om meer inhoud aan de programma's te geven, dan momenteel het geval is in de „Music Box"-uitzendingen. De drie video-jockeys zijn goed op de hoogte van de ge beurtenissen in het pop wereld je. De programma's, die in een ruimtevaart-decor zijn gesto ken, hebben eenzelfde opzet als een radio-show. De disc- jockeys worden bij het maken van de uitzendingen „gehol pen" door een robot, Quadron genaamd. Op zondagavond krijgt „Ski-Fi Music" een speciaal karakter omdat dit programma wordt gepresenteerd door een gast- video-jockey. Tijdens de eerste Gary Davies. vooral hitparade programma's. zondag-uitzending (5 augustus) is dat Holly Johnson van de popgroep Frankie Goes To Hollywood. Hij draait zijn fa voriete video's. De programmering ziet er als volgt uit. Maandag: De Amerikaanse hitlijst met Gary Davies. Dinsdag: The Tony Black burn Show. Woensdag: De Engelse Top 50 met Gary Davies of Pat Sharp. Donderdag: Blast from the past. Oude video-opnamen ge presenteerd door Pat Sharp. Vrijdag: De Europese hitpa rade met Gary Davies of Pat Sharp. Zaterdag: Dance Party. Veel disco-getinte video-clips met Pat Sharp. Zondag: The Sunday Show met een gast video-jockey. Deze is meestal afkomstig uit de popwereld. Programma-directeur Gary Davey hoopt dat de shows de kijkdichtheid van Sky Chan nel nog zal vergroten. Momen teel stemt dagelijks ongeveer twintig procent van de Neder landse kabelkijker af op Sky Channel. Daveys trots: „De cij fers bewijzen dat wij hard op weg zijn om erg populair te worden". HANS PIËT Pat Sharp gaat ook terug in de tijd. Gelukzoeker Bettina von Reppen is ontrouw zo n zware Helling geweest, dat zij ig nog steeds niet te t*G is. Intussen heeft Ro ndere zorgen. Uit geld- Jis hij gedwongen een tuire als sP°orwegarbei- lde 'zoeken. Om niet op te mjneldt hij zich onder de van Cliff Warwick en )nd van zijn vakkennis ok W zich snel omhoog te s erRij wint het vertrou- dt &n zijn collega's, waar- 11e ij hen later van een po- plundering kan af- is m. Het uitblijven van >g maakt hen opstan- dertp het laatste moment rdigfiettina het spoorweg- ten f van een financiële on- 1 "°'<7 te redden. dit val?Wr Neder,and 1- aflevering on- caJf Basil Davidson hoe hettikaanse volkeren erin 'gd zijn tot ontwikkeling nen in totaal verschil- omstandigheden en te- van een vijandige ing. Hiervoor koos Da- van drie oervolkeren uit, vooiots, een herdersbevol- ieliij het noorden van Ke- Sukurs, een bergvolk tvoi Nigeria en Kameroen Dogons, een volk van woi in Mali. an n Vur Nederland 1. i inejjeval Leon ^r]5ernstein, een enthou- le jctivist in de jaren zes- J®jf na vijftien jaar op de van hem en zijn ge- een teru9 en moet erken- f %t er maar weinig van eet 9eb,even- ln die tijd p ïeon onder om gevan- iraf te ontlopen. Thans 6 hij die verantwoorde- nl* niet langer af te ePn en zich aan te ge- ;m[j weet echter niet, dat an intussen amnestie is duQd. In Leons ogen heb- ie srzetsdaden geen am- nodig. Daarom roept te t vroegere makkers bij -la' voor een grote de- statie. ^Hur Nederland 2. Van het Dolly Dots-concert in het Amsterdamse theater Carré wordt vanavond het tweede deel uitgezonden. Ned. II om 19.12 uur. NEDERLAND 1 AVRO 16.00 AVRO's Sportpanorama presenteert: De internatio nale tenniskampioenschap pen van Nederland. Beel den van de kwartfinales. KRO 18.55 Vluchtelingeneiland (15), jeugdserie. In Sydney vernemen Jemma en Nipper dat Tom dood zou zijn. Ze gaan terug naar Molly's herberg. KRO 19.25 Cijfers en letters, spel- programma. NOS 20.00 Journaal. KRO 20.28 De gelukzoeker (7), Duitse dramaserie. Onder de naam Cliff Warrick vindt Robert een baantje als spoorwegarbeider. Op grond van zijn vakkennis kan hij zich snel omhoog werken. 21.30 Brandpunt. 21.55 Hallo Larry, Amerikaan se serie. Larry's vader komt op geheel eigen wijze op voor zijn zoon. 22.20 Afrika (2), documentaire serie over de geschiedenis van Afrika, van Basil David son. Afl.: Een werelddeel bedwongen. NOS 23.25 Journaal. 23.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.40 Sesamstraat. 19.00 Journaal. TROS 19.12 Dolly Dots in concert (2), optreden in Carre van 5 maart j.l. 19.50 Olympia en haar baron (The first Olympics). Tv-spel in twee delen over de eerste moderne Olympische Spe len van 1896. Afl. 1: Voor straf naar Athene. Een klein groepje mensen is bezeten van het idee het sportfestijn van de oude Grieken te la ten herleven. (Zie elders op deze pagina). NOS 22.30 Journaal. 22.45 HV: Het geval Leon, Amerikaanse speelfilm van Daniel Attias. Een humoris tische terugblik op de gene ratie van de zestiger jaren. TROS 23.15 Come Back, Nederland se speelfilm van Jonne Se- verijn (1981). Met:o.a. Theu Boermans, Sylvia Millecam en Annelies Knoop. Ab Goeree wordt na een onge luk gedwongen in een rol stoel verder te leven. Zijn huwelijk loopt stuk en hij verliest zijn zelfvertrouwen. Basil Davisson presenteert de serie „Afrika, de geschiedenis van een werelddeel". Ned. II om 22.20 uur. Duitsland DUITSLAND 1 16.10 Folkfestival. Rechtstreeks ver slag van het jaarlijkse folkfestival op het Domplein in Keulen. 17.50 Tageaschau. 16.00 Hier und Haute. 18.15 Freundinnen. 16.40 Nochmal daaselbe... 19.00 Geschichten von nebenan. 20.00 Tageaschau. 20.15 (ZW)Frau Luna, Duitse speel film van Theo Llngen (1941). Direc teur Knoppe (Will Dohm) van het Ber- lijnse Apollotheater is hevig veront waardigd als de première van Paul Linckes operette „Frau Luna" op Ou dejaarsavond niet door dreigt te gaan. De autoriteiten maken bezwaar tegen de schaarse costumering van de balletdanseressen. De aangewe zen man om de opvoering te redden is president Lüdecke (Georg Alexan der) van de „Thusneldenbond", die in zijn functie de zeden bewaakt. Hij heeft in het geheim een verhouding met de ster Vera Waldner (Lizzl Wald- müller). 21.50 Gott und die Welt: Gospodi pomilujl - Herr erbarme dich unser. 22.30 Tagesthemen, met: Bericht aus Bonn. 23.00 Moment mal, praatprogramma vanuit Hamburg. Aansl.: Tagesschau. DUITSLAND 2 17.00 Heute. Aansl.: Aus den Lander. 17.15 Tele-lllustrierte. 18.10 Mein Name ist Drops, teken filmserie. Aansl.: Heute-Schlaazeilen. 18.30 Brigitte und ihr Koch: Stacked Frittata. Met Brigitte Mira en Franco Palumbo. 18.56 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Aualandjournal. 20.15 Der Sport-Spiegel. „Damals, 1932". Over de Olympische Spelen van 1932. 21.15 Tele-Zoo, natuurserie. 21.45 Heute-joumal. 22.05 Aapekte, cultureel magazine. 22.45 Es mu0 nicht immer Kaviar sein (7), tv-serie naar de roman van Johannes Mario Simmel. 23.45 Heute. 23.50-01.30 (ZW)Ekel (Repulsion), Engelse speelfilm (1964). Roman Po- lanski's eerste film buiten Polen „Re- pulsion" vertelt de geschiedenis van de eenzame jonge vrouw Carol (Ca therine Deneuve), die steeds meer vervreemdt van haar omgeving. In een Innerlijke wereld sluit ze zich af voor de gruwelen van de samenle ving. Samen met haar levenslustige zuster Helen (Yvonne Furneaux) woont ze in een voorstadje van Lon den. Als Helen met haar getrouwde vriend Michael (lan Hendry) op vakan tie gaat. blijft Carol in paniek achter, krijgt hallucinaties en begint in een vlaag van waanzin te moorden. DUITSLAND 3 WDF 18.30 Rudi macht's möglich, Rudl Carrell vervult kinderwensen. 19.00 Aktuelle Stunde, met: Blick- punkt Dusseldorf. 20.00 Tagesschau. 20.15 III nach Neun, praatprogram- 22.05 Hetz mich nicht, liedjes en mu ziek met Astrld Jacob. 22.45 Bill Ramsey: mal so, mal so, amusementsprogramma. 23.40 Journaal. Michael Caine speelt als Alan Breek de hoofdrol in de speel film "Gekidnapt". BRT 1 om 20.15 uur. BRT 1 18.00 Doctor Snuggles, kleuterserie. 18.05 Klein, klein kleutertje. 18.20 Blake's Seven (4), SF-serie. 19.10 Tijdrover. Lieve plantjes. 19.20 Programma van de Groene Omroep. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Gekidnapt (Kidnapped). Engel se speelfilm van Delbert Mann (1971) naar de roman van Robert Louis Ste venson. Terwijl op Nederland de avonturenserie „Kidnapped" bijna is beëindigd, wordt op dit net de speel filmversie van hetzelfde boek uit 1971 uitgezonden. De avonturen van de Schotse opstandeling Alan Breek aan het einde van de zeventiende eeuw en de |onge David Balfour, die door zijn oom Ebenezer van het familiefor tuin wordt afgehouden worden nu be leefd door resp. Michael Caine en La wrence Douglas. 22.00 Fred Astaire 85 jaar. Kompila- tiefilm met filmfragmenten, interviews en werkopnamen van de "acteur en danser Fred Astaire, die op 10 mei van dit jaar zijn 85e verjaardag vier de. Er wordt teruggeblikt op de schit terende carrière van Astaire vanaf het begin, toen hij met zijn zuster Adele op de planken stond. Vee) aandacht wordt er besteed aan de glorietijd met Ginger Rogers. Ze werden het beroemdste danspaar uit de filmge schiedenis. 22.50 Journaal en Coda. RTBF 1 18.50 RTBF: Bonjour la fète, met Guy Lemaire. 19.05 Ce soir, regionaal programma. 19.24 Quiz: Ik luister naar de RTBF - Ik kijk naar de RTBF. 19.30 Journaal. 20.00 Boula Matarj (1). documentaire. 22.15 Profession: Directeur foto. Sven Nykvisi, cameraman van Ingmar Bergman. 22.45 Journaal. TV 5 19.00 Programmes pour la jeunesse. Le chansonnier de papier, raconte quand tu ètais petite en La cuisine voyageuse. 19.30 La veuve joyeuse. Operette van Franz Lehar. 21.40 Les chaumières Picardes. Re gionale documentaire 21.55 Monsieur Cyetopéde. Komi sche schets. BBC 1 17.20 Play school. 17.45 Wacky races, jeugdserie. 17.55 Newsround extra. 18.05 Children of the Fire Mountain, 18.35 Bananaman, jeugdprogramma. 18.40 Journaal. 18.55 Regionale magazines. 19.40 The Big Bus, Amerikaanse speelfilm van James Frawley (1976). Met: Joseph Bologna, Stockard Channing. John Beek e.a. 21.00 Olympic Grandstand Pre- vieuw. 22.00 Journaal. 22.25 Starsky and Hutch, serie. 23.15 The Climber. 23.46 Nieuwsoverzicht en weerbe richt. 23.50 A fistful of dynamite, speelfilm. BBC 2 19.10 Nieuwsoverzicht met onderti teling. 19.15 One of the family, serie over huisdieren. 20.30 R.A. Summer Exebition. 21.10 My Music. 21.35 Gardener's World. 22.00 Rhoda. 22.50 Women of our century. Afl.: Paula Vezeley 23.05 WK Bowls: Outdoor F en S fi nale. 23.35 Newsnight. 00.20 Cricket. ITV 17.00 Rainbow. 17.20 The Moomins. 17.25 EMU'a all-live pink windmill show. 18.15 Olympics 84. 18.45 Nieuws. 19.00 About Anglia. 20.00 Gambit. Quiz onder leiding van Tom O'Connor. 20.30 Simon Simon. Afl: Shadow of Sam Penny. 21.30 I thought you'd gone. 22.00 Shine on Harvey Moon. Afl: Spring will be late this year. 23.00 News at ten. 23.30 Judge Dee and the Monastry murder. Amerikaanse tv-film (1974). 01.15 Jimi Mamou sings. SKY CHANNEL 17.00 Music Box. Video-clips. 19.00 Cartoon time. Fred Basset. 19.05 Mr. Ed. Afl.: Ed cries Wolf. Mr Ed heeft Wilbur inmiddels zoveel leu gens verteld, dat Wilbur het paard niet meer gelooft als deze vertelt dat er een dief in huis is. 19.30 Green acres. Afl.: Culture. Lisa nodigt een beroemd dirigent uit. Als de man in Hooterville arriveert, hoort hij pas dat hij de brandweer-fanfare moet leiden. 19.55 Bearcats, Afl.: Bitter Rats. Hank en Johnny krijgen de opdracht een boer te ontmaskeren die kost baar metaal aan de Duitsers ver koopt. 20.45 Starsky en Hutch. Afl.: Iron Mike. Het duo wordt extra waakzaam wanneer een gangster, een politle-in- specteur een envelop overhandigt. 21.35 The Davis Cup. 22.30 The nature of things. Afl.: Evo lution of flight. 23.00-01.00 Music Box. Video-clips. De eigenwijze muis Ine Miene is te zien in „Sesamstraat". Zaterdagmorgen ITV om 10.30 NEDERLAND 1 DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau und Tagesthe men. 10.30 Der Sport-Spiegel. Da- mals 1932, X. Olympiade. 11.25 Gott und die Welt (herh.). DUITSLAND 2 11.45 Programma-weekoverzicht. RTBF 1 09 00-13 00 T.l.t.klt BBC 1 07.20 Tv-cursussen. 09.40 Saturday Picture Show. 11.52 Weerbericht. 11.55 Grandstand, sportmagazine met nieuwsoverzicht. BBC 2 07.25 Tv-cursussen. ITV 07.25 Tv-am. 10.25 No. 73. Kinder programma met o.a. Sesamstraat. 12.00 The world of sport. Cup-finale. HILVERSUM 1 NOS: 18.00 Nieuws KRO: 18.06 Echo-magazine. 19.02 Pierement. 19.30 Lachen mag van God. 20.03 Country time. 21.02 Nine o'clock jazz. 22.02 Goal. NOS: 23.07 Met het oog op morgen. VOO: 0.02 Stemband. 2.02 In the mix. 3.02 Pe ter Teekamp. 5.02 Ook goeiemorgen. HILVERSUM 2 NOS: 18.00 Nws. VARA: 18.10 Wie doet de afwas? Overh.voorl.: 18.30 Onder anderen. VARA: 18.40 Het circuit. 19.00 De vliegende VARA: En veel succes met uw progr. 20 00 Nws. 20 03 78-toeren op vrijdag RVU: 21.40 Voorbije tijd. NOS: 22.00 Surinaamse muz. 22.30 Nws. 22.40 Oost-West. VARA: 23.00 Het zout in de pap: Terug naar Rottu merplaat. 23.55 Nws. HILVERSUM 3 VOO: 15.03 Top Veer tig. NOS: 18.04 De avondspits. VOO: 19.02 Bart en Inkel. 22.02 Countdown Cafe. HILVERSUM 4 NOS: 20 00 Europees Concert Podium: Der hochmuetige. gestuerzte und wieder erhabene Groesus, van Reinhard Keiser uitge voerd door het Orkest v.d. Wiblinger Festspiele met solisten. 22.05 NOS- -jazz internationaal. EBU Jazz Festival 1980. HILVERSUM 5 (Vla AM-zender Hilver sum 1) NOS: 19.02-19.40 Nieuws voor buitenlanders. 19.02 Bulletin in het Marokkaans- Arabisch. 19.10 Bulletin in het Berbers. 19.20 Bulletin in het Turks. 19.30 Bulletin In het Spaans. RADIO RIJNMOND leder uur Rijn- mond-nws in aansluiting op het ANP- nws. 16.30 Middagmagazine met Henk van Hoorn. Morgen HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws VARA: 7.03 Hallo hier Hilversum! (7.50 Weeroverzicht. 8 06 Dingen van de dag. 8.30 De situatie op de weg. 8 45 Gratis en voor niks - informatie evenementen. 9.03 Het socialistisch strijdlied. 9.10 Toeristische tips. 9.25 Weeroverzicht). 9.30 Haal het doek "maar op. 10.03 De stand van zaken. 11.03 Tussen glimlach en ovatie. HILVERSUM 2 TROS. 7.00 Nws. 7.11 TROS nieuws-show. NOS: 9.05 NOS- -sportief. 9.24 Waterst. 9.30 Nws. TROS: 9 33 TROS nieuws-show. HILVERSUM 3 leder heel uur nieuws. NCRV: 7.03 Vroegop. 7 30 Rabarba- ra. 8.03 Pop non stop. 9 03 Gospel- -rock. 10.03 Popsjop (ca. 11.30 Weer man Hans de Jong). HILVERSUM 4 AVRO: 7.00 Nws. 7.02 Dag nacht, dag dagl (8.00 Nws). 9.00 In de kaart gespeeld. 10.15 Concerto Mattinale. 11 30 Klass. kamermuz. RADIO RIJNMOND 10.00 Weekagen da 10.30 Weekonderwerp: Milieu - Het slib door Nico Haasbroek; repor tage. studiodiscussie en reakties. Annette van Trigt en Alfred Lagarde onthalen sterren uit de inter nationale popwereld ter opluistering van „Countdown Café". Hil versum 3 om 22.02 uur.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 11