m Veldscholten bang voor terugslag TENNIS CIRCUIT Herman van der Capellen start als favoriet in eerste toernooi Dekker TOURPRIJSVRAAG sportuitslagen T0UR DE FRANCE SPORT gcldócSotucmt DINSDAG 10 JULI 1984 PAGIN^ Ku Klux Klan bedreigt ook sportlieden Sri Lanka COLOMBO Het Olympisch Comité van Sri Lanka heeft bekend gemaakt, dat zijn atleten voor de Zomerspelen zijn bedreigd door een groepering, die claimt de Ku Klux Klan te zijn. Een official verklaarde dat de brief, die zaterdag was binnengekomen, is gepost in de Amerikaanse staat Virginia. Hij gaf een citaat uit het epistel, waarin stond dat „Olympische medailles bestemd zijn voor blanke atleten en niet voor zwarte en gele apen". De minister van sportzaken Vincent Perera vertelde het dreigement niet serieus te nemen, maar het niettemin deze week in het kabinet ter discussie te stellen. De vier man sterke afvaardiging van Sri Lanka verblijft momenteel al in Los Ange les. Eerder heeft het Olympisch Comité van Maleisië een dergelijke brief ontvangen. 13e Etappe] 11 JULI 220'/.km Vlllffrtnch* d» Rouarau* BI AON AC Canada en Taiwan debuteren in honkbalweek HAARLEM De dertiende Haarlemse honkbalweek, die van 14 tot 22 juli in het Pirn Mulier-stadion in Haarlem wordt gehouden, telt onder de deelnemers twee debutanten: Canada en Taiwan. Canada beschouwt de honkbalweek als een laatste „warming-up" voor het Olympisch demonstra- tietoernooi (van 31 juli tot 7 augustus in het imposante stadion van de Los Angeles Dodgers), maar ziet de week in Haarlem tevens als het „kampioenschap van de Oude Wereld". Het Neder lands negental zal zondag 15 juli aantreden tegen Cana da. Het meespelen van Taiwan heeft de organisatie wel en kele moeilijkheden bezorgd. Zo mogen er geen nationale volksliederen worden ge speeld, met uitzondering van het Wilhelmus, en geen vlaggen worden gehesen. Een en ander op dringend verzoek van het ministerie van Buitenlandse Zaken, dat anders vreest voor di plomatieke maatregelen van de Volksrepubliek Chi na. De officiële naam Tai wan ROC mag niet worden gebruikt, maar slechts de aanduiding Taiwan is toege staan. Twee Amerikaanse college teams completeren het deel nemersveld: de Washington University, versterkt met enkele gastspelers van an dere universiteiten, en de Iowa State University uit Illinois, die als tweede is ge ëindigd in de competitie van de „Big Ten". Sport op tv 15.45 uur (België 1): Tour de France, Saint Girons- Blagnac. 16.30 uur (Nederland 2): Tour de France. 18.15 uur (Nederland 2): Tour de France, samen vatting. MET JEAN NEUSSEN IN DETOUR 1 GUZET NEIGE Hij zit tien minuten lang, het hoofd diep weggezonken tussen de schouders, er gens achteraf. „Ik ben doodop, laat me maar even met rust", steunde Gerard Veldscholten. „Wat een verschrikkelijk zware dag". Geen spoor van blijdschap was er op de top van het skioord in de Pyreneeën te bespeu ren bij de eenvoudige jon gen uit Weerselo. Het drong kennelijk nog niet tot hem door dat hij ach ter Vincent Barteau, Mau rice Le Guilloux en Lau rent Fignon was opge klommen naar de vierde plaats in het algemeen klassement. „Ik had zo graag de etappe willen winnen, daar heb ik al léén maar voor gereden. Aan het klassement heb ik eigen lijk niet gedacht. Ik kon op de laatste klim echter niet meer bijblijven. De weg plakte aan de banden en de berg liep te stijl voor mij". Veldscholten dronk een liter fles bronwater in een paar teu gen leeg. „Als je het goed be kijkt is het gekkenwerk wat ik heb gedaan, zo'n zware in spanning leveren en zo weinig tijdwinst boeken. Mijn op dracht was vanochtend om bij Anderson en Winnen, de kop- n, te blijven. Theo de schien heb ik ook wel teveel gedronken. Post en zijn assis tent De Wever reden niet ach ter mij, zij zijn bij het peloton gebleven. Ik heb op het laatst alles aan drinken aangepakt wat mij werd aangereikt. Want mijn keel raakte na elke slok binnen enkele seconden weer kurkdroog, de hete lucht schroeide mijn mond.'Het was heel erg". Peter Winnen kwam vrij fris binnen, de omstandigheden in aanmerking genomen. „Ik heb niet geforceerd, dat durfde ik niet, alleen maar tempo gere den", vertelde de kleine klim mer uit Venray. „Iedereen die demarreerde in onze groep heb ik rustig laten gaan, want ik neem in de Pyreneeën ze ker nooit risico. Die bergen liggen mij nu eenmaal minder dan de Alpen. Dat heb ik in al die jaren gemerkt. Het vorig jaar verloor ik in de Pyrene eën tien minuten, ik sta er nu beter voor. Geen reden tot klagen dus. Ik heb wel iets meer dan een minuut op Fig non. verloren, maar die man rijdt gewoon beter in de eerste helft van de Tour. De vraag is of hij net zo goed in de Alpen klimt, want die zijn zwaarder en stijler en daar ben ik op .mijn best". De Pyreneeën-rit is voor de favorieten dus niet erg schok kend verlopen, alleen Roche en Kim Anderson mogen uit het rijtje kanshebbers worden weggestreept. Joop Zoetemelk liep een grote achterstand op en staat nu als 64e geklasseerd. Totaal uitgeput wordt Gerard Veldscholten bij de eindstreep door een helper opgevangen. Rooy reed voorop en toen ik twijfels over, ik zit hier nu een groep op jacht naar hem steendood, ik kan nauwelijks zag gaan, dacht ik: Er moet het ene been voor het andere toch iemand van ons mee. Zo verzetten en wie zegt mij dat kwam ik, eigenlijk tegen de ik deze zware inspanning van bedoeling in, in die kopgroep de vlucht over 70 kilometer terecht. Ik had misschien be- morgen of overmorgen of an- ter bij de favorieten kunnen ,ders in de Alpen niet ga beta- blijven, maar dat is achteraf len. Ik heb altijd gehoord van praten. Want ik heb er mijn oudere en ervaren renners dat je in een Ronde die drie en een halve week duurt, elke extra-inspanning later tegen komt". Zijn gezicht "stond somber, on danks dat hij door vele geluk gewenst werd met zijn presta tie: 8 seconden winst op Fig non, 1.01 winst op Hinault, 1.10 op Peter Winnen, 1.41 op Lemond, 1.56 op Anderson en 2.05 op Barteau, de jonge Nor- mandiër die zijn gele trui be hield. „Nooit eerder heb ik zo afgezien", zei Veldscholten over zijn inspanningen tijdens de rit waarin Jan Raas moest opgeven. „Ik kan toch al niet zo goed tegen die hitte, mis- Heerenveen aan de leiding DRACHTEN Heerenveen heeft gisteren de bij Drachten gevaren race van het skütjessi- len gewonnen. Het skütje van schipper Tjitte Brouwer kwam daarmee meteen aan de lei ding van het algemeen klasse- Op de losse Tour Fereira zakt 140 plaatsen Zo sprookjesachtig als de Portugese amateur Paulo Fereir vorige week in de door hem gewonnen vijfde etappe nag' Cergy-Pontoise de top van het klassement binnentrad, t keihard bleek de werkelijkheid in de eerste berg-etappj- Fereira kwam in het wintersportcentrum Guzet-Neige ai3 laatste van het nog 150 renners tellende peloton binneF Hij hield de schade nog „beperkt" tot minder dan een uur maar duikelde in het algemeen klassement maar liefst 14? plaatsen. Begon Fereira de warme etappe door de steiP steenklompen van de Pyreneeën als de vierde, 's avond vond de Portugees zichzelf in de lijsten als 144ste terug; oj een achterstand van 1 uur en bijna negen minuten van ge 1 le-truidrager Vincent Barteau. Post maakt ruzie met Goddet Bij de start van de elfde etappe ontstond plotseling een opA stootje met Peter Post en Jacques Goddet als middelpunt De ploegleider was zo boos op de bijna 79-jarige Tourbaas dat hij zelfs vulgaire taal gebruikte. Het begon allemaa met een straf, die de wedstrijdcommissarissen Post (geld boete) en zijn renners Anderson (twintig seconden) et Vanderaerden (25 punten in mindering) waren opgelegdt^ Post had in het weekeinde op ongeoorloofde plaatsen if het peloton zijn renners voorzien van drinkbussen met wap ter. Post stapte woedend op de oude man af. In zijn spooiG liep Jules de Wever, zijn Belgische assistent, die alles in hei'; Frans moest vertalen. Post: „Hoe durft u mij te beschuldig gen van overtredingen? U ligt de hele dag achterin de autt- te slapen. Vertaal dat Jules". Goddet antwoordde, volkw men overbluft: „Ik weet van niets. Jean-Marie Leblanc, dï1 omroeper van radio-Tour heeft gezien dat u de drinkbusa! sen aan Anderson en Vanderaerden heeft gegeven". Jury straft fors re P' De wedstrijdcommissarissen hebben fiks met strafseconder gestrooid. Topscorer werd de Fransman Regis Clere, die één minuut enn twintig seconden straftijd kreeg opgelegd? Clere kreeg voor het stay eren achter de ploegl eiders wage if zestig seconden en nog eens twintig tellen voor het zich Ia O] ten duwen door toeschouwers. Tweeëndertig rijders, waar?( onder De Rooy, Van der Poel, Wijnands en Vanderaerden kregen voor het zetje in de rug van een fanatieke toe schouwer tien seconden straf. Een proces-verbaal van twintig seconden, voor een iets zwaarder vergrijp in dièe sfeer, was er voor vijftien coureurs, onder wie de Neder landse knechten Manders en Van Houwelingen en de Por-|rl tugese amateur Fereira. De winnaar van de Pyreneeën-e^t tappe, Robert Millar, kreeg met vier andere renners tier\e: tellen straf voor het aannemen van voeding en drank op>n een niet gereglementeerde plaats. In totaal werden er in dêgi elfde etappe 57 straffen uitgedeeld. i; Jan Raas moest gisteren enorm afzien. Met de bezemwa-1 gen achter zich aan moest de Zeeuw voortijdig de Tour ver-ij laten. Van kilometer tot kilometer PAU In Pau beginnen 158 renners aan de elfde etappe van de Ronde van Frankrijk over 227 kilometer naar Gu zet-Neige. Het is de eerste bergetappe. Battaglin en Ver linden starten niet. De tempe ratuur stijgt boven 30 graden. 7 km Hanegraaf wint eerste tussensprint. 11 km: Hanegraaf wint tweede tussensprint. 49 km: Doorkomst op de Cote Loucrop (4e cat) 1. Bernau- deau. 59 km: Hanegraaf wint derde tussensprint. 76 km: Doorkomst op de Cote Mauvewin (3e cat) 1. Peeters; 2. Bernaudeau; 3. Maier; 4. Ro driguez; 5. Millar. 108 km: Arnaud en De Rooy ontsnappen. 115 km: Achtervolging Kuiper mislukt. 127 km: Doorkomst op Col des Ares (3e cat) 1. De Rooy; 2. Ar naud; 3. Bernaudeau op 1.07; 4. Rodriguez; 5. Mas. 143 km: De Rooy lost Arnaud op Portet d'Espet. In peloton is Lemond in moeilijkheden. 148 km: Doorkomst op de Por tet d'Espet (le cat) 1. De Rooy; 2. Millar; 3. Delgado; 4. Herre- ra; 5. Flores; 6. Anderson; 7. Agudelo; 8. Jimenez; 9. Veld scholten; 10. Hinault. 155 km: Millar, Vigneron, Veldscholten, Garde, Bernau deau, Bazzo zetten achtervol- ging in. 178 km: De Rooy ingehaald door achtervolgers. Garde ge lost 183 km: Doorkomst op de Col de la Core (le cat) 1. Bernau deau; 2. Millar; 3. Veldschol ten; 4. Didier; 5. Bazzo op 42 sec; 6. Echave op 1.45; 7. Vig neron op 2.08; 8. De Rooy op 2.34; 9. Hinault'op 2.54; 10. Fig non. 185 km: Zware val Bazzo in af daling. 214 km: Millar, Didier, Veld scholten en Bernaudeau 4 mi nuten voor. 220 km: Doorkomst op de Col de Latrape (2e cat) 1. Bernau deau; 2. Millar; 3. Veldschol ten; 4. Didier op 1.21; 5. Delga do op 2.20; 6. peloton met Hi nault. Tegenaanval van Herre- ra na Delgado. 224 km: Eerst Delgado, dan Veldscholten en Bernaudeau ingelopen door Herrera. Fig non lost Hinault en peloton be halve Arroyo. 226 km: Millar wint elfde etap pe voor Herrera. Barteau (19e) behoudt gele trui 7.37 min. voor Le Guilloux. WIELRENNEN Tour de France Elide etappe: 1. Millar (Gbr, Berland) 7 uur 3 minuten en 41 seconden: 2. Herrera (Col, Gomez) 7.04,22; 3. Del gado (Spa. Echavarri) 7.04,42; 4. Ber naudeau (Fra, Boishardy) 7.05,28; 5. Veldscholten (Post) 7.05,46; 6. Arroyo (Spa, Echavarri) 7.05,54; 7. Fignon (Fra, Guimard) z.t.: 8. Le Bigaut (Fra, Dangulllaume) 7.06,30; 9. Flores (Col, Gomez) 7.06,41; 10. Rüttimann (Zwi, Koechli) 7.06,46; 11. Kelly (Ier, De Gribaldy) z.t.; 12. Acevedo (Col, Go mez) z.t.; 13. Hinault (Fra, Koechli) z.t.; 14. Winnen (Post) 7.06,55; 15. Caritoux (Fra, De Gribaldy) 7.07,04; 16. Lemond (Vst, Guimard) 7.07,23; 17. Laguia (Spa, Echavarri) 7.07,27; 18. Anderson (Aus, Post) 7.07,42; 19. Barteau (Fra, Guimard) 7.07,51; 20. Simon (Fra, Berland) 7.07,55; 32. Kui per (Godefroot) op 6,30; 38. Lubber.- ding (Post) op 6,55; 40. Nulens (Bel, Post) op 7,31; 64. Van der Poel (Go defroot) op 13,51; 66. Peeters (Bel, Godefroot) op 14,14; 67. De Rooy (Post) op 14,54; 71. Van Vliet (Gode froot) op 15,53; 85. Zoetemelk (Gode froot) op 19,01; 98. Hanegraaf (Gode froot) op 27,32; 107. Wijnands (Gode froot) z.t.; 111. Knetemann (De Witte) z.t.; 119. Vanderaerden (Bel, Post) op 28,38; 120. De Keulenaar (Bel, Post) z.t.; 122. Van Houwelingen (Gode froot) op 29,14; 133. Manders (Gode froot) op 31,36; 149. Planckaert (Bel. Post) op 46,43; 150. Fereira (Por, Pin to) op 59,43. Niet gestart: Verlinden (Bel, De Kimpe) en Battaglin (Ita, Boi- fava). Algemeen klassement: 1. Barteau (Fra, Guimard) 51 uur 36 minuten en 38 seconden; 2. Le Guilloux (Fra, Koechli) op 7.37; 3. Fignon (Fra, Gui mard) op 10,33; 4. Veldscholten (Post) op 12,28; 5. Hinault (Fra, Koechli) op 12,38; 6. Anderson (Aus, Post) op 13,29; 7. Millar (Gbr, Ber land) op 14,24; 8. Kelly (Ier, De Gri baldy) op 14,31; 9. Lemond (Vst, Gui mard) op 14,35; 10. Delgado (Spa, Echavarri) op 14,37; 11. Winnen (Post) op 16,54; 12. Arroyo (Spa, Echavarri) op 17,10; 13. Madiot (Fra, Guimard) op 17,34; 14. Visentini (Ita, Boifava) z.t.; 15. Rüttimann (Zwi, Koechli) op 18,12; 16. Simon (Fra, Berland) op 19,01; 17. Nulens (Bel, Post) op 19,09; 18. Caritoux (Fra, De Gribaldy) op 19,16; 19. Bernaudeau (Fra, Boishardy) op 19,22; 20. Le Bi gaut (Fra, Danguillaume) op 19,42; 23. Herrera (Col, Gomez) op 20,41; 30. Lubberding (Post) op 22,45; 40. Kuiper (Godefroot) op 24,34; 43. Pee ters (Bel, Godefroot) op 25,23; 44. Van der Poel (Godefroot) op 25,24; 64. Zoetemelk (Godefroot) op 31,35; 69. De Rooy (Post) op 32,34; 75. Van Vliet (Godefroot) op 34,53; 85. Knete mann (De Witte) op 39,13; 86. Hane graaf (Godefroot) op 40,06; 92. Van deraerden (Bel, Post) op 41,53; 113. Wijnands (Godefroot) op 46,16; 115. Van Houwelingen (Godefroot) op 46,55; 120. De Keulenaar (Bel. Post) op 48,36; 121. Manders (Godefroot) op 49.10; 140. Planckaért (Bel, Post) op 1.06,04; 144. Fereira (Por, Pinto) op 1.08,52; 150 en laatste Glaus (Zwi, Girard) op 1.30,00. Debutantenklassement (witte trui): 1. Barteau (Fra, Guimard) 51.36,38; 2. Lemond (Vst, Guimard) op 14,35; 3. Visentini (Ita, Boifava) op 17,34; 4. Rüttimann (Zwi, Koechli) op 18,12; 5. Acevedo (Col, Gomez) op 19,58; 6. Herrera (Col, Gomez) op 20,41. Bergklassement (bolletjestrui): 1. Bernaudeau (Fra, Boishardy) 73 pun ten; 2. Millar (Gbr, Berland) 69 pnt; 3. Peeters (Bel, Godefroot) 44 pnt; 4. De Rooy (Post) 41 pnt; 5. Delgado (Spa, Echavarri) en Veldscholten (Post) 38 pnt; 7. Herrera (Col, Gomez) 28 pnt. Puntenklassement (groene trui): 1. Hoste (Bel. De Witte) 176 punten; 2. Vanderaerden (Bel, Post) 137 pnt; 3. De Jonckheere (Bel, Ocana) 111 pnt; 4. Castaing (Fra, Berland) 110 pnt; 5. Kelly (Ier, De Gribaldy) 107 pnt; 6. Van der Poel (Godefroot) 94 pnt. Dagploegenklassement: 1. Colombia 21 uur 17 minuten en 49 seconden; 2. Ploeg Echavarri op 0.14 min»; 3. Ploeg Post op 2.34. Algemeen ploegenklassement: 1. Ploeg Guimard 155.14.52; 2. Ploeg Kuchli op 11.28; 3. Ploeg Post op 14.02. LEIDEN Kon er in vo rige weken of van een overladen of van een veel te beperkt programma worden gesproken, de zes de toernooienweek in het Leidse tennisdistrict biedt de belangstellende tennis ser wel een redelijk uitge balanceerd programma. Met het groots opgezette eerste Dekker evenement (B, C, D en E), het C/D- toernooi van het Noord- wijkerhoutse De Boek horst en het D-gebeuren van de LTVZ Zevenhoven wordt een pakket aange boden waarin voor iedere geïnteresseerde wel „wat wils" te vinden is. Herman van der Capellen wordt in Dekker als sterkste deelnemer gezien. Van der Ca pellen, afgelopen week op Fo- rescate nog verliezend van ta lentvolle Freek Tanis, voert de lijst van het heren enkelspel B aan voor clubgenoot Frans Grimbergen. Hans Tönjann en Carel de Bruin is een plaats in de halve finales toebedacht. Tweevoudig toernooiwinnaar Marcel Vink begint bij de B2 heren als favoriet aan het ge beuren. Stephan Faas zou eveneens de eindstrijd moeten bereiken, maar dient daarvoor dan wel af te rekenenmet good-old" Marinus Broos- hooft, die als derde op de lijst is gezet. Bij de B-dames is Bri gitte van der Maarel de te kloppen speelster. De C-heer- seres van vorig jaar mag enige concurrentie verwachten van Annemarie Jünger, Juliëtte Grimbergen en Eliane de Vil der. Het meest interessante onder deel lijkt in Warmond het he renenkelspel Cl. Michael Dijkstra is verrassenderwijs als eerste geplaatst. Mare Nagel- kerken, Thomas Koemans, Harold van Offeren en Martijn Krans zijn echter eveneens kansrijk. Op De Boekhorst mag Ruud Warmerdam gaan proberen zijn eerste plek waar te ma ken. Johan van der Lippe is zijn voornaamste tegenstrever. Bij de C-dames moet Madeion Verdegaal het toernooi win nend gaan besluiten. In Zevenhoven moesten reeds twee geplaatste spelers in het hoofdnummer (het HED) het veld ruimen. Wil Klein en Jacco Schoonenwolf redden het niet tegen respectievelijk David Hamme en P. van der Burg. B. van de Bosch is, even als vrouwelijke lijstaanvoer- ster M. Goedhart, nog wel in de strijd. Plaatsingen Dekker HEB1: Herman van der Capellen; Frans Grimbergen; Hans Tönjann; Carel de Bruin. HEB2: Marcel Vink; Stephan Faas; Marinus Brooshooft; Kees Heemskerk; Jean-Marc van Maren; Jan Willem Lugthart; Frank Liefbroer; Michael Dijkstra. DEB: Brigitte van der Maarel; Annemarie Junger, Juliëtte Grimbergen; Eliane de Vilder. HDB: Tönjann/de Bruin; Brooshooft/Van Maren; Heemsker- k/René van der Wilk; Grimber- gen/H. Wittihg HEC1: Michael Dijk stra; Mare Nagelkerken; Thomas Koemans; Harold van Offeren; Mar tijn Krans; Tom Giberius; Eric Snel lenberg; Ad van der Berg. HEC2: Jo han van Velzen; Jan van Veen. DEC: Eveline Krul; Jeanine Jünger; Nelle- ke Weijermans; Tiny van Velzen. HDC1: Nagelkerken/Koemans; Pe- Bauw/Hem de Jong, Jan /Peter Tibboel; Martin Hoekstra/J. Westerink. DDC: Dinie van der Pla s/Els de Groot; Riet van Balen/An- nelies Koole; Kike en Maureen Meij er; Weijermans/Jacqueline Paauw. GDC: De Groot/Taat; Hans van Ton- geren/Ilonka van Riet; Tiny en Jo han van Velzen; Roos Lacourt/Ro- denburg. HED: Fred Stierum; Maar ten Kallenberg; Rudolf Molendijk; Pierre van Overloop. DED: Niet ge plaatst. HDD: Van Laarhoven/Dave Wijnveldt; Charles en Mario van der Voort; Nico Dofferhof/John Manu- putty; Jos Giezeman/San Hartwijk. ODD: Niet geplaatst. GDD: Niet ge plaatst. HEE: Niet geplaatst. DEE: Niet geplaatst HDE: Niet geplaatst. DDE: Niet geplaatst. GDE: Niet ge plaatst. HEV: Rodenburg; Jan de Groot. DEV: Nolly Bennink; Alie Snellenberg; Anneke van Overloop; Truus Tönjann. Boekhorst HEC: Ruud Warmerdam, Johan van der Lippe DEC: Madeion Verdegaal; Hannv van de Akker; Tineke van CeidóeSouocmt Doe elke dag mee! In onze traditionele Tourprijsvraag zijn weer Iraaie prijzen te winnen. Aan het einde van de rit drie luxe uit gevoerde race- en sportlietsen, een twin tigtal reizen naar Parijs op zaterdag 21 en zon dag 22 juli naar de fi nish op de Champs Elysées en dagelijks als stimulans drie roy- Frans en Wim van Gerven. DDC: Saskia Endema/Ans Vink; Van Noort/Parera. GDC: Verdegaal/Art hur Volten; Lygea Voorham/Den Ot ter. HED: Frans Buggenum; Bram de Mooy; Henk Peters; Rob Schouten. DED: Ria de Klerk; Colinda Voskuil. HDD: Jan de Mooy/A. Parlevliet; Jaap van Heiningen/Gerrit Mens. DDD: Jennifer Hawkyard/Shirley Hughes; Laura Bruin/N. Castien; Ineke Castien/Francis Timmer; Ly gea en Liesbeth Voorham. GDD: C. Pouwels/F. Caspers; Lenie Aartman- /Cor Noordermeer; L.A. en P. Bruin; Timmer/J. Langstraat. Zevenhoven HED: B. van de Bosch; Wil Klein; Jacco Schoonenwolf; Alexander van der Berg. DED: M. Goedhart; A. Bos- ma; Ingrid Tjho; Suzanne Gijsbers. HDD: Scholte/Hehewerth; R. Otto; H. van Leeuwen/J. v, VRAAG 16. aal uitgevoerde bad- handdoeken met hetle( embleem van onze krant. ie/i der Vlie per. DDD: N. Laan/A. Buis; Blommers/G. Flick; A. Ponsioen/M. van den Donk, M. en A. Vink GDD: Bosma/Hoogervorst. A. van de Sluijs/D. Hamme; C. Roggeveen/G. Scholten; I. en R. Tjho. HED35+: Joop Schutte; Gerard Otto; Cees Koe- leman, Theo Hoogeveen. DED35+: Annie Wahle; M. van der Berg (ret A. Vink; I. Hermann. HDD35+: Schutte/Ferry Molleman; Joop Schoemaker/Nico van de Hamme; A. Bren/A. Verschuren; J. Stroo/S. Veldkamp. DDD35+: A. Tjho/T. de Meijier, H. van Gorkum/Van der Berg (ret); Hehewerth/Roggeveen, E Hettinga/D. Heinen. GÖD35+: Wahle/Schoemaker; A. en R Tjho; I. en P Verhoeff. Annette Schoone- wolf/Joost van Riet Welke Zwitserse renner droeg vroeger de bijnaam „mooie Hugo" rn/i Uw antwoord moet uiterlijk vrijdag 13 juli in ons bezit £aj zijn. Bij een juist antwoord heeft u een punt verdiend voor het fa algemeen klassement. l/a< bni Antwoord: ffi Naam:-N ter Adres: We Postcode/Woonplaats: Tel.: Of. Slagzin:f P I 2 ie; REGLEMENT TOURPRIJSVRAAG t 1. De inzendingen dienen per briefkaart te worden ingezonden (frankering 50 cent). f0Q Zet In de linkerbovenhoek TOURPRIJSVRAAG. 2. Per persoon is slechts één inzending toegestaan. ,uj> 3. Alle Inzendingen moeten uiterlijk op de datum, die vermeld staat bl) de vraag, in Z ons bezit zijn. Te laat binnengekomen antwoorden worden terzijde gelegd en zijn i Q uiteraard ongeldig. 4. Let op de goede tenaamstelling. Dit is belangrijk omdat dezelfde naam In het iO prijsvraagklassement terug te vinden is. :/p 5. In een aantal gevallen is er een extra prijs te verdienen in de vorm van een twee- daagse trip naar de finish in Parijs voor twee personen op 21 en 22 juli. 6. Een ieder, die een juist antwoord geeft, krijgt daarvoor het aantal punten dat bij Qnc de vraag staat vermeld bijgeschreven op het prijsvraagklassement dat de uiteln- -j delijke winnaar aanwijst De winnaar van de dagprijs wordt vastgesteld door be- uc 1 oordeling van de slagzin die u dient mee te zenden, waarin het woord TOUR in in voorkomt. epi for leig Adresseren aan: Leidse Courant Postbus 11, 2300 AA Lei->ndt den. Men mag de oplossingen ook in de bus doen: Apothe-) ti kersdijk 34, Leiden. noc

Leidse Courant | 1984 | | pagina 12