I gpisc- jockeys unnen alle anten itin liscotheken EcidaeSomcwl Amerika en Randstad op NOT-tv Eerste prijs TROS- radio in Monaco Huistelefoon met beeld Hilversum 1 in teken van Olympische Spelen Duitsland DIO/TELEVISIE WOENSDAG 4 JULI 1984 PAGINA 15v te vrijdag 78 Toeren Show ML ÉRSUM Met ingang van vrijdag presenteert VARA-ra- n programma getiteld „78 Toren Show op Vrijdag". Onder am krijgt de luisteraar bijna 100 minuten 78 toerenplaten week zijn er opnamen van beroemde big bands uit binnen- iitenland, een Nederlands radio-orkest, historische rekla- tten, blunders uit de platenstudio's, cabaret, barbershop ig en kinderrepertoire. Bovendien is er elke week een bijv.: toegespist op big bands en de vokalisten, muziek Amerikaanse depressiejaren, Nederlandse opnamen uit de theaterorgels en liedjes uit de mobilisatie voor de 2e we- aliteit van het materiaal is goed dankzij de uitgebreide sche apparatuur van de samensteller van het programma: f Coster. Hij beschikt over een zgn. onttikker-machine en ■im-maak apparatuur. Wim Bloemendaal presenteert deze 1 vanaf vrijdag 6 juli 20.03-21.40 uur Hilversum 2. HILVERSUM Dinsdag 23 oktober om 11.00 uur (Ned. 1) starten NOT en NOS met de nieuwe aardrijkskunde-se- rie „De V.S. vandaag". De serie is een co-produkt met BBC-schooltelevisie. In vijf schooltelevisieprogramma's, be stemd voor klas 6 basisschool en onder bouw V.O., wordt een gevarieerd beeld gegeven van het alledaagse leven op vijf verschillende plaatsen ih de V.S. Dat zijn achtereenvolgens: Cleveland (grote merengebied), Phoenix (Sun belt), Lafayette-county (landbouwge bied Midden-westen), Evanston (nieu we energieontwikkelingen) en tenslotte Greenville (diepe zuiden Mississippi). Op maandag 17 september op 10.30 uur (Ned. 1) starten NOT en NOS met de nieuwe aardrijkskundeserie „De Rand stad". Vier schooltelevisieprogramma's voor examenklassen MAVO rond het CSE (Centraal Schriftelijk Eindexa men) onderwerp „De Randstad", een voorbeeld van verstedelijking". Net als bij de vorige CSE-projecten „Italië" en „Het Nederlandse Waddengebied", is er begeleidend materiaal verkrijgbaar, be staande uit een leerlingenwerkboek en een handleiding c.q. excursiegids voor de docent. Vanaf maandag 17 septem ber wordt „De Randstad" wekelijks op maandag uitgezonden, steeds om 10.30 uur. Het begeleidend materiaal is te be stellen bij: NOT, Postbus 1070 1200 BB Hilversum. Tel.: 035-19544 (tijdens kan tooruren). HILVERSUM TROS-radio heeft met „Vox Humana", een radiospel dat op 3 april werd uit gezonden, de eerste prijs gewonnen op de „Mo naco Radio Contest"-1984. Aan deze jaarlijkse wedstrijd voor amusements- en muziekpro gramma's namen zestien landen deel. De tweede prijs was voor de inzending van de Deense Omroep en de derde voor de Britse BBC. „Vox Humana" is voor de TROS geproduceerd door Beer Bossu, Sietze Dolstra en Wim Jansen. Het programma zal in de loop van dit jaar wor den uitgezonden in Italië, Denemarken, Duits land, Canada en jQegoslavië. discotheken staan de >jockeys vele moge- kheden ter beschikking een zo spectaculair bgelijk klankbeeld sa- en te stellen. Er wordt verkt met platen, cas- of bandrecorders, galm-apparatuur, grafi- fie gelijkstellers etc. Om show zo indrukwek- |nd mogelijk te maken Sdoorgaans nog een gro- ||j hoeveelheid aan licht- gfecten voorradig. kilips heeft een systeem ont- ikkeld, dat in de eerste aats bedoeld is als promotie- sdium voor beurzen, ten- instellingen, winkelbedrij- gp en andere lokaties die mh lenen voor een perma- ||nte of semi-permanente vi- |§o-presentatie voor een groot ibliek: Vidiwall. e video-presentatie Vidiwall In de naaste toekomst worden disc-jockeys technisch in de watten gelegd. is opgebouwd uit afzonderlij ke monitoren (tv-apparaten) die in eenheden van negen stuks zijn gekoppeld aan la- servision-beeldplaatspelers. Stuureenheden zorgen met behulp van computerisering voor de onderlinge synchroni satie (het gelijklopen) van de verschillende beeldplaatspe lers. Er kunnen totale beelden worden opgebouwd tot vijf tien eenheden (135 monito ren). Het beeld waarmee in middels wordt gedemon streerd bestaat uit zes eenhe den, dus 54 monitoren, en heeft een beeldformaat van 2,5 X 4,5 meter (hoogte maal breedte). De mogelijkheden zijn uniek. Naast het programma-materi aal dat zich op de speciaal ge produceerde beeldplaten be vindt, kunnen ook andere vi deo-bronnen worden aange wend. Beelden van een video camera kunnen worden toe gevoegd aan het „ingeblikte" materiaal. Met behulp van een computer bedient een vi- deo-disc-jockey deze zaak en hij kan een totaal nieuwe en uiterst dynamische stijl van video-presentatie realiseren. Degene die het geheel be dient, de dis-jockey dus, is vrij in de keuze van het beeldfor maat, van één enkele monitor tot het volledige scherm. Er kunnen tegelijkertijd zes ver schillende videobeelden wor den getoond. De mogelijkheid bestaat om beelden te vergro ten, te verkleinen, stil te laten staan of in elke gewenste volgorde te laten wisselen. Beeldpotpourri Bij de eerste vertoningen, in een groot warenhuis in Parijs, konden de aanwezigen genie ten van een potpourri van be wegende en stilstaande beel den, die variëerden van een modeshow tot lanceringen van ruimteschepen en opna men die op dót moment in hetzelfde gebouw gemaakt werden. Het Vidiwall-systeem kan be staan uit maximaal 15 beeld platenspelers en stuureenhe den en evenzoveel verschil lende beelden. Het beeld van een willekeurige speler kan op elke monitor worden opge roepen, maar er kan ook een mozaïek, dat steeds verandert, worden gecreëerd. Maandelijk worden er nieuwe laservision- beeldplaten geproduceerd om verzekerd te zijn van vol doende actualiteit in de pro gramma's. Een video-disc-jockey kan nu zelf „split-screen" en alle an dere technieken toepassen op een Vidiwall als hij over de laatste video-clips op beeld plaat van popgroepen be schikt. FRITS VAN ECHTEN Het is óók u zeker eens over komen: 's avonds (laat) wordt er aan de huisdeur gebeld en u denkt: wie zal daar nu zijn? U verwacht eigenlijk nie mand en wilt, voor u de deur opent, weten wie op dat uur op bezoek komt. Op deze situ atie zijn vele variaties denk baar: een oppas is alleen thuis, u verwacht iemand, die u ei genlijk niet wilt ontvangen, maar 't kan ook een welkome gast zijn. Op zo'n moment bent u erg kwetsbaar omdat u op de een of andere manier een contact tot stand moet brengen. Stiekem door een raampje gluren (zonder eerst licht in de hal te maken) is mogelijk, maar meestal moet u toch laten merken dat er ie mand thuis is door de deur op een kier te openen of wat be ter is, via een huistelefoon of intercom te vragen wie er aanbelt. Net doen of u niet thuis bent is vaak erg moei lijk, ook voor uzelf. Het nieuwe Panasonic Home Security-systeem is nu zo'n uniek beveiligingssysteem, waarmee de bezoeker gezien wordt en dat de gebruiker te vens de mogelijkheid biedt om met die bezoeker te pra ten. Het basissysteem bestaat uit een huistoestel en een deurpost. Het huistoestel is een telefoonmodel-intercom met een zwart-wit monitor (beeldbuis) met 7,5 cm beeld scherm en een voedingseen heid. De deurpost-unit is een combinatie van een intercom en een camera. Het systeem werkt als volgt: als de bezoeker aanbelt door het indrukken van de „call- "toets op de deurpost, gaat te gelijk een klein lampje bran den, dat voldoende licht geeft om op de monitor binnen bij het huistoestel een goed beeld te geven. De camera, welke daarvoor nodig is bevindt zich onopvallend in de deurpost. Als u binnen de bezoeker te woord wilt staan neemt u de hoorn van de haak en kunt u spreken. Als u die bezoeker niet te woord wilt staan, neemt u niet op waarna het lichtje bij de deur na een mi nuut weer uitgaat en degenen die bij u „aan de deur" was denkt dat er niemand thuis is. Het huistoestel kan zowel op een bureau als tegen de muur geplaatst worden. De monitor is namelijk een losse „modu-, le" (gedeelte van het geheel) en kan eenvoudig worden omgekeerd. De beeldscherpte en het contrast kunnen een voudig worden afgeregeld. Tevens kan aan de binnenzij de van de hoorn de geluids sterkte ingesteld worden. De deurpost-unit is vervaar digd van een robuust materi aal met een inbouwdiepte van slechts 43 mm. Door het spe ciale montage-systeem wordt vandalisme zoveel mogelijk voorkomen. Het lensje van de uiterst kleine camera wordt afgedekt als het niet in wer king is. Pas nadat aangebeld wordt verschijnt het beeld. Overdag gaat het verlich tingslampje niet aan evenmin als wanneer uw huisdeur zich bevindt in een goed verlichte omgeving. De toepassingsge bieden zijn zeer uitgebreid: woonhuizen, ingangen van kantoren of gebouwen of ge deelten van kantoren, afgeslo ten gangen e.d. Het is zelfs mogelijk een videorecorder aan te sluiten, die zo gescha keld is, dat van iedere bezoe ker „die aan de deur" is ge weest tijdens afwezigheid een opname gemaakt wordt. HILVERSUM Gedurende de hele Olympische Spe- f len wordt Hilversum 1 van zeven uur 's avonds tot ze-i ven uur 's ochtends omgedoopt tot „Radiolympia". Twaalf uur lang bericht NOS-radio over de gebeurte nissen in Los Angeles, geeft achtergrondinformatie,^ laat sportmensen aan het woord en draait veel goede muziek. „Radiolympia" zal niet bol staan van uitslagen of schreeu wende finishreportages. Die momenten zullen er wel zijn. maar „Radiolympia" wordt ook een programma dat aantrek-1 kelijk is voor al die mensen die gewoon zijn 's nachts naar:> Hilversum 1 te luisteren. Het wordt bovendien een programma dat alle Olympische^ informatie biedt voor hen die niet naar de televisie kunnen kijken. Het wordt een programma waar mensen graag naar zullen luisteren, terwijl ze naar de beelden uit Los Angeles- zitten te kijken. Hermanpan der Velden en John Eshuis, die de muziekkeus zullen verzorgen, zijn daar voor een belangrijk deel verant woordelijk voor en ook de presentatoren dragen het hunne> daartoe bij. Het zijn Klaas Samplonius (19.00-21.00 uur), Ruud ter Weij- den (21.00-23.00 uur), Koost Postema (23.00-01.00 uur), Peter Knegjes (01.00-03.00 uur), Henk Terlingen (03.00-05.00 uur)*: en Felix Meurders (05.00-07.00 uur). De regie is in handen van Ferry de Groot en Simone Wijn- schenk en de produktie wordt verzorgd door Hans van der Sluis. De verslaggevers in Los Angeles zijn Jack van Gelder, Wal ter Tiemesen, Harrie Jansen, Bep van Houdt, Geerhard de Grooth, Peter van Brakel, Govert van Brakel en zonodig de televisie-verslaggevers wiens commentaar „doorgeprikt" kan worden naar de radio-studio. Televisie-studio Vanuit televisie-studio 2 komen zowel de Olympische uitzen dingen van NOS-tv als die van NOS-radio. Schuin tegenover het decor van de televisie wordt in de studio een complete radio-unit gebouwd: presentatie-ruimte, registratie-kamer, een eindcontrole-kamer, montage-kamer, een kleine spreek cel en een lijn- en schakelcentrum. Deze installatie kan ge heel zelfstandig als studio functioneren, hetgeen onder meer betekent dat het signaal van „Radiolympia" rechtstreeks vanuit de tv-studio „op de toren gezet" wordt. Deze locatie houdt niet alleen het voordeel in van een nauwe coördinatie tussen televisie- en radio-regie en verslaggeving," maar zorgt er tevens voor dat de radio-equipe kan beschik ken over alle inkomende televisie-lijnen. Via drie kanalen; wordt het gebeuren in Los Angeles gevolgd zodat alle infor-; matie actueel verwerkt en in de uitzending gebracht kan, worden. Vanuit deze ruimte, de „Olympische hoek", komen ook de bulletins van de radionieuwsdienst op elk heël uur en dies van het speciale Radiolympiajournaal op elk half uur, waarin' Hans Hogendoorn de belangrijkste nieuwsfeiten uit Los An geles nog eens op een rijtje zet. Zonder de bereidwilligheid van de zendgemachtigden, zowel wat tijd als mankracht betreft, hadden de televisie- en ook de radio-uitzendingen van de Olympische Spelen niet gerea liseerd kunnen worden. Fe gevechten tussen de Jeugdbendes heeft Billy mes te pakken gekregen, hij voortaan met zich draagt. Zowel hij als Icky in geen drie maanden \r op school geweest. Hun staat op het punt op zo- kamp te gaan en daarom den ze zich weer. Maar klasseleraar is niet van i hen zonder meer te ac teren. Billy wil echter toch stad uit. Hij pakt het Bin- jeld van zijn moeder en Jongens vertrekken op ei- gelegenheid naar Noord- des. 5 uur, Nederland 1. Strada uit 1954 daterende Ita- nse zwartwit-film „La sda" van regisseur Fellini it in de plaats van de eer- aangekondigde Holland tivalproduktie „Moby k". film „La Strada" draait d Juliette Massina, de uw van Fellini. Een rond zend artiestenstel, onder ook Anthony Quinn, krijgt t allerlei menselijke com- aties te maken. Het slot i deze film werd beroemd wege een uitbundige ron- Fans, een typerend einde \r alle Felllnifilms. 15 uur, Nederland 1. gfrichtelingen niet °*^wenst lens de Tweede Wereld- log slaagt een groep Melingen voor het nazi- gime erin Zwitserland te eiken. Na een tocht vol 'aren denken de mannen vrouwen met hun kinderen del ijk veilig te zijn. Ze ont- (ken echter al spoedig, I ze geen aanspraak op de tus van politiek vluchteling wen maken, omdat deze t op basis van rassen ver ging wordt verleend. Ten Srstaan van de autoriteiten )beren ze zich als een fa- Üe uit te geven, omdat ze boende onder een ultzon- ringsregel kunnen vallen. 05 uur, Nederland 2. Nederland Scène uit de film „La Strada" van Fellini met Anthony Quinn en Juliette Massina. NEDERLAND 1 NCRV 17.15 Aubrey, tekenfilm over een vindingrijk mannetje. 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. IKON-KRO-RKK 18.55 Vrienden (3), Engelse jeugdserie. Billy en Icky gaan na drie maanden spij belen weer naar school, omdat ze mee willen op zo merkamp. 19.26 Kenmerk, actualiteiten. NOS 20.00 Journaal. 20.28 Socutera: St. Maat schappij tot Redding van Drenkelingen. VPRO 20.33 Schulden (3), Zweedse dramaserie over een jour nalist, die boven zijn stand leeft. 21.25 La Strada. Italiaanse speelfilm uit 1954 van Fede- rico Fellini. NOS 23.08 Journaal. 23.13 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Samenvatting 6de etap pe Tour de France. 18.40 Sesamstraat. 19.00 Journaal. AVRO 19.12 The young Messiah. The New Chorale zingt delen uit Hëndels „Messiah" In ar rangementen van Tom Par ker (herh.). 19.40 Wie waagt die wint. Met o.a. auto, motor, brommer sprints, motor-en autojump en autorijden op 2 wielen. 20.05 Vluchtelingen niet ge wenst, tv-film. Een groep vluchtelingen voor het Nazl- -reglme slagen erin om naar Zwitserland te ontkomen, maar dan beginnen de pro blemen pas. Met: Tlna En gel, Curt Bois, Renate Stei ger. Regie: Markus Imhoof. 21.40 Nederland gezien van uit een helikopter, compila tie van Bert Haanstra. 21.55 Van huis uit ben ik kunstenaar..., provinciale prominenten vertellen over hun werk. NOS 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag vandaag. Met de parlementaire enquête over RSV. 23.05 Nieuws voor dovan en slechthorenden. DUITSLAND 1 18.00 Hier und Heute. 18.25 Mr. Merlin, Amerikaanse serie. 18.40 Natur von der Hauetür. 19.00 Viel Glück. 20.00 Tageatchau. 20.15 (ZW) Der Greifer, Duitse speel film van Eugen York (1957). Met: Hans Albers, Hansjörg Felmy, Werner Peters e.a. Hoofdcommissaris Den- nert, die door criminelen met respect „de Grijper" genoemd wordt, is een oude rot In het vak. wiens zoon Harry Inmiddels ook bij de politie werkt. Zijn ondergeschikte, dr. Schrelber ziet hem echter het liefst zo snel mo gelijk vetrokken om promotie te kun nen maken. Het lukt Schrelber Den- nert tegen zijn wil In met pensioen te laten gaan. hoewel deze bezig is een gevaarlijke vrouwenmoordenaar op te sporen. Wanneer de dader opnieuw toeslaat, zet Dennert zijn onderzoek op eigen houtje voort. 21.50 Brennpunkt. 22.30 Tagesthemen. 23.00 ARD-Sport extra: Wlmbledon- -tennls. 23.30 Qulncy, detectlve-serle met Jack Klugman. Afl.: Dodelijke truc (herh). 00.15 Tagesschau. DUITSLAND 2 18.57 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Flaahlighta, hits en nieuws met Tracy Ullmann, Mike Oldfleld, Robert Long, Frankle goes to Hollywood en Spandau Ballet. 20.15 Kennzeichen D, berichten uit Oost en West. 21.00 Der Denver-Clan (Dynasty), tv-serle. 21.45 Heute-journal. 20.05 Midweeklotto. ter Godor. Met: Georg Meyer-Goll, Enzl Fuchs en Axel Bauer. Regie: Klaus Andre. Hansl, een werkloze horlogemaker, loopt al tegen de veer tig, maar als hij zijn moeder niet had, dan stond hij volkomen alleen In het leven. Van tijd tot tijd ontwikkelt zich bij Hansl een beweglngsdrang, waar door hij geen moment langer kan blij ven stilzitten en waardoor hij zich ook op niets meer kan concentreren. „I muss gehn" pleegt hij dan half ver klarend, half verontschuldigend te zeggen en Ijsbeert lange tlja diep In gedachten. Soms overvalt Hansl ook de behoefte zich uit de knellende ar men van zijn moeder los te maken. Op een dag verrast hij haar met de mededeling, dat hll een Jaar naar Afrika gaat en misschien daar zal blij- DUITSLAND 3 WDF 18.00 Tv-curaua Engela. 18.30 SeaamstraBe. 19.00 Aktualla Stunde. 20.00 Tagaaachau. 20.15 Mittwocha lm III. Vanaf het schip „Alexander Puschkln" In Bre men. 21.45 Hobbythek: Korven en vlecht- 22.30 (ZW)Ein ZImmar In der Stedt, Franse speelfilm van Jacques Demy (1982). 17.55 Journaal. 18.00 Da Bubbliaa, poppenserie. 18.05 Grizzly Adams (26), Ameri kaanse Jeugdserie. 18.50 Juke Box. 18.55 Tijdroven Doe-het-zelf. Goed koper solderen (herh.). 19.10 Programma van de KTRO. 19.40 Paardekoaraen, mededelingen 20.10 Waarbaricht. 20.15 Mat Mika in zee (3). Met o.m.: Guy Verhofstadt, Vader Abraham. Chris Rhea, The Star Sisters en The Flying Pickets. 21.30 Pluk da dag (26), komische se rie. 22.55 Ten huize van... Piet van Aken. Interview van Joos Florquln met de Vlaamse auteur (herh). 22.50 Nationale loterij, paardekoer- sen, Journaal en Coda: „Gezicht op Rhenen" van Hans Faverey. RTBF 1 18.55 Bonjour la fete, met Guy Le- malre's. 19.05 Ca aolr, regionaal magazine. 19.20 Quiz: Ik luister naar de RTBF Ik kijk naar de RTBF. 19.30 Journaal. 20.00 La chaaaa aux treaora. Van daag: La Reunion. 21.10 Le aoleil daa loups (2), tv-serle naar de roman van Francoise Linares (herh.). 22.05 l'Homma at la muaique (2), muziekserie van Yehudl Menuhln (herh.). 23.05 Journaal. 23.20 Actualites lelquaa: 24 uur van onsterfelijkheid. TV 5 19.00 Des autoa et daa hommes, do cumentaire. 19.30 La fortune das Rougon, ver haal naar Emile Zola. 20.51 Naiasance d'un execution, mu ziek. Patricia Paay gaat vanavond samen met de andere twee Star Sisters In zee met Mlke Verdrengh op BRT 1 om 20.15 uur. Engeland Barry Fitzgerald in de René Clair-film „And then there were none" op BBC 1 om 20.25 uur. BBC 1 17.20 Play school, It's Wednesday. 17.45 The Monkees, Jeugdserie. 18.05 John Craven's newsround. 18.10 Silas, Duitse Jeugdserie. 18.40 Journaal. 18.55 Regionaal 19.40 Tekenfilm. Barry Fitzgerald, Walter Huston, Louis Hayward e.a. 22.00 Journaal. 22.25 Bob Monkhouse tonight. 23.20 Tennis Wimbledon. 00.18 Nieuwsoverzicht. 00.20 Whickers World. 01.00 Weerbericht. BBC 2 16.00 Tannla Wimbledon. 20.45 Nieuwsoverzicht. 20.50 Spotlight. 21.30 Travel Show. 22.00 Leaving. 22.30 Goodbye days. 23.10 Ebony, magazine. 23.40 Newsnlght, actualiteiten. 00.30 Life power. 00.55 Tv-cureueeen. ITV 19.00 About Anglia. 19.35 Crossroads. 20.00 Where there Is life. 20.30 Coronation Street. 21.00 Mike Raid's Mates and Music. 22.00 8orrell and 8on. Tv-serle over de terugkeer van soldaat Stephen Sorrell na de Eerste Wereldoorlog. 23.00 News at Tan. 23.30 The big film down under. 1.30 Religion. SKY CHANNEL 17.00 Mueic Box. 19.00 Cartoon time. 19.05 Mr. Ed, komische serie. 19.30 Green acres. Afl.: The wedding anniversary. 19.55 The breaking point, Engelse thriller met Peter Reynolds e.a. 20.55 International Motor 8 port a. Sllverstone, Hockenhelm en Le Mans. Morgen NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven. VARA 16.00 Niels Holgersson, tekenfilmserie. 16.25 Ontvoering, avonturenserie. 16.50 De natuur en de mens, natuurserie. NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuwe voor doven. 15.00 Studio Sport. Tennis Wimbledon en Tour de France. DUITSLAND 1 10.00 Ochtendprogramma. 13.15 Te- leteket-overzlcht. 15.00 Tod in Li- lisnfeld, poppenspel. 15.30 Matt en Jenny (9). 16.00 Tagaaachau. 16.10 Iris und der Tanz, showprogramma. 16.55 (ZW)Dle drei VerrUckten (The three stooges), slapstick. 17.10 Spielatatt. 17.50 Tagaaachau. DUITSLAND 2 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 13.15 Teleteket-overzlcht. 14.25 Program ma-overzicht. 14.30 Ferienpro- gramm für Kinder. 15.00 Heute. 15.03 Sport aktuell, met Wimbledon. 17.00 Heute. 17.15 Tele-llluatrterte. BRT 1 15.45 Ronde van Frankrijk: de Indivi duele tijdrit Alencon - Le Mans. 17.55 Journaal. BRT 2 15.00 Tennis te Wimbledon. RTBF 1 12.00 Teletekst 15.45-16.50 Tour de France: 7e etappe Alencon - Le Mans. 16.55 Vacaturee ONEM. 17.10 Lollipop. 17.50 Cine-vacancea. BBC 1 07.00 Teleteket-overzlcht. 07.30 Breakfast Time. 10.00 Quilting. 11.30 Play school. 14.00 Journaal. 14.25 Weerbericht. 14.27 Nieuwso verzicht voor doven. 14.30 Poetman Pat 14.45 Tennis Wimbledon. 17.20 Play school. 17.45 Huckleberry Finn ana his Friends. BBC 2 07.05-09.10 Tv-curaussen. 10.52 - 16.00 Schooltelevisie. 17.15 Tennis Wimbledon. 07.25 Tv-am. 10.30 School telavlaie. 13.00 Heggerty Haggerty. 13.10 Moo neat and company. 14.00 Nieuws. 14.20 Anglla news. 14.30 Glenroe. 15.00 Crown Court 16.30 Sons and daughter*. Serle. 17.00 Heggerty Haggerty. Serle. 17.15 Moonmine, Serie. 17.20 Talking ani mals. 17.45 What's happening? HILVERSUM 1 NOS: 18.00 Nieuws. EO: 18.06 Tijdsein. 18.30 De rugzak. 18.50 De wolkenwagen. 19.03 Ron- dultradiokrant. 19.20 Van U wil ik zin gen. 19.40 Zomerbijbelschool. NOS: 20.03 Langs de lijn, sport en muziek. 23.07 Met het oog op morgen. NCRV: 0.02 Volgspot. 1.02 Metropolls. 3.02 Nachtexpress. 6.02 In „t voorbijgaan. 6.09 Vandaag... donderdag. HILVERSUM 2 NCRV: 16.33 Studio- 55. 17.30 Nws. 17.36 Hier en nu. (18.00 Nws.). Hum. Verb.: 18.30 Het voordeel van de twijfel. NCRV: 19.00 Steen in de vijver. 20.00 Nws. 20.03; Leger des Heilskwartier. 20.18 De we reld zingt Gods lof. 21.00 Bij de tijd.' 21.25 Onder de kop. RVU: 21.40 Por^ tretten. NOS: 22.00 Suara Maluku Muziek. NCRV: 22.30 Nws. 22.40 Ne-' derland en z'n buren. 23.00 De reus. 23.25 Muziek van eigen tijd. 23.55 Nws. HILVERSUM 3 NOS: 18.04 De avond- spits. KRO: 19.02 Krachtvoer. 21.02 Demo. 22.02 Rocktempel: Indepedan- ce-Day (USA). HILVERSUM 4 AVRO: 20.00 Kasteel- conc. (1). Serie kamermuziekconcer ten vanaf historische lokaties. Wer ken van Mozart en Dvorak. 21.30 He dendaagse sympfonische muziek. HILVERSUM 5 (Via de AM-zender van Hilversum 1) NOS: 19.02 Bulletin In het Marokkaans-Arabisch. 19.10 Bul letin in het Berbers. 19.20 Bulletin in het Turks. 19.30 Bulletin in het RADIO RIJNMOND 16.30 Mlddagma- gazlne met Henk van Hoorn. Morgen HILVERSUM 1 NCRV: 7 02 Van daag... donderdag, verv. 8.06 Hier en nu. 8.54. Hebt u dat ook weieens? 9.03 Wie weet waar Willem Wever woont? 10.03 Muziek bij de koffie. 11.03 De tulnflulter (12). 11.28 Recht streeks. 12.40 Mlddagpauzedienst. 13.06 Hier en nu. 13.20 Douce Fran ce. NOS: 14.03 Radio Tour de Fran ce. NCRV: 17.03 Zo maar zomers. HILVERSUM 2 AVRO: 7.00 Nws. 7.11 AVRO-nleuwsklok. NOS: 9.05 NOS- -sportlef. 9.24 Waterstanden. 9.30 Nws. AVRO: 9.33 Je eerste... 10.03 Bulten. 11.00 AVRO's radiojournaal. 11.03 Duimeland. 11.10 Je eerste. 11.30 Nws. 11.33 Kijk op kunst. 12.00 AVRO-nleuwsklok (Overh.voorl.: 12.16 Ultz. voor de landbouw. NOS: 12.26 Meded. voor land-en tuinbouw. 12.30, 13.00 en 13.30 Nws.). 13.57 Per saldo. RVU: 14.00 Nou n. 14.30 Nws. 14.33 Allemans veren. KRO: 15.00 Nws. 15.03 Boekenwijsheid. 15.20 Kruispunt. 15.30 Nws. 15.33 De wereld op donderdag. HILVERSUM 3 leder heel uur nws. TROS: 7.03 De havermoutshow. 9.03 Erik de Zwart. 11.00 Programma's uit Recreatiepark „De Eftellng" In Kaats heuvel. 11.03 De polderpopparade. 12.03 De Nederlandstalige top tien. 13.03 50 pop ol een envelop. 15.03 TROS top 50. HILVERSUM 4 VARA: 7.00 Nws. 7.02 Groot en klein. (8.00 Nws.). 9.00 De dirigent Rlccardo Challly. 10.05 Pia norecital door Charles Rosen. 11.50 Het Fltzwllliam Kwartet speelt werken van Delius en Faure. 12.25 Operette. Archiefvondsten: operette op 78 toe ren. 13.00 Nws. 13.05 Royal Philhar monic Orchestra. Werken v. Walton, Mozart en Stravinsky. EO: 14.30 Klass. klankjuwelen. 15.30 Zeggen en schrijven. 16.00 Licht en uitzicht. mond-nleuws In aansluiting op het ANP- nieuws. 7.30 Morgenmagazine met nws. reportages, verkeerslnform. en het weer. 16.30 Mlddagmagtzlne met Henk van Hoorn.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 15