Ministerie van Defensie IEA0-ERS VOOR FUNCEES OP DE AFDELING MATEMS MANAGEMENl robot MINISTERIE VAN DEFENSIE BURGERPERSONEEL Sales promotor (Z-Holland) AUDIO - VIDEO ADVISEUI WACHTVERPLEEGKUNDIGE IEI OP BINNEN PAGINA 14 LEIDSE COURANT ZATERDAG 16IUI Bij het ministerie van Defensie is bijna geen werkterrein meer te vinden waar automatisering nog niet wordt toegepast. De geautomatiseerde informatiesystemen die zowel de operationele, materiële als de financiële en personele taakuit voering van het ministerie ondersteunen, moeten daarbij niet alleen regelmatig worden aangepast; er moeten steeds meer nieuwe toepassingen worden ontwikkeld. Daarbij wordt gebruik gemaakt van veelal zeer geavanceerde computersystemen met bijbehorende hulpmiddelen. Binnen het ministerie van Defensie kunnen een viertal organisa tiedelen, elk met specifieke automatiseringstaken op de hiervoren genoemde toepassingsgebieden, worden onder scheiden, en wel: de Directie Automatisering en Bestuurlijke Informatievoorziening; de sous-chef Automatisering Koninklijke Marine; de sous-chef Automatisering Koninklijke Landmacht en de sous-chef Automatisering Koninklijke Luchtmacht. Bij deze vier automatiseringsorganisaties zijn in totaal ruim 600 burgers en militairen werk zaam, verdeeld over de locaties 's-Gravenhage en Maasland. Bij genoemde automatiseringsorganisaties zijn momen teel diverse functies vacant. Wij zoeken dan ook energieke medewerk(st)ers die voldoen aan een van de volgende opleidingseisen: Universitaire opleiding (b.v.k. informatica) met enige jaren ervaring. Voor kandidaten die aan deze eis voldoen bestaat de mogelijkheid geplaatst te worden in de functie van: beleidsadviseur taak: het voorbereiden van het informatie- en automatiseringsbeleid, het ontwerpen van beleidsrichtlijnen, het opstellen en onderhouden van informatie- én automatiseringsplannen en het adviseren omtrent organisatie van informatievoorziening. adviseur apparatuur en systeemprogrammatuur taak: het voorbereiden van het informatiebeleid, m.n. het ontwikkelen van het automatiseringsmiddelenbeleid, adviseren over de consequenties voortvloeiend uit deze beleidsvoornemens: het verrichten van research t.a.v. techniek en gebruik van automati seringsmiddelen en het samenstellen, bewaken en zonodig bijstellen van het automatiseringsmiddelenplan. adviseur methoden en technieken taak: het adviseren omtrent keuze en gebruik van methoden en technieken bij de systeemontwikkeling, het opstellen en onder houden van richtlijnen tot gebruik en evalueren van methoden, technieken en hulpmiddelen. systeemarchitect taak: het begeleiden en mede verrichten van toegepast wetenschappelijk onderzoek betreffende computerarchitectuur en programmatuur van real-time systemen en adviseren omtrent automatiserings aangelegenheden. HEAO-bi/AMBI, aangevuld met een meerjarige ervaring in de systeemontwikkeling. Deze kandidaten kunnen worden geplaatst in de functie van: hoofd bureau informatie-analyse en systeemontwikkeling taak: draagt zorg voor een doelgerichte, efficiënte en effectieve uitvoering van werkzaamheden betreffende informatie-analyse en systeem ontwerp in vaktechnische zin. projectadviseur taak: het adviseren over mogelijkheden om informatiesystemen te automatiseren; het leiding geven aan teams bij uitvoering van automatiseringsprojecten en bij de instandhouding van geautomatiseerde informatiesystemen. Voor bovengenoemde functies geldt een salaris dat - afhankelijk van ervaring - maximaal f 5.534,- bruto per maand bedraagt. HEAO-bi/AMBI (dan wel HIO), bij voorkeur met enige jaren ervaring. Voor deze kandidaten bestaat plaatsingsmogelijkheid in de functie van: (senior)systeemontwerper taak: het inventariseren en analyseren van de informatiebehoefte, het realiseren en onderhouden van geautomatiseerde informatie systemen. medewerker methoden en technieken taak: het uitwerken van richtlijnen voor systeemontwikkeling en -onderhoud, de voorbereiding en begeleiding van invoering van methoden en technieken, de inventarisatie en formulering van de behoefte aan applicatiepakketten. medewerker gegevensbankbeheer taak: het opstellen en onderhouden van gegevensmodellen, het beheer van meta-gegevens en het onderzoeken van bij gegevensbankbeheer te hanteren methoden en technieken. informatie-analist taak: de analyse van informatievoorziening, het formuleren van informatie behoeften en systeemvereisten en het beoordelen van toepassings mogelijkheden van standaard applicatieprogrammatuur. HTS/HIO, bij voorkeur met enige jaren ervaring. Voor deze kandidaten bestaat plaatsingsmogelijkheid in de functie van: systeemprogrammeur taak: afnemen, gebruiksklaar maken en implementeren van automatise ringsmiddelen, het analyseren van klachten over storingen in appara- tuur en systeemprogrammatuur, het verzorgen van preventief en correctief onderhoud bij het doelmatig gebruik van apparatuur en opstellen van gebruikersvoorschriften. Het bruto maandsalaris voor deze functies bedraagt - afhankelijk van ervaring - maximaal f 4.277,- met een mogelijke uitloop tot maximaal 4.746,- voor systeemontwerpers en systeemprogrammeurs. HAVO (met wiskunde) en praktijkdiploma Cobol (AMBI-modules 11,12, B1 en T 2). Deze kandidaten kunnen reflecteren op de functie van: applicatieprogrammeur taak: het ontwerpen, schrijven en testen van applicatieprogramma's, het assisteren bij systeem- en acceptatietests, systeeminvoering en systeemevaluatie en het samenstellen en onderhouden van programmadocumentatie. Het bruto maandsalaris bedraggt - afhankelijk van leeftijd en ervaring - maxi maal f 3.274.-met een mogelijke uitloop (als senior applicatieprogrammeur) tot maximaal f 3.726,- Naast het bij de functies genoemde salaris geldt een vakantie-uitkering van 75% per jaar, minimaal 23 vakantie dagen per kalenderjaar en een tegemoetkoming in eventuele reis-, pension- en verhuiskosten volgens de terzake geldende bepalingen. Bij alle functies zal een psychologisch onderzoek deel uitmaken van de selectieprocedure. Informatie omtrent de selectieprocedure, plaatsingsmogelijkheden en een nadere toelichting op de functie kan worden verkregen bij de heer B.W. Wolfkamp, telefoon 070-721964, b.g.g. 721564. Schriftelijke sollicitaties - gaarne met vermelding van de gewenste functie en een eventuele voorkeur voor een automatiseringsorganisatie en/of standplaats - worden met belangstelling voor 1 juli 1984 tegemoet gezien en dienen te worden gericht aan het hoofd van de afdeling Personeelsvoorziening van de Directie Burgerpersoneel, Postbus 20701,2500 ES 's-Gravenhage. f* BENT U SLAGER? Scholtes Vleeswaren B V. in Hazerswoude is een producent van een groot assortiment ambachtelijke vleeswaren. Het bedrijf telt 70 medewerkers. Voor de afdeling slagerij zoeken wij slagers, die diverse vleesonderdelen kunnen uitbenen en fileren. Wij bieden een goede salariëring en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Belangstelling? Neem dan telefonisch kontakt op met de heer G.A.W. Scholtes voor nadere inlichtingen en/of het maken van een afspraak. Telefoon 01714-9011. (na 18.00 uur 071 -890552). Scholtes Vleeswaren S3V5T te Gilze is een middelgrote onderneming, die zich toelegt op de produktie en verkoop van ROBOT verdiepingstrappen. kanteldeuren en inschuifbare vlieringtrappen, welke hun toepassing vinden in de woningbouw. Het bedrijt kenmerkt zich door een prettige en enthousiaste werksfeer. Voor de uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij kan didaten voor de functie van: Cl Na een introduktie in het bedrijf en een training voor wat betreft 1 produktkennis, gaat u zelfstandig uw rayon bewerken. Hierbij legtfl en ontwikkelt u kontakten mei nieuwe ot reeds bestaande relaties.f voornamelijk aannemingsbedrijven. Naast gerichte verkoop geeft u voorlichting over de toepassingsmogelijkheden en geeft u techni- y, sche adviezen. Voor technische problemen en speciale adviezenjg krijgt u een gedegen ondersteuning van het bedrijf. U rapporteert^ rechtstreeks aan de kommercieel direkteur. Enthousiaste kandidaten met een leeftijd Van 25-35 jaar. Ervaring in een commerciële funktie en een opleiding op middel-r baar niveau, waarbij ervaring in de bouwwereld en een technische!" opleiding een pré kunnen zijn. Woonachtig in het betreffende!' Heeft u interesse in deze baan. stuur dan een sollicitatieschrijven aan: trappen kanteldeurei Gevraagd Ten minste 3 jaar branche ervaring vereist. Leeftijd, niet ouder dan 35 jaar. HIFI Schriftelijke sollicitaties te viDEOCEflTRUl, richten aan oVERCflftUUii Breestraat 146 - 148 2311 CX Leiden AT&T en Philips Telecommunicatie Bedrijven B.V. AT&T en Philips Telecommunicatie Bedrijven 8.V. is het resultaat van een samenwerking tussen het Amerikaanse AT&T concern en Philips Telecommunica tie Industrie BV. Het werkterrein omvat het gehele gebied van openbare telefonie en transmissie. De hoofdzetel bevindt zich in Hilversum, in Nederland zijn de aktivi- teitén gelokaliseerd in 3 verschillende vestigingen. DE VESTIGING IN DEN HAAG. In de Vestiging in Den Haag Televi siestraat werken ongeveer 750 medewer kers aan de produktie van o.a. analoge en digitale telefooncentrales, transmissieappa- ratuur en diverse componenten. Op de afdeling Materials Manage ment zijn twee vacatures, n.l. voor een fabrikageplanner en een materfaafbeheer der/verwerver. DE FUNCTIES. Fabrikageplanner: - het uitvoeren van de fabrikageplanning op basis van beschikbare fabrikage- capaciteit en beschikbaar materiaal - de voortgangscontrole van de produktie en het maken van herpianningen. Materiaalbeheerder/verwerver: - zorg voor het beschikbaar hebben van materialen tb.v. de produktie - het beheer van het voorraad niveau voor bepaalde produktiepakketten. FUNCTIE-EISEN. Een afgeronde opleiding MEAO (BA of CE) met belangstelling voor auto matisering i.v.m. het werken met een logistiek besturingssysteem. Ook MTS-ers met gerichte belangstelling voor dit functie- gebied kunnen solliciteren. SOLLICITATIE Uw brief kunt u richten aan: AT&T en Philips Telecommunicatie Bedrijven 8.V., ta.v. mevr. M.W. Witteman. Personeels dienst, Televisiestraat 16-18, 2525 KD Den Haag. Telefoon 070-889560. AT&T PHILIPS De Stichting GEMIVA houdt zich bezig met de zorg voor verstandelijk gehandicapten in Zuid- Holland. Daartoe beheert zij vanuit een centraal buro te Gouda een aantal voorzieningen, zoals dagverblijven, gezinsvervangende tehuizen, en kele andere projekten en een internaat. Ten behoeve van het projekt „De Honingraat" te Oegstgeest kan op korte termijn worden geplaatst een Werktijden: 1 week wachtdienst per 2 weken (22.00-07.00 uur). Genoemd projekt maakt thans nog deel uit van het Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest, doch zal binnenkort tot de Stichting Gemiva gaan behoren. Aanstelling vindt plaats tot 1 januari 1985. Er wonen binnen „De Honingraat" op dit moment een 36-tal bewo ners, verdeeld over 4 woon- en leefgroepen. Door één der teamleden van de groepen wordt bij toerbeurt een nachtaanwezigheidsdienst doorgebracht. Funktie-eisen: - diploma Z-verpleegkundige; - diploma A- of B-verpleegkundlge met ervaring In de zwakzinni genzorg; - diploma M.B.O.-V ot H.B.O.-V met ervaring In de zwakzinnigen zorg. Arbeidsvoorwaarden: Conform C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Informatie: Nadere informatie kan desgewenst worden ingewonnen bij het hoofd van het projekt, Jan Hogema, telefoon 071-179453 of 179911. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties vóór 26 juni 1984 te richten aan de Perso neelsdienst van het internaat Swetterhage te Zoeterwoude, Baln- kaartweg 2, 2381 AD Zoeterwoude.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 14