&eluk houdt Franse droom intakt Jat BIJ SIEBEL SLAAGT U VOOR EEN HORLOGE sportuitslagen if, Grun debutant bij Belgen piontek: Uitschakeling nmonsen zware slag .onder *11*11 JpORT TOETBAL Ccid^Soutant WOENSDAG 13 JUNI 1984 PAGINA 1 ETBAL TELEVISIE DAAG ^10 uur (BRT 2): EK fetbal (België-Joegosla- l) ,15 uur (Dui 1): EK voet- I (België-Joegoslavië) 20 uur (Ned 2): EK gtbal (België-Joegosla- 50 uur (BBC 1): Uru- ^y-Engeland iRGEN !3 uur (Dui 1 en 2): her- Ing België-Joegoslavië - uur (Ned 2/BRT )ui 2): West-Duitsland - rtugal LENS Guy Thijs, de coach van het Belgisch voetbalelftal, heeft voor de wedstrijd van vanavond tegen Joegoslavië in Lens gekozen voor de jeugd. In de achterlinie neemt de op het laatste moment opgeroepen Georges Grun de plaats van rechtervleu gelverdediger in. Michel Renquin, die aanvankelijk was opge roepen, is niet beschikbaar, omdat hij vriidag in Bern met het Zwitserse Servette, zijn club, nog een beslissingswedstrijd moet spelen om het kampioenschap tegen Grasshoppers Zürich. Enzo Scifo, net als Grun voor Anderlecht spelend, bezet de rechterzijde van het viermans-middenveld, waar de voor Inter Milaan spelende Ludo Coeck ontbreekt wegens een blessure. Nico Claesen, de jonge topscorer van België en in dienst van Se- raing, speelt naast routinier Vandenbergh in de tweemans-aan val van de Belgen. Opstelling België: Pfaff; Grun, Clijsters, De Greef. De Wolf; Scifo, Vercauteren, Vandereycken en Ceulemans; VandenBergh, Claesen. Budd debuteert voor Engeland BIRMINGHAM De vroege re Zuidafrikaanse Zola Budd is opgenomen in de Engelse atle- tiekploeg voor de landenont- moeting met Wales, Schotland en Joegoslavië, die eind van deze maand gehouden wordt. De wedstrijd in Birmingham zal voor de in april tot Engelse genaturaliseerde Budd het of ficiële debuut voor Engeland zijn. De atlete, die zich al ge kwalificeerd heeft voor de 3000 meter op de Olympische Spelen van Los Angeles, zal tijdens de landenwedstrijd in actie komen op de 1500 meter. Boet van Duimen onder het mes GELDROP Motorcoureur Boet van Duimen wordt morgen in het Sint Anna- -ziekenhuis in Geldrop geopereerd aan de blessure aan de rechterhand. Van Dui men brak maandag bij een val tijdens de motorraces om de Grote Prijs van Frank rijk in Le Castellet één van de midden- handsbeentjes. De operatie wordt pas morgen uitgevoerd wegens de forse zwel ling van de hand. De armblessure van de Nederlandse troef in de 500cc-klasse blijkt bij nader onderzoek mee te vallen. In Geldrop kon geen breuk woorden vastgesteld. Over de kansen van Van Duimen op deelneming aan de TT-races in Assen, op 30 juni, konden nog geen mededelingen worden gedaan. Prijsvragen DEN HAAG De resultaten van lotto 23 zijn: eerste prijs: geen winaar; tweede prijs: 6 x 50.000; derde prijs: 118 x f 1.824,40; vierde prijs: 5.465 x 39,40; vijfde prijs: 80.186 x 5. Cijferspel 23: zes goed: geen win naar; vijf goed: 2 winnaars; vier goed: 12 win naars; drie goed: 137 winnaars; twee goed: 1.526 winnaars. Arm Nastase is verlamd PARIJS Ilie Nastase is bij zijn botsing met een betonnen muurtje afgelopen weekeinde tijdens een veteranentoernooi in Molenhoek ernstiger gebles seerd geraakt dan werd ge dacht. De Roemeen, die bij een poging een bal te halen tegen de muur liep, blijkt naast de scheur in een oor een verlam de arm te hebben opgelopen. Door de blessure, waarvan het zich nog niet laat aanzien hoe ernstig die is, bestaat de kans dat Nastase nooit meer kan tennissen. In het gewonde oor moesten zeven hechtingen worden aangebracht. BOETES VOOR DRIE FANS NAC A BREDA De Bredase politie rechter mr. J. van der Goes-van Naters heeft drie supporters var|. NAC, die op 26 mei in een trein-; stel van de NS vernielingen had-' den aangericht, veroordeeld tol voorwaardelijke gevangenisstraf fen en het verbod het komend voetbalseizoen een aantal compe titie-uitwedstrijden van NAC te bezoeken. Het drietal heeft open- lijk geweld gepleegd en vernie-7 lingen aangericht. Het gedrag, van de ruim 550 supporters op- weg naar de uitwedstrijd tegen De Graafschap in Doetinchem heeft de NS die avond bij Am- hem doen besluiten de trein rechtsomkeert te laten maken. PARIJS Met Michel Platini in de rol van goudhaan heeft Frankrijk in het openingsduel van de eindronde om het Europees voetbalkampioenschap de overwin ning (1-0) gebracht. Denemarken was in het Pare des Princes slechts op de knieën te brengen door een van richting veranderde schuiver van Platini, die door toe doen van Berggreen vrijwel de gehele wedstrijd uit beeld was gebleven. Eén van de weinige momenten, dat de Franse hoop voor het gisteravond in Parijs be gonnen EK voetbal op het doel van doelman Qvist mocht richten, nekte de opzet van de Deense coach Piontek om via een gelijk spel tegen de favorieten het zicht op een terugkeer in het Pare des Princes te be houden. Daar wordt over vijftien dagen de finale ge houden. is vor Allan Simonsen eindigde het EK al na 43 minuten. Met een urgtroken scheenbeen werd hij per brancard van het veld gedra- dat H. i I jRIJS Het uitvallen van Allan Simonsen werd door de lidpnse bondscoach Sepp Piontek gezien als de zwaarste klap het strijdplan van zijn elftal. „Niet alleen de taktische op- jellj maar ook het moreel van mijn elftal kreeg een tik. Simon- igeï is één van mijn belangrijkste spelers. Zeker in het zenuwen- goed tegen Frankrijk was hij onmisbaar." piontek feliciteerde Frankrijk wel met de zege op zijn ploeg, ig, iar vond, dat een gelijk spel meer op zijn plaats was geweest, loeten van beide ploegen was meer in het voordeel of had meer :n, jisen. De Fransen waren zenuwachtiger dan ik had verwacht, neé geluk gaf tenslotte de doorslag". invjnteks collega Hidalgo kon niet anders dan tevreden zijn met overwinning in het openingsduel. „Winnen was vreselijk be- n tjgrijk. Gezien het vertoonde spel mogen wij tevreden zijn met Kltwee punten. Het verlies van Amoros, die de rode kaart eg, viel te accepteren. Spelers dienen zich op dit niveau on- controle te hebben. Het was overigens een slecht idee van de ""A om voor dit duel een Westduitse scheidsrechter aan te en. Zeker als je ervan uitgaat, dat een finale tussen Frank en West-Duitsland voor de hand ligt. Scheidsrechter Roth erilhechter geen enkele blaam", aldus Hidalgo, fffoux, de man die in botsing was gekomen met Allan Simon- I, moest later in het duel uitvallen met een verdraaide knie. or het duel Frankrijk-België vreest Hidalgo behalve de voor ;re|i wedstrijd geschorste Amoros ook hem te moeten missen, ie twee vormen de belangrijkste moot in onze defensie. Ik St niet of de verdec" letal", aldus de pessi 'estduitse scheidsrechter Volker Roth stuurt de Fransman jiuel Amoros uit het veld na diens kopstoot tegen Jesper 01- De hoog gespannen verwach tingen ten aanzien van de kwaliteit van het openingsduel van het EK zijn nauwelijks be waarheid geworden. Dit was mede toe te schrijven aan de taktische opzet van de Denen. Een aanvaller, Klaus Berg green (Pisa), werd met de be waking van Platini belast. Die verrassende zet, gevoegd bij het weliswaar hoge tempo, de balvaardigheid en de strijdlust aan Deense kant, zorgde voor veel moeilijkheden voor de Fransen, die in de eerste helft slechts Giresse in redelijke vorm zagen opereren. Het Franse middenveld, bekend staand als het beste van Euro- f»a, moest de mouwen werke- ijk opstropen tegen de Denen, van wie Lerby en Simonsen aan de linkerkant opvallende dingen deden. Voorin kende Denemarken bovendien de beste aanvaller van het veld: de voor Lokeren spelende Preben Elkjaer-Larsen. Bello- ne en Lacombe, de Franse spitsen, kwamen minder in het spel voor dan de Deense eenling, die de steun van zijn ploeggenoten echter vaak over net hoofd zag. Een zware slag voor het Deen se elftal van voornamelijk in buitenlandse dienst spelende profs was het voortijdig ver dwijnen van zijn rustpunt op het middenveld, de routinier Allan Simonsen, die na Euro pese voetbalavonturen weer naar huis is teruggekeerd. Bij een botsing met de potige Franse voorstopper Le Roux brak Simonsen het scheen been. Le Roux moest later als nog naar de kant. Piontek koos in de pauze Lauridsen als vervanger van Simonsen, maar het overwicht en over zicht ontbrak na het wegval len van de belangrijke Deense pion. Platini speelde boven dien meer geïnspireerd dan voor de pauze. In opdracht van Hidalgo liet hij zich meer zien in de spits. Daar bleek de middenvelder van Juventus in ieder geval een stuk nuttiger dan rond de middencirkel. In de 62e en 65e minuut be wees Platini, dat in het straf schopgebied op hem gelet diende te worden. Na een uit glijder van bewaker Berg green kopte de Fransman hard in. De stuiterende bal werd ge- Michel Platini heeft gescoord en begint aan zijn triomfantelijke sprint. Bernard Lacombe achter volgt hem. trefzeker uithaalde. De kruin van zijn bewaker Berggreen maakte Qvist kansloos. Piontek wisselde onmiddellijk Arnesen voor pinchhitter Jes per Olsen teneinde een slotof- fensief te realiseren. Berg green leek al snel succes te hebben, toen hij zich vrij maakte in het strafschopge bied. De tik tegen zijn enkels was niet opzichtig. Berggreen gleed in ieder geval uit over de bal, maar kreeg de straf schop niet. Terwijl net Deense elftal nog protesteerde, zette Bellone Giresse vrij voor Qvist. Giresse speelde de bal te ver voor zich uit, waardoor de definitieve beslissing uitbleef. Frankrijk begon vervolgeïlsi met het spelen op balbezit,., waarover verse kracht Jesper* Olsen zich verbeet. Twee nrii£ nuten voor het einde klemde' de kleine linkerspits de benen" van de opgerukte verdediger; Amoros. De impulsieve Frans man reageerde met een kop-" stoot. Die reactie was Roth*. niet ontgaan. De Westduitse"' scheidsrechter gaf Amoros dë rode kaart. pareerd door Qvist, die even een reflex uit de uiterste hoek later een nog hardere kopstoot werd gewerkt. van Platini uit zijn doel bok ste. Toen Fernandez voor zijn eigen Parijse publiek het voor beeld van Platini, opduiken in het hart van de Deense defen sie, volgde, wankelde Dene marken. Kenmerkend voor liggen, totdat de kleine Alain het duel loste de Deense spits Giresse het eindelijk weer Larsen echter in diezelfde pe- eens op zijn heupen kreeg. De riode het hardste schot van de eerste solo van de aanvoerder wedstrijd, dat door Bats met van landskampioen Girondins Terwijl Frankrijk steeds en thousiaster de aanval zocht, speelde Denemarken steeds nadrukkelijker op de nul. Dat karwei leek met name Lerby en Morten Olsen uitstekend te Bordeaux, een kwartier voor tijd, eindigde nog met een schot net naast het doel van Qvist. Drie minuten later zette Giresse, met zijn uitstekende bal- en lichaamsbeheersing het toonbeeld van de Franse tech nische vaardigheid, weer aan voor een ren. Lacombe en Pla tini kozen positie. De weg springende bal na het schot van Giresse kwam voor de voeten van Platini, die weinig Frankrijk-Denemarken 1-0 (0-0): 78r Platini 1-0. Scheidsrechter: Roth (WDI). Toeschouwers: 48.370 (uitvet kocht). Gele kaart: Jesper Olsel1* (Den); rode kaart: Amoros (Fra). Frankrijk: Bats; Battiston, Bossis. te Roux (Domergue), Amoros; Fernan dez, Tigana, Giresse. Platini; Lacom be, Bellone. Denemarken: Ovist: Busk. Morten OF sen, Nielsen; Bert el sen. Arnesen (Jes- - per Olsen). Simonsen (Lauridsen). Berggreen. Lerby; Laudrup, Larso n-Elk jaer. ADVERTENTIE Gouden idee Pontiac dameshorloge in doublé of chroom. Pontiac herenhorloge in staal of doublé. Dit waterdichte Quartz dames- of herenhorloge van 198,- voor 139,- Omega Seamaster titanium horloge met palladium-of 18 karaats goudinleg. Het herenhorloge kost resp. 2450,-en 2950.- Het dameshorloge 2250, en 2800,- De ideale manchetknoop voor elk overhemd. Schuift simpelweg over het knoopje. In zilver 49,- In verguld zilver 59.- Manchetknopen in goud vanaf 760,- Boordspelden in zilver 45,-, doublé 35.- Wit gouden ring met 2 saf fieren en 4 loepzuivere witte briljanten (0.12 kar.) 875,- In geel goud met robijn of smaragd resp. 875,-en 950,- Het jongste oorsieraad .The Hugger". Deze gouden oorklem in 3 modellen 119,- 139.-en 198.- SIEBEL HEEF ER MEER VAN Aanbiedingen geldig t/m 26 juni 1984, echter zolang de voorraad strekt Herenkettingen in vele variaties. In goud van 840,-tot 11900,- Afgebeeld in 4 mm breed 1590,- In zilver vanaf 98,- Bijpassende (identiteits-)armbanden. (Jw sport in beeld. B.v. gouden surfer, als hanger in 2 modellen 125,- en 198,- In zilver vanaf 19,- Als zilveren miniatuur 198,- en 395,- Amsterdam. Kalverstraal 121-123; Den Haag, Lange Polen 9-11; Rotterdam. Sladhuisplein 24-26; Utrecht, Bakkerstraat 27-29; Haarlem. Grote Houtstraat 63-65. Lid van de Beurs voor den Diamanthandel. vJk ben flink teleurgesteld, ftndat ik vind dat ik had winnen. Ik walg van m(s gedachte volgend jaar weer mefveel te moeten trainen op favel, maar ik kan er niet prjideruit. Ik wil dit toernooi et linnen- Ik moet er niet aan k. ïnken dat dit mijn beste SJTestatie in Parijs zal blijven". JjTennisser John McEnroe i het Algemeen Dagblad) Dver het vorig seizoen is een iderzoekje gedaan naar het Ifect van ten nispartijen die m drie in plaats van om twee ïwonnen sets gaan. Globaal wam het er op neer dat in lechts tien procent van alle Èvallen er een andere win aar uit de bus kwam. Ook it jaar waren er op Roland larros maar elf van de hon- Brd dertig partijen waarbij e aanvankelijke verhoudin- ën na vijf sets anders bleken Verslaggever Ronald ten Brink in de Volkskrant) tk ben tijdens die maanden at ik alleen op de fiets zat en robeerde mijn conditie op eil te houden, toch heel an- ar 3' ders gaan denken over het vak van wielrenner. Ik ben veel meer gaan relativeren. Er hoeft me nu niets meer te gebeuren of ik word een jaar geschorst. Die gedachte ver lamde me in het begin. Dan ging ik na veertig kilometer rechtsomkeer en weer naar huis. Dan hing ik de hele dag lamlendig in een stoel, daar word je op den duur ook niet vrolijk van. Dus heb ik maar doorgezet. Dat was ik ook wel verplicht tegenover de Kwan tum Hallen. Die directeur had gezegd: Okay Adri, pech voor je, maar dat kan gebeuren. We betalen je gewoon door, zorg dat je jezelf in vorm houdt. En dat heb ik gedaan". En: „Wat denk je dat die schorsing me al heeft gekost? Ruim 7200 gulden aan boetes en contra-expertises en zo. Zoals ik het nu inschat, en dat is dan een schatting aan de lage kant, ben ik dank zij die verkoudheid op Sicilië 50.000 gulden aan het inleveren". (Wielrenner Adri van der Poel in de Haagsche Cou rant) „Nu heeft het bestuur ama teurvoetbal onlangs een be sluit uitgevaardigd waarbij ideële shirtreclame wordt verboden. Omdat er landelijk gezien op het politieke vlak erg uiteenlopende standpun ten zijn. Wat is er eigenlijk op tegen, dat een dameszaalvoet balteam, geheel in de geest van de zaalvoetbalregels, op het shirt de slogan „Blijf van mijn lijf" draagt? Ik denk ei genlijk niets. Daarom deed het mij genoegen dat Martin Kastermans, de voorzitter van het bestuur amateurvoetbal, tijdens de rondvraag op de re cente algemene vergadering de toezegging deed bedoeld besluit nog eens in herover weging te nemen. Ik hoop dat het bestuur het met mij eens kan zijn, dat wij niet bang be hoeven te zijn ons te branden aan koud water. Overigens „Een voorzet op maat" lijkt mij erg geschikt voor een of ander (Oranje?) shirt. Maar is wel ideëel!" (Bert Kamphorst, KNVB- voorzitter afdeling Utrecht, in Voetbal Totaal) „Boksen is mooi. Vuistscher- men. Als het tussen vrijwel gelijkwaardigen gaat. En drie keer drie minuten is te doen. Ik ben geen knock-outer. Ik maak punten, tik goed aan, scóór. Dat is fascinerend. Het kijken en bekeken worden. Het loeren. Nooit de concen tratie laten verslappen. Want die ene klap kan altijd ko men. Een hoop mensen kijken naar boksen, maar zeggen die k.o.'s niet te kunnen verdra gen. Een hoop zegt dat omdat ze niet voor de passie de sport durven uitkomen. Koopmans is een grote bokser, een prof, maar de rellen rondom hem zijn niet goed geweest. Bok sers zijn geen potentiële mis dadigers, of geboren stomme lingen. Of sufgemepte idioten. D'r zitten er wel tussen, maar dat is bij elke tak van sport het geval. Een bokser leert bovenal discipline te hebben. Mag zich nooit laten gaan. En zal zich nooit laten gaan. Bok sers zijn geen straatvechters, boksers vechten alleen in de ring". (Arnold Vanderlijde in Sport International) „Je hoeft mij niet groter te schrijven dan ik ben. Wat dat betreft ben ik een grote kin derhand. Ik hoef niet per se de beste te zijn, maar ik wil wel erkenning. De beste is de vent die bovenaan staat. Nummer twee telt niet. Ik ben van alle markten thuis, maar ik ben geen wereldtrai ner. Toch heb ik iets, al ben ik niet de Generaal. Ik werk keihard en kan op 'n staat van dienst terugvallen met 'n stuk of zes nacompetities, twee promoties en twee be kerfinales. Dat krijg je niet zo maar. Dat bereik je door eer lijk te zijn en hard te werken. Anders kan ik het niet ver klaren". (Voetbaltrainer Frans Kör- ver in Elf) Arnold Vanderlijde: „Boksers geen straatvechters". „De meeste trainers spelen een rol, Aad de Mos ook. Trainers laten zich opblazen door voorbeelden, ze doen al lemaal Rinus Michels en Ernst Happel na. Er zijn maar een paar uitzonderingen. Fritz Korbach is zichzelf, ik heb hem hier in Volendam aan het werk gezien, hij speelt geen rol. Voor Piet de Visser geldt dat ook, die man is zo enthousiast. Barry Hughes is Barry Hughes en ik heb nog steeds waardering voor Leo Beenhakker, hij was in ieder geval éérlijk. Aad de Mos houdt precies bij wat Enrst Happel doet, hij doet hem precies na, dat is fout, hij moet vanuit zijn eigen karak ter werken. Als spelers heb ben we het daar geregeld over bij Ajax, dan lachen we ons slap om de manieren van Aad de Mos". (Keje Molenaar in Voetbal International) TENNIS GP-toernooi op Queens-club Brighton (eerste ronde): McEhh (VSt)-Davis (VSt) 7-5, 6-3: Shiraj PAARDESPORT Koersen in Hilversum EERSTE KOERS, 2440 meter 1. Yanna Hanover (H. Hamming) 1 22,8; 2. Wanja ter Lune; 3. Ypsilon Odüia. Niet gestart: Yeasindra. Toto: win nend f. 19,20; plaats f. 2,80 f. 2,70 f. 2440 4,40; I TWEEDE Hazekamp; 3. Wilton Star. Toto: winnend f. 5,50; plaats f. 1,50 f. 1.90 f. 2,00; koppef f. 12,70; trio f. 145,60. DERDE KOERS, 2000 meter: 1. Yze- ren Hein (K. Woudstra) 1.20,7; 2. Yak Hazekamp; 3. Wembley. Toto: win nend f. 3,30; plaats f. 1,50 f. 1,80 f. 34,60; koppel 4,80; trio f. 1.027,00. VIERDE KOERS, 1609 meter: 1. Windo Pride (S.A. Hartman) 1,18,8; 2. Wervelwind; 3. Wapper M. Niet ge start: Wendy Jeanet en Victoria Bush. Toto: winnend f. 2,10; plaats f. 1.10 f. 1,70 f. 1,20; koppel f. 4,30, trio f. 18,80. VIJFDE KOERS. 2440 meter: 1 Udo- lius (W C. Strooper) 1.21,9; 2. Waf Glory; 3. Wodan Weber. Toto: win nend f. 16,80; plaats f. 4,90 f 12,40 f. 3,70; koppel f. 794,70; trio f. 2.774,00. ZESDE KOERS. 1609 meter: 1, Vera- lynn R (A.J. Mollema) 1.19,0; 2. Wiek; 3. Verite Karinsky. Toto: winnend f. 1,40; plaats f. 1,60 f. 1,50 f. 1,90; kop pel f. 4,30; trio f. 13,40. ZEVENDE KOERS. 1609 meter 1. Udo Quick (A de Wrede) 1.16,2; 2. Roper Dan. 3. Tydi Flower. Toto: winnend f. 1,60; plaats f. 1,20 f. 1,60 f. 2,10; koppel f. 7.30. trio f. 98.30. ACHTSTE KOERS. 2000 meter: 1. Wez Warber (F. Gorter) 1.22,1; 2. Young Maxi; 3. Vasco Boshoeve. Toto: winnend f. 6,00; plaats f. 2,90 f. 1,40 f. 1,30; koppel f. 10,60; trio f. 200,80. NEGENDE KOERS. 1609 meter. 1. Udo Quick (A. de Wrede) 1.16,1; 2. Tydi Flower; 3. Volo Prise. Toto: winnend f. 1,10; plaats f. 1,00 f. 1,00 f. 1,00; koppel f. 2,90; trio f. 12,40. TIENDE KOERS. 2000 meter: 1. Uro- sa Maire (M.W. Eeken) 1.19,7; 2. Wil- ka Axkit; 3. Sally Scott. Toto: win nend f. 23,00; plaats f. 2,80 f. 2,40 f. 14,30; koppel f 101.00; trio f. 4.759,30. ELFDE KOERS. 2000 meter: 1 Way to Fortuna (M. Bouwhuis) 1.19.4; 2. Wilwy; 3. Walter Neyenrode. Toto: winnend f. 2,80; plaats f. 2,30 f 4,80 4,00; koppel 9,00; trio f. 141,50. Totalisatoromzet: f. 272.552,00. SOFTBAL Competitie hoofdklasse: HCC-Bloe- mendaal 2-0. n k* hiraf Val 1-1 rne (VSt)-Lecon-i 11-9. Purcetl' 5-4, 6-4, Dentofu Hof (VSt)-Noah (Fra) 4-6, 6-3, (Noah geeft op); Bourne C~ te (Fra) 6-4. 1-6. (VSt)-Dunk (Aus) 6-4 (VSt)-Drewett (Aus) 6-2, 7-6; Cash (Aus)-Giammalva (VSt) 6-2, 6-4; Hoo per (VSt)-Moor (VSt) 3-6, 7-6. 6-2. Edmondson (Aus)-Mitchiba (Can) 6-2. 7-5. Curren (ZAO-Masur (Aus) 6-3, 6-2; Testerman (VSD-Korita (VStï; 6-4. 6-2. VOETBAL Degradatiecompetitie 2A (West II): SJC-FC Lisse 2-1 (FC Lisse <U-W. gradeert). fl* 3 mK Wielrennen Hans Daarn^ heeft zijn uitverkiezing vóoi* de Olympische Spelen kracht bijgezet door de vijfde etappe van de Ronde van Limburg van Sint-Truiden naar Kor^ spel te winnen. Hij staat in he( algemeen klassement eersta met negen seconden voor sprong op de Belg Eddy Co- chet. n Sportwereld

Leidse Courant | 1984 | | pagina 13