i Uitreiking theaterprijzen werd een overhaaste klus Hans Vonk gaf imposante lezing Bruckners Vierde Plan voor orkest in Randstad Vijftig leraren en leerlingen spelen „Terug tot Ina Damman Waardige opening Festival of Fools Danny L'Esquilier sterkste in marathonpartij KUNST EöidócSomcmt VRIJDAG 8 JUNI 1984PAGIN^[ Alain Delon in eer aangetast KEULEN Het „Landgericht" in Keulen zal op 27 juni uitspraak doen in een zaak die de Franse filmacteur en reukwaterfabrikant Alain Delon heeft laten aanspannen tegen Heyne-Verlag in München, dat een boek van de hand van Rein A. Zondergeld heeft gepubliceerd waarin Delon niet alleen wordt afgeschilderd als „supermacho" en een figuur in het „Milieu" de Parijse onderwe reld. maar ook als iemand „die van zijn bisek sualiteit geen geheim maakt". Deze week ver schenen Delons advocaten en de advocaten van Heyne-Verlag voor het Landgericht, waarbij laatstgenoemden verklaarden dat men nu geen dingen kan verbieden waartegen men gedurende tientallen jaren geen bezwaar heeft gemaakt. Het boek, zeiden ze, berust op al verschenen artikelen in populaire bladen. De advocaten van Delon na men klaarblijkelijk geen genoegen met het aan bod dat de gewraakte passages uit een tweede op lage geschrapt zouden worden. Brigitte Bardot wint proces PARIJS De Franse voormali ge filmactrice Brigitte Bardot heeft een proces wegens inbreuk op haar privéleven gewonnen dat zij had aangespannen tegen drie Londense landelijke dagbla den en een Spaans weekblad. Een rechtbank in Parijs gelastte de Sun, de Daily Mail en de Dai ly Mirror en het Madrileense ge ïllustreerde weekblad HOLA Brigitte Bardot in totaal ruim 23.000 gulden aan schadevergoe ding uit te betalen. Zij hadden artikelen gepubliceerd die het privéleven van BB binnendron gen en foto's afgedrukt waarop copyright rustte. Criticus-dichter Binnendijk overleden AMSTERDAM De criticus en dichter drs. D.A.M. Binnendijk is, naar eerst gisteren bekend is gewor den, op 1 juni op 81-jarige leeftijd overleden. Hij is ook lang nadat hij niet meer naar buiten toe optrad, bekend gebleven door de bloemlezing „Dichters van deze tijd", waarvan hij diverse drukken verzorgde. Binnendijk, die ook wel schreef onder het pseudo niem Dirk Nolting, studeerde Geschiedenis en Neder lands in Amsterdam, waar hij ook leraar was aan het Vissiusgymnasium. Na de tweede wereldoorlog werd hij hoofd van de afdeling Kunstzaken van de ge meente Amsterdam. Als dichter onderscheidde Bin nendijk zich door scherpzinnigheid en een strakke vormbeheersing. Van zijn hand verschenen sinds 1930 tot in de jaren vijftig de dichtbundels: Het ande re land, Onvoltooid verleden, Mijn en dijn en Oog in oog, alsmede de essays: Commentaar, Zin en tegenzin, Tekst en uitleg. Randschrift, en Critiek op de twee sprong, welk laatste werk hij schreef samen met S. Dresden. Hals tot Vermeer in Berlijn BERLIJN Een exposi tie van meesterwerken van Frans Hals tot Ver meer is tot 12 augustus in West-Berlijn te zien. De tentoonstelling, die 110 schilderijen uit 31 musea ter wereld en uit privé- bezit geleende kunstwer ken omvat, is een geza menlijke inspanning van het Kunstmuseum in Philadelphia, de Royal Academy in Londen en de Beeldengalerij van de Stichting Pruisisch cul tuurbezit in Berlijn. BBK vraagt De Graaf om opheldering AMSTERDAM De vakbond van beeldende kunste naars BBK wil dat staatssecretaris De Graaf van Soci ale Zaken opheldering verschaft over zijn plannen om rond de Beeldende Kunstenaars Regeling (BKR) nieu we verslechteringen door te voeren. Volgens de vak bond van beeldende kunstenaars BBK wil de staatsse cretaris het de georganiseerde kunstenaars onmogelijk maken vertegenwoordigers te plaatsen in de zoge naamde BKR-commissies. Deze commissies adviseren op plaatselijk niveau de colleges van B en W over de aankoop van kunstwerken in het kader van de BKR. Het ligt ook in de bedoeling van De Graaf de commis sies aan te vullen met een door het ministerie van Welzijn, Volksgezondheid en Cultuur te benoemen deskundige, die ten aanzien van de aankoop vetorecht krijgt. Tevens zullen de commissies fundamenteel worden veranderd. Een woordvoerder van de BBK verklaarde dat de vakbond dit alles aan de weet geko men is via vertrouwelijke informatie. Pianist Alwin Bar lonkte naar Liszt Derde concert in de 6erie van de Kunstkring Duivenvoorde door de pianist Alwin Bar in werken van Beethoven, Liszt, Chopin en Ravel. Kasteel Duivenvoorde, Voorschoten. 't Heeft er alle schijn van dat de muziekwereld reeds nu een voorschot neemt op 1986, het herdenkingsjaar van Franz Liszt die in 1886 overleed. Zo bijv. voert het R'dams Philh. Orkest volgende week de Dantesymfonie uit, blijken de twee pianoconcerten in trek en worden ook de talrijke pia nocomposities voor solo meer en meer uitgevoerd. Liszt schreef voor de pianisten boe ken vol en Alwin Bar deed daar gisteravond tijdens zijn recital in Kasteel Duivenvoor de een keuze uit. „Années de pèlerinage" en in dit geval „Première Année: Suisse" heeft veel te bieden, daaruit hoorde het voltallige publiek in Voorschoten „Vallée d'O- bermann", het zesde deel en geïnspireerd door de briefro man „Obermann" van Etienne de Senancourt. Alwin Bar zag ditmaal af van een mondelin ge programmatoelichting, jam mer wat hij kan dat geestig en instructief. Hij moet gedacht hebben dat deze muziek en de bewerking van „Simone Boca- negra" van Verdi voor zich sprak. In ieder geval bleek hij een Lisztvertolker die niet uit is op effectbejag, op klank bombardementen, maar hij hield het geheel op de Sauter- vleugel transparant en helder. Hij maakte een gebaar naar het publiek van deze Kunst kring door zijn programma te openen met Beethovens 27e sonate, bekend geworden on der de naam Mondschein. Ook in dit werk streefde Bar naar verfijning van klank, naar rust en evenwicht zonder in het Adagio tot zoetelijk ge dweep te vervallen. Deze be- grafenismuziek bij uitstek leent zich al te gemakkelijk voor een „tranendal", maar de interpreet liet Beethoven in zijn waarde. Eén van de Ra- velleerlingen was Vlado Perle- muter - zijn Diligentiarecital was destijds een sensatie - en Alwin Bar is weer een leerling van Perlemuter. Vandaar Ra vels Tombeau de Couperin waarvoor hij de benodigde vir tuositeit overtuigend in huis heeft. Op dit klassieke pro gramma ontbrak Chopin niet, het Scherzo nr. 2 was voor ve len het hoogtepunt van de avond. ADR. HAGER GRONINGEN De Ne derlandse theaterprijzen 1984 zijn gisteravond uit gereikt door prof. dr. L.J. Engels van de Groningse Rijksuniversiteit. Een overhaaste klus, die de prominenten in de stads schouwburg te Groningen hogelijk .verbaasd moet hebben. Johnny Kraaijkamp had nau welijks tijd zijn Louis d'Or in ontvangst te nemen, Julyen Hamilton (Zilveren Dansprijs) zat volgens schouwburgdirec teur Ton Post in Amerika en Jan de Cler (Prosceniumprijs) was kennelijk helemaal on vindbaar, want zijn afwezig heid werd niet eens verklaard. Clint Farha (Gouden Dans prijs), Titus Muizelaar (Arlec- chino), Lucas Goudzwaard (Hans Snoekprijs), Marijke Be versluis (Colombina) en vooral Elisabeth Andersen (Theo d'Or) moesten de magere show redden. Geen al te bijzonder feestje dus. Johnny Kraaijkamp kwam als eerste aan de beurt. Niet om dat de Louis d'Or de minst be langrijke onderscheiding is. in tegendeel, maar omdat hij als een schicht naar Amsterdam moest voor de een of andere première. Bloemen en prijs in ontvangst nemen, een paar woorden stamelen over hoe „lullig het is om 's nachts met je hoofd tegen de muur tek sten te leren en hoe het toch de moeite waard was" en weg was John. Een driftig baasje. Het juryrapport had wel mooie woorden voor hem: „Prestaties die vaktechnisch op hoog ni veau staan, bewondering af dwingen en ook nog boeien en ontroeren. Het vanzelfspre kende gemak, de precies ti ming en het vermogen om de meest uiteenlopende karakters weer te geven, bevestigen niet alleen dat John Kraaijkamp een begenadigd komisch talent is, maar ook dat hij een acteur is die zich kan meten met de grootsten". Theo d'Or Elisabeth Andersen nam meer tijd voor haar onderscheiding. Ze sprak het publiek zowaar toe, vergat zelfs niet haar leer meesters (o.s. Cees Laseur) te prijzen. En dat na veertig jaar eigen toneelervaring. Een af gewogen geheel. Geen wonder overigens, want ze had al twee keer eerder kunnen oefenen (het was haar derde Theo d'Or). Het juryrapport prees vooral haar „lenigheid van geest en lichaam. Bijna pensi oengerechtigd en dan nog steeds gebruik maken van je niet geringe fysieke mogelijk heden is bewonderenswaar dig", aldus het rapport. Marijke Beversluis kreeg de Colombina 1984 voor haar rol als een van de drie Jane's in de gelijknamige voorstelling van en met Martin van Veld huizen, Carla Mulder en haar zelf (regie Mirjam Koen). Zij hield geen toespraak maar had al eerder via een open brief haar bezwaren tegen de toe kenning kenbaar gemaakt. De prijs had volgens haar gegeven moeten worden aan de pro- duktie, of zoiets. De jury ging niet op het incident in en Ton Post beloofde namens de Vere niging van Schouwburg- en Concertgebouwdirecties een spoedig antwoord. Muizelaar Volgens de jury „weet Titus Muizelaar in alle rollen van de laatste jaren de indruk te wek ken dat het allemaal niet zo ernstig is". Een kroon op zijn ironische Discordiavoorstellin- gen. Jan de Cler werd in zijn Obscene Fabels van Darius Fo een „theatrale duivelskunste naar" genoemd. Lucas Goud zwaard kreeg de kwalificatie „iemand wiens werk een bij zondere bijdrage heeft gele verd aan de ontwikkeling van het poppenspel. Clint Farha bleek voorgedra gen voor de Gouden Dansprijs vanwege „zijn bijzondere pres taties als solist bij het Nationa le Ballet". En Julyen Hamilton verdiende volgens de jury de Zilveren Dansprijs vanwege „de intigrerende manier waar op hij zijn technische verwor- venheden en artistieke gaven gebruikt". HERMAN HOOGAKKER isOiOUWBLJF Dë Louis d'Or ging naar Johnny Kraaykamp, die zich vervolgens haastig uit de voeten maakte. DEN HAAG Drie bonden van koorverenigingen willen dat het Gewestelijk Orkest voor Zuid-Holland, dat op 1 mei werd opgeheven, wordt opgevolgd door een Randste delijk Begeleidings Orkest. Bij het Provinciaal bestuur van Zuid-Holland hebben de bon den een plan ingediend dat voorziet in een uitzendbureau voor een orkest dat moet be staan uit de dertig ontslagen musici. Zij zullen een hoeveel heid werk krijgen die een der de is van wat een musicus met een volledig betaalde baan doet. Voor de dagen dat de musici niet werken moeten zij recht blijven houden op een werkloosheidsuitkering. De Maatschappij tot bevorde ring der toonkunst, de Ko ninklijke Bond van Zang- en Oratoriumverenigingen en de Christelijke Zangersbond wil len deze werkwijze twee jaar volhouden. In de tussentijd moet dan worden gezocht naar een definitieve oplossing voor kwalitatief goede koorbegelei dingen. De musici van het voormalige Gewestelijk Orkest zijn het met het plan eens. Provinciale Staten van Zuid- Holland zullen na de vakantie beslissen over een nota „Naar een muziekbeleid". Het daarin voorgestelde Muziekcentrum wordt door de drie bonden verworpen. De klas uit „Terug tot Ina Damman", met op de voorgrond de leraren van het A.C. Het Aloysiuscollege uit Den Haag is aktief met het bestuderen van thea terwetenschappen en het geven van toneelvoorstel lingen. Woensdagavond brachten de leerlingen van dit College in het HOT een improvisatiespel „Vrije .VogelsVogelvrij" en gisteravond in de aula van hun school weer een andere produktie. Vijftig leraren en leerlingen speelden „Terug tot Ina Damman, gebaseerd op de gelijknamige roman van Si mon Vestdijk. Auteur Ton van Rijn, heeft dit boek bewerkt en gestalte gegeven aan een onvergetelijk beeld met be- Aula Aloysiuscollege Den Haag: „Terug tol Ina Damman" naar de gelijknamige roman van Simon Vestdijk. Bewerking: Ton van Rijn. Regie: Joep Straathof. Donderdag 7 juni. Herhaling 8 en 9 juni hulp van dramatische midde len. Een beeld van een puber- teitsliefde die een heel jon gensleven beheerst en een zo grote intensiteit bereikt, dat wanneer het gevoel niet wordt beantwoord, de doorwerking van die liefde een leven lang zal blijven voortduren. Er ont staat een vertekend beeld van de werkelijkheid, want Anton Wachter, de hoofdfiguur, kan alleen maar echt praten met zijn vriendin, als zij er niet bij Hans Vonk gaf imposante le zing Bruckner's Vierde Viel in de eerste BOUW-MEE concerten van het Residentie- Orkest de nadruk wellicht wat te veel op de aantrekkelijkhe den in de pauze - uiteindelijk moet het geld voor de nieuwe zaal er komen -, gisteravond in het 3de concert van deze se rie in de stampvolle PWA-zaal kwam het accent sterk te lig gen op de waarlijk indruk wekkende uitvoering van Bruckners 4de Symfonie on der Hans Vonk. Het RO speel de zeer geïnspireerd en Vonk gaf zo'n weldoordachte lezing van deze „romantische" sym fonie, dat er slechts één wens overbleef, n.l. een zaal met een goede akoestiek, zodat niet, zo als nu, de klank met name van de blazers kurkdroog bleef en 3de BOUW-MEE concert door het Residentie-Orkest onder Hans Vonk. Solisten: Jaring Walta en Janet Krause, viool PWA-zaal, Congresge bouw Den Haag. soms het gehele „klankbeeld" uit elkaar dreigde te vallen. En dat, terwijl de muziek van Bruckner zo duidelijk geënt is op de orgelklank (met pedaal- prestant) vooral in de volle blazersfragmenten. Vonk trok de symfonische structuur van Bruckner gebouwd als deze is naar Beethovens' Negende, te recht heel duidelijk uit het openings-hoornthema op (een soort roep), dat steeds geva rieerd en gecontrapuncteerd met andere, vaak verwante gedachten door het gehele werk trekt, waardoor de orga nische eenheid scherp onder streept werd. Maar in deze ty pische bouw van Bruckner plaatste Vonk een diepe inten siteit van expressie, ook door zijn schitterende tempikeuze (geheel en al bepaald en voort komend uit de adem van de muziek) en zijn volstrekte „be vlogenheid". Er schijnt een plaatopname van deze symfo- te komen - terecht. J. S. Bachs Concert voor 2 vio len ging aan deze Bruckner vooraf. Jaring Walta en Janet Krause, de aanvoerders van de vioolsectie, waren de solisten en samen met Vonk en de strijkers van het RO gaven zij een pittige en strakke weerga ve van dit overbekende dub belconcert. NOES KOKEE Deze hoofdrol werd vertolkt door Roland Smeets. Angst voor anderen die hem niet be grepen liet hij op een naïeve manier zien. De tekst kwam soms dreunend over en dat was jammer, want de inhoud moet juist zoveel gevoelens weergeven, om die moeilijke rol tot zijn recht te laten ko men. De rol van Ina, het meis je dat in het verhaal twee ge daanten kent, werd moeiteloos en helder gespeeld door Marjo lein Kranenburg. Robert-Jan Winnubst speelde vol overga ve de rol van Jelle Mol, een opvallend schooiertje in dt schoolklas van de hoofdfigu ren. Opvallend was dat alle leerlingen zonder pretenties hun spel speelden, terwijl de leraren een beetje dominerend overwicht uitstraalden. Er wa ren duidelijk twee groepen aan het werk. Een groep leer lingen en een groep leraren. De kostuums kwamen goed tot hun recht en zagen er perfect uit. De belichting was bijzon der goed uitgezocht en klopte precies. Requisieten werden niet gebruikt en daardoor wa ren veel handelingen onduide lijk. Ondanks dat, was voorstelling voor de spelers, medescholieren en ouders toch Geen krant ontvangen Bel tussen 18.00 en 19.00 uur, za terdags tussen 14.00 en 15.00 uur, telefoonnr.071-122248 en uw krant wordt nog dezelfde avond nabezorgd. MAGISCH FIGUUR In elk vakje dient een letter te worden ingevuld, waardoor zowel horizontaal als verticaal woorden van navolgende betekenis verkregen kunnen worden: 1 (raai atmosferisch verschijnsel: 2 veel gestudeerd hebbend; 3 eigenzinnig, koppig; 4 meestal. OPLOSSING LEIDEN In 1975 reed Jango Edwards op rol schaatsen een kantoor van het Amsterdamse theater De Melkweg binnen. Hij kwam met het plan om naast het serieuze, cultu rele Holland Festival nog een groep theateractivitei ten te beginnen, maar dan minder zwaar en minder officieel. De 'fooi' moest centraal staan, de potsen- makende variété- artiest. Edwards' plan werd een suc ces. Tot nu toe trok zes maal een stoet van clowns, gooche laars, poppenspelers, dansers, mime-artiesten en acrobaten door Amsterdam. Maar ook in andere steden sloeg het 'zot- tenfestijn' aan. Dit jaar wordt ook Leiden overspoeld met gekken op allerlei gebied. Diezelfde Jango Edwards, de initiatiefnemer van het Festi val of Fools, opende gisteren de eerste Leidse versie ervan. Hij bracht in zijn bekende flit sende tempo een verzameling van succesnumers, 'Classics', uit vorige programma's. Daar in neemt hij verschillende as pecten van de (Amerikaanse) samenleving op de hak. In twee mime-stukken liet Ed wards een staaltje zier, van zijn verrassende mogelijkhe den op dat gebied. Even sim pele als afgezaagde thema's als de Western, waarin hij tegelij kertijd schurk, pianist, held en danseres is, en de man die dronken thuiskomt en denkt dat de WC-deur op slot zit, weet hij met zijn rubberen lijf en zijn expressieve kop toch een originele en zeer humoris tische behandeling te geven. In twee liedjes worden de ei genaardigheden van reggae- en Country-and-Westernzan- gers neergezet, en ook het ver schijnsel 'swingende evange list' krijgt een veeg uit de pan. Onbetwist hoogtepunt blijft de duik vanaf een stoel in een glas spa rood. Edwards leunt als komiek sterk op de Amerikaanse tra ditie, maar maakt die tegelij kertijd belachelijk. Met zijn schappen die een mens tot een^ snelheid, lichaamsbeheersing, vakkennis en fantasie, eigen- Leiden de komende weken te wachten staat. DICK VAN TEYLINGEN LEIDEN Danny L'Esquilier en Michiel de Rooy hebben tij dens de districtsjeugdstrijd ge broken met de saaie regelmaat van de vlotte tweesetters. De twaalfjarige tennissers begon nen om vier uur aan hun par tij om die pas drie uur later te beëindigen. L'Esquilier had in de tweede set kansen op een vlotte afwikkeling laten liggen door een 4-0 voorsprong uit handen te geven: 7-5, 6-7, 6-4. De overige partijen werden, zoals het in de eerste rondes van de titelstrijd betaamt, in twee sets afgewerkt. Heieen van der Berg stapte van de baan af zonder gameverlies te hebben geïncasseerd. Bij de zestienjarigen bereikte Anne- marie Jiinger de halve eind strijd door winst op Irma van Seters: 6-4, 6-4. In dezelfde leeftijdsklasse stoomden Bri gitte van der Maarel en Made- Ion Verdegaal op naar de laat ste acht. Bij de jongens (t/m 12 jaar) is Kees Jan Schuilenburg van De Munnik voorlopig niet stuiten. Hij stond slechts één game af. Bij de oudste jongens kende Kees Heemskerk één set problemen met Voorscho tenaar Mathijs Glastra: 7-5, 6- De Merenwijk In het damesdubbelspel C kwamen Thea de Gunst en Wil Spierenburg een ronde verder dankzij een overwin ning op het De Munnik koppel Verwoert/Paauw: 6-4, 6-4. Ook de combinatie Van der Bent/Vogelaar kwalificeerde zich voor de volgende ronde: 6-4, 7-5. In het herendubbelspel D stel den Voorhouters Van der Meer en Schoutsen hun kandi datuur voor de eindzege door een overtuigende overwinning op Meren wijkers Hans Wil- lems en Han Dibbetz: 6-1, 6-1. Han en Jeanette Wallaart be reikten tegen de verwachting in de volgende ronde in de D- mixed, want opponenten John Dalhuis en Iemkje Zitman na men als vierde geplaatsten een beschermde positie in: 7-5, 4-6, 6-3. Voor een uitgebreif agenda, ook voor de I mende dagen raadpleU men „UIT", de gratis v\ e kelijkse bijlage van ded, krant. bioscopen lit i ALPHEN AAN DEN RIJN Em< ROCINEMA I (Van Boetzela|pn straat 6. tel. 01720-20800): r" tional lampoon's vacation re 18.30, 21.00. za. di. wo. <fOi 13.30. zo. ma. 13.30. 16#). 18.30. 21.00. •EUROCINEMAiJle Breakdance (al); 18.45, 21.Lh za. dl. wo. ook 13.45. zo. ir 13.45, 16.15, 18.45, 21.15. Êta ROCINEMA III: Ciske de Rat (t 18.30, 21.00. za. di. wo. (f~ 13.30. zo. ma. 13.30, 16.1 18.30, 21.00. •EUROCINEMAM Night Warriors (16); (beh. jl 18.45, 21.15. zo. ma. 13.jl 16.00, 18.30, 21.00. NACHTVOORSTELLING EUROCINEMA I: Natioi lampoon's vacation (16); 24.00. EUROCINEMA II: J< fine Mutzenbacher (18); 24.00. EUROCINEMA III: Ei tiek in het fitnesscentrum (1 za. 24.00. EUROCINEMA Night Warriors (16); za. 24.od KINDERVOORSTELLING EUROCINEMA IV: Disne) festival van bekroonde lek* films (al); za. t/m wo. 14.00. j g LEIDEN LUXOR (Stationsv/ei 19. tel. 071-121239): Against^, odds (12); 14.30, 19.00. 21.LV zo. ma. 14.15. 16.30, 19.03 21.15. LIDO I (Steenstraat 5a t tel. 124130): Le Marginal (C 14.30. 19.00, 21.15. zo. óx 16.45. LIDO II: Ciske de fid (al); 14.30. 19.00, 21.15. zo. oK 16.45. LIDO III: Silkwood (l1^ 14.30, 19.00, 21.15. zo. cffC 16.45. LIDO IV: Hotel N»n, Hampshire (al); 19.00, 21.15. 4- vr. di. wo. ook 14.30. STUQ (071-133210): Terms of endet- ment (al); 19.00, 21.15. TR(.' NON (Breestraat 31, (16); IT] V II: Jo (18); c KINDERVOORSTELLING STUDIO: Robin Hood; za. t(t a. wo. 14.30. zo. ook 16.L. •STUDIO: Break Dance; 14.1 zo. ook 16.45. NACHTVOORSTELLING ide REX: Erotisch spiegelbeeld (18); vr. za. 23.30. d et< VOORSCHOTEN GREENWl I THEATER (Schoolstraat 69, L. 01717-4354): Schades (al); f. 19.00. za. 15.45, 19.00. »K 15.45, 20.30. ma. 15.45, 20.flac Sophie's choice (16); do. 20-H za. 21.15. di. wo. 20.00. WASSENAAR* ASTRA straat 32. tel. 01751-1326^ Wargames (al); 20.00. DEN HAAG* BABYLON 1 (na j Centraal Station, tel. 4716a§j! Against all odds (12); 14.fi 19.00, 21.30. zo. ma. 13.P1 16.00, 19.00. 21.30. BABYL 2: Unfaithfully yours (al); 14. 19.15, 21.45. zo. ma. 13. 16.15. 19.15, 21.45. BABYLI,-- 3: Bastille (al); 14.00. 19.. 21.30. zo. ma. 13.30. 16. 19.00, 21.30. CINEAC 1 (Er*1 tenhof 20. tel. 630637): Tank (p 14.00, 18.45, 21.30. zo. 13.15, 16.00, 18.45, 21.30. NEAC 2: Breakdance (al); 14] 18.45, 21.30. zo. m 16.00, 18.45, 21.30. Vacation (al); 14.00, 18.iC 21.31 18.fi 21.30. EUROCINEMA (Leyv 910, tel. 667066): Scarface (f 14.00, 20.00. za. METROPOLE 1 (Carnegiela tel. 456756): Le marginal (it 14.00, 18.45, 21.30. zo. rijf 13.15, 16.00, 18.45, 21.j. METROPOLE 2: Yentl 14.00, 18.45, 21.30. zo. rP 13.15, 16.00, 18.45, 21 .f METROPOLE 3: Terug nfe de hel (16); 14.00. 18.45, 2lic zo. ma. 13.15. 16.00, 18.1 21.30. METROPOLE 4: Clt (16): 14.00. 18.45, 21.30. zo. rf 13.15, 16.00, 18.45, 21.! METROPOLE 5: Sophi choice (16); 14.00. 20.I ODEON 1 (Herengracht tel. 462400): Ciske de rat (g 13.45, 18.45, 21.30. zo. n 13.15, 16.00, 18.45, 21JJ ODEON 2: My tutor 0 13.45, 18.45, 21.30. zo. r>{ 13.15, 16.00, 18.45. 21Jj( ODEON 3: Terms of ende, ment (al); 13.45, 18.45, 21/ zo. ma. 13.15. 16.00, 18.C 21.30. ODEON 4: Le marg 11 (12); 13.45, 18.45, 21.30. zo. Ij, 13.15, 16.00, 18.45, 21.30. *L PARIS 1 (Kettingstraat 12b, V 656402): Hoogstandjes voor amantjes (18); 12.00, 13i/ 15.00, 16.30, 18.00, 19 c 21.00. vr. za. 22.30. zo. ma. 1 13.30. LE PARIS 2: SunsiL uitersten (18); 12.15. 13.' 15.15, 16.45, 18.15, 19.45, 21. vr. za. 22.45. zo. ma. v.a. 137 LE PARIS 3: Een klas n schootkatjes (18); 12.30, 14., 15.30, 17.00. 18.30, 20j 21.30. vr. za. 23.00. zo. r 14.00. PASSAGE (Passaget tel. 460977): Soort zoekt soi (al); 14.00, 18.45, 21.30. zo. r 13.15, 16.00, 18.45. 21; HAAGS FILMHUIS (Denne/ 56, tel. 459900): Fanny Alexander (16); 20.00. Het vende zegel (16); do. 20.00. 24.00. ma. 22.00. Glimlach een zomernacht (16); do. 22 vr. 24.00. zo. 20.00. De gr stilte (16); vr. 20.00. za. 22 24.00, zo. 14.30. di. 22.00. W aardbeien (16); vr. 22.00, 24 za. 20.00. zo. wo. 22.00. Led hier komen wijl (16); ma. 20 Nathalie Granger (16); di. 20 Le dernier metro (16); 20.00. NACHTVOORSTELLINGEN CINEAC 1: Garantie tot de hoek (16); za. 24.00. Cl AC 2: Death wish 2 (16); 24.00. CINEAC 3: Reis r het binnenste der aarde (16); 24.00. EURO CINEMA: KONOS eiland der zonde za. 00.02. LE PARIS: hoofdpragramma. KINDERVOORSTELLINGEN CINEAC 3: Alice in won land; za. wo. 14.00. zo. 13.15, 16.00. EUROCINE Circus op stelten (al); za. 14.00.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 18