gehoordgezien TROS uiteindelijk thuis in het pretpark Duinrell lig RADIO/TELEVISIE £eidóQ<3owuvnt VRIJDAG 6 APRIL 1984 PAGINA 19 Kraakster doet Veronica proces aan .MSTERDAM Een 20-jarige kraakster uit de Staatslie- enbuurt in Amsterdam wil door middel van een kort ge- ing tegen Veronica voorkomen, dat zij zondagavond op de glevisie verschijnt in een programma over Amsterdam. Dit letreft de eerste aflevering van de vierdelige serie „Amster- am - dag en nacht" van Keiler, Verhagen en Hofland. Het eding diende vanochtend bij de president van de rechtbank Amsterdam. >e kraakster had medewerking aan het programma toege- ijji egd op grond van de schriftelijke afspraak dat zij haar aan- 1 eel in de film zou kunnen wijzigen of in zijn geheel tegen- ouden. De film bevalt haar niet, zo bleek de kraakster bij en voorbezichtiging. Veronica is volgens haar advocaat mr. e Groot niet bereid de kraakster alsnog uit de film te ihrappen. n deze film reageert zij weliswaar als kraakster, maar vindt ij tevens op één lijn te worden gesteld met de baas van een exhuis. Hier wil zij niets mee van doen hebben. Ciske de Rat over drie jaar op KRO-tv HILVERSUM KRO-tv zal de speelfilm „Ciske de Rat" van Guido Pieters over drie jaar in een serie van vier delen op de televi sie brengen. Regisseur Pieters heeft tij dens het maken van de film, die pas in de Neder landse bioscopen in pre mière is gegaan, speciaal voor de televisieserie een aantal extra scènes opge nomen. Hilversum 3 meest beluisterd HILVERSUM In Nederland wordt gemiddeld per dag 186 mi nuten aan radiobeluistering besteed. Het meest daarvan wordt naar Hilversum 3 geluisterd (97 minuten), gevolgd door Hilver sum 1 (55 minuten), Hilversum 2 (12 minuten) en Hilversum 4 (5 minuten). Van de overige gemiddelde luistertijd (17 minuten) worden 5 minuten besteed aan beluistering van regionale om roepen. Daarbij moet worden bedacht dat de verzorgingsgebie den van de regionale omroepen maar een deel van Nederland bedekken en dat de regionale omroepen gedurende een beperkt deel van de dag uitzenden. De luisterdichtheid voor alle Hilver- sumse en overige (buitenlandse, regionale en illegale) zenders bedraagt gemiddeld 18,2%. Voor de Hilversumse zenders samen is dat percentage 16,6%. Uitgesplitst naar zender: Hilversum 1 5,4%, Hilversum 2 1,2%, Hilversum 3 9,5% en Hilversum 4 0,6%. Vergeleken met de meting in het najaar van 1982 verschillen de uitkomsten niet opvallend, maar wordt de tendens, die sinds 1978 bestaat en waarbij de gemiddelde luisterdichtheid van Hil versum 3 daalt en van Hilversum 1 toeneemt, licht voortgezet. BBC-tv 1 door staking uit de lucht LONDEN Door een 24-uursstaking bij de BBC wa ren er gisteren op één van de vier nationale televisienetten van Groot-Brittannië, BBC 1, geen programma's te zien. Duizenden medewerkers van de BBC, onder wie camera mensen, geluidstechnici en producers volgden het stakin- sparool van hun vakbonden. De werkonderbreking is een solidariteitsactie met 595 de corbouwers die vorige week waren ontslagen na een sta king van zes weken tegen een verandering van de arbeids omstandigheden. WASSENAAR Van Wibo .d. Linde, toen hij destijds ersvers overstapte van de iVRO naar de TROS, tot het heden nog juichend gevier- idool André van Duin, ze taan er allemaal in de portret- ingalerij, die de TROS heeft jericht in de „Croissanterie" an het attraktiepark Duin- êll. Tot eind oktober toe kan ten de wordingsgeschiedenis ihalen en herbeleven van de OS, die daar het 20-jarig ;taan viert onder het motto Van REM-eiland tot supe- imroep". begint bij de iraterij, met name met het luzeteken voor het eerst in ether op 27 juli 1964, een iuziekje getoonzet op de fiere ielodie van „Ferme jongens, re knapen". De volgende ;1 „Foei, hoe suffend staat gij daar" werd gelogenstraft door de latere TROS-mensen van het eerste uur. Op de expositie ziet men ook foto's van het REM-eiland waar het allemaal begon en waarvan ongetwijfeld nog al tijd de meest interesante wordt gevormd door de plaat, waar op is vastgelegd hoe in decem ber 1964 de Rijkspolitie per helikopter op het eiland neer daalde om aan de onwettige uitzendingen een einde te ma ken. Duinrell-eigenaar graaf H. van Zuylen van Nijevelt zei giste ren bij de opening van deze expositie blij te zijn met de komst van de TROS binnen zijn veste. Hij noemde dit een attractie te meer naast het door hem zelf ingerichte nieu we supertropische golfbad en de opwindende rodelbaan. Als eigenaar van een attraktiepark meende hij, dat de TROS zich ongetwijfeld op Duinrell thuis voelt, omdat deze omroep graag met een attraktief kijk- pakket in de ether verwijlt. Hij wees er ook op, dat Duin rell zelf evenzeer als piraat be gonnen is. Overal waren ver gunningen voor nodig, „van het snuiten van je neus tot het plassen achter een boom", zo als de graaf deze democrati sche tirannie plas-tisch om schreef in zijn welkomsttoe spraak tot een groot getal ge nodigden. TROS-voorzitter mr. H. Min derop bleef het antwoord hier op niet schuldig. Even voorbij gaande aan het feit, dat het krijgen van een zendmachti ging gebonden is aan het se rieus nemen van de omroep wet, hetgeen voor Duinrell ui teraard niet geldt, zag hij in derdaad overeenkomsten tus- Het REM- eiland in 1964 wegens s onwettig litzenden door y de Ri jkspolitie ria helikopters ranuit de lucht bezet. sen dit pretpark en Nimmer gat mr. Minderop zo openhartig toe, dat de zijn om roep aangewreven „vertros sing" niets anders wil zeegen dan dat de TROS fungeert als een „consumentenbelangenbe- hartigingsomroep", zoals hij letterlijk zijn omroepstichting omschreef, met verwaarlozing van het feit dat hij met die uit spraak lichtelijk over de schreef ging, omdat zijn om roep ook moet staan voor min stens een kwart aan program ma's van opvoedende en cultu rele waarde. Ter verontschul diging verwees hij naar een uitspraak van de schrijver Rudy Kousbroek, die eens stelde, dat er nergens als in dit land zoveel subsidiegeld aan de kunst wordt uitgegeven en dat geen volk ter wereld zo weinig interesse heeft voor ui tingen van cultuur. Met de veelheid aan vermaak voor de grote massa net als Duinrell meent mr. Minderop derhalve met zijn omroep in het goede spoor te zitten. De expositie is zo attractief mogelijk ingericht ook voor tongeren. Daarin treft men be- ïalve fotoseries ook aan mu seumstukken uit het Omroep museum, een van de oudste camera's, monitoren om vroe gere succesprogramma's te be kijken en luisterapparatuur om van oudsher etherische klanken nog eens op het eigen gehoor in te laten spelen. Verder kwam de TROS giste ren met weer een nieuwig heid, de zogeheten tientjes meisjes. Een groep van tien meisjes, goedgebekt en met een zekere gratie in de vor men, ook wel omschreven als moeders mooisten, verschijnt de komende zomermaanden in stad en land om tientjesleden te werven. Hun eerste officiële optreden gisteren wordt ge volgd door een tweede ver schijning in het openbaar op 21 april als het Amerikaanse acteursteam van „The A- team" naar Nederland komt en via Schiphol per helikopter zijn gezichten zal laten zien in Noordwijkerhout, Zandvoort, Renesse, Valkenswaard, Sneek en Tessel. Daar zullen de tientjesgirls dan ook in fraai sportief or naat zich laten zien, voorop Patricia Arnolds uit Zeist, die rechten studeert en in haar vrije tijd graag onder mensen vertoeft. Zij vertelde net als haar collegaatjes eerder fraai in de kleertjes gestoken al kle- dingfestiviteiten te hebben op geluisterd en een ballonnen wedstrijd in Raamsdonkveer tot een onvergetelijk gebeuren te hebben opgeblazen. Daar viel het oog van de TROS-ba- zen op haar, waarna zij met hart en ziel en lenig lijf bij de TROS werden ingelijfd. Als gastvrouwen gaan zij bij eve nementen voor de TROS fun geren. Of dat ook goed ople vert? Patricia Arnolds: „Ik mag vrij moedig zeggen, dat ik mijn va der heb beloofd mijn studie se rieus te zullen nemen en dat wij door de TROS voor dit werk knap worden verwend" TON OLIEMULLER LEX Onvervalste musicalman Lex Goudsmit, die in Lon den mee deed aan „The fiddler on the roof", is ge vraagd nog deze maand dansante onderscheidingen uit te reiken, die betrekking hebben op het jaar 1986. Lex loopt aldus op de zaken vooruit. Hij heeft daar niet helemaal ongelijk in, want begin 1987 moet in Amster dam een musical van de grond ter viering van het 100-jarig bestaan van Carré, vanouds circus, later thea tertempel. Toon Hermans was ooit trots, dat hij die zaal helemaal vol kreeg, nu dóen de Dolly Dots het hem zonder veel moeite na. Maar goed, rond Carré wordt al enige tijd gewerkt aan het opzetten van een feestelijke musical met veel dans, die door het hele land op tournee zal gaan. Met het oog hierop is een groep jon geren gevormd met kenne lijke aanleg voor de dans, die een kosteloze opleiding krijgen en in die musical hun debuut op het grote to neel zullen maken. Hier voor is geld nodig, geld dat intussen al voor de helft is opgebracht door personen en zaken, die deze onderne ming een geopende beurs en een goed hart toedragen. Aan die personen zullen de zogeheten „Musical 1986 Awards" worden uitgereikt door Lex voornoemd. Op donderdag 19 april vallen die onderscheidingen toe aan mensen die royaal in de buidel hebben getast. Uit dank zullen de gratis-leer lingen op die dag een proe ve van hun vorderende be kwaamheid afleggen. JOOP „We hoeven ons niet te ver beelden, dat we de navel van het heelal zijn". Deze kop boven een artikel in het omroepersblad „Spreek buis" kan eigenlijk van nie mand anders afkomstig zijn dan van de directeur van de Wereldomroep. Dat is Joop Acda en die heeft dat dan ook gezegd in een interview wegens pensionering. Op de valreep wil hij een en ander over zijn bedrijf kwijt. De Wereldomroep wordt welis waar als een bedrijf gezien, maar hij heeft dat in de loop der jaren ervaren als een sociaal milieu, een groep mensen met allemaal hun eigen inbreng, die uit eindelijk een gezamenlijk project bepalen. Net als een minister van Buitenlandse Zaken vertoeft hij lichame lijk wel in eigen land, maar zweeft zijn geest voortdu rend uit naar verre gewes ten. Daar wonen Nederlan ders die geïnformeerd wil len blijven over het moe derland en daar wonen ook mensen die bijzondere bin dingen hebben met ons land dan wel bezig zijn die te krijgen. Zijn beleid was er altijd op gericht, dat de stem van ons land wereldwijd te horen is. Ook door Neder landers en daarvoor vorm de depressievoorspeller Pel- leboer een hecht aankno pingspunt. Acda vindt, dat de Wereldomroep een mooie taak te vervullen heeft, waarbij hij zich blijft baseren op de gedachte, dat we niet de navel van het heelal zijn. 7^~Jïuchtelingeneiland ï/fr KRO start met een nieuwe 18849.ertlendelige jeugdserie van vstralische herkomst. Het is hn gefantaseerd verhaal dat heelt rond 1830, toen Austra- UR net ontdekt was en nog l0d sjaktisch volledig door de En- gotiatfilsen werd beheerst. Jamie n Jem ma McLeod zijn veer- in en twaalf jaar oud, als hun \der naar Engeland vaart. Ze 'ijven achter bij een tante, aar die laat de kinderen aan in lot over. Vader McLeod 't tijdens de zeereis over- >rd gegooid. 15 uur Nederland 1. Ker vrachtwagen yzeaan over een special van Tros Aktua n reportage over de ervarin- tn van Fons Oerlemans en ae Arends, die twee jaar ge- y° den met een vrachtauto op tn vlot de oceaan overstaken In New York naar Lissabon. dag» hebben op die avontuurlijke Cht nogal wat tegenslagen )had: motorpech, ongunstige 'nd, tegenstromen en uitput- Is 3 Ig tot het uiterste. cht l50 uur Nederland 2. an onze kinderen lim twee jaar geleden bracht i Ikon een serie, getiteld San onze ouders", waarin aderen aan het woord kwa- en, die vonden, dat ze door In ouders maar slecht begre- f to worden en vaak ook een ed contact met die ouders issen. Dat leidde tot het idee f) nu ook de ouders en op- ieders eens aan het woord te Men over hun „verborgen le- lp". Omdat de gesprekspart- 'Irs anoniem wensten te blij- f .ln, zijn die gesprekken naae- fee/d. Het programma is be hield voor jongeren en voor iilwassenen. 145 uur Nederland 2. I de Meyere als de dokter in at de dokter maar schui- Ned. II om 20.20 uur. Nederland Edward G. Robinson bedreigt als Johnny Rocco Humphrey Bo- gart die de rol van Frank McCloud speelt in „Key Largo". Ned. II om 23.25 uur. NEDERLAND 1 AVRO 16.00 Minibios. 16.15 Wordt vervolgd, magazi ne over strips en tekenfilms. 16.50 Alleen als ik lach, co- medy-serie. Afl.: De geachte FEDUCO 18.25 Taal, tekens en regels. (22) 18.40 Het kantongerecht.(3). KRO 18.55 Candy, Candy, kinderse rie. Afl. 7: Zie ik er uit als een dame. 19.15 Vluchtelingeneiland. Australische jeugdserie. Afl. 1: Vlucht naar het eiland. (Zie toelichting). NOS 20.00 Journaal. KRO 20.28 De Wrekers. Engelse se rie. Afl. 8: Ontmoeting met een dode. 21.20 Brand punt, actualiteitenrubriek. 22.20 Hallo Larry. Amerikaan se comedyserie. Afl. 8: De blinde vriend. 22.30 De ver van mijn bed show. gevar. progr. over Derde Wereld zaken. NOS 23.25 Journaal. 23.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort voor Span jaarden. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. TROS 19.12 De eerste de beste. Bij- zondere record en vreemd soortige prestaties. 19.50 Kieskeurig, consumen tenrubriek gepresenteerd door Wim Bosboom en Mi reille Bekooy. 20.20 Laat de dokter maar schuiven..., Nederlandstali ge speelfilm uit 1980 van Nikolai van der Heyde naar de gelijknamige roman van Toon Kortooms. De oude Gradje, paria van het dorp, krijgt een brief van zijn rijke broer uit Amerika die terug wil komen naar zijn geboor tedorp om daar te sterven. Voor het zover is, wil hij zijn vermogen uitdelen aan dier baren en vrienden van Gradje. 21.50 TROS Aktua Special. Reportage over de tocht over de oceaan per vracht wagen van het echtpaar Fons Oerlemans-Kee Arens. (Zie toelichting). 22.10 Gesprek met de Minis ter-President. NOS 22.30 Journaal. IKON 22.45 Aan onze kinderen (1). Serie programma's over op voeding en ouder-klnd-rela- ties bekeken van de optiek van de ouders. (Zie toelich ting). TROS 23.25 Key Largo. Amerikaanse speelfilm uit 1948 van John Huston. Met: Humphrey Bo- gart, Edward G. Robinson, Lauren Bacall, e.a. In een hotel zitten oud-legerofficier Frank McCloud, onderwe reldbaas Rocco en consor ten, de hoteleigenaar en diens ex-schoondochter op gesloten ten gevolge van een orkaan. Een geïrriteer de Rocco begint de andere gasten te bedreigen maar krijgt McCloud tegen zich. Duitsland DUITSLAND 1 18.00 Hier und Heute. 18.25 Rummelplatzgeschichten. 19.00 WWF-Club. 20.00 Tagesschau. 20.15 Der Untergang der Titanic (Ti tanic). Amerikaanse speelfilm uit 1953. Julia Sturges bevindt zich met haar kinderen aan boord van het luxe en door ledereen onzinkbaar geachte schip, de Titanic. De scheepsramp uit 1912 vormt het decor voor een huwe lijksconflict. Tot haar verbazing ont dekt Julia, dat haar man, van wie ze wil scheiden, zich ook aan boord be vindt. Hij heeft zich op het allerlaatste moment ook ingescheept. Maar aan zijn huwelijk valt niets meer te red den. Voor de rest van de reis blijft hem niets anders over dan te brid gen. Zijn vrouw vermaakt zich intus sen met een jonge priester. 22.00 Gott und die welt. Ontwikke ling vereist samenwerking. Reportage over de boeddhisten en christenen in Thailand. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Heut'abend... De ARD-Talk- show met Joachim Fuchsberger. 23.45 Hollywood in Bologna (1). Ita liaanse filmkomedie In vijf delen. Giu seppe heeft de ambitie om regisseur te worden. Met vrienden stelt hij een filmthema samen en schrijft daarna alle grote Italiaanse producenten aan om hen voor zijn filmprojekt te Inte resseren. 00.35 Tagesschau. DUITSLAND 2 17.50 Pat und Patachon. Wirbel am Nordseestrand, tv-serie. 18.57 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Auslandajournal. 20.15 Der Alte. Politieserie met Sieg fried Lowitz. Bij een auto-ongeluk wordt Angela Kolbe zo zwaar gewond dat zij voor de rest van haar leven in een rolstoel terecht komt. Haar vader wil de tegenpartij, dr. Damholz. de schuld geven om door de verzekering gedekt te zijn. Maar Damholz blijft volhouden, dat zijn wagen kort voor het ongeluk gestolen Is. Omdat de verzekering In dat geval niet uitkeert, zoekt Angela's vader contact met on derwereldfiguren om zo Damholz tot een bekentenis te dwingen. 21.15 Dar Sport Spiegel. 21.45 Heute-journal. 22.05 A8pekte. Cultureel magazine. 22.45 Sport em Freitag. 23.15 Endstation Schafott (Deux hommee dans la ville). Frans-Itali aanse speelfilm uit 1973. Een ex-mls- dadiger heeft ondanks de reclasse- ringshulp veel moeite weer In de maatschappij te integreren. Zijn vrouw overlijdt, medeplichtigen van vroeger bedreigen hem en de poli- tie-lnspecteur heeft geen vertrouwen DUITSLAND 3 18.30 Hallo Spencer. Tekenfilmserie. 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tagesschau. 20.15 Tisr-Report. Dierenfilmserie. Vlinders sterven met het landschap. 21.00 Wissenschafsshow. Magazine. 21.45 Landespiegel. 22.15 Der Doktor und das liebe Vieh. 23.05 Rockpalast. met: Spirit, (herh.). 00.35 journaal. BRT 1 17.50 Journaal. 18.00 Tik Tak. Tekenfilmserie (herh.). 18.05 Klein, klein kleutertje. Francis vertelt over de verjaardag van Mop- sie, de hond van Max. 18.20 Er was een keer... De organist. 18.30 Boone. Eerste aflevering van een 13-delig feuilleton over de carriè re van Boone Sawyer die het in Nash ville tot country-zanger brengt. Met Thomas Bird, Greg Webb en Elisa beth Huddle. Afl. 1: The monument. 19.20 Programma van de VNO. 19.40 Mededelingen en programma- -overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Mini Mikro Makro. 20.20 Het verzet (6). Tv-serie van Paul Louyet. 21.15 Dood In eigen rangen (Death of an expert witness). Engelse thril lerserie van Herbert Wise naar de ro man van P.O. James. Met: Roy Mar- sen, Barry Foster, Geoffrey Palmer. 22.05 Gezondheid (33). Maandelijks magaz. gewijd aan gezondheidsop voeding en -voorlichting. 22.45 Journaal en Coda. BRT 2. 18.50 Teletekst. 19.00 Elektron Live. Met U2 live at Red Rocks (USA). 19.40 Mededelingen en programma- -overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Brugge, die stille. Belgische speelfilm van Roland Verhavert naar de roman ,,Bruges-La-Morte" van Georges Rodenbach. Hugues Viane, die de dood van zijn jonge vrouw niet kan noch wil verwerken, ontmoet Je anne, die heel veel op zijn gestorven vrouw lijkt... Zij brengt hem danig in verwarring, maar hij blijft gebiolo geerd door de herinnering aan zijn vrouw. Dat is ook de verklaring voor het feit. dat de verhouding tussen hem en Jeanne steeds gecompliceer der wordt. Hij gaat zich steeds vreemder gedragen. 21.45 Premiere, filmnieuws. RTBF 1 19.05 Ce soir. Regionaal magazine. 19.24 Consumententips. 19.30 Journaal. 20.00 Au nom de la loi. Juridisch ma gazine. 21.05 Le saut dans Ie vide. Italiaanse speelfilm uit 1979 van Marco Belloc- chio met o.a. Michel Piccoli, Anouk Aimee en Michele Placido. Broer en zus delen samen een appartement in Rome. Hun onderlinge verstandhou ding heeft zich in de loop der jaren verdiept, totdat een derde persoon zijn intrede doet... 23.00 Journaal. 22.25 Memo-Sud. Culturele agenda TV 5 20.30 Mont Saint-Michel et L'«r- change lumlèrs, documentaire. 21.15 Les Japonais absents. 21 45 La „Loco", documentaire. Engeland BBC 1 16.15 Take me back to New Orleans. 16.50 Tekenfilm. 16.55 Play School: It's Friday. 17.20 New Schmoo. Kinderserie. 17.40 Playhouse. 18.05 Captain Zep. Kinderserie. 18.40 Journaal. 18.55 Regionaal magazine. 19.40 Pink Panther. 20.00 Odd one out. 20.30 Fame. Amerikaanse serie. 21.20 Time of your life. 22.00 Journaal en weekend-weerbe richt. 22.25 Starsky and Hutch. Ameri kaanse serie. 23.15 Potter. 23.46 Nieuwsoverzicht. 23.50 The Late Film: The Trials of Oscar Wilde. Speelfilm. BBC 2 18.05 Tv-cursussen. 18.35 Nieuwsoverzicht met onderti teling. 18.40 Kind hearts and coronets. En gelse speelfilm uit 1949. Met: Dennis Price. Valerie Hobson, Joan Green wood, Alec Guinness e.a. Regie: Ro bert Hamer. 20.20 Great sporting moments. 20.45 The world about us. Natuurse rie. Afl.: Boat people. 21.35 Gardeners' World. Tuinrubriek. 22.00 MASH. Amerikaanse serie. 22.25 Whicker. Gevarieerd progr. 23.05 Keep on running. 23.45 Newnight. 00.35 A voyage between (wo seas. ITV 16.30 Sons and daughters. 17.00 Rainbow. 17.20 Aubrey. 17.25 Emu's world. 17.50 The fantastic adventures of Mr. Rossi. 18.15 University challenge. 18.45 Nieuws 19.00 About Anglia. 20.00 The Zodiac game. Quiz met Tom O'Connor. 20.30 Hardcastle and McCormick. 21.30 Shroud for a nightingale (5), tv-serle van P.D. James. Met Roy Marsden, Joss Ackland e.a. 23.00 News at ten. 23.30 Cross question. 00.05 Deadfall. Britse film (1968) van Bryan Forbes. Met Michael Calne, Eric Portman e.a. speelfilm. 02.15 Jancis Harvey sings. Peter Finch speelt een belang rijke rol in de film over het ge ruchtmakende proces tegen Oscar Wilde. BBC 1 om 01.55 Uli'. TV-morgen Clifton Webb is te zien als Ri chard Sturges in de herhaling van „Titanic". Zaterdagmorgen Duitsland 1 om 10.23 uur. NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 10.00 Teleac: Pro grammeren met Pascal (17). 10.30 Teleac: Turken, Marokkanen, Neder landers (3). 11.00 Feduco: Fan stoommasjine nei chip (3). DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau und Tagesthe men. 10.23 (ZW)Der Untergang der Titanic, speelfilm (herh.). 12.00 Um- schau. DUITSLAND 2 DUITSLAND 3 RTBF 1 10.10 Memo-Sud, culturele agenda. 10.40 Interwallonie: Paravosotros. 11.10 Informatix (5). 11.40 Fitness Dance, samenvatting. BBC 1 07.20-09.25 Tv-cursussen. 09.35 Scoopy and Scrappy Doo, kinderse rie. 10.00 Saturday Superstore, kin derprogramma. BBC 2 07.25 Tv-cursussen. ITV 07.25 Tv-am. 10.35 Wicky de Viking. 11.05 Stingray. 11.30 The Saturday show. 13.15 The world of sport. HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws. KRO: 17.02 Het betere werk. NOS 17.53 Marktber. i.s.m. KNBTB. 17.55 Meded. KRO. 18.06 Echo-magazine. 19.02 Levenslief en levensleed. 19.30 Man en paard. 20.03 Country time. 21.02 Nine O'clock Jazz. 22.02 Goal. NOS: 23.02 Met het oog op morgen. VOO: 0.02 Erik de Zwart. 02.02 In the mix. 03.02 Peter Tweekamp. 04.02 Jeroen van Inkel. 5.02 't Komt voor de bakker. HILVERSUM 2 18.00 Nws. P.P.: 18.20 Uitz. van het GPV. Overh.voorl.: 18.30 Onder Anderen. VARA. 18.40 Het Cir cuit. (20.00 Nws.) RVU: 21.40 Vrijwil- liggerswerk. Feduco: 22.00 Open School Thema 21: Creativiteit (deel" 2). NOS: 22.30 Nws. 22.40 Oost- -West. VARA: 23.00 Het zout in de pap. 23.55 Nws. HILVERSUM 3 leder heel uur nieuws. NOS: 18.04 De Avondspits. VOO: 19.02 Bart en de Zwart 22.02 Count down Cafe HILVERSUM 4 17.00 Overname Hil versum 2. NOS: 20.00 Europees Con- certprodium. (20.00 Radio Filharm. Ork. m.m.v. solisten. 21.15 Oosten rijkse volksmuz. „Schrammeln". 22.00 Ensemble „M"). HILVERSUM 5 (Via AM-zender Hilver sum 1) NOS: 19.02 Bulletin In het Ma rokkaans-Arabisch. 19.10 Bulletin in het Berbers. 19.20 Bulletin In het Turks. 19.30 Bulletin in het Spaans. RADIO RIJNMOND 16.30 Informatief magazine. Tot 18.00 ieder uur Rijn mond-nieuws in aansluiting op het ANP-Nieuws. Morgen HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws. VARA: 7.02 Hallo hier Hilversuml 10.03 De stand van zaken. 11.03 Wie in 't Nederlands wil zingen. HILVERSUM 2 TROS: 7.00 Nws. 7.10 TROS nws.show. (7.35. 8.35 en 9.35 Aktua. 7.30. 8.00 en 8.30 Nws.). NOS: 9.05 NOS-sportief 9 24 Waterst. 9.30 Nws. TROS: 9.33 TROS Nws.show. (10.00, 10.35, 11.00 en 11.35 Aktua. 10.30 en 11.30 Nws). Feduco: 11.56 Het kantongerecht, herh. 2. HILVERSUM 3 leder heel uur nieuws. NCRV 7 02 Vroegop. 7.30 Rabarha- ra. 8.03 Pop non stop. 9.03 Gospel- -rock. 10.03 Popsjop. HILVERSUM 4 AVRO: 7.00 Nws. 7.02 Septiem. 8.00 Nws. 8.05 Mooi zo. kin derkunstprogramma. 9.00 In de kaart gespeeld. 10.15 Concerto Mattinale. ,11.30 Kurhausconcert, pianorecital. RADIO RIJNMOND 10.03 Nieuws en weekagenda. 10.30 Weekonderwerp. Henk Mouwe springt elke za terdagochtend vroeg uit de ve ren voor de presentatie van „Vroegop". Hilversum 3 om 7*:02 uur.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 19