Benelux-programma uit rijdende trein gekleurd gezien Uiver maakte reclame voor pils en TROS RADIO/TELEVISIE CeidócSourcmt Concertzender Amsterdam op de kabel AMSTERDAM De Amsterdamse Concertzender is na een proefuitzending van een week in november m.i.v. afgeloipen za terdag definitief met zijn uitzendingen via de kabel gestart. Mi nister Brinkman heeft Radio Stad, die als enige zendgemach tigde in Amsterdam kan optreden, hiervoor toestemming ver leend. De programma's van deze zender bestaan uit klassieke en ande re „serieuze" muziek, zoals volksmuziek, geïmproviseerde mu ziek en jazz. De uitzendingen zijn te beluisteren iedere zaterdag avond van 19.00 tot 02.00 uur. Dit is een eerste stap naar het einddoel: 24 uur per dag, zeven dagen per week, aldus Frank furter. Vrijwilligers verrichten vrijwel alle werkzaamheden bin nen de concertzender. Behalve Amsterdammers kunnen ook in woners van Abcoude, Diemen, Driemond, Duivendrecht, Lands meer, Nederhorst den Berg, Oostzaan, Ouderkerk aan de Amstel Weesp de zender via de kabel beluisteren. e Gegevens over de uitzendingen tot eind mei staan in een pro- fi j ^grammaboekje, dat overal in de stad voor een gulden te koop is. Vreemde culturen in „Nieuw Macedonië" HILVERSUM Woensdagavond zullen in het Soeterijntheater van het Tropeninstituut in Am sterdam opnamen gemaakt worden voor het nieu we NOS-radioprogramma „Nieuw Macedonië". In een openbare discussie zal gesproken worden over „Immigrantentheater in Nederland en het Neder landse toneel". Het Black Theatre Cooperative uit Engeland zorgt voor een aantal tussenspelen. Deze avond is gratis toegankelijk voor belangstellenden en voor degenen die hun bijdrage aan de discussie willen leveren; zij worden verzocht om kwart voor acht aanwezig te zijn. De opnamen beginnen om acht uur precies. De uitzending heeft plaats op donderdag 5 april via Hilversum 4 van 22.15 tot 23.00 uur. Nederland is een kruispunt van wegen waar vele volken samenwonen, ieder met zij eigen cultuur; een nieuw Macedonië. „Nieuw Macedo nië" is een wekelijks NOS-radioprogramma waar in die culturen aandacht krijgen en waarin ge sproken wordt over interculturele verrijkingen of problemen. Serie over vreemdelingen op KRO-radio HILVERSUM In de maanden april en mei zendt KROradio een serie van negen programma's uit over vreemdelingen in ons land onder de titel „Van vreemdeling tot medebur ger". De serie is te beluisteren op don derdagmiddag van 15.03 15.20 uur op Hilversum 2, met ingang van 5 april a.s. De serie is gemaakt irt sa menwerking met het RK Vreemde lingenpastoraat in Nederland. Naast gen komen godsdienst en cultuur hebben zij? Op wat voor problemen stuiten zij i Nederlandse maatschappij? In deze uitzendingen wordt ook uitgebreid aandacht besteed aan de Islam, omdat de meeste vreemdelingen in ons land moslims zijn. Ook is er een aflevering waarin centraal staat wat de bijbel zegt over het omgaan met vreemde lingen. In de vier volgende uitzendin- informatie over de situatie vreemdelingen in ons land, wordt in het programma ook ingegaan op de ervaringen van mensen die met vreemdelingen werken. In de eerste vier uitzendingen ligt de nadruk op de informatie: waarom zijn vreemde lingen naar Nederland gekomen? Kunnen en willen zij terug? Wat voor i het woord die vanuit de kerk werken met i vreemdelingen. Zij vertellen over hun werk, hun ervaringen, hun proble men, maar vooral ook over wat zelf van de vreemdelingen hebben leerd. In de laatste uitzending wordt de gehele serie in d< gesprek samengevat. )rgen IKON-directeur tój| wijst derde net niet af >dsKl HILVERSUM Als de NOS jriek kans krijS1 °P een derde te- levisienet een interessant pro grammapakket te bieden, in- e na riusief sPort< za^ de IKON ook ,0Caï.(graaS haar programma's via jtoesJ ^et derde net uitzenden. j Dat zei de algemeen directeur bar van de IKON' J- Greven, tij- Upjdens een bijeenkomst in Hil- - versum. Hij gaf een toelichting op het jaarverslag 1982-1983 en tjij- de beleidsnotities 1984 van de Vgn' IKON. Greven keerde zich te- - hir *>en een v'j*de Hilversumse ra- rliik diozender, die bestemd is voor éeze-1 zendgemachtigden met een be- kas-1 Paalde doelgroep. mes. De IKON zendt niet uit voor een doelgroep, ook al zouden sommigen in de kerken dat graag zien. De kerken hebben de IKON de opdracht gegeven bij te dragen aan de communi catie tussen kerk en samenle ving en zich niet te beperken tot binnenkerkelijke zaken. Wij zijn er niet om het gere- 'Sing formeerde geluid voor gere- nlen formeerden uit te zenden, al- /aar"\ dus Greven. De IKON-direc- rege' teur omschreef de verhoudin- ?ring gen met dg negen kerken in met. wier opdracht de IKON werkt, ancK als „heel redelijk, los van de 'gen- spanningen die er altijd zijn", com-, uit het jaarverslag van de rant- jkON blijkt, dat het aantal lach- luisteraars naar de radio-kerk- no8 diensten sterk is toegenomen, goe-i De IKON streeft ernaar plaat- rdeel selijke kerken te adviseren en n de te stimuleren, als deze zich moet willen inlaten met plaatselijke sinds media. Het blijkt, dat vooral aield kerken in de grote steden ge- be* bruik willen maken van nieu- listerj we vormen van communicatie, aken omdat oude vormen niet meer riandj voldoen. De IKON is vanaf g irt het begin betrokken geweest bij de stichting „Kerk in Mo- kum", die als eerste lokale kerkelijke omroep in Neder land uitzendingen verzorgt. HILVERSUM Zoals we eerder al in het kort be richtten, brengt AVRO- radio dinsdag 10 april, in co-productie met NOS, BRT, RTBF en RTL, on der de titel „Benelux Spe cial" een inderdaad zeer speciaal radioprogramma. Zestien uur lang (tussen 07.00 en 24.00 uur) zal die dag vanuit een tot radios tudio omgebouwde, door de Benelux rondtrekken de trein van de Neder landse Spoorwegen wor den uitgezonden. In dit programma zullen amuse ment en informatie elkaar afwisselen. De unieke live marathon uit zending (ooit werd nu zo'n tien jaar geleden eens een ver gelijkbaar programma van zes uur gemaakt) heeft als uit gangspunten dat de Benelux een gebied is met vele aan trekkelijke vakantiemogelijk heden, zowel op recreatief als op gastronomisch gebied en dat de Benelux op bredere schaal een voorloper is om te komen tot een Verenigd Eu ropa. Het centrale thema: „De Benelux, wat kun je er doen, wat kom je er tegen?" De aanzet tot dit gebeuren werd door de Nederlandse Spoorwegen gegeven. Het feit dat vakanties tegenwoordig vaak korter en goedkoper moeten zijn en dichter bij huis worden gehouden, bracht de NS, in samenwerking met de Spoorwegen van België en Lu xemburg, er toe een soort meermanskaart voor een lang weekend, tegen opmerkelijk lage treinprijzen in het pakket op te nemen. Dat nieuwe ta- zonder exorbitant hoge kosten te maken". Aan boord van de trein zal muziek worden gemaakt door het ensemble van Pierre Biersma, het orkest The Ram blers en The Dutch Swing Col lege Band met zang van Didi- an. Als solisten zullen optre den Connie Neefs, Loeki Knol, Het Coctail Trio, De Kermis klanten en Ronnie Tober. Voorts is er een discoshow en worden de luisteraars deelge noot gemaakt van activiteiten in de trein en op de perrons waar de „Benelux-expres" zal stoppen. Voor de presentatie tekenen Karei van de Graaf, Krijn Torringa, Meta de Vries, Hans van der Togt, Patricia Messer, Peter Mader, Ad Visser, Gerry Verkerk, Karin de Vries, Jo Vischer jr, Reinout Weidema, Yvonne Libbenga en Carla Verhoeven. De eindredactie van het gebeuren is in handen van Chris van Hoorn en Joop de Roo. GERT-JAN ONVLEE Loeki knol en Ronnie Tober zingen in de trein. rief, dat op 10 april ten doop wordt gehouden, vormde voor de NS de aanleiding contact op te nemen met Hilversum of er in dat kader niet wat aardigs kon worden opgezet. De AVRO, voor de technische kant van deze zaak vanzelf sprekend steunend op de NOS, zag er duidelijk wel wat in en vond in de BRT, RTBF en RTL eveneens positief den kende en meewerkende bond genoten. Tijdens de rit, die de „Radio trein" van Amsterdam, onder meer via Antwerpen en Brus sel naar Luxemburg en ver volgens via Luik, Maastricht en Utrecht weer in Amster dam zal brengen, zal vrijwel voortdurend live worden uit gezonden. Vrijwel voortdu rend, omdat voor nieuws en reclame elk uur tijdelijk naar de studio in Hilversum zal worden teruggeschakeld. Te vens zal om technische rede nen regelmatig tijdelijk moe ten worden teruggeschakeld, „omdat zenden uit een tunnel nu eenmaal niet mogelijk is DINSDAG 3 APRIL 1984 PAGINA 17 Het schijnt begonnen te zijn bij de NOS. Daar kwam iemand op het idee nog eens met een DC-2 naar Melbourne te vliegen, en dat op film vast te leggen; een soort nostalgisch eerbetoon aan de Uiver, die in de jaren dertig op die manier een grote race won en de reputatie van de KLM internationaal vestigde. Zoiets kost een hoop geld. Daarom moest een aantal grote Ne derlandse bedrijven bijspringen, waarmee de Uiver-reconcstmc- tie al snel iets kreeg van het in ons land gebruikelijke gedoe als er geld op tafel moet komen. De vaderlandse pilsindustrie en het vaderlandse ochtendblad kwamen op de proppen, en in hun voetspoor volgde de TROS, die het gebeuren naar zich toe trok om daar exclusieve reclame voor zichzelf mee te kunnen maken en de eigen actualiteitenshow te kunnen voorzien van smakelij ke luchtvaartbeelden. Tepslotte werd het Uiver-gebeuren geadopteerd door het minis terie van Economische Zaken, dat er een mogelijkheid in zag om aan Holland Promotie te doen. Wie zoiets bedenkt, weet ik ook niet; ik vind het maar raar om het Nederlandse bedrijfsleven van de jaren tachtig te gaan uitdragen door middel van een tochtje met een Amerikaans vliegtuig uit de jaren dertig. Was het niet Heinrich Heine, die schreef dat in Nederland alles vijftig jaar later gebeurt dan in de rest van de wereld? Hij krijgt op deze manier posthuum gelijk. Het hele belang van die Uivertocht was natuurlijk vrijwel nihil, al wees de bemanning zaterdag bij Ivo Niehe in de show trots op het gegeven, dat overal waar ze waren geland grote stukken in de krant hadden gestaan. Nou en? denk ik dan. Waar zijn die orders voor ons bedrijfsleven - dat was toch de bedoeling? En waar is de originele NOS-bedoeling gebleven? Nu de TROS al - maandenlang Uiverbeelden heeft kunnen uitzenden valt er voor de NOS toch niets meer te tonen van het vliegtuig? De DC-2 is inmiddels op weg naar zijn echte eigenaar, een steen rijke Amerikaan. Voor het trotse Nederlandse bedrijfsleven rest de herinnering aan de miljoenen, die in het project zijn gepompt en de vage hoop dat het allemaal nog eens zal uitdraaien op een order voor een paar vaatjes extra pils uit een van die landen, waar de imitatie-Ui ver even op de grond is gezet. Een nieuw fenomeen was te zien in Studio Sport zondagavond. Een gesprek met een groepje Ajax-supporters dat onder aanvoe ring van een vrouwelijke politie-agent doende is de eigen repu tatie in een wat minder crimineel licht te zetten. Een loffelijk streven. Maar dat moet volgens mij beginnen met een kritische analyse van het eigen gedrag en niet met een aanklacht tegen de politie en de clubbesturen. In elk geval stemde het mij tot verbijstering, dat ze ongestraft konden vaststellen, dat „de haat" tussen de aanhangers van Ajax, Feyenoord en Utrecht een vaststaand gegeven is: „Daar doe je toch niks tegen". En dan de schuld maar geven aan de politie, die probeert de schiet-, steek- en smijtpartijen in en om de stadions nog een beetje te beteugelen, opdat er geen doden vallen. Tenslotte de constatering dat het natuurlijk leuk is dat het tele visiespotje van dat knulletje met dat petje („Me moeder zegt dat het gezond is omdat er pitamientjes in zitten - stom hè?" be kroond is en zelfs is uitgegroeid tot een verzoeknummer, maar dat je toch best vraagtekens kunt blijven zetten bij de activitei ten van de arbeidsinspectie op dit gebied. Waarom wèl de 14-jarige Danny de Rat een optreden bij Sonja verbieden (terwijl hij dan wel weer bij Hans van Willigenburg en Simon van Collum mag verschijnen), en de reclamemakers de vrije hand geven in het exploiteren van driejarige peuters? Ik weet wel, dat de reclame vaak uitwijkt naar Engeland, waar de Nederlandse arbeidsinspectie niks te zeggen heeft Maar ik vind zo'n reclamefilmpje eigenlijk bedenkelijker dan wanneer een 14-jarig acteurtje even een liedje komt zingen in de golf van publiciteit die tegenwoordig automatisch bij een Nederlandse speelfilm schijnt te horen. Toelichting De parel in de kroon Enkele weken na België start de VARA met de verfilming van de vier romans van de Engelse schrijver Paul Scott „The Raj Quartet". Het epos beschrijft de nadagen van het Engelse imperium in India tussen 1942 en 1947. De uit veertien delen bestaande serie begint in fe bruari 1942 in de stad Maya- pore. De Engelse wijk wordt door een rivier van het Indi sche deel gescheiden. De rivier vormt de barrière tussen twee culturen, tussen overheersers en degenen, die overheersd worden, tussen rijk en arm. Op een morgen vindt de Russische ballinge, zuster Ludmila, dicht bij de rivier een jonge Indiër, die dood lijkt te zijn. In haar opvangcentrum blijkt, dat Had Kumar (Art Malik), journalist bij de Mayapore Gazette, alleen maar stomdronken is. Een dag daarna krijgt ze bezoek van de politieman Merrick (Tim Pi- gott-Smith), die Kumar mee neemt voor ondervraging. Na de Engelse nederlagen in Bir ma en Malakka groeit de on rust in India. 20.28 uur en 23.03 uur Ned. 1. God verandert mensen In een rechtstreekse uitzending vanuit theater De Flint in Amersfoort brengt de EO „God verandert mensen". Het doe! van het programma is di- i recte evangelisatie. Het geloof in Christus is niet dood en sta tisch, maar levend en dyna misch. Het heeft volgens de EO zijn uitwerking in de con crete levenssituatie van men sen. 19.35 uur Nederland 2. Surely, Jesus is coming De evangelist Mattheus vertelt in de bijbel over gebeurtenis sen, die plaats zullen hebben, voordat Jezus Christus op aar de terugkomt. Geïnspireerd op deze tekst heeft Arie Pronk een muzikaal epos gecompo neerd met een reeks nieuwe liederen. Omdat Mattheus ook zegt, dat Jezus op de Olijfberg, ten oosten van Jeruzalem zal verschijnen, werd deze driede lige uitvoering hier opgeno men. Twee grote koren, Deo Cantemus en The Credo Sin gers, een aantal solisten en musici trokken onder leiding van Arle Pronk naar Israel. De volgende delen worden op 17 april en 1 mei a.s. uitgezonden. 20.45 uur Nederland 2. Nederland Scène uit de eerste aflevering van „De parel in de kroon" met Matyelok Gibbs als zuster Ludmila, Tim Pigott-Smith als Merrick, Siddharth Kak als politie-agent en Art Malik als Hari. Ned. I om 20.28 uur en 23.03 uur. NEDERLAND 1 NCRV 16.00 James Herriot, tv-serie. James moet 's nachts een kalf halen, wat erg moeilijk gaat. Hij wordt daarbij voortdurend op de vingers gekeken. 16.50 Anna, Ciro en Co. Afl. 13: Je kunt je hart niet dwingen. TELEAC 18.25 Follow me, herh. 24. 18.40 Follow me, 25. VARA 18.55 Nils Holgersson, teken filmserie. Afl.: Nilson, de kleine gans. 19.20 Vijf tegen vijf, spelpro- gramma. NOS 20.00 Journaal. VARA 20.28 De parel in de kroon (1). Engelse serie naar het India-epos „The Raj Quar tet" van Paul Scott. Met: Tim Pigott-Smith, Susan Wooldridge, Art Malik e.a. (Zie toelichting). 21.28 Achter het nieuws. 21.58 Pisa, met Henk Spaan en Harry Vermeegen. 22.15 Sonja op dinsdag, rechtstreeks. 23.03 De parel in de kroon, vervolg. NOS 23.56 Journaal. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort voor Joego- slaven. 18.25 Paspoort voor Italianen. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. EO 19.12 D'r kan nog meer bij, kleuterprogramma. 19.35 God verandert mensen. Rechtstreeks programma m.m.v. predikanten en evangelisten. Muzikale me dewerking: Ben en Wiesje Hoekendijk, Leo de Vos en Wayne Nigrini. Presentatie: Feike ter Velde. (Zie toelich ting). 20.55 Surely, Jesus is coming (1). Driedelig muzikaal epos van Arie Pronk geïnspireerd op Mattheus 24, uitgevoerd op de Olijfberg te Jeruza lem. M.m.v. het chr. ge mengd koor Deo Cantemus en het chr. gemengd koor The Credo Singers. (Zie toelichting). 21.35 Tenslotte, slotwoord. NOS 21.40 Omnibus, kunstkroniek. 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag vandaag. 23.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. Duitsland DUITSLAND 1 18.00 Hier und Heute. 18.25 Die kleinen und die feinen Leute, tv-serie. 19.00 Falcon Crest, tv-serie. 20.00 Tagesschau. München - Stad en geschiedenis. 23.00 Berliner Nachtschwarmer, t erlijn. Berlijn bruist s nacnts van de activiteiten. In deze reportage geeft Jürgen Böttcher een beeld van wat zich in de stad af- dens, biedt Berlijn o.m. shows i Stepp-Tanz Rapp-discjockeys naar Afro-Amerikaans voorbeeld; midder nachtshows van de Duitse opera, waarin klassieke zangers entertainers worden tussen barock en rock; Kara- Jan-concerten; openluchtrecreatie DUITSLAND 2 Afl.: Nach Auffahrunfall Ins Gefang- nis? Aansl.: Gesprek in de studio. 21.00 Skorpione - Raubritter der Nacht, dierenportret. 21.15 WISO, economisch en sociaal magazine. 21.45 Heute-Journat. 22.05 Hollywood in München Duitse filmindustrie. 22.50 Der Stadt meiner Traume (Mina Drommara Stad). Zweedse e.a. Regie: 3 verfilming ders Fogelstrom over het harde leven Ingvar Skogsberg. gisseur Ingvar Skogsberg de beschik king over veel geld. Hierdoor kon de film een groots opgezet epos, een nauwgezette milieuschets worden. In het jaar 1860 gaat de trek van het Zweedse platteland naar de grote stad onverminderd door. De vijftien jarige wees Hennlng komt vol ver wachting In Stockholm aan. Hier hoopt hij zijn dromen over goedbe taald werk. liefde en een gezin te teleurgesteld. De s DUITSLAND 3 18.30 Seaamstrasae. 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tageaachau. 20.15 Aualandareporten over Vla- men en Walen. 20.45 Ruckblende. Over de karikatu rist en illustrator Erich Ohser. 21.00 Formel Eins. De ARD Hltpara- 21.45 Landeaaplegel. Flucht ins Neu- land - Zwischen Abbruch und Auf- 22.15 Thema des Monata. BRT 1 17.00 Schooltelevisie. 17.55 Journaal. 18.00 Tik Tak, tekenfilmserie (herh.). 18.05 Klein, klein kleutertje (slot herh.). 18.20 Er was een keer... (herh.). 18.30 De Smurfen, tekenfilmserie. 18.55 De jonge uitvinder. Gedrukte i programma- overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Kunst-Zaken. 20.15 I.Q., quiz Beeldspelletjes. 21.35 Programma van de Chr.-De Omroep. 22.35 Toto-winnaars, Journaal Coda: Reinbert de Leeuw, plano. BRT 2 19.25 Tijdrover: Doe het zelf. Met 19.40 Mededelingen en programma- 19.45 Journaal. 20.10 Kunst-Zaken. 20.15 Vizier (4), magazine voor smal- Irina Muravjova en Raisa Rjazanova. drie jonge meisjes, die in Moskou geluk gaan beproeven. In de ja vijftig verlaten de drie meisjes, Katja, 'ml'" besloten in" Moskou of de man van hun dromen te vinden. Als op een dag Katja's oom op reis srganiseren een feestje 21.55 Ecriture, literair magazine. 19.00 Les avontures d'Arthuro. Kin derprogramma. 19.10 Si on chantait. Gevarieerd pro gramma. 20.00 Temps present. Magazine. Engeland BBC 1 21.10 Dallas, t 22.00 Journaal. 22.25 Play for today. 23.40 In charge of c BBC 2 18.10 Tv-cursus. 18.35 Nieuwsoverzicht met onderti teling. 18.40 Charlie Chan Mystery: Castle l dessert, speelfilm. 00.25 A voyage between two a ITV 18.15 Emmerdale Farm. 18.45 Nieuws 19.40 Crossroads. 20.05 In loving memory. 20.35 You lie so deep in my love. (1975). Een rijke velijk te red- ondertussen een moordaanslag. 22.00 The jewell in the crown, (laat- 01.40 Tuesday Topic. John Craven presenteert het Engelse jeugdjournaal. BBC 1 om 18.05 uur. TV*morgen NEDERLAND 1 NOS 09.00 NOT: Vogeltrek (4). 09.30 Calimero's bioscoop. 16.00 Zoo is de dierentuin. Afl.: Antwerpen (herh.). 16.35 De Blufkwis, gepresen- NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws voor doven. 15.30 Studio Sport. Verslag wielerklassie ker Gent-Wevelgem. DUITSLAND 1 Tagesthemen. 10.03 Verkehrsge- richt. 11.55 Umschau. 12.10 Report. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Tages schau. 13.15 Teletekst-overzicht. 15.00 ARD-Sport extra. Landenwed- strijd scholieren. 16.00 Tagesschau. 16.10 Das Grab unter dem Hügel, DUITSLAND 2 BRT 2 15.30 Wielrennen: Gent - Wevelgem. BBC 1 ITV HILVERSUM 1 17.55 Med. (NOS). AVRO: 18.06 AVRO's radiojournaal. AVRO's sportpanorama eretribune. NOS: 23.02 Met het oog op morgen VARA: 0.02 Elpee-tuin. 2.02 Groot licht. 5 02 Truck. HILVERSUM 2 TROS: 16.00 TROS ï.show. P.P.: 18.20 Uitzending v TROS Klantenservice. 20.00 Nws 20.03 Finale. 21.00 Om het boek. Te- leac: 21.30 Reuma-voorlichting (1). 22.00 Por Favor, herh. 16. TROS: 22.30 Nws. 22.40 Op zoek naar de aarde (6). hoorsp. 23.00 Proeflokaal. 23,55 Nws. HILVERSUM 3 VARA: 16.03 De ver rukkelijke 15. NOS: 18.0 HILVERSUM 4 17.00 Overname Hil- um 2. NCRV: 20.00 Componis tenportret van Ibert. 21.30 Vondel had een kousenwinkel (4). 22.25 Ker korgelconcert. HILVERSUM 5 (Via AM-zender Hilver sum 1) NOS: 19 02 Bulletin in het Ma rokkaans- Arabisch. 19.10 Bulletin in het Berbers. 19.20 Bulletin in het Turks. 19.30 Bulletin in het Spaans. RADIO RIJNMOND 16.30 Informatief magazine. Tot 18.00 ieder uur Rijn- id-nieuws in aansluiting op het Morgen 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 13.15 Teletekst-overzicht. 15.25 Enorm in Form (13), herh. 15.40 Teletekst-o verzicht. 15.57 Programma-over zicht. 16.00 Heute. 1 zahn, kinderprogr. (herl rufswahl heute. Serie c keuze. 17.00 Heute. 17.15 Tele-lllu- strierte. 17.50 Bret Maverick. lamy on Botany, 11.30 Play school. 11.55 Gharbar, voor Aziatische vrouwen 13.30 Jour naal. 13.55 Weerbericht met over zicht voor landbouw. 13.57 Nieuws overzicht voor doven. 14.00 Pepple Mill at one. 14.45 Gran, kinderserie. 15.00 Tekenfilm. 15.15 Paarderaces te Ascot. 16.35 Tekehfilm. 16 50 The Magic Roundabout. 16.55 Play school, it's Wednesday. sing the past. 12.55 Wattoo 13.00 Flicks. 13.10 Sounds like a story. 13.30 Three little words. 14.00 News at One. 14.20 Anglia News. o.) 10.32 Kletskop. 12.03 V -il wel. (12.30 Veronica nws.radlo.) 4.03 De jukebox. 15.03 Nederland noeg. Overh.voorl.: 12.16 Tekst uitleg. NOS: 12.26 Meded. v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws VARA: 12.36 Dingen van de dag. 13.00 Nws. 13.10 Leef- tijd-genoeg. (13.30 Nws.) 14.00 De Schuurpapier vanuit Diergaarde Blijdorp. NOS-RVU: 14.33 't Gif en ik. NOS: 15.03 Zo kan het ook. 15.30 Nws. 15.32 NOS-Wereldwijzer. 16.00 Wat een taal. 16.30 Nws. NCRV: 16.32 Studio 55. HILVERSUM 3 leder heel uur nieuws KRO: Het progr. kan tussen 8.00- 17.00, na nieuws en reklame. onder - goes van? 17.04 Weeshuis van de hits. HILVERSUM 4 NCRV 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7.10 Preludium. 8.00 Nws. 8.05 Platennws. 8.45 Musi- ca Sacra. 9.15 Onder de hoogtezon. 10. Blaasensemble. 13.00 Nws. 13.05 srgelconcert. AVRO: 13.30 Edo t dirigeert werken van Wag- met 18.00 leder uur Rijnmond-nieuws ansluiting op het ANP-nleuws.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 17