Crabb en Beurskens winnen CPC-loop OASE onderuit in sleutelduel Knappe prestatie Rianne den Duik Joke van Gerven snel SPORTTRIBUIME Bowling teams Menken en Travelers uit zorgen Naald Trofee naar HPC NIJBOER TEMPOMAKER VOOR VALENTIN EN VERRIET bo,s MAANDAG 2 APRIL 1 RECORD MET 10.741 DEELNEMERS DEN HAAG In een slechtere tijd dan vorig jaar, toen hij als vijfde ein digde, is de Engelsman Ray Crabb afgelopen za terdag winnaar geworden van de 10e City-Pier-City- loop. Toch zette Crabb met zijn 1.02.56 een knap pe tijd neer op een halve marathon, die dit keer echt ruim 21 kilometer Vorig jaar had Cor Lambregts in iets meer dan een uur een traject gewonnen dat 700 me ter te kort was geweest. Het parcours, met als start- en fi- nishplaats het Lange Voorhout in Den Haag, was nu ook veel beter afgezet en kansen om stukken af te snijden waren er niet meer. Het record-aantal deelnemers werd met ruim drieduizend gebroken. Liefst 10.741 mensen waren gestart op de diverse afstanden, van wie 3.929 op de 21,1 kilometer. En dat laatste betekende een verdubbeling ten opzichte van 1983, waardoor de zwakkeren in het gedrang aan de staft soms een kwartier verliezen. Reden voor de organisatie om met politie te regelen dat deze personen coulant worden be handeld bij de tijdslimiet hal verwege de loop. Een spannende race is het niet geworden. Daarvoor was Crabb al te snel, na drie kilo meter, gedemarreerd en hij kon de zaak moeitelos contro leren. Helaas ontbraken veel vedetten, omdat de CPC-loop niet in hun Olympische voor bereiding paste of omdat zij Ray Crabb snelste in het recordveld van 10.741 lopers. geen zin hadden zonder start- geld te lopen. Nu kreeg de Ne derlander Marti ten Kate (1.03,24) de kans een derde plaats te veroveren achter de Westduitser Spöttel (1.03.13), maar vóór zijn landgenoot John Vermeule, die in 1.04.07 zesde werd. Bij de dames eiste Carla Beurskens met een tijd van 1.12.57 de eindzege op. Ten Kate was zeer content met zijn goede prestatie. „Ik had na het wereldkampioen schap veldcross in Amerika verwacht langer herstel nodig te hebben". Of in de kleine man uit Enschede ook een ras- paardje schuilt dat op de volle afstand van een marathon in de voorste gelederen zou kun nen én willen meedraven, is een vraag die pas volgend jaar kan worden beantwoord. In 1985 wil Ten Kate voor eigen publiek starten in de mara thon van Enschede. Carla Beurskens, die volgende week de Westland marathon overslaat en zich op 14 april via de marathon van Rotter dam wil kwalificeren voor de Olympische Spelen, heeft zich in Den Haag niet willen force ren. Ontspannen lopend had de Venlose atlete er in het duingedeelte niet eens de be hoefte aan gehad om twee da mes vóór haar met een tempo versnelling in te halen. Dat zij uiteindelijk toch als eerste vrouw terugkeerde op het Lange Voorhout, zegt veel over haar constante kwaliteit en over de terugval van haar DEN HAAG De inbreng in de CPC loop vanuit de regio Leiden was ook dit jaar weer uiterst beperkt. De Noordwij- kerhoutse Strandlopers had den de grootste afvaardiging naar Den Haag gezonden en oogstten een behoorlijk resul taat. Joke van Gerven kwam als negende dame over de streep met een tijd die duide lijk beneden haar beste presta tie kwam en Vic Zonneveld werd derde veteraan. De door Piet Waaning getrain de Joke van Gerven (NSL) kwam in het door vele natio naliteiten gekleurde deelne mersveld goed voor de dag. De voormalig recordhoudster 3000 meter kwam tot een negende plaats. Haar achterstand op de derde Nederlandse bedroeg slechts twee seconden. Achter Joke Van Gerven zorgde ook Bataven atlete Karin van den Berg voor een uitstekende prestatie. Hoewel zij ruim drie en een halve minuut later bin nen kwam bleek haar tijd van 121.57 uur voor haar een nieuw persoonlijk record. Met de tiende plaats in het dames klassement was zij byzonder tevreden en denkt ook met een gerust hart aan een goede tijd (onder de 2.50 uur) in de marathon van Amsterdam. In de eindrangschikking kwam Vic Zonneveld voor met een tijd die ruim onder de één uur tien lag. Hij was daar mee een van de veertig lopers die binnen die grens finishten. Hij werd met zijn 1.09.19 uur eerste uit de regio Leiden op ruime afstand gevolgd door Spartaan Wim van Klaveren (1.11.57 uur). Beste Holland lo per Fred van der Berg bleef met zijn 1.12.38 uur de snelste Bataaf Jan Schijf (1.13.16 uur) voor. Voormalige topatleet op de langere baannummers Piet Waaning (S) moest ervaren dat training geven niet vol doende is. Met zijn tijd van 1.14.18 uur kwam Waaning niet bij de eerste honderd atle- LEIDEN - De veldhand- balcompetitie heeft voor de regionale ploegen uit Leiden en omgeving te leurstellende resultaten opgeleverd. De dames van OASE verloren met 4-6 het duel om de koppositie van IF van Westlandia. De heren van Mercasol Saturnus verspeelden be langrijke punten tegen Actief. Zij stuitten keer op keer op de Rotterdamse keeper en leden een 16-17 nederlaag. De reserves van HVS waren kansloos tegen Snelwiek, dat de za ken wat steviger aanpakte en met 7-20 won. In de eerste afdelingsklasse ver sloeg een goed combine rend Saturnus verrassend de koploper Olympia '72 met 6-8. De heren van HVV spelen op het veld aanzienlijk beter dan in de zaal. Binnen vochten ze tegen degradatie, bui ten staan ze na de 13-23 winst op VELO stevig aan kop. Alleen Plantenhoek Foreholte werkt nog een zaalprogramma af. Tegen stander Haka/E en O kon zich in Emmen van pro motie verzekeren. De Voorhoutsen boden geen tegenspel van betekenis en dolven met 21-13 het onderspit. In Oud Ade stond in de race naar het landskampioenschap in de regio 1F de leiderspositie op het spel. OASE en West landia stonden gelijk in pun ten. De Naaldwijksen trokken het felst van leer en ondanks dat de verdediging goed sloot stond er voor OASE al snel een 0-2 achterstand op het bord. Helma van der Geest en Jannie Jansen trokken de sco re weer recht, maar toch was er te weinig rust in het spel. Aanvallen werden snel afge maakt, terwijl de Westlandsen juist lange aanvalspatronen op het asfalt legden. Ook na de rust (2-4) waren zij het meest aan de bal, hoewel OASE fel ler speelde. Doelpunten waren echter, mede door het sterke optreden van beide keepsters, duur. De oranjehemden kwa men niet meer langszij en zij lieten met 4-6 twee kostbare maar zijn toch niet in staat het niveau in de tweede divisie bij te benen. In Stompwijk kwam er tegen Snelwiek een nog grotere nederlaag uit de bus dan destijds in Rotterdam (11- 5). De dames waren te lief en lieten ir: de 4-2 verdediging te veel ruimte ontstaan waar de fel spelende Rotterdamsen dankbaar van profiteerden. Na een 3-10 ruststand werd het uiteindelijk 7-20. Doordat ér aan het begin van de veldcompetitie een aantal verrassende uitslagen te note ren v.ielen, lagen de heren van Saturnus ondanks twee ne derlagen en een gelijkspel nog kansrijk in de race naar het kampioenschap van de eerste divisie. Hetzelfde gold echter voor Actief. Aan de Boshuizer- kade ontspon zich dan ook een attractief en vooral spannend duel waarin het verschil nooit groter is geweest dan twee doelpunten. Actief had veel succes met de de schoten van de inkomend midopbouwspe- lers die door de Leidse 5-1 on voldoende werd afgestopt. Deze ploeg had in de eerste en het begin van de tweede helft het initiatief maar Saturnus, dat overigens met een danig gekortwiekte selectie het sei zoen uitspeelt, volgde goed. Vooral Hans Blansjaar was met de break out succesvol (7 doelpunten). Saturnus kwam voor het eerst voor bij 12-11, maar zag maar liefst vier strafworpen gestopt worden. De Leidenaren stuitten nog meerdere malen op de voor treffelijke doelman Paul Nug- teren en verspeelden in slotse conden ook nog een gelijkspel (16-17). Zij konden alleen nog teleurgesteld napraten over de ten onrechte toegekende te gentreffer waardoor de stand op 12-14 kwam. De dames van Olympia be gonnen onwennig aan de her vatting van het veldgebeuren. Lange tijd hadden zij geen ne derlaag opgelopen, maar te genstandster Saturnus zorgde met goede combinaties voor handenvol werk in de Wasse- naarse defensie. Vier maal konden de Leidsen slechts ten koste van een strafworp wor den gestopt. Daarnaast kwam het zelf tegen een goed kee pende Paula van Hulst in de eerste helft maar eenmaal tot scoren (1-3). Ook in het twee de deel kwam Olympia met snelle maar slordig uitgevoer de aanvallen niet vrij op de cirkel van het sterk vertragen de Saturnus. Dat leverde de ploeg uit Leiden een verdien de 6-8 winst op. In diezelfde klasse speelde het veldteam van Foreholte een moeizame partij en ging tegen Hercules met 7-10 ten onder. De heren van HVV hadden tegen VELO het betere van het spel, maar door de straffe tegen wind kwam dat in de eerste helft niet in de stand tot uit drukking. Na rust werd de 8- 11 voorsprong ook door het uischakelen van de enige ge vaarlijke schutter van VELO met gemak uitgebouwd tot 13- 23 en kon de ploeg het zich zelfs permiteren een toegeken de strafworp uit de handen te laten vallen. Topscorers waren Marco Schelvis (7x) en Paul Grootbuis (6x). In de tweede klasse A spelen drie teams uit de Leidse regio. MSV kwam mentaal net tekort om in het met zeven meter worpen over spoelde duel tegen CWP tot winst te komen, 18-20. MMO pakte via een 20-13 zege broodnodige puntjes tegen SOS 2. Rijnsoever reisde voor niets naar Naaldwijk. De scheidrechter liet verstek gaan. In 2B won Foreholte overtuigend van Ondo. De 5- 29 winst is een leuk resultaat met het belangrijke duel tegen Saturnus 2 in het vooruitzicht. In de zaal wachtte Foreholte een tegenstander die erop ge brand was te winnen. Niet al leen was Haka/E en O eerder dit seizoen in Voorhout versla gen, ook kon de ploeg zich bij winst verzekeren van een plaats in de eredivisie. Voor Foreholte daarentegen is de competitie gelopen, en dat was te merken aan de ongei'nspi- reeerde wijze waarop de da mes de tegenstandster tege moet trad. De 4-2 verdediging liet het team uit Emmen alle ruimte, en er werd erg royaal met de eigen kansen omge sprongen zodat de wedstrijd bij een 13-6 ruststand voor de pu pillen van Wim Geerlings ei genlijk al bekeken was. Na rust maakten de beide teams er voor de bomvolle zaal een boeiend kijkspel van waarbij ook Ellie Hoek en Nel Geer lings met oogstrelende combi naties de handen van het Em- mense publiek meerdere ma len op elkaar kregen. Voor de eindstand maakte dat allemaal niet veel meer uit, E en O won met 21-13 Overige uilslagen. Heren: OASE - HVV 2 9-13. Hermes 3 - HVS 11-16, Fairplay - VELO 3 20-12. AD VAN FESSEM LEIDEN Het in de eerste klasse van de nationale bow lingcompetitie uitkomende Volvo Travelers uit Noordwij- kerhout en het een klasse la ger opererende Menkenteam hebben de voorlaatste compe titieronde benut om zich in veiligheid te spelen. Travelers veroverde zes, Menken vijf van de negen mogelijke winst punten. Holiday Inn Lions (tweede klasse) staat nog altijd wel op een degradatieplaats genoteerd. Met uitstekend spel versloeg Travelers (in Rijswijk) achter eenvolgens de nummers twee, drie en vier met 2-1. De Noordwijkerhoutse formatie kwam daardoor op een totaal van 36 punten en een zevende plek. Door twee belangrijke concur renten te verslaan speelde ook Hans Menken, zij het in de tweede klasse, zich veilig. Om dat vervolgens van Belle Amie werd verloren, werd de derde plaats echter vrijwel onbereik- Lions strijdt in deze afdeling nog altijd tegen degradatie. De ploeg van Sieg de Leeuw steeg weliswaar naar naar de voor laatste (degradatie)plaats, maar de achterstand op nummer acht, Spots, lijkt toch te groot. In de vijfde klasse werd door één Leids team ingehaald. La- dan kwam in De Lier in actie en sloot de laatste dag af met acht punten „in de binnen zak". Ladan verwierf zich hierdoor een definitieve derde plaats. Open Belgische titel voor IHCL BRUGGE Een zeer jeugdig team van de Indoor Hardrij Club Leiden (IHCL) is win naar geworden van het ploe- genklassement tijdens de open Belgische Kampioenschappen shorttrack. Edwin Chaudron (19), Peter van der Velde (17), Gert Hoo- geveen (16) en Richard Suyten (16) verzamelden in het totaal 62 punten. Twee meer dan Schotland dat tweede werd en vijf meer dan de ploeg van DKIJV uit Delft, die het brons behaalde. De basis voor de overwinning werd gelegd tij dens de aflossingsrit over 3000 meter. De Leidse shorttrack schaatsers wonnen dat onder deel in 4.59.61 en bleven de Schotten daarmee ternauwer nood voor (5.00.15 minuten>. LEIDEN In het Leidse 5 Mei Bad zijn zaterdag weer voorrondes van de Nationale MacDonalds zwemwedstrijden afge werkt. Er verschenen zo- wël officiële, bij de KNZB ingeschreven wedstrijd- zwemmers, als recreanten aan de start. De deelne mers zonder startvergun ning kwamen voor de 50 m. vrij aan de start, de echte wedstrijdzwemmers dienden de dubbele af stand af te leggen. Van ölle deelnemers kwamen er slechts vier in aanmer king voor deelname aan de grote finale die in juni wordt verzwommen. In de règlementen staat name lijk dat, zonder te letten op de leeftijd van de deel nemers, alleen de snelste recht heeft op een finale plaats. Bij de meisjes en dames zonder startvergunning bleek de 15- jarige Barbara van der Putten uj.t Alphen met een tijd van 34.0 de beste. Bij de heren was dit Rob van Graes uit Sassen- heim. Met 28.2 was hij al zijn concurrenten te snel af. Rian ne den Duik (Katwijk) en Erik Rieken (AZC) waren de snel ste twee bij de officiële wed strijdzwemmers. Den Duik won de 100 m. vrij in een snel le 59.5, Rieken had bij de he ren voor dezelfde afstand slechts 53.0 nodig. De overige, niet voor finaleplaatsen in Amersfoort in aanmerking ko mende zwemmers en zwem sters weerden zich uitstekend. Het gevolg hiervan was een groot aantal persoonlijke re cords. Zo realiseerden de snel ste drie op de 100 m. vrij jon gens geb. '72-'73 zeer goede tij den. Het drietal Robert Jans sen (Zijl/LGB), Jan Sonneveld (AZC) en Niel Ouwerkerk (Zijl/LGB) realiseerden res pectievelijk 1.04.2, 1.04.5 en 1.05.1, uitstekende prestaties. Hetzelfde gold voor Jolanda Laterveer (Zijl/LGB). Met 1.03.1 was zij de beste van haar leeftijdsgroep. Marco Mulder (LZ) zette een tijd van 59.4 en won hiermee bij de jongens geb. '70-'71. Zijn clubgenootje Silvia Bakker zegevierde bij de meisjes geboren in '68-'69. Zij tikte aan in dezelfde tijd als Jeanette Den Duik (Katwijk), maar werd door de jury toch als eerste geklasseerd. Bij de heren tenslotte waren het ach ter winnaar Erik Rieken Rei- nier Haasnoot en Marc van Belkum (beiden Zijl/LGB) die met zilver en brons gingen strijken. De goede tijden wa ren 56.1 en 56.2. Tijdens de in het zwembad De Zijl gehouden Bollenzeskamp heeft Medea van Kampen (Zijl/LGB) de beste prestaties geleverd. Zij won zowel de 50 RIJSWIJK De zwemvereniging Excelsior organiseerde giste ren voor de zesde keer de nationale wedstrijden om de Rijswijk- se Naald Trofee. De hoofdprijs ging voor de derde maal in suc cessie naar HPC uit Heemstede. Circa 200 deelnemers voldeden in totaal 37 keer aan de voor de nationale zomerkampioenschap- pen gestelde limieten. Jolande van der Meer (Raket) won in 4.24,4 de 400 meter vrije slag dames voor Jolanda de Rover in 4 28,5 Dezelfde afstand bij de heren eindigde in een overwin ning voor Hans Kroes (HPC) in 4.10.8 voor clubgenoot Guy de Kort (4.15.8) en Peter de Rover (DJK) 4.16,8. Frank Vijver (Het Y) schreef de 100 meter schoolslag op zijn naam:. 1.08,1 voor Theo de Graaf (RZV) in 1.10,2. meter schoolslag als de 100 m. wisselslag voor meisjes onder de 10 jaar. Op de schoolslag re aliseerde zij een uitstekende tijd van 47.2, op de 100 m. wis selslag liet zij de klokken stil zetten op 1.34.0. Zij bleef op de 50 m. schoolslag haar streekge- nootjes Danielle van Rhoon en Danny van Klink (beide Alke made) ruim voor. Van Rhoon werd tweede in 48.9 en Van Klink tikte aan in 49.8. De beste zwemmer van de middag was Niels Joor die bij de heren de 100 m. vlinderslag mee- zwom. De 10-jarige Joor fi nishte in een prachtige tijd van 1.20.5. Dit betekende voor deze Zijl/LGB-er een startbe wijs voor de Nederlandse zo- merkampioenschappen. Bij de meisjes onder de 12 jaar was het Suzanne Zitman, de nieuwkomer bij De Zijl/LGB, die de 50 m. schoolslag win nend afsloot in 42.1. Zij bleef Corinne van de Hoorn van Al kemade met 2.2 tiende seconde voor. De Zijl/LGB was goed op dreef, want er waren ver der nog eerste plaatsen wegge legd voor Robbie Dubbelde- man op de 50 m. schoolslag jongens o. 12 jaar. Hij tikte aan in 45.6. Angelique Zandbergen won de zelfde afstand in 40.0. Clubgenoot Hans Bouwmees ter finishte in 34.5 als eerste. De laatste twee gouden me dailles waren voor Jeroen Du- vekot en Mariska van Beuke ring, beide Zijl/LGB. Duvekot won de 100 m. vlinderslag he ren in 1.08.0, Van Beukering liet de klokken op de 100 m. rugslag meisjes onder 14 jaar stilzetten op 1.27.3. De Zijl/LGB neemt na de eerste ronde de eerste plaats voor zijn rekening. De overige uitslagen zijn: 50 m. schoolslag m.o. 14: 2. Barba ra Hogenboom (Alkemade) 42.3, idem j.o. 14: 3. Onno Re gensburg (Zijl/LGB) 41.7, idem dames: 3. Marion Beu- gelsdijk (Zijl/LGB) 40.0, 100 m. wisselslag m.o. 10: 3. Danny Dubbeldeman (Zijl/LGB) 1.40.0, idem j.o. 10: 2. Erik Ou werkerk (Zijl/LGB) 1.43.7, 100 m. vlinderslag dames: 3. Mar- gareth van Veen (Zijl/LGB) 1.20.5. (Van onze verslaggever) MAASSLUIS Dank zij het deelnemersveld met twintig lopers die ooit onder de 2 uur en 20 minuten zijn gedoken, wordt de vijftiende Westland Marathon, die aanstaande za terdag om 14 00 uur van start gaat in Maassluis, in de breedte gezien de sterkste Nederlandse marathon van dit jaar. Favorieten voor de eindzege zijn de Zweed Tom my Persson (snelste tijd 2.11.02) en Cor Vriend (2.12.05), die deze marathon eerder won in 1977, 1981, 1982 en 1983. Bij de twaalf dames die meedoen, zijn Jar- mila Urbanova uit Tsjecho- Slowakije (2.38.51) en de Ne derlandse Anni Rindt (2.50.01) de op papier vlugste atleten. Atleten uit binnen- en bui tenland benutten deze 42 ki- lomter-loop om te proberen alsnog een Olympische limiet te lopen. De Nederlanders Westland marathon in teken van olympische limieten Gerard Nijboer en Klaas Lok zullen als tempomakers die nen voor Jacques Valentin uit Wateringen en Rudi Ver riet uit Nijmegen. Nijboer, Vriend en Cor Lambregts be zetten tot nog toe de drie uit- zendplaatsen naar de Zomer spelen in Los Angeles, en dus mikken Valentin en Verriet op de (langzaamste) tijd van Lambrechts (2.12.48). Nijboer zal halverwege de race stoppen, zijn werk zit er dan op. Vriend daarentegen gaat de totale afstand lopen. Hij wil de concurrentie van dichtbij meemaken en zono dig kunnen^ingrijpen. Of de Eindhovenaar in Maassluis een vijfde zege gaat boeken, is de vraag. Vriend: „Ik heb de limiet al gehaald en heb me nu heel anders voorbe reid, een beetje geëxperimen teerd. En of mijn conditie nu beter is, weet ik niet". Hij durft daar ook geen waarde meer aan te hechten. Hij won ooit twee marathons toen hij meende slecht in vorm te zijn en ging af in een race waar hij zich van tevoren prima had gevoeld. EEE DEN HAAG De karakteris- tieken van de wedstrijden voor de eerste divisie van het afgelo- ie" Veendam—F&C 3-2 (1-2): 14. Van de Vlag 1-0. 36 A. de Jong 1-1, 41. Voets (strafschop) 1-2. 64 Swart 2-2, 90. Van Beu- sekom 3-2. Scheidsrechter: Roe- lofsen. Toeschouwers 1000 Gele kaarten. Van Beusekom (SC Veendam) en J. Molenaar Van Tongeren 0-1, 37 Nann 1-1. 42 Nanninga 2-1. 46 Scheidsrechter: Van der Niet. j FC VVV—SVV 2-1 (1-0): 8. Verbeek 1-0, 46. Reinierse 2-0, j 90. Koevermans 2-1 Scheids- rechter Smeenk. Toeschouwers: 1 700. Gele kaart: Swanenburg (SVV). icheidsrechtei chouwers: 10.000. Gele kaart Villems (NEC). Eerste divisie in het kort Telstar—Vitesse 2-1 (1-1): 18 Boere 0-1, 22. Meijer 1-1, 89. Wildschut 2-1. Scheidsrechter: FC Den Haag—SC Heeren veen 0-3 (0-1): 27. Gotink 0-1, 49 Van de Wildenberg 0-2, 55. Bijl 0-3. Scheidsrechter: De -afschop), 54. Van de Pol 2-1. De GraafschapFC Twente 0-2 (0-2): 17. Birkedal 0-1, 32. Sanchez Torres 0-2. Scheids rechter: Keizer. Toeschouwers: 8.100. Icnnrtnif chnmi 1 Alphen 14-19 Foreh. 14-14 Hilleg. 15-19 15-13 Barendr. 18-23 KLekk. 16-13 Res. 1e klasse: Spijkenisse 2-Vi- tesse (D) 2 5-0, Rozenburg 2-'s- Gravenz. SV 2 1-3, Rijnsb. Boys 2- LVB ZONDAG isponuii •SrayCIl 1 Teyl. 17-15 ASC 16- 8 Vierde klasse B: SVLV-DSO 3-1. ir»; k» if:'! Res. 2e klasse A: Zwart Wlt'28/3- Spirit 2 1-3, Noordwijk 3-RCL 2 2- Overgangsklasse KRV - Stompwijkse Boys 4-0, Klc- BETAALD VOETBAL rirr3cb,LS-&w,'?ei: Sport-ODB 2-2. Bernardus-PDK 1- zen 3-2, Valleivogels-Rijnsb. Boys 2-3, VVOG-Spakenburg 3-2. RCL- Res. 3e klasse A: 's-Gravenz. 2- Hoekse Boys 2 1-2 Res. 3e klasse B: Zevenhoven 2- MMo L 6 1i !®:19 drop 2-5, RKC-Venray 3-0, Ha- perl-Rood Wit (W) 1-0. SVLV 15-19 PDK 17-13 bzT^i :::z Vitesse (D) 4 3-2. Koudekerk 2-FC Lisse 2 0-2, Oegstgeesl 2-Ter Lee- Stompwiikse B 6 3 7-17 Feyenoord 3-4. SEW-Lugdunum 2-0, Rood Wit (A)-Aalsmeer 2-1. De Spartaan- DRC 1-2, Roodenburg-SDW 1-1, RKAVIC-Stormvogels 2-0, DWS- SJT 17-17 BernP0M li" 1-2, UNIO-Groeneweg 0-0, Lek- Spak. 15-22 Nunsp. 1|"1| SEVV 2° 1- T SVPTT 2°'ACH291-01 3 2 1-2, Sportlust'46/2-DVO'32/2 3- Oranje Groen - Leidse Boys 0-2; Helmond 15-18 FC Gron. 14- 9 Sparta 16-18 FC Utr. 16- 5 Spartaan 17-21 RKAVIC 17-13 Soccer Boys ^1-3, Schoonhoven- meervogels-SC Angelslo 4-2, Go Ahead (K)-Flevo Boys 1-0 Be Fair 3-Voorschoten 2 2-1. Klasse A-1: Katwijk-RIjswijk 3-1, Oranje Groen 4 4 4-2 ZLC 4 4 5-^8 2, FC Den Haag-Veendam 5-0, Graafschap-PEC 2-5. DRC 15-17 Jos'""' 17-18 Tweede klasse A: Olympla-UVS Res. 1e klasse: Neptunus 2-UVS 2 DETO 14-20 OWKJS 11-19 Boys 1-0, Xerxes-ADO s.n 0., SC Feyenoord-Sparta 1-1, Quick-FC LVB ZATERDAG Wagen 17-18 Cambuur 18-11 BO^S-FCGÜSS!^2-1. ^avv- P16 14 Res6 2e klasse A: LENS 2-Lugdu- venz SV 1-0. Lyra-Vitesse (D) 0-0. Sparta 19-30 Rijswijk 18-12 R'burg 20-25 Quick 21-12 Uv'|k 8 18-21 Katwijk 20- 3 Alphia - Sleutels 0-2, Woubrugge - Ê'dho'ven *1 5* DS'7* FcTvW 1- LENS 15-15 SJC6 16-12 3-0, Roodenburg 2-DHL 2 2-2 SC Everstein-Xerxes^2-0. Zwalu- Klasse A-2: Papendrecht-De Mus- SVdVoorschoten 15 22 20-15 D Bosch \ll* WHM, £jf Derde klasse A: Ouick-VVSB 2-0, BTC-GDS 0-2. Tonegido-UDO 3-1 Wassenaar 2-Lugdunum 3 2-0. Res. 3e klasse B: Dellia 2-DHC 3 1-0. UNIO 2-Westlandia 3 0-3. Al- Everstein 17-19 Be Fair Olympia-RVC 0-1 Sleutels 15 16 19-16 SW JC 14-16 RBC 17- 9 DOCOS-HVV 1-1, LFC-RKDEO V Quick 15-21 Celer. 16-15 phense Boys 2-VOC 2 2-1, VEP 2- Res. 4e klasse A: FC Lisse 2-UVS Lyra 17-18 Zwaluw. 17-11 Papendr. 17-21 Olymp. 18-12 AlphiaU"0 17 15 17-24 KNVB ZONDAG RKDEO 17-21 DOCOS 16-13 Derde klasse A: Sportlust'46-Ter Leede 1-1, Hoekse Boys-JAC 0-2, 's-Gravenz.-Die Haghe 1-0. Klasse B-1: Roodenburg-UVS 2-2, Kagia 16 12 15-26 Meerburg 17 4 15-36 BIauw'wit-AFC'34 S^WilhelnS HW l77:l77 wis !t!J oosj Kg ST ll:?3 Sparla 1-2, SC Feyenoord-DSO 4- Unüas^eiderf - GWS 0-4; Abbe- Unilas 2-2, Elinkwljk-DHC 2-1, Res°4e klasse D: Haastrecht 2- Katwijk 17-17 i6~]f H. Boys 15-16 Sportl. 16-12' Sparta^ 20 27 R bur9 19-15 3: LSVV'70 -' HVZ 1-0; SVOW - Wilhelm. 18-23 CVv''' 18-15 Excto 17-26 VDL 16 14 ?eNnA2 3-l'2' Lekkefkerk 2"W°er" Vierde klasse B: Unicum-Oegst- UVS 20-18 RVC 18- 6 Abbenes 17 25 49-29 Hoofdklasse'V ^Appingedam9- NSV46 16-19 Bodegr 14-14 KNVB ZATERDAG 4-0. Jodaii Boys-HBSS 0-2^ Kou- Klasse B-2: VEP-VUC 1-2. VVSB- Olympia 6-2, HOV-Zwijndrecht 1- 2. Alblasserdam-Spijkenisse 1-4 Spijk. 19-33 Zwijndr. 18-16 DHC 17-30 Olymp. 16-12 LSVV'70 16 21 34-18 WSB 16 18 41-29 venCl2-2i° De Tre^tert-Inee^l-o! Vierde klasse A: Alkmania-Van Kozakken ^Boys-Heerjansdam 0-4 Koudek li" 16 {5*]3 Slïedr it-Ü VEP 18-10 SJZ6S69 16 6 26-52 ^^^-^r'DQSR2: 2-1. SSS-Spijkenisse 0-1. Rohda 16-16 oegstg. 15-11 VVOR 15-15 j0dan B. 16-10 os5 ;?:i !f 5 its

Leidse Courant | 1984 | | pagina 20