LMHC bijna in veiligheid Sjaardema onderuit LUSV VERVOLGT ZEGEREEKS Forescate toont tweegezichten LZ86 verrast Polar Bears SPORTTRIBUNE Swift heerst in R/B competitie Opmars De Algemene MAANDAG 2 APRIL 1984 ,EIDEN Forescate begon ,et weekeinde goed door thuis •oploper Forward te verslaan, ondag werd echter verloren an DSHC. Leiden dames stel- e teleur door met een 2-1 ■erlies van Bennebroek te •erliezen. Roomburg haalde egen Hilversum een punt 'oor de degradatiestrijd. forescate kreeg zaterdag kop- 5per Forward op bezoek, die ij winst kampioen zou zijn. iover heeft de Voorschotense loeg het niet laten komen, len verdedigingsfoutje bete- ende 0-1, hersteld door Hans Streder, 1-1. Twee feilloze strafcorners betekende weer een 3-1 achterstand. Toen kreeg Forescate het heilige vuur en binnen een minuut kwamen zij via Mark van Pappelendam en Mark van 't Nordende langszij. Een slotof- fensief leverde uiteindelijk nog de winst op, een afgescho ven strafcorner werd door Jel- mer Siersema onhoudbaar in geschoten. Deze winst bleek onvoldoende ruggesteun om een dag later de Delftse stu denten te bestrijden. In een harde wedstrijd nam DSHC halverwege de eerste helft via een strafcorner de leiding om die niet meer uit handen te ge ven. Roomburg speelde met 0-0 gelijk tegen Hilversum. Het zwakke punt bij de Leide- naars bleek wederom de af werking, een ruim veldover- wicht en tien strafcorners leid de niet tot enige treffer. Alec- to kreeg de koploper Qui Vive op bezoek. Een koploper die technisch beter was, maar slecht overweg kon met de in zet van de Leiderdorpers. Hal verwege de tweede helft leid de een duwfout in de Alecto verdediging echter tot een strafbal en de 1-0 nederlaag van de ploeg. Hisalis won met 4 invallers toch met 1-0 van Heerhugowaard. Na een lang overwicht scoorde invaller Ar jen Michiels vier minuten voor tijd de enige treffer. Nieuw koop haalde een knappe 1-0 zege bij IJsseloever. Dames Leiden verloor met 2-1 in en tegen Bennebroek. Na een openingsoffensief van de thuisploeg nam LMHC het ini tiatief over en scoorde via Hanneke Kamsteeg de eerste treffer. Tot aan de rust behield de Leidse ploeg het beste van het spel, zonder verder te sco ren. Na de rust een veel feller Bennebroek. Het middenveld werd prijsgegeven, wat een enorme druk op de Leidse goal veroorzaakte. Doelpunten ble ven dan ook niet uit, halver wege de helft nam de thuis ploeg binnen vijf minuten de voorsprong, om die niet meer af te staan. Forescate heeft de laatste kans op behoud van het eerste klasseschap niet kunnen grijpen, op eigen veld werd met 2-1 van Zand voort verlo ren. Al snel pakten de gasten een 2-0 voorsprong, wat vlak voor rust door Monique Klom- pe tot 2-1 werd teruggebracht. In de tweede helft drong Fo rescate nog wel sterk aan, maar was niet in staat de ge lijkmaker achter de Zand- voortse goalie te schieten. Alecto presteerde matig dit weekeinde, zaterdag remiseer de de ploeg met Qui Vive, 0-0 en zondag verloor Alecto met 2-0 van de onderste op de lijst HDS. Roomburg kon het niet bolwerken tegen Groen Geel en ging met 3-1 ten onder. Marja Spreij scoorde het enige doelpunt voor de Leidse ploeg, die nog wel twee strafcorners afgekeurd zag worden. 'RAINER/COACH OLTMANS NAAR BLOEMENDAAL )EGSTGEEST Er leerste na afloop van de wedstrijd tegen Oranje- Iwart een enigszins ver aarde stemming in het :amp van de LMHC. Inerzijds een gevoel van evredenheid, omdat Lei- len zich met de hard be- •ochten 3-1 zege nage- loeg veilig stelde van de- [radatie. Anderzijds een [evoel van teleurstelling, laar aanleiding van de nededeling van trainer- oach Roelant Oltmans na floop, dat hij het volgend eizoen de hockeyers van lloemendaal onder zijn oede gaat nemen, r waren al diverse geruchten i omloop nadat het bestuur 'an Bloemendaal coach Kop ielaar de deur had gewezen. Spelers en bestuur waren una niem van mening, dat de am bitieuze Oltmans de juiste man zou zijn om hun eerste team weer naar de top van de hoofdklasse te leiden. Oltmans zelf over zijn vertrek, na drie succesvolle Leidse seizoenen: „Ik ga niet om financiële rede nen weg, maar meer uit spor tieve overwegingen. Ik ben van mening, dat een ploeg als Bloemendaal, met zoveel ta lenten en internationals, bij de eerste twee moet kunnen ein digen. Voor mezelf betekent deze overstap een grote uitda ging" Na het opzienbarende gelijk spel tegen Kampong, vorige week, waren de verwachtin gen hoog. Hieraan voldeed de Leidse ploeg de eerste helft in aanvallend opzicht zeker. Met goed vlottende combinaties werd de defensie van Oranje-» Zwart regelmatig uiteen ge speeld. In de tiende minuut kon op een voorzet van Boele van Hensbroek, centrumspits Martijn de Kempenaer vallend de openingstreffer voor zijn rekening nemen: 1-0. Even te voren had de Leidse ploeg wel het geluk gehad dat scheids rechter Van Kempen, op ad vies van zijn collega Heems- kerck, een doelpunt van Oran je-Zwart in tweede instantie toch afkeurde wegens meene men met de voet. Halverwege de eerste helft sloeg Boele van Hensbroek een afgeketste strafcorner alsnog in. De inzet kwam volgens Heemskerck op een Eindhovens voetje, zodat Johan van Marwijk Kooy met een strafbal de score tot 2-0 kon uitbreiden. Vijf minuten later resulteerde een ouder wetse een-twee tussen Eiken hout en De Kempenaer in een strafcorner. Na goed aangeven van Kooy en stoppen van Hans Wagener, mocht Hans Wouter Eikenhout (LMHC) snelt langs Oranje Zwarts Harry opleveren. Hout. De actie zal net geen treffer Willem Croll uithalen. Zijn schot was onhoudbaar voor doelman Lex Bos (tweede doelman van Nederland, ach ter Hermans): 3-0. Oltmans prees in de rust zijn team in aanvallend opzicht. Verdedi gend moest er echter veel strakker in de mandekking worden gespeeld. Oranje- Zwart startte met een offensief en zou het inititiatief ook niet meer uit handen geven. Lei den beperkte zich voorname lijk tot het zogenaamde „af braak-hockey" en wist behou dens enkele schaarse counters in aanvallend opzicht geen vuist meer te maken. Dat het Leidse doel maar een keer doorboord werd, was voorna melijk te danken aan goed werk van laatse man Paul van der Meer, linksachter Patrick Klop en doelman Rients Hen stra, die een aantal van vijf tien strafcorners, tesamen met uitloper Croll, uitstekend wist te keren. Zodoende bleef het 3-1, een uitslag waardoor het nu op de zesde plaats belande Leiden zich zo langzamerhand bijna zeker weet van minimaal nog een jaartje hockey op het hoogste niveau. Een seizoen dat dus niet onder Oltmans zal worden afgewerkt. De aan het eind van dit jaar vertrekkende trainer-coach, zijn vooruitgang in sportief opzicht nogmaals benadrukkend: „Met Bloemen daal denk ik in de nationale top te kunnen meedraaien, met Leiden geloof ik niet dat dat mogelijk is". LEIDEN Sjaardema redde het niet tegen Pelgrim Odion. Met 3-6 gingen de Oegstgeesters strijdend ten onder. Avanti zegevierde met dezelfde cijfers over Tempo Team. Eén divisie lager verspeelde Scylla 2 de laatste kans op een eventuele titel door Luto met 4-6 voor te laten gaan. Bij de dames versloeg Scylla ook Hoonhorst ruim met 6-3. Omdat de eredivisie al uitgespeeld is, ging afgelopen weekeinde alle aandacht naar de mindere goden. In de eerste divisie heeft Sjaardema de moeilijke taak om zich alsnog veilig te stellen. Ten dele werd het daarbij geholpen door Avanti dat haar spor tieve plicht vervulde door het eveneens in degradatiegevaar verkerende Tempo Team 2 met 6-3 te verslaan. Robert de Groot werd matchwinnaar met een hattrick terwijl Gerard Bakker jr. zeer verdienstelijk Mark Sang Ajang en Koghee pakte. Het dub bel leverde het verlossende zesde punt op. Sjaardema zelf hield geen punten over aan het treffen met Pelgrim Odion. Friso Reitsma bevestigde zijn goede vorm van de laatste weken door driemaal overeind te blijven, doch kreeg te weinig steun van Joop van der Borg en Herman van der Broek die wel dicht bij - winst kwam maar steeds in de beslissende fase tekort schoot. Helemaal in eigen hand hebben Reitsma cs het behoud niet meer, maar ze moeten in ieder geval volgende week winnen van Shot Wageningen willen ze een kans houden. In de tweede divisie gingen de Scylla reserves jammerlijk ten onder tegen Luto. Alleen via competitieleider van Dijk en het dubbel konden Frits Kantebeen, Rob Regeer en Erik Noest te- genscoren, maar verder dan 4-6 kwamen ze niet. Daarmee ver speelden ze de laatste kans om nog op de eerste plaats uit te ko men en is het treffen met Quick '32 volgende week een formali teit, omdat Quick '32 nu al kampioen is. Eén divisie lager stelde het tweede van Sjaardema zich veilig middels een simpele 9-1 zege op Iduna. Jaap Polak maakte de enige vergissing, iets waar Thomas van Nes en Douglas Janssen niet voor te vinden waren. Voor De Treffers nadert degradatie met rasse schreden. De Veners verzuimden twee punten tegen Vriendenschaar te halen. Ron van Veen en Ronald Kuipers smaakten elk tweemaal het zoet der overwinning, maar werden te weinig gesteund door de ene zege van Rico van Veen. Het tweede van Avanti kan de promotie na de nipte 6-4 zege op JCV 2 haast niet meer ontgaan. Aljé Kamphuis scoorde drie maal, Ronald Rijsdorp tweemaal terwijl het dubbel de strijd be sliste. Ook Docos voegde twee punten aan haar totaal toe. Naast natuurlijk een ongeslagen Ed van der Berg was ook Sjaak den Elzen goed op dreef door de prestatie van zijn kopman te evena ren. Walter Engelbert en het dubbel bepaalden de eindstand te gen Steeds Hoger/TSB op 8-2. Overige uitslagen: Sjaardema 3-21 Up 4-6; Ilac-Scylla 3 7-3; De Treffers 2-Middelburg Zuid 3 5-5; Nieuw Vennep 2-Avanti 3 4- 6; DOV-Docos 2 6-4; De Treffers 3-Oikos/Ruiter 4-6; Poker Face-Scylla 4 6-4; Top-Sjaardema 4 3-7. DAMES Ook met de laatst overgebleven opponent had Scylla, dat vorige week al kampioen was geworden, geen enkele moeite. Sandra de Kruiff bleef simpel ongeslagen tegen Hoonhorst, terwijl Pa tricia de Groot alleen De Ruiter voor liet gaan. Middels het dub bel werd de winst veilig gesteld zodat de twee verliespartijen Marianne Kantebeen geen nadelige gevolgen hadden: 6-3. ,EIDEN Het waterpoloteam van LZ '86 verraste met een 5-8 ïge op promotiekandidaat Polar Bears. Tweedeklasser Vivax 'on ruim van Natando (15-6), terwijl Katwijk tegen IZC/Weusthag niet tot winst kwam: 8-13. Ook DKD ging kopje nder: 4-6 tegen Nautilus. De vrouwen van LZ '86 ontmoetten in ie Skelp een te sterke tegenstandster (6-11); de vrouwen van De ijl/LGB degradeerden officieel na het gelijkspel (7-7) tegen Ra- 'e eerste overwinning tijdens de play-offs van LZ '86 kreeg al i het tweede part duidelijk gestalte. In tegenstelling tot de luiswedstrijd tegen Polar Bears (toen werd een ruime voor drong uit handen gegegeven) gaven de Leidenaars de 6-3 mar- e dit keer niet weg. LZ, dat in Frans van den Brink (drie tref- >rs) de topscorer had en jeugdigen Cees Boónstoppel en Ivo van er Moolen goed zag spelen, bereikte de finish met een 8-5 voor drong. Remco Roman, en Fried Elzinga scoorden beiden twee- taal. Hans Parrel, nu nog trainer van Vivax, zal volgend sei- >en overigens bij LZ'86 in dienst treden. atzelfde Vivax kende nauwelijks problemen met Natando. De i elke periode supersnel scorende Oegstgeester formatie liep ia 3-2, 7-3 en 12-5 naar een ruime 15-6 overwinning. Marco ooihaas en Jack Frauenfelder scoorden ieder drie maal. .atwijk speelde niet onverdienstelijk tegen HZC/Weusthag, aar moest uiteindelijk, na een 6-1 achterstand nog redelijk te 3bben goed gemaakt, toch capituleren: 8-13. Voor Katwijk delpuntten Hans Schaap (3x), Martin Jonker en Dirk van (beiden 2x) en Eddie Hoek. et Leiderdorpse DKD maakte tegen Nautilus te veel fouten n het thuistreffen in winst te kunnen omzetten. De formatie eef weliswaar steeds in het boegwater van de tegenstrever, aar moest het uiteindelijk na vier partjes met 4-6 afleggen, "ank Dreef en Erik van Ark kwamèn beiden tweemaal tot sco- i De Zijl/LGB komen volgend /eede klasse uit. De partij tegen Rapido leverde dan wel een instpunt op (7-7), de degradatie werd toch een feit. Jolanda in Zuylen was met vier doelpunten topscoorster. Z '86 kwamen thuis niet verder dan een 6-11 nederlaag tegen e Skelp. Halverwege was de stand nog gelijk: 5-5. Lucien de raaf en Anke Schoonwater scoorden ieder tweemaal. LEIDEN Het MSV vrouwenbasketbalteam had bij het Castricumse Sea Devils verbazend wei nig moeite om een 56-90 zege binnen te halen. De LUSV vrouwen vervolg den de serie overwinnin gen door JRC Boxtel met 71-60 terug te wijzen. Blitz werd door het Alphense BVO verrassend, zij het met miniem verschil, ge klopt: 66-67. Bij het Haag se Argus verloor Leider dorp het prestigeduel met 90-83, waardoor het kam pioenschap definitief bij Argus belandde. MSV nam de tweede positie op de ranglijst van Leider dorp over door met de no dige moeite Nutsspaar- bank Trotters te verslaan: 68-61. De Elmex Leiden vrouwen waren kansloos tegen de reserves van Rot terdam Zuid en gingen met 42-79 het schip in. Afgelopen woensdag was MSV geïnteresseerd hoe Sea Devils het er af zou brengen tegen de titelconcurrent van de Noord- wijkse ploeg, BV Groningen. Dat duel vond evenwel, door dat Sea Devils een overvolle ziekenboeg kende, geen door gang. Zaterdag waren de nu wel aantredende Castricumsen bepaald nog niet topfit. MSV, dat alle zeven speelsters volop binnen de lijnen bracht, had dan ook veel minder moeite dan verwacht. De Noordwijk- sen tekenden voor liefst 32 in- Hoofdrollen bij MSV waren er voor de opnieuw goed reboun- dende Marjolein ter Laak en voor Christa van Schie en te vens voor de topscoorsters Ria Bröring (27) en Carla Krauwel (22). Woensdag kan bij US het kampioenschap worden bin nengehaald. LUSV is bezig dit seizoen sterk te besluiten. Te gen JRC Boxtel schommelde de score doordat de Brabant sen het lengteoverwicht in en kele perioden konden omzet ten in een serie fast breaks. Zo gauw de defensie zich daarop beter instelde, kon het tech nisch sterkere LUSV het heft in handen nemen. Na 36-30 bij rust werd het 71-60. Topscore LUSV: Irene Wouters. LUSV, nu volkomen uit de degrada- tiehoek, streeft naar de derde plaats in de eindrangschik king. Het Voorschotense Blitz open de voortvarend tegen BVO (7- 0). maar liet het er vervolgens lelijk bij zitten. De Alphena- ren, die weer konden beschik ken over guard Theo van Leeuwen, demarreerden naar 16-28 en gingen met 26-34 de rust in. Het verschil liep nog op naar 26-41, alvorens Blitz, met ongebruikelijke hoofdrol len voor de jeugdige Ben van de Weijden en Reggy Lobry, via een press langszij kwam: 47-47. Beurtelings namen bei de ploegen nu de leiding, tot dat de Alphense junior Sjors Haverkamp vlak voor tijd de BVO-zege veilig stelde: 66-67. Ar- p een prestigewinst boeken. Voor rust leverde Leiderdorp (zon der junior-international Daan van Egmond en de geblesseer de Marcel Rijsbergen) een pui ke prestatie, doch sloot, door onwennigheid met de Haagse borden, met gering voordeel af: 45-49. Drie minuten voor tijd was de score zo goed als gelijk: 80-81. Drie aanvallende acties van Argus-speler Peter Paul Maassen (een ex-Leids basketballer) leverden even zoveel maal strafworpen op. Leiderdorp-coach Ben van Cleef: „Belachelijk, het waren duidelijk aanvallende fouten." Hoe dan ook, Leiderdorp, met de sterke Marcel Sommeling en Tony Lamping, verloor met 90-83. Tegen Trotters opende MSV, vooral verdedigend, zwak. Na 31-34 bij rust liep de voorsprong van Trotters, met een sterke Erwin Douwes, op naar 37-50. Vervolgens stelde MSV, middels een voortdu rend tussen 1-3-1 en 2-1-2 wis' selende zone, orde op zaken. De Noordwijkers, met Peter Goosen en Will Moerer als sterke steunpunten, kwamen acht minuten voor tijd op gelij ke hoogte (52-51) en wonnen met 68-61. Topscores: Johan Steenvoorden (MSV) 23, Peter van de Wetering (Trotters) 19. Met een zone-verdediging maakte Leiden in de eerste rondgang niets klaar tegen RZ 2, resultaat 16-42. Na rust ging het via een man-to-man de fensie heel wat beter, temeer daar de in het Leiden-team volkomen nieuwe junior An neke van het Veer haar talent toonde door onmiddellijk de topscore van haar ploeg voor haar rekening te nemen (16). De 42-79 eindstand was niet meer zo desastreus voor Lei den. Herman van der Capellen sterkste in broederstrijd SASSENHEIM Herman van der Capellen heeft ook dit jaar het tennis toernooi van De Klinken berg op zijn naam ge schreven. De' middelste 'van de Van der Capellen broers bleef de jongste van het stel, Freek, in een OSKOOP Hoewel de indoverwinning in de elangrijkste categorie, de mateurs, naar Reinout •ussoren (Excelsior) ging, ras het toch Swift dat iet de meeste genoegdoe- ing kon terugzien op de ijn Bollenstreekcompeti- .e: in vier van de zeven ategorieën ging de eind ige naar een „Leidse" mner. aanvankelijk leek de eerste >.ek bij de amateurs wegge- -igd voor Jan van Straaten iwift), maar met de zware el van het Mergelland nog in 2 benen moest hij genoegen 2men met een bescheiden Ad Slingerland (Exc.). Dirk- Jan van Reek (Bol.) won op het parcours van Avanti de slotrit voor clubgenoot Karei Teeuwen en Richard Ippel (Swift). John Eradus (Swift) had de laatste rit genoeg aan zijn vier de plek om algemeen winnaar te worden bij de junioren voor Yvan Ramakers (Boll.) en Ro land Koornstra (winnaar slo trit). Ton van Steenvoorde (Boll.) beëindigde de koers gis teren als tweede, Stan Pouw (Swift) werd derde. De tweede Swiftzege was voor nieuweling Ronald De Muynck. Hij ging in het alge meen klassement Rob Augusti- nus (winnaar slotrit voor De Muynck) en Patrick Monteban (Exc.) vooraf. Marcel Koeken (Swift) kwam gisteren in der de positie over de streep. Jan Zwaan (Swift) bracht de laatste rit bij de veteranen op zijn naam door Cor Berkouwer (Exc.) in de spurt te kloppen. In het eindklassement moest hij de zege echter aan Jacques Hoogeveen (Avanti) laten. Arie Ravensbergen (Swift) be zette zowel in de slotrit als in het eindklassement de derde stek. Pieter Evelein (gisteren twee de achter Bollenstreker Piet van de Velde) werd algemeen winnaar bij de liefhebbers. De Swiftrenner ging Cees van Deuren en Johan Goes (beiden Av.) vooraf. Piet Kralt, zater dag nog achtste in het criteri um op het parcours Doenkade, werd gisteren derde. De eindzege bij de dames ging naar Els Koolloos (Boll.). Piet Overdevest (Swift) werd alge- bij de aantrekkelijke finale met 10-8 (er werd op tijd ge speeld) de baas. Met partner Bub van der Zee heroverde Herman van Capel len eveneens de titel in het dubbelspel. Freek van der Ca pellen en Bob van Overbeeke, vorig jaar de verrassende win naars van deze discipline, wer den dit keer met 8-7 (tiebreak) geklopt. In het herenenkel C ging de winst naar Marcel van Gaaien. Van Gaaien, vorig jaar nog in D actief, bleef Albert Visser in de eindstrijd met 10-8 voor. Bij de C-dames was het Hettie Bosch (in de mixed al winnend met Hans Lacourt) die de fina le zegevierend afsloot. Simone den Hollander kwam veel te kort. Het HED werd een prooi voor Merenwijkspeler Dave Wijn- veldt. De verrassend ver geko men Ernst Verduin werd door Wijnveldt een halt toegeroe pen. Bij de dames was de 12- jarige Madelein Damen te sterk voor de dit jaar in de C- categorie uitkomende Adriën- ne de Vos. Piet van Paridon plek voor zich op door H. Pi ket te verslaan, terwijl bij de beginnelingen Henk de Nobel iets minder beginneling bleek dan partner Jan Wijling. Mevr. Feyaerts was bij de da mes sterker dan mevr. Van Tongeren. Herman van der Capellen: twee titels op De Klinkenberg. LEIDEN Het is De Danaïden niet geJukt om enige vooruitgang te boeken in haar strijd tegen degradatie. De Leidse promotieklasser bleef namelijk met 64 de mindere van DEVD. In de tweede klasse deden Ons Eiland, De Algemene en Crescendo het beduidend be ter. Zij behaalden allemaal puntenwinst tegen ploegen, die als „lastig" te kwalificeren waren. Na de verloren inhaalduels tegen Die Haghe en DEVD is De Danaïden vaster op de fatale voorlaatste plaats gepind. Het twaalftal van Hans van Huis had in Amstelveen voortdurend met een achterstand te kampen (rust 31). In de tweede helft kreeg zij meer grip op het gravel- veld, zodat zij van 52 naar 54 kon terugkomen. De treffers van de teruggekeerde Hans van der Leek (2) en Annemarie van Dijk alsmede die van invaller Pieter Koorneef kregen echter geen opvolger meer; alleen DEVD scoorde nog, hetgeen 6—4 tot gevolg had. „Wij moesten meer rekening houden met de scheidsrechter dan met de tegenstander", oordeelde Van der Water, coach van Ons Eiland, over het onverwachts ingelaste duel bij Kwiek (R). Hij doelde daarbij op de spelleider, die door een kuitblessure vijfenzeventig minuten lang trekkebe nend over het veld ging. De volgelingen van Van der Water speelden daarom bewust traag, maar toch vlot genoeg om de zwakke Rotterdammers met 29 te kloppen. Er werd gescoord door Jan Boon (2), Rob Hasselbach (2), Julia Arnoldus, Barrie van Duyn, Madeion Martens, Yvonne van der Steen en Patrick Verra. Momenteel is De Algemene aan een indrukwekkende opmars bezig, want zij bedwong na De Meervogels nu ook Olympiaan: 69. Vooral in de tweede speelhelft waren de Leidenaren met de wind in de rug niet te stuiten. Het was dan ook in die perio de, dat zij van 43 op de beslissende 47 kwamen. In de eind- score verzorgden Anneke Dekker (2), Wim van Vliet (2), Anne- mieke Keereweer, Sannie Rusman, Wilma Sinteur, Ton Bey en Enrico Mud het aandeel van de bezoekers. Ook Crescendo heeft na het zaalseizoen drie punten uit twee wedstrijden gehaald. Vorige week won zij van DKV (85) en zaterdag werd het hooggeplaatste De Meervogels met 44 be dwongen. Het zag er geruime tijd naar uit, dat de ploeg van Piet l'Ami op weg was naar een nederlaag, want zij stond op een ge geven moment met 14 achter. Een sterke inhaalrace, bekrach tigd door goals van Gabriëlle Kok, Wijnand en Anita Alberts, leverde echter de remise op, want eerder had Carola van Noort al gescoord.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 19