Voorstel tot levenslange schorsing in omkopingszaak Standard Luik Harm Wiersma nog niet gerust op goede afloop Voorzitter Sparta pessimistisch over toekomst betaald voetbal uoetballerlei ,.ahl niet CPC-loop SIJTHOFF PERS rORT* CeidócSouoont ZATERDAG 31 MAART 1984PAGINA9 IETAALD 'OETBAL 9 Ahead Eagles-FC Gronln- in irste divisie mb Veendam-RBC ^V-Eindhoven vvv-svv 5 Cambuur-NEC Utrecht-Willem II B '79-PEC Zwolle jarta-Volendam icelsior-Helmond Sport •)da JC-Fortuna S iax-FC Den Bosch )rste divisie jlstar-Vltesse J Den Haag-SC Heerenveen 5 Wageningen-NAC 9 Graafschap-FC Twente it HAAG De City-Pier- f-loop, waarvoor het start- at vanmiddag om 14.00 uur het Lange Voorhout wordt even, is nog verder gedeva- ïrd. Nadat enige Neder- 3se toppers al in een eerder lium lieten weten zonder rtgeld niet naar Den Haag villen komen en de aange- e Idigde Finnen en Italianen van deelneming afza- m, is ook Oyvind Dahl afwe- 11 De Noorse favoriet, van tot 1980 winnaar van de voor de tiende maal geor- jiiseerde wedstrijd over 21,1 j ^nieter, is wegens griep e^s gebleven, oa jjf Nederlanders ■war EK worstelen I Jn HAAG Vijf Nederlan- js nemen deel aan de strijd de Europese kampioen- worstelen, die van 26 april tot en met s jsdag 1 mei in het Zweedse „tköping worden gehouden. ,n'jje stijl: Frans Snijders (57 etpgram, Simpson Schaes- id-g), Hans Berkenbos (74 kg, hilies Arnhem), Bert Kops kg, Hercules Amsterdam). _jeks-Romeins: Frans Jan- (62 kg, Olympia Utrecht), y Bakker (82 kg, Hercules iterdam). fgebroken ïaakpartij LNJOES De negende rtij in de schaaktweekamp >sen de Russische grootmees- "S Gary Kasparov en Vassili iislov is gisteren na 44 zet- afgebroken. De stelling in het voordeel van de t wit spelende Kasparov, in de tussenstand al met 9- eidt. ;nde partij tussen Kasparov Smislov (zwart) had het vol de zettenverloop: 1. d2-d4, d7-d5; 'gl-f3, Pg8-f6; 3. c2-c4, c7-c6; 4. -c3, e7-e€; 5. Lcl-g5, Pb8-d7; 6. •3, Dd8-a5; 7. c4xd5, Pf6xd5; 8. l-d2, Lf8-b4; 9. Tal-cl. e6-e5; 10. 3. Lb4-d6; 11. d4xe5, Pd7xe5; 12. xe5, Ld6xe5; 13. b2-b4, Le5xc3; 14. Ixc3, Pd5xc3; 15. b4xa5, Pc3-e4; Lg5-f4, 0-0; 17. (2-f3, Pe4-f6; 18. 4, Tf8-e8; 19. Kel-f2, a5-a6; 20. -e2, Lc8-e6; 21. Tcl-bl, Te8-e7; 22. -dl, Ta8-e8; 23. Tbl-b2, Le5-c8; Tb2-d2, Te7-d7; 25. Td2xd7, Kd7; 26. g2-g4, Pd7-e5; 27. Lf4-e3, •d7; 28. g4-g5, Pd7-e5; 29. Le3-d4, 30. Kf2-g3, Pg6-f8; 31. h2-h4, 32. f3-f4, Le8-e6; 33. Ld4-c3, Üxdl; 34. Le2xdl, Pf8-d7; 35. f4-f5, *n-c4; 36. h4-h5, h7-h6; 37. g5xh6, 38. e4-e5, Pd7-c5; 39. Kg3-f4, l-d5; 40. Ldl-c2, f7-f6; 41. e5-e6, B-g7; 42. Lc3-b4, Pc5-b3; 43. Kf4- c6-c5; 44. Lb4-c3. Afgebroken wit: Ke3, Lc2, Lc3, pionnen tea3, a5, e6. f5, h5; zwart: Kg7, Ld5, pionnen op a6, b7, c5, f6 en h6. ikl en KNVB beboet ZURICH De tuchtcommissie van de Europese voetbalfederatie (UEFA) heeft gisteren in Zilrich de KNVB een boete opgelegd van 1000 Zwitserse Franken (1400 gulden) wegens het afsteken van vuurwerk tijdens de kwalificatie interland tegen Malta op 17 de cember 1983 in het Feyenoord- stadion. Spanje, dat vier dagen later Malta in Valencia met 13-1 terugwees en zo Nederland nog buiten het toernooi om het Euro pees kampioenschap hield, werd veel zwaarder gestraft. Ongere geldheden in het Spaanse stadion leidde tot een boete van 28.000 gulden voor de Spaanse voetbal bond die al eerder veroordeeld Noord-Korea wil één team met zuiderburen SEOEL Noord-Korea heeft gisteren Zuid-Korea een voorstel gedaan één team af te vaardigen naar de Olympi sche Spelen in Los Angeles. Het is niet de eerste keer, dat pogingen worden ondernomen een gezamenlijk Koreaan se sportploeg te laten deelnemen aan een groot evenement. Eerder, in 1981, opperde Zuid-Korea het plan één ploeg naar de Aziatische Spelen te sturen. Tot nu toe zijn de voorstellen over en weer steeds afgewezen, omdat de ene partij de andere verweet slechts propaganda voor het eigen land te willen maken. De Zuidkoreanen zullen hun commu nistische buren spoedig uitsluitsel ge ven over een eventuele gezamenlijke ploeg voor Los Angeles. Zeilers halen olympische limiet VILAMOURA Boudewijn Binkhorst en Willem van Walt Meijer zijn in de strijd om het open Europese kampioenschap in de Star-klasse voor de kust van het Portu gese Vilamoura op de veertiende plaats geëindigd. De Nederlanders hebben daar mee voldaan aan de olympische kwalifi catienorm, want de dertien boten, die zich vóór de Nederlandse plaatsten in het eindklassement, kwamen uit slechts zes landen. In Los Angeles mag slechts één boot per land worden ingeschreven. De open Europese titelstrijd, die volgende week feitelijk een herhaling heeft in het wereldkampioenschap, werd gewonnen door de Amerikaan Buchan, tweede werd de Westduitser Griese en derde Gorla uit Italië. BRUSSEL Een com missie van toezicht van de Belgische voetbalbond heeft zich gistermiddag gebogen over de omko pingszaak van de clubs Standard Luik en Water schei op de laatste speel dag van het seizoen 1981/1982. Vrijwel alle spelers, al of niet vertegenwoordigd door een advocaat, werden gehoord. Onder hen de Nederlander Si mon Tahamata van Standard Luik. Arie Haan, destijds spe ler van Standard en tegen woordig voetballend in Hong Kong, nad een raadsman ge stuurd. Voornaamste onder vraagden waren trainer Ray mond Goethals* van Standard en de spelers Eric Gerets en Roland Janssen, die de omko perij tot stand hadden ge bracht. Standard Luik won de wedstrijd tegen Waterschei met 3-1. De spelers van Water schei kregen ongeveer 1200 gulden. De commissie van toezicht Een somber gestemde Eric Gerets op weg naar de rechts zitting. wilde gistermiddag videobeel den zien van de bewuste wed strijd. De voorstelling van de doelpunten kon niet doorgaan, omdat de videobanden door de voetbalbond waren uitgeleend aan een sporttentoonstelling in Brussel. Na de spelers werden de heren Guffens en Bodson, die de om kopingszaak hadden onder zocht, gevraagd hun resultaten bekend te maken. Volgens welingelichte kringen zou dit duo hebben voorgesteld vier betrokkenen levenslang uit de voetballerij te weren. Het gaat daarbij om Roger Petit, de ex- voorzitter van Standard Luik, Raymond Goethals, ex-bonds- coach en ex-trainer van Stan dard Luik, en de spelers Eric Gerets (ex-Standard Luik) en Roland Janssen (Waterschei). De overige spelers zouden straffen krijgen afhankelijk van de mate, waarin zij be trokken zijn geweest bij het schandaal. De commissie van toezicht van de Belgische voetbalbond zal pas maandag 2 april de straf fen uitspreken in het omko pingsschandaal. Naast de le venslange schorsingen voor Petit, Goethals, Gerets en Janssen werd voorgesteld Standard Luik 180.000 gulden boete te geven. Terugzetten naar de tweede klasse zou on mogelijk zijn, omdat de ter mijn daarvoor verstreken is. Sportwereld Wielrennen De Fransman Pascal Simon heeft de derde editie van de profronde van de Midi-Pyreneeën gewonnen. In het eindklassement werd Joop Zoetemelk veertiende. Voetbal De competitiewed strijd tussen Feyenoord en Roda JC is één dag vervroegd en wordt nu op zaterdagavond 7 april (aanvang 19.30 uur) in Rotterdam gespeeld. Voetbal Trainer Hans Boersma van eerste-divisie- club FC Wageningen heeft zijn contract met een jaar ver lengd. Hockey Kenya heeft de eerste van drie kwalificatie wedstrijden tegen Egypte om een plaats in het Olympische herentoernooi in Barcelona met 3-2 gewonnen. Wielrennen De Italiaan Francesco Moser won het cri terium der Azen op Sicilië voor zijn landgenoot Ernesto Bombini. Voetbal Het Nederlands ieugdteam, bestaande uit spe lers tot 16 jaar, heeft gisteren in Hagen met 2-2 gelijk ge speeld tegen de Westduitse leeftijdsgenoten. ADVERTENTIE Waterpolowedstrijd ZIJL L.G.B.-A.Z.C. Zondag 1 april Aanvang 18.00 uur ZWEMBAD 'DE ZIJL' Aangeboden door MERCASOL (Van onze parlementaire redactie) subsidie aan het betaalde voetbal na 1986 te staken DEN HAAG Binnen korte tijd zal het aantal en het plan van de Stichting Nederlandse Sportto- clubs in het betaalde voetbal teruglopen van 36 nu talisator de subsidie van 5,6 miljoen gulden aan naar 20 tot 22. Dit is het gevolg van het besluit het betaalde voetbal, terug te brengen tot 3,6 mil- van staatssecretaris Van der Reijden (WVC) de joen gulden per jaar. Dit zegt voorzitter Cor van Rijn van eredivisieclub Sparta in het bondsblad Voetbal To taal. Volgens Van Rijn scheelt het besluit van Van der Reij den het betaalde voetal 1,5 miljoen gulden per jaar. Daar bovenop komt de doorwerking van de maatregel van de SNS. In totaal dus 3,5 miljoen per jaar. „Dat is op 36 clubs een derving van een ton per club. Een heleboel organisaties kun nen dat niet lijden. Waarop moeten zij nog meer snoeien? Er moet al een heleboel ver borgen armoede bestaan. Dan zal de werkelijke armoede naar voren komen. Er zal niet aan te ontkomen zijn dat er clubs onderuit gaan", aldus Van Rijn. Een breuk met de overheid ziet Van Rijn niet als negatief omdat het betaalde voetbal dan van veel eisen af is en eindelijk zijn eigen weg kan gaan. Het terugdringen van de bijdrage van de SNS vecht hij wel aan. Volgens Van Rijn is van de 5,6 miljoen gulden SNS-geld twee miljoen een verkregen recht. Volgens Van Rijn is de inleg bij toto en lotto 20 procent la ger. De korting op de subsidie aan het betaalde voetbal is echter 35 procent. Indien ook nog gekeken wordt naar de loonkosten van de clubs, zou de korting eigenlijk een half miljoen gulden of hoogstens een miljoen moeten zijn. Dat is echter nog steeds 80.000 gul den per club. Voor veel clubs in de eerste divisie zal dat nog te veel blij ken. Als men geen sponsor kan aantrekken, zullen de loonkosten omlaag moeten. Daarmee zal het minimum aantal contractspelers moeten afnemen van vijftien tot tien of vijf. In dat geval vervalt de eerste divisie tot een veredelde afdeling amateurvoetbal, waarbij van profvoetbal wei nig meer over is. Engelse rugbyers naar Zuid-Afrika LONDEN Het bestuur van in het land van de apartheid- de Engelse rugbybond heeft spolitiek spelen. Vanwege de gisteren zijn fiat gegeven de toernee van de Engelse ploeg door Zuid-Afrika. Enge land zal in de maanden mei en juni verscheidene wedstrijden rassendiscriminatie in Zuid-A frika wordt de toernee van de Engelsen in binnen- en bui tenland heftig bekritiseerd. Geen krant ontvangen Bel tussen 18.00 en 19.00 uur, zater dags tussen 14.00 en 15.00 uur, telefoonnr.071-122248 en uw krant wordt nog dezelfde avond nabezorgd. AMSTERDAM Harm Wiersma, gisteren terug gevlogen uit Moskou, ziet zich ondanks een voor sprong van 11-9 nog niet als zekere winnaar in de tweekamp om de wereld titel dammen met de Rus Vadim Wirny. „Het is net als bij voetbal. Ik ga in de rust naar de kleedka mer met een voorsprong van T-0. Een klein verschil. Ook bij dammen kan iedere speler een foutje maken. Ik ben lang niet onfeilbaar. Wanneer de tegen partij gelijk maakt, gaat hij vaak meteen door", aldus de Fries. Volgens Wiersma is ten on rechte de indruk gewekt dat er een zo groot kwaliteitsver schil tussen hem en de jonge grootmeester uit de Sovjet Unie bestaat, dat op niets an ders dan winst gerekend mag worden. „Ik heb", lichtte hij een zeker respect bemerkt. Even belangrijk lijkt mij ech ter, gezien de partijen van Moskou, dat de thuisspeler toch veel meer onder druk staat dan de vreemdeling. In mijn vorige tweekamp met Jannes van der Wal won ik mijn enige partij, de veertien de, in Heerenveen. Juist in de buurt waar Hannes vandaan komt". „Voor eigen publiek wil iedere speler graag wat meer laten zien. Dat plan heb ik natuur lijk ook voor de resterende tien partijen, omdat je bepaal de verplichtingen hebt. Het is daarom alleen maar aantrek kelijk dat de finale in Neder land plaats vindt, want ik het laatste deel valt de beslissing pas echt". Wiersma, al begonnen aan de tweekamp met een voordeel omdat hij aan een gelijke eind stand voldoende heeft om zijn wereldtitel te behouden, ver grootte zijn „voorsprong" al door winst in de tweede partij van Moskou. Daarna volgden uitsluitend remises. „Vrij lo gisch. Bij spelers van gelijk ni veau is het remise-percentage erg hoog. Niettemin had ik van Wirny iets meer agressivi teit verwacht in zijn partijen, zeker na mijn overwinning in de tweede. Daar staat tegen over dat je als speler voor zo'n lange serie wedstrijden uitgaat van een bepaald systeem. Wanneer het dan anders uit pakt, is omschakeling naar een andere speelwijze moeilijk. Ze ker als je voor het front van een groot deel van je belang rijkste nationale concurrenten staat, zoals met Wirny in Mos kou het geval was". Wiersma zal over twee weken zijn wedstrijdboek dichtslaan. „Dat was ik allang van plan. Na 21 jaar dammen is er een bepaalde verzadiging. Ik speel tenslotte ook al vanaf m'n der tiende aan de nationale top. De beslissing te stoppen met de echte wedstrijdsport heeft niets te maken met discussies die werden en worden ge voerd over de waarde van deze partij. Het blijft natuur lijk mogelijk dat ik nog eens een invitatietoernooi binnen stap. De kans op zo'n toernooi, volgend jaar in Nederland, is vrij groot", zegt Wiersma. Het duel tussen Wiersma en Wirny zal na de reisonderbre- king van dit weekeinde, de Rus komt vandaag pas in Ne derland aan, aanstaande maandag in Amsterdam wor den hervat. Op dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag worden de volgende vier par tijen in het Limburgse Val kenburg gespeeld. Het (voorlo pige) afscheid van Wiersma als dammer in een topwedstrijd heeft plaats in Rotterdam waar de laatste vijf partijen uit de tweekamp zullen worden gehouden van 9 tot en met 14 april. d Keulse Schot it droomt van Aberdeen Sinds kort heeft FC Köln een buitenlander in de hoogste formatie staan, die eens niet •ze is gekocht voor veel geld. Het is de negentienjarige Vincent Mennie, een in West-Duits- land geboren zoon van een ras aldaar gestationeerde Schotse op officier. Via Allemania Bö- is kenförde en Borussia Lipp- iii stadt, waar hij samenspeelde uk met Michael Rummenigge en (nu Bay ern Miinchen) en te zelfs meer dan hij scoorde, on trok Mennie naar FC Köln. 77- En nu hij daar toch op het m hoogste niveau, de sterkste jk,. competitie ter wereld wordt >e- gezegd, acteert, heeft hij een og nieuwe droom: ooit spelen in la-j het shirt van Aberdeen. ^Gegijzeld pjf om transfer Tot welke bizarre situatie i een transfer kan leiden heef n' een jong talent van het Por- tugese Barreirense onlangs ry aan den lijve ondervonden. Toen Benfica belangstelling en voor hem toonde, werd hij en prompt gearresteerd door de i politie. Twee vroegere geld- i schieters van Barreirense hadden dit via de rechter ge daan gekregen. Het duo had jaren geleden het geinves- ?s- teerde geld tevergeefs trach ten terug te krijgen. Door het jonge, verkoopbare talent in gijzeling te laten nemen, meenden zij alsnog aan hun trekken te komen. Dat het voetballertje in de cel terecht kwam,enkel en alleen zijn best had gedaan om zo goed mogelijk te spelen en nog nooit een vlieg kwaad had gedaan, deerde het duo niet. Bijzondere ontmoeting Toen Anderlecht vorige week voor de UEFA-Cup wedstrijd tegen Spartak Mos kou in Tblissi was, had er een bijzondere ontmoeting plaats. Alex Czerniatinsky, de aanvaller van de Brusselse club, ontmoette er een in Si berië wonende oom. Deze had ruim 8000 km gereisd, om zijn neef te zien voetbal len. Een deel van zijn reis legde hij af per hondeslee. Uitblinker in dubbelrol De vormalige Poolse topvoet- baller Rudy maakt furore als scheidsrechter in Finland en sinds kort ook in zijn vader land. Rudy is ook nog actief als voetballer bij de Finse eerste-divisieclub Palloseura Kuopio. Vandaar, dat hij in die klasse geen wedstrijden mag leiden. Onlangs, tijdens een vakantie in Polen floot hij een wedstrijd tussen Sos- nowice Zagblebie en Gornik Zabzre. De kritieken over zijn leiding waren dermate lovend, dat de Poolse voet balbond hem als het ware smeekte terug te keren naar zijn geboorteland en wedstrij den in de hoogste klasse te fluiten. Strijd om speelplaats gaat verder komende concurrent inder daad veel toeschouwers we- glokt, wel het graag en vaak onderhandelen. Onlangs had het zoveelste gesprek tussen de voorzitters van beide clubs plaats, dat overigens niets op leverde. Of toch wel: de me dedeling, dat de stad Mann heim pas over driejaar in de gelegenheid is geld te steken in de verbouw van het plaat selijke stadion, waardoor Waldhof naar de oorspronke lijke thuishaven kan terug keren. Die mededeling kwam overigens van een afgevaar digde van de gemeente Mannheim. Kaiserslautern weet nu, dat het de eerstko mende drie jaar niet meer behoeft te praten. Laatste dans Hannes Löhr is niet zo tevre den over Anthony Baf foe. De trainer van FC Köln vindt, dat de Ghanese diplomaten- zoon te weinig loopt. De spe lers van FC Köln kunnen meer waardering opbrengen voor Baf foe. Dit vooral, om dat hij de stemming in de groep aangenaam maakt door demonstraties „breake dan cing" te geven en bij „reggae- nummers" allerlei leuke danspasjes maakt. Löhr heeft hem laten weten, dat het wel eens zijn laatste danspasjes zijn. Waldhof Mannheim ligt voortdurend in de clinch met FC Kaiserslautern, sinds het in de Bundesliga speelt. Of beter gezegd, sinds het zijn thuiswedstrijd afwerkt in het Südweststadion in Ludwigs- hafen. Hierdoor ondervindt Kaiserslautern te grote con- currentie, waar het gaat om CrOed gebruiken de sympathie van de toe schouwers. Kaiserslautern heeft immers jaren in die streken het alleenrecht ge had. Nu. het inziet dat de op- VfL Bochum heeft veel ge daan om de jeugdige talenten Günter Gutowski en Andreas Hahn te contracteren. Dit Hannes Löhr: „Geen dans pasjes, maar harder lopen". lukte de club niet, omdat Bo russia Dortmund iets lag- vaardiger handelde. Manager Dieter Tippenhauer van Bo russia dacht daarom op zijn beurt geen schijn van kans te hebben, toen hij bij Bochum aanklopte om de overbodig geworden Frans-Joseff Ten- hagen onder te brengen. Voorzitter Ottokas Wüst had helemaal geen problemen met Tippenhauer en zei: „Ik wil u wel een contract aan bieden als manager. Mensen zoals u heeft een club juist nodig. Maar helaas, u staat al ergens onder contract". Tip penhauer wilde Tenhagen zien te slijten voor 350.000 mark, maar hij ving slechts 150.000 mark. Toen moest hij wel zeggen tegen Wüst: „U bent een voorzitter, die mijn club wel goed zou kunnen gebruiken BASKETBAL Heren, promotiedivisie: Zaandam- -Hoofddorp 92-84. Heren, eerste klasse B: Rowlc-Voor- ne 79-92. Llons-Voorburq 91-76. VOETBAL West-Duitsland: Bayer Uerdlngen- Kickers Offenbach 4-2 WIELRENNEN Ronde van de Midi-Pyreneeën 3e en laatste etappe: 1. Julian Go- rospe (Spa) 199,5 km In 5 uur, 2 mi nuten, 2 seconden: 2. Pascal Jules (Fra) op 4.18; 3. Gaston Ikaki (Spa); 4. Laurent Biondi (Fra); 5. Leo van Vliet (Ned); 6. Claude Criquielion (Bel) op 4.19; 7. Eric Caritoux (Fra); 8. Martial sportuitslagen Gayant (Fra); 9. Patrick Thevenard (Fra); 10. Celestlno Prieto (Spa); 20. Joop Zoetemelk (Ned). Eindklassement: 1. Pascal Simon (Fra) 15.11,12; 2. Michel Laurent (Fra) op 4.36; 3. Edgar Corredor (Col) op 4.53; 4. Julian Gorospe (Spa) op 5.31; 5. Kim Andersen (Den) op 5.36; 6. Gaston Ikakl (Spa) op 5.43; 7. Jerome iSimon (Fra) op 5.44; 8. Frederic VI- chot (Fra) op 5.51; 9. Robert Forest (Fra) op 5.55; 10. Patrick Thevenard (Fra) op 5.59; 14. Joop Zoetemelk (Ned) op 6.13. SCHAATSEN Drielandenontmoetlng shorttrack Dames: 1. Eiko Shishil (Jap) 24 pun ten; 2. Hiromi Takeuchi (Jap) 23; 3. Mariko Kinoshita (Jap) 21; 4. Tsugumi Watanabe (Jap) 20; 5. Jolanda de Vries (Ned) 19; 6. Leanne Lawton (Aus) 17; 7. Ingrid Marcusse (Ned7 15. Heren: 1. Tatsuyoshi Ishihara (Jap) 24; 2. Toshlnobu Kawai (Jap) 21; 3. Menno Boelsma (Ned) 21; 4. Yulchi Akasaka (Jap) 20; 5. Ger Boelsma (Ned) 19; 6. Jaco Mos (Ned) 17. Landenklassement: 1. Japan 197; 2. Nederland-A 159; 3. Australië 81. Voor wie in april of mei vakantie kan nemen heeft uw krant weer een bijzonder aanbod: 10 DAGEN COSTA BRAVA vanaf slechts 325.- per persoon op basis van een 2-persoonskamer met douche, tollet en ba de dag van terugreis. VOLPENSION vanaf de lunch op de tweede dag t/m het lunchpakket op U verblijft In MALGRAT DE MAR, een gezellige, gemoedelijke badplaats, welke nog niet door het massatoerisme is aange tast. Het hotel SORRA D OR (met zonneterras, zwembad, lounge, T.V., lift en Internationale keuken) ligt 25 meter van het strand aan een ca. 2 km lange boulevard, waaraan de meeste hotels, bars, restaurants, nachtclubs en winkels liggen en waar het s avonds gezellig druk Is. Malgrat heeft een mooi zandstrand met verspreide groepjes pijnbomen U kunt er vele takken van watersport beoefenen. Het station ligt nabij het hotel zodat ook bijv. een bezoek aan Blanes (tro pische tuinen) en BARCELONA (de op èèn na grootste stad van Spanje) tot de mogelijkheden behoort Onze doorlopend ter plaatse aanwezige Nederlandse hostess zal u daarover gaarne alle gewenste inlichtingen verstrekken. De vertrekdatiZljn maandag 23 april en 30 april a.a. voor de prljt van ƒ325.- per persoon. Verlenging lot 17 dagen f 17S nu28 mei voor de Pri'# W8n 345'" P®r P®r«oon, vorlenging tol 17 dagen /?n ee" 1:Per,800n®kan?er bedraagt 60.- per week. Gecombineerde reisverzekering voor 10 dage 20.- per persoon 5.- poliskosten. Annuleringsverzekering 31/2% van de reisaom 6.- poliokotten Inlichtingen en boekingen: telefo nisch onder nr. 070-190882 (van maandag t/m vrijdag van 9 lot 13 j uur) of persoonlijk In onze vestiging Spuistraat 71, Den Haag op de hoek van het Spul. POSTBUS 16050 2500 AA 'a-GRAVENHAQE TEl 070-190882

Leidse Courant | 1984 | | pagina 9