torn Selleck maakt n zijn vakantie klassieke western ga zeker niet uit boosheid bij de AVRO weg" Veronica blijft met nieuwe gezichten komen ^DIO/TELEVISIE fteidóaQowumt VRIJDAG 23 MAART 1984 PAGINA 19 iP VAN MEEKREN: (Vervolg van de voorpag.) [vERSUM „Ik ga zeker niet uit boosheid bij de AVRO f liet Jaap van Meekren weten, er aan toevoegend, dat hij Jen jaar met plezier voor deze omroep heeft gewerkt en dat fit als een reden tot dankbaarheid beschouwt. Wel geeft hij „De kandidatuur van Wibo v.d. Linde als AVRO-directeur it bij mijn vertrek wel een rol, maar de hele procedure van Lp til zijnde interne veranderingen bij de AVRO verdient 0( schoonheidsprijs. Een bestuur, dat door de ondernemings- i voor de rechter gesleept moet worden, verdient geen ander H ggl". it verband meldde hij, dat ook radiodirecteur Nico van Vliet l functie ter discussie heeft, terwijl op administratief niveau .1 jk bedankjes zijn te verwachten. Meekren is een van de twaalf hoofden van dienst van de 310, die hun handtekening hebben gezet onder het voor het uur bestemde stuk, waarin staat, dat ze het met de kandida- van Wibo v.d. Linde niet zien zitten. naar gevraagd zei van Meekren, dat hij zich nimmer heeft uitgelaten in de zin van: „Als Wibo komt, stap ik op". Over v.d. Linde zei hij, dat hij veel waardering heeft voor de kwaliteiten van deze collega, met wie hij nog eens drie jaar heeft samenge werkt. Anderzijds beschikt deze man over eigenschappen, die hem niet liggen. Hij noemt v.d. Linde zeker geen man om voor weg te lonen. Je mag ontslag nemen bij een baas wanneer je wil. Jaap van jfeekren: „Mijn vertrek lijkt wel plotseling, maar ik ben er zelf maanden mee bezig geweest. Bij mijn ontslagaanvra ge neem ik zoals dat hoort drie maanden opzegtermijn in acht. Ik ben dus pas op 30 juni weg. Wel ben ik van 3 tot 23 april met vakantie. Ik zeg dit maar vast, anders mochten de vaste Televi- zierkijkers nog denken, dat ik op staande voet verdwenen ben. Na de 23e maak ik mijn tijd tot 30 juni keurig vol". Hij is ook niet van plan te gaan rusten. Hij vindt de journalistiek een veel te mooi vak. Daar wil hij mee bezig blijven. Hij zoekt alleen naar iets nieuws. Bij veel omroepen heeft hij uitstekende contacten. Hij hoopt, dat een van deze werk voor hem heeft. Zo heeft hij wegens drukte spaarzaam „Met het oog op morgen" kunnen doen en zou hij daar voortaan wat meer tijd voor heb ben. Zoals gisteravond toen hij heet van de naald zijn vertrek aankondigde en toelichtte. Bij welke omroepen hij niet en wel zou willen werken, werd hem gevraagd. In dit verband noemde hij met name de Evange lische Omroep als niet-gegadigde. Van de VARA vreest hij de rode pet en de rode das, die hij zal moeten gaan dragen. Maar hij heeft in het verleden ook voor de KRO gewerkt tot wederzijdse tevredenheid. Dit zegt iets van de ruime opvattingen bij deze omroep. Hij heeft er geen moeite mee iets te doen voor de KRO, als het hem gevraagd wordt. Verder werkte hij voor de NOS, de NCRV, de Wereldomroep, destijds ook voor de Strijdkrachten. Hij vindt wel, dat er in de 37 jaar dat hij nu de journalistiek bedrijft, er veel is veranderd. Vroeger zei je „excellentie" tegen een minister en was je blij met een antwoord op een vraag. Nu spreek je die aan met Joop, Dries en Ruud. Jaap van Meekren: „Maar de mensen moeten niet denken, dat ik weg loop. Je mag gaan wanneer je wil. De slavernij is afge schaft. En ik wil graag werken". LVERSUM Acteur 'ipm Selleck is zo ver- ocht aan zijn vak, dat er nauwelijks afscheid cfo kan nemen. Zelfs in "n vakantie lijkt hij het ifst voor de filmcamera staan. Dat was in elk val zo in 1982 toen hij isen de opnamen van succesvolle „Magnum "-serie zijn eerste bio- ijopfilm „High Road To üina" in Joegoslavië en televisie-western „The ladow Riders" in Cali- jrnië maakte. i zegt: „Ik wilde al zo lang 6feer eens in een western spe- 111. Als kind al hield ik van wboyverhalen, maar veel 1 om zo'n verhaal te verfil- in heb ik niet. Dat komt idat het grootste deel van tjaar in beslag wordt geno- ;n door de detective-serie Atóagnum". Daarom gebruik- ik mijn vakantie". liefhebbers van Tom Sel- ck komen zondag, wanneer The Shadow Riders" wordt itgezonden (Ned. I om 20.45 ur) in ruime mate aan hun rekken. Voor de film begint s Tom namelijk eerst op het andere net (19.05 uur) in zijn als privé-detective Mag- te zien. De laatste keer dat Tom Sel leck in een cowboyfilm speel de, was in 1979 toen hij een rol vervulde in de vier uur durende serie „The Sacketts". De vier acteurs die in deze vervolg-reeks de hoofdrol speelden, werden opnieuw ge vraagd voor „The Shadow Ri ders". Het idee hiervoor was afkomstig van Jim Byrnes, die voor beide films het script schreef en zich de plezierige samenwerking herinnerde. En zo ziet de kijker naast Tom Selleck als Mac Traven, opnieuw Sam Elliott nu als Mac's broer Dal Traven, Ben Johnson als Mac's oom Jack Traven en de danser/acteur en drummer Jeff Osterhage als Mac's broer Jesse Traven. De vrouwelijke hoofdrol wordt vertolkt door Kathari ne Ross als Kate Connery. Tom zegt: „Ik heb altijd al graag met Katherine willen werken. Hoewel ik wel even met haar mag flirten, is het vooral Sam Elliott die met haar in de romantische tafe relen van de film is te zien". Klassieke traditie „The Shadow Riders" is een in de klassieke traditie opge nomen western. Het verhaal van Louis L'Amour, (dat in middels ook in boekvorm is verschenen) speelt zich af in 1865, net na het beëindigen van de Amerikaanse Burger oorlog. De twee oudste broers hebben ieder aan een kant ge vochten. Mac Traven was ka pitein in het leger van de Unie, terwijl zijn broer Dal heeft gediend bij het rebelle rende leger van de Zuidelijke Staten. De broers keren, na elkaar onderweg te zijn tegen gekomen, samen terug naar hèt ouderlijk huis in Texas. Eenmaal thuis blijkt dat hun broer Jesse en hun zusjes Sis sy en Heather en de verloofde van Dale, Kate Connery zijn ontvoerd door Major Ashbury, een zuidelijke rebel, die geen genoegen neemt met de vrede die is gesloten. Samen met hun oom Jack, die ze uit de gevangenis bevrijden, beslui ten Mac en Dal op zoek te gaan naar de ontvoerden. Wat dan volgt is een avontuurlijk verhaal met spanning mor Het laatste element wordt vooral ingebracht door oom Jack, het zwarte schaap van de familie. Hij komt con stant glimlachend in beeld, neemt het leven zoals het komt en is altijd voor een grap te vinden. De ontsnapping blijft overi gens niet zonder gevolgen. Al snel zit sheriff Miles Gillette met zijn mannen achter het drietal aan. Aan het einde van de film wordt duidelijk waarom de sheriff helmaal tot in Mexico, waar hij geen ge zag heeft, op de hielen blijft zitten van Mac, Dal en Jack. „The Shadow Riders" is een goed geschreven verhaal met verrassende elementen. Door een juiste dosering actie en het op tijd verplaatsen van de camera: de ontsnapping uit de gevangenis, de achtervolging van het drietal, de gebeurte nissen op het strand waar Ma jor Ashbury wacht op de gue- rilla-strijder uit Mexico Holi day Hammond (Gene Evans), blijft de film onderhoudend en wordt een slepende lang dradigheid vermeden. Hoewel er een paar onwaarschijnlijk heden in voorkomen, zoals bijvoorbeeld het gemak waar mee het drietal het spoor van de ontvoerders vindt, zijn vooral de karakters van de hoofdrolspelers goed uitge werkt. Daarbij wijkt de rol van Mac Traven niet zo heel veel af van die van Magnum. Ook in deze western is Tom Selleck een vrouwenversier der, die om indruk bij de vrouwen te maken regelmatig rondbazuint dat hij gouver neur van Texas wil worden. Dal Traven is de verlegen cowboy, die een aantal keren aan de dood ontsnapt, terwijl de knappe Kate Connery on verschrokken de bescherming van Sissy en Heather op zich neemt. De anderhalf uur durende film, er zijn een paar scènes uitgehaald, werd op locatie in Californië opgenomen. Regis seur was Andrew McLaglen, een specialist als het om wes terns gaat. Hij regisseerde 27 speelfilms waaronder wes terns met John Wayne en Ja mes Stewart. HANS PIËT HILVERSUM Veronica blijft met nieuwe gezichten komen, zoals er ook weer andere programma's op het punt staan gebo ren te worden. De jongste bloem heet Amanda Spoel, die is inge huurd om de uitzending „1990" te presenteren, te beginnen in mei, een themareeks over eigentijdse vraagstukken, die voor ge noemde datum zullen moeten worden opgelost, willen we dan in een redelijker samenleving verkeren dan nu. Daarnaast staan er voor de komende zomer al veertien films op het programma, waarvan de meimaand een hoogtepunt zal bie den, aangezien deze maand door de VOO is uitgeroepen tot film- maand. Met filmtitels als „The Fury of the Vikings", „Run silent run deep", „Soldaat van Oranje" en „Samen uit, samen thuis". Het succes van Veronica is volgens radiodirecteur Lex Harding vooral te danken aan „erg veel rekening houden met degene die aan de andere kant van de speaker of de beeldbuis zit". Men vraagt en wij draaien dus, zoals een van de eerste programma's van destijds piraat Veronica heette. „Dat is iets dat je vroeger met de paplepel hebt ingegoten gekre gen. De enige opdracht was: veel luisteraars. Dat neem je mee", aldus Harding, een van de oudste Veronica-gezichten. D^ze 38-jarige radiodirecteur begon in 1967 als nieuwslezer bij Veronica om een jaar later discjockey te worden. Veronica heeft volgens Harding „respect" voor luisteraar en kijker. „Daardoor herkennen veel jonge mensen en mensen die jong van hart zijn zich in Veronica. Met haar jonge en populaire uitstraling heeft Veronica een gat in de omroepmarkt aangeboord dat andere om roepen hebben laten liggen". Het is volgens Harding niet helemaal eerlijk om Veronica te vergelijken met de andere omroepen. „Niemand kan garanderen dat ook Veronica over tien jaar geen vermoeidheidsverschijnse len vertoont. Ook Veronica loopt een grote kans in de toekomst met allerlei „instituten" te zitten", zo stelt de radiodirecteur nuchter vast. Op dit moment is Veronica in elk geval nog tamelijk wars van de Hilversumse vergadercultuur. „Als wij aan alle omroepcom- missies zouden meedoen, zou er geen mens meer aan zijn werk toekomen", meent Harding, die een verklaarde vijand is van commissievergaderingen en rapporten schrijven. „In diezelfde tijd maak je een goed programma". Toch heeft ook hij een rapport in de maak. Hierin gaat hij aan tonen, dat elke omroep in 1990 over zijn eigen zender beschikt en daarmee 24 uur per dag in de lucht kan zijn. Amanda Spoel komt over „1990" praten. •ijl hereboer Sir David Har en zijn butler bezig zijn een onderzoek naar nieu- teeittechnieken, worden ze invallen en vermoord door 3 vreemd katachtig dier. Peel en John Steed ver- ioen, dat op Harpers luxe d rderij ook een prijsstier op "elfde wijze is gedood. Wan- i r de twee een va! voor het willen opzetten, mislukt list en buurman majoor bitt, die Emma en Steed j bij heeft geholpen, komt id18 uur Nederland 1. 'hou van jou van de aspecten van de li te, waarover nog een grote ighoudendheid bestaat is „vrijen". In de vorige uit gingen werd dit onderwerp 6 ds hier en daar aangeroerd, /dar nooit diepgaand bespro- In afwijking van de nor- ;fe procedure trok het re- l( tieteam ditmaal naar het meipark, waar jonge en vtie mensen over hun vrij-er- li ingen vertellen. Uit hun ver- in blijkt duidelijk, dat zij k de eerste stappen op dit •died de diepste herinnerin- i'i hebben overgehouden. r Latour praat met het Nij- egse meisje, Tosca, dat een ,i itie met een tien jaar oude man heeft gehad en Gerrit Hengelo bespreekt zijn er- 'ing, dat vrijen de onderlinge 15Id vergroot, waardoor ook 5 geestelijke relatie niet zijn i fidin beter is geworden. 't5 uur Nederland 1. ichter Roy Bean «I waar gebeurde verhaal van beruchte Roy Bean (Paul l( vman) dateert uit de tijd n I het kleurrijke Wilden Wes- 0, toen er helden in over- id waren. Roy Bean was i held. Hij kwam in 1890 ir het Texaanse stadje Vine- oon, dat voornamelijk door dieten werd bewoond. In 0 its van hem een groots wel- 1 1 te bereiden, stampten ze II in elkaar en beroofden n. Roy Bean zint op wraak gesteund door dominee La - e (Anthony Perkins) be- i tint hij zichzelf tot rechter. 3de bijbel in de ene hand 1 de revolver in de andere int hij een schrikbewind uit, irin hij slechts een vonnis it: de strop. Maar naarmate t laren vorderen en de be- Hving oprukt brokkelt het van rechter Roy Bean af. 15 uur Nederland 2. Nederland Scène uit de Amerikaanse westernsatire „The life and times of judge Roy Bean" met Paul Newman (r) en Anthony Perkins. Ned. II om 23.15 uur. NEDERLAND 1 AVRO 16.00 Minibios. 16.15 Wordt vervolgd. Magazi ne over strips en tekenfilms. 16.50 Alleen als ik lach, co- medy-serie. Afl.: De laatste tango. FEDUCO 18.25 Taal, tekens en regels (20). 18.40 Kantongerecht (1). KRO 18.55 Candy, Candy, kinderse rie. Afl. 5: Tot ziens, jongen. 19.15 Cruijff en Co. Vandaag: Keepen. NOS 20.00 Journaal. KRO 20.28 De Wrekers. Engelse se rie. Afl. 6: Een vermoedelijk groot katachtig dier ver moordt een heerboer. (Zie toelichting). 21.20 Brandpunt in de markt. 22.20 Hallo Larry. Amerikaan se serie. Afl. 5: Larry viert zijn eerste verjaardag bij het radiostation. Hij krijgt mooie cadeautjes. 22.45 Ik hou van jou (7). Boei ende en ontroerende erva ringen in de liefde. (Zie toe lichting). 23.30 „Van op een afstand". Overweging in de veertigda gentijd. NOS 23.40 Journaal. 23.45 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 17.30 Studio sport. WK Kunst- jijden in Ottawa (vrije kür paren). 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort voor Span jaarden. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. VARA 19.12 Fame, tv-serie. De leer lingen zijn niet erg te spre ken over hun cijfers en de tests die zij moeten maken. Miss Sherwood heeft een idee om hier iets aan te doen. 20.00 Willem Ruis lotto show. 21.30 Haagse Bluf. De politiek belicht en toegelicht vanuit het HOT-theater in Den Haag met minister-presi dent Ruud Lubbers over het kabinetsberaad over de medianota en de bezuini gingen per 1 juli. CDA-voor- zitter Piet Bukman over de oppositie binnen het CDA tegen de plaatsing van kernwapens. Oppositie-lei der Joop den Uyl komt met een alternatief beleid per 1 juli in plaats van het 1-juli- pakket. NOS 22.30 Journaal. 22.45 HV: Johnny be Good. Het verhaal van Johnny Jo nes, een Boeren-Afrikaan- der, die drie jaar geleden deserteerde en daarna via Zimbabwe naar Nederland vluchtte. VARA 23.15-01.25 De lotgevallen van rechter Roy Bean. Amerikaanse satirische film van John Huston en John Foreman (1972). Met: Paul Newman, Victoria Principal en Anthony Perkins. (Zie toelichting). Duitsland DUITSLAND 1 18.00 Hier und Heute. 18.25 Rummelplatzgeschichten. 19.00 WWF-Club. 20.00 Tagesschau. 20.15 Ou bist wunderbar. Duitse speelfilm uit 1959. Regie: Paul Martin. De jonge Francaise Caterina (Cateri- na Valente) raakt tot over haar oren verliefd op een Duitse marine-officier (Dletmar Schoenherr). Als hij na het vertrek van zijn schip maandenlang niets van zich laat horen, reist ze naar Hamburg om haar trouweloze ver loofde te zoeken. Op haar tocht door Hamburg belandt ze met zijn sympa thieke baas, kapitein Behrens (Rudolf Prack), In het huwelijk. 22.00 Hiob in Boston, von den Gren zen Gottes. Het team van „Gott und die Welt" bezocht in Boston Harold Kushner, een van de prominentste rabbijnen van de Verenigde Staten. Na zijn schokkende ervaringen in de Nazi-getto's verloor hij zijn zoontje Aaron, dat ongeneeslijk ziek was. Zijn levensverhaal verwerkte hij tot een boek, dat in Amerika een bestseller is geworden. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Heut'abend... De ARD-talkshow met als gast: Thomas Gottschalk. 23.45 Abschied vom Frieden (3). Se rie naar de roman van F.C. Welskopf. 00.45 Tagesschau. DUITSLAND 2 17.50 Pat und Patachon. 18.57 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Auslandsjournal, reportages. 20.15 Aktenzeichen: XY... ungelöst. De politie vraagt om hulp Inzake on opgeloste misdaden. 21.15 Der Sport-Spiegel: „Mir sin eefache Leit". Het Bundesliga-avon- tuur van SV Waldhof. 21.45 Heute-journal. 22.05 Aspekte, cultureel magazine. 22.45 Sport am Freitag. 23.15 Aktenzeichen: XY... ungelöst. Reaktles van kijkers. 23.20 Edgar Allan Poe: Die Folterka mer des Hexe'njagers (The haunted Palace). Amerikaanse film uit 1963. Regie: Roger Corman. In dit verhaal waart een sinistere, ruim honderd jaar geleden gestorven heksenjager rond, die het op het echtpaar Charles (Vincent Price) en Ann Ward (Debra Paget) gemunt heeft. Het echtpaar heeft een oud slot geerfd, waar direct na hun aankomst vreemde dingen ge beuren. Een bevriende arts raadt hen aan het slot zo spoedig mogelijk te verlaten. Volgens hem wil het spook Curwen zich op de bewoners wreken, omdat hij destijds op de brandstapel Is omgekomen. Maar Ward Is niet van plan te vertrekken. 00.45 Heute. DUITSLAND 3 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tagesschau. 20.15 Tier-Report: Altbauwohnun- gen im Wald, natuurfilm. 21.00 Adolf-Grimme-Preis 1984. 21.45 Landesspiegel: Pro-Fit, over fitness-centra. 22.15 Der Doktor und das liebe Vieh. 23.00 Rockpalast. Met: Mother's Fi nest (herh.). 00.35 Journaal. 17.55 Journaal. 18,00 Tik Tak, tekenfilmserie (herh.). 18.05 Klein, klein kleutertje (herh.). 18.20 Er was een keer...: De herfstor- ganist. 18.30 Reddingsteam (24), jeugdserie. 19.20 Programma van de Chr. Dem. Omroep. 19.40 Mededelingen en programma- -overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Mini Micro Macro. 20.20 Het verzet (4). TV-serie van Paul Louyet (ondertiteld voor doven en slechthorenden via Teletekst op pag. 299). 21.15 Dood in eigen rangen (3). En gelse thrillerserie van Herbert Wise naar de roman van P.D. James. 22.05 Fundamenten: De zonde van de angst. Interview van E. Defoort met de auteur Jean Delumeau. 23.55 Journaal en Coda: „The unen ding Rose" van Jorge Luis Borges. BRT 2 18.50 Teletekst voor iedereen. 19.00 Abba: Agnetha en Frida. 19.35 Popeye, tekenfilm. 19.40 Mededelingen en programma- -overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 De cowboys. Amerikaanse speelfilm uit 1971 van Mark Rydell. Deze western is de geschiedenis In gegaan als de eerste western, waarin John Wayne wordt doodgeschoten. Een onmogelijk einde voor zo'n grote held. Will Andersen zit met een groot probleem. Hij moet 1200 stuks vee van zijn ranch naar een gebied bren gen, dat 400 mijl verderop ligt. Door de goudkoorts zijn nergens ervaren cowboys te vinden. Om zijn vee toch weg te kunnen brengen, ziet hij zich genoodzaakt jongens in dienst te ne men, die eigenlijk nog op school thuis horen. Tijdens de moeilijke tocht weet hij van hen langzaam maar ze ker echte mannen te maken. Alles gaat goed, totdat op een zeker mo ment de bende van Long Hair (Bruce Dern) opduikt. 21.55 Premiere, filmnleuws. RTBF 1 17.05 ONEM-vacature9. 17.20 Pleip Jeu, kinderprogramma. 19.05 Ce soir, regionaal magazine. 19.24 Consumententips. 19.30 Journaal. 20.00 A suivre, informatief magazine. 21.05 La petite sirene. Franse film van Roger Andrieux uit 1980. Met Laura Alexis, Philippe Leotard, Evely- ne Dress e.a. 22.45 Journaal. 23.00 Memo-Sud, culturele agenda. 19.00 Programmes pour la jeunesse. Le chansonnier de papier, Raconte quand tu étais petite en La cuisine voyageuse. 19.30 La grande duchesse de Gerol- stein. Operette van Jacques Offen- 21.45 La bosse des maths. Tv-Film. Engeland BBC 1 17.40 Captain Zep, kinderserie. 18.05 Secret9 ol Steel City, kinder programma. 18.35 The Wombles. 18.40 Journaal. 18.53 Regionaal magazine. 19.40 Dr. Who, SF-serie. 20.05 Caddyshack. Amerikaanse speelfilm uit 1980. Met: Chevy Chase, Rodney Dangerfielf, Ted Knight e.a. Regie: Harold Ramis. 21.35 We got it made. 22.00 Journaal. 22.25 WK sprinten op de schaats. 23.15 Potter. 23.46 Nieuwsoverzicht. 23.50 Pursued. Amerikaanse speel film uit 1947 Met: Robert Mitchum, Judith Anderson. Dean Jagger e.a. Regie: Raoul Walsh. BBC 2 18.05 Tv-cursussen. 18 35 Nieuwsoverzicht met onderti teling voor doven en slechthoren den. 18.40 The Lavender Hill Mob. Britse film (1958) met Alec Guinness. Een keurige bankbediende bedenkt een bankroof. 20.05 ORS '84. 20.45 The world about us, natuurse rie. Afl.: Maoris. 21.35 Gardeners' world, tuinrubriek. 22.00 MASH, Amerikaanse serie. 22.25 Whicker, gevarieerd progr. 23.05 Man of letters.- 23.40 Newsnlght. 00.25 Badminton: All England. 00.55 Whistle Test, popmuziek. ITV 17.50 Mr. Rossi 18.15 W.K. hardrijden op de schaats. 18.45 Nieuws. 19.00 About Anglia. 20.00 The Zodiac game. Quiz met Tom O'Connor. 20.30 Hardcastle and McCormick. 21.30 The other 'art. 22.00 Shroud for a nightingale (3). 23.00 News at ten. 23.30 Cross question. 00.05 Deadfall. Britse speelfilm (1964). 02.15 Jancis Harvey zingt. Michael Caine speelt de dief die verliefd wordt op een on der vreemde omstandigheden gehuwde vrouw in „Deadfall". ITV om 00.05 uur. TV-morgen Han van der Meer presenteert de Teleac-cursus „Turken, Ma rokkanen. Nederlanders". Ned. I om 10.30 uur. NEDERLAND 1 NOS: 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 10.00 Teleac: Pro grammeren met Pascal (15). 10.30 Teleac: Turken, Marokkanen, Neder landers (1). 11.00 ROF: Fan stoom- masjine nei chip. DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau und Tagesthe men. 10.23 Sport am Freitag. 10.55 Meine Gaste und ich (herh.). 11.55 Umschau. DUITSLAND 2 11.50 Programma-weekoverzicht. DUITLAND 3 10.05 Memo-Sud, culturele agenda 10.35 Interwallonië: Eilikoum. 11.05 informatix (3). 11.35 Fitness Dance, samenvatting. 12.00 Vieilles cassero les et bonnes recettes (2). BBC 1 07.20-09.30 Tv-cursussen. 09.35 Godzilla, kinderserie. 10.00 Saturday Superstore, kinderprogramma. BBC 2 07.25 Tv-cursussen. ITV 07.25 Tv-am. 10.35 Wicky de Viking. 11.05 Stingray. 11.30 The Saturday show. 13.15 The world of sport. HILVERSUM 1 KRO: 17.02 Het betere werk. NOS: 17.53 Marktber. i.s.m. KNBTB. 17.55 Meded. KRO: 18.06 Echo-magazine (18.35 Kruispunt-in terview). 19.02 Levenslief en levens leed. 19.30 Man en paard. 20.03 Country time. 21.02 Nine o'clock jazz. 22.02 Goal. NOS: 23.02 Met het oog op morgen. VOO: 00.02 Erik de Zwart. 02.00 In the Mix. 03.00 Peter Teekamp. 04.00 Jeroen van Inkel. 05.00 Komt voor de bakker. HILVERSUM 2 18.00 Nws. P.P.: 18.20 Uitz. van het GPV. Overh.voorl.: 18.30 Onder anderen. VARA: 18.40 Het cir cuit. (20.00 Nws.) RVU: 21.40 Vrijwilli gerswerk. Feduco: 22.00 Open School Thema 19: Mannenwerk vrou wenwerk (herh.). NOS: 22.30 Nws. 22.40 Oost-West. VARA: 23.00 Het zout in de pap. 23.55 Nws. HILVERSUM 3 16.03 Top veertig. NOS: 18.04 De avondspits. VOO: 19.02 Bart en de Zwart. 22.02 Count down Cafe. HILVERSUM 4 17.00 Overname Hil versum 2. NOS: 20.00 Europees Conc. Podium. II Trovatore. opera van Verdi uitgevoerd door het Ko ninklijk Muntschouwburg Orkest en Koor o.l.v. Sylvain Cambreling. 22.30 NOS-jazz. HILVERSUM 5 (Via AM-zender Hilver sum 1) NOS: 19.02 Bulletin in het Ma rokkaans- Arabisch, 19.10 Bulletin in het Berbers. 19.20 Bulletin in het Turks. 19.30 Bulletin in het Spaans. RADIO RIJNMOND 16.30 Informatief magazine. Tot 18.00 ieder uur Rijn mond-nieuws in aansluiting op het ANP-nieuws. Morgen HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws VARA: 7.02 Hallo hier Hilversum! (8.06' Dingen van de dag. 8.50 Gebo ren en getogen. 9.03 Het socialistisch strijdlied). 10.03 De stand van zaken. 11.03 Wie in 't Nederlands wil zingen. HILVERSUM 2 TROS: 7.00 Nws. 7.10 TROS Nws. show. (7.35, 8.35 en 9.35 Aktua, 7 30, 8.00 en 8.30 Nws.). NOS: 9.05 NOS-sportief. 9 24 Waterst. 9.30 Nws. TROS: 9.33 TROS Nws.show. (10.00, 10.35, 11.00 en 11.35 Aktua. 10.30 en 11.30 Nws). Feduco: 11.56 Stickers, stokpaardjes en standpun ten, herh. 6. HILVERSUM 3 leder heel uur nieuws. NCRV: 7.02 Vroegop. 7.30 Rabarba- ra. 8.03 Pop non stop. 9.03 Gospel- -rock. 10.03 Popsjop. (ca 11.30 Weerman Hans de Jong). HILVERSUM 4 AVRO: 7.00 Nws. 7.02 Septiem. 8.00 Nws. 8.05 Mooi zo. kin derkunstprogramma. 9.00 In de kaart gespeeld. 10.15 Europiade: Concerto Mattinale - Italië. 11.30 Kurtiauscon- Jan Rietman houdt op de vroe ge zaterdagmorgen zijn mond in „Pop non stop". Hilversum 3 om 8.03 uur.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 19