Acteurs met kennis van voetbal gevraagd „H^t leven van Jezus" in vier delen op KRO-tv P3s&i RADIO/TELEVISIE QeidócQowumt MAANDAG 19 MAART 1984 PAGINA 7 - Aan acteurs moeten hoge en uiteenlopende eisen worden gesteld. Soms men hierin uitzon derlijk ver, zoals de NCRV, die begin april een voetbalserie start on der de titel „Schoppen troef". Daar loopt geen ^cteur(trice) in rond of zij moeten ooit tegen een bal hebben geschopt dan wel dienen zij de voetbal een warm hart toe te dragen. Bij het kiezen van de bezet ing van de rollen in deze se rie kregen al spoedig een jlaats in de selectie, zonder lefenwedstrijd en zonder dat er een Kees Rijvers aan te >as kwam, Gerard Cox, Pie- ter Lutz, Simone Rooskens, Niek Pancras, Piet Hendriks, Kitty Courbois en vele ande- •en. bramahoofd NCRV Ruud Keers: „Voetbal blijft de meest populaire sport en heel wat mensen vinden daarin hun liefhebberij, op het veld of op bestuurlijk niveau. Met alles wat daarbij hoort, ook conflicten. Wij menen dat daar een humoristisch drama van gemaakt kan worden. We hebben hier en daar schrijvers gepolst en kwamen bij Pola en van Houweningen terecht, die een opzetje ■maakten en vervolgens na onze aansporing een comple te serie schreven". Er speelt genoeg in die krin gen. Lief en leed. Tegenslag die overwonnen moet wor den. De club „Hoop Doet Le ven" wordt wekelijks in de pan gehakt, ingemaakt en door de modder gehaald, als tegenstanders smalend H.D.L. vertalen in „Hopeloos Door Lamlendigheid". Als ze dat zeggen van je kluppie, gaat dat door je ziel. Er knakt iets van binnen. Daar moet verandering in komen. Dit gebeurt als de club een nieuw lid krijgt, de kersverse dorps onderwijzer Guus, die eerder in Ajax voetbalde en door HDL gevraagd wordt trainer te worden. Guus kent de in ternationale voetbalkneepjes, weet alles van beweeglijk voetbaj en diep gaan. Met Guus' uitverkiezing tot trai ner krijgt de sponsor het ech ter moeilijk, want die houdt er een kippenslachterij op na en daar heeft Guus een keer kritisch over geschreven, over de wreedheden bij het slachten. Het wordt kiezen of delen voor H.D.L., Guus er uit of de sponsor kwijt. De voetballers van de vv Hees uit Soest stonden op eerste aanzoek van de NCRV klaar voor de figuratie, het spelen van wedstrijdjes voor de tv, zelfs al moest hun kee per wel tien keer vissen om te laten zien hoe met H.D.L. bij herhaling de vloer wordt aangeveegd tot degradatie toe. Bovendien liepen zij de ziel uit hun lijf bij de trainin gen van Guus. Ook riepen zij een echt sportsfeertje op in hun kantine, die naast de Hilversumse studio als loka- tie dient. Net als Ajax wil de vv Hees ook wel eens op de tv. En wat de KRO met Pieter Lutz, Simone Rooskens en Gerard Cox juichen een doelpunt van H.D.L. toe. Cruyff doet, doet de NCRV met de vv Hees. Door in te spelen op de ruim te, die het staatsproduktie- fonds Nederlandse filmers biedt, ziet NCRV-tv kans naast een eigen serie als „Schoppen troef" eigentalig drama van gehalte op tv te blijven brengen. Hiervoor werden in het verleden al ij zers in het vuur gelegd en stookt Ruud Keers intussen dit vuurtje alweer op om ook in de naaste toekomst van spelen -eigenlijk electroni- sche films- verzekerd te blij ven. Juist in deze maanden schuiven er drie over het scherm onder de samenvat tende titel „Schaduw van het verleden". Innerlijk, onder het opper vlak wroetend conflict trad zeer onlangs naar buiten in „Mevrouw v.d. Putte" naar een verhaal van Peskens, pseudoniem van de Amster damse uitgever G.van Oor schot. Hoe palmt een heers zuchtige invalide vrouw (Dora v.d. Groen) een weer loze boekhouder (Ton Lutz) in. Toen had de eigen pro- duktie „De patiënte" moeten volgen naar een vertelling van Agatha Christie. Te elf der ure bleken de rechten op dit verhaal elders te berus ten. Dat konden we verleden maandag dus vergeten. Geen nood, er volgt meer. Vanavond „Mevrouw Ka- trien", ook bedacht door Pes kens, ditmaal in de regie van eigen man Bram van Erkel en in een scenariobewerking van Judith Herzberg. In deze geschiedenis raakt een bol- lenkweker (Jan Decleir) in gesponnen in misleiding rond een sterfgeval. Het gaat alle maal om een mengeling van vrouwenliefde en -leed, moeilijk meetbare emoties die eigentalig vertolkt het hart van de kijker moeten bereiken. Ook hier zit Hollandia Film- produkties achter, die uit ge noemd rijksfonds geld put en dit aanvult met financiën en faciliteiten van de omroep, in dit geval ook NCRV. Zo wor den de Nederlandse filmers en de omroep geholpen, maar bovenal de kijkers, want die zien drama toch het liefst ei gentalig. Eind maart volgt nog het tv- spel „Laat me met rust" van Tom Stoppard. Jen Retèl verschijnt hierin als de man die in een verzorgingshuis meer zoekt dan rust. Hij lijkt op de loop voor iets. Ella Weisbrod vertaalde deze Britse eenacter er^ mensen als Liz Snoyink, Manon Alving, Ellis v.d. Brink en Tom van Beek verlenen een Hollandse inslag aan dit vertaalde dra ma. GELDSCHIETERS Ruud Keers: „We hebben deze enkelvoudige spelen sa mengevat onder de titel „Schaduw van het verleden", omdat ze alle gaan over strubbelingen die in het ver leden van mensen hebben gespeeld en op zeker moment leiden tot een botsing. Het is moeilijk voor Nederlandse filmers om geldschieters te vinden, maar het rijksfilmpo- tje en de omroep er achter stellen de filmers in staat aan het werk te blijven. De fil mers kiezen hun eigen ver halen, regelen vertoning in de bioscoop. Wij haken aan als we ons er in kunnen vin den. Er is in film- en tv-krin- gen voldoende gediscussiëerd over samenwerking. Compli caties genoeg, maar het werd tijd talent en eigen taken vergaand te bundelen". Daarom ging de NCRV op dezelfde toer aan het werk met filmers als Orlow Seun- ke en Karst v.d. Meulen. Die laatste maakte meerdere goe de jeugdfilms, reden om hem aan het werk te houden. Dat zullen de NCR V-kijkers mer ken. Er zit beleid achter. Als opvallend bewijs van Seun- kes inbreng mag gelden diens film „De smaak van water", gemaakt mede met geld van de NCRV, een film die in Venetië al in de prijzen viel en in het najaar op het NCRV-scherm verschijnt. Een voorbeeld van een speel film, waarmee een omroep betrokkenheid toont. Op komst is voorts „Knok ken voor twee" van Karst v.d. Meulen, die deze film maakte voor de bioscoop, waar deze intussen al draai de. Momenteel wordt deze omgebouwd tot een zesdelige tv-serie. Hiervoor werden tij dens de filmopnamen extra scènes gedraaid, speciaal voor de tv. Dit wordt wat men een jeugd- en familiedrama zou kunnen noemen, iets voor de leeftijden tussen acht en tachtig. Karst werkt trou wens alweer aan een andere film met als werktitel „Tho mas en sr". Hij maakt die voor de bioscoop, maar neemt tegelijkertijd met de zelfde hoofdfiguren een tweede verhaal op dat be stemming tv krijgt. Het idee om aldus te besparen op de cors en anderzins is van Karst afkomstig, maar Ruud Keers haakt daar graag op in. Ander voorbeeld van samen werking biedt Ben Verbong met „De schorpioen", ook een film waaruit een tv-serie wordt gepuurd. Bij al dit Nederlandse werk op de buis wreekt zich het landelijk tekort aan acteurs. Teveel dezelfde gezichten in verschillende rollen. Zie Je roen Krabbé als „Willem van Oranje" en als „Soldaat van Oranje". In overleg is hier wel wat aan te doen. Hoe minder samenvallende rollen de kijker gewaar wordt, hoe beter hij zit, bij welke omroep ook. Hier wordt de kijker gediend me' wat hij niet ziet. FILMPROJECT VAN TIEN MILJOEN DOLLAR HILVERSUM Met ingang van vrijdag 13 april a.s. brengt de KRO „Het leven van Jezus van Nazareth" op het scherm, een filmcyclus die in vier delen zal worden uitgezonden en waarin een lange reeks internationaal bekende acteurs te zien is. De eerste aflevering is te zien via Ned. I, 20.28-22.05 uur. Op zater dag 14 april volgt deel 2; de overige delen worden op maandag 16 en vrijdag 20 april uitgezonden. In 1976 begon de Italiaanse regisseur Franco Zeffirelli in Tune sië en Marokko met de opnamen voor de monsterproduktie „The Life of Jesus", een gezamenlijke onderneming van de Amerikaanse televisiemaatschappij NBC, de Engelse ATV en de Italiaanse RAI. Kosten van dit projekt bedroegen 10 miljoen dol lar; het grootste deel hiervan werd gefinancierd door de Ameri kaanse maatschappij General Motors. Het filmen nam acht maanden in beslag. Vanuit de hele wereld kwamen beroemde filmsterren naar Noord-Afrika om een grote of minder grote rol in het bijbel-epos te spelen. De Italiaanse actrice Claudia Cardi- nale had zozeer haar zinnen gezet op een rol in die film, dat ze die van de overspelige vrouw accepteerde met een tekst van een paar regels. De rol van Jezus wordt ge speeld door Robert Powell, die met zijn donkere haar en opvallende blauwe ogen een indrukwekkende Christusfi guur neerzet. Powell was ten tijde van de opnamen 31 jaar oud; naast hem wordt de rol van Jezus op jongere leeftijd gespeeld door een jongen van twaalf, een van vijf en een van twee. En dan is er nog de baby, een meisje ove rigens maar dat is uiteraard niet te zien. De maagd Maria wordt ge speeld door de destijds 25-ja- rige Olivia Hussey die in een eerdere film van Zeffirelli, „Romeo and Juliet", ook al de vrouwelijke hoofdrol had vertolkt. De mooie Olivia moet in de film Maria als veertienjarig meisje voorstellen en in de loop van het verhaal dezelfde blijven, tot 47 jaar toe. „Maar ik hoefde niet van make-up te veranderen omdat de Maagd leef tijdloos is", zegt ze zelf. De Griekse acteur Yorgo Voyagis speelt de rol van Jozef, Michael York die van Johannes de Doper, Anne Bancroft is Maria Magdalena. Drie grote namen ook voor de drie koningen die het pasgeboren kind bezoeken: Donald Pleasence (Melchior), Fernando Rey (Caspar) en James Earl Jo nes (Balthasar). En om nog maar even door te gaan: in de film zien we Laurence Olivier als Nicodemus, Anthony Quinn als ho gepriester Caiphas, Christopher Plummer als Herodes Antipas, Ernest Borgnine als de honderdman, Rod Steiger als Pontius Pi- latus, Peter O'Toole als keizer Augustus, Peter Ustinov als Hero des, James Mason als Jozef van Arimathea, James Farentino als Simon Petrus en Ian McShane als Judas. Zeffirelli legt uit in welk opzicht „Het leven van Jezus van Nazareth" een andere benadering is van hetzelfde onderwerp in vergelijking met bij voorbeeld de film „The Greatest Story Ever Told" van George Stevens of „King of Kings" van Nicholas Ray. „Ik denk dat veel mensen Jezus nooit hebben willen accepteren als mens, maar al leen als God. In mijn film laat ik Jezus zien als een zachte, een voudige, kwetsbare man. Hij was een man met principes die in gingen tegen de ideeën van de machthebbers van zijn tijd en in plaats van met hen te onderhandelen ging hij met open ogen de dood tegemoet". Er is op deze benadering kritiek gekomen, evenals op de scène waarin Jezus ter wereld komt. Dat Maria pijn zou hebben geleden, zoals alle moeders ter wereld, is voor veel mensen onaanvaardbaar. Zeffirelli zegt hierover: „Wat ze niet kunnen accepteren is dat hoewel Christus de Uitverkorene was, hij geboren werd en stierf als mens". En: „Het is niet onze bedoeling om het geloof te verkondigen, maar om zo eerlijk mo gelijk de geschiedenis te vertellen van een bijzondere man". Robert Powell gaat de rol van Christus spelen. e schaduw van het {rieden de verhalenbundel van R.J. skens Uitgestelde vragen", arin de vrouw centraal iaf, komt de geschiedenis \evrouw Katrien". Judith n vberg verwerkte het tot een 3 rnrio. d een nacht wordt een bol- n|kweker (Jan Decleir) door ex-vrouw (Chris Lomme), I n België woont, uit bed ge- d. Haar man Frederik ligt n sterven en omdat zijn zoon jannes steun nodig heeft, lpoeA7 zij haar ex-man te ko- i Hij gaat op weg naar Bei en merkt al gauw, dat niet zoon steun nodig heeft, ir zijn ex-vrouw, die jaren- II de omgang met zijn zoon n iinderd heeft. 0 uur Nederland 1. {g van de snelweg risten op weg naar Scandi- :lfë passeren Noord-Duits- meestal zo snel mogelijk, streek Sleeswijk-Holstein 'dt dan uitsluitend vanaf de ]A>weg bekeken. De derde vering van „Weg van de iweg" laat vanavond zien, jammer dit is. kleine omweg tussen éiburg en de Deense grens t I de minder haastige toerist nfS de „Groene Kustroute", In het Zeeuwse Sluis begint In Stavanger eindigt. De pMe brengt hem in pittoreske .g en- en vissersplaatsjes als 'drichskoog, Meldorf, Ton en Friedrichstadt, maar in de meer moderne. Hier -o interessante projecten lu de omstreden kerncentrale i Brokdorf, de windenergie- ai Irale van Marne en de vtste dam van Europa, de rj *"77 lange Eiderdamm. ei uur Nederland 1. ld i lyback show Mde sporthal „De Scheg" te loom stelt Henny Huisman aantal kandidaten voor, o.a. de volgende idolen df i imiteren: de groep Village >r! 'Pie, Dolly Parton, Cliff Ri- p'd, Babe, de Star Sisters Yvonne Ellyman (uit Jesus ist Superstar). De juryleden van Hemert, Marijke ,r( 'Ikens en Henk Molenberg iel h hen vroeg of laat „weg- kken". „echte" artiesten treden igiftvond Anita Meyer op en 'ot folkloristische dansensem- Kolo K uur Nederland 2. Nederland NEDERLAND 1 VOO 16.00 Tineke. Programma van Tineke Vos. TELEAC 18.25 Turken, Marokkanen, Nederlands (1). NCRV 18.55 Rasmus en de landloper (3). Kinderserie. Rasmus en Oskar installeren zich in een leegstand huis. 19.20 De Roze Panter. Teken filmserie. 19.40 Chinees Variété. NOS 20.00 Journaal. NCRV 20.28 Kwistig met muziek. Muzikale spelshow. 21.40 Hier en Nu. 22.20 Schaduw van het verle den, serie korte films waar in het verleden een belang rijke rol speelt. Vanavond: „Mevrouw Katrien", naar een verhaal van R.J. Pes kens. Met: Chris Lomme, Jan Decleir, Luk Perceval e.a. Regie: Bram van Erkel. 22.50 Weg van de snelweg, serie met tips over plaatsen langs de grote vakantierou tes. Afl. 3: De groene ku stroute. NOS 23.20 Journaal. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.25 Trekking van de Staats loterij. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. KRO 19.12 De Playback show. Gas ten: Anita Meijer en het fol kloristische dansensemble „Kolo". 20.05 Sport op maandag. 20.45 Lou Grant. Afl.: Rossle raakt nauw betrokken in een conflict tussen boeren en hun stakende arbeiders. Hij komt zelfs in de gevan genis. 21.35 Tussen Keulen en Pa rijs. 22.16 Van op een afstand. Overweging in de vasten tijd. NOS 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag vandaag. 23.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. TELEAC 23.05 Tekenen en schilderen (11). Duitsland DUITSLAND 1 18.00 Hier und heuto. 18.25 Musik-Convoy. 19.00 Aut die eanfte Tour (The Gen tle Touch). 20.00 Tage98chau. 20.15 Der Glückeritter (4), tv-serle van Heinz Oskar Wuttlg. Met: Christi an Kohlund, Claudia Rleschel en Hartmut Becker. In huize Reppen en In Kahlenberg hoort men met enige vertraging, dat Robert Curwlch met een dlplomatenpas van het vorsten dom Eichfeld op zak in de Londense gevangenis zit. Bettina is erg bezorgd om Robert en wil naar Londen reizen om zijn schulden te betalen. Om aan geld te komen wil zij de kopermijn verkopen, maar Roedern is daar erg verontwaardigd over. In Londen heeft David Thurber Inmiddels betere facili teiten voor Robert afgedwongen. Deze kan nu In zijn cel aan de verde re ontwikkeling van de stoomlocomo tief werken. 21.15 Kontraste. 21.45 Bitte umblattern, amusements programma. 22.30 Tagesthemen. 23.00 (ZW) Ich wurde geboren, aber..., Japanse stomme film uit 1932. Met: Tatsuo Sasito, Mltsuko Yoshlkawa, Hideo Sugawara e.a. Re gie: Yasujiro Ozu. 00.30 Tagesschau. DUITSLAND 2 17.50 Ein Colt für alle Fëlle. Afl.: Computermanlpulationen. 18.57 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Tarzan und die Donnergötter. Reportage over voetbalsupporters. 20.15 Blutlges Elfenbein. Engelse documentaire speelfilm uit 1978. Re gie: Simon Trevor. 21.45 Heute-journal. 22.05 Marchen aus Rlo, reportage over de Braziliaanse televisie. 22.55 Der Zubringer, satirische tv-fllm naar een idee van Otto Rath. Met: Hans-Peter Korff, Gerd Baltus, Wltta Pohl e.a. Regie: Horst Flick (herh.). Muller, eerste architect bij de stedebouwkundlge dienst rekent in stilte op een spoedige promotie. De ambtenaar staat als een hardwerkend en kundig vakman bekend, die niet uitsluitend volgens de voorschriften te werk gaat. Want voorschriften, zegt Muller, zijn niet altijd verstandig. Maar de architect heeft problemen met zijn chef Kabusch, die een snelle carrière achter de rug heeft. Gebrek aan ervaring en kennis compenseert Kabusch door machtsvertoon en hij wijst Muller voortdurend op de toe passing van de voorschriften. De pro blemen spitsen zich toe als er een aanvoerweg gepland gaat worden, die de stad met de toekomstige auto weg moet verbinden. 00.25 Heute. DUITSLAND 3 WDF 18.30 Sesamatrasee. 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tagesschau. 20.15 Ich stelle mich... 21.45 Landesspiegel. Reportage Fol- kwang Museum. 22.15 (K en ZW) Viele Wege fuhren nach Rom, tv-fllm van Uwe Timm. Met: Tobias Tlmm, Lesley Thomas, Phllomena e.a. 23.25 Journaal. BRT 1 17.00 Schooltelevisie. 17.55 Journaal. 18.00 Tik Tak, tekenfilmserie (herh.). 18.05 Kameleon, jeugdprogramma. 18.30 Take is easy. Deel 3 - les 5. 19.00 Programma van het Vrije Woord. 19.40 Paardekoersen, mededelingen en programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Mini Micro Macro met Armand Pien. 20.20 De parel aan de kroon, Engel se tv-serle naar het werk van Paul Scott. Afl. 3: Trouw aan het vader- 21.10 Benny Hill show. 21.40 Horizon, wetenschappelijk ma gazine. 22.25 Journaal en Coda, BRT 2 18.50 Teletekst voor iedereen. 19.00 Oude adel, nieuwe rijken (19). 19.30 Tijdrover: Lieve plantjes. De knolbegonia. 19.40 Mededelingen en programma- -overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Extra-Time, sportprogramma. 22.00 Toto-prognose. 22.05 Elektron-Live. Popmuziek en wetenschap. RTBF 1 17.05 Vacatures van de ONEM. 17.20 Plein Jeu, kinderprogramma. 19.05 Ce soir, regionaal magazine. 19.24 Consumententips. 19.30 Journaal en toto. 20.00 Le Chat connait l'assassin, Amerikaanse thriller van Robert Ben ton. Aansl.: Studiodiscussie n.a.v. de film. 23.25 Journaal. TV 5 19.00 Champs Elysées. Gevarieerd programma. 20.30 Papa Poule. Komische serie. 21.30 Les carnets de l'aventure. Armand Pien speelt weer zijn spelletjes op België 1 om 20.15 uur. Engeland John Wayne in actie op BBC 2 om 18.40 uur in de film „Wake of the red which". BBC 1 16.05 The getaways. 16.35 Tekenfilm. 16.50 The Magic Roundabout. 16.55 Play school - it's Monday. 17.20 Mighty Mouse, tekenfilmserie. 17.25 Jackonary, kinderserie. 17.40 Finders keepers, spelprogram- 18.05 John Craven's newsround. 18.10 Blue Peter, kinderserie. 18.40 Journaal. 18.53 Regionale magazines. 19.40 Rolf Harris's Cartoon Time. 20.10 Blue Thunder, tv-serie. 21.00 Points of view. 21.10 Panorama, actualiteiten. 22.00 Journaal. 22.25 The Little girl who lives down the Lane, Amerikaanse speelfilm uit 1976 met Jodie Foster, Martin Sheen, Alexis Smith e.a. Regie: Nicolas Ge- 23.55' Film '84, filmrubriek. 00.23 Nieuwsoverzicht. 00.25 Wheels of Fire. 00.55 Weerbericht. BBC 2 18.10 Tv-cursus. 18.35 Nieuwsoverzicht met onderti- le.'Jo "(ZW) Wake of the Red Witch, Amerikaanse speelfilm uit 1948. Met John Wayne, Gail Russell, Luther Ad- ler e.a. Regie: Edward Ludwig. 20.25 100 Great sporting moments. 20.40 The Stateless Nations. 21.00 Call my Bluff. 21.30 Onbekend. 22.00 Sporting Chance. 22.30 Horizon. Afl.: Prisoner of in- 23.20 A Fight to Remember, serle over de bokssport. 23.50 Newsnight, actualiteiten. 00.35 Tv-cursussen. ITV 18.15 Emmerdale farm. 18.45 Nieuw9. 19.00 About Anglia. 19.30 SurvivaL 20.00 Wish you were here. Vakantle- tips. 20.30 Coronation Street. 21.00 Duty free. Komische serie. 21.30 World in action. 22.00 Mickey Spillane's Mike Ham- NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven. 10.30 NOT: Schooltelevisie. 13.00 Nieuws voor doven. 14.30-15.00 NOT: Wat doe je daar? (8). 15.30 RVU: Men senwerk - Onderwijs. NCRV 16.00 James Herriot, tv-serie. James wordt gestrikt om een lezing te houden voor de „lieverdjes" van de Darrowby- -jeugdclub (herh.). 16.50 Het leven van Jezus (4). DUITSLAND 1 08.10-09.05 Schooltelevisie. 09.25 Sesamstraat. 10.00 Tagesschau. 10.03 Der Glücksritter (4), herh. 11.20 Umschau. 11.40 Der Mann, der keine Autos mochte (3), herh. 12.25 Kontraste. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Tageschau. 13.15 Teletekst-o- verzicht. 16.00 Tagesschau. 16.10 Und dann hab'ich alle Frau mich nochmal verliebt. Portret van Erna Hinkelmann. 16.55 Konig Rollo, te kenfilmserie. 17.00 Disneys gröQte Bösewichter. Van Kapitein Hook tot Motormuis, tekenfilm. 17.50 Tages- DUITSLAND 2 10.05 Sport aktuell. Wereldcup Skiën voor dames. 11.40 Der Mann, der keine Autos mochte (3). 12.25 Kon traste. 12.55 Persoverzicht. 13.05 Sport aktuell. Wereldcup Skieën voor dames. 15.40 Teletekst-overzicht. 15.57 Programma-overzicht. 16.00 Heute. 16.04 Mosaik. 16.35 Ravioli (4). 17.00 Heute. 17.15 Tele-lllu- strierte. 17.50 Waldheimat (12). BRT 1 RTBF 1 12.00 Teletekst. 14.00 Schooltelevi sie. 17.05 Vacatures ONEM. 17.20 Plein Jeu, kinderprogramma. BBC 1 07.00 Teletekst-overzicht. 07.30 Breakfast time, actueel magazine. 10.00 Craft of the Weaver. 11.30 Play school. 13.30 Journaal. 13.55 Weerbericht. 13.57 Nieuwsoverzicht voor doven. 14.00 Pebble Mill at one. 14.45 Chock-a-Block, kinderse rie. 15.00 Caught in time. Afl.: Spirit of Cornwall. 15.20 (ZW)BeauUful but dangerous. Speelfilm met o.a. Robert Mitchum. 16.50 The Magic Rounda bout. 16.55 Play school, it's Tues day. 17.20 Mighty Mouse. 17.25 Jac- kanory. 17.40 Charlie Brown. ITV 07.25 Tv-am. 10.30 Schooltelevisie. 13.00 Cockleshell Bay. 13.10 Rain bow. 13.30 Gardens for all. 14.00 News at One. 14.20 Anglia News. 14.30 A plus. 15.00 Crown court. 15.30 That's Hollywood. 16.00 Mr. and Mrs. 16.30 Miracles take longer. 17.00 Cockleshell bay. 17.15 Bat- fink. 17.20 On safari. 17.45 CB-tv Channel 14. HILVERSUM 1 16.05 Maandagmid dagmagazine. 17.55 Meded. (NOS). Vervolg Maandagmiddagmagazine. 19.02 TROS Country. 20.03 En nu de moraal. 20.30 Cafe-chantant. 21.02 Coulissen. 22.02 Aktua sportcafe. NOS: 23.02 Met het oog op morgen. AVRO: 0.02 Easy listening. 2.02 AVRO's service station. 6.02 Auto in? Avro aan. HILVERSUM 2 VOO: 14.53 Veronica Nws.radio. 18.00 Nws. P.P.: 18.20 Uitz. van de CP. 18.30 Uitz. van de Zevende Dags Adventisten: De stem der hoop. 18.45 Uitz. van de Bond zonder Naam. VOO: 18.50 Veronica sport. (19.00 Nws). 19.30 Veronica nws.radio. 19.33 Confrontatie. (20.00 Nws.) 20.30 Veronica nws.radio. 20.33 Trend. Teleac: 21.30 Epilepsie (5). 22.00 Onderwijskunde (4). VOO: 22.30 Nws. 22.40 Veronica nws.radio. 23.00 Trend. 23.55 Nws. HILVERSUM 3 16.03 Toppop disco show. 17.56 Per saldo. NOS: 18.04 De avondspits. AVRO: 19.02 Stennes. 20.03 Folklive. 21.02 Elpee-uur. 22.02 Candlelight. 23.02 AVRO's Swlngti- HILVERSUM 4 17.00 Overname Hil versum 2. 20.00 Komposities van Rachmaninov. 20.40 Operaconcert door het Radio Filharmonisch Orkest: Fragmenten van v. Weber, Beetho ven, R. Strauss en Wagner. 22.00 Jazz-op-vier, Presentatie: Aad Bos. RADIO RIJNMOND 16.30 Informatief magazine, tot en met 18.00 ieder uur Rijnmond-nws in aansluiting op het ANP-nws. Morgen HILVERSUM 1 leder heel uur nws. AVRO: 7.02 Auto in? AVRO aan. verv. (7.02, 7.30, 8.06 en 8.30 AVRO's ra diojournaal. 7.33 en 8.33 Per saldo). 9.03 Steunpunt.'9.08 Arbeidsvitami nen. (10.03 Duimeland). 11.15 Uit is in. 11.30 Rita Daphne. 12.03 Muzi kaal onthaal. 13.06 AVRO's radiojour naal. 13.20 De AVRO Diligence. 13.57 Per saldo. 14.03 Mazzel. 15.03 Hiswa 1984, amus. progr. 16.02 Hersengym nastiek. HILVERSUM 2 KRO: 7.00 Nws. 7.10 Echo-kort. 7.12 Het levende woord. 7.20 Echo. 8.55 Postbus 900. NOS: 9.05 NOS-sportief. 9.24 Waterstan den. 9.30 Nws. KRO: 9.33 Als je haar maar goed zit. 10.00 Angels en klem men (10.30 Nws.) 11.00 Ouder wor den we allemaal. 11.30 Nws. 11.33. Met Anne. 12.00 Kruispunt. Over- h.voorl.: 12.16 Uitz. v.d. landbouw. NOS: 12.26 Meded. voor land- en tuinbouw. 12.30 Nws. KRO: 12.36 Echo. 13.00 Nws. 13.10 Echo-politiek. 13.30 Nws. 13.33 Schoolradio. NOS: 14.30 Nws. Feduco: 14.32 Open Schooltijd-Thema 19: Mannenwerk - Vrouwenwerk. NOS: 15.03 NOS-orn- budsman. 15.30 Nws. 15.32 Een le ven lang. TROS: 16.00 TROS HILVERSUM 3 leder heel uur nieuws. VARA: Van 7.00-18.00 Aktuallteiten via Dingen van de dag. 7.02 Gesode- meurders. 9.03 In afwachting van... 11.03 Doorloper. 12.03 Paviljoen 3. 14.03 Peter Holland. 16.03 De verruk kelijke 15. HILVERSUM 4 TROS: 7.00 Nws. 7.02 Een goede morgen met Yvonne Keuls. 9.00 Continu klassiek, 11.00 TROS Concertzaal. 13.00 Nws. 13.05 De klass. top tien. NCRV: 14.00 Vo caal recital: Liederen van Chopin. 14.25 In kleine bezetting. 15.15 Be roemde soloconcerten; Werken van Paganinl. 16.00 Llterama. 16.45 Woord In de middag. RADIO RIJNMOND 7.30 Inform, ma- gaz. 16.30 Inform, magaz. van 7.00 t-m 18.00 leder uur Rijnmond-nieuws in bansluiting op het ANP-nieuws.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 7