ton van Olphen waakt over velzi jn Amerikaanse atleten sportuitslagen Van der Plas ten onder Finse Meren Marathon: 200kilometer afzien... eserves LSG opnieuw iieids kampioen Leiderdorpse recordgame van Pieter Vis .ORT LEIDEN £e*dócSoirtant DONDERDAG 15 MAART 1984 PAGINA lalballers „De Sleutels" in bekerstrijd DEN De Leidse Gehandicapten Sport Vereniging ,,De itels" houdt zaterdag een van de vier voorronden van het onaal NIS-toernooi voor goalballers. Behalve in de Leid- Jniversitaire Sporthal zal die dag ook in Zoetermeer, gelo en Nijmegen worden gestreden om (in totaal) acht tsen in de finalepoule, die 14 april in Eindhoven zal wor- verspeeld. de voorronde in Leiden, die om 10.20 begint en tot 18.00 zal duren, zullen drie teams van De Sleutels deelnemen, name van het eerste team van de Leidenaars mag zater- het nodige worden verwacht. De uit drie man bestaande latie promoveerde immers dit seizoen naar de tweede se van de nationale competitie en deed dat gezien het saldo (96 voor, 35 tegen) op een zeer overtuigende wijze, tweede team van De Sleutels besloot de competitie als inde. Strandloop AV Holland LEIDEN AV Holland houdt zondag weer een strandloop. De start is om 11.00 uur aan de Wasse- naarse Slag. De te lopen afstanden, naar keuze: 2, 4, 8 of 12 kilometer. Inschrijven kan vanaf 10.00 uur. Het inschrijfgeld bedraagt fl. 3,50. Jeugd tot en met veertien jaar be taalt een gulden minder. Warmunda kan spanning weer terugbrengen LEIDEN Warmunda kan zondag diik' KRV Zevenhoven, Lugdunum - Mon- de spanning weer terugbrengen in de strijd om de titel in de Leidse zondagafdeling. Of de Warmondse formatie daar echter in zal slagen, is nog maar zeer de vraag. Vooralsnog lijkt Unitas Leiden ontstuitbaar in de opmars die de club voor het eerst in haar bestaan in de "grote" KNVB moet doen belanden. Programma Zaterdag: Regionale Jeugd: Al Quick - FC Lisse, Katwijk - Feyenoord, UVS - Quick Boys. VUC - Roodenburg. Bl: Roodenburg - UVS, Quick Boys - Sparta, ADO - ARC, RVC - RKAVV, Dames: Interregionaal. Ter Leede - PFC, LSVV 70 - DSVP, 1: RAS - Hazerswoudse Boys, SVLV - Maas- 2: Siveo '60 - Valken '68, Sportief - KRV 2, Hazerswoudse Boys 2 - Randstad Sport, SVOW - SVLV 2. Woubrugge - Ter Leede 2. Heren 1: ZLC - MVKV, Alphia - Meerburg, TAVV - Leiden, Woubrugge - Voorschoten, Kagia - KRV. 2: LSVV '70 - SVLV, SJZ - HVZ, Abbenes - Kickers '69. Zondag: Dames: Interregionaal: Alkmania - DRZ, NSV '46 - GDA 1: DOCOS - FC Lisse, Stompwijkse Boys - Iduna, Randstad Sport - Sleutels. 2: Foreholte - Altior, DOCOS 2 - SJC, Alk mania 2 - SJZ 2. Iduna 2 - LFC. 3: UVS 2 - Foreholte 2, SJZ 3 - Sleutels 2. ROAC '79 - Bernardus. LFC 2 - UVS 1. Heren: OK. Warmunda - Unitas Leiden, Stompwijkse Boys - KRV, MMO - Kickers OUBRUGSE FYSIOTHERAPEUT IN MEDISCHE STAF OLYMPISCHE SPELEN UBRUGGE Een ïement als de Olympi- Spelen vergt natuur- een uniek veelomvat- ie organisatie. Infor- r maar eens bij de ide- ische plannenmakers Amsterdam en Rotter- die druk bezig zijn wit voetje te halen 1992. Aan werkelijk moet worden ge ilt, alle risico's dienen eden. Sporters, bege- irs, bezoekers en ze niet in de laatste jts de pers, iedereen .Jt z'n eigen eisen, wen- jof gedachten. Velden niallen, overige accom- nlaties, het veiligheids slot; niets mag over het J|d worden gezien. Een ;r|ect draaiboek is een ,tte vereiste. Eerstkomende Olympiade t deze zomer in Los Ange- laats. De Amerikaanse or- jatoren zien het geheel al als een commercieel in- jsant object, dus moeten de ji sporters zo goed moge presteren. De stars en stri- moet naar de top. Talloze j^rs, coaches, officials zijn patste jaren dan ook aan ijstrenge selectieprocedure |f worpen. Maar tegelijker- jient ook de medische staf |§de te worden gebracht, j preventief voorkomen [blessures en helaas ook 4 het behandelen van on- alle voorzichtigheid ont- Jj kwetsuren speelt in het plaatje een voorname 1 •r merkwaardig genoeg |fit laatste nog enigszins te fen over. De atleten wor- Auitstekend begeleid door len iedereen, maar je ziet igns iemand met een ver offertje lopen", zegt Ton Iphen. De 31-jarige fy- irapeut, met praktijken iden en (aan huis) in het Jijke Woubrugge, reist hde week af naar de Ie Staten. Tot eind au- q! zal Van Olphen in Los jes blijven. Hij is toege- aan de medische staf iet Amerikaans Olym pisch Comité, meer in het bij zonder voor de atleten en de handballers. De Nederlander heeft zich de laatste jaren vooral in het tapen en banda geren en oek in de manuele therapie gespecialiseerd. Van Olphen loopt de komende maanden stage in een stedelijk ziekenhuis en zal daarbij in de geheimen van de echt giganti sche organisatie worden inge wijd. Contacted Ton van Olphen's oudere broer Henk woont al circa twintig jaar in een voorstadje van metropool Los Angeles. Hij stond onder meer aan de wieg van de inmiddels alweer ter ziele gegane voetbalclub Aztecs, haalde destijds Wim Suurbier naar Californië en fungeerde tevens als gastheer voor de enige tijd aldaar trai nende bokser Pedro van Raamsdonk. Ton van Olphen: „Ik ga elk jaar tussen de twee weken en twee maanden naar Amerika. Mijn broer is daar erg intensief in de sportwereld aktief. Zo legde ik daar in de loop der jaren ook de nodige contacten. Want daar staat of valt alles mee. Zo fungeerde ik vorig jaar als verzorger van de Amerikaanse profploeg bij de WK fietscross in Slagharen. Sindsdien schrijf ik ook voor het gespecialiseerde tijdschrift Super BMX, met een oplage van 1,2 miljoen lezers. In Los Angeles heb ik ook de Ameri can football-spelers van de Dodgers en de Lakers ont moet. Zo kwam van het één het ander". Ton van Olphen, die de twee de judo-dan bezit en zelf een kleine twintig interlands in het Nederlands handbalteam speelde voor hij op 25-jarige leeftijd wegens een ernstige knieblessure moest stoppen, interesseert zich eigenlijk voor alles wat ook maar zijdelings met sportbeoefening te maken heeft. „Zelf kan ik helaas niet meer aktief meedoen. Daarom ben ik trainer/coach van de dames van Van Eijmeren Her mes geworden. In zes jaar zijn we van de eerste klasse afde ling naar de eerste divisie ge gaan, drie promoties. En daar om ben ik ook dit werk gaan doen. Het is de wens van iede re topsporter eens aan de Olympische Spelen deel te ne men. Ik ben straks op mijn manier bij het geheel betrok ken. En ik lever daarbij nog nuttig werk af ook". Uitwisselen In de behandelkamer van zijn praktijk in Woubrugge, waar behalve de welbekende massa getafel ook de nodige menselij ke beenderen en een apart krachthonk zijn geplaatst: „Wij zijn andere landen ver voor op gebied van verschil lende materialen of aparte technieken. Hier is alles te koop. Ik kom in Los Angeles als enige niet-Amerikaan in een team van 200 personen te werken. Verplegers, fysiothe rapeuten, orthopeden, huisart sen, etcetera. Maar het niveau daar ligt lager dan hier in Ne derland. Ik ben op Albanië na in alle landen van Europa ge weest. Daarbij wisselden we met name in het Oostblok ge regeld het één en ander uit. Als ik in bijvoorbeeld Bulga rije kom, snuffel ik graag eens rond in zo'n koffertje van een collega. Je moet immers altijd waakzaam blijven. Dat kan ook best, want eventuele ver boden middelen, zo die al ge bruikt zouden worden, laat men toch niet open en bloot liggen. De sportlieden wisselen vaantjes uit, wij doen dit". Het mag duidelijk zijn, Ton van Olphen, ooit afgestudeerd aan het CIOS in Overveen, leidt een energiek bestaan. Zijn normale werkzaamheden, lezingen, het geven en zelf ook nog volgen van vele cursussen, enzovoorts. Ondanks alle acti viteiten is hij echter beslist geen streber, niet overdadig verzot op publiciteit, werkt lie ver achter de schermen. Praat, typerend, nooit in de ik-vorm. Wel is het spreekwoord dat een brutaal iemand de halve wereld bezit, op hem van toe passing. „Ik stap overal op af. Jaren geleden ging ik op va kantie liftend naar Noorwe gen. In Oslo ben ik zomaar naar een sportacademie ge stapt, werd bijzonder gastvrij ontvangen en kreeg een volle dige rondleiding", aldus Ton van Olphen die inmiddels druk bezig is zijn huis te ver huren en zijn auto te verkopen in verband met zijn langdurige verblijf overzee. DICK KIERS ip DEN Een grote vechtlust en een flinke portie geluk len ervoor gezorgd dat LSG 2, dat al na drie ronden uit- hakeld leek, op het laatste nippertje de eerste plaats in de lotieklasse van de LSB kon pakken. In de eerste zitting het alles beslissende duel tegen Voorschoten werd al een 'oorsprong bewerkstelligd, zodat uit de drie hangpartijen slechts een halfje nodig was. Verrassend was dat niet d Mieremet, maar Leo Barendse die heldenrol op zich door als eerste de magische grens te overschrijden: Brou- kwam niet door de secure verdediging van Barendse en moest in remise berusten. Mieremet zorgde uiteinde voor 6-4, nadat Frans Erwich volgens de verwachtingen van Tooren gewonnen had. aatste ronde van de LSB-competitie heeft overigens heel stof doen opwaaien. Op voorstel van Katwijk werd na- jk besloten de slotronde gezamelijk te spelen. Competitie- jr van der Pol verwittigde een aantal clubs echter veel te waardoor met geen mogelijkheid meer aan het plan mee- irkt kon worden. Enkele verenigingen kozen dan ook een eigenhandig optreden en speelden de wedstrijden op ïvvone, lang van te voren vastgestelde, data. Ook LSG 2- schoten vond op deze „illegale" manier plaats. Welis- werd een verzoek naar van der Pol verstuurd, maar voor de tweede zitting had deze hier nog steeds niet op igeerd (waarmee de laksheid van de competitieleider eens onderstreept werd). Het is dus theoretisch mogelijk iet LSB-bestuur enkele wedstrijden ongeldig verklaart en verspelen sommeert. bekercompetitie is het viertal van LSG op ongelukkige gewipt door de profs van HSG. Na een remise tussen Heemskerk en Hans Kuyf vergooide Leon Konings zijn gewonnen stelling tegen Bredewout en moest een volle inleveren. Dirk Sikkel kon in de uitvluggerfase de m van de klok niet meer aan en hielp zijn iets betere stel- ™om zeep. Cees Nagtegaal incasseerde dankbaar het punt. pannendste partij was ongetwijfeld die tussen Charles )ers en Bert Enkfaar. In ruil voor een sterk paard op d5 Kuijpers een kwaliteit gegeven en naarmate de partij p erde bleek zijn taxatie meer en meer correct. In een cha- ;-*he tijdnoodfase ontsnapte Enklaar verschillende keren verlies en toonde vervolgens aan over de sterkste zenu- te beschikken: een fractie van een seconde ging Kuijpers 5Q ir door zijn vlag. Ondanks de goede kansen leed LSG poor een 3.5-0.5 nederlaag en zag zich uitgeschakeld voor ikercompetitie. LEIDEN Van der Plas ging gisteravond op interre gionaal zaalvoetbalniveau strijdend ten onder bij het Haagse Silva Boys (6-4). De Katwijkers kwamen welis waar op voorsprong via Arie van Duyn, maar moesten on geconcentreerd verdedigen vervolgens met een 4-1 ach terstand bij rust bekopen. Na de pauze zorgde Ron van der Kolk voor 4-2, counters van de Haagse tegenstander ver ruimden de marge tot vier goals verschil. In de reste rende speeltijd kwamen de Katwijkers, na een treffer van Peter Hogewoning, ze ven minuten voor tijd op 6-4 via Van der Kolk, om daarna nog eenmaal fors aan te zet ten. Alle goed bedoelde po gingen liepen echter op niets uit. In het kader van de strijd om de Leidse zaalvoetbalbeker, werden gisteravond de vier kwartfinales afgewerkt. Het Voorhoutse Bax zorgde in deze ronde voor de meest op merkelijke uitslag: het ster ker geachte Glasbergen werd met 5-4 geklopt. De interre gionale teams van Lugdu num en FC Lisse bereikten eveneens de laatste vier. Lugdunum toonde zich ster ker dan THB Boys (5-1); FC Lisse klopte Eigeman met 3- 1. Menken en Cleijn Duin tenslotte, kwamen in de re glementaire speeltijd een 3-3 deling overeen. De Noord- wijkers namen de noodzake lijk geworden strafschoppen beter en plaatsten zich daar door voor de halve eind strijd. Afgelopen weekeinde was het dan zo ver. Jn het Finse Kuopio werd, voor de twaalfde maal al weer de „Alter natieve Elfstedentocht" over de Fin se meren afgewerkt. Onder de deel nemers onder meer de Leidse stu dent Jngo Doornenbal, die op ver zoek van de Leidse Courant de nu volgende impressie van het gebeu ren op papier zette. KUOPIO Het is zater dagmorgen 7.00 uur. Hon derdvijftig deelnemers, voornamelijk mannen, staan te trappelen om van start te gaan voor de twaalf de alternatieve elfsteden tocht in Finland.Het is nog schemerig als het startschot klinkt en de wedstrijdrij ders als eersten wegstuiven. ,,Als die starten moet je ma ken datje wegkomt, het zijn dan net beesten", werd vooraf al gewaarschuwd. Direct al zijn er valpartijen. Het ijs, dat er ogenschijnlijk goed uitziet, blijkt verrade- lijk met veel scheuren; een aanslag voor de schaatsen. Na vijf kilometer al breekt de Leidse student Yvo Sijp- kens beide schaatspunten. Manmoedig krabbelt hij verder, z'n kin onder het bloed. Pas in de volgende ronde van 50 kilometer kan hij zijn reserveschaatsen aantrekken. Op afstand ziet men de groep een lange rekt lint trekken in de heiige vries- koude morgen. Gemiddeld heeft de groep nog zo'n tien uur voor de boeg, de aller- laatsten zullen nog vier uur langer over het 200 kilome ter lange traject doen. In de kopgroep van ongeveer vijf entwintig man wordt hard geschaatst. Alle favorieten zijn er nog bij. Jan Roelof Kruithof, die in het hotel al heeft gezegd dat hij wilde „vlammen", heeft nog wat goed te maken. Niet hij, maar Wim Westerveld im mers, won in Canada. Ook F.miel Hopman, die op na tuurijs minder uit de voeten komt dan op zijn echte ter rein, het kunstijs, is er dan ook nog bij. En natuurlijk, de Klebnikov uit het pelo ton, Kees Borst uit Hoogma- de. Borst kampt echter met poch. Zijn voedsel voor on derweg, goed voor driehon derd kilometer, voorname lijk bestaande uit suiker- en mineraaldranken, is kei hard bevroren. Hij zal het deze tocht met weinig eten en drinken moeten doen. Ook in de kopgroep vinden regelmatig valpartijen plaats. Keihard smakken de mannen tegen het ijs. De kniën, heupen en ellebogen zijn weliswaar goed inge pakt in schuimplastic, maar de klappen komen toch zichtbaar hard aan. Het grootste gevaar schuilt in de vele scheuren die vaak on zichtbaar de schaatsenrij ders beloeren en dan plotse ling toeslaan door de ijzers in zich te klemmen. Veel deelnemers lopen daardoor verbogen en gebroken schaatsen op; op die wijze verdwijnt ook Emiel Hop man geruisloos uit het pelo ton. De zon is inmiddels opgeko men en tracht haar stralen door de koude te boren. Maar het blijft koud. Het vriest dan nog altijd zestien graden en rondearts Harm Kuipers krijgt het bij de eerste doorkomst al direct druk. Lichte bevriezingen van wangen, oorlellen en tenen strijden om voorrang. Ook verdwijnen hier en daar hechtingen in de geha vende aangezichten van de rijders. Waar de eerste ma rathonrijders direct hard doorrijden bij de stempel post na vijftig kilometer, nemen de vele langzameren rustig de tijd. Zij nemen niet deel aan de wedstrijd, maar zullen trachten de tweehonderd kilometer op eigen tempo uit te rijden. Langzaam druppelen ze binnen. De een al behoor lijk moe, de ander nog rede lijk fit en derhalve optimis tisch. Na een aantal warme drankjes wordt de toch ver volgd. Het is 12.00 uur. Ondanks het nu echt zonnige weer, blijft de temperatuur onder de min-tien. De kopgroep is nu behoorlijk uitgedund. Vijf grootmeesters resteren. Kruithof, Boetsra, Porten gen, Westerveld en Borst. Plotseling versnelt Kruithof om zo'n dertig meter voor sprong te nemen. De ande ren rijden voor wat ze waard zijn, maar het ver schil neemt desondanks toe. Kruithof later: „Als ik de marreer doe ik dat zo hard mogelijk. En als ik dan een maal weg ben, blijf ik ook weg". Zo gezegd, zo gedaan. Waar anderen vallen en strompelen, davert Kruithof met machtige slagen over het ijs. Zijn voorsprong bouwt hij in die laatste ron de nog uit tot vijf minuten. Na 7 uur 10 minuten en 3 seconden is de finish daar. De eeuwige tweede, Boer stra, legt achter hem op nieuw beslag op die eervol le, maar ook zo teleurstel lende plek. Portengen (der de) en Westerveld volgen. Voor Kees Borst resteert „slechts" de vijfde plaats. Slap geworden door het voedselgebrek, komt hij vier minuten na dit drietal binnen. Het is 19.30 uur. De nacht is gevallen en de temperatuur is weer sterk gedaald op het ogenschijnlijk verlaten meer. Toch ploeteren daar op nog een aantal dappere doorzetters. Kruithof is al ruim zes uur binnen, maar Tineke Koehoorn struikelt nog moedig verder. De 54- jarige lerares uit Zeist is met geen paard van het ijs te trekken en zal de 200 ki lometer volbrengen. In een tijd van 14 uur en 10 minu ten beëindigt zij de barre tocht als laatste. Opnieuw is in het Finse weer gebleken dat de beste marathonrijders tussen de dertig en de vijftig jaar oud zijn. „Dan ben je fysiek en psychisch op je sterkst. En dat heb je nodig. In elke marqfhon komt er een mo ment dat niets meer gaat, dat je door moet zetten met je blik op oneindig, met je verstand op nul. De iets ou deren kunnen dat, de jonge ren vaak nog niet", ver klaart Gerben Homsma uit Hallum. Bij de prijsuitreiking neemt Jeen van der Berg officieel afscheid van het marathon- schaatsen op het hoogste ni veau. Ietwat kreupel dui ken de meesten het bed in, want de volgende dag wacht nog de afsluitende langlauf wedstrijd. Verras send komt Leidse student Ingo Doornenbal als eerste aan. Kees Borst wordt twee de, Kruithof derde. LEIDEN Pieter Vis stal maandagavond de show in het Leiderdorpse Tenn- bowl. De bowler van In- drapoera versplinterde het plaatselijke gamere- cord van Kees van der Zwan (278), dat dateerde uit november '83, door een knappe 288 te plaat sen. Hij speelde 650 bij el kaar, hetgeen zijn ploeg mede een 1-3 zege op Only Fun 2 opleverde. Ook voor de teams van Van der Zwan was deze week een nuttige. Het „tweede" won woensdag de belangrijke partij tegen LOI 1 met 4-0 en kent nu een afstand met de concur rentie van zeven punten. Het „keurkorps" van Van der Zwan versloeg dinsdag Chez Gianni (3-1) en profiteerde daarmee van de onderlinge strijd tussen Voordorpers en LOI 2 (3-1). Hier staat Van der Zwan nu met vier punten ver schil op kop. Paul Overdijk (Fulltime), Kees van der Zwan (Van der Zwan) en Sjaak Kar- remans (Raaphorst) waren 'single' op dreef met series van 605, 613 en 639 (drie games). Het bowlinggebeuren in Zuid- West stond weer geheel in het teken van de ontmoeting der vijfmansgiganten Sauna Vijf Mei en het Hans Menken Team. Het als tweede geklas seerde Menken werd gemoti veerd aangevoerd door René van der Horst en Jan Snik, die individueel resp. 635 en 642 lieten noteren. Derhalve werd de ontmoeting in een 3-1 winst omgezet en verloor Sauna op een half punt wederom de koppositie. Van der Horst wierp bij de trio's ook al 607 bijeen. Daar verloor koploper Menken 2 weer twee winst punten bij hekkesluiter Hen- ny's Rits en is het eerste van die club tot op twee punten ge naderd. Henk Dool van Van der Meer (tweede klasse) was eveneens uitstekend bezig: 633 met een 259 erbij. De hoogst scorende bowlers in Noordwijkerhout waren Mark Traas en Kees van Dijk. Beide Travelersspelers kwa men tot een totaal van 570. Annelies van Rhijn (Lido) was de meest succesvolle dame: 534. Op woensdagavond lijkt Pinpoint de definitieve slag te hebben geslagen. Nummer twee, HBE, kwam op bezoek en liep tegen een 8-0 neder laag op. Ook het als derde ge plaatste Tukkers verloor (6-2 bij Double Dutch Inn), zodat de verschillen met Pinpoint zijn opgelopen tot resp. 22 en 29 (dubbele) punten. Bij de Noordwijkerhoutse jeugd was het Ballenteam, dat uiterst on gelukkig acteerde. Van Club'71 werden alle games verloren, zodat Duyndam Broekhof J. nu alleen aan kop gaat. De 'eenzame' nummer eén won zelf met 6-2 van Club'83. In Holiday Inn was weinig sensationeels te beleven. Lijst aanvoerder Nieuw-Minerva en volger Hairstyle Jacques won nen gedecideerd hun partijen. Wanninkhof en Tettero wer den met 5-0 'opgerold'. Louis Petitjean was individueel weer de beste met een gemiddelde van 185 over vier games. Afdeling Leiden Zaterdag Heren: 2A FC Lisse 4 - Woubrugge 2 2B: Noordwijk 4 - FC Lisse 5 2-0. 3A: RCL 5 - Woubrugge 3 1-3, Ter Leede 5 - ZLC 2 3-5. 3B: ARC 7 - FC Lisse 8 4-1, Ter Lee de 6 - Oegstgeest 4 2-2. 3C: ARC 8 - SVOW 2 1-0. 3D: GDS 3 - KRV 5 3-2, ARC 6 - Quick Boys 10 5-1. 4A: FC Lisse 9 - Noordwijk 6 0-0, RCL 6 - Leiden 4 2-1. - 4B: RCL 7 - Oegstgeest 5 0-0. 4C: Ter Leede 8 - ARC 10 4-0, SVOW 4 - RCL 8 3-0. 4D: ARC 11 - Kickers '69-2 2-4. 4E: Noordwijk 9 - Quick Boys 13 0-2. 4F: Alphia 3 - Noordwijk 10*1-0, Kat wijk 9 - RCL 10 2-8. 5A: Ter Leede 10 - Oegstgeest 8 1-2. 5C: ARC 16 - Ter Leede 12 8-5. 5F: LSVV '70-5 - SVLV 3 3-9. 5G: Quick Boys 17 - Oegstgeest 11 9- 1. FC Lisse 21 - RCL 13 5-2. 5H Alphia 6 - Bernardus 2 1-0 5J: Noordwijk 15 - Katwijk 12 5-3, Quick Boys 18 - SVOW 7 3-1 Zondag Dames: Interregionaal Oliveo - KFC '71 0-6, Bloemhof - Haastrecht 0-0, Celeritas - DCL 8-1. Heren: IA Teylingen 2 - Meerburg 2 0-2, Warmunda 2 - SJZ 2 0-1 2A: VVSB 3 - DOSR 4 6-0, SJC 3 - Bernardus 3 1-8. 2B: SJC 4 - SVLV 3 1-2. 3B: Alphense Boys 4 - SVLV 5 4-0, VVSB 4 - UVS 5 2-4 3C: Teylingen 4 - Bernardus 4 4-2. 3D: Warmunda 3 - UDO 3 3-5. 4A: Teylingen 5 - Roodenburg 5 0-2. 4C: Alphia 2 - Lugdunum 6 3-5 4D: Teylingen 6 - DOCOS 6 1-0 4E: Alphense Boys 6 - Teylingen 7 3- 4F: Lugdunum 7 - ROAC '79 7 1-1. 4G: ROAC '79-8 - Meerburg 5 5-1. 5A: DOCOS 9 - Foreholte 7 2-3. 5B: SJC 10 - VVSB 7 1-3, Alphense Boys 9 - Lugdunum 8 5-2. DOCOS 10 - Meerburg 6 2-3. 5D Meerburg 7 - Leidse Boys 5 2-0, SJC 11 - Randstad Sport 5 5-2. 5J: VVSB 11 - UDO 10 1-1 5N Lugdunum 12 - Unitas Leiden f

Leidse Courant | 1984 | | pagina 15