uit Casino plan geschrapt Nieuwbouw voor dieren opvangcentrum komt in zicht Avondzon bijna gereed Upepo wil troephuis in Schoolstraat houden "f ort- en 31 uitleen Katwijk Sassenheim draagt woningen over Deelplan Oosthout goedgekeurd )EN CcidAcOoinant WOENSDAG 8 FEBRUARI 1984 PAGINA 7 Imfietsers itaal gebotst J/IJK Twee bromfietsers zijn Irgen gewond geraakt op het |d langs het vliegkamp Valken- Een 16-jarige inwoner van Was- en een 17-jarige van Katwijk Jj frontaal op elkaar. De Wasse- fer liep een dijbeenbreuk op en Ridingen in het gezicht en de iker een gebroken linker been en jrwondingen in het geicht. Beide js zijn overgebracht naar het Aca- ;h Ziekenhuis Leiden. De oor- :an de botsing is volgens de poli- •moedelijk het slechte weer met waardoor de jongens elkaar te jbben gezien. Jongen gewond KATWIJK Een 14-jarige jongen is gistermiddag met een gebroken linker bovenbeen en een vleeswond in de rechter- lies naar het Diaconessenhuis in Leiden vervoerd. De jongen raakte gewond bij een aanrij ding op de Tramstraat. Hij zat achterop de fiets bij zijn zusje. Het meisje wilde de Tram straat oversteken en ging daarom al fietsend naar links. Toen zag zij plotseling een auto en zwenkte weer naar rechts, maar haar broertje sprong op dat moment van de fiets af en belandde onder de auto die hij niet had gezien. De auto, bestuurd door een 19-ja- rige Katwijker, kon de jongen niet meer ontwijken. Bromfietser geschept LEIDERDORP Een 23-jari- ge Leiderdorpse bromfietser is gistermiddag geschept door een achteruit rijdende auto op de Splinterlaan in Leiderdorp. De 38-jarige automobilist uit Leiderdorp reed weg van een parkeerplaats en zag de brom fietser over het hoofd. De Lei derdorper kon een botsing niet vermijden, viel en liep een hersenschudding en snijwon- den op. Hij is overgebracht naar het Diaconessenhuis in Leiden. Onderzoek naar energie besparing op scholen LISSE De gemeenteraad wordt van avond voorgesteld 30.000 gulden be schikbaar te stellen voor het verrichten van een onderzoek naar energiebespa rende maatregelen op de Lissese scho len. B en W stellen dat een integrale aan pak van energiebesparende maatrege len de voorkeur verdient, hetgeen bete kent dat ook voor de bijzondere scho len een energiebesparingsonderzoek zal moeten worden gehouden. Aan de hand van de uitkomsten van dit onder zoek zullen eventuele maatregelen en te treffen voorzieningen bij de openba re en bijzondere scholen gelijktijdig worden uitgevoerd. Elf weken voor tasjesrover DEN HAAG/KOUDEKERK Een 22-jange man uit Waddinxveen is door de Haagse recht bank veroordeeld tot elf weken gevangenisstraf voor de tasjesroof die hij vorig jaar oktober op de Koudekerkse brug pleegde. Een eerst als mededader beschouwde man uit Ter Aar is vrijgesproken. De rechtbank heeft verder besloten de auto waarmee de roof werd gepleegd verbeurd te verklaren en om het beroofde slachtoffer, een Hazerswoudse, met 254,45 schadeloos te stel len. De officier van justitie eiste twee weken geleden nog negen maanden onvoorwaardelijke gevangenisstraf tegen het duo. „Diefstal met geweldpleging is een van de grote problemen van deze tijd", aldus het motief van de officier. Behalve van deze tasjesroof werd de Waddinx- vener nog van een aantal andere misdrijven verdacht. Bij gebrek aan bewijs zijn deze zaken niet bij de uitspraak betrokken. Mogelijk andere opzet Nacht van Voorschoten VOORSCHOTEN Wethouder L.L. Marselis wil na vijf jaar bezien of, en zo ja in welke vorm de „Nacht van Voorschoten" moet worden voortgezet. Marselis zei dat ook bij verschillende organisaties de behoefte bestaat om tot een andere opzet van de „Nacht" te komen. Het Voorschotense verenigingsleven is dins dag 21 februari uitgenodigd in het Ambachtshuis om over een nieuwe opzet te praten. Die avond wordt ook de centrale agenda voor 1984 samengesteld. Aanleiding voor de oproep van Marselis aan het verenigingsleven is het gedrag van de deelnemende ver enigingen, tijdens de laatste „Nacht". Het aantal bezoekers was ongeveer tweeduizend en dat is slechts de helft van voorgaande jaren. Volgens de organisatoren is het tegenvallend aantal be zoekers voor een deel te wijten aan een bepaald televisieprogro- gramma dat die avond werd uitgezonden. Maar het is niet te ontkennen, dat veel verenigingen liever met een informatie stand naar de „Nacht" komen, dan een optreden te verzorgen. De eerste jaren gaven de verenigingen namelijk via een optre den in de grote zaal een idee over hun programma. Nu echter veel verenigingen alleen informatie willen verzorgen, begint de manifestatie te lijken op een verenigingsinformatie-markt. lORDWIJKSE RAADSCOMMISSIE VOELT ZICH BEETGENOMEN jlDWIJK De commissie voor ,elijke ordening voelt geflest. Men stak dit -avond in de verga- Éjjfë niet onder stoelen ITanken. Vorig jaar ■Zij Veentjer Sport met ouwplan op de prop- dat het langzamer- in verval geraakte o zou gaan vervan- Het nieuwe complex tte onder meer een lal en andere sport- leningen, in combi- met een groothandel jjrtattributen. Verder er sprake van de van een kantine in lagen en van enkele voor huis- ig van het personeel, zijjanwezigheid van de -^andel was destijds aan- grj voor de gemeentebe- stuurders om de wenkbrau wen te fronsen. Maar de sport hal gaf de doorslag. Op deze ruimte en de bijbehorende sportvoorzieningen zat Noord- wijk nu net te wachten. Dank zij dit particuliere initiatief zou de bouw van een gemeentelij ke sport-spelzaal op de lange baan geschoven kunnen wor den. Na een discussie in de ge meenteraad werd een artikel 19-procedure aan de gang ge zet en thans is het zover dat burgemeester en wethouders een bouwvergunning willen afgeven. Inmiddels zijn er ech ter wijzigingen in de plannen aangebracht. Daarover deelde wethouder Van Duijn ter in formatie van de commissie een en ander mee. De sporthal bleek om financië le redenen uit het geheel van het complex te zijn gelicht. Daarvoor in de plaats komt een tennishal, die ook voor an dere sporten zou kunnen wor den gebruikt. Ook het exte rieur van het gebouw onder gaat een wijziging. Zo wordt de kantine in twee lagen ver vangen door enkele bouw op de begane grond. Volgens de wethouder waren er wijzi gingstekeningen ingediend en zouden burgemeester en wet houders van plan zijn een ver gunning tot het aanbrengen van de wijziging te verlenen. Van Rijnberk (D'66) stelde dat er een maquette van het ge wijzigde bouwplan op tafel moest komen. Alkemade (CDA) onderschreef die wens. De tekeningen gaven volgens hem een onvoldoende beeld van het gewijzigde bouwplan op deze kwetsbare plek. Bos (PvdA) vroeg de wethouder welke mogelijkheden er nog open staan om de bouw geen doorgang te laten vinden. Van Duijn deelde daarop mee, dat daartoe geen mogelijkhe den zijn. Slechts ter informatie van de commissie had hij de wijzigingsplannen aan de orde gesteld, lichtte de wethouder toe. Toen de plannen voor de eerste maal in de voor ruimtelijke ordening ge bracht werden, was er nog geen sprake van het aanbren gen van een sporthal in het complex, voerde hij aan. Daar om achtte hij het niet juist om nu veel drukte te maken over het wegvallen van de hal. „Ik gevoel mij buitenspel ge zet", fulmineerde Smit (VVD). Het raadslid wilde weten waar in het gewijzigde plan de ap partementen gebouwd zouden worden. Ook dat zou niet dui delijk zijn. Van Rijnberk wilde de bewoning van deze panden alleen toestaan aan econo misch aan Noordwijk gebon- denen of aan Noordwijkse wo ningzoekenden. Een dergelijke conditie is bij het verlenen van een bouwvergunning niet mo gelijk, aldus wethouder Van Duijn. Deze kreeg het aan de stok met Van Rijnberk, die in het vervolg, net als bij de ge meente Den Haag, eerst een beginselplan aan de raadscom missie wilde zien voorgelegd. Wijzigingen daarin zouden al leen aangebracht mogen wor den na fiat van de commissie. Wethouder Van Duijn protes teerde tegen dit idee. „Op die manier gaat de commissie op de stoel van het college zitten. Aan het groothandelsgebeuren is niet geknabbeld, constateer de Verwey (PPR/PSP), Wat er overblijft is grossierderijen een paar appartementswonin- gen, stelde Rubingh mismoe dig vast. „Ik ben teleurge steld". Wethouder Van Duijn deelde nog mee, dat het de bedoeling is van Veentjer Sport om na de bouwvakvakantie met de bouw te beginnen. Tijdens de hoorzitting, voorafgaande aan de vergadering van de com missie voor ruimtelijke orde ning, had Boyenk namens Kritisch Noordwijk bezwaar gemaakt tegen het verlenen van een bouwvergunning aan Veentjer Sport. raak bij ibedrijf laaiEN AAN DEN RIJN mji hebben de vorige hd voor 8000 gulden aan kenren buitgemaakt bij een >ng^k bij autobedrijf Bo- sneaan de Koperweg in Al- Tiji) De inbrekers sloegen - Suit in van een deur, tefij ook een auto door het grojde glas werd beschadigd, t". Bgens namen zij autora- cassetterecorders, spe- :n ve l geld i I^IJK Om de ontwik- trai van sPort^eve recre- p ondersteunen en als i everlening aan vereni- er°j en particulieren wil de j 'nte een sport- en spe- n opzetten. Hiermee is Pkte instantie een bedrag P 300 gulden gemoeid. Bij Vt- en speluitleen kun- erenigingen en particu- dj j, tegen een kleine ver- ig materialen lenen. leling sport- en recreatie ■■e gemeentesecretarie is met de administratie en iheer van deze materia- funjrwijl voor controle en een werkloze zal ingeschakeld. Ver- ëcwordt dat noodzakelijke "^Hingen en vervangingen be- Zltljunnen worden, zódat de I na een eerste investe- ^ndabel kan draaien. erjtaan in Zuid-Holland al zlJr)ntal provinciale sport- c.0lHuitleencentra" en over zlJ%ctioneren is men zeer 0Ipn. De dichtsbijzijnde °e I voor Katwijk zijn Lei- aoo^ Noordwijkerhout en de afstanden lijkt het 00*iieente zinvol om in de u"4)laats iets dergelijks t-e ^edll. De commissie voor ke gbouw, economische za- 1 nï ontmoeting ging hier- "^termiddag akkoord. heti far in msburg iPURG De gerefor- n 5 jeugd houdt vrijdag jzar, in het Centrum aan kstraat 7. De opbrengst [md voor een kindercre- ^Mozambique. cje|dercreche is een onder- he)n een groot projekt van 1 en de gereformeerde ^Verwacht 15.000,- bij- gn kunnen krijgen. jkader van het project is ,een bingo en muziek- laf' de Immanuëlkerk. De tar/eren'^n^ 1 Centrum belangeloos het blijspel !n om de stroop' op de m. De toegang bedraagt eiyit bedrag komt geheel ?de aan de actie. De ba- ^gint om twee uur in het Daar zullen allerlei 1 te koop zijn en spelletjes Tevens zal er een rad Tontuur draaien. De ba- NOORDWIJK De nieuwbouw van een die renopvangcentrum voor de gemeenten Noordwijk en Noordwijkerhout lijkt dichterbij te komen. De raadscommissie voor wel zijnszaken gaat zich mor genavond beraden over een plan voor een nieuw onderkomen, waarvan de kosten worden geraamd op ruim 160.000 gulden. De kosten van deze inves tering zullen worden ge dragen door de twee ge- meeriten naar verhouding van het aantal inwoners. In het aan de raadscommissie voorgelegde ontwerp-voorstel aan de gemeenteraad wordt een aantal eisen opgesomd waaraan een dierenopvang centrum volgens het zoge naamde Honden- en Kattenbe- sluit moet voldoen. Een voor de nieuwbouw in Noordwijk- Noordwijkerhout belangrijk punt daarin is de voorwaarde, dat het asiel en een eventueel dierenpension ter voorkoming van besmetting op afdoende wijze van elkaar gescheiden dienen te zijn. Het tegenwoor dige opvangcentrum aan de Lageweg is een voormalig kleedlokaal van een korfbal club. Er zouden zoveel gebre ken aan kleven, dat er eigen lijk van het houten bouwsel geen spaan heel blijft. Toch heeft de Dierenbescherming daar in 1982 niet minder dan 265 honden en katten tijdelijk moeten huisvesten. Bovendien verschafte men in dat jaar aan 70 honden en 55 katten pen sion. Deze pensionfunctie van het gebouw wil de Dierenbescher ming graag behouden, omdat die een bron van inkomsten vormt voor de toch al krappe afdelingskas Geen pension functie betekent per jaar een vermindering van inkomsten ter hoogte van ongeveer 6.000 gulden. Een dergelijke op brengst heeft men des te me,er nodig omdat de Dierenbe scherming de kosten voor de inrichting van de behandelka mer op zich heeft genomen. Daarmee is een bedrag van 25.000 gulden gemoeid. Aan de vestiging van een pension is ook een ethische kant: bij het ontbreken van een dergelijke voorziening vergroot men de kans, dat mensen als zij met vakantie gaan, hup dieren op straat zetten. Het nieuw te bouwen opvang centrum aan de Lageweg krijgt een totale oppervlakte van ongeveer 250 vierkante meter. Daarbij komt een bui tenkennel van 70 vierkante meter. Wat de indeling betreft denkt men aan zeven honde- hokken met buitenrennen, vier hondehokken voor (qua rantaine) met buitenrennen, acht kattenhokken met één buitenverblijf, vier kattenhok ken voor quarantaine, een be handelkamer, een ziekenboeg, een wasgelegenheid, een keu kentje en nog enkele neven ruimten. De financiële lasten van de in vestering zullen voor de twee gemeenten tezamen ongeveer 15.500 gulden bedragen. Sa men met een exploitatiesubsi die betekent dit voor de ge meente Noordwijk een jaar lijkse last van iets meer dan 14.000 gulden. Behalve de commissie voor welzijnszaken, zal ook de raadscommissie voor financiën zich over het concept-raadsvoorstel moeten uitspreken. Dat gebeurt 15 fe bruari. Met één pennestreek heeft de gemeente Sassenheim in persoon van burgemeester A.J. Kret zich gistermiddag ontdaan van haar eigen woningbezit. De 972 woningwet en premiehuurwoningen werden gistermiddag officieel overgedragen aan de woning bouwvereniging „Vooruitgang", die daarmee haar bezit ziet groeien tot 1523 wonin gen. De gemeenteraad besloot in juli al het eigen woningbezit op te heffen, vooral omdat het rijk als geldschieter voor woningen liever te maken heeft met een vereniging dan met een gemeentebestuur. Het grote woningbezit zal nu door Vooruitgang worden beheerd onder leiding van de nieuw benoemde directeur R. Scholten. Alle leden zullen voortaan per maand een gulden lidmaatschap betalen. Inmiddels hebben zich al ruim 300 leden aangemeld. Ook niet-bewoners van een Vooruitgang-woning kunnen lid worden en het bestuur mag voor een kwart uit personen bestaan, die niet in een huis van de vereniging wonen. Sinds de oprichting in 1912 kende Vooruitgang wel statuten maar voor de rest alleen maar een zevenkoppig bestuur. Nu is een waarnemend be stuur benoemd dat bestaat uit voorzitter J. Dreef, secretaris A. Schrama en penning meester B. Berntzen. Op 27 februari zullen de leden een ledenraad kiezen, die op zijn beurt weer een bestuur kiest. Bezwaren tegen programma bodemvervuiling KATWIJK Gedeputeerde Staten zijn het memeentebe- stuur en de Stichting Leefbaar Katwijk tegemoet gekomen in de bezwaren die deze twee in stanties hebben ingediend te gen het ontwerp-meeijaren- programma bodemverontreini ging. Dit betekent dat een tweetal mogelijk vervuilde lo- katies die in '87 en '88 zouden worden onderzocht nu naar voren zijn gehaald. Het gaat hier om het terrein van Van Beelen aan de Scheepmaker- straat en het vatenopslagter- rein aan de Wassenaarseweg. Verder zal ook in '84 een na der onderzoek worden gedaan op het terrein van de Chemi sche Industrie Katwijk. De Stichting Leefbaar Katwijk heeft bij de provincie aange drongen op het naar voren ha len van de lokatie Scheepma kerstraat in verband met de grote onzekerheid omtrent de hier aanwezige vervuiling. Op basis van Informatie van Van Beelen meent Leefbaar Kat wijk dat er tolueen in de grond zit. De provincie advi seert nu aan het rijk om al in 1984 een nader onderzoek uit te voeren, eventueel gevolgd door een saneringsonderzoek. Het gemeentebestuur heeft zelf de suggestie gedaan om het nader onderzoek van het vatenopslagterrein aan de Wassenaarseweg ook in '84 aan te pakken. Het bedrijf moet op deze plaats namelijk maatregelen nemen om aan de hinderwet te kunnen voldoen en deze maatregelen kunnen later het bodemonderzoek en de eventuele aanpak bemoei lijken. De provincie heeft deze suggestie eveneens overgeno men. Ook heeft men er in toe gestemd de onderzoeken op het terrein van de Chemische Industrie en het terrein van de voormalige gadsfabriek te koppelen, zoals door de ge meente is geopperd. Deze ter reinen grenzen aan elkaar en dienen onderzoektechnisch als één lokatie te worden be schouwd, aldus de gemeente in het bezwaarschrift. RIJNSBURG Het nieuwe bejaardenhuis „Avondzon" is bijna gereed. Het gerenoveerde pand wordt 10 februari opge leverd. Daarna kan met de stoffering en inrichting worden begonnen. De bejaarden zullen 24 februari alle weer in hun eigen kamer kunnen. Op die dagen worden ook de keuken en de administeratie verhuisd. Later zal nog aan de trappen, de aula en de tuinen worden gewerkt. De officiële herope ningsdatum is in mei. Het bejaardentehuis telt 60 verzorgingsplaatsen. Daarin zit ten twee- en éénpersoons rolstoelkamers, maar ook 7 eenper soons rolstoelkamers en 1 tweepersoons rolstoelkamer. De wasserij komt in eigen beheer, zodat er niet meer uitbesteed hoeft te worden. Tevens zal het gebouw beschikken over een recreatiezaal en een dagverblijf voor demente bejaarden. De bejaardenwoningen, waarin nu een groot deel van de be jaarden zijn ondergebracht zullen dan leeg komen en hier zal een aantal bejaarden er komen maar liefst 31 woningen leeg hun intrek in kunnen nemen. Het gerenoveerde bejaardenhuis „Avondzon". NOORDWIJK De scou tinggroep Upepo wil uit eindelijk toch liever in haar troephuis boven de voormalige politiepost aan de Schoolstraat blijven. Dat blijkt uit een concept- raadsvoorstel dat morgen avond aan de raadscom missie voor welzijnszaken wordt voorgelegd. In de onlangs gehouden verga dering van de gemeente raad maakte de Stichting Peuterspeelzalen Noord wijk bezwaar tegen het feit, dat de stichting vol gens de accommodatie plannen van de gemeente één lokaal van de voor malige kleuterschool De Wigwam zouden moeten delen met de scouting groep Upepo. Volgens de Stichting Peuterspeelzalen stuitte dit gezamenlijk ge bruik op een aantal prak tische bezwaren. Aanvankelijk voelde de scouting wel iets voor een verhuizing naar de Wigwam, maar bij nadere overweging blijft de groep toch liever in het huidige troephuis. De huur van twee lokalen in de vroegere kleuterschool komt Upepo te duur uit. Achteraf blijkt ook, dat de ledenstop, die door de scouting is inge voerd, niet zozeer is ingege ven door een te krappe huis vesting, maar dat het ook is te wijten aan een manco in de leiding. Nu Upepo in de Schoolstraat blijft, zal beke ken worden of er een voor deliger oplossing js te vinden voor brandpreventieve maat regelen voor het geval, dat de zolder toch bij de activi teiten van de scouting be trokken moet worden. De raadscommissie voor wel zijnszaken wordt morgen ook advies gevraagd over de sug gestie om het lokaal, dat na de vestiging van de peuter speelzaal in De Wigwam leeg blijft staan, te verhuren voor vrouwenactiviteiten en emancipatie. De modelbouw- groep van het Genootschap Oud-Noordwijk (GON) dreigt op straat te komen als het Trefpunt wordt ver bouwd. Men wil graag in het al meer dan een jaar leeg staande lokaal van De Klei ne Zeester aan de Hoofd straat, maar de groep kan de huur van 4817 gulden niet opbrengen. Een leegstaand schoollokaal kost ook geld, zo stellen B en W in het voor stel aan de commissie. Als deze gunstig adviseert kan het G.O.N. voor een periode van twee jaar over het lokaal beschikken voor een jaarlijks huurbedrag van 1350 gulden. Voorhout pakt verkeersprobleem Herenstraat aan VOORHOUT Door aan- koop van een stukje grond niet groter dan 202 m2, wil het Voorhouts gemeentebe stuur binnen afzienbare tijd een verkeersprobleem aan de Herenstraat oplossen. Op de grond staat de woning van de heer C.J.P. van Steijn (Herenstraat 7). Dit huis staat op zeer korte afstand van de drukste verkeersader in het centrum van Voorhout, de Herenstraat. De gemeente wil het huis kopen en slopen. Ter plaatse komt daar dan een voetpad. De raadscommissies ruimte lijke ordening en financiën gingen gisteravond akkoor met het beschikbaar stellen van 84.000 gulden voor aan koop en sloop van de wo ning. VOORHOUT In grote lijnen kunnen de leden van de raads commissies ruimtelijke ordening en financiën akkoord gaan met het voorstel van B W over de verdeling naar aantal en catego rie in het le deelplan van plan „Oosthout". Met nadruk wees burgemeester M.Th. van de Wouw gisteravond op vooral het fi nanciële belang niet alleen voor de bouwer, maar ook voor de gemeente Voorhout, in een continu bouwstroom. Verschuivingen In de oorspronkelijke opzet van het plan zoals door de raad werd goedgekeurd zijn nogal wat verschuivingen gekomen. Zo zullen onder meer een groepspraktijk, een cultureel centrum en een vijftigtal woningwetwoningen opschuiven naar de volgende fase. Burgemeester Van de Wouw betoogde dat de nodige voorzienin gen in ieder geval in de volgende fases zullen worden aange bracht. Niet op de plaats waar oorspronkelijk zestig woningwetwonin gen zouden worden gebouwd, waar nu het dierenpension van de heer Van Steijn staat, maar in fase A-2 wil de woningbouwver eniging er vijftig bouwen. Echter wel onder een aantal voor waarden. Ten eerste dat zo spoedig mogelijk de tunnel wordt ge bouwd door de Nederlandse spoorwegen welke Oosthout via de Itunnel onder de spoorlijn HaarlemLeiden door met de Chur- chilllaan in het bestaande dorp verbinden. Ook dat de aanslui ting met de Oosthoutlaan zo snel mogelijk tot stand komt en de geluidswal wordt opgetrokken. Voor de tunnel is het eerste schetsplan gemaakt. Ten aanzien van de geluidswal maakte Warmenhoven nog een aantal opmer kingen. Hij had met name bedenkingen tegen het effect van de wal. Exploitatie De Lis wordt onderzocht LISSE Als het aan het college van Ben W van Lisse ligt, zal binnen afzienbare tijd meer duidelijkheid wordt geschapen over de mogelijkheden (en onmogelijkheden) om de exploitatie van het zwembad De Lis eens wat meer sluitend te maken en in elk geval de steeds meer uit de pan rijzende kosten te beperken. In het advies dat het college de gemeenteraad van Lisse vanavond over dit onderwerp voorlegt, wordt gesteld dat men in augustus 1969, bij de start, wist dat er geld bij moest maar dat men in de loop der jaren geconfronteerd werd met steeds grotere exploita tietekorten. Pogingen om die tekorten terug te dringen, hebben niet of nauwelijks resultaat. Dat alles bij elkaar was voor het college reden genoeg om eens op onderzoek te gaan en door Sportfondsen Nederland b.v. in Amsterdam de zaak eens grondig uit te laten spitten. Het aantal en soort bezoekers de tarieven en opbouw daarvan, de kosten van gelijksoortige zwembaden, de personeelskosten en het ener gie- en watergebruik worden in het onderzoek opgenomen. Het onderzoek gaat ruim 17.000 gulden kosten en de gemeenteraad wordt gevraagd dat bedrag beschikbaar te stellen.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 7