T3- P gehoordgezien Ministerie *\praat met twee BEELD SPRAAK monden over tv-cultuur paHDIO/TELEVISIE CetdoeSowvant MAANDAG 6 FEBRUARI 1984 PAGINA 9 ic 1.11.7 f- de ple het z' nda et eei ctieve! slag, classei op de' A nden Goals voorzitter Jurgens recoin een reactie op het me- 00 enjiadebat al liet weten rden Lwam de NOS er niet tn'vo|)est a^- Geen uitbreiding 2.44.j/an zendtijd, maar eer- ■aida der inkrimping en grote de re invloed op het beleid .72 atan de omroepen, die ge- |"iedo^amenlijk de NOS vor- ie' men. Daar staat minister nto^nprmkman van WVC he- JZ) kjemaal achter. Naar ver- 100 n^uidt zou hij zichzelf han- an ddenwrijvend hebben ge- )69) ffeliciteerd met het onge- |e ^schonden door de Ka- genoJ1101"00111111^65 heen erde loodsen van zijn nota. l.l5.5Dit gebeurde ongeveer Reml,p hetzelfde moment, dat t) zwojurgens zich in een vlaag idsgro17311 lakonieke mismoe- ,digd^igheid liet ontvallen, i. Tdlat hij er beter aan deed Boonzijn kunstredactie maar in, bp te heffen, snel e*plafilijft de vraag wat de reactie ter JVan dezelfde minister zal zijn eryfifels hij halverwege dit jaar de aangekondigde rapporten ,a^ Hcrijgt aangereikt over kunst dj0 in de omroep. Mede met zijn "^instemming werkt momen- al alsteei een aantal commissies e slooyan kunstenaars aan plannen zame^m meer kunst in de ether te eenbrengen. Ambtenaren van zijn departement zijn daar in °®ook in betrokken. Dit moet ;ven(leiden tot een reeks adviezen 'CnII^over ..Kunst en omroep". De Ro!minister ziet de rapportage de bevindingen met be- 100 (langstelling tegemoet, omdat 11 vr'hij er zelf ook achter staat en 5 (zit 04 Het is hier niet de plaats om politieke aspecten van zijn 1 viel ie 2.3), ede opstelling in deze kwestie te analiseren, in hoeverre hij te gemoet komt aan de wensen van coalitiegenoot VVD en hoezeer hij afwijkt van het CDA-programma, dat het be staande bestel bescherming belooft. Het gaat er veeleer om te volgen hoe hij rond zichelf de knoop ontwart, waarin hij dreigt verstrikt te raken. In de afgelopen zomer zond hij enkele beleidsambtenaren van zijn departement naar het hol van de leeuw in Hil versum om daar samen met programmamakers en be leidsbepalers te gaan praten over wat omroep en kunst samen zouden kunnen doen. De zelfstandige omroepen zien de noodzaak van kunst op radio en tv in, doen wat zij kunnen, maar in elk geval altijd te weinig, omdat kunst de neiging vertoont door het grote publiek te zeer gene geerd te worden. En het gro te publiek hebben de omroe pen nodig om aan leden te komen en daarmee aan zend tijd en daarmee aan geld uit de kijkpot, waaruit voor elk zenduur een vast bedrag komt. Daar bleven dus ter reinen braak liggen, grond waarop de NOS begon te ge dijen door kunst aan te kaar ten die anderen lieten liggen, van ballet tot van alles wat in „Omnibus", gesprekken met artiesten en eigentalige tv-spelen. NONACTIEF Intussen kwam de NOS ook onder druk te staan van de van alle kanten geuite wen sen om programma's voor minderheden te maken, voor Turken en Marokkanen, voor Surinamers en andere Het ministerie steunt Hilversumse plannen om met film en theater meer op tv te doen, lieten departementsambtenaren weten tijdens overleg in het hol van de leeuw. Medelanders, inclusief leer stof op allerlei gebied, tot zeepkistgesprekken toe in „Sprekershoek". Daar wor den al heel wat uren mee ge vuld en dan hebben we het nog niet over de sport, die de NOS namens alle andere om roepen verslaat. Naar het verhaal gaat in Hil versum heeft de NOS-kunst- redactie zich de komende maanden op nonactief ge steld, omdat er tijdens de Olympische Spelen zoveel zendtijd wordt geruild en verbruikt, dat er in geen drie maanden kunst komt op het NOS-scherm. Niet dat de he ren en de dames dan thuis zitten met niets om handen, nee, zij slaan de hand aan voorbereidend werk voor kunstuitzendingen, die als geestelijk brood na de spelen aan het kijkvolk aangereikt zullen worden. Daar zal dan tijd voor ge maakt moeten worden en daarvoor heeft de NOS de overheid nodig, met name het departement van WVC, dat op dit punt een beleid zal moeten voeren dan wel steun zal moeten geven aan het be leid, dat de NOS zelf uitstip pelt. Hoe dat precies uitpakt zullen we moeten afwachten Dat zal zeker staan in de rap porten, die de minister de ko mende zomer op zijn bureau zal aantreffen, mogelijk voorzien van het stempel „urgent". Dit wil zoveel zeg gen als dat de minister er met om heen kan, het met zo lang terzijde kan leggen, dat van hem directe voorzienin gen worden verwacht. Daar zitten ze in Hilversum trou wens al langer op te wachten. De naaste medewerkers van minister Brinkman zeiden in Hilversum het standpunt te delen van de omroepmensen, dat kunst pas werkzaam wordt als de vruchten ervan onder het publiek worden gebracht, als die buiten de ivoren torens van de makers geraakt. Kunst moet de straat op, de huiskamer in. En die zelfde ambtenaren waren het ook met de omroepmensen eens, dat daar door allerhand omroeppolitieke ontwikke lingen weinig van terecht kwam bij de zelfstandige om roepen. Die taak werd lang zamerhand steeds ingrijpen der door de NOS ingevuld, hetgeen er tenslote toe leid de, dat de Nipkowschijf van de tv-critici vorig jaar terecht kwam bij de kunstafdeling van de NOS. TWEE TONGEN Dit soort constateringen en aanbevelingen zal toch alle maal wel terecht komen in het eindverslag van genoemd zomeroverleg, dat aan de mi-J nister zal worden aangebo den. Als hij die conclusies zou willen onderschrijven zal hij toch heel andere taal moeten uitslaan dan hij ten beste gaf tijdens het mediade bat. Dan zal ook blijken in hoeverre hij de kunst ver staat met twee tongen te spreken. Tenzij hij natuurlijk op zijn eigen standpunt zal blijven staan, maar dan moet men weer constateren, dat de door hem naar Hilversum ge zonden departementsmede werkers met andere verhalen komen dan de minister in de Kamer ten beste geeft, al thans tijdens de mediadebat ten. Eerder ontving de NOS dui delijke aanmoedigingen van het departement om het ter rein van de kunst af te gra zen ten behoeve van de kij ker. Het kwam tot afspraken tussen het filmproduktie- fonds en de omroepen, waar bij het mogelijk moet worden om van overheidswege ver strekt geld (drie ton) voor films te voegen bij wat de omroepen daarvoor beschik baar hebben, zodat er van ge zamenlijk geld kijkwaar voor de tv kan worden gemaakt. Dat hoefden niet direct alle maal speelfilms te zijn. Het geld kan ook gebruikt wor den om bepaalde theaterpro- dukties in enigerlei filmvorm op de buis te brengen. Verder werden de Haagse en de Hilversumse heren het er tijdens die zomergesprekken over eens, dat er een nauwe re samenwerking tot stand moet worden gebracht tussen het theater en de tv. Op de omroepbegroting prijkt al ja ren een bedrag van twee ton, dat kan worden gebruikt om dramaproduktie op gang te brengen. Hier is om allerlei redenen nooit nuttig gebruik van gemaakt. Maar nu zou het er wel eens van kunnen komen, een nauwere samen werking tussen theater en tv. Dit hangt echter direct af van de ruimte, die de NOS hiervoor krijgt. En dit hangt weer samen met de bereid heid van de overheid om de NOS daarvoor de nodige speelkaarten aan te reiken. De NOS trekt daar zelf dan wel de troeven uit. De man nen van Brinkman dachten er in dat Hilversumse over leg net zo over. En toch liet de minister in de Kamer in eens een veel minder positief! geluid horen. RIA Ria, solo op „Display", Ani ta, Angela(2x), Esther en Patti trekken zaterdag naar de NCRV in Hilversum om daar in de rubriek „Los Vast" om 12.03 uur bijna een uur lang vol te zingen en vol te praten over zich zelf. Presentator Jan Riet man zal de dames Dolly Dots daarbij een handje hel pen. Door vragen te stellen over hun persoonlijk heb ben en houden en artistieke wel en wee. En door ter af wisseling plaatjes te draai en, oude en nieuwe door el kaar. Weet je gelijk waar overwegend hun gedachten vertoeven bij het draaien van hun allereerste succes hit „Boys" en vervolgens hoe zij uit de volheid van hun* hart het gemakkelijk over de tong krijgen om zingend uit te roepen „Love me just a little bit more". Zij krijgen al zoveel liefde van hun bewonderaars en nu willen ze nog meer. Maar gelijk hebben ze, vragen staat vrij, het nee heb je en het ja kun je krijgen, als je je mond open doet. Daar hebben zij nooit moeite mee gehad. Luidkeels zelfs. Op dit punt staan zijn sterk, omdat zij vocaal van hun hart geen moordkuil ma ken. Zo staan zij 's morgens op en zo staan zij alweer te zingen. Met hun elpee „Dis- pley" leverde dat al goud op. Toen werd goed duide lijk, dat zij enige gelijkenis vertonen met de ochtend stond. Net als de ochtend stond hebben de Dolly Dots goud in de mond. NOORTJE NOS-omroepster Noortje Roll trekt ook buiten haar buiswerk om veel bekijks, met name in haar huis in Meije, ergens achteraf voor bij Hilversum, linksaf de Stichtse dreven in. Vertoeft zij met haar werk in een soort glazen huis, immers door miljoenen bekeken, persoonlijk koos zij voor een houten huis. Dat heeft zij samen met haar man la ten optrekken op een erf ergens achteraf. Zij vertelt in een interview in „Spreekbuis", dat zij en haar man een zwak hebben voor hout om in te wonen en dat zij daarom in Finse stijl een eigen home hebben laten optrekken. Nogal wat Hilversummers, die elkaar daar over vertellen, komen bij haar langs om dat eens te bezien. Als bijzonderheid vertelt zij erbij, dat aan de open haard daar vooral de lange winteravonden voor treffelijk uitvallen, inwen dig verwarmd bovendien door een goed glas wijn. In de zomermaanden krijgt zij ook veel aanloop van zo maar mensen, die op de fiets toeristisch door de Stichtse dreven peddelen en dan dat huis ontwaren. Daar willen zij dan wel even aanlopen en een kijkje nemen. Noortje staat daar dan altijd goedgemutst met open armen in de deurpost gereed. Zij vindt het leuk al dat bekijks en komt niet over haar huis uitgepraat. Hout leeft. Soms hoor je het zachtjes kreunen, zegt zij. Een duidelijk teken van le ven inderdaad. -familie Knots Knots heeft goed de in. Al dat huishoudelijke hangt haar de keel uit. s iedereen ook nog zegt, lees» het weinig om het lijf wat ze doet, geeft ze er )rui aan. Al stakende ze zich terug in het sa- Jelier van tante Til, voor- Antielvan een goed boek en 5peCj j'aasje. 0 a 5, uur Nederland 1. tinna te keu k!sw)pe ter Weijden ik ba rïlederlandse en twee En- mpen gasten verschijnen van- op mtf bij Ruud in de ijssalon. de °9rband met de nieuwe 21 Dirlandse speelfilm atjes" komt Peter Faber )ver zijn rol hierin vertel- Hij speelt een vader in 1 lezin, waar een voort du- machtsstrijd heerst iien is"7 kinderen en ouders. Zoete' oede bekende is onge- <ld Tracey Ullman, die e aanfve over acteertalent tor vraover een aardige stem hikt. Ze speelde in de sche serie „Three of a Met haar song Brea- iy" bereikte ze de hit pa- en ook haar nieuwste IYou broke my heart in ylaces" staat er goed Als laatste gast ont- \en we een Engelse ont- ingsreiziger, Blashford BM die regelmatig op zoek IMnaar onbetreden gebie- |Hn de wereld. uur Nederland 2. )pie" Baantjer 9 Baantjer kent de om- g van de Warmoes- t als geen ander. Na 28 recherchewerk op de itjes ging hij vorig jaar oensioen. Moorzaken op ituees waren zijn spe- eit. grootste bekendheid hij echter door zijn verij. Vijfentwintig mis- romans zijn van hem henen, waarin meestal rcheur De Cock als Ipersoon optreedt. Bin- ort verschijnt in de bio- 9n de film „Moord in ex- naar een van zijn boe met Joop Doderer en Brandsteder in de trollen. uur Nederland 2. Nederland Een portret van „Appie" Baantjer, ex-rechercheur uit de Am sterdamse Warmoestraat en schrijver van een twintigtal speu- redersromans. Over zijn werk en zijn romanheld De Cock, gaat het gelijknamige programma. Ned. II om 21.20 uur. NEDERLAND 1 VOO 16.00 Tineke. Programma met Tineke Vos. TELEAC 18.25 Latijn (14). NCRV 18.55 De familie Knots. Afl.: Stank voor dank (zie toe lichting). 19.25 De Roze Panter presen teert. 19.45 Chinees Variété. Chine se acrobaten en gooche laars. NOS 20.00 Journaal. NCRV 20.28 Tedshow, door Ted de Braak. Drie dasmeskandi- daten zoeken kun parter. Met: Mieke Bos, Annelies Balhan, Cherry, Fourty Four NEDERLAND 2 21.55 De Citadel (6), Engelse tv-serie. Andrew Manson begint een partikuliere praktijk in Londen, maar niemand weet van het be staan van dr.Manson af ,er komt geen patient opdagen. 22.45 Hier en Nu, actualiteiten. 22.25 Tot besluit. Ds. M.L.W. Schoch over het thema „Vredestichters". NOS $3.40 Journaal. NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. AVRO 19.12 Vinger aan de pols, me dische rubriek. 19.40 Mensen wensen. Pim Jacobs probeert wensen van mensen te vervullen. 20.30 Coupe ter Weijden, praatprogramma van Ruud ter Weijden (zie toelichting). 21.20 „Appie" Baantjer en de Cock, een film over de re chercheur uit de Warmoes straat A.C. Baantjer (zie toelichting). 21.45 Opsporing verzocht, po ging tot oplossing van mis drijven in samenwerking met de politie en justitie. NOS 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag vandaag. 23.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. TELEAC 23.05 Tekenen en schilderen U (5). Duitsland DUITSLAND 1 18.00 Hier und Heute. 18.25 WWF-Musik-Convoy. 19.00 Auf die eanfte Tour. 20.00 Tagesschau. 20.15 Smileys Leute (Smiley's Peop le), Engelse tv-serie van John Ie Car re en John Hopkins. 21.15 Olympische Winterspelen. Im pressie van Sarajevo voor de start. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Reise in die Kalte (Cold jour ney), Canadese speelfilm uit 1975. Met: Johnny Yesno, Buckley Petawa- bano, Chief Dan George e.a. Regie: Martin Delfaco. De film beschrijft het probleem van een Indiaanse jongen, die zich door zijn blanke opvoeding niet meer thuisvoelt in het reservaat. Hij valt als het ware tussen de wal en het schip, omdat hij ook in het inter naat voor Indianenkinderen als een buitenbeentje wordt beschouwd. Voor zijn stamgenoten is hij een vreemdeling. Hij spreekt hun taal niet eens. Maar zijn vader staat erop, dat hij leert een blanke te worden, omdat deze voorziet, dat aan de traditionele indiaanse levenswijze spoedig een einde komt. 00.15 Tagesschau. DUITSLAND 2 17.50 Die Strassen von San Francis co. Afl.: De illegalen. 18.57 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Vier Wochen beim Bonner Protokoll, reportage. 20.15 Dr. Mabuse: lm Stahlnetz, Duits-Italiaans- Franse speelfilm uit 1961. Met: Gert Frobe, Lex Barker, Daliah Lavi e.a. Regie: Harald Reinl. In deze thriller slagen inspecteur Loh- mann en FBI-agent Como er weer niet in dr. Mabuse voorgoed uit te schakelen. Achtereenvolgens wordt een lid van Interpol vermoord en van zijn geheime papleren beroofd, een vrouw, die agente was van een gang stersyndicaat uit Chicago gedood en wordt inspecteur Lohmann bijna het slachtoffer van een bomaanslag. Na veel speurwerk komt Lohmann dr. Mabuse op het spoor en staat ten slotte oog in oog met de meester- -misdadiger. De film laat open. of Ma buse gedood wordt of vluchten kon. 21.45 Heute-journal. 22.10 Naumburg Stadt zu Utaa Fussen, reportage. 22.40 Zuruck an den Absender, ko medie van Dorothea Dhan. (herh.). 00.10 Heute. DUITSLAND 3 WDR 18.00 Tv-cursus Duits. 18.30 Sesamstraat. 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tagesschau. 20.15 Auslandsshow. 21.45 Landesspiegel. 22.15 Ursula, film van Egon Gunther naar de novelle van Gottfried Keller. Men schrijft het jaar 1523 en de roep naar Reformatie wordt steeds ster ker. Als Hansli Gyr uit vreemde krijgsdienst terugkeert, schijnt ook zijn verloofde Ursula door de nieuwe geest overvallen te zijn. Ze wil hem zonder de zegen van de kerk om de nek vallen, maar Hansli wijst haar af en vertrekt naar Zurich om een dui delijk beeld van de nieuwe leer te krijgen. 00.10 Journaal. BRT 1 18.00 Tik Tak, tekenfilmserie. 18.05 Kameleon. Doe-programma voor de Jeugd. 18.30 Take it easy. Deel 3 - les 2. 19.00 Uitzending van het Vrije Woord. 19.40 Paardekoersen, Mededelingen en programma- overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Mini Micro Macro. 20.20 De kern van de zaak (The he art of the Matter), serie naar de ro man van Graham Greene. Het verhaal speelt tijdens de Tweede Wereldoor log in de Westafrikaanse havenstad Freemantle in Sierra Leone, waar Graham Greene toen als geheima gent werkte. In die tijd berustte het lokale gezag bij de Britse majoor Scobie, die zich bij het uitoefenen van zijn ambt strikt aan de letter van de wet houdt. Zijn vriendschap met de Syrische diamantsmokkelaar Yussef maakt hem echter verdacht. 21.20 De Benny Hill Show. 21.50 Ommekaar: Toch een eigen le ven. Over de zelfredzaamheid en de zelfstandigheid van mentaal gehandi capten. 22.35 Journaal. BRT 2 18.50 Teletekst voor iedereen. 19.00 Oude adel, nieuwe rijken (13), Engelse comedyserie. 19.30 Tijdrover: Lieve plantjes. Van daag: De Cordyline. 19.40 Mededelingen en programma- -overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Extra-Time, sportprogramma. 22.00 Toto-prognose. 22.05 Pop-Elektron (15), met o.a. TC-Matlc. RTBF 1 16.35 ONEM-vacatures. 16.50 Schooltelevisie. 17.30 Plein Jeu, kinderprogramma. 19.05 Ce soir, regionaal magazine. 19.24 Consumententips. 19.30 Journaal. 20.00 Confidences pour confiden ces, Franse speelfilm uit 1978. Met: Anne Caudry, Daniel Ceccaldi, Henri Cremleux e.a. Regie: Pascal Thomas. Aansl.: Studiodiscussie n.a.v. de film. 23.05 Journaal. Graham Greene de beroemde schrijver van thriller-romans heeft de gegevens geleverd voor de En gelse-serie „The heart of the met tér". BRJ 1 om 20.20 uur. Engeland Catharine Bach de vrouwelijke schoonheid uit de tv-serie „The Du kes of Hazzard" BBC 1 om 20.20 uur. BBC 1 16.15 Face the music, spelprogram- 16.50 Magic Roundabout. 16.55 Play school, It's Monday. 17.20 Kuifje, kinderserie. 17.25 Tottie, kinderprogramma. 17.40 Finders keepers, spelprogram- John Craven's newsround. Blue Peter, kinderserie. Sixty minutes, actueel magazi- Cartoon. Rosie, tv-serie. Dukes of Hazzard, tv-serie. Panorama, actualiteiten. Journaal. Monday Film. Film '84. Nieuwsoverzicht. Wheels of fire, Informatieve se- 18.05 '18.10 18.40 ne. 19.40 19.50 20.20 21.10 22.00 22.25 00.00 00.28 00.30 rle. 01.00 Weerbericht. BBC 2 18.35 Nieuwsoverzicht met onderti teling voor doven en slechthorenden. 18.40 The Charlie Chan Mystery: Charlie Chan in Panama, Amerikaan se speelfilm uit 1940. Met Sidney To- ler, Jean Rogers, Kane Richmond e.a. 19.45 Great sporting moments. 20.00 Opera month: Jeans and Gio- 20.30 A question of education, infor matieve serie. 21.10 Leo Sayer, showprogramma. 22.00 Call my bluff. 22.30 Garden of inheritance. 23.25 Cricket: Tweede test match: Nieuw Zeeland Tour - hoogtepunten. 23.40 Newsnight, actualiteiten. ITV 17.00 Alphabet zoo. 17.15 Batfink. 17.20 He-man and the mastersof the universe. 17.45 Chocky. 18.15 Emmerdale farm. 18.45 Nieuwe. 19.00 About Anglia. 19.30 Survival. 20.00 Wish you were here, tips voor een andere vakantie. 20.30 Corona tion Street. 21.00 In loving menory; do you take this woman, komische serie. 21.30 World in action. 22.00 Quincy. 23.00 News at ten. 23.30 Anglia reports. NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven. 10.00 NOT Schooltelevisie. 13.00 Nieuws voor doven. 15.30 RYU: Wonen. NCRV 16.00 James Herriot, tv-serie. Afl.: Leer om leer. Siegfried houdt Ja mes tot vervelens toe voor. dat hij nooit zijn geduld mag verliezen met cliënten. 16.50 Anna, Ciro en Co (5). Ciro kaart met een stel kinderen om geld. DUITSLAND 1 08.10 Schooltelevisie (09.25 Sesam straat). 10.00 Tagesschau en Tages themen. 10.23 Zurück an den Ab sender, komedie. 11.55 Tagebuch. 12.10 Vier Wochen beim Bonner Protokoll. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Tagesschau. 13.25 Olympische Win terspelen. IJshockey: VS-Canada. 16.00 Tagesschau. 16.10 Frauenbe- rufe: Die Zukunft begann vor 100 Jahren (2), over vrouwenberoepen 16.55 Spass am Dienstag: Funkes Werkstatt (5), kinderprogramma. 17.50 Tagesschau. DUITSLAND 2 10.00 Zie Duitsland 1. 13.15 Teletek- st-overzicht. 15.57 Programma-o verzicht. 16.00 Heute. 16.04 Mosaik. Aansl.: Heute-Schlagzeilen. 16.35 Peppino (6), tv-serie naar de roman van Eveline Hasler. 17.00 Heute. 17.15 Tele-lllustrierte. 17.50 Wald- heimat (0), tv-serle. RTBF 1 12.00 Teletekst. 14.00-15.15 Schooltelevisie. 16.35 ONEM-vakatures. 16.50 Schooltele visie. 17.20 Plein Jeu, kinderpro gramma. BBC 1 07.00 Teletekst-overzicht. 07.30 Breakfast time, actueel magazine. 10.00 Craft of the potter, informatie ve serie. 11.30 Play school, kinder programma. 13.30 Journaal. 13.55 Weerbericht. 13.57 Financieel- en nieuwsoverzicht voor doven. 14.00 Pebble Mill at one, lunchprogramma. 14.45 Chock-a-Block, kinderserie. 15.00 Vigil in the Night, Amerikaanse speelfilm uit 1940. Met: Carole Lom bard. Brian Aherne. Anne Shirley e.a. Regie: George Stevens. 16.30 Teken films. 16.50 Magic Roundabout. 16.55 Play school, it's Tuesday. 17.20 Kuifje, kinderserie. 17.25 Tot tie, kinderprogramma. 17.40 Jigsaw, kinderserie. ITV 07.25 Good morning Britain. 10.30 Schooltelevisie. 13.00 Cockleshell Bay. 13.10 Rainbow: Magic. 13.30 Gardens for all. 14.00 News at One. 14.20 Anglia News. 14.30 A plus. 15.00 Crown court: Dirty washing. 15.30 That's Hollywood. „Monkeys are the craziest people". 16.00 Mr. and Mrs. 16.30 Miracles take longer. 17 00 Cockleshell bay. 17 15 Bat fink. 17 20 On safari. 17.45 CB-tv Channel 14. HILVERSUM 1 TROS: 17.05 Piekuur. 17.55 Meded. (NOS) 18.06 Aktua. 18.15 Het journalistenforum. 19.02 TROS Country. 20.03 En nu de mo raal. 20.30 Cafe chantant. 21.02 Cou lissen. 22.02 Aktua Sportcafe. NOS: 23.02 Met het oog op morgen. AVRO: 0.02 Easy listening. 2 02 AVRO's Ser vice Station. 6.02 Auto in? Avro aan. (6.30 AVRO's Radiojourn.) HILVERSUM 2 P P: 18.20 Uitzending van de CP. 18.30 Uitzending van de Mormonen. 18.45 Uitz. van de Bond zonder Naam. VOO: 18.50 Veronica sport. (19.00 Nws). 19.30 Veronica nws.radio. 19.33 Confrontatie. (20.00 Nws.) 20.30 Veronica nws.radio. 20.33 Trend. Teleac: 21.30 Innova- tie-kreatief ondernemen (10). 22.00 Werken met audio-apparatuur, les 7. VOO: 22.30 Nws. 22.40 Veronica nws.radio. 23.00 Het zwarte gat. NOS: 23.55 Nws. HILVERSUM 3 leder heel uur nws. AVRO: 16.03 Toppop Disco-show. (17.30 AVRO's radiojourn.) 17.56 Per saldo. 18.04 De avondspits. AVRO: 19.02 Stennes. 20.03 Folklive. 21.02 Elpee-uur. 22.02 Candlelight. 23.02 AVRO's Swingtime. HILVERSUM 4 17.00 Overname Hil versum 2. 20.00 Turandot, opera van Puccini, uitgevoerd door het Groot Omr Koor, het Jongenskoor van de Kathedrale Koorschool St. Bavo en het Radio Filharm. Ork., met solisten. 22.20 Jazz-op-vier. HILVERSUM 5 (Via AM-zender Hilver sum 1) NOS: 19.02 Bulletin in het Ma rokkaans- Arabisch. 19.10 Bulletin in het Berbers. 19.20 Bulletin In het Turks. 19.30 Bulletin in het Spaans. Morgen HILVERSUM 1 AVRO: 7.04 Auto In? AVRO aan. verv. (7.02, 7.30, 8.06 en 8.30 AVRO's radiojournaal. 7.33 en 8.33 Per saldo). 9.03 Steunpunt. 9.08 Arbeidsvitaminen. (10.03 Duimeland). 11.15 Uit i? in. 11.30 Rita en Daphne. 12.03 Muzikaal onthaal. 13.06 AVRO's radiojournaal. 13.20 De AVRO- diligence. 13.57 Per saldo. 14.03 Mazzel. 15.03 De tweede ron de. 16.02 Hersengymnastiek. 16.30 Kom 'ns langs In „Des Indes". HILVERSUM 2 KRO: 7.00 Nws. 7.11 Echo-kort. 7.13 Het levende woord. 7.21 Echo. (7.30. 8.00 en 8.30 Nws.) 8.55 Postbus 900 NOS: 9.05 NOS- -sportiet. 9 24 Waterstanden. 9.30 Nws. KRO: 9.33 Als je haar maar goed zit 10.00 Angels en klemmen (10.30 Nws.) 11.00 Ouder worden we allemaal. 11.30 Nws. 11.33 Met Anne. 12.00 Kruispunt. Overh voorl.: 12.16 Uitz. v.d. landbouw. NOS: 12.26 Me ded. voor land- en tuinbouw. 12.30 Nws. KRO: 12.36 Echo. 13.00 Nws. 13.10 Echo-politiek. 13.30 Nws. 13.33 Schoolradio. NOS: 14.30 Nws. Fedu- co: 14.32 Open Schooltijd, Thema 13: Werkloos thuis zijn. NOS: 15.03 NOS- -Ombudsman. 15.30 Nws. 15.32 Een leven lang. TROS: 16.00 TROS Nws.show. HILVERSUM 3 leder heel uur nieuws. VARA: Van 7.00-18.00 Aktualiteiten via Dingen van de dag 7.04 Gesode- meurders. 9.03 In afwachting van. 11.03 Doorloper. 12.03 Paviljoen 3. 14.03 Peter Holland. 16.03 De verruk kelijke 15 HILVERSUM 4 TROS: 7.00 Nws. 7 02 Een goede morgen met Edwin Rut ten. (8.00 Nws). 9.00 Continu klas siek. 11.00 TROS Concertzaal. 13.00 Nws. 13.05 De klass. top tien. NCRV 14.00 Vocaal recital. 14.40 In kleine bezetting: Hedendaagse muz. 15.15 Beroemde soloconcerten Muz. v Schumann. 16.00 Llterama. of: Het kunstbedrijf. 16.45 Woord In de mid dag.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 9