Uitbundig feest rooms- katholiek onderwijs Katwijk REGIO(JOUR)NAA Onderscheidingen bij zilveren jubileum van dameskoor Meerburgkerk CcidócSoiuant LU dagpuzzel Darts-club Centraal" in Oegstgeest JUBILEUM-UITVOERING ZANG EN VRIENDSCHAP Gerard Langeveld grootste Blauwkop •LEIDEN MAANDAG 6 FEBRUARI 1984 PAC Voor een uitgebreide agenda, ook voor de ko mende dagen raadplege men „UIT", de gratis we kelijkse bijlage van deze krant. a bioscopen LEIOEN LUXOR (Stationsweg 19. tel. 071-121239): Sudden in- pact (12); 14,30, 19.00, 21.15. LIDO I (Steenstraat 39, tel. 124130): The day after (12); 14.30, 19.00. 21.15. LIDO II: Never say never again (12); 14.30. 19.00. 21.15. LIDO III: Trading places (a.l.); 19.00, 21.15. ma. di. 14.30. LIDO IV: Staying alive (12); 14.30, 19.00, 21.15. STUDIO (Steenstraat 39. tel. 133210): Wargames (al); 14.30, 19.00, 21.15. TRIANON (Breestraat 31, tel. 123875): Ca ligula II (16); 14.30, 19.00, 21.15. REX (Haarlemmerstraat 52, tel. 071-125414): Jonge wilde meisjes (16); 14.30. 19.00, 21.15. ALPHEN AAN DEN RIJN EU ROCINEMA I (Van Boetzelaer- straat 6. tel. 01720-20800): The day after (12); 18.30, 21.15. wo. ook 13.30. EUROCINEMA II: The day after (12); 18.30, 21.15. wo, ook 13,45. EUROCINEMA III: An officer and a gentleman (12); 18.30. 21.15. EUROCINE- MA IV: Never say never again (12); 18.30. 21.15 (beh. ma.) wo. ook 13.30. KINDERVOORSTELLING EUROCINEMA III: Pinokkio (al); wo. 14.00. VOORSCHOTEN GREENWAY THEATER (Schoolstraat 23-b, tel. 01717-4354): Ghandi (al); ma. t/m wo. 19.30. di. 14.00. KINDERVOORSTELLING Sjors en Jimmy in het land der reuzen; wo. 14.30. WASSENAAR. ASTRA (Lang straat 32. tel. 01751-13269): De mannetjesmaker (al); ma. t/m wo. 20.00. dienstverleni APOTHEKEN De avond- en nachtdiensten van de apotheken in de regio Leiden worden tot vrijdag 11 februari waargenomen door de apotheek Zuid-West in Leiden en apotheek Boehmer in Leiderdorp. ONGEVALLENDIENST ZIEKEN HUIZEN LEIDEN Ongevallen- dienst elke dag Academisch Zie kenhuis behalve van dinsdag 13.00 u. tot woensdag 13.00 u. (Diaconessenhuis) en van vrijdag 13.00 u. tot zaterdag 13.00 u. (Elisabeth-ziekenhuis). BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN Diaconessenhuis: Bezoekuur dagelijks van 16.00 tot 17.00 uur en van 18.30 tot 19.30 uur. Kin derafdeling dagelijks van 14.00 tot 20.00. Niet meer dan twee bezoekers per patiënt. Sint Elizabeth-ziekenhuis: Volwas senen dagelijks van 14.00-14.45 u. en van 18.30-19.30 u.; klasse afdelingen ook 11.15-12.00 u. Kraamafdeling: dag. van 11.15- 12.00 u. (alleen voor echtgeno ten) van 15.00-16.00 u. en van 18.30-19.30 u. Kinderafdeling dag. 15.00-18.30 u. CCU (hart- bewaking) dag. van 14.00-14.30 u. en van 19.00-19.30 u. Inten sieve verpleging: dag. van 14.00- 14.30 u. en van 18.30-19.00 u. Sport-Medisch Adviescentrum: Spreekuur ma. 19.30-20.30 u. in het St. Elisabeth-ziekenhuis. Endegeest: Di. en vr. 13.00- 14.30 u.; zo. 11.00-12.00 u. en 14.00-15.00 u.; eerste klasse: de gehele dag. Academisch Zie kenhuis: Voor alle patiënten (be halve kinderen) zijn de bezoeku ren als volgt: Dagelijks 14.15- 15.00 u. en 18.30-19.00 u. Avondbezoekuur afdeling verlos kunde: 18.00-19.00 u. De Prae- maturenafdeling dagelijks van 14.30-14.45 u. en 18.30-18.45 u. Bezoek aan ernstige patiënten: wanneer aan ernstige patiënten doorlopend bezoek wordt toege staan kan de hoofdverpleegkun dige hiervoor speciale kaarten verstrekken. De bezoektijden van de kinderkliniek zijn dage lijks 15.00-15.45 u. en 18.30- 19.00 u. De bezoektijden van de kinderafdeling (alleen voor ou ders van kinderen kan er een af wijkende tijd afgesproken wor den met de hoofdverpleegkundi ge) zijn dagelijks van 14.15- 15.00 u. en van 18.30-19.00. Rijnoordziekenhuis: Dagelijks 14.30-15.15 u. en 18.30-19.30 u. Extra bezoek hartbewaking: 11.00-11.30 u. Extra bezoek va ders kraamafdeling: 19.30-20.30 u. Kinderafdeling 15.00-15.30 u. alleen voor ouders 18.00-18.30 S.O.S.-DIENST Telefonische hulpdienst, tel. 071-125202. Voor allen die in moeilijkheden verkeren of eenzaam zijn. Ver trouwelijk. Dag en nacht bereik- BUREAU VOOR RECHTSHULP Herengracht 50. tel. 123942; spreekuren ma. en di. 10.00- 12.30 u.. wo. 13.30-16.00 u.; do. 18.30-20.30 u. LEIDSE RECHTSWINKEL Ju ridisch Adviesbureau, Ketelboe- terssteeg 10, tel. 130775; Afde ling wonen en werken: ma. 18.30-20.30, wo. 10.00-12.00, do. 18.30-20.30. Afdeling belas tingen: di. 18.30-20.30, wo. 18.30-20.30. Klachtenbureau: di. 18.30-20.30. do. 18.30-20.30. MAGISCH FIGUUR In elk vakje dient een letter te worden ingevuld, waardoor zowel horizontaal als verticaal woorden van navolgende betekenis verkregen kunnen worden: 1 naamloos; 2 persoonsafbeelding; 3 verdorven; 4 springfontein; 5 waterkering. OPLOSSING Noorwegen laat weer Nederlandse groente toe DEN HAAG De Noorse overheid heeft het invoerverbod voor Nederlandse groente opgeheven. Een uitzondering geldt voor produkten afkomstig uit Noord-Holland en de IJsselmeer- polders. Noorwegen kondigde het verbod begin januari af en verlengde dit vorige week na het uitbreken van mond- en klauwzeer in beide gebieden. De Algemene Nederlandse Bond van Groente en Fruitexporteurs is ingenomen met de Noorse beslissing. De bond had de Noren er eerder op gewezen dat er geen ver band kan worden gelegd tussen de veeziekte en de invoer van groente, waarvan een groot deel, zoals bijvoorbeeld sla, uit de geïsoleerde glastuinbouw komt. Secretaris Jens van der Vorm noemde het vrijdag een goede zaak dat Noorwegen zijn geïsoleerde houding heeft laten varen. Alleen de Noren hadden een zeer uitgebreid invoerverbod, be halve voor vlees voor onder meer groente, planten en bloemen, afgekondigd. Oegstgeestenaar betrapt bromfietsdief OEGSTGEEST Dankzij kordaat optreden van een in woner van Oegstgeest heeft de politie in de nacht van vrijdag op zaterdag een 18-jarige Lei- denaar kunnen aanhouden wegens het stelen van een bromfiets. De burger zag de jongen op de Clematislaan lo pen slepen met de bromfiets, vertrouwde het niet en belde de politie. Ondertussen ging hij naar buiten om de jongen in de kraag te vatten. Hij slaagde erin de jongen vast te houden tot de politie was gear riveerd. De jongen bekende al snel de diefstal. Joyriders in Zwolle gepakt ALPHEN AAN DEN RIJN Twee Alphense joyriders zijn vo rige week uiteindelijk pas in Zwolle tot staan gebracht. Donder dagavond stal het tweetal, een 17-jarige jongen en een 19-jarige militair een Opel Ascona in Alphen. Vervolgens gingen zij daar mee tanken bij een zelftankstation aan de Eisenhowerlaan zon der te betalen. Ze reden met de auto naar Maassluis, waar ze een lekke band kregen. Daarop lieten zij hun vervoermiddel achter en verschaften zich toegang tot een Opel Kadett, waarmee zij weer terug naar Alphen reden. Daar probeerden zij 's nachts de kledingzaak van Ratté in Ridderhof open te breken, maar be reikten alleen maar dat het alarm af ging. Het duo reed daarop met de tweede gestolen auto naar het oosten van het land. In Zwolle tankten zij vrijdagmiddag wederom zonder te betalen, maar dit keer ging dat niet ongemerkt en even later werden zij door de Zwolse politie aangehouden. Die droeg hen over aan de politie van Alphen. De jongste joyrider werd na verhoor heen gezonden. De militair, wiens zaak door de marechaussee wordt behandeld, zit nog ingesloten. KATWIJK Het rooms- katholiek onderwijs in Katwijk is na zestig jaar nog springlevend. Wie daar aan twijfelde, werd de afgelopen week méér dan overtuigd door het enthousiasme waarmee schooljeugd, ouders, on derwijzend personeel en het bestuur van de kerk- parochie het lustrumfeest hebben gevierd. Het ver leidde burgemeester mr. C.A. Bos gisteren tot de uitspraak: „Het gaat er niet om hoe oud je bent maar hoé je oud bent. En als ik dan deze vitaliteit bespeur, zeg ik: het rooms-katholiek onder wijs haalt de honderd jaar wel". Katwijks burgemeester was één van de sprekers tijdens de Heilige Mis die gisteren, op de slotdag van de jubileum-feest- week, werd opgedragen. Zijn aanwezigheid, én die van wet houder J. Bergman, onder streepte de goede relatie die in de afgelopen zestig jaar tussen gemeente- en schoolbestuur is ontstaan. Een beeld van de tentoonstelling van het jubilerende r.k. onderwijs in Katwijk. nen we veel van elkaar leren". De burgemeester zei respect te gesteund heeft. „Het is goed hebben voor de hardnekkig- die hardnekkigheid heid waarmee het kerkbestuur destijds zijn wil heeft doorge zet en hij uitte ook zijn waar dering aan iedereen die in de afgelopen zestig jaar met de zelfde hardnekkigheid het ka tholiek onderwijs gedragen en brengen voor onderwijs met een eigen identiteit. Dat moet dan wel samengaan met res pect voor de identiteit van an deren. Want dat is het goede van onze samenleving: door de verschillende identiteiten kun- Ook vicaris J. Zuidgeest stond in zijn preek voor een bomvol le St. Johannes de Dooperkerk stil 'bij de identiteit van het ka tholiek onderwijs. Hij bena drukte dat in dit verband de samenwerking tussen ouders, school en parochie ontzettend belangrijk is. Daarnaast moet katholiek onderwijs ook ge woon goed onderwijs zijn, al dus de vicaris. Na afloop van de mis, die werd beëindigd met het door de schooljeugd gezongen jubi leumlied, bezochten de kerk gangers, waaronder veel oud leerlingen en oud-docenten, de tentoonstelling „60 jaar katho liek onderwijs" die in het pa rochiehuis was ingericht. In zowel de twee lagere- als de twee kleuterscholen volgde verder een grootse reünie waar een groot aantal genera ties oud-leerlingen elkaar na jaren weer ontmoette en schoolherinneringen ophaalde. Vanaf afgelopen woensdag is met name de huidige school jeugd betrokken geweest bij de viering van het jubileum. Hun activiteiten werden zaterdag afgesloten met een in de stro mende regen gelopen sponsor- tocht waarbij routes van vijf en tien kilometer werden af gelegd. Dankzij de inzet van de schoolkinderen werd met Het zilveren dameskoor met links pastoor J. Schlatmann. ZOETERWOUDE Het zilveren jubileum van het dameskoor van de Meer burgkerk in Zoeterwoude is gisteren niet onopge merkt voorbijgegaan. Tij dens de plechtige hoogmis werden zes dames onder scheiden met de ereme daille van de Gregorius- vereniging omdat zij se dert de oprichting in 1959 lid zijn van het koor. Diri gent de heer P. Gordijn werd geëerd met de gou den speld van de Gregori- usvereniging. De versier selen werden opgespeld door pastoor J.M. Schlat- In het kader van het jubile um werd de plechtige Fran- ciscusmis van Ton Le Due gezonden met de heer H. Riebeek aan het orgel. Tij dens de dienst werden de da mes J. Zwetsloot, P. van der Zwaan, S. Wesselman, A. Bruines, J. Belt en M. Beu- mer voor het voetlicht ge haald en geprezen voor hun inzet voor het kerkkoor. Onder de vele aanwezigen waren ook burgemeester Houdijk en mevrouw Van der Poel, thans woonachtig in Den Haag, en een van de oprichtsters van het zang koor, dat momenteel 32 le den telt. De Meerburgparo chie heeft ook een heren koor, dat de vrouwelijke col lega's een zanghulde bracht en tevens een prachtig glas met inscriptie plus een fles geestrijk vocht aanbood. Op 29 februari gaan de da mes van het koor een dagje uit terwijl op een nog nader vast te stellen datum een reünie wordt gehouden. OEGSTGEEST Enkele lief hebbers van de dartssport heb ben afgelopen weekeinde in Oegstgeest een darts-club op gericht. De club, „Darts-club Centraal" wil zich aansluiten bij de afdeling Bollenstreek van de Nederlandse Darts Bond. De dartssport is afkomstig uit Groot-Brittannië, waar hij zeer populair is. Alleen Engeland telt al 7 miljoen spelers. In Ne derland gaat de ontwikkeling zeer snel. Op het ogenblik wordt het aantal georganiseer de en niet-georganiseerde spe lers geschat op 10.000. De afde ling Bollenstreek van de Ned. Darts Bond zag het aantal teams, per team vier spelers en één reserve, het laatste jaar groeien van 45 naar 69. In Oegstgeest bleek de belang stelling voor deze concentra- tiesport de laatste tijd erg groot. Reden waarom Bob Droof, eigenaar van café Cen traal te Oegstgeest, het initia tief genomen heeft ter plaatse een vereniging op te richten. In ziin etablissement wordt namelijk al geruime tijd gele genheid geboden om de darts sport te beoefenen. Aan de nieuwe club, die van plan is om competitie te gaan spelen, is de naam „Darts Club Centraal" gegeven. Het voor lopig bestuur bestaat uit de he ren A. van Bellen en Maurice Timman en mej. Sandra Droog. Men gaat tenminste met vier teams van start. Voor nieuwkomers bestaat de moge lijkheid deel te gaan nemen aan een halve competitie wel ke 21 februari a.s. start. Nieu we leden kunnen zich opgeven onder de telefoonnummers (071)-177410-1731123, bij Facé Centraal Oegstgeest of bij de secretaresse van de afdeling Bollenstreek N.D.B. mevr. H. Monsterd, telefoon 01719-1845. Daar kan men ook inlichtin gen bekomen voor wat betreft de clubavond, op de vrijdagen, in „Centraal". Tweeling gered dankzij motoragent KATWIJK Dankzij het feit dat een Katwijkse motoragent met vliegende vaart voor de auto van hun vader is gaan rij den, is een 2,5-jarige tweeling uit Rijnsburg gered. De twee ling bleek in de auto uit een flesje met vloeistof voor het ruitensproeier-reservoir te hebben gedronken. Een ouder zusje merkte dat en waar schuwde haar vader. Deze hield op de kruising van de Sluisweg en de Tramstraat een motoragent aan en legde de zaak uit. In het Academisch Ziekenhuis Leiden werden de maagjes van de tweeling leeg gepompt. De kinderen zijn nog een dag ter observatie gehou den, maar mochten daarna naar huis. HAZERSWOUDE De christelijke gemengde zangvereniging „Zang en Vriendschap" uit Hazerswoude-dorp zette vrijdaga vond in de gereformeerde kerk de viering van de vijfenzestigste verjaardag in met de uitvoering van „Die Schöpfung", een ora torium van Joseph Haydn. Dank zij de enorme inzet van de le den en, niet te vergeten, dirigent Ger Hovius kan het gezelschap een werk als het onderhavige ten gehore brengen. Eerder bracht Zang en Vriendschap een ander oratorium van Haydn, „Die Jahreszeiten", ten gehore. Vrijdagavond demon streerden de amateurs van muzikale wanten te weten. Met in strumentale begeleiding van het Gewestelijk Orkest van Zuid- Holland en met solistische medewerking van de bas David Sha piro, de sopraan Eka Witteveen en de tenor Alex Vermeulen de monstreerden het koor van Ger Hovius voor de zoveelste maal dat zang zoals steeds wordt vertolkt, juist door vriendschap op niveau kan worden gebracht. Woensdag 8 februari besteedt de Culturele Raad overigens aan dacht aan een verzoek van Zang en Vriendschap om een finan ciële bijdrage ten behoeve van de uitvoering van „Die Schöp fung". Noordwijkse piraat gepakt NOORDWIJK De Radio Controle Dienst van de PTT heeft afgelopen zaterdagavond de Noordwijkse radiopiraat Multiwave tot zwijgen ge bracht. In een schuur achter een huis in Noordwijk aan Zee werd een gedeelte van een zendinstallatie in beslag geno men. Tegen de eigenaar van het pand wordt volgens de po litie waarschijnlijk geen proces verbaal opgemaakt. Op het moment van de inval was er niemand in de woning aanwe zig. Het is al de vierde keer dat de piraat uit de lucht wordt gehaald „en ze worden steeds slimmer", verzucht een politiewoordvoerder. Jongens mishandelen automobiliste KATWIJK Een groepje jongeren heeft zondagmorgen heel vroeg een 30-jarige vrouw uit Katwijk mishandeld. De vrouw reed in haar auto op het Noordeinde en stopte ter hoogte van de Tramstraat om dat een groep jongens voorbij trok. Zonder enige aanleiding trokken deze haar autoportier open en sloegen haar in het gezicht. Ook liep de vrouw een sneetje van een mes in haar neus op en raakte haar suède jasje onder het bloed. De da ders zijn nog voortvluchtig. Expositie Domien van Baaien uit de Kaag exposeert aquarellARD etsen en acrylschilderijen in de Openbare Bibliothcgen van Sassenheim. De etsen hebben meestal waterik op schepen als onderwerp. Ook maakte hij aquarelyan van bloemen en vruchten en acrylschilderijen toen schepen en nachtlandschappen. Het geëxposeerde weid. is een deel van zijn eindexamenwerk, want Dontman', slaagde vorig jaar aan de Koninklijke Academie vtgadei Beeldende Kunsten in Den Haag. De expositie, dieinspra 24 februari duurt, is maandag, woensdag, dondertfricht en vrijdag geopend van twee tot vijf uur, maandagiricht vrijdagavond ook van zeven tot negen uur en wotfer te dagmorgen ook van tien tot twaalf uur. ?man: n Lin „v; (verte 1 /ens i Een ets van Domien van Baaien voorstellende r/| schoven. Pleyn 68 an 01 Het Groenendijks parochiehuis (Pleyn '68) aan de Haze woudse Rijndijk wordt momenteel gerenoveerd en uitq pj breid. Het bestuur van de Stichting Beheer Parochiehi* St. Jozef, eigenaar van het gebouwheeft na lang planrrJj' r maken en onderhandelen opdracht gegeven tot de wed* 11 zaamheden die in september voltooid moeten zijn. lit C kri Ik g« Yoshi en. In de loop van dit seizoen heeft de judovereniging v; hi uit Hazerswoude/Koudekerk aan den Rijn twee i ternationalc ontmoetingen. Eind april krijgt de cl bezoek uit Zweden van een aantal judoka's die niet 'uk 1 leen demonstraties zullen verzorgen, maar ook les JtA-r men geven. Een maand later reist Yoshi met een grik v leden naar Engeland om er met twee clubs uit dat la>r pj en met een vereniging uit de Bondsrepubliek Dui r land te judoën. Omdat Yoshi tegenwoordig ook aan J robic-dancing doet, zal ook deze vorm van vrijetijdsrn> a steding in de internationale ontmoetingen aan bod 1 men. Betrekkingen (jj De Vereniging tot Bevordering van de Europese Betri kingen uit Hazerswoude heeft een nieuwe voorzitter, j heer R. van de Berg werd in deze functie gekozen doorian 0 leden van deze club als opvolger van H. Verdegaal, die voorzittershamer neerlegde. De heer P. de Bruin werd? zijn bestuursfunctie herkozen. r I S< n pc Spreekuren kraamcentrum In tegenstelling tot hetgeen vorige week in deze kri&n. werd vermeld, worden alle spreekuren van het kraanont centrum „Rijn en Vliet" gehandhaafd op de plaats fag en tijden die bij de plaatselijke kruisverenigingen z± aangegeven. Slechts het spreekuur voor bewoners Zoeterwoude wordt gewijzigd. Met ingang van dr maand wordt het spreekuur voor ZoeterwoudenafiQ I gehouden in het kantoor van het kraamcentrum, Kèede weer 3 te Zoeterwoude-dorp en wel op de eerste dond eer dag van de maand tussen twee uur en half drie. hij mar - nee Bibliobus chtii De bibliobus van de stichting Provinciale Bibliotheek^^ trale voor Zuid-Holland zal voortaan niet meer op dinsc maar op vrijdag de Hazerswoudse buurtschap Groenenc aandoen. De statijd is voortaan op vrijdag van half twee11®0, half drie. De statijden van de bus in het dorp (maanlR0Tl van twee uur tot half zes en van half zeven tot negen u 0V€ en Rijndijk (dinsdag van twee uur tot half zes en van c zeven tot negen uur) zijn ongewijzigd. f Vc verk Schaatssucces woi De jeugdige schaatsenrijders van de IJsclub Zoe woude hebben zaterdag precies op de 89e verjaartn van de ijsclub leuke prestaties geleverd tijdens hchc B-kampioenschap van het distrikt Sassenheim. Bijjue meisjes-welpen bracht Irene Hilgersom het tot een eLn t de plaats terwijl bij de junioren-D Carole Vink op eerste plaats wist te behalen met Astrid van Leeuvz,jn op een vierde plek. Winy van der Geest (meisjesurg legde beslag op de tweede plaats. Bij de jongens juLn 0 ren-C wist Francesco van Goozen zich net bij de Ai&n e ste drie te kwalificeren met „brons". Een zevei, w. plaats was er voor Reinoud Zee. Een vierde plaatsJten slotte was het resultaat van de inspanningen van S Paardekooper bij de jongens-B. sla Turnsucces Turnsters van de Alphense gymnastiekvereniging hebben afgelopen zaterdag een goed resultaat bereikt o/ bondskampioenschappen lange mat springen in Utrecht de categorie adspirant dames behaalden de Alphensen TEI derde plaats. Masha Spoor zorgde voor een primeur opzijn kampioenschappen. Zij maakte als enige in deze categogra een achterwaartse schroefsalto. De groep die in Utrtken uitkwam, bestond verder uit: Myra Gillon, Karina Spboe haak, Anne Vis en Paulien Harmens. D.O.S.- turnsters V turners zijn zaterdag 18 februari in actie te zien tijden®ra; kringkampioenschappen toestelturnen in de Alpheemi Rijnstreekhal. Ig i HAZERSWOUDE G.J.M. Langeveld is door de Hazerswoudse carna valsvereniging De Blauw kousen uitgeroepen als de grootste Blauwkous van het afgelopen jaar. Hier mee eerden de zotten van het rijk van prins Daan I en zijn gemalin prinses Hennie zijn verdiensten ten behoeve van de plaat selijke gemeenschap. Hij is immers voorzitter van het fanfarekorps TTH, dat in de zomer van dit jaar het twaalfdeneenhalfjarig be staan viert. Zo'n jaar of acht zwaait Lan geveld de voorzittershamer bij het muziekgezelschap. In 1983, toen bij het fanfarekorps TTH van een bestuurscrisis sprake was, schoot hij opnieuw te hulp. Langeveld, die daarvóór al uit het bestuur was gestapt, waarna hij tot erevoorzitter was benoemd, keerde toen te rug in het muziekkorps als eerste man. Sedertdien gaat het uitstekend met TTH: zowel wat prestaties aangaat als wat de belangstelling voor het mu ziek maken betreft (er meld den zich de afgelopen dagen spontaan nieuwe leden). Heel ,n-i— 1EI tel b ui Hazerswoude plukt den c duidelijk hoorbaar op it in tijden de vruchten van. Gerard Langeveld ontvj het boerenkielenbal Blauwkousen de onde[ ding en de daarbij behi oorkonde. Zijn echï werd in de bloemetjes terwijl het fanfarekorp) tot grote verrassing huldigde voorzitter Lanj een pittig stuk muzie) zorgde. In feestburcht I ker zorgden dansorkestl de hofkapel De Leutrj de dansmariekes en van elf met eigen i| voor het vervoer van derden vastenavondgasfc

Leidse Courant | 1984 | | pagina 4