29 jan t/m 3 febr '84 m mededelingen gemeentebestuur tedere millimeter heeft at tent te waard LEIDSE COURANT VRIJDAG 27 JANUARI. Serieuze Bijverdiensten aangeboden voor dames boven de 21 jaar. Heeft u Interesse, geef naam en adres door aan mevr. Bruns, tel. 010-653893 Importeur van Cosmetica en Sieraden zoekt Consulentes voor verkoop aan particulieren. Heeft u Interesse, bel dan voor meer inf. 01718-21909. Spino- zalaan 125, Rijnsburg. (Geen investering). Gevraagd part-time chauffeur/besteller groot rijbewijs, hij moet gene gen zijn in te vallen bij ziekte of snipperdagen op werkdagen. Br. met uitv. Inlichtingen aan nr. 8543 v.d. blad. Wij zoeken een meisje voor de winkel, van plm. 17 Jr. Min. opleiding Mavo. Foto v. Bemmelen, Dorpsstr. 14, Zoe- terwoude. 01715-1353. I WATERSPORT Let opl Ondanks prijsverhogin- gan gaan onze prijzen omlaag, B.MOTOREN 200 stuks in voorraad van 2 t/m 65 pk, nieuw, overjarig en gebruikt v.a. 195,-. Pol. roei-, vis-, zeil- en speedboten in alle prijzen, rub berboten v.a. 695,-, boottrai lers v.a. f 495,-. Van Zeist bv.. Voorweg 161, Zoetermeer, 079- 217018. NERGENS ZO'N KEUS. VER LICHTING, hang-, wand- en staande lampen. Fa. De Lange. Molenstraat 49, Noordwijk. Tel. 01719-11500. levering door de gehele Bollenstreek. I KUNST EN ANTIEK ANTIEKBOERDERIJ De Noote- dop. Dr. van Noortstraat 19. Stompwijk. Tel. 01715-2303. e sortering op 1500 m2. VERHUIST Antiekcentrum voor de meest uitgebreide collectie antieke meubelen. Ons nieuwe i adres is Dorpstr. 43, Oegst- geest. Tel. 071-170134. Dag. geopend, ook koopavond. T.k.a. Daamen MOTORPAK deelbaar leer. Prijs 350,-. Tel. 070-982102. I BEDRIJFSOBJEKTEN Te koop Bedrijfsruimte 135 m2 In cen trum Leiden met 5-kamerwo- nlng. Aparte opgang naar ande re 5-kamerwoning. Geheel komt leeg. Geschikt voor div. doeleinden. Pr. 235.000,- k.k. Int. 144040, na 18.00 uur 891492. Ter overname Broodjeszaak „Goodies", Noordeinde, Rapenburg. Omzet 100.000,-. Is nog uit te brei den. Huur pand 1500,- p.m. Direct te aanvaarden. Vraag prijs 55.000,-. Inl. 144040 na 18.00 uur. Tel. 891492. I CARAVANS Nu in onze showruimte de MO DELLEN '84. Hobby. Knaus, Solifer. De Reu en superlichtge wicht Beijerland (425 kg.) en 50 occasions met Bovag-gar. Tev. 15 gebruikte vouwwagens nu de laagste prijzen, voortenten en caravanacc. Nergens voordeli ger. Tev. stalling. Caravancen trum Bos, Woutersweg 8. 's- Gravenzande. Tel. 01748-2683. Wilt u uw TOERCARAVAN ver kopen. bel dan 03404-51811, kontante betaling. Eriba! Eriba! Eriba! De best gestroomlijnde cara van. Alle modellen '84 bij ons In de showroom aanwezig. Auto Caravanbedrijf De Bras, Bras serskade 131a, Delft. Tel. 015- 143440. I KENNISMAKING Alleenst. dame van goede huize. 62 jr.. wenst kennismaking met sport, al leenst. heer, middelb. niveau, tussen 60-65 jr., om goede rela tie op te bouwen. Geen avon tuur. Br. onder nr. 8542 bur. v.d. blad. NIEUWI Dansen in romantische sfeer voor paren en alleen staanden op zaterdag 28/1, 11/2, 25/2. Breestraat 16 (bo ven Chln. restaurant). Leiden, tel. 071-126455. T.k. schrijfmachine Adler St 1010 met correctiege heugen, decimaal t.a.b.; prop spacing 7 linten. Na Inbouw Interface te gebruiken als prin ter 1 Jr., weinig gebruikt. Win kelprijs 3500.-. aangeb. 2150,-. Tel. 071-146872. Leerling instrumentmakers- school zoekt kamer I DIVERSEN Uw TROUWREPORTAGE in kleur, een feest om naar te kij ken. Foto Van Bemmelen, Dorpsstraat 14, Zoeterwoude (dorp), tel. 01715-1353. KUNSTGEBITTEN REPARATIE, klaar terwijl u wacht. Elke dag beh. zat. van 9-11.30 en 2-4 uur. Maand.- en dond.avond van 19- 19.30. Fa. v. Berge Henegou wen, Schelpenkade 47, Leiden. Tel. 120794. Gemeenteraad Maartdag 30 Januari a.s. om 19.30 uur tot uiterlijk 21.00 uur. Om 21.00 uur wordt een gezamenlijke commissie-vergadering gehouden over de verdere behandeling van de Emanci patienota en Actieplan. Agenda: Aangaan gemeenschappelijke regeling in zake het ophalen van huis- en grofvuil in de gemeente Zoeterwoude. e Vaststelling bedragen per leerling voor het jaar 1984. Renovatie 57 woningen complex 5 van de woningbouwvereniging "De Tuinstadwijk' (Storm Buysingstraat e.o.) Vaststelling verordening inlichtingen be volkingsregister. Verkoop grond met opstallen van het Cae- ciliacomplex (intrekking raadsbesluit van 18 november 1974 no. 271). Accommodatie, buurt- en dubhuiswerk binnenstad. Verzoeken van schoolbesturen om mede werking. Krediet verandering inrichting m.l.k.-scho- len Lammenschansweg 6 en Boerhaave- laan 298. Slotbegrotingswijziging 1981 Openbaar Slachthuis. Aanpassing krediet consolidatie kappen Steenschuur 21 Voorbereidingsbesluit Zoutkeetterrein Ou de Singel/Houtmarkt. Voorbereidingsbesluit hoek Hugo de Vriesstraat/Van Bemmelenstraat. Voorbereidingsbesluit Heemparit, Oegst- geesterweg. Bestemming calculatiereserves van de dienst Openbare Werken. Vaststelling bestemmingsplan Diamant- plein e.o. Verlening rekening-courantkrediet aan Stichting "De Adelaar". Renovatie 116 woningen in complex 2 van de woningbouwvereniging Ons Belang, Parkstraat e.o. Voorbereidingsbesluit Cruquislaan (boer derij "De Slaagh"). Benoeming ambtenaren burgerlijke stand. Bouw nieuw politiebureau aan de Lange- straat. Commissie vergaderingen, Commissie Ruimtelijke Ordening, Open bare Werken en Verkeer Woenedeg 1 februari a.s. om 20.00 uur In de raadzaal van het stadhuis. Agenda: e Voorstel inzake herplaatsing de Gijse- laarsbank e Notitie inzake beroep tegen bestemmings plan Roomburg Programma nieuwbouw 1984 Brief hr. Hoekema inzake verkeerssituatie Koombeurssteeg Notitie inzake tijdelijke binnenstadsbrug- gen Behandeling bezwaarschriften tegen be stemmingsplan Sijthoff (dit punt wordt om streeks 21.00 uur aan de orde gesteld, ge zamenlijk met de commissie onderwijs, samenlevingsopbouw en emancipatie). Belangstellenden, die naar aanleiding van één van de bovengenoemde agendapunten het woord willen voeren, wordt aangeraden dit uiterlijk één dag voor de vergadering aan de secretaris van de commissie ruimtelijke ordening, openbare werken en verkeer, mw. E. Visser-v.d. Vlist, telefoon 254236, ken baar te maken. Comml83le Onderwijs, Samenlevingsop bouw en Emancipatie Donderdag 2 februari 19.30 uur In de raadzaal vèn het stadhuis Agenda: Discussie met de heer De Zoete (rector Louise de Coll.sch.gemeensch.) inzake schoolwerkplan e Vaststelling bedragen per leerling, be doeld in 189, lid 5, van het besluit buiten gewoon onderwijs 1967, over het jaar 1984 (15) Verzoeken om medewerking Stichting nieuw gebouw openbare experi mentele basisschool Lorentz, wijziging bouwplaats, regeling voorbereidingskre diet Overgang basisonderwijs - voortgezet onderwijs Regionalisering onderwijs Bovenstaande commissievergade ringen zijn openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agen dapunten kan daarvoor terecht aan de informatiebalie In de hal van het stadhuis. Of bel even: 254103. Overige vergaderingen Projectgroep ontwerp-beetemmlngeplen StaOonebuurl Dtnedeg 31 Januari a.s. om 20.00 uur In het echootgebouw aan de Rijneburger- aJngel 55. Agenda: Afronding voorschriften e Gebied van de school Toelichting bestemmingsplan Voor informatie kunt u bellen 254490. Commissie voor het psychiatrisch zie kenhuis "Endegeest" cm. Woensdag 1 februari e.e. om 17.30 uur In het rscrsetiegebouw Endegeest Ago rale e Nota biologisch - psychiatrisch onder zoek Reglementen sectorraden en ziekenhuis raad i e Afbakening verantwoordelijkheidsgebie- den Regionaal instituut geestelijke gezond heidszorg e Bewonersraad: financiële verslaglegging ■81/"83 en begroting '84. Voor informatie kunt u bellen 179208. Inspraakcommissie Woensdag 1 februari a.s. om 20.00 uur In kamer 263 van het stadhuis. Agenda: Behandeling van de klacht van het Woon- lastenkomité Behandeling van de klacht van bewoners van de Oude Rijn Voordracht voorzitterschap en nieuw lid e Brief aan het college inzake standaardpro cedures. Voor informatie kunt u bellen 254165. Beleidsgroep Stadsvernieuwing Lelden Donderdag 2 februari a.s. om 9.30 uur In kamer 237 van het Stadsbouwhuls, Larv gegracht 72. Agenda: RIGO-rapport bedrijven binnenstad Meubelkoncentratie Hoge Rijndijk Woningprogramma 1984 Bijhouden ISR-overzicht door B.S.L. Advies bestemmingsplan Sanders e Advies bestemmingsplan Sijthoff Voor informatie kunt u bellen 254505. Monumentencommissie Lelden Donderdag 2 februari a.e. om 19.30 uur In kamer 234 van het stadhuis. Agenda: Ontwerpadviezen tot plaatsing op de ge meentelijke monumentenlijst van de pan den Breestraat 53, 55, 61-63, 65, 73, 75. 77.9193.97. 9.1113.15a/Papengracht 2, Pieterskerkkoorsteeg 1 en 3, Lange- brug 18, Diefsteeg 3, 5, 7, 15 en 17. Pie terskerkgracht 26, 24, 22,12,10 en 8/8a, Langebrug 23/23a, 25,25a, 27/29 en Ber- kendaalstraatje 1Berkendaalstraatje 3 en 5, Langebrug 6c. Pieterskerkkoorsteeg 17, Papengracht 1 en Schoolsteeg 4. Voortzetting diskussie over de bescher- menswaardigheid van de woningen rond de St. Petruskerk aan de Lammenschans weg, de Zeemanlaan en de Lorentzkade. Diskussie over een plan van aanpak voor de bescherming van monumenten Voor informatie kunt u bellen 254508. Commissie voor de Beroeps- en Be zwaarschriften Vrijdag 3 februari a.s. In kamer 222a van het stadhuis. Vanaf 14.30 uur worden er een zestal be zwaarschriften behandeld, gericht tegen af wijzingen van verzoeken om registratie als woningzoekenden. Voor informatie kunt u bellen 254168. Voor Informatie "Overige vergade ringen" zie telefoonnummers) con tactpersonen onderaan agenda's. Afsluiting kruispunt Morsviaduct-Morsweg Bij vorstvrij weer wordt a.s. maandag gestart met de (voorbereidende) werkzaamheden voor de aanleg van een riool-duiker t.h.v. het gebouwtje van de plantsoenendienst, hoek Morsweg. Aannemersbedrijf Heeremans uit Uitgeest zal daar ongeveer vijf werkbare weken mee bezig zijn. De duiker maakt een verbinding met de in middels aangesloten rioolgedeelte Morsweg en (Lage Morsweg). Na de rioleringswerk zaamheden in genoemd kruispunt, wordt het wegdek geasfalteerd en verkeerstechnisch Gedurende de werkzJamheden Is door- gaandverkeer niet mogelijk. De afdeling wegbebakening zal tijdig op de uithoeken van straten en wegen de verkeersdeelne mers door plaatsing van omleidingsborden attenderen op de werkzaamheden in het ge bied Transvaal. Verkeer komend vanaf de Morssingel rich ting Morsweg zal direkt bij de spoorwegover gang linksaf richting Haagweg worden ge leid. Eveneens geldt dit voor verkeer ko mend vanaf de Haagweg. Voorts wordt in de omgeving van Vondellaan en Plesmanlaan een aantal borden ge plaatst. Vervolg rioleringswerken tussen kruispunt Morsviaduct en Rljnzlcht- brug Als het kruispuntgedeelte is afgerond, wordt direkt begonnen met de rioolaanleg Mors weg. De aannemer werkt in deze fasering tot het bedrijf de Nie (verwarming). Daarna volgen de straten De Lareystraat-Pretoriusstraat- -Reytzstraat en de Wetstraat. In de loop van de eerste week van februari ontvangen de bewoners en bedrijven een uitvoerige brief van de afdeling voorlichting, waarin de fasering van werken per straat en straatdeel genoemd zal worden. Open dag Gulden Vlies De restauratie van het Gulden Vlies, Bree straat 125 is voltooid. Het gebouw zal ge bruikt worden voor de (openbare) vergade ringen van raadscommissies, gemeente- raadsfrakties e.d. en als huisvesting dienen voor de gemeentelijke accountantsdienst. Op zaterdag 4 februari tussen 10.00 en 16.00 uur kunnen alle belangstellenden het gebouw bezichtigen. Om 12.00 en 13.00 uur zal de restauratiear- chitekt Bob C. van Beek een korte rondlei ding verzorgen. W.W.V. en inhouding loonbelasting Per 1 januari '84 is de tariefgroepindeling voor de loon- en inkomstenbelasting gewij zigd. Dit als gevolg van de zogenaamde tweever- dleners regeling. Gevolgen voor uitkeringstrekkers W.W.V. De2e verandering kan ook konsekwenties hebben voor degenen die een uitkering inge- volg de Wet Werkeloosheids Voorziening (W.W.V.) van de Sociale Dienst ontvangen. D«2e wijziging zal voor het eerst verwerkt zijn In de uitkering die men rond 4 februa ri a^. ontvangt Vragen over de berekening? Het kan zijn dat de berekening van loonbe lasting over deze uitkering vragen oproept. Telefonisch kan in dat geval kontakt opgeno men worden met één van de medewerkers van de dienst die uw uitkering verzorgt. Die telefoonnummers zijn: 254743, 254764 en 254760. U kunt natuurlijk ook terecht tijdens het Inlichtingen spreekuur In uw wijk. Apollo- iaan 1a-Herensingel 3-Langebrug 60. Dat kan elke dag tussen 9.00 en 10.30 uur. Uitnodiging bedrijven en win keliers Zeeheldenbuurt en In dustrieterrein De Waard Donderdag 2 februari organiseert de ge meente een voorlichtingsbijeenkomst voor bedrijven en winkeliers uit de Zeehelden buurt en industrieterrein de Waard. Op deze bijeenkomst zal van de kant van de gemeente toelichting gegeven worden op de uitgangspunten van het bestemmings- en verbeteringsplan "Zeeheldenbuurt/De Waard", verloop en voorbereiding en econo mische consequenties. De bijeenkomst begint om 20.00 uur Leiden vanuit de lucht Tentoonstelling van luchtfoto'e over Lel den (periode '75-'83) In het Informatie centrum van het stadhuis. Met ingang van maandag 30 januari a.s. valt er in het informatiecentrum in de hal van het stadhuis een tentoonstelling van luchtfoto's over Leiden te bezichtigen. De Leidse foto graaf Frans Rombout heeft de stad sinds 1975 regelmatig vanuit de lucht op foto vast gelegd. De meest "verse" opnamen die in de tentoonstelling voorkomen zijn van medio '83. Graag heeft de gemeente gebruik gemaakt van het aanbod om met een keuze uit het materiaal van de fotograaf een tentoonstel ling van 22 zwart/wit vergrotingen (30x40 cm) in te richten. Getracht is om een aantal belangrijke en op vallende veranderingen of onwikkelingen in beeld te brengen door oud en nieuw te ver gelijken. Enkele thema's zijn: wegenbeloop rondom Molen de Valk/be bouwing Langegracht; - Herengracht/Zijlsingelgebied; - woningbouw Stevenshof: - nieuwbouw Universiteit e.a. De tentoonstelling is op werkdagen tijdens de openingsuren van het stadhuis vrij toe- gangelijk en zal ongeveer een maand blijven staan. Bouwplannen Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende bouwvergunningen te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8. van de Woningwet: - Anjelierenstraat, verbouwen en uitbreiden clubhuis: Pelikaanstraat hoek van der Werffstraat, bouwen kantoor- en bedrijfsruimte met 12 bovenwoningen. Verder is men voornemens de volgende bouwvergunningen volgens de normale pro cedure te verlenen - Roemer Visscherstraat 38-38a, bouw dub bele berging; - Hoge Rijndijk 94-96, verbouwen en uitbrei den bedrijfsbebouwing; - Caeciliastraat, bouw rijwielberging en gara ge aaneen. Alle bovengenoemde bouwplannen liggen vqnaf 30 januari 1984 gedurende veertien dagen ter inzage in kamer 021 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. Leiden. In die periode kan iedereen schriftelijk bezwaar tegen de bouwplannen indienen bij burge meester en wethouders van Leiden, Postbus 9100,2300 PC Leiden. Als burgemeester en wethouders ondanks de ingediende be zwaarschriften en de eventuele toelichting in de commissie ruimtelijke ordening, uiteinde lijk toch een bouwvergunning verlenen krij gen de indieners van bezwaarschriften hier van bericht. Daarbij krijgen ze ook informatie over nog openstaande beroepsmogelijkhe den. Ruimtelijke ordening Bestemmingsplannen Vree wijk, Leeuwenhoek en Schut tersveld Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland be sloten de navolgende bestemmingsplannen (gedeeltelijk) goed te keuren. Vreewijk, vastgesteld door de Raad op 30 augustus 1982; dit plan betreft het gebied, dat globaal wordt begrensd door de Witte Singel, Jan van Goyenkade, spoorbaan Lei- den-Utrecht en de Haagweg. Het is gedeel telijk goedgekeurd bij besluit van 22 novem ber 1983, nr. B 24531/1; Leeuwenhoek, vastgesteld door de Raad op 30 augustus 1982; dit plan betreft het ge bied, dat begrensd wordt door de Wasse- naarseweg, Rijnsburgerweg, het Stations plein, de Plesmanlaan en de gemeente grens met Oegstgeest. Het is gedeeltelijk goedgekeurd bij besluit van 22 november 1983, nr. B 24471/1. Schuttersveld, vastgesteld door de Raad op 30 augustus 1982; dit plan betreft het ge bied, dat begrensd wordt door de spoorlijn Leiden-Haarlem-Amsterdam, de Schutters- veldweg, de wijk Maredijk en de Haarlem mertrekvaart. Het is gedeeltelijk goedgekeurd bij besluit van 6 december 1983, nr. B 24747/1. Met ingang van 30 januari 1984 liggen gedu rende één maand de besluiten van Gedepu teerde Staten en de (gedeeltelijk) goedge keurde bestemmingsplannen voor een ieder ter inzage in kamer 241 van het Stadsbouw huis. Langegracht 72 te Leiden. Zij die ten aanzien van een of meer der bo vengenoemde bestemmingsplannen tijdig bezwaar zowel bij de Raad als bij Gedepu teerde Staten hebben ingediend, kunnen ge durende bovengenoemde termijn beroep in stellen bij de Kroon. Dezelfde bevoegdheid komt toe aan hen, die tijdig bezwaar hebben gemaakt tegen de wij zigingen, die bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn aangebracht en aan een ieder, die bezwaren heeft tegen de gedeelte lijke onthouding van goedkeuring door Ge deputeerde Staten. Eventuele beroepschriften, die duidelijk aan geven om welk bestemmingsplan het gaat, dienen te worden gericht aan H.M. de Konin gin en moeten in tweevoud worden inge diend bij de afdeling voor Geschillen van Be stuur van de Raad van State, Binnenhof 1 2513 AA 's Gravenhage. Volgende week zijn aan de beurt: Wijk 1 en 3, maandag 30 Januari Wijk 2 en '8, woensdag 1 februari Wijk 5 en 7, donderdag 2 februari Wijk 4 en 6, vrijdag 3 februari Gegadigden gezocht voor huurwoningen in de Stevens hof In vlek 5 van de Stevenshof zal nog dit jaar worden begonnen met de bouw van 260 woningen. In dit plan zullen de volgende woningtypen worden gebouwd. I. 70 eengezinswoningen 72 driekamer-bejaardenwoningen waarvan één slaapkamer op de begane grond 34 gestapelde dijkwoningen waarvan 28 vierkamer-maisonnettes en 6 twee- en drieka merwoningen Op 6 mei 1983 heeft reeds een advertentie gestaan voor inschrijving van belangstellenden voor de woningen in vlek 5. Naar aanleiding van de selectie van degenen die zich bij de eerste advertentie hadden ingeschreven, is komen vast te staan, dat er in alle woningtypen nog een aantal woningen te verdelen is. Wie komen In aanmerking? De woningen worden toegewezen aan gezinnen die een huurwoning tot 350,- pern 1 ("kale huur") van een Leidse woningbouwvereniging of de Leidse Woningstichting acw ten en aan gezinnen die een particuliere huurwoning, met verklaring van wedcrverhui^ tot 350,- kale huur per maand achterlaten, met dien verstande. d«: B< voor eengezinswoningen geldt, dat het huishouden uit minimaal 3 personen bestuj het bruto maandinkomen tenminste 2.450,- bedraagt; y voor de bejaardenwoningen geldt: dat de minimum leeftijd van de kandidaatbe voor dit woningtype bij inschrijving 55 jaar is. De verdeling van de woningen veilt D aftellende volgorde van leeftijd. De oudste kandidaten gaan dus voor! d voor gestapelde dijkwoningen geldt: dat het bruto maandinkomen tenminste 2|fj bedraagt en de bezetting van de woning passend is overeenkomstig de geldende Re IC| Woonruimteverdeling. II. 84 tweekamerflats Wie komen voor de flatwoningen in aanmerking? el 1Degene die als woningzoekende bij de Directie Woonruimteverdeling geregistreerd» De volgorde van verdeling vindt plaats op basis van de inschrijfduur als woningzot de Directie Woonruimteverdeling, met dien verstande, dat degene die hft langst g| streerd staat voorrang krijgt. (als het een particuliere verhuurder is, moet u een verklaring van deze eigenaar met dit formulier meezendei in verklaard wordt dat de woning na leegkomst weer wordt volgens de woonruimteregeling). flatwoning verdieping benedenwoning ^su bovenwoning eengezinswoning Hoeveel bedraagt de huur (zonder stook-, gas-en lichtkosten, „r(i e.d?) -peri' Staat u bij buro huis- ja'nee vesting ingeschreven zo ja, wat is uw korrespondentienummer? als woningzoekende? Staan er thuiswonende kinderen ingeschreven l»0®© bij buro huisvesting? 2013-wie? welke korrespondentienummers7 I. Welk woningtype(n) in vlek 5 van de Stevens hof genieten uw voor keur? eengezinswoningen 3 kamer-bejaardenwoningen gestapelde dijkwoningen II. tweekamerflats Invullen en In een gesloten envelop sturen aan: Directie Woonruimteverdeling, Langegracht 74, 2312 NH Lekten. Niet volledig Ingevulde formulieren kunnen niet In behandeling nomen. Insturen Is mogelijk tot en met 13 februari 1984. Indien u in aanmerking wenst te komen voor een huurwoning in vlek 5 van de Stevens u voldoet aan bovenstaande voorwaarden, vul dan onderstaand formulier volledig in e dit, tezamen met de werkgeversverklaring(en), naar de Directie Woonruimteverdelint gegracht 74, 2312 NH Leiden. De definitieve sluitingsdatum voor inschrijving is 13 februari 1984. N.B. Degenen die zich reeds voor deze vlek hebben ingeschreven hoeven niet r nieuw te reageren. Inschrijving voor een huurwoning ii Naam en voorletters Straat Postkode en woonplaats de Stevenshof (vlek 5) Samenstelling van het gezin/huishouden en geboortedata man naamgeb.datum vrouw naamgeb.datum kind m/v naamgeb.datum kind m/v naamgeb.datum Hoeveel bedraagt uw inkomen en dat van uw partner, inklusief alle vaste toeslagen? (kinderbijslag, vakan tietoeslag, gratifika- ties en winstuitkeringen buiten beschouwing ge laten) Werkgever aanvrager: Naam: Adres: Werkgever partner: Naam:—H 1 Adres: Werkgeversverklaringen dienen bij'dit formulier te worden meeg Formulieren zonder werkgeversverklarlng(en) kunnen niet In behand worden genomen, met uitzondering van degenen die niet aan he beldsproce8 deelnemen. mm mm

Leidse Courant | 1984 | | pagina 18