mededelingen gemeentebestuur intern controleur (m/v) Kostwinder Verhoevij ad sanctos VWGOLF-BMW T MERCEDES onderdelen MARTIN FIERRO F amilieberichten begrafenissen crematies lammermarkt 43 leiden 071-126618 LE1DSE COURANT VRIJDAG 20 JANUARI 1984 Rabobank Wassenaar verleent op persoonlijke wijze uiteen lopende bankdiensten aan bedrijven, particulieren en instellingen. Wij maken, als zelfstandige bank, deel uit van de landelijke Rabobank- organisatie met ruim 3.000 vestigingen. Wij zoeken een Na een liefdevolle verzorging in Huize „Driehof" overleed zacht en kalm, gesterkt door de Heilige Sacramenten der Zieken, onze lieve moeder en oma ANNA MARIA VAN DER GEEST weduwe van Adrianus Kerkvliet in de leeftijd van 84 jaar. Hazerswoude: P. A. van Schie M. C. van Schie-van Winden Haarzuilen: C. P. Kerkvliet G. W. Kerkvliet-Kok Hazerswoude: L. J. M. Kerkvliet C. J. M. Kerkvliet- van Veldhuizen Iffens (W.-Duitsland): W. P. M. Verhoef-Kerkvliet A. G. Verhoef Hazerswoude: M. C. M. van Schie-Kerkvllet J. P. X. van Schie en kleinkinderen Hazerswoude, 19 januari 1984. Correspondentie-adres: J. P. X. van Schie, Rijndijk 111, 2394 AE Hazerswoude. Moeder ligt opgebaard in het mortuarium van Huize „Driehof", Dorpsstraat 27, Hazerswoude. De H. Eucharistieviering zal worden gehouden op maandag 23 januari om 10.30 uur in de kerk van de H.H. Engelbewaarders te Hazerswoude-dorp, waar na de begrafenis zal plaatsvinden op het R.-K. kerkhof aldaar. De avondwake zal worden gehouden op zondag 22 januari om 19.30 uur in de bovengenoemde kerk. Gelegenheid tot condoleren: na de avondwake in Huize „Driehof". „Wat hield hij van het leven en wat heeft hij met wilskracht en moed gevochten om het te mogen behouden, maar het was een ongelijke strijd". Wij zijn diep bedroefd door het heengaan van onze lieve onvergetelijke man en vader GERARD KRAAKMAN op de leeftijd van 45 jaar. Zoals het was zo zal het nooit weer zijn. 'n Grote leegte laat hij achter. Aiie Kraakman-Schoo Monique Danielle Jacqueline 19 januari 1984 Tooropstraat 13, 2215 AK Voorhout. Gerard is overgebracht naar het mortuarium van Huize „Agnes", Herenstraat 45 te Voorhout. Voor zijn intentie is er op zondag 22 januari 1984 om 19.00 uur een Eucharistieviering in de Bartholo- meuskerk te Voorhout, waarna er gelegenheid is tot condoleren. De plechtige gezongen Uitvaartmis zal worden op gedragen op maandag 23 januari 1984 om 10.00 uur in voornoemde kerk, waarna we hem zullen be geleiden naar zijn laatste rustplaats in het familie graf op de R.-K. begraafplaats te Voorhout. Liever geen bezoek aan huis. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioenverzekering. Inlichtingen over aard en inhoud van deze functie kunt u krijgen bij de heer AJ.Th. Dubbeld, directeur, telefoon 01751 19303. graag kennis met kandidaten in de leeftijd van 25 tot 30 jaar, die een HBO opleiding hebben genoten als HEAO of SPD-I, zo mogelijk aangevuld met SPD II. De intern controleur moet zowel aandacht kunnen schenken aan de grote lijn als aan de details in de uitvoering. Vanzelfsprekend dient hij of zij goede contacten te kunnen onderhouden met de medewerkers binnen de bank en tactisch te kunnen optreden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De intern controleur ressorteert recht streeks onder de directie van de bank. Hij of zij controleert het tijdig en juist vastleggen van financiële gegevens m.b.L het bedrijfsgebeuren. De wijze van controle zal geschieden volgens de nu in de organisatie geadviseerde controle methoden (cosid). De intern controleur draagt tevens zorg voor de bewaking van administratieve procedures tegen de achtergrond van efficiëncy-normen. Hij of zij ontwikkelt waar nodig voorstellen voor verbetering op dit gebied. Voor deze veelzijdige functie maken wij Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directeur van de Rabobank, Postbus 85, 2240 AB Wassenaar. Met verslagenheid geven wij kennis van het overlij den van onze medewerker en collega GERARD KRAAKMAN Zijn volledige inzet voor het bedrijf en zijn sympa thieke omgang met een ieder zal altijd in onze her innering blijven. Mogen zijn vrouw en kinderen de kracht ontvangen dit zware verlies te dragen. Directie en medewerkers P. A. Hoek Zn. B.V. Ook MERCEDES L 207 bestelwagen onderdelen Be 30 tot 40% voordeliger dan de officiële dealerprijs! sic Entree vrij. Alle consumpties 1.50. Tevens verloting met mooie prijzen. Correcte kleding verplicht. NIEUW ARGENTIJNS SFEER-RESTAURANT met kwaliteitskeuken Wij feliciteren: Mirjam en Oswaldo, Bracone, Michael. Gabriel en Jos van Einderen. Jullie vrienden IJSBAAN LEIDEN Dagelijks recreatieschaatsen v.a. 3.- Informatie: 071-769344 m£\. Kortingscoupon/ 1.-geldig t/m 15-3-1984. 's avonds en in het weekend (m.u.v. za. avond). LANGE SCHEISTRAAT 5B - LEIDEN - TEL 134959, b.g.g. 070-962203 Geopend: dinsdag t/m vrijdag v. 11.00 lot 24.00 uur. Zaterdag an zondag v. 14.00 tot 24.00) ARGENTIJNS GRILLRESTAURANT Breestraat 26, Leiden, Tel. 071-140020. Tel. 01803-8333-8344 Nieuwerkerk a/d Lrd (langs de autobaan Rotterdam-Utrecht) Hoofdweg Zumi ^ot Kti* tts De gemeente organiseert op woensdag 25 januari a.s. een informatieavond over de re constructie van het gedeelte tussen de Wa tertoren en de Leiderdorpse brug. De avond wordt gehouden In het Klub- huls Matllo, Zaanstraat 126 en begint om 20.00 uur. De direktomwonenden hebben inmiddels een uitnodiging voor de avond in de bus ge had. Andere belangstellenden die geen uit nodiging hebben ontvangen zijn eveneens welkom op de avond. 3. Caeciliastraat, rijksmuseum (R wendienst). Verleende vergunningen 4. Zoeterwoudseweg 29, bouwn handel (Firma Fontein); 5. Telderskade/Rooseveltstraat, houtbewerking (Firma Bouter); 6. Smaragdlaan/hoek Gandhistra Ie snackbar (R. Favier). Inzage van stukken De onder 1 t/m 6 gonuornüt» on gunningen en verleende vergum gen ter inzage: a. gedurende de gehele beharn mijn in kamer 012 van het sip huis, Langegracht 72, elke weif 8.30 tot 12.30 uur en van 14.$® 16.30 uur; b. tot 4 februari 1984 voor de zakf® en tot 20 februari 1984 voor dl® t/m 6 in het Informatiecentrum vpi rectie Voorlichting in de hal vanrg huis elke werkdag van 8.30 uurp uur en op donderdagavond van!;.::: tot 21.00 uur. Bezwaren - beroep bij de Krj^ Gemotiveerde bezwaren tegen de t/m 3 genoemde ontwerp-vergunnif-y nen tot 4 februari 1984 schriftelijk; meester en wethouders worden i; door: - de aanvra(a)g(st)er van de vergif - iedereen die tijdig een bezwaarsc_ ingediend n.a.v. het verzoek off" ning - iedereen die kan aantonen dat hfL. toe redelijkerwijs niet in staat is Tegen het verlenen van de ondT genoemde vergunningen kan tot 2 1984 beroep bij de Kroon worden door: de aanvra(a)g(st)er van de vergif - de betrokken adviseurs - iedereen die schriftelijk en ml bezwaren heeft ingediend tegel zoek en/of ontwerp-vergunning - iedereen die aantoont dat hij/zij r wijs niet in staat is geweest schiE mondeling bezwaren in te dier,€ het verzoek en/of ontwerp-vergi^ De vergunningen worden na afkx- beroepstermijn van kracht tenzij datum beroep is ingesteld en m* sing van artikel 60a van de Wet of. van State een verzoek wordt gis schorsing van de beschikking dan - treffen van een voorlopige voorzie^ Het beroepschrift moet worden giO! Hare Majesteit de Koningin en we; zonden aan de Raad van Statej. voor de geschillen van bestuur, Bir 2513 AA 's Gravenhage. a Het verzoek tot schorsing of een \e voorziening moet worden gerief^, voorzitter van de afdeling voor de van bestuur van de Raad van Stal3' gunning wordt niet van kracht voort"j verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen betreffen) genoemde hinderwetzaken kunt u i den tot de Directie Milieu, Stadsbi kamer 012, tel. 254436. Oude Rijn 33, wijzigen achtergevel wo- Oude Singel 156, verbouwen woning; Nieuwe Rijn 43, vergroten dakkapel op achterdakschild; Hoge Morsweg 85, bouw berging ter plaat se van te slopen berging; Schutterstraat 16, verbouwen woning; Gerrit Doustraat 19, verbouwen en uitbrei den woning; Nieuwstraat 3-5, wijzigen gevels winkel; Pasteurstraat 2e, verbouwen bovenwo- Brigantijnwal 9, bouwen carport; Hommeiveld 26. verbouwen en uitbreiden woonkamer en kelder; Maredijk 147, plaatsen dakkapel in voor geveldakschild; Marislaari 27, verbouwen woning; Langegracht 3-5, verbeteren fundering trappehuizen; Rijn- en Schiekade 78, wijzigen kap en in delen zolderverdieping; lerrein aan Plesmanlaan en Pesthuislaan, wijzigen bouwdeel D. bouwlaag VOa nieuwbouw AZL, waarvoor reeds eerder vergunning is verleend; Flevoweg 2, verbouwen gedeelte bedrijfs hal; Anna Bijnskade 21, plaatsen ertafschei- ding; Christina Arentsstraat 7, plaatsen poort- deur als erfafscheiding; Helena Verburgstraat 3, plaatsen erfaf scheiding; Struikheide 11, plaatsen erfafscheiding; Herengracht 12, verbouwen beganegrond en achterhuis; Haarlemmerstraat 259, verbouwen winkel. Normale procedure: Camilo Torresplein 15, plaatsen dakkapel in achtergeveldakschild; Haagweg 55, wijzigen zijgevel woning; Haarlemmerstraat 65. wijzigen voorgevel winkel; Evertsenstraat 32. plaatsen volière; Waard 7, wijzigen plan tot bouw opslag plaats en kantoor waarvoor reeds eerder vergunning is verleend; Vlietweg 74, verbouwen voormalige boer derij; Haarlemmerstraat 63, verbouwen winkel pand; Melchior Treublaan 12, inwendig verbou wen woning. Alle bovengenoemde bouwplannen liggen vanaf 23 januari 1984 gedurende veertien dagen ter inzage in kamer 021 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, Leiden. In die periode kan iedereen schriftelijk bezwaar tegen de bouwplannen indienen bij burge meester en wethouders van Leiden, Postbus 9100,2300 PC Leiden. Als burgemeester en wethouders ondanks de ingediende be zwaarschriften en de eventuele toelichting in de commissie ruimtelijke ordening, uiteinde lijk toch een bouwvergunning verlenen krij gen de indieners van bezwaarschriften hier van bericht. Daarbij krijgen ze ook informatie over nog openstaande beroepsmogelijkhe den. 1. Stadsvernieuwing 2. Woningzoekenden, die een woning van een woningbouwvereniging achterlaten met een kale huur van max. 350,- per maand. 3. Zij, die geregistreerd staan bij Bureau Huisvesting of volgens de huidige woon- ruimteregeling geregistreerd kunnen wor den en voldoen aan de bezettingsnorm. Waar aanmelden? Aanmeldingen schriftelijk bij Directie Woon ruimteverdeling voor 3 februari a.s., waarna u bericht ontvangt van de Directie Woon ruimteverdeling of u bij de kandidaten/geïn teresseerden behoort of op grond van bo vengenoemde voorwaarden afvalt. De kan didaten/geïnteresseerden ontvangen tevens een uitnodiging voor een voorlichtings avond. De woningen komen in beheer en exploitatie bij de Woningbouwvereniging "De Goede Woning". Aanvullende subsidie Stichting Onderwijs- winkel Leiden-Noord. Afrekening bijdrage exploitatietekort be graafplaats Rhijnhof over 1982 Vergoeding kosten psychologische hulp verlening en kosten medicus en audioloog toelatingscommissie. Kosten bestrijding Oosterse kakkerlakken In 31 percelen aan de Haarlemmerweg. Nadere mededelingen omtrent de uitke ring uit het Gemeentefonds over 1983 en 1984 Commissie- vergaderingen Commissie voor Algemene en Bestuurlij ke Aangelegenheden Maandag 23 |anuarl a.s. om 19.30 uur- 20.30 uur In de raadzaal van het atadhuls. Agenda: Aanschaf brandweermateriaal Verordening inlichting bevolkingsregister Nieuwbouw politie Jaarverslag politie 1983 Discussienota "De Gemeenteraad en de Politie" Commissie voor Volkshuisvesting Woensdag 25 Januari a.s. om 20.00 uur In da raadzaal van hst stadhuis. Vanaf 20.30 uur vindt de Hoorzitting Bij zondere ontheffing van het sluitingsuur van cafés plsats. Agenda: Vaststelling bestemmingsplan Diamant plein Garantie voor tijdige betaling van rente en aflossing van een geldlening groot 1.550.000.- aan de w.b.v. "Ons Doel" Garantie voor tijdige betaling van rente en aflossing van een geldlening groot 6.800 000.- aan de w.b.v. "De Goede Woning" Renovatie van 121 woningen, na renova tie 116 woningen, complex 2 Parkstraat e.o. w.b.v. "De Eendracht" RV 369/83 Renovatie van 57 woningen in complex 5 Storm Buysingstraat e.o. w.b.v. "De Tuin- stadwijk" RV 377/83 Instelling fonds egalisatie inkomsten Di rectie Volkshuisvesting Verkoop grond nabij Groenesteeg Verkoop grond gelegen nabij de Dijkhof- laan Verkoop bedrijfsunit Stadspolderweg Uitgifte in erfpacht bedrijfspand Gerrit Doustraat 2 Uitgifte erfpacht perceel Koddesteeg 22 Grondruil nabij Oude Vest 71 Aankoop Middelstegracht 5-7 (schoolge bouw) Aankoop pand Clarensteeg 29 Verkoop Schagensteeg 21 Verkoop Caeciliacomplex RV 379/83 Nieuwbouw- en renovatieprogramma 1984 Rioleringssubsidieregeling en regeling particuliere woningverbetering Nieuwe normen renovatieregeling Renovatie 243 woningen complex 9 w.b.v. "Ons Belang" Flatgebouw Ravenhorst Bovenstaande commissievergade ringen zijn openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agen dapunten kan daarvoor terecht aan de Informatiebalie In de hal van het stadhuis. Of bel even: 254103. fjicuué INCA HG PLASTIC NAAM-EN NUMMER BORDEN in alle maten en kleuren. H. Janse Leiden B.V. Haarlemmerstraat 123, Leiden - tel. 121808 's Maandags gesloten. vjfflX Overige vergaderingen Herdruk Leids Bruggenboek op komst Op 19 december j.l. verscheen het Bruggen boek Leiden, uitgegeven op initiatief van de gemeente. Het is een fraai uitgevoerd en overzichtelijk boekwerk, waarin alle be staande bruggen (en een aantal tunnels en viadukten) staan afgebeeld en beschreven. Het boek is bij velen zeer in de smaak geval- Projectgroep Ontwerp-bestemmlngsplan Statlonsbuurt Dinsdag 24 januari a.a. om 20.00 uur In het schoolgebouw aan de Rijnsburger- singel 55. Agenda: Inventarisatie bestemmingen en voor schriften Horeca Voor informatie kunt u bellen 254490 Commissie voor de Beroep- en Bezwaar schriften Woensdag 25 januari a.a. In de koffieka mer van het stadhuis. Agenda: 14.30 uur: Bezwaarschrift van de heer Dikken tegen een verleende bouwvergunning voor een buurtwinkel en horecaruimte langs de Zwartemeeriaan; e 15.00 uur: Bezwaarschrift van mevrouw van de Berg-Ziekman namens omwonenden tegen een ver leende bouwvergunning voor perceel Zoeterwoudseweg 29; 15.30 uur: Bezwaarschrift van de coöpe ratieve vereniging 'De Klos' te gen weigering werkproject voor subsidiëring uit het pro vinciale werkgelegenheids- fonds voor te dragen; 16.15 uur: Bezwaarschrift van Stichting Interkruis Leiden tegen een besluit te korten op het subsi diebedrag 1979 ten behoeve van de Stichting. Vrijdag 27 januari a.a. In de koffiekamer van het atadhuls Vanaf 14.30 uur wordt een zestal bezwaar schriften behandeld, waarvan er vier betrek king hebben op een afwijzing voor een pre miekoopwoning in vlek 7a in de Stevenhof- polder. Een bezwaarschrift is gericht tegen aanzegging tot ontruiming en een bezwaar schrift is gericht tegen een weigering voor een woonvergunning. Voor informatie kunt u bellen 254167. 'Openstelling nieuwbouw Gemeentelijke Sociale Dienst Gedurende deze maand wordt de nieuw bouw van de Gemeentelijke Sociale Dienst aan de Langebrug geleidelijk in gebruik ge nomen. Maandag 23 januari a.s. om 9.00 uur zal de openstelling van de nieuwbouw voor cliënten en bezoekers plaatsvinden. Dit betekent, dat de ingang voor cliënten uit het distnet centrum Langebrug 60 wordt. (Vlak naast de "oude" ingang). Voor cliënten in Zuid-West en Noord blijven de dependances van de Gemeentelijke Sociale Dienst aan de Apollolaan respectievelijk de Herensingel gehandhaafd. De spreekuren blijven onver anderd van 9.00 tot 10.30 uur. „KLEINTJES"! Herdruk De bescheiden eerste oplage was in rekord- tijd uitverkocht. De belangstelling voor het boek blijft onverminderd voortduren. Daar om onderzoeken wij de mogelijkheid van een herdruk met 'n flinke oplage. De stuks prijs zal naar verwachting 30,- bedra gen. De herdruk zal vermoedelijk omstreeks april '84 verschijnen. Wij willen u in de gele genheid stellen om, indien u daar prijs op stelt. één of meer exemplaren te bettellen. Intekenlijst en exemplaren ter Inzage Belangstellenden kunnen het Bruggenboek inzien aan één van de informatiebalies van stadhuis (Breestraat) of Stadsbouwhuis (Langegracht 72). Sinds maandag 16 Ja nuari liggen daar ook intekenlijsten om u als belangstellende op te geven. Nieuwbouw Doelenterrein Op het Doelenterrein, in het hartje van Lei den, worden momenteel 58 woningen ge bouwd. Twee jaar geleden is ook al een op roep voor kandidaten geplaatst, maar door de (te) lange voorbereiding zijn er vele kan didaten elders aan passende woonruimte geholpen. Momenteel zijn er nog enkele 4/5- kamer eengezinswoningen en 3-kamerflats beschikbaar. De voorlopige huur is vastge steld op: - voor eengezinswoningen 490,-// 525,- per maand; - voor 3-kamerflats 365,-// 425,- per maand. Daarbij komen nog de servicekosten, glas verzekering, etc. De stookkosten, waarbij iedere woning een eigen CV-ketel heeft, zijn voor eigen reke ning; dus niet in de huur opgenomen. De woningen zullen worden opgeleverd voor bewoning van juli 1984 tot december 1984, afhankelijk van de bouwstroom en weersom standigheden. 071-122244 VAKANTIEVERBL. BUITENLAND CRUFTS Europa's grootste hondenshow te Londen. 4- daagse busreis. I. o.. vertrek 9-2-'84, 225.- p.p. Int. V.O.S. Tours. 03450-18088. MEDOC. Frankrijk, 25 km van Atl. Oceaan: Ruime camping plaatsen op Nederlandse boer derij. Tevens te huur: enkele eenvoudige vakantiehuisjes rond karpervijver. Redelijke ta rieven. Reduktie in voor- en na- seizoen. Tel. 010-203317. ROSAS A.ZEE, 10 dg., bus app. p.p. 235,- (Paas), Llorel 10 dgn hotel bus vol p. p.p. 299,-. (Krokus). C.B.S. Auto- en Busreizen 04704-3535/3585. Grofvuilop- haaldienst Volgende week zijn een de beurt: Wijk 25 en 27 Maandag 23 januari Wijk 24,28 en 32 Woensdag 25 januari Wijk 33 Donderdag 26 januari Wijk 30 en 37 Vrijdag 27 januari DIEREN EN PLANTEN CRUFTS Europa's grootste hondenshow te Londen, 4- daagse busreis, I. o, vertrek 9-2-'84, 225.- p.p. Int. V.O.S. Tours. 03450-18088. Particulier b a. grijze ROOD STAARTPAPEGAAI, pr.n.o.t.k., grote beo kooi 300.-, kana ries v.a. 10 -, dwergpapegaai 25.-. Tropische vogels ƒ10.- per stel. Parkieten 10.-. Te vens inkoop en inruil van pape gaaien voor de kweek. Tel. 070- 935015. Gok 's avonds en weekend. Commissie voor Financiën Commissie voor Onderwijs, Samenle vingsopbouw en Emancipatie Donderdag 26 |anuari a.s. om 19.30 uur In de raadzaal van het stadhuis. Agenda: Accommodatie club- en buurthuiswerk in de binnenstad: e Renovatie pand Apothekersdijk 33 Aankoop en aanpassing pand Middelste gracht 5-7 Aanpassing deel pand Langegracht 65 Bouwplannen Hinderwet Ontwerp-vergunnlngen Burgemeester en wethouders zijn van plan voor-de volgende inrichtingen vergunning te verlenen: 1Hoge Rijndijk 265, vertspuitinrichting (Fir ma Cabri); 2. Flevoweg 43. elektrotechnisch bureau (De Jong en ZN); Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende bouwvergunningen te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Woningwet: Alpenroos 7, plaatsen berging; Clarensteeg 34-34a, inwendig vertxxiwen beneden- en bovenwoning; Hansenstraat 12a, plaatsen berging en trap in achtertuin; Voor Informatie "Overige vergaderingen" zie telefoonnummers) contactpersonen onderaan agenda's. Commissie voor Financiën Donderdag 26 januari a.s. na afloop van de gezamenlijke commissievergadering met de commissie O.S.E. In de raadzaal van het stadhuis. In deze vergadering zul len vooratellen worden besproken welke onlangs In diverse vergaderingen van an dere commissies aan de orde zijn ge weest en waarvan nu In hoofdzaak de fi nanciële aspecten zullen worden bezien. En verder: Nota Omroep Rijnland II van de Werk groep Omroep Leiden e.o. BROMFIETSEN EN RIJWIELEN Tientallen guldens voordeligerl oma fiets 5 kleuren, garantie en gratis servicebeurt Diversen Voor de eengezinswoningen: gezionnen met kinderen; voor de 3-kamerwoningen; 2 per soonhuishoudens, die voldoen aan de vol gende voorwaarden: Polanen, Haarlemmerstr. 201, 5 Meiplein 128. Morsweg 174. Te koop gevr. gebr. bromfietsen zoals Honda, Kreidler. Zun- dapp. Puch Maxi. enz. Moeten i.pr.st. verkeren. Bert v.d. Mey. Middelweg 30, Leiden centrum. Informatieavond reconstruc tie Utrechtse Jaagpad

Leidse Courant | 1984 | | pagina 6