genoordgezien Roeping om kok te worden minder sterk dan toneeldrift Ceidoe Sou/tont KTA mag geen Franse tv meer uitzenden °r IDIO/TELEVISIE VRIJDAG 13 JANUARI 1984 PAGINA 17 irry Vermeegen »pt met Voetbal '80 z'/ïIERSUM Voetbalminnend Neder- «'ez®al het in 1984 moeten stellen zonder de qusiaste klanken van Harry Vermeegen. r/yejmmentator van VARA's sportprogram- dfoetbal '80 heeft besloten met ingang Is ojfieden niet langer aan het programma e bote werken. 'eft, j niekak is onenigheid met de rest van de re- Hef e van het programma over de aanpak. scconflict heeft niets te maken met de id he stijl van commentaar leveren waar i, ^ejeegen patent op had. Het ging zuiver Isaée inhoud van Voetbal '80, zo heeft de ïl, desgevraagd meegedeeld. De mede- te /fing van Harry Vermeegen aan Pisa uïntgewoon door. 'fige— AMSTERDAM Kabel Televisie Amsterdam (KTA) moet op straffe van een dwangsom van vijfduizend gulden per overtreding stoppen met het doorgeven van de programma's van de Fran stalige zender TV-5, die van een satelliet worden opgevangen. TV-5 was sinds 2 januari op de Am sterdamse kabel te ontvangen. In zijn vonnis in het kort geding, dat de auteurs rechtenorganisatie BUMA tegen KTA had aange spannen, heeft de president van de rechtbank in Amsterdam, mr. B.J. Asscher, bepaald dat de hoofdstedelijke kabelexploitant met deze uitzen dingen inbreuk maakt op het auteursrecht. KTA had de BUMA geen toestemming gevraagd voor de uitzendingen en ook geen auteursrechten be taald over de muziek bij het programma. OMROEPMUSICI BLIJVEN EXPERIMENTEREN HILVERSUM In het voorjaar van 1983 be sloot het bestuur van de NOS in beginsel tot de inrichting van een „Muziekcentrum in en voor de Omroep" met als voornaamste doel een ver ruiming van het muziekaanbod vanuit het po tentieel van vijf omroeporkesten (Radio Filhar monisch. Orkest, Radio Kamer Orkest, Omroep Orkest, Promenade Orkest en Metropole Or kest) en het Groot Omroep Koor (en de diverse formaties daaruit) en een actievere deelname aan het openbare muziekleven in Nederland. Met een dergelijk muziekcentrum wordt beoogd het voldoen aan de belangrijkste pro grammatische wensen van de omroepen, ver breding en vernieuwing van het muziekaan bod, vernieuwing van het repertoire, verrui ming van de taken van koor en orkesten, o.a. via educatieve activiteiten, begeleiding van opera, ballet en koren en de vorming van klei nere ensembles uit koor en orkesten. Primair staat het NOS-muziekapparaat ter be schikking van de omroepen. Om een zo breed mogelijk (repertoire) aanbod te kunnen realise ren is een flexibiliteit in bezetting van de en sembles een eerste vereiste. Daarom wordt ge werkt aan de vorming van een barok-ensemble uit het Radio Kamer Orkest (reeds gereali seerd). een blazersensemble, een strijkorkest, een blazersgroep ten behoeve van ondersteu ning van massazang, een „vocal group" lichte muziek en kleine repertoire-gebonden ensem bles vanaf trio tot en met nonet. Alvorens een definitief besluit tot de oprichting van een muziekcentrum te nemen, heeft het bestuur van de NOS besloten de resultaten van een aantal experimenten in die richting af te wachten. Enkele proefprojecten (Workshop Metropole Orkest, experimenten met ensemble- vorming) hebben reeds plaatsgevonden, andere staan al geprogrammeerd. irn3>i 'f"WERSUM Het werd 'ndelijk de kantine van de V-studio, elke donderdag lomein van in ieder geval Ik Molenberg. Die dag van veek altijd present voor de lentatie van het recept de week, een vast en ge- j onderwerp in het popu- iet Echt iets om in te edes) bezigheden die steeds 0jt uit de hand dreigen te "n, want Molenbergs re- n hebben inmiddels faam verworven, [rom al blijft toneel imer één voor hem nu de schijnwerpers gezet ^.^tlolenbergs artistieke pres- Menr i in de keuken, waarover kenfven soePel praat als over rollen op het toneel. De tijden losjes over elkaar, jet jts afgewisseld door zijn ka- in ejeristieke gebaar een hand onier het linkeroor te bren- ?ef 1 babbelt hij over de pure jat jpanning van het kokke- erbfn' waarover hij samen de actrice Ina van Faas eens een pikant boek ef. •erstoorbaar kan hij over er eten praten. Telefoon- worden geroutineerd af- limpeld, maar een uitzon- ping wordt gemaakt voor vry Tefsen wanneer deze k Molenberg met een om ring overvalt. Ook zijn ra- iaat Dick Passchier weet het cordon te doorbre- en vraagt gekscherend of lenberg weer bezig is met van zijn intieme inter 's. „Over smaak valt niet wisten", is het uitgangs- It van deze kok die zich een NCRV-kantine Kpt als een charmant =er die er een hekel aan •ft om zijn gasten op een ogje te laten zitten. Na de lame van het „Twaalfuur- ma/ volgt zelfs een complete nc/saltiid in de kantine, door clenberg omschreven als de it est sfeervolle van alle stu- HENK MOLENBERG LEGTZUN WEZEN IN TWAALFUURTJES Henk Molenberg: „Ik kom uit een groot gezin. Dus moest je je moeder helpen met koken". dio-kantines. „Je ziet hier niet voor niets zoveel mensen van andere omroepen eten". Boerekool Henk Molenberg draagt alle ingrediënten aan om zijn pu bliek iets te laten proeven van zijn bevindingen achter het fornuis. Hij lust eigenlijk al les, behalve dan dat ene oer- hollandse gerecht dat boere kool heet. „Ja eerlijk hoor, ik vind dat achterlijk van mezelf en ik maak het heus wel eens klaar voor mijn gasten, maar boerekool blijft voor mij iets dat ik maar moeilijk door de strot kan krijgen. Het zal de substantie wel zijn die me te genstaat". „Er gaat niets boven een dag lekker koken. Een dag voor een première van een toneel stuk bijvoorbeeld waarin ik een grote rol heb. Dan krijg ik de zenuwen. Wat is er dan beter dan een hele dag in de keuken te staan. Ben ik even lekker die teksten kwijt die anders maar door mijn hoofd malen. De een gaat op zo'n moment figuurzagen, de an der gaat koken. Een ontspan nende, inspannende hobby. Daarom vergeet ie op zo'n ogenblik ook alles om je heen". Henk Molenberg, in Neder land een geliefd toneelspeler die zijn populariteit niet in de laatste plaats heeft vergroot dankzij zijn televisieseries. Maar het is, zeker de laatste jaren, niet alleen de acteur die zijn plaatsje onder de schijn werpers opeist. Als bereider van maaltijden en samenstel ler van recepten valt hij enorm in de smaak bij zijn publiek. Of hij nu op de plan ken staat of in de keuken, Henk Molenberg vergast zijn publiek altijd op een uitste kende maaltijd. Zijn „Twaalfuurtje" een boek werkje waarin honderd van zijn radiorecepten zijn gebun deld, vindt moeiteloos de weg naar een hongerig publiek. Zijn wekelijks optreden in het radioprogramma met dezelfde naam wordt elke week beluis terd door anderhalf milioen Nederlanders. Wekelijks wordt hij belaagd door kran ten en tijdschriften: of hij niet elke week een smakelijk stukkie kan schrijven over een van zijn zelf verzonnen gerechten. Dit land is vervuld van geruchten over zijn ge rechten, zo lijkt het wel. Henk Molenberg wijst ze vriendelijk maar direct van de hand, zoals hij in principe afwijzend staat tegenover alle aanbiedingen die hem berei ken om iets te presenteren op culinair gebied. Hij zou bijna met gemak een dagtaak kun nen vullen met „zijn uit de hand gelopen hobby" zoals koken voor hem is geworden. Die verleiding wordt weer staan. „Toneel en televisie werk blijven prevaleren. Dat blijft voor mij het belangrijk ste werk en dat wil ik zo hou den", wordt met nadruk uit gesproken. Daarom buit hij zijn culinaire gaven niet uit maar gebruikt ze met mate. Smakelijk Goed, toneelwerk blijft num mer één, wat niet wegneemt dat Molenberg graag en sma kelijk kan babbelen over ko ken. De overeenkomsten met zijn vak als acteur ziet hij wel zitten. Het gaat er per slot van rekening om het publiek een smakelijke schotel voor te zet ten. En laat hij zich na een paar uurtjes ontvallen: „Als je het goed bekijkt, dan is koken gewoon cultuur". De eerste kennismaking met die cultuuruiting werd hem feitelijk met de paplepel inge goten. „Ik kom uit een heel groot gezin", vertelt hij vlot. „Tien kinderen. Mijn moeder was altijd een uitstekende kokkin. In een groot gezin word je snel geleerd om een handje mee te helpen. En wii vonden het eigenlijk allemaal erg leuk om in die keuken te staan. Ik herinner me nog hoe met verjaardagen extra werd uitgepakt. Dan hielpen we met z'n allen mee om taartjes te maken en te versieren. Ja, en wat je met een groot gezin vaak. ziet gebeuren, iedereen neemt altijd iedereen mee. We hadden dus veel aanloop. Dus veel in de keuken staan. Mijn moeder vond het echt heerlijk om in de keuken be zig te zijn en ik denk dat al mijn broers en zussen dat van haar hebben overgenomen. Bovendien als moeder een keer ziek was dan moesten al die magen wel gevuld wor den. Dus, ook de rest moest kunnen koken". Maar de roeping om kok te worden bleek minder sterk dan het werk op de planken. Het theaterwerk riep. En Mo* lenberg werd een gevierd ac teur. Het lot van toneelspeler in Nederland is dat ja je „te pletter reist". Je komt in alle uithoeken. De ene avond speel je in Winschoten, de volgende avond in Maastricht, en dan weer in Meppel. Nou ja, het voordeel is in elk geval dat je op den duur wel weet waar de goede restaurantjes zitten. En als je met een gezel schap ergens naar toe reist, dan wordt er in de bus ner gens zoveel over gepraat als over eten. Op een gegeven moment krijg je daar honger van. ED VAN TELLINGEN KROOST Speciaal voor jeugdigen vormde zich bij KRO-radio een redactie „Kroost", ge leid door Henriëtte Theu- nissen. Die treedt elke zon dagochtend in de ether op Hilversum 2 van half tien tot tien uur. Dat „Kroost" heeft een nieuw programma uitgedacht, dat door jeugdi gen zelf gemaakt kan wor den. Iedereen kent wel fi guren met wie het interes sant zou zijn om mee te pra ten. vroeger kozen de pro grammamakers zelf zo'n boeiende figuur. Dan moest je als luisteraar maar af wachten wat er uit kwam. Nu mogen de luisteraars zelf op zo iemand af. Naar mensen toe met een rare hobby of met een apart be roep of iemand van naam. „Kroost" wacht nu op brie ven op het adres postbus 9000 1201 DH Hilversum. Eigen stukjes uit de school krant mogen ook opgezon den worden. Van wie de brieven worden voorgele zen krijgen iets leuks ge stuurd. Kom je zelf in de uitzending, krijg je daar een bandje van mee. Kun je thuis nog eens terug luiste ren. ANNETTE Annette van Trigt en Al fred Lagarde gaan met „Countdown" van de VOO deze maand een nieuwe kant op. Er komt meer be langstelling voor beton, waartoe zijn te rekenen hardrock, heavy metal en headbangersmuziek. Annet te zit hier duidelijk achter, maar zegt Alfred: „Beton- muziek mag wel weer eens wat aandacht hebben. Voor al in een programma als dat van ons. Beton leent zich namelijk uitstekend om live uitgestort te worden en waar kan dat beter dan in Countdown Café?" Annette valt hem hierin bij.» Deze maand kan dit twee uur lang op vrijdagavond van 22.00 tot 24.00 uur op 3 de nodige heisa geven, met o.a. in het laatste half uur een kompleet konsert Als vast onderdeel „Debuut van de week" met op band muziek van een band, die nog geen platenmaatschappij bereid heeft gevonden. MIEKE Kregen we een briefje van montere Mieke met daarbij een foto van haar lachende koppie. Zij heeft op single twee liedjes uitgebracht, maar op dat briefje staat het vignet getekend van het bolhoedje van Pierre Kart- ner, alias Vader Abraham. Die zit niet alleen achter de teksten, maar waar hij ei gen krachten niet toerei kend achtte, haalde hij op zijn beurt André Hazes er bij. Barstensvol gevoel die singleliedjes blijkt bij beluis tering. Kun je nagaan, het ene gaat over „Een echte moeder" en de andere over hoe het leven zonder liefde ook zonder hoop zit. ark >p dngelsman Royce Ryton, tvchrijver van 'n Moord- t vi is een bekende produ ce ka van dolle komedies. Dit voo, heeft de Nederlandse fan ers nog nooit gezien. An- en Wilson (van „De fabriek") Jen ide voor de regie en Rene wéooren en Gerard Cox be- e veten het. liteis uiteraard een simpel iite\al. Er zijn mensen, die idei ergens binnen kunnen va\n, zonder dat ze iets om- ggein. Dat is natuurlijk verve- g amaar er zijn ook mannen, letteen vrouw kunnen ont beren, zonder dat zij daaraan berijden, 'n Moordstuk dus eep.a. Joop Doderer en Ge- yveCox. C uur Nederland 2. ?nd t. i ng&aak Stephen °>on H n di IKON-zendtijd wordt een M*dese documentaire, geti- Choose life" uitgezon- waarin een zwaar gehan- jongentje de hoofdfi- 1s: Stephen Dawson, afgelopen jaar hebben Canada diverse proces- tgespeeld over het al dan leven houden van Step- awsonVoor de ouders hierdoor een smartelijk na in stand gehouden, zij net met veel moeite teen waren gekomen, ind diende plotseling als teen voor de moraal, uur Nederland 2. jres in a tiscape ^Sfegisseur Joseph Losey f de TROS zijn in 1971 \ardigde „Figures in a Icape" uit, het verhaal van ontsnapte gevangenen, sn enerverende tocht van m voor de boeg hebben e vrijheid te bereiken, ertigjarige MacConnachle ert Shaw) Is een geboren Om te ontsnappen heeft I n gevangenisbewaker ge- Zijn onvrijwillige metge- ell (Malcolm McDowell) e twintig en in alles zijn ooi. De geboeide man- ijn volkomen op elkaar wezen. Als ze zich ten- van hun boeien kunnen en, besluiten ze toch bij te blijven, uur Nederland 2. Nederland NEDERLAND 1 AVRO 16.00 Dag huis, dag tuin, dag opbergschuur. Peuterpro gramma. 16.15 Wordt vervolgd, magazi ne over strips en tekenfilms. 16.50 Alleen als ik lach (Only when I laugh). Engelse ko mische serie. Met Peter Bowles, James Bolam e.a. Afl.: Een bed met uitzicht. FEDUCO-TELEAC 18.25 Taal, tekens en regels (10). 18.40 Fobieën (2). KRO 18.55 Belfy en Lillibit. Afl. 21: Aankomst bij de zee. 19.15 Tom en Jerry, tekenfilm. 19.20 Q en Q. Deel 9: Interes sante hobby's. NOS 20.00 Journaal. KRO 20.28 De een-twee-drie-show. Spelshow gepresenteerd door Rudi Carrell. 21.45 Brandpunt, actualiteiten. 22.30 De ver van mijn bed show. Programma over Derde Wereld-zaken. NOS 23.25 Journaal. Robert Shaw speelt Mac Con- nachie in „Figures in a lands cape". Ned. II om 23.25 uur. 23.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 23.35-00.20 Studio sport: sa menvatting EK Kunstrijden. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort voor Span jaarden. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. TROS 19.12 De eerste de beste, bij zondere records en vreemdsoortige prestaties. 19.55 Kieskeurig, consumen tenrubriek. 20.20 'n Moordstuk, klucht van Royce Ryton in een Ne derlandse bewerking van Rene van Vooren en Gerard Cox. Met: Gerard Cox, Dia na Dobbelman, Joop Dode rer e.a. Regie: Andrew Wil son. (Zie toelichting). 21.55 By air, de moderne bur gerluchtvaart verbindt lan den en volkeren. Een korte documentaire impressie van Rene Bassilico. 22.10 Gesprek met de minis ter-president. NOS 22.30 Journaal. IKON 22.45 De zaak Stephen Daw son, Canadese documentai re. (Zie toelichting). TROS 23.25-01.10 Figures In a landscape. Amerikaanse speelfilm uit 1971. MacCon- nachie (Robert Shaw) en Ansell (Malcolm McDowell) vluchten uit de gevangenis. Ze zijn geboeid en hopen de grens te bereiken, waar achter de vrijheid lokt. Re gie: Jospeh Losey. (Zie toe lichting). Duitsland DUITSLAND 1 18.00 Hier und Heute. 18.25 Bei uns liegen Sie richtig. 19.00 WWF-Club, live programma. 20.00 Tagesschau. 20.15 Alle lieben Peter, Duitse speel film uit 1959. Regie: Wolfgang Bec ker. Peter Erdmann (Peter Kraus) stu deert voor ingenieur. In zijn vrije tijd speelt hij in een bandje, waardoor hij de knappe Kitty (Christine Kaufmann) leert kennen. Ze is de dochter van een rijk en belangrijk man. De twee worden verliefd op elkaar. 21.50 ARD-Sport extra: EK Kunst schaatsen voor heren. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Heut' abend...: Die ARD-Talk- ahow met Joachim Fuchtberger. Gast: Marcel Marceau. De films van Charlie Chaplin hebben de mime-spe- ler Marcel Marceau de weg naar het theater gewezen. Hij wou op het to neel worden, wat Chaplin bij de film was. Hij vertelt de presentator hoe hij na de Tweede Wereldoorlog, waarin hij zich als verzetsstrijder inzette, op de meest uiteenlopende wijzen zijn brood verdiende, als koperslager, de corateur en leraar Engels. 00.15 Columbo: Wenn der Schein trügt (Now you see him). Amerikaan se speelfilm uit 1979. Regie: Harvey Hart. DUITSLAND 2 17.50 Pat und Patachon: Geborene Filmstars, slapstick. 18.57 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Auslandsjournal, reportages. 20.15 Aktenzeichen: XY... ungelost. Eduard Zimmermann bericht over niet-opgeloste misdaadzaken. 21.15 Der Sport-Spiegel. 21.45 Heute-journal. 22.05 Aepekte, cultureel magazine. 23.00 Sport am Freitag. 23.30 Aktenzeichen: XY... ungelost. Reakties van kijkers. 23.35 Edgar Allan Poe: Das Pendel des Todes (The Pit and the Pendu lum). Amerikaanse speelfilm uit 1961. Regie: Roger Corman. Binnenkort is het 175 jaar geleden dat de Ameri kaanse schrijver Edgar Allen Poe werd geboren. Ter gelegenheid hier van een serie Poe-verfilmingen, waar van de „The Pit and the Pendulum" de eerste Is. De Engelsman Francis Barnard (John Kerr) bezoekt in het midden van d9 zestiende eeuw zijn zwager Don Nicholas Medina (Vincent Price) in Spanje om te informeren, waarom zijn zuster Elizabeth (Barbara Steele) zo plotseling gestorven is. Maar zowel Don Medina als de be handelende arts draaien om de zaak 00.50 Heute. DUITSLAND 3 WDR 18.00 Tv-cursus maatschappijleer. 18.30 Marco, tekenfilmserie. 19.00 Aktuelle Stunde, met Blick- punkt Düsseldorf. 20.00 Tagesschau. 20.15 Tier-Report: Arche 2000. 21.00 Die Suche nach den Nullen. 21.45 Landesspiegel: Ein Wiederse- hen mit Munster. 22.15 Der Doktor und das liebe Vieh (2), Engelse serie (herh.). 23.00 Rockpalast. Vandaag: Jack Bruce Band. 00.00 Journaal. BRT 1 18.00 Tik Tak, tekenfilmserie. 18.05 Klein, klein kleutertje: De Kas teelgeesten. 18.20 Er was een keer...: De Vogel schrik. 18.30 Reddingsteam, jeugdserie. Afl. 14: Cliff Hanye. 19.15 Het ABC van de computer. In leidende film. 19.20 Programma van de Vlaams- -Nat. Omroepst. 19.40 Mededelingen en Vanavond. 19.45 Journaal. 20.10 Weerman. 20.15 Mini Micro Macro. 20.20 Zaman, Belgische speelfilm uit 1983 van Patrick Lebon. Dit psycho logische drama van de Antwerpse ci neast Patrick Lebon is de eerste Bel gische politiefilm. Het is een soortge lijk verhaal als „Grijpstra en De Gier". Zaman en zijn partner John maken deel uit Van de stedelijke op sporingsdienst. Ze vormen samen een hecht team. Als John op een be paald moment genoeg van zijn baan heeft en liever commissaris in een dorpje wordt, krijgt Zaman Frank als partner. Door enkele ondoordachte acties van zijn nieuwe collega verliest hij zijn greep op een door hem geleid onderzoek. 21.50 Premiere, filmactualiteiten. 22.40 Journaal. BRT 2 18.50 Teletekst voor iedereen. 19.00 Pop-Elektron (10). Montage van live-concerten in 1983. 19.40 Medelingen en Vanavond. 19.45 Journaal. 20.15 Weerman. 20.20 Yallogo, stad in Opper-Volta waar het vierde vredeseiland wordt gebouwd. 20.35 So what? Vandaag: het Gut Markovlc Sextet. 21.10 EK Kunstrijden: vrije figuren voor heren. RTBF 1 16.45 Teletekst. 17.00 Schooltelevisie. 17.30 Plein Jeu, jeugdprogramma. 19 05 Ce soir, regionaal magazine. 19.25 Consumententips. 19.30 Journaal. 20.00 Au nom de la loi, over dage lijks recht. 21.05 Classique du cinema: La Re- narde (Gone to earth). Engelse speel film uit 1948. Aansl.: Journaal. Henry Fonda speelt de hoofdrol in de Amerikaanse film „Twelve angry men". BBC 1 om 02^5 uur. BBC 1 16.50 The amazing adventures of Morph, kinderserie. 16.55 Play school: It's Friday. 17.20 Heathcliffe en Marmaduke, kinderprogramma. 17.25 Jackanory, kinderprogramma. 17.40 Wildtrack, natuurserie. 18.05 Grange Hill. 18.40 Sixty minutes. 19.40 Dr. Who (4), SF-serie. 20.05 Match of the day live: QPR Manchester United. 22.00 Journaal. 22.25 Remington Steele, tv-serie. 23.15 The Chieftains Images of Ire land (5). 23.46 Nieuwsoverzicht. 23.50 EK Kunstrijden op de schaats. 00.20 Twelve Angry Men, Ameri kaanse speelfilm uit 1957. Henry Fon da. Lee J. Cobb en Ed Begley. Regie: Sidney Lumet. BBC 2 18.35 Journaal. 18.40 The Belles of St. Trinians, En gelse speelfilm uit 1955 met George Cole. Alastair Sim en Joyce Grenfell. Regie: Frank Launder. 20.05 The Oxford Road Show. 20.45 The world about us, natuurse- 21.35 Gardeners' world. 22.00 M.A.S.H.. tv-serie. 22.25 A family man. 23.15 Pam Ayres. 23.45 Newsnight, actualiteiten. 00.35 The Old Grey Whistle Test. ITV 16.30 Sons and daughters. 17.00 Rainbow. 17.20 Batfink 17.25 Sooty. 17.50 Freetime. 18.15 University challenge. 18.45 Nieuws. 19.00 About Anglia. 20.00 The Zodiac game. 20.30 The A-team: 21.30 A fine romance, komische se- 22.00 Auf wiedersehen pet: 23.00 News at ten. 23.30 Intern, snooker. 01.35 Worlds apart. TV-morgen NEDERLAND 1 NOS: 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 10.00 Teleac: Pro grammeren met Pascal (5). herh. 10.30 Teleac: Latijn: Taal en cultuur van de Romeinen (10). herh. 11.00 Feduco: Buter, bread en griene tsiis (12). NEDERLAND 2 KRO: 11.00 Installatie en Bisschops wijding bisdom Haarlem. Recht streekse uitzending van de installatie van mgr. H. Bomers CM en de wijding van mgr. J. Lescrauwat MSC als hulpbisschop. 13.00-13.05 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau en Tagesthemen. 10.23 EK Kunstschaatsen voor he ren. 11.35 Reisebilder aus der DDR (herh 00.10 ARD-Sport extra. Ten nis: Masters Toernooi. DUITSLAND 2 10.10 Programma-weekoverzicht. 11.10 Nachbarn in Europa. Met bij dragen uit Turkije, Portugal en Italië. RTBF 1 11.00 Interwallonië: Paravosotros. 11.30 Fitness Dance, samenvatting. 12.00 Le plat du jour. BBC 1 09.35 Godzilla. 10.00 Saturday Su perstore, gevarieerd programma. 13.12 Weerbericht. 13.15 Grand stand, sportprogramma. ITV 07.25 Good morning Britain. 10.35 Wicky de Viking. 11.05 Unicorn ta les: Alex and the wonderful Doo Wah-lamp. 11.30 The Saturday show. 13.15 The world of sport. De Westduitse Norbert Schramm neemt deel san de Europese kampi oenschappen kunstschaatsen voor heren. Duitsland 1 om 10.23 uur. Hilv. 1 om 21.02 uur. HILVERSUM 1 KRO: 16.03 Voorbe schouwing KRO-Televisie. 16.05 Aan de veilige kant. 17.05 Echo. 17.15 Het betere werk. (17.30 Nws). NOS: 17.50 Marktber. i.s.m. KNBTB. en avond bladen 17.55 Meded. Na 18 uur KRO: 18.06 Echo. (Met om: 18.15 Echo-ma gazine. 18.55 Echo politiek). 19.02 Levenslief en levensleed. 19.30 Man en paard. 20.03 Country-time. 21.02 Nine o'clock jazz. 22.02 Goal. NOS: 23.02 Met het oog op morgen. VOO: 0.02 Erik de Zwart. 2.00 In the mix. 3.00 Peter Teekamp. 4.00 Jeroen van Inkel. 5.00 Komt voor de Bakker. HILVERSUM 2 VARA: (16.30. 17.30 Nws en 17.36 Dingen van de dag). 18.00 Nws. PP: 18.20 Uitz. van het GVP. Overh.voort.: 18.30 VROM-taal. VARA: 18.40 Het circuit. (20.00 Nws.) RVU: 21.40 Over mensenrechten ge sproken. Feduco: 22.00 Open School Thema 9: Alleen op vakantie (herh.). NOS: 22.30 Nws. 22.40 Oost-west. VARA: 23.00 Het zout in de pap. 23.55 Nws. HILVERSUM 3 (16.30 Popjournaal. 17.30 Concertagenda. NOS: 18.04 De avondspits. VOO: 19.02 Bart en de Zwart. 22.02 Countdown Cafe. HILVERSUM 4 VOO. 16.00 De groene zoden. NOS: 20.00 Europees Conc. Podium. Berlijns Filharm. Ork. en het RIAS Kamerkoor, met solist: Klass. muz. (In de pauze ca. 21.05-21.20 Muz.spiegel.) 21.55 Horizon. 22.30 NOS-Jazz. HILVERSUM S (Via AM-zender Hilver sum 1) NOS 19 02-19.40 Nws. voor buitenlanders. (19.02 Bulletin in het Marokkaans- Arabisch. 19.10 Bulletin in het Berbers. 19.20 Bulletin in het Turks. 19.30 Bulletin in het Spaans). Morgen HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws. VARA: 7.02 Hallo hier Hilversum" (8.06 Dingen van de dag. 8.50 Gebo ren en getogen 9.03 Het socialistisch strijdlied). 10.03 De stand van zaken. 11.03 Wie in 't Nederlands wil zingen. HILVERSUM 2 TROS: 7.00 Nws. 7.10 TROS nws.show. (7.35. 8.35 en 9.35 Aktua, 7.30, 8.00 en 8.30 Nws.). NOS: 9.05 NOS-sportlef. 9.24 Waterst. 9.30 Nws. TROS: 9.33 TROS nws.show. (10.00, 10.35, 11.00 en 11.35 Aktua. 10.30 en 11.30 Nws). Feduco: 11.56 Fobieen, herh. HILVERSUM 3 leder heel uur nieuws. NCRV: 7.02 Vroegop. 7.30 Rabarba- ra. 8.03 Pop non stop. 9.03 Gospel- -rock. 10.03 Popsjop. (ca. 11.45 Weerman Hans de Jong). 12.03 Los Vast Live"9" HILVERSUM 4 AVRO: 7.00 Nws. 7.02 Septiem. 8.00 Nws. 8.05 Mooi zo. kin derprogramma. 9.00 In de kaart ge speeld. 10.15 Concerto Mattinale. 11.30 Kurhausconcert.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 17