Lugdunum juicht te vroeg Kostbaar verlies NOVO LSG „struikelend" naar overwinning Veldrijder René Guy picht bij Ioverwinning Verzwakt Roodenburg toch eerste in zaalvoetbaltoernooi LFC Bekerwinst Woubrugge FOUTENFESTIVALIN SCHAAKCOMPETITIE SPORTTRIBLNME MAANDAG 9 JANUARI 1983 jEIDEN Dankzij drie treffers van Leo van jer Wetering heeft Woubrugge het bekerduel fgen Oranje Groen met 3-1 gewonnen, n de openingsfase van deze wedstrijd waren je beste kansen overigens voor Oranje Groen, [e Leidse ploeg nam via Johan de Ridder ook ;n 0-1 voorsprong, maar zag De Ridder vijf inuten daarna een strafschop missen. Leo an der Wetering boog daarop de stand in het oordeel van Woubrugge om. FC mag verder bekeren, omdat het de straf- ihoppen beter nam dan VVSB. Op 12 decem- ;r stonden de ploegen tegenover elkaar in et veld, maar de scheidsrechter verzuimde en strafschoppen te laten nemen. Tweede punt voor jeugd FC Lisse LEIDEN t— De regionale jeugd van FC Lisse pakte zaterdag het tweede competitiepunt tegen Rijswijk: 1-1. De eerst helft konden de Lissenaren tegen de harde wind in geen vuist maken tegen de gretig aanval lende Rijswijkers, die hun offensief halverwege bekroonden met één treffer. Na de thee drukte de thuis ploeg echter zijn stempel op het spel, hetgeen ook Lisse een treffer ople verde. Rob Vermeulen vond de juis te richting. Ron Kuiboer scoorde in blessuretijd zelfs nog 2-1, maar zag zijn inzet om duistere redenen afge keurd. Jan Siemerink overtuigt op HTC-Kersttoernooi HILLEGOM Het eerste indoor Kersttoernooi van de Hillegomse Tennis Club is voor Jan Sieme rink zeer succesvol verlopen. Bij de jongens tot en met 16 jaar won de talentvolle Rijnsburger in de halve finale met 6-2, 6-4 van de Amsterdammer Nico Appel en in de eindstrijd was Siemerink ver uit te sterk voor de eveneens uit Amsterdam afkomstige Paul Dog ger. Siemerink, die eerder in dit indoorseizoen nationaal toptalent Richard Krajicek al opzij zette, had alleen in de eerste set enige tegenstand te duchten van zijn jongere opponent: 6-3. Toen Dog ger zichzelf in de tweede set niet meer volledig in de hand had, was het pleit snel in Siemerink's voor deel beslecht: 6-1. Dogger was met Appel wel suc cesvol in het jongensdubbel. Hille- gommers Boris ter Meulen en Marco van Trigt werden in twee sets van de baan gespeeld. Ook Cees-Jan Schuilenburg kan op een geslaagd toernooi terug zien. De Munnik-speler veroverde in zijn leeftijdscategorie (t/m 12 jaar) de titel door in de finale met Sander van Gelder af te rekenen. Schuilenburg verloor de eerste set na een 3-1 voorsprong (3-6), maar produceerde in het vervolg min der fouten dan zijn IJmuidense tegenstander: 6-3, 6-2. De derde „Leidse" speler, die het in de pas enkele maanden geleden geopende Hillegomse tennishal tot de eindstrijd bracht, Onno van Paridon, moest bij de jongens t/m 16 jaar Jasper van Gelder met 4-6, 4-6 voor laten gaan. Bij de meisjes was er slechts een finaleplaats gereserveerd voor Margot van Overloop. De Mun- nik-speelster wist daarin nog wel de eerste set binnen te halen (7-6), maar kwam in de tweede en der de set net iets te kort (3-6, 3-6) om Ingrid Plaggenborg uit Hoogwou- de van de eerste plaats af te hou den. ROODENBURG KOMT IN BOEIENDE DERBY NOG LANGSZIJ: 3-3 EIDEN Lugdunum ainer Wim Eilander lichte gistermiddag iets vroeg. Dolblij rende de lotterdamse oefenmeester a de door Rinus van Es erzorgde 1-3 voorsprong iet veld in. „Die stand en log slechts tien minuten gaan, dat kan niet meer tuk", moét Eilander ge acht hebben. Maar hij èrgiste zich lelijk. Want iadat Roodenburg eerst iet cadeautje van scheids- chter Van de Bosch strafschop) in dank had anvaard, kwamen de lauwzwarten ver in bles- aretijd ook nog eens angszij en was het Lau- ens Mouters beurt om lichend de dug-out te erlaten. Op de andere ank werd op dat moment anzienlijk minder vrolijk blJ[ekeken. „We zijn besto en", riep Eilander direct ia afloop van de door zo'n ierhonderd toeschouwers lijgewoonde wedstrijd. )at dat een wat overdre- ren reactie was, zag hij ven later ook wel in. Vant gezien het feit dat loodenburg de betere )loeg was geweest en ugdunum daar een ef- ectieve hoeveelheid werklust en karakter te- enover had gesteld, jmocht de 3-3 deling waar- n de rommelige, maar 30 boeiende derby eindigde gepaald terecht worden genoemd. i ,^€)at de na een tussenpauze van en jaar weer opgevoerde trijd tussen de twee Leidse ersteklassers een boeiende ou worden, werd gistermid- ag al snel duidelijk. Lugdu- um aanvaller Rinus van Es. die zou uitgroeien tot de beste man van het veld, glipte al vroeg in de wedstrijd als een hinde door de vijandelijke li nies en kon slechts ten koste van overtredingen worden ge stuit. Toen dat in de vijfde mi nuut voor de derde opeenvol gende keer middels een wat ruw uitgevoerde sliding van diens directe bewaker Jtirgen Kok gebeurde, toonde arbiter Van de Bosch zich bepaald niet kinderachtig en verstrek te een strafschop. Robert de Roo liet Sjaak Nievaart ver volgens kansloos. Lugdunum aan de leiding en dat terwijl Roodenburg toch duidelijk als favoriet was gestart. Niet al leen omdat de ploeg aanmer kelijk hoger op de ranglijst vertoeft, maar vooral omdat de Kikkerpolderploeg voor de winterstop bij tijd en wijle be labberd draaide en gisteren bovendien smaakmaker Daan Kooimans en „Engelse spits" Jaap Schilthuizen moest mis sen. Desalniettemin, de voor sprong was er en het duurde tot de twintigste minuut eer Roodenburg daar wat aan kon veranderen. En hoe. Uit een door Richard Gottmer geno men hoekschop nam Henny Koet de bal ineens op de pan toffel en knalde fraai achter goalie Wim Eradus. Daarna vergrootte de thuisploeg de druk, hetgeen resulteerde in een handjevol doelrijpe moge lijkheden. De beste kansen waren voor Peter Ciere en Henry Pouw. Tot tweemaal toe was Eradus reeds geklopt, maar brachten respectievelijk Ben en Robert de Roo redding op de doellijn. En waar Rood- enburgs tweede treffer in die eerste helft op miraculeuze wijze uitbleef, sloeg Lugdu num op slag van rust toe. Ex- Roodenburger en gelegen- heidsspits Wim Liétvoet werd door het midden aangespeeld en profiteerde optimaal van de chaotisch acterende Rooden burg defensie: 1-2. In de tweede helft zette de Mouter-brigade de jacht op een tweede treffer voort. Maar daarbij maakte de Kooiclub de Roodenburg middenvelder Henny Koet neemt de bal na een hoekschop ineens op de pantoffel en knalt de 1-1 in de touwen in de derby met Lugdunum. fout geen gebruik te maken van de vleugels. Ronald Jan sen, die door Ben de Roo werd bewaakt en ten einde de Lug dunum aanvoerder uit het centrum weg te lokken door Mouter aan de buitenkant was geposteerd, vergat zijn op dracht en kroop naar de punt van de aanval. Daarom en om dat de voorzetten van de opko mende Kok niet uit de verf kwamen, liepen alle aanvallen stuk. Van goede combinaties zoals Roodenburg die in de eerste helft nog op de zware mat had gelegd, was nauwe lijks meer sprake. Steeds weer belandde de bal in het Lugdu- num-fuik en konden de groen- witten gemakkelijk opruimen. Pas in de 25e minuut moest Eradus weer eens handelend optreden (schot Verver). Nee, goed beschouwd schuilde er aanzienlijk meer gevaar in de spaarzame aanvallen van de bezoekers. Rinus van Es, op zijn best in één-tegen-één-situ aties, stelde de Roodenburgse defensie die inmiddels op die speelwijze was overgestapt herhaaldelijk voor problemen. Na Ligtvoet tevergeefs in staat te hebben gesteld 1-3 te laten noteren, besloot hij het in de 38e dan maar zelf te doen. Eerst werd de voor Wim Pi- kaar ingevallen Han Tisseur uitgespeeld en vervolgens bleef Van Es oog in oog met Nievaart uiterst koel: 1-3 en Lugdunum verkeerde in feest stemming. Maar de ploeg juichte zoals gezegd te vroeg. Het cadeautje van scheidsrech ter Van de Bosch werd gretig in ontvangst genomen door Jansen en ruimschoots in bles suretijd kopte Henry Pouw 3-3 achter Eradus. En daarmee kreeg de derby, die weliswaar niet altijd even fraai voetbal had geboden, maar toch steeds bleef boeien een sensationeel slot. Jammer dat zo weinigen daar getuige van waren... MAARTEN NOOTER Scoreverloop: 5e min. Robert de Roo (strafschop) 0-1; 20e min. Koet 1-1; 44e min. Ligtvoet 1-2; 83 Van Es 1-3; 84 Jansen (strafschop) 2-3; 93 Pouw 3-3. Roodenburg: Nievaart, Kok, Pouw, Pikaar (Tisseur), Koree, Koet, Ver ver, Gottmer, Jansen, Ciere, Van Duuren. Lugdunum: Eradus, Robert de Roo, Oppelaar, Ben de Roo, Van As, Wim de Roo, Van de Burg (Wetselaar), Van Weerlee, Van Es, Brussee, Ligt- LEIDEN Koploper in de promotieklasse NOVO heeft in de thuiswedstrijd tegen Radius 3 kostbare pun ten verspeeld: 2-3. Ook de dames hadden een slechte dag en verloren kansloos bij RVC/Libanon. LUSV zet te het goede spel van voor de winterpauze voort in het duel met de reserves van Starlift en won met 3-0. Ook Gemini/Kangeroes boekte een prima presatie door Sliedrecht Sport in eigen huis met 1-3 te verslaan. De dames moesten een punt laten aan Be Fair. LUSV trof in Starlift 2 een tegenstander, die net als de Leidse ploeg de laatste vier wedstrijden ongeslagen was gebleven. De eerste set ging tot 8-8 gelijk op, waarna de betere opslag van LUSV de doorslag gaf: 15-10. In de tweede set zette die lijn zich voort; LUSV serveerde beter en haalde via de buitenaanvallers Hans en Martin Broere de punten binnen: 15-7. In de derde set kon de Voorburgse ploeg tot 11-9 bijblijven. Door prima aanvals- spel van Frans Klumper, die ook als spelverdeler een uitsteken de partij speelde, werd ook dat deel door LUSV in winst omge zet: 15-11. Gemini (dames) trad tegen Be Fair aan zonder Anneke Verste gen. Daardoor belandde Marijke van der Poel op de spelverde lerspositie. Door deze omzetting kwam Gemini niet in het ritme; ook al omdat Ciska Beurze's set-up's niet al te zuiver van de vin gers kwamen. Toen bij de stand 2-1 en 13-12 de aanval het liet afweten, had de Voorschotense ploeg een vijfde set nodig om de winst te bereiken: 15-11, 7-15, 15-4, 13-15, 15-6. De heren van Gemini speelde één van de betere partijen door met 1-3 van Sliedrecht Sport te winnen. De eerste set moest de ploeg van Leo Boeren nog wennen aan de verre opslag van de tegenpartij, maar in het vervolg sloot de Voorschotense defensie steeds beter. Kees de Ridder en Rik van der Hazel waren aan vallend en verdedigend goed op dreef: 15-3, 9-15, 13-15, 9-15. DAC kwam slecht voor de dag door een punt te verspelen aan Rangers. De Alphenaren waren achteraf nog blij met de twee verdiende punten. Rangers was in de vierde set namelijk dicht bij de 1-3 overwinning. DAC profiteerde echter dankbaar van de slordige foutjes van hun tegenstander: 16-14, 3-15, 15-12, 13- 15, 15-12. In de derde damesdivisie rekende Leython snel af met Van San ten/Haag 3. Met Gerdi Verwoert en Marian Hendriksen in de basis was het karwei in een uur geklaard: 15-4, 15-4, 15-6. Gemini 2 had weinig verweer tegen Brother/Martinus 3. Alleen de derde set was voor Gemini: 7-15, 7-15, 15-13, 9-15. NOVO kwam er niet aan te pas bij het Rotterdamse RVC/Libanon. Vooral in de tweede set had NOVO teveel moeite met de Rotter damse opslag: 15-13, 15-3, 15-12. Promotieklasse NOVO miste tegen Radius 3 het wedstrijdritme. De ploeg nam nog wel een 2-1 voorsprong, maar kwam er in het vervolg niet meer aan te pas: 15-9, 11-15, 15-9, 5-15, 10-15. Door dit resultaat blijft NOVO aan kop, omdat concurrent Skania eveneens een 2- 3 nederlaag leed. Donar had alleen de eerste set moeite met WVC. Na de 16-18 braken George Hageman en Fred Wessels de tegenstand van de Warmondse ploeg: 7-15, 4-15. Leython raakt aardig in de degra datiezone na de 0-3 nederlaag tegen Jupiter: 11-15, 5-15, 6-15. Gemini 2 hield één punt over aan de strijd tegen Punch: 15-3, 13-15, 8-15, 15-11, 15-4. Bij de dames keek LUSV tegen DVC bij 1-2 en 8-14 tegen een uitzichtloze achterstand aan. Toch trok LUSV de stand nog recht via goed serveerwerk van Marijke de Beer. De vijfde set ging daarop gemakkelijk naar LUSV: 11-15, 15-10, 9-15, 18-16, 15-6. DAC deed het prima door koploper WW met 0-3 te klop pen. Bij de Alphense ploeg speelde Eline van der Linden een« uitstekende partij. Standen Tweede divisie D herèn: Kalinko 11-27; Madjoe 11-26; Krimpen 11-25; LUSV 11-19; WW 11-18; Thor 11-18; Spirit/B. 11-14; Starlift/Voorburg 2 11-13; Rui- ter/VSC 11-13; Martens/Lekkerkerk 11-10; HSV Sport 11-8; SVC 11-7; Derde divisie G heren: Ekspalvo 11-31; Broleco/Vlaardingen 12-29; Sliedrecht Sport 11-22; Gemini/Kangeroes 11-22; DAC 11-21; B en G/Vollido 11-16; Ran gers 11-13; Tonegido SC 11-12; The Smash 2 11-12; Van Santen/Haag 11-11; Radius 11-10; SVC 2 12-2; Tweede divisie D dames: DVO 11-25; Tonegido SC 11-22; Van Santen/Haag 2 11-21; Broleco/Vlaardingen 10-20; Madjoe 11-20; Gemini/Kangeroes 10-19; Deltalloyd/AMVJ 11-19; Starlift/Voorburg 3 11-16; KDS 11-12; Be Fair 11-11; PVC /Blokkeer 10-6; Allides 12-4; Derde divisie G dames: Ruiter/VSC 11-26; Brother/Martinus 2 11-26; Zeven huizen 11-23; Sliedrecht Sport 11-22; Leython 11-19; AV 40 11-18; De Meteoor 11-17; RVC/Libanon 11-15; NOVO 11-14; Gemini/kangeroes 11-11; Van San ten/Haag 3 11-7; Amsterdam/Boemerang 11-0. jEIDEN In navolging van zijn clubgenoot Casper der Meer, was de Katwijkse veldrijder René Guyt in Oosterhout dicht bij zijn eerste zege. De junior van Swift kwam echter tijd tekort om zijn laatste concurrent nog te passeren. uyt toonde zaterdag het nodige initiatief door steeds op kop te n-jden van een groep van zes man, die zich achter koploper Vos 1°:evond. Kort nadat Rëkers de leiding had overgenomen ging ien-Bt echter mis: Rakers viel, waardoor Van Korver weg kon ko- 9 2 jen, en Guyt werd gehinderd. Van Korver liep vervolgens Vos ifij-i, die op zijn beurt werd ingehaald door Guyt. De Katwijker len- ng in de slotronde tot op de bodem om ook Van Korver nog te asseren, maar dat bleek te hoog gegrepen: tweede. Casper van ioy-ïr Meer werd elfde. '9 3 isteren ondervond Guyt de terugslag van Zijn inspanningen in !4;osterhout. Op het bosparcours van Drunen zat er niet meer in ii- m de achtste plek. Zijn plaatsgenoot Eddy Kouiss, zaterdag ge- allen, draaide aanvankelijk goed mee, maar kwam deels ii- )or pech niet verder dan de vijfde plaats. ans Kolenbrander en Casper van der Meer reden gisteren in pnekamp. De Rijnsburger ging als tweede het veld in, maar érd door een kortstondige inzinking teruggeslagen, en zelfs in- >haald door Van der Meer. Deze moest zijn Swiftgenoot later ihter weer voor zich dulden. Kolenbrander kwam vervolgens s negende over de streep, Van der Meer als tiende, eteraan Cees Kerkvliet schreef een clubontmoeting in Bleis- ijk op zijn naam. Met hun vierde en zesde plaats zaten ook lief- ibber Hans Los en veteraan Cock van der Hulst bij de eerste )d^ ïn. Bij de junioren en amateurs pakte Hans Kolenbrander de erde stek. LEIDEN Blunders en slechte zetten voerden de boventoon in de verrich tingen van de Leidse schakers in de eerste KNSB-wedstrijd van het nieuwe jaar. Philidor 1 gaf minstens een gelijkspel uit handen en duikelde daar mee van de tweede naar de zesde plaats, terwijl LSG 1 met veel geluk een bijna zeker verlies nog wist om te buigen in een kleine winst. Hiermee lijkt de degradatiezone eindelijk verlaten. Dit laatste is zeker niet het geval voor Philidor 2, dat wederom klop kreeg en nog dieper is gezonken. De wedstrijd van Philidor 1 tegen het profteam De Variant uit Breda begon met een snelle nul van de Joegoslavische in valler Budisic tegen Gert Lig- terink. Het verloop aan de overige borden leek echter dermate gunstig, dat Lex Jongsma (tegen Cor van Wij- gerden) en Heieen de Greef in betere stellingen remise moch ten geven. Als Joop Piket in de toekomst had kunnen kij ken, zou deze goede daad ze ker achterwege gebleven zijn. De captain zelf dacht een dame te vangen, maar trapte in de val die Rex van Dijken voor hem opgezet had. Ook Henk van Maaren, die drie stukken voor een dame had tegen de Belg Boey, begon spo ken te zien en liet zich zomaar van het bord schuiven. Hierna kwam het eerste, en naar later zou blijken ook enige, Phili- dor-punt binnen: Nico Kuyf wist vanuit mindere stelling Enno Noordhof te verschal ken. De rest werd een regel rechte tragedie. Piet Bakker en RAG de Graaff lieten hun respectievelijke tegenstanders Frans Borm en Leo Hofland naar remise ontsnappen, ter wijl Wim de Kok zich, met twee torens meer,, mat liet zet ten door Jaap Vogel. Ook Pe ter Gelpke, die een gewonnen stand tegen Paul van der Ster ren opgebouwd had, deelde mee in de misere en liet zich als een lam naar de slachtbank brengen. Resultaat van deze weinig verheffende taferelen: 7-3 voor De Variant. De resultaten van de laatste drie vertoningen van LSG 1 hadden teamleider Peter van der Heijden zo ver gebracht dat hij oud-Nederlands jeugd kampioen Joan Baart probeer de over te halen om in de wedstrijd tegen Memo weer eens een potje in LSG-kleuren te spelen. Baart stemde toe en liet zien dat hij nog weinig van zijn inzicht verloren heeft. In een gave partij werd Krooh gewoon mat gezet. Kees van Zijp droeg met een korte remi se zijn steentje bij, waarna er twee nederlagen volgden van Henk van Putten en Klaas Ha- gendijk. Beide spelers waren met nadeel uit de opening ge komen en konden het tij niet meer keren. Vanaf dat mo ment moet Caissa zelf ingegre pen hebben. Dirk Sikkel ro- cheerde lang, kreeg aanvals- kansen tegen de vijandelijke koning en verspeelde toen een kwaliteit en twee pionnen. Opponent Dekker raakte hier van compleet over zijn toeren en liet zich willoos mat zetten. Ook Wim Heemskerk kwam verloren te staan, maar in een technisch nog moeilijk toren- eindspel wist hij zijn tegen stander te verleiden tot een re mise-afwikkeling. Om pion- verlies te vermijden gaf Joop Bakker een kwaliteit en Jor- gen Henseler zelfs een volle toren cadeau. De onoverzich telijke complicaties, gepaard gaande met een opkomende tijdnood, zorgden ervoor dat de Memo-spelers slechts een miezerig halfje uit deze twee partijen konden slepen. Hier mee waren de bordjes verhan gen. Dankzij winst van Tjaco Ossewaarde en een plusremise van Leon Konings kon LSG na lange tijd weer eens de vol le matchpunten noteren (6-4). Van der Heijden vatte na af loop de wedstrijd in het enige juiste woord samen: „vrese- I lijk". Het begint langzamerhand duidelijk te worden, dat de de gradatievrees van Philidor 2 aan het begin van het seizoen niet ten onrechte was. Het Amsterdamse US toonde dit zaterdag nog eens hardhandig aan. Halverwege de wedstrijd stond Philidor 2 al hopeloos achter. Naast een regelmatige winst van Barkema stonden zes even regelmatige verlies- partijen. De laatste drie partij en leverden tenslotte nog 2.5 punt op. Remise voor ten Kate en winst voor Kees van Steen- wijk en Wim Vriend (3.5-6.5). De enige kans voor Philidor 2 is nu nog het duel tegen VAS 2. Als dat niet gewonnen wordt, is de terugtocht naar de LSB zo goed als zeker. heo Dikstra tweede in biljartfinale EN HAAG Theo Dikstra, j middenvelder van LENS e afgelopen weekeinde het jjarten boven het voetbal liet I ievaleren, is tijdens de finale in het Nederlands kampioen- hap tweede klasse drieban- jn-groot in Tilburg als twee- geëindigd. Dikstra eindigde i matchpunten gelijk met jnnaar Blankers (Bladel) en jmmer drie De Birk (Hilver- m), waarna het moyenne de beslissing moest brengen. Dik stra verspeelde zijn titelkansen in de vijfde ronde door een ne derlaag tegen Van Gardingen. Na 33 beurten leidde Dikstra nog met 22-18, maar zijn te genstander kwam na 35 beur ten toch als eerste aan de be nodigde 25 caramboles. Dik stra kreeg daarna nog de kans met een nastoot remise te be werkstelligen, maar hij miste. Roodenburg sleepte gisteren de verenigingsprijs in de wacht tijdens het groots opgezette zaalvoet baltoernooi van LFC. KNVB-voorzitter Jo van Marie was speciaal naar de Groenoordhallen getrok ken om de bokaal te overhandigen. LEIDEN Hoewel het eerste team van Roodenburg op het veld actief was in de stadsder by met Lugdunum, slaagde de Noordclub er gisteren tijdens het door LFC georganiseerde zaalvoetbaltoernooi toch in de verenigingsprijs in de wacht te slepen. Roodenburg behaalde in de Groenoordhol met haar drie deelnemende teams 27 winstpunten. Leidse Boys ein digde met 22 punten als twee de, DOCOS met weer een punt minder als derde. Roodenburg, dat het toernooi zowel bij de tweede teams als bij de A-junioren winnend af sloot, moest de eer bij de strijd van de standaardteams overi gens aan DOCOS laten. DO- COS was in de poule op doel saldo te sterk gebleken voor de Noordbewoners en over won vervolgens in de finale het gisteren verrassend sterk voor de dag komende Leidse Boys met 1-0 door een doel punt van Peter Hogeboom. Eindstanden en uitslagen. Standaardteam.s: poule A: 1. DOCOS 8 punten, 2. Rooden burg 8. 3. LFC 6. Poule B: 1. Leidse Boys 10 punten, 2. RCL 7, 3. Stompwijkse Boys 5. Om de derde plaats: RCL - Rood enburg 0-0, RCL wint na straf schoppen. Finale: DOCOS - Leidse Boys 1-0. Tweede teams: poule A: 1. Roodenburg 2, 2. DOCOS 2, 3. Meerburg 2. Poule B: 1. Leidse Boys 2, 2. Sleutels 2, 3. ZLC 2. Om de derde plaats: Sleutels 2 - DOCOS 2 2-0. Finale: Rood enburg 2 - Leidse Boys 2 3-0. A-Junioren: poule A: 1. RCL al, 2. Meerburg al, 3. LFC al. Poule B: 1. Roodenburg al, 2. Lugdunum al, 3. DOCOS al. Om de derde plaats: Meerburg al - Lugdunum al 3-1. Finale: Roodenburg al - RCL al 4-1.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 13