Goed begin Nederlandse schaatsters L sportuitslagen DEKRANT BRENGT DE WERELD BUU THUIS. i LONDEN ƒ295.- i^SIJTHOFF PERS Xckx herstelt zich Wijzigingen in handbalselecties voetballerlei RI1984 t ,PORT EeicbcSotruvnt ZATERDAG 7 JANUARI 1984 PAGINA 9 oor n rarantie Intertoto 0.000 gulden !N HAAG In de intertoto- >mpetitie van 1984 is plaats voor ee Nederlandse verenigingen. De *ÏVB en de Stichting Nationale orttotalisator stellen voor de elnemende clubs een bedrag van ,000 gulden beschikbaar als tege- jetkoming in de onkosten. FC yente, dat in 1983 meedeed aan ze zomercompetitie, verdiende i groepswinnaar een premie van ,000 gulden. Indien meer dan ee Nederlandse verenigingen llen uitkomen in de competitie, in juli en in de eerste week van gustus wordt gespeeld, zal de in- ïrijvinig geschieden volgens de nd op de ranglijst van 15 april. Lendl verslaat Mats Wilander CHICAGO De Tsjechoslowaak Ivan Lendl is tijdens het interna tionale tennistoernooi in Chicago, waarvoor acht spelers zijn uitgeno digd, ongeslagen gebleven. Hij won donderdagavond van de Zweed Mats Wilander, die een dag eerder ook al een nederlaag leed tegen de Pool Wojtek Fibak. Lendl zegevier de in twee sets: 6-4 7-5. In andere partijen won de Ameri kaan Jimmy Arias met 5-7 6-3 6-2 van Fibak en versloeg de eveneens nog ongeslagen Amerikaan Jimmy Connors zijn landgenoot Gene Mayer (nog zonder winst) mei tweemaal 7-5. Problemen bij start Zesdaagse van Bremen BREMEN De start van de twintigste wielerzes- daagse van Bremen is niet zonder problemen verlo pen. Door hevige regenval ontstond er net als twee jaar geleden lekkage in het dak van de Stadthalle, waardoor de baan te glad werd. Na ruim een uur wachten, waarin de renners wat geïmproviseerde temporondjes aflegden, kon het euvel worden verhol pen. Daarna zorgde Dietrich Thurau voor opschud ding door pas twee uur na de vastgestelde rennersbe spreking met wedstrijdleider Udo Hempel te arrive ren. „Ik zat in een file", luidde zijn verklaring. Dat daar weinig geloof aan werd gehecht bleek aan de boete van ruim honderd gulden, die de Westduitse renner kreeg opgelegd. Later botsten Thurau en Hempel opnieuw toen Thu rau had bemerkt dat zijn bed in het rennerskwartier niet van een matras was voorzien. Shirtreclame tegen kernwapens WINSUM De Winsumse korfbalvereniging DWA wil, dat de leden van het eerste team gaan spelen met een anti- -kernwapentekst op de rugzijde van het shirt. „Alle kernwapens de wereld uit", is de tekst die er op zou moeten. Het gaat om een idee van clubsponsor A. Teu- ben. Volgens Teuben zijn alle spelers en speelsters het over de tekst eens. Alleen binnen het bestuur van de vereniging zijn de me ningen verdeeld, maar hij ver wacht dat ook daar wel een meerderheid voor de tekst zal zijn. Derde nederlaag volleybaldames BREMEN De Nederlandse volley baldames hebben ook hun derde wedstrijd in het zeslandentoernooi in Bremen verloren. Wereldkampioen China was veel te sterk voor Oranje, dat in 45 minuten de verwachte ne derlaag (0-3) opliep. De Nederlandse dames hebben in Bremen voor 600 toeschouwers alleen in de eerste set redelijk tegenstand geboden. In die séance slaagden de dames van coach Murphy er in tien punten te realise ren. In de tweede en derde liep dat aantal drastisch terug, naar respec tievelijk zes en één. Bij China bleef de sterke aanvalster Lang Ping bui ten de lijnen. Liverpool klopt Newcastle LIVERPOOL Liverpool heeft gisteravond via een forse over winning op New castle United de vierde ronde be reikt van het toernooi om de Engelse voetbal- beker. Het werd 4-0. Topscorer Rush maakte twee doelpunten, Johnston en Ro binson ieder een. BETAALD VOETBAL Vandaag Eredivisie Volendam-FC Den Bosch Eerste divisie Vitesse-Eindhoven Morgen beker (derde ronde) FC Den Haag-FC Twente NEC-DS'79 Blerick-AZ'67 r van der Hart: slechts half zoen bij Volendam. an der Hart icn eg bij 'ard olendam nn iner Cor van der Hart zijn it onmiddellijke ingang uit jaar gegaan. De voormalige jernational was pas een half jr bij de gepromoveerde club rkzaam. Hij had een con- Ct voor twee jaar. jlgens een officieel eommu- jué van Volendam, Van der irt en de trainersvakbond fON was er een onwerkbare natie ontstaan. De arbeids- f-houdingen tussen trainer i spelers was ernstig ver- prd. In een kort commen- r lichtte Van der Hart toe: jet ging gewoon niet. Ik heb ihard gewerkt bij Volen- p. Het was de bedoeling hstens twee jaar te blijven, it zat er niet in. Verder wil j niets zeggen. Ik moet dit rst verwerken. Bovendien p ik deze zaak in handen geven van de WON". I werkzaamheden van Van r Hart worden voorlopig Trgenomen door Joep Steur, trainer van het tweede elf- tot het bestuur van de club interim-trainer heeft ge ilden voor het restant van competitie. ordat Van der Hart trainer rd bij Volendam, was hij lerhalf seizoen werkzaam FC Den Haag. ire verhouding W YORK De Ameri- inse tennisster Billie Jean heeft verklaard, dat zij haar echtgenoot ruim twee joen dollar (ongeveer zes joen gulden) aan inkomsten nder hebben gekregen als rolg van publicaties over j zeven jaar durende ver- uding, die zij had met haar ormalige secretaresse Mari- i Barnett. lie Jean verklaarde tegen- t het Amerikaanse tijd- irift „Parade", dat de publi- eit resulteerde in verlies reclamecontracten voor miskleding, jeans en onder- ed. Zij verwachtte tevens ar huidige ten niscontract te rliezen. Haar echtgenoot, n sportpromotor, had ook ntacten en contracten verlo- mmm ASSEN De Noordkore- aanse ploeg en Grietje Mulder hebben voor de opvallendste prestaties ge zorgd tijdens de eerste dag van het wereldkampioen schap schaatsen voor ju nioren in Assen. De Azia tische meisjes bezetten na twee afstanden de eerste, vijfde en zesde plaats in het algemeen klassement, Grietje Mulder volgt op vrij korte afstand als ze vende. Tegenvallend was het rijden van de tweevoudig titelverde digster Angela Stahnke uit de DDR. De gedoodverfde favo riete zal vandaag alle zeilen moeten bijzetten om haar tri logie nog te voltooien. Haar voornaamste tegenstandster lijkt de Russin Galina Voiloch- nikova, die momenteel op de tweede plaats staat. Als excuus voor het slechte rij den van Stahnke werd in het Oostduitse kamp een oude spierblessure aangevoerd. Dat deed echter geen afbreuk aan de prestatie van Grietje Mul der, die Stahnke op de 1500 meter zelfs voorbleef: 2.17,47 om 2.18,59. „Al mpet ik toege ven, dat Stahnke op een aan geslagen baan moest rijden", nam trainer Eddy Verheijen van de Nederlandse jeugd- ploeg gas terug. Het werd echter ook de oud schaatser duidelijk, dat de mo gelijkheden van Grietje Mul der, vorig jaar nog slechts 24e in Sarajevo, verder liggen dan een plaats bij de eerste zestien, waarop werd gehoopt. „Haar beste dag moet nog komen", aldus Verheijen, doelend op de drie kilometer van vandaag. De zeventienjarige rijdster uit Ureterp maakt zich nog niet al te veel illusies. „Een plaats bij de beste tien zou al heel mooi zijn. Maar aan de andere kant had ik dit vooraf ook niet ver wacht", aldus de lange HAVO- scholiere, die op de 500 meter haar persoonlijke record aan scherpte tot 44,57 sec. Omdat Jolanda Grimbergen, een van de jongere deelneemsters in het veld van 34 rijdsters, zich waarschijnlijk ook plaatst voor de drie kilometer, kon de dag voor Verheijen niet kapot. Dat was helemaal het geval met de rijdsters uit Noord-Ko- rea, die op juniorentoernooien bij tijd en wijle hun gezicht la ten zien. Bij de senioren is de Koreaanse inbreng te ver waarlozen. Hwa Son Song, vo- Bondscoach Eddy Verheijen vangt Grietje Mulder op na haar rit op de 1500 meter. rig jaar nog achtste, voert na twijfeld of zij haar voorsprong, de 500 en 1500 meter het klas- klein als haar lichaamslengte, sement verrassenderwijs aan. op de drie kilometer kan vast- Het mag echter worden be- houden. Met uw krant naar Oude tradities handhaven zich naast moderne attracties en maken deze wereld stad tot een aantrekkelijk reisdoel. VRIJDAG 27 JANUARI 1984 vertrekken we weer met een luxe goed verwarmde tou ringcar voor een drie-daagse trip naar de Engelse hoofdstad. Het verblijf aldaar Is in het bekende Plaza Hotel, vlak bij Bayswa- ter Road met een keur van winkels en restaurants en op korte wandelafstand van Hyde Park, Kensington Gardens en Porto- foello Road Market. Zaterdagmorgen is er gelegenheid In de Londense City te winkelen, 's middags is er onder leiding van een Nederlands sprekende gids een sightseeingtour door Londen en wordt gelegenheid geboden tot een bezoek aan Westminster Ab bey. de St. Pauls Cathedral en de Tower. Zaterdagavond wordt in het Prince Edward Theater de bekende musical Evita bijgewoond. Zondag kan men een bezoek brengen aan het museum Madame Tussaud of de bekende markt Petticoat Lane, waarna de terugreis aanvangt. Toeslag eenpersoonskamer 50.-, reisverzekering 6.- per persoon 5.- poliskosten. In de prijs zijn begrepen: de busreis heen en terug Niet inbegrepen de eventuele overige entrees en andere persoonlijke uitgaven. Inlichtingen en boekingen telefo nisch onder nr. 070-190882 (van maandag t/m vrijdag van 9 tot 13 uur) of persoonlijk in onze vesti gingen Spuistraat 71. Den Haag op de hoek van het Spui, en Coolsingel 67, Botterdam (t.o. stadhuis). POSTBUS 16050 2500 AA 'e-GRAVENHAGE TEL. 070-190882 IFEROUANE Jacky Ickx heeft de vijfde etappe van de auto- rallye Parijs-Dakar op zijn naam gebracht. De Belg presteerde dit een dag, nadat hij en zijn Franse co-equipier Brasseur zich met hun Porsche 411 met grote moeite tijdig hadden kunnen melden bij de controlepost. De rit van gisteren leidde over 600 kilometer van Tamanrasset naar Iferouane. De Fransman René Metge, die tweede werd achter de Belg, nam de leiding in het autoklassement. Bij de mo torrijders werd de Belg Gaston Rahier etappewinnaar en nieuwe klassementsleider. De Fransman Jacky Vimond, de beste na vier etappes, viel terug door defecten aan zijn motor. Toen de duisternis al lang was gevallen bedroeg het aantal ver miste motorrijders dertig. Ook van veel automobilisten (onder wie de Nederlander Jan de Rooy) was de bestemming gister avond niet bekend. Weissflog favoriet Olympisch goud BISCHOFSHOFEN Vier weken voor het begin van de Olym pische Winterspelen in Sarajevo heeft Jens Weissflog zich ge schaard onder de serieuze medaillekandidaten. De negentienja rige Oostduitser stelde zijn kandidatuur door met overmacht het vierschansentoernooi op zijn naam te brengen. Gisteren behaal de hij in het Oostenrijkse Bischofshofen zijn derde zege, nadat hij eerder al in Garmisch-Partenkirchen en Innsbruck op in drukwekkende wijze de concurrentie had afgetroefd. Weissflog legde in Bischofshofen de basis voor zijn derde over winning in de eerste manche. Met zijn eerste sprong verbeterde hij direct het schansrecord met maar liefst 3,5 meter en bracht het op 114 meter. Bij zijn tweede poging maakte hij na 112 meter een perfecte landing. Dambond wil geen tweekamp om wereldtitel DORDRECHT Het bestuur van de Koninklijke Nederlandse Dambond vindt, dat Harm Wiersma en Wadim Wirni uit de Sovjet-Unie dit jaar geen officiële wedstrijd om het bezit van de wereldtitel kurtnen spelen. Dat standpunt zal worden verdedigd op de vergadering van de werelddambond, die besluiten zal moeten nemen over de verwikkelingen rond de titel na het om streden toernooi om het wereldkampioenschap van 1982 in Bra zilië. Het bestuur wil op geen enkele wijze betrokken worden bij de organisatie van een eventuele wedstrijd tussen Wiersma en Wir ni, wanneer daar een officiële erkenning aan zou kunnen wor den ontleend. De KNDB meent dat een „vriendschappelijke" tweekamp uit sportief oogpunt van belang kan zijn voor de damsport en zal de organisatie van een dergelijke wedstrijd niet tegen werken. DEN HAAG Bondscoach Jan Kecskemethy heeft vier handbalsters laten vallen uit de selectie van het Nederlands team, dat in december in Po len als twaalfde en laatste ein digde bij de strijd om het we reldkampioenschap in de B-groep. Voor het toernooi van 31 januari tot 4 februari te Cheb (Tsj) zijn Patricia Cup, Corrie Schilder, Monique Geitz en doelverdedigster Car- la Ten Velde niet opnieuw uit genodigd. Hanneke van Eijl en Georgina van Iersel zijn in de groep teruggekeerd, die is aan gevuld met de jeugdspeelsters Inge Tulp en Diana van der Veer. In de herenploeg, die van 16 tot 23 januari in Tsjecho-Slo-- wakije traint en in het laatste weekeinde van januari twee wedstrijden tegen België speelt, zijn slechts acht man van de oude kern overgeble ven, namelijk Josten, Hamers, Berendsen, Beekman, Bouwer, Meeuwisse, Schuurs en Ver- jans. De damesseleetie voor Tsjecho-Slo- wakije, waar zal worden gespeeld te gen Oost-Duitsland, Joego-Slavië, Hongarije, West-Duitsland en Tsje- cho-Slowakije, ziet er als volgt uit: doel: Laura Robben (NILOC) en Ka- rina Bruins (Ookmeer); veld: Saskia Vriends (NILOC), Carla Kleintjens, Mieke Leenen, Cecile Leenen en Di ana van der Veer (V en L), Anja Vink en Ursula Dekeling (Hellas), Hanneke van Eijl en Georgina van Iersel (Ookmeer), Marianne Bult (ESCA), Inge Tulp en Diana Nie- mantsverdriet (Quintus) en Christa van de Vorstenbosch (PSV). De herenselectie bestaat uit: doel: Josten (Blauw Wit), Geuskens (V en L), Wevers (De Gazellen) en Tier (Aalsmeer); veld: Beekman (De Ga zellen), Bouwer. Schuurs en Schmeitz (Sittardia). Groener (Swift Arnhem), Hamers, Louwers en Vlijm (V en L), Van Hout, Kivit, Majoor en Verjans (Blauw Wit), Berendsen en Meeuwis se (Hellas) en Van Olphen (Hermes). Wereldkampioenen onttroond LONDEN De Zwitser Heinz Gtinthardt en de Hongaar Balazs Taroczy, de laatste twee jaar winnaars van de wereldtitel in het dubbelspel, zijn gisteravond in Londen in de groepswedstrijden al uitgeschakeld. De Amerikanen Peter Fleming en Fritz Büh- ning waren met 3-6, 6-4, 6-2 en 6-1 te sterk. Zij ontmoeten van daag de Tsjechoslowaken Smid en Slozil in de halve eindstrijd. Door hun overwinning op de titelhouders werden zij de voor naamste kanshebbers op de overwinning in het Londense toer nooi met een prijzengeld van 560.000 gulden. SCHAATSEN WK junioren in As9en 500 meter dames: 1. Hwa Son Song (NKo) 43,09 seconden; 2. Angela Stahnke (ODI) 43,38; 3. Galina Voi- losjnikova (Sov) 43,52; 4. Xiuli Wang (Chi) 44,02; 5. Angelika Dorlnskaja (Sov)44,11; 6. Edel Therèse Hoiseth (Noo) 44,20; 7. Gun Ok Byon (NKo) 44,22; 8. Grietje Mulder (Ned) 44,57; 9. Gyong Ae Paek (NKo) 44,69; 10. Ann Hills (VSt) 44,71; 19. Jolanda Grimbergen (Ned) en Heike Schalling (ODI) 45,67. 1500 meter: 1. Voilosjnlkova 2.15.91; 2. Schalling 2.16.91; 3. Gyong Ae Paek 2.16.98; 4. Hwa Son Song 2.17.13; 5. Mulder 2.17.47; 6. Biele- feldt 2.17.86; 7. Krohn 2.17.98; 8. Do- rinskaja 2.18.38; 9. Stahnke 2.18.59; 10.Wang 2.18.92; 16.Grlmbergen 2.22.07. Werder kampioen van kalenderjaar De periode rond de jaarwis- - seling, veelal met relatief weinig competitiesport, is voor bijna alle sportbladen de gelegenheid de ruimte te vul- len met jaaroverzichten. Het Westduitse sportmagazine Der Kicker heeft zodoende becijferd, dat Werder Bre men in het kalenderjaar 1983 de meeste competitiepunten heeft behaald. Voorts kwam uit de cijfers naar voren, dat Werder dit seizoen in de eer- I sfe helft van zijn wedstrijden in de Bundesliga ook het meest succesvol is. De huidi ge leider in de Bundesliga, VfB Stuttgart, is steeds na de rust de sterkste gebleken. Veel onrust bij HSV Bij de Westduitse kampioen 1 Hamburger SV heerst mo menteel een weinig vredelie vende sfeer. Het ontbreken van succes zal daaraan voor een groot deel debet zijn. Per slot van rekening is HSV geen leider meer in de Bun- i desliga, het is uitgeschakeld voor de Europa Cup voor i landskampioenen, het ver- i loor de strijd om de Werelbe- ker in Tokio tegen het Brazi- j laanse Gremio en het dolf het onderspit tegen Aberdeen I om de Supercup. Bovendien sloot de Hamburgse club on danks het winnen van de Eu ropa Cup I 1983 met finan- cieel verlies af. Vandaar, dat de winterstop wordt benut met het spelen in lucratieve toernooien in Athene en Cannes. Zo kan tenminste het exploitatietekort wat worden aangezuiverd. Het onrustige klimaat wordt nog meer aangewakkerd door het feit, dat diverse spelers ge blesseerd zijn. Bovendien luchtte trainer Ernst Happel zijn hart over de tegenvallen de aankopen Schatzschneider en Wuttke. „Voetballen kun nen zij wel, maar zij hebben helemaal geen karakter. Zij spelen niet met hun hart", al dus Happel in een Oosten rijks blad. Aanvoerder Felix Magath liet in de Griekse pers weten naar het buiten land te vertrekken, als HSV niet meer zóu meetellen voor het kampioenschap. „Er is belangstelling uit Italië voor mij", liet hij listig doorsche meren. Hiermee solliciteerde hij ook naar lucratieve aan biedingen van Griekse clubs. Derby wil geen hulp De Engelse tweede-divisie club Derby County, die in frote financiële nood ver eert, heeft het aanbod om hulp afgeslagen. De gemeen telijke overheid van Derby was bereid de plaatselijke profclub de helpende hand te bieden met een forse subsi- Giorgio Chinaglia: voorlopig niet meer op spelersbank. die. Na rijp beraad liet het bestuur van de club weten er niet op in te gaan. Het meen de zelf wel uit de problemen te kunnen komen. Het be langrijkste argument om de gemeentelijke hulp niet te aanvaarden was echter de vrees voor medezeggenschap. Derby County wil baas in ei gen huis blijven. Vooralsnog is het de vraag hoe lang The Rams dat kunnen blijven. De schuldeisers worden langza merhand ook ongeduldig. Georgio Chinaglia slecht voorbeeld De onlangs als voorzitter van Lazio Roma in functie getre den Giorgio Chinaglia is door de Italiaanse voetbalbond tot 28 februari geschorst. Al thans, hij mag tot die datum niet op de spelersbank zitten. Dit, wegens onbehoorlijk ge drag tijdens een wedstrijd van zijn club tegen Udinese. Daar de toeschouwers het slechtevoorbeeld van Chi naglia hadden gevolgd, kreeg de ex-ster van New York Cosmos nog een boete van ruim f 15.000. Vrouw boos op trainer In Italië volgen de voetbal liefhebbers met tamelijk veel sarcastisch genoegen de ont wikkelingen bij Fiorentina, waar trainer Giancarlo Di Sisti n conflict is geraakt met de vrouw van international Giancarlo Antognoni. Rita Antognoni heeft in een inter view met diverse sportbladen Di Sisti verantwoordelijk ge steld voor de slechte vorm, waarin haar man momenteel verkeert. Di Sisti reageerde furieus. In plaats van op de koffie te gaan bij de familie Antognoni om de problemen uit de wereld te helpen, eist hij van het bestuur van Fio rentina, dat er disciplinaire maatregelen worden geno men tegen Giancarlo Antog noni. In Italië vraagt men zich af, of hij inderdaad wordt beboet. En zo ja, of hij het bedrag van de boete zal aftrekken van het huishoud geld van zijn Rita. Gered door supporters Tulsa Roughnecks neemt ook Giancarlo Antognoni (met vrouw Rita en kind): uit vorm. dit jaar weer deel aan de voetbalcompetitie in de Vere nigde Staten. De club was tot voor kort maar een kleine stap verwijderd van een fail lissement. Tul sa Roughnecks moest 40.000 dollars hebben om aan zijn directe financiële verplichtingen te voldoen, maar het bezat niets meer. Onder het motto „Save our soccer" (Red ons voetbal) be gon een plaatselijk radiosta tion een campagne voor een inzam elingsactie. Meer dan 12.000 supporters reageerden en brachten 66.000 dollar bij een. „Zelden is er in de Vere nigde Staten zo spontaan door supporters ingesprongen op een oproep", luidde het commentaar van de Ameri kaanse voetbalbond (NASL), die ook spreekt van het „Mi rakel van Tulsa". Klassement na twee afstanden: 1. Hwa Son Song 88.800 punten; 2. Voi losjnlkova 88.823; 3. Stahnke 89.576; 4. Dorlnskaja 90.236; 5. Wang 90.326; 6. Gyong Ae Paek 90.350; 7. Mulder 90.393; 8. Bielefeldt 90.883; 9. Hoiseth 90.946; 10.Schalling 91.306; 17.Grimbergen 93.026. SKIËN Vier8chanstoernool (skispringen) in Bischofshofen: 1. Weissflog (ODI) 238,1 punten (114 +112 meter); 2. Bergerud (Noo) 219,4 (107 108,5); 3. Ulaga (Joe) 217,7 (107 108); 4. Bulau (Can) 215.5 (108,5 106); 5. Ostwald (ODI) 213,5 (107,5 107); 6. Nykaenen (Fin) 211,6 (110 103,5). Eindstand vierschanstoernooi: 1. Weissflog 897,9 punten; 2. Ostwald 842,3; 3. Nykaenen 825,9; 4. Pulkko- nen (Fin) 791,9; 5. Fidjestol (Noo) 790,5; 6. Bergerud 789,9. TENNIS WK dubbel in Londen: Anders Jar- ryd/Hans Simonsson (Zwe)-Kevin Curren/Steve Denton (Zaf/VSt) 6-3, 4-6, 6-7, 6-4, 6-4; Pavel Slozil/Tomas Smid (Tsj)-Colin Dowdeswell/John Feaver (GBr) 7-5, 6-3, 7-5; Edmon- son/Stewart (Aus/VSt)-Tim en Tom Gullikson (VSt) 6-2, 7-6, 7-6; Peter Flemlng/Fritz Bühnlng (VSt)-Heinz Günthardt/Balasz Tarockzy (Zwi/Hon) 3-6, 6-4, 6-2, 6-1. VOLLEYBAL Internationaal damestoernooi in Bremen: Zuid-Korea - Cuba 1-3 (9-15, 15-13, 11-15, 14-16); West- -Duitsland - Verenigde Staten 0-3 (7-15. 13-15, 5-15): Nederland-China 0-3 (10-15, 6-15, 1-15). Stand: 1. China 3-6 (9-0); 2. Verenig de Staten 3-6 (9-1); 3. Cuba 3-4 (6-4); 4. West-Duitsland 3-2 (3-7); 5. Zuid- -Korea 3-0 (2-9); 6. Nederland 3-0 (1-9). SUSKE EN WISKE HET DELTA-DUEL

Leidse Courant | 1984 | | pagina 9