Bij Amro heeft de ondernemer een vaste gesprekspartner Laat u bewijzen dat u bij Ami beterafbent. Ze mogen bepaald niet mopperen bij het onderhoudsbedrijf Beerkens Zoon. Begin deze week kregen ze een service-opdracht die hun, voor lopig voor drie jaar, handenvol extra werk oplevert. Het project vergt echter wel een investe ring van circa 70 mille. Want er moet een nieuwe wagen bij komen, met uitrusting en al. Beerkens denkt aan een gewone lening, de zoon ziet meer in leasing. Ze besluiten 'ns te gaan praten met 'hun man' bij de Amro Bank. De contacten tussen bank en ondernemer lopen bij de Amro Bank steeds via étjn persoon. Zo groeit vaak een vertrouwensrelatie. En die vormt de basis voor een langdurige samenwerking waar beide oartiien voordeel van hebben. De vaste Amro Bij die overeenkomst staan kosten en aflossinger in dit geval voor drie jaar. Gemakkelijk ook, in ve met de kostprijscalculaties voor het project. Ook i: vullende zekerheid niet nodig: het object zelf is l Mocht de opdracht na drie jaar niet verl worden, dan hebben Beerkens Zoon geen verj ingen meer als gevolg van hun investering. De Amro Bank wil zich positief ondersch van andere banken. Door de kwaliteit en de omv: van haar diensten. En door de mentaliteit waarm diensten worden verleend.Een en ander doet Am graag uit de doeken. Bij voorkeur in een persoonli sprek. Dan is ook 'hard te maken' dat u als ondern juist bij de Amro Bank aan het goede adres bent. Want 't is waar dat banken verschillen. PAGINA 18 LEIDSE COURANT VRIJDAG 25 NOVE Lenen of deze keer leasen? Beerkens Zoon staan in dubio.

Leidse Courant | 1983 | | pagina 18