gehoordgezien ooie praatjes lokten leuwen naar de armoe ,cWIQ/TELEVISIE £oidóc<2owumt VRIJDAG 25 NOVEMBER 1983 PAGINA 17 Webb uitsmijter afef Festival RSUM De Engelse musical-ster Marti rerzorgt het slot van het door Danny presenteerde Unicef Festival. Dit festijn polgende week zondag op Ned. I om jr uitgezonden vanuit het Nederlands sogebouw in Den Haag. (Sfebb speelde hoofdrollen in een aantal Rjangrijke musicals zoals „Evita" en het >x)s door Andrew Lloyd Webber geschre- ^11 Me On A Sunday". Het leverde haar begin van de jaren tachtig hits op zoals r^jry For Me Argentina" en „Take That P^ff Your Face". De musical „Teil Me On werd in 1980 door de VARA op de vertoond. Op het gala zingt Marti tn drietal nummers. Het zijn: „Teil Me inday", „Won't Change Places" en haar iingle „I'm Not That Kind Of Girl". Langs de Lijn in het weekeinde HILVERSUM - Het radio- programma 'Langs de Lijn' besteedt zaterdag (NOS, Hilversum 1, 20.30-22.00 uur) aandacht aan het com petitievoetbal in de ere- en eerste divisie. Zondag (Hil versum 1, 14.02-18.00 uur) eveneens voetbal en verder hockey (Amsterdam-Klein Zwitserland), waterpolo (fi nalewedstrijd Europacup 1 tussen AZC en Pro Recco), zwemmen (Europacup-se lectiewedstrijden), wielren nen (internationale veldrit in Valkenswaard) en het Belgisch voetbaloverzicht. Mies Bouwman met Juliana programma bij de TROS HILVERSUM De 75e verjaardag van prinses Juliana wordt op 28 april 1984 op een heel speciale manier bij de TROS gevierd. De omroep zendt dan een programma uit dat wordt gepresenteerd door Mies Bouwman. Centraal in de show, die door René Stokvis wordt ge produceerd, staan vroegere en recente foto's van de koningin zoals deze door Nederlanders werden ge maakt. De bedoeling is om door middel hiervan een beeld te geven van het rijke leven van de prinses. Diezelfde foto's gaan, wanneer de makers er mee ak koord gaan, ook dienen voor een boek dat door de Commissie Collectieve Propaganda van het Neder landse Boek zal worden gepresenteerd als het boek- van-de-maand. Een ieder die eigengemaakte foto's heeft van de prinses kan ze sturen naar de TROS. De samenwerking tussen Mies Bouwman en deze omroep is voorlopig een eenmalige gebeurtenis. Aad van den Heuvel over de film „The Day After" HILVERSUM Aad van den Heuvel discussieert vanavond Tweede-Kamerlid v.d. Berg over de geruchtmakende Ameri kaanse film „The Day After" waarin een Sovjet-kernaanval op de Verenigde Staten is te zien. Andere onderwerpen zijn het concert: „Pop voor de Wad den". Boudewijn Heidenrijk van de Vereniging tot Bescher ming van de Waddenzee vertelt over deze gebeurtenis. De Frank Boeien-groep, een van de gasten in Zwolle zondag, treedt in de show op. Aandacht voor het KRO-programma van zaterdagavond over de jarenlange misleiding door de Rijksvoorlichtingsdienst van het volk. In bioscoopjournaals werd een gunstiger beeld geschetst van de situatie dan de werkelijkheid. Deze kwam er op neer dat het Nederlandse le ger in de rimboe slachtingen aanrichtte onder de aanhangers van het nationalisme van Soekarno. Deze uitzending „Een ideaal voor ogen" is zaterdagavond te zien op KRO-tv. TCRSUM De aard- iekte van 1844, de omstandigheden i de arbeiders moes- yen, de overbevol- %n vooral de mooie Is van ronselaars, ingelukkige samen- ran nóg ongelukki- nstandigheden wist wege de vorige een groot aantal %n weg te lokken et verre, onbekende intuurlijk klinkende daar een speciaal pro- _a opgezet om de ex- van de koffiecultuur jorderen en er was, feet importverbod op leen chronisch gebrek pdkope arbeidskrach- „slaven" werden [lig" ingevoerd vanuit en even leek het lat Brazilië helemaal T nog niet was. Maar pffieprogramma was iciaal genoeg: de kof- ^ur stortte in en sinds- efden de Zeeuwen op (ïimum van het mini- n bij de gratie van op- knopte inhoud van de ilige radioreportage aatste Zeeuwen" die verslaggeefster Manja in de Braziliaanse binnenlanden maakte over de Zeeuwen, die zij daar aan trof. „Aanvankelijk ging ik hele maal niet met de bedoeling om deze reportage te maken. Ik wilde het Braziliaanse Portugees leren. Toen ik hoorde dat er zo'n 15 jaar ge leden een geïsoleerde groep Zeeuwen in de binnenlanden ontdekt was, ben ik er met een op afgegaan. Wat ik daar aantrof was ongelooflijk. Die groep Zeeuwen had zich op een verlaten plaats gevestigd en was na het instorten van de koffiecultuur nooit meer met andere mensen in con tact geweest, totdat zij in de jaren zestig herontdekt wer den". Puur Zeeuws Wat Manja het meest aan deze mensen, die nog hele maal leven zoals dat honderd jaar geleden gebruikelijk was, opviel, was de taal. Dat was puur Zeeuws, maar dan wel uit de vorige eeuw en met een klein Portugees ac centje. De oppervlakkige luisteraar zal het niet kun nen verstaan, maar wie aan dachtig luistert kan veel op vangen uit het relaas van Abram Lauret en Isaak Lau- werse. Deze mensen vertel len over hun gebruiken, hun levenswijze en de manier waarop hun voorouders in de jungle terecht kwamen op een vertederende toon. Een toon, die terecht medelijden opwekt: zij hebben jaren ge leden geld moeten lenen om een klein stukje grond te kunnen kopen, terwijl hun voorouders die grond zelf vruchtbaar hebben gemaakt. Destijds voor de koffieboon, vandaag voor wat tomaten, knoflook en een paar scha mele, binnenlandse groente soorten. De schuld van die lening staat nog steeds open: naar Nederlandse begrippen is die vrij klein, maar zij zul len het bedrag waarschijnlijk nooit kunnen aflossen. Manja: „Nee hoor. Ik ga geen girorekening voor hen ope nen. Diep in mijn hart heb ik echter wel ontzettend veel medelijden met deze mensen, die eigenlijk helemaal Ne derlands zijn. Zij hebben zo geïsoleerd geleefd, dat alles nog echt Nederlands is. Die isolatie leidde ook tot inteelt en tot een schuwheid die ik nog nooit eerder gezien heb. Ik hoop wel dat er iemand is die iets voor hen over heeft, maar je kunt als journalist niet voor iedereen die het moeilijk heeft een actie star ten". Dankzij de „ondertiteling" van Manja, die elke zin van die door Isaak of Abram wordt uitgesproken vertaalt, Manja Jordans in gesprek Zeeuwen, die destijds naar om zeker te weten of zij het goed begrepen heeft, is het relaas van beide mannen duidelijk te volgen. In de eerste aflevering, die morgen om 13.33 uur op Hilversum 2 wordt uitgezonden, vertéllen zij vooral over hun voor met enkele nazaten van de Brazilië trokken. ouders en hoe die in de bin nenlanden van het Zuidame- rikaase continent terecht kwamen. In de tweede en laatste uitzending, volgende week, vertellen zij over hun gewoonten, leefwijze en tra dities. Veronica en de klassieken Je bent jong, je wilt wel 'ns wat en je kunt niets Dan ga je omroepster spe len bij Veronica. Niet ge hinderd door enige kennis van zaken noch met enige geestelijke bagage ga je voor de camera zitten als bijvoorbeeld de film „De held van Troje" aange kondigd moet worden. Moeten we natuurlijk niet vergeten, dat zo'n meisje de tekst opzegt, die haar door de programmamaker in handen wordt gestopt. Geheugensteuntje: De film is gebaseerd op een verhaal uit de Ilias van Homerus. Grie kenland was destijds een wir war van vorstendommen en steden die elkaar de hegemo nie betwistten en bereid wa ren daar jarenlange oorlogen voor te voeren. Het beleg van Troje. dat ruim negen jaar had geduurd, scheen ten einde toen de belegeraars zich terug trokken en een groot houten paard achterlieten. De Troja nen haalden het paard als een zegeteken binnen, 's Nachts slopen de krijgers die zich in de buik van het paard hadden verstopt naar buiten en richt ten in de stad een bloedbad aan. Nu bestaat nog de uit drukking: Het paard van Troje binnenhalen. (Zelf zijn eigen vijand binnenhalen, zijn eigen verderf berokkenen, volgens Van Dale) Wat verkondigde vorige week vrijdaga Von d ech ter Veron i - ca's omroepster? (Letterlijk ci taat): „Dit houten paard maak te een einde aan de Griekse bezetting van Troje Waar geschiedenisles al niet goed voor is, heren program mamakers. CEES Niet zodra licht de ene Cees zijn hielen bij de TROS of de tweede Cees staat alweer gereed diens werk ter hand te nemen ter bepaling van het eigen gezicht van die omroep. Die eerste Cees is drs. C. Baay (foto), tv-direc- teur, die per 1 januari over stapt naar Koninklijke Uit geverij Tijl In zwolle om daar hoofddirecteur te wor den. Die tweede is Cees den Daas, bij de TROS nog zijn rechterhand, maar na ge noemde datum in diens functie en diens voetsporen tredend. Om heel precies te zijn om 0.00 uur in de nacht van 31 december op 1 janu ari reiken die twee heren elkaar de hand, bij welk menselijk ritueel tevens de genoemde TROS-functie van de ene hand overgaat in de andere. Bij die gele genheid zal de ene Cees het feest voortzetten dat door de andere is aangericht. Dit betreft de oudejaarsavond party in een rechtstreekse tv-uitzending op die avond, die net als enige jaren gele den opnieuw het aanschijn van een happening moet krijgen. Voor deze oud op nieuw-party krijgt de TROS de beschikking over de noordhal van de Amster damse RAI. Een van de be langrijkste gasten zal And ré van Duin zijn, die tevens als gastheer namens de TROS optreedt en gesprekken zal voeren over het afgelopen jaar met tal van bekende Nederlanders, politici, sportlui, artiesten en dat soort volk. De aanwezigheid van André van Duin is wel vereist, want Cees Baay heeft al eens laten weten, dat hij uit leefgewoonte geen parties bezoekt tenzij die welke André van Duin rond zichzelf aanricht. Het zal een diep in de nacht in grijpend gebeuren worden. Wordt er begonnen 's avonds om 22.00 uur, het einde valt niet te verwach ten voor 02.00 uur. Vermel ding verdient nog de aanbe veling die de TROS haar gasten voor die avond doet toekomen, nl. dat men niet voor eigen oliebollen en spi ritualiën hoeft te zorgen. Dat zal allemaal betaald worden uit de verenigings kas van de TROS. Restan ten oliebollen mogen wel mee naar huis genomen worden. In eigen plasticzak jes. HANS Blijkens Amsterdamse reac ties en naar we vernemen uit de kring rond Annie MG Schmidt zal Leen Jon- gewaard de belangrijkste fi guur worden in de nieuw te schrijven musical na „De dader heeft het gedaan". Een opvallende ontdek- kingsrol in „De dader" speelt Hans v.d. Woude. Haar waardering voor zijn unieke prestatie onthield Annie niet aan Hans. Zij prees hem als een jeune premier, met wie zij in de naaste toekomst nog een en ander denkt te kunnen, doen. Hans direct ietwat voorbarig en overmoedig vertellen, dat hij in de vol gende musical de hoofdrol krijgt. Maar laat die nou naar Leen gaan. als hij de voorstellingenreeks achter de rug heeft van de jongste Leen-Long-produktie "Het bleef nog lang onrustig in de stad". op de brug \rdam, de drukste ha- wereld, komen elk r dan 35.000 sche en varen. Elk schip, i komt of gaat, een Ier of een mam- er is, moet een 3/7 boord nemen, fy averij vergoedt de ring alleen schade als \oods is meegevaren. um ent aire van Ri- Wade „Pilot on the schetst de zeer zwa- \ngdurige training, die Isen krijgen, voordat \un verantwoordelijke innen beginnen, ir Nederland 2. IMDicke i r-illustrator Otto '<s onlangs 65 jaar ge- I Gerrit Visscher, die II portret van de over schilder Carel Willink 7, is bij hem in Dor- op bezoek geweest. talent ligt vooral in enen van landschap- aakten en kinderen. i Waal- of Lekdijk lig- 7 meest geliefde piek er men hem elke week titreffen. ur Nederland 2. sl van d-Afrika re/se speelfilm „De hel <rd-Afrika" doet weer 'e sfeer van de echte >etse woestijnoorlog eks 1942 herleven. Hlls speelt een moedi- se kapitein Anson, die met zijn sergeant 'Harry Andrews) twee igsters naar Alexan- oet brengen. oude Rode Kruis-am- k e trekken ze dwars L bet Duitse gebied, zich uitgestrekte mij- den bevinden. Onder lakken ze een geheim- soldaat Anthony op, die hen meerdere -*a,met gevaar voor eigen de handen van de 's weet te houden. iur Nederland 2. Rudi Carrell roept in zijn KRO-programma „De een-twee-drie- show" de sfeer op van Parijs anno 1920. Ned. I om 20.28 uur. NEDERLAND 1 NEDERLAND 2 AVRO 16.00 Zoethout (1), program ma voor kinderen van 8 tot 12 jaar. Afl.: Is het erg om veel te snoepen? 16.15 Toppop. De Nationale Hitparade. 17.00 AVRO-Academie: Dam men, les 6. FEDUCO 18.25 Nederlands, Taal, te kens en regels. 18.40 Waar blijft je geld? KRO 18.55 Belfy en Lillibit, teken film. Afl.: Geboren tijdens de storm. 19.15 Tom en Jerry, tekenfilm. 19.20 Q en Q. Serie van Harrie van Geelen (herh.). Afl. 2: De ring in het bos. Alleen de opa van Aristides neemt de jongens serieus. NOS 20.00 Journaal. KRO 20.28 De een-twee-drie show, spelprogramma in het ka der van de Zonnebloem Ak- tie. Presentatie: Rudi Car rell. 21.45 Brandpunt. 22.30 De Alles is Anders Show, programma van Aad van den Heuvel. NOS 23.35 Journaal. 23.40 Nieuws voor doven en slechthorenden. NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort, informatie voor Spanjaarden. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. AVRO 19.12 Doctor Snuggles, teken filmserie. 19.40 Loods op de brug, film impressie van het loodswe zen. (Zie toelichting). 20.05 AVRO's sportpanorama. 21.05 Otto Dicke, tekenend door het leven, filmportret van de tekenaar. (Zie toe lichting). 21.30 Achterlangs - Herman van Veen in Carre (2), een voor de televisie samenge steld programma. 22.10 Gesprek met de minis ter-president. NOS 22.30 Journaal. IKON 22.45 Roepend om gehoor te vinden. Portret van Guillau- me van der Graft (Willem Barnard) door Wim Hazeu en Lioni Schrederhof. AVRO 23.30-01.35 De hel van Noord- -Afrika, Engelse speelfilm van J. Lee Thompson (1959). Met: John Mills, Syl via Syms en Anthony Quay- le. (Zie toelichting). DUITSLAND 1 18.00 Hier und Heute, actualiteiten. 18.25 Bei uns liegen Sie richtig. 19.00 WWF-Club, muziekprogr. 20.00 Journaal. 20.15 (ZW) Alle Jahre wieder. Duitse speelfilm uit 1967. Met:Hans-Dieter Schwarze, Ulla Jacobsson en Sabine Sinjen. Regie: Ulrich Schamoni. In houd: leder jaar gaat Hannes Luecke (Hans-Dieter Schwarze), die in Frank furt het beroep van reclametekst schrijver uitoefent, met Kerstmis naar Muenster naar zijn vrouw (Ulla Ja cobsson) en kinderen, van wie hij ge- schelden leeft. Deze keer is hij verge zeld van zijn jonge vriendin Inge (Sa bine Sinjen), die hij belooft heeft een scheiding te bewerkstelligen. Maar in plaats van zijn voornemens ten uit voer te brengen, vlucht hij liever In feesten met zijn oude vrienden. 21.45 Auf der Suche nach der Welt von Morgen. Documentaire over de strategie van de nieuwe wapens. 22.30 Tageathemen. 23.00 Die Sportechau. 23.25 Verspottet. Documentaire over het leven van Ortrun Schott, slachtof fer van dwerggroei (herh.). Het eerste Duitse net herhaalt het te levisieportret van Ortrun Schott, een vrouw die door groeistoornissen dwerg Is gebleven. Vijftig jaar gele den werd ze als kind van normale ou ders geboren, maar reeds vroeg bleek ze tengevolge van een lichame lijke stoornis niet groter meer te wor den. De documentaire van Ernst Klee en Bernd Lieber geeft een zeer per soonlijk beeld van Ortrun Schott, die een leven lang hinder en vernedering van haar handicap heeft moeten on dervinden. 00.40 Journaal. DUITSLAND 2 17.50 Dick und Doof. 18.57 Programma-overzicht. 19.00 Journaal. 19.30 Auslandsjournal, reportages. 20.15 Der Alte, misdaadserie. Afl.: Vergeefse dood. 21.15 Tele-Zoo, dlerenprogramma. 22.00 Journaal. 22.20 Aspekte, cultureel programma. 23.05 Menachenraub (Ransom), Amerikaanse speelfilm uit 1955 van Alex Segal. Het verhaal gaat over een vader (Glenn Ford), die uit principe weigert de losprijs voor zijn ontvoer de zoon te betalen. Uiteindelijk be sluit hij het geld te besteden aan de opsporing van de ontvoerders, indien zijn zoon iets mocht overkomen. De moeder (Donna Reed) heeft voor d6 houding van haar man geen begrip, zodat hun relatie langzamerhand on houdbaar wordt. 00.45 Journaal. DUITSLAND 3 WDR 18.00 Telekolleg I. 18.30 Marco, tekenfilmserie. 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Journaal. 20.15 Medlzin lm Dritten, medisch magazine. 21.15 Eff-Eff, vrijetljdsmagazlne. 21.45 Landeaspiegel. Reportage. 22.15 Der Doktor und das liebe Vieh, Engelse serie (herh.). 23.00 Rockpalast. Met: Climax Blues Band. 00.00 Journaal. BRT 1 17.00 Schooltelevisie. 18.00 Tik Tak, tekenfilmserie. 18.05 Klein, klein kleutertje. Voor de peuters. 18.20 Er was een keer...: De moedige generaal. 18.30 Open school: Leven met rheu- ma (3). 19.00 Vrije Tijd Vrijdag: Toerisme. Sweet Georgia (Atlanta) 19.40 Mededelingen en Vanavond. 19.45 Journaal. 20.10 Weerman. 20.15 Mini Micro Macro, spelpro gramma. 20.20 De knokkers (Slapshot), Ame rikaanse speelfilm van George Roy Hill. Met Paul Newman, Michael Ont- kean, Strother Martin e.a. Inhoud: De Charlestown Chiefs verliezen voortdu rend. Hun speler-coach Reggie Dun- lop (Paul Newman) was eens een gro te ster, maar is nu door de drank af gezakt. Wanneer de manager de drie gebroeders Hansen aankoopt, komt er verandering in het spel. De broers krijgen met hun gewelddadige spel het hele team mee, hetgeen de Char lestown Chiefs tot een showbuslnes- s-attractie maakt. 22.20 Premiere, filmnieuws. 23.10 Journaal. Aansl.: Coda, „Derde Gedicht voor Maria Magdalena" van Paul Snoek. BRT 2 19.00 Elektron, popmuziek en weten schap. 19.40 Medelingen en Vanavond. 19.45 Journaal. 20.10 Gezondheidsmagazine, herh. 20.45 So What (5), jazzprogramma. 21.40 Uitzending door derden: Vlaamstalige Omroepstichting. RTBF 1 17.00 Schooltelevisie. 17.30 Plein Jeu, gevarieerd kinder programma. 19.05 Ce soir, regionaal magazine. 19.25 Consumententips. 19.30 Journaal. 20.00 A suivre, informatief magazine. 21.05 Derniere Seance Comix and Musics: Tombe les Filles et Tais-Toi (Play it again, Sam), Amerikaanse film uit 1971. Met: Woody Allen en Diane Keaton. Regie: Herbert Ross. 22.30 Journaal. Scène uit „De knokkers" waarin Paul Newman te zien is als de ijs hockeyer Reggie. BRT 1 om 20.20 Engeland .De BBC viert het 25-jarig bestaan van Dr. Who. Alle acteurs die deze rol ooit speelden, zijn in de studio uitgenodigd. Zo ook Tom Baker die in 1974 als Dr. Who was te zien. BBC 1 om 20.20 uur. BBC 1 17.20 Mighty Mouse, tekenfilm. 17.25 Jackanory, kinderprogramma. 17.40 Take hart, kinderprogramma. 18.00 Crackerjack, kinderprogram- 18.40 Sixty minutes, gevarieerd actu eel programma. 19.40 Friday sportstime. 19.55 Children in need. 20.20 Dr. Who special. 21.50 Children in need. 22.35 Knots landing, tv-serie. 23.25 Children in need. 24.00 Nieuwsoverzicht en weerbe richt. 24.05 James Last in Liverpool. 00.55-02.15 Children in need. BBC 2 18.35 Nieuwsoverzicht met onderti teling en weerbericht. 18.40 The friday western: The Arizo- nian. 20.00 Dear Manju. 20.30 The treasures of the Burrell. 21.00 Dance international: Berlin Requiem. 22.00 M.A.S.H. Amerikaanse serie. 22.25 Events in a museum. 23.35 Light of experience: Ruth Et- chells. 23.55 Newsnight, actualiteiten. 00.40 The old grey whistle test, mu ziekprogramma. ITV 17.00 Rainbow. 17.20 Dangermouse. 17,25 Sooty. 17.50 Freetime. 18.15 Whose baby. 18.45 Nieuws. 19.00 About Anglia. 20.00 Family fortunes. 20.30 The A-team: 21.30 A fine romance, komische se rie. 22.00 Auf wiedersehen pet: 23.00 News at ten. 23.30 Cross question. 00.05 Darts. 00.35 Murders in the Rue Morgue. Am. speelfilm (1973). 02.10 A feast for lent. TV-morgen NEDERLAND 1 NOS: 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. TELEAC-FEDUCO: 10.00 Programmeren met Pascal, les 3 (herh.). 10.30 Latijn, taal en cultuur van de Romeinen, herh. les 6. 11.00 Buter, brea en griene tsiis IX: Efkes yn't waar sjen (herh.). DUITSLAND 1 DUITSLAND 2. 11.50 Programma-weekoverzicht. DUITSLAND 3 RTBF 1 12.00 Fitness Dance, samenvatting. BBC 1 09.35 Inch High Private Eye, kinder programma, 10.00 Saturday Super store, kinderprogramma met Mike Read. BBC 2 11.10 Cursussen. ITV Glenn Ford is vanavond en morgen ochtend In de herhaling te zien als David Stannard wiens zoontje Andy is ontvoerd in de Amerikasnse film „Ransom". Duitsland 2 om 23.05 uur en morgen Duitsland 1 om 10.03 uur. Michiel de Ruyter presenteert een half uurtje jazz-muziek in „NOS- jazz". Hilversum 4 om 22.30 uur. HILVERSUM 1 KRO: 16.02 Aan de veilige kant. 17.02 Henk Elsink. NOS: 17 53 Marktber. i.s.m. KNBTB. 17.55 Meded. KRO: 18.06 Echo-magazine. (Met om 18.35 Kruispunt interview). 19.02 Levenslief en leed. 19.30 Man en paard. 20.03 Country time. 21.02 Nine o'clock jazz. 22.02 Goal. NOS: 23.02 Met het oog op morgen. VOO: 0.02 Erik Zwart. 02.00 In the mix. 03.00 Peter Teekamp. 05.00-07:00 Komt voor de Bakker. HILVERSUM 2 16 05 Bericht uit het Koninkrijk. 16.32 De Stem des Volks. 17.05 Onder vuur. 15.30, 16.30. 17.30 Nws. 17.36 Dingen van de dag). VARA: (18.00 Nws.) 18.10 VARA's re- aktietelefoon. PP: 18.20 Uitz. van de D'66. Overh.voorl.: 18.30 De Neder landse Antillen. VARA: 18,40 Het cir cuit. (20.00 Nws.) FEDUCO: 21.40 Thema 5: Homosexualiteit in het hu welijk (herh.). RVU: 22.10 De buren zeggenNOS: 22.30 Nws. 22.40 Oost-West. VARA: 23.00 Het zout in de pap. 23.55 Nws. HILVERSUM 3 VOO: 16.30 Popjourn. 17.30 Concertagenda.) NOS: 18.04 De avondspits. VOO: 19.02 Bart en De Zwart. 22.02 Countdown Cafe. HILVERSUM 4 VPRO: 16.00 Willem Ridders Radiola Improvisatie Salon. NOS: 20.00 Europees Concertprodi- um: Wiener Symphoniker o.l.v. Ferdi nand Leitner, Duitse klass. muz. (In de pauze 20.45-21.00 Muzleksplegel). 21.50 Horizon. 22.30 NOS-jazz. HILVERSUM 5 (Via AM-zender Hilver sum 1) NOS 19.02 Nieuws voor bui tenlanders. 19.02 Bulletin in het Ma rokkaans-Arabisch 19.10 Bulletin in het Berbers. 19.20 Bulletin In het Turks. 19.30 Bulletin in het Spaans. Morgen HILVERSUM 1 leder heel uur nws. VARA: 7.02 Hallo hier Hilversum. (8.06 Dingen van de dag. 8.50 Gebo ren en getogen. 9.03 Het socialisti sche strijdlied). 10.03 De stand van zaken. 11.03 Wie in 't Nederlands wil HILVERSUM 2 TROS: 7.00 Nws. 7.10 TROS Nws.show. (7.35, 8.35 en 9.35 Aktua. 7 30. 8.00 en 8.30 Nws.). NOS: 9.05 NOS-sportief. 9.24 Waterstan den. 9.30 Nws. TROS: 9.33 TROS Nws. show. (9.35, 10.00, 10.35, 11.00 en 11.35 Aktua. 10.30 en 11,30 Nws). FEDUCO: 11.56 Waar blijft je geld?, afl. 5 herh, HILVERSUM 3 leder heel uur nws. NCRV: 7.02 Vroeg op. 7.30 Rabarba- ra. 8.03 Pop non stop. 9.03 Gospel- -rock. 10.03 Popsjop. (ca. 11.45 Weerman Hans de Jong). HILVERSUM 4 AVRO 7.00 Nws. 7:02 Septiem 8.00 Nws. 8.05 Op een klein stationnetje 's morgens In de vroegte. 9.00 In de kaart gespeeld. 10.15 Con certo Mattinale 11.30 Kurhauscon-

Leidse Courant | 1983 | | pagina 17