Bedrijfsleven moet meer aandacht krijgen in verkeer CcidócSommit lleenstaanden ïrenigen zich Vrijwilligers beëdigd WAAL OVERWEEGT „PARKEERANARCHIE" IDEN/REGIO Ds. C. van der Woude benoemd in Wassenaar BEGROTING '83 Gouden gedenkspeld voor J.J. Coster ZATERDAG 5 NOVEMBER 1983 PAGINA 3 (RDWIJK Sinds gisteren is er voor oudere alleenstaanden in iburg, Noordwijk, Katwijk en omgeving een contactclub: L'A- Deze club hield gisteravond de eerste bijeenkomst. Overigens naam al twee keer veranderd, voordat men van start ging. komt voortaan elke eerste en derde vrijdagavond van de bijeen in South Quarter aan de Oude Zeeweg 88 in Noord- van half negen tot twee uur. De vereniging is opgericht door aantal ouderen die vooral behoefte hebben aan contacten met cgestemden. Het doel is af en toe bij elkaar komen en ook con- n te leggen met mensen waarmee men bijvoorbeeld eens naar azzconcert of een film kan gaan, omdat je dat soort zaken niet in je eentje doet. De club is bedoeld voor ouderen van n de 35 jaar in de omgeving van de genoemde plaatsen. Mensen worden niet toegelaten, temeer omdat in die stad al enke- voor alleenstaanden bestaan. VALKENBURG Het peloton 376-Katwijk, be staande uit een officier, vijf onder-officieren en 36 korporaal-soldaten, is gisteravond op het marine vliegkamp in Valkenburg beëdigd. De groep maakt deel uit van het in 1948 opgerichte Korps Nationale Reserve. Dit korps bestaat uit vrijwilligers die bij oorlogs- dreiding of in oorlogstijd belast worden met de be waking en beveiliging van speciale objecten, zoals bruggen, zendstations en wapenopslagplaatsen. De „Natres", zoals ze in de wandeling genoemd wor den, komen regelmatig bijeen voor oefeningen, die variëren van een paar uur tot een paar dagen. Bovendien loopt het korps altijd mee in de Nij meegse Wandelvierdaagse. WASSENAAR Ds. C. van der Wou de uit Drachten zal met ingang van 1 mei 1984 het beroep naar Wassenaar aannemen bij de gereformeerde ge meente aan de Zijllaan 4. De heer Van der Woude volgt ds. Van der Meulen op, die onlangs afscheid heeft genomen en op 65-jarige leeftijd met emeritaat is gegaan. De heer Van der Meulen is inmiddels verhuisd naar Zwolle. De gereformeer de gemeente zal het derhalve tot mei volgend jaar zonder eigen predikant moeten stellen. Dominee Van der Wou de (49) is predikant geweest in Dronryp en Zwijndrecht. Momenteel is Drach ten zijn standplaats. De heer Van der Woude is getrouwd en heeft drie zoons. Kinderdagverblijf lang niet zo duur LEIDERDORP In het artikel over het op te rich ten kinderdagverblijf in Leiderdorp in de krant van afgelopen donderdag is een storend foutje geslo pen. Daarin werd gesteld dat de bijdrage van de ou ders 12 gulden per dag zal gaan bedragen bij een in komen van minder dan 1449 gulden per maand en 155 gulden per dag bij een inkomen van rond de 2000 gulden per maand. Deze bedragen worden echter per maand in rekening ge bracht en niet per dag. LEIDEN Een meer- ,eiden kan nog 30 derheid in de Leidse ge- Noorlander voor de tar restaureren meenteraad vindt dat in aan project-ontwikkelaar Noorlander voor bouw van die garage. genomen diende te worden. Door deze wending in de dis cussie ging Waal verder niet in op het verzoek de belan- De heer J.J. Coster, voorzitter van de woningbouwvereniging De Goede Woning, heeft gistermiddag ter gelegenheid van zijn af scheid de gouden gedenkspeld van de gemeente Leiden gekrë- r\n uiorH horr» nnnacnolH rirtnr u/othnnHpr D

Leidse Courant | 1983 | | pagina 3