Nationale springtop bijeen pnd de vette prijzenpot Leidse Biljart INCOURS HIPPIQUE IN GROENOORDHALLEN £eicbc6otuant Sportkwiskampioenschap Bollenstreek en Leiden oetbalselectie it tegen Lugdunum W Het Leids zaalvoetbalteam naandag aan voor het derde en in het kader van de |eiding op de afdelingswedsdtrij- Jtotterdam. Lugdunum zal in Qe Vijf Meihal als sparring- voor de Leidse selectie funge- n selectie, die om 20.00 uur voor iri zal aantreden, is als volgt sa- 3jeld. Nico Groeneweg (Bax), d der Reyden (Inteiju), Wim van lip (FC Lisse), Mario Faber (FC .Peter Hogewoning (Van der van Leeuwen (UVS), Ben Robert de Roo (VWL) niie Koet (VWL). Leo de Jong is h aan het team verbonden, dè gendijk zal als teamleider actief „Leidse" rolstoel - schermers naar Open Britse Kampioenschappen LEIDEN Het team dat de Neder landse Invaliden Sportbond in het weekeinde van 19 en 20 november in Edinburgh zal vertegenwoordigen tijdens de Open Britse Kampioen schappen Rolstoelschermen, is volle dig samengesteld uit schermers uit de Leidse regio. Met Frans Verhoef (Sassenheim) hebben ook H. Duin dam (Alphen aan den Rijn), G. Kop pers (Sassenheim), Frans van Nie- kerk (Warmond), G. van Nimwegen (Voorschoten) en M. den Uyl (Al phen aan den Rijn) een uitnodiging ontvangen. Jan Willem Bogers. Afscheidswedstrijd Jan Willem Bogers NOORDWIJK Het feit dat Jan Willem Bogers na jaren lange Noordwijkse dienst dit seizoen voor het Alphense ARC uitkomt, heeft het bestuur van de voetbalvereniging Noord wijk er toe gebracht dinsdagavond een afscheidswed strijd voor de vertrokken linkerspits te organiseren. In dit duel zullen twee met roem overladen teams ongetwijfeld sportief de degens kruisen: het elftal dat in 1973 de landstitel bij de amateurs veroverde en de formatie die in 1980 een zelfde wapenfeit bewerkstelligde. De opstellingen: Team '73: Jan Willem Bogers, Aad Glas, Hans Plaatzer, Kees en Albert Spaanderman, Jaap van Kes- teren, Gerard Duindam, Ben Barten, Kees Karstens, Ruud Bröring, Jan Vieveen, Cor Vreugdenhil en Cees van der Wiel. Coach: Arie Duindam. Team '80: Dick Dortmundt, Rob Suttorp, John van Dijk, John Manuputty, Sjoerd Boot, Simon van Beveren, Timo Gerlof, John Marijt, Jacques Sluis, Jan Siem Klinkenberg, Jaap Plug. Frans van der Veen, Hans Westgeest, Jos Smits en Ab van der Niet. Coach: John Eelman. Henk Nooren zette onlangs een punt achter zijn carrière. De vette prijzenpot bij Indoor Leiden '83 deed de vijfvoudi ge Nederlandse kampioen echter besluiten nog eens In de stijgbeugels te klimmen. De gemeente werking van de Nederlandse L-fiiot imlnonHa Hippische Sportbond ook de KATWIJK De finale van het vierde Sportkwiskampioen schap van Leiden en omstreken en de Bollenstreek wordt woensdag gehouden in Tripodia in Katwijk. Vorig jaar werd de jeugd van de voetbalvereniging UVS uit Leiden winnaar van de bokaal. Dit jaar hebben ruim 70 verenigingen zich met hun jeugdleden tussen van 10 tot en met 12 jaar ingeschreven voor de strijd; waarvan er 18 in de finale komen. Overigens is de fi nale niet voor publiek toegankelijk in verband met de beperkte zaalruimte. De teams van de geselecteerde verenigingen zullen, bijgestaan door hun supporters, elkaar bestrijden. De finalekwis wordt ge presenteerd door Dick Passchier en Judith Bosch. Tussen de di verse ronden zorgen artiesten voor ontspanning voor de deelne mers. De vragen van de kwis hebben multiple-choise abntwoor- den. Door bordjes omhoog te steken moeten de deelnemers het goede antwoord aanduiden. De vragen gaan niet alleen over sport, maar ook over onderwerpen als verkeer, planten, dieren en actualiteiten. Iedere finalist krijgt in ieder geval van sponsor Rabobank 100 gulden mee voor de clubkas, de winnaar ontvangt 500 gulden en een wisselbeker, de tweede en derde prijswin naars krijgen 400 en 300 gulden. De voor .de finale geselecteerde verenigingen zijn: de voetbalverenigingen KRV (Katwijk), R.K.V.V. Teylingen (Sassenheim), Meerburg (Zoeterwoude) en Noordwijk; de korf balverenigingen De Algemene (Leiden) en Madjoe (Rijnsburg); de zwemverenigingen Noordwijkerhout, De Watervrienden (Lisse) en de Katwijkse Reddingsbrigade; de gymnastiekvereni gingen Avanti (Voorschoten), Jong Warmond, de afdeling jazz- ballet van Valken Gymnastiek (Valkenburg) en MSV Gymnas tiek (Noordwijk); de Sportvereniging S.V. Vogelenzang; S.D.O. Basketball (Hillegom);'Foreholte Handbal (Voorhout); de Tafel tennisvereniging Oegstgeest en de IJssportvereniging Leider dorp. Reserve is het team van de Ren- en Toervereniging De Bollenstreek.

Leidse Courant | 1983 | | pagina 13