Valkenburgse ïoofdstraat uitgangspunt BEGROTING '84 !DEN Qeidóc.Qowtant Bromfietser breekt been Apothekersassistente over de balie getrokken Hillegomse aangereden door auto Wethoudersbank aan Voorstraat WOENSDAG 2 NOVEMBER 1983 PAGINA 7 pbediende ofd van Een 21-iarige jkse pompbediende is ivond beroofd van de Drengst van het tanksta- de Wassenaarsweg. kwam om vijf over in de Rijnstraat met de e met ongeveer 5.000 i aan bij een bankkluis, t moment dat zij de tas kluis wilde laten zakken jeze uit haar handen ge de passagier van een De politie ver- dat het tweetal op de het „goede" moment zitten afwachten. VOORSCHOTEN Een 16- jarig jongen uit Voorschoten brak zijn been toen hij in zijn woonplaats van zijn brommer afviel. Hij reed omstreeks vijf uur op de Voorschoterweg richting Leiden. Tegenover de politie verklaarde hij later dat hij moest uitwijken voor een fietser en daardoor ten val kwam. Het slachtoffer moest per ambulance naar het Leidse Diaconessenziekenhuis wor den overgebracht. De politie vraagt of getuigen van het on geval willen bellen naar 01717-4993. NA VRAAG OM SPUIT VOORSCHOTEN Een assistente van de apo theek Noord-Hofland werd gisteravond met grof geweld over de balie getrokken toen zij geen injectiespuit wilde geven. De apotheker sassistente werd omstreeks negen uur door een man en vrouw aangesproken met de vraag om een injectiespuit voor de broer van de man. Toen de assistente om een recept vroeg, werd de bezoeker agressief. Hij trok haar over de ba lie waarbij de blouse van de vrouw scheurde. Toen de man hoorde dat een andere mede werkster van de apotheek de politie belde, sloeg hij op de vlucht. Dankzij een goed opgege ven signalement, denkt de politie de man bin nenkort te kunnen pakken. HILLEGOM Een 70-jarige vrouw uit Hilegom raakte gis teravond in haar woonplaats gewond toen zij op de Stations weg door een auto werd aan gereden. De vrouw kwam om streeks acht uur uit haar auto en stak de weg bij de Zanderij over. Een 20-jarige automobi list uit Noordwijk kon haar niet meer ontwijken. Met een wond aan haar gezicht en pijn aan haar borst is de vrouw naar het Heemsteedse Diaco nessenziekenhuis gebracht. Riolering en gas in Zoeterwoudse „enclave1 ZOETERWOUDE Rijksweg A4 van Den Haag naar Amsterdam vormt de grens tussen Zoeterwoude en Leiden. Voor 4 woningen aan de Vlietweg, tegen Leidschendam aan, geldt dat evenwel niet want de percelen Vlietweg 35, 36, 27 en 39 staan op Zoeterwouds grondgebied ter wijl de overige woningen tot Leiden behoren. Op het zogenaamde „Leidse gedeelte" wordt zowel riolering als gas aangelegd en van die ac tie kan Zoeterwoude profiteren. De rioolpersleiding die op de Vlietweg wordt aangelegd wordt doorgetrokken naar het nog te bouwen restaurant in de Vlietlanden. Zo ook de gasleiding die vrij dicht langs drie van de vier Zoeterwoudse woningen zal worden aangelegd. Alleen voor aansluiting van perceel Vlietweg 39 op het aardgasnet zullen extra voorzieningen getroffen moeten worden. KENBURGDe re- cent voor de leges en de van 75.598 gulden. B en W nogal wat voorstellen. 15 gulden voor rekening van Het bedrijfsleven moet daar- nirtip van Hp WnnfH hpnprkinP van het aantal Na de aanPak van de Hoofd- De gemeenteraad zal wórden de gemeente te nemen om zo- door verhoudingsgewijs meer an de noold pg straat is de aanleg van een gevraagd in te stemmen met veel mogelijk vrouwen in staat onroerend-goedbelasting gaan L, de aanleg van een gratis vuiiniszaKKenj en speelplaats achter de flat aan een wat strakker geregelde te stellen aan het onderzoek betalen en de eigenaren en ge- tuin, de aanleg van de jaarlijkse korting van het Frankenburg de grootste subsidieverordening voor soci- mee te doen. bruikers van woningen min- 1 Ho uitkprincf van hpt riik won? Dit aaat Hp aemepnte aal-culturele activiteiten. Een der. B en W wilden echter het Aan de Noordwijkse Voorstraat is gistermorgen de houten bank geplaatst, waaraan de naam verbonden is van wet houder C. van Duijn. Het bouwbedrijf De Raad Noordwijk B.V. schonk hem het zitmeubel in maart toen Van Duijn herdacht, dat hij twaalfeneenhalf jaar geleden tot wethou- maal/t won hot

Leidse Courant | 1983 | | pagina 7