•tRobot zal gelukkig nooit mens worden" KRO-tv herhaalt serie „Q en Q" [RIET TITULAER IN „WONDERE WERELD' Herbie Hancock door video erkenning als popartiest Engeland !;dio/televi~ CeidaeSomant VRIJDAG 28 OKTOBER 1983 PAGINA 19 k van Hoorn ederi Rijnmond ederi een tragi n opp rrichl andei ERSUM - De journalist Henk van (39) treedt 21 december in dienst lactielid van de nieuwe regionale D Radio Rijnmond in Rotterdam, [oorn wordt voor zes maanden steld. Na dat halve jaar kan hij in ^"dienst komen. Als Van Hoorn of n Rijnmond andere plannen heb- an de aanstelling worden opge- aldus hoofdredacteur Haasbroek, vindt het vooral lang dat Van Hoorn behulpzaam n bij het opzetten van program- an de nieuwe omroep. Joorn is vanaf maart 1980 als par itair redacteur bij het VARA-ac- ieitenprogramma Achter het is werkzaam geweest. rust. de hi de sip mere 1 zijn rdrii Nieuwe reeks „Bokkesprongen" HILVERSUM Woensdagmiddag 2 november start de NCRV-televisie met een nieuwe reeks afleveringen van het jeugdmagazine „Bokke sprongen". Evenals het afgelopen seizoen is de presentatie van deze informatieve programma- serie (voor kinderen tussen zes en twaalf jaar) in handen van Leontien Ceulemans en Louis Kockelmann. De meest uiteenlopende mensen en zaken komen in „Bokkesprongen" aan de orde. In de eerste aflevering van het seizoen 1983/1984 (woensdag 2 november, Ned. I 16.35- 17.05 uur) praten kinderen, die in Nederland wonen, maar afkomstig zijn uit andere landen, met elkaar. Verder is een reportage te zien van een soort mini-vredesdemonstratie die deze herfst in Nijmegen werd gehouden door 117 kinderen. Ten slotte wordt een bezoek gebracht aan de S.B.K., de Stichting Beeldende Kunst in Amsterdam. Muzikale medewerking verlenen The Little Rockets uit Ede. Radio Rijnmond met meer voetbal dan „Langs de Lijn" ROTTERDAM Nederlands nieuwste regionale omroep, Radio Rijnmond, start binnenkort overleg met de bestu ren van de grote voetbalclubs in het Rijnmondgebied om tot afspraken te komen over het uitzenden van voetbal- flitsen op zondagmiddag. Volgens hoofdredacteur Nico Haasbroek is het nadrukkelijk de bedoeling om van de clubs toestemming te krijgen om ook in de eerste helft van voetbalwedstrijden reportages te mogen uitzenden. „Als ons plan lukt beconcurreren we daarmee het NOS-programma „Langs de Lijn" van zondagmiddag", aldus Haasbroek. HILVERSUM Na negen jaar herhaalt de KRO de toendertijd zo suksesvolle jeugdserie „Q en Q" (met o.a. wijlen Bob de Lan ge als opa Quarles van Ispen, Erik van 't Wout als Aristides Quarles van Ispen, Martin Perels als Wilbur Quant en Tamar Baruch als Akkie Swaan). In twaalf afleveringen totaal waar van de eerste, „Een mislukte foto", op vrijdag 18 november te zien is op Ned. I van 19.20-19.51 uur komen de wederwaar digheden aan bod van Aristides Quarles van Ispen en Wilbur Quant. Twee jongens, die tijdens een fotografisch uitstapje per ongeluk getuigen zijn van de gevolgen van wat op het eerste gezicht een moord lijkt. Ze willen vogels fotograferen, maar leggen daarbij op de film het beeld vast van het lichaam van een blijkbaar dode man. Dat is het begin van een avontuur (geschreven door Harrie Geelen en geregisseerd door Bram van Erkel) vol onverwachte verwikkelingen en intriges, om maar te zwijgen van de gevaren die het tweetal en zijn bondgenoten te wachten staan. ERSUM - Het viel te ichten, maar zondag elektronische veel- r Chriet Titulaer op U* om 17.05 uur met wofobot als presentator geboe proppen. Nog een proffe stap en we hebben n Hiltermannen en «jollen v^n Dam meer ,digt-|- De geprogram- kma^de kunstmens zal Latals Sonja nog langer tegen de haren L°fken' sChafte zich de robot lipje aan voor zijn reeks af-! titf*1 Ier programma ook ge- Hij schetst daarin aan id van de allermodern- iaratuur de reuzeschre- aarmee de wetenschap beweegt. Men °gen er °P uit- Een e STP'eS wordt tijdens de e en; elektronisch afgetast en 2ldenb'nnen de kortste keren eheimen prijs, waarmee jigbouwers hun directe Jeel kunnen doen. Met de kte walkman kan men ok onder water begeven, lor surfers, en wie op het j een plaatje wil draaien geen pick-up meer no- lij legt de plaat gewoon zand en plaatst daar een toy-achtig autootje op, rnatin rit door de groeven be- j)e p de muziek produceert. CCnrk~ P°ls"tv draait hij ■p. bnd niet om. Hij voorziet "ieptellen van video-prin- n'e na een druk op de het gewenste beeld of gero tekst op papier vastleggen, zo dat men het op zijn gemak nog eens na kan zien dan wel ar chiveren. Maar robot of niet, Chriet blijft ook mens, zelfs zichtbaar van vlees en bloed. Om dat aan te tonen begeeft hij zich met zijn. dochtertje naar het strand van Schoorl. Hij vlijt zich daar in badbroek op het zand neer om een voorbeeld te geven hoe de elektronica de mens ten dienste kan staan. Als elke zorgzame vader ligt hij daar niet rustig overgege ven aan de zon, want waar blijft zo'n kind als je er even niet op let? Geen nood. In zijn badtas heeft hij een Djinny ge stoken, een tweeling-apparaat je, dat elektronisch op elkaar is afgestemd. Pa of in voor handen gevallen ma bevestigt op eigen pols dat soort horloge, terwijl het kind ook zo'n arm bandje krijgt. Men schat de af stand tot de vloedlijn en stelt het apparaatje daar op af. Raakt het kind buiten de straal van die gestelde metra- ge, dan begint de Djinny dui delijk te protesteren. Het kind is dan snel achterhaald. Op de zelfde wijze kan men met zulk een Djinny verband leggen tussen de pols en bijv. een tas met geld. Gaat een dief ermee aan de haal, dan begint de pols heftig te alarmeren. Prachtbrief Als zo'n Titulaer blijkbaar zo overgeleverd aan de elektroni ca leeft, is hij dan nog wel in staat op een natuurlijke wijze als mens te functioneren. Men ziet hem er voor aan, dat hij naast zich een geprogram meerde robot als levenspart ner zou wensen. Chriet Titulaer: „Wat ben ik blij met de brief van die vrouw die schreef mijn elektronica niet nodig te heb ben". Chriet: „Wat ben ik blij, dat u die vraag stelt. Na één van mijn vorige uitzendingen, waarin ik mijn huis vol elek tronica had gepropt om te la ten weten hoe de huiskamer van de toekomst er wel eens uit zal kunnen zien, kreeg ik een brief van een huisvrouw en moeder. Een prachtbrief. Ik ben daar zo blij mee. Die vrouw schreef, dat zij moeder en echtgenote is en van harte dagelijks de warme hap op ta fel zet „zonder die hoogge roemde elektronica van u". En zij brengt elke dag met toewij ding haar kind naar school „zonder zich te laten sturen door uw chips". Dat is toch prachtig. Die vrouw ziet hele maal in, dat elektronica ten dienste van de mens bestaat en dat nooit enige robot mens zal worden. Een ^programmeer de robot als levenspartner9 Hij of zij is volkomen ongeschikt voor de voortplanting. Dat kun je dus wel vergeten. Bo vendien zal je zo'n apparaat moeten programmeren Je dient hem of haar een leefwijs toe. Zodra je die leefwijs ont werpt, ben je bezig met levens kijk, met filosofie. Daarin kan de robot de mens nooit evena ren. Maar ik dank wel aan de elektronica dat ik hier sta, dat ik deze programma's kan ma ken. Enige jaren geleden werd ik zo ziek, dat de artsen geen cent meer gaven voor mijn le ven. Medisch gezien werd ik opgegeven. Ik werd in een in tensive care-bed gelegd en ge ketend aan elektronische lei dingen. Aan de hand van de metertjes en de wijzertjes ont dekten de doktoren waar de kwaal aangepakt moest wor den. Dankzij de elektronica werd ik vanaf dat moment zienderogen beter en loop ik thans geheel hersteld rond. Ik heb mijn leven aan dergelijke medische robots te danken. Daarom vind ik. dat ik mijn leven aan de élektronica mag wijden". Schaakoorlog In zijn uitzending brengt hij ook een elektro" nisch schaakspelletje mee. Dat kan men de schaak-kunde meegeven van het peil waarop men zichzelf beweegt. Boven dien kan men de denktijd zelf vaststellen. Zegt hij: „Het schaakt zo ontmoedigend als na lang denken elke zet prompt beantwoord wordt met een tegenzet. De psychologi sche charme van het schaken wordt ook bepaald door het meedenken met de tegenstan der". Sesamstraat kan binnenkort ook als video beoefend wor den. Titulaer laat dit zien. Hij zit vol met die weetjes. Voor nog wel tien programma's, zegt hij. Hij vertelt niet wat ons nog meer te wachten staat. Regelmatig reist hij door Ja pan en Amerika om er het nieuwste van het nieuwste te achterhalen en bovendien heeft hij daar een staf van waarnemers opgebouwd die hem op de hoogte houden en de jongste noviteiten voor hem direct op het vliegtuig zetten. Titulaer staat helemaal los van Teleac. Hij is zijn eigen infor matiebedrijf begonnen en toont zich op dat gebied een gewiekste zakenman. Chriet: „Elektronica kan zelfs oorlog uitbannen. Denkbaar is een slagveld, een woestijn, de ruimte, waar oorlogvoerende mogendheden hun militair- strategisch materiaal tegen el kaar in het veld brengen. Vanuit twee hoofdkwartieren op afstand wordt de slag elek tronisch geleid. Geen man hoeft er het leven bij te laten. Er vloeit geen druppel bloed. Alleen moet men tevoren af spreken, dat men zich aan bei de kanten bij de uitslag neer zal leggen. Dan wordt oorlog voeren een schaakspel, waar de mensheid alleen maar ple zier aan kan beleven". TON OLIEMULLER HILVERSUM De Amerikaanse muzikant Herbie Hancock is wat verbaasd over het succes dat hij momenteel heeft met zijn single „Rockit". In een van de kleedkamers van het NOS-com- plex (hij heeft net de opname achter de rug van „Countdown".- die zondag Ned. II om 19.30 uur wordt uitgezonden) zegt hij: „Ik dacht dat ik eerst nogal wat problemen zou hebben, voor het publiek mij ook als pop-artiest zou zien en de popstations in Amerika het nummer zouden oppikken". „Op de eerste plaats heb ik de reputatie een jazz-man te zijn. In; Amerika betekent dit dat disc-jockeys van popstations je platen links laten liggen. Op de tweede plaats wordt er op mijn elpee- Future Shock" nauwelijks gezongen, eigenlijk alleen maar in het titelnummer. Op de derde plaats klinkt de plaat erg modern. Dat komt onder meer door het scratchen in een nummer als „Rockit". Met die platenkras-techniek maakte ik voor het eerst kennis door de single „Buffalo Gals" van Malcolm McLaren. Ik moest en zou dat geluid ook op mijn elpee gebruiken, maar ik wist niet hoe het werd gemaakt In Los Angeles, waar ik woon. klonk het heel nieuw, terwijl ze er in New York al twee jaar mee experimenteerden. Het geluk was dat ik voor mijn plaat" zou samenwerken met Bill Laswell en Michael Beinhorn. Beiden komen uit New York en brachten een band mee waarop het platenkrassen stond. De bedoeling is het scratchen op de volgende elpee, die en logisch ver volg zal zijn op „Fu ture Shock", nog wat intensiever te gebruiken". Herbie Hancock ge looft dat een groot deel van het succes van „Rockit" te danken is aan de fantastische video clip, een werkstuk van de ex-10CC-le- den Godley en Cre- me. „In Amerika was de video zeer succesvol. Hij werd constant vertoond op Music Television (MTV)". Hancock ging met Godley en Creme in zee. omdat hij onder de indruk was van de video die het duo maakte voor de Police-single „Every Breath" You Take". „Ik heb heel wat video's gezien. De meeste zijn visu eel wel interessant. Ze werden echter niet doordacht gemaakt- Godley en Creme leveren kwaliteit. Hun video-clips behoren bovendien tot de meest gedraaide op MTV. Ik heb ze gevraagd of ze een video wilden produceren voor „Rockit". Nadat ze het nummer hadden gehoord, vertelden ze mij dat ze een Londense uitvinder kenden, die zich met robots bezighoudt. Ze geloofden dat die robots uiterst geschikt zouden zijn voor het nummer en dat is wel gebleken". Omdat het video-medium heel nieuw is voor Hancock laat hij Godley en Creme artistiek volledig vrij. „Zij bepalen hoe het er uit komt te zien. Deze week reis ik af naar Londen om over de video te praten voor mijn nieuwe single ..Autodrive" (die Han cock speelt in „Countdown"). Ik koos opnieuw voor het duo om dat de reacties op de eerste zo fantastisch waren. Mensen die ik sprak zeiden dat het de beste video was die ze ooit hadden ge-v- zien. Mijn mening is dat het de meest inventieve clip is. die tot" nu toe werd gemaakt. Als je zoveel creativiteit in een video stopt als in „Rockit", dan ben ik er zeker van dat voor een volgend r. project die creativiteit weer iets heel nieuws oplevert". HANS PIËT Herbie Hancock: ,,lk wil het scratchen nog wat intensiever gaan gebruiken". m'rarouw 'n het WÏt e SCV Laura krijgt te horen, 'arian naar Limmeridge uurd om op verhaal te zit ze in werkelijkheid Y loten in een geheim Blackwater Park. j°h( Catherick, die door istrijt naar Londen werd ge- Uen ftorft en wordt onder de van Laura Glyde be- tegf- Maar inmiddels is n hersteld. Ze brengt ezoek aan de psychia- s inrichting, waar ze t, dat Laura daar on naam van Anne wordt houdenZe helpt haar appen, maar het verblijf inrichting heeft Laura lind Jjg veranderd. Haar inko, mr. Fairlie, weigert haar der Stntificeren. ®.uur Nederland 1. Niest sterkste man van Openlucht Museum te r°2 m streden eind sep- r mannetjesputters uit landen om de titel ,,De and: We man van Europa la'sS0nder hen bevonden "6 3e Nederlandse deelne- •m [Si Gerard du Prie, Cees Andeugd en Simon Wulfse, erkste man van 1982- Engeland kwam op- Geoff Capes uit, die [el van vorig jaar moest 6en te verdedigen. Van- is te zien hoe zij weer boomstammen tilden, trokken, auto 's om en stalen staven bo- 5. 5.! e 38(njur Nederland 2. 8. Ruslandgangers rjkeanse document ai- 'De Ruslandgangers" 19. \t verslag uit van een Ba 36die drie Amerikaanse «n ^ten langs een aantal vr|jjche universiteiten heb- woxaSemaakt om daar met collega's te dicussiëren de vraagstukken van ;35 1 en vrede, van levens- .35 ledigheden en politiek. 'e uitwisseling van argu- 05 in maakt deze docu- .30 Ure zo interessant, .00 het vastleggen van de ngen ten opzichte van 80 Groot was bijv. de hi- .20 f als het vijandsbeeld, •75 \en van elkaar had, niet '40 de werkelijkheid over- AO tam. uur Nederland 2. Nederland NEDERLAND 1 AVRO 16.00 Dag huis, dag tuin, dag opbergschuur. Prcrgramma voor peuters. 16.15 Toppop. De Nationale Hitparade. Presentatie: Ad Visser. 17.00 AVRO Academie: Dam men. Les 2: Het Plan Dam- halen (met voorbeelden uit de WK Match). FEDUCO 18.25 Nederlands. Les 1. 18.40 Budgetteren. Les 1. KRO 18.55 Belfy en Lillibit, jeugd serie. Af 1.10: De gele ane moon. 19.20 Ik woon in de DDR. Se rie over het leven van kin deren in Europa. Vandaag: Mario Proger (14 jaar) uit Karl-Marx-Stadt. NOS 20.00 Journaal. KRO 20.28 De vrouw in het wit. Vijfdelige Engelse dramase rie naar de roman van Wil- kie Collins. Anna Catherick sterft en wordt begraven als Laura Glyde. (Zie toelich ting). 21.25 Brandpunt. 22.10 Alle zegen komt van boven. Afl.: Porgy en Bess. Pastoor Duddleswell, Neil en mrs. Pring worden ge plaagd door een vieze stank wanneer hun buurman overgaat tot de aanschaf van twee varkens. 22.35 De Alles is Anders Show. Aad van den Heuvel praat met gasten over men sen en media. NOS 23.40 Journaal. 23.45 Nieuws voor doven en slechthorenden. MEDERLAND 2 NOS 17.50 Studio Sport extra. Sa menvatting hockeywedstrij den om de Champions Trophy voor heren. 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort. Informatie voor Spanjaarden. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. AVRO 19.12 De Dukes uit Hazzard. Amerikaanse serie. Hughie Hogg wil de zaken van zijn oom Boss Hogg overne men, Bo en Luke moeten dit verhinderen. >0.00 AVRO's Sportspektakel presenteert: De sterkste man van Europa. (Zie toe lichting). NOS 21.00 Studio sport extra. Sa menvatting van de WK tur nen voor heren in Boeda pest. IKON 21.30 De Ruslandgangers. Drie Amerikaanse studen ten reisden langs een aantal Russische universteiten om daar te discussiëren, doe. (Zie toelichting). AVRO 22.10 Gesprek met de minis ter-president. NOS 22.30 Journaal. AVRO 22.45 Jumping Amsterdam. Reportage van de vanavond verreden puissance. 00.00-01.30 Illusies. Ameri kaanse tv-film. Linda (Karen Valentine), een jonge mode- -ontwerpster, raakt na de mysterieuze dood van haar man Larry (Ben Masters) verward in een net van in ternationale intrige en cor ruptie. DUITSLAND 1 18.00 Hier und Heute. 18.25 Bei uns liegen Sie richtig. 19.00 WWF-Club. Muziekprogr. 20.00 Journaal. 20.15 All meine Sehnsucht (All I de sire). Amerikaanse film uit 1953. In houd: Dit Amerikaanse -melodrama schildert menselijke conflicten, die voortspruiten uit de botsing van ech te gevoelens met de benepen klein burgerlijke moraal. Na een afwezig heid van tien jaar en een mislukte to neelcarrière keert Naomi Murdoch in haar gezin terug. Haar man en doch ters heeft ze indertijd in de steek ge laten voor een minnaar. Hoewel zij haar met de grootste moet treden, merkt ze veel van hen houdt. 21.30 Unter deutschen Dachern. Der Rest is Gottvertrauen. Zwei Familien proben den Ernstfall, documentaire. 22.15 Tagesthemen. Met een repor tage uit Bonn. 22.45 Die Sportschau. Sportpro gramma met W K. Turnen en de Grand-Prix Tennis dames. 23 45 Hagen. Misdaadserie. 00.30 Journaal. tege- DUITSLAND 2 17.50 (ZW) Dick und Doof. Slapstick film met Oliver Hardy en Stan Laurel. 18.57 Programma-overzicht. 19.00 Journaal. 19.30 Auslandsjournal. 20.15 Der Alte. Misdaadserie. Afl.: Vriendendienst. Inhoud: In de afleve ring ontmoeten we Helga, die na de scheiding van Eberhard, in Walter Krendl een nieuwe levenspartner heeft gevonden. Zij heeft de voogdij over haar 17-jarige dochter Agnes en woont samen met haar in Krendlers grote huis. Agnes broer Klaus is bij zijn vader gebleven. Terwijl Eberhard regelmatig zijn dochter opzoekt, merkt hij dat niemand eigenlijk geluk kig is met de scheiding. 21.15 Internationale ruimtevaart. In formatieve serie. Afl. 4: Ruimtevaart en de gevolgen daarvan. 22.00 Journaal. 22.20 Aspekte extra. Is er nog toe komst voor de bioscoopfilm als mas samedium? Reportage. 23.35 Truffauts Geschichten von Doinel (4). Tisch und Bett (Domicile conjugal). Franse speelfilm uit 1970. Inhoud: De vierde Doinel-aflevering van Francois Truffaut is de bitterste film van de gehele serie. Antoine (Je an-Pierre Leaud) is met Christine Darbon (Claude Jade) getrouwd Hij verkoopt nu bloemen, terwijl Christi ne, die in verwachting is, vioollessen geeft. Nadat Antoine bij een Ameri kaanse firma heeft gesolliciteerd, ont moet hij een knappe Japanse en wordt verliefd. 01.10 Journaal. DUITSLAND 3 WDR 18.00 Telekolleg I. Economie, les 13. 18.30 Marco. Tekenfilmserie. 19.00 Aktuelle Stunde. Actualiteiten. 20.00 Journaal. 20.15 Alltagsleben. Jugendliche Aus- reisser, over jongeren die het ouder lijk huis verlaten. 21.15 Eff-eff. Vrijetijdsmagazine. 22.15 Der Doktor und das liebe Vieh (James herriot). 23.00 Rockpalast. 00.00 Journaal. BRT 1 18.00 Quaquao. Tekenfilmserie. 18.05 Klein, klein kleutertje. 18.20 Er was een keer... Kort verhaal van Guido Staes verteld door Jef Burm. 18.30 Rooien en Blauwen. Afl.: De kraan. 18.35 Leven met reuma (Open school). Afl. 1: Weke delen - reuma en metabole botziekten. 19.05 Vrije tijd vrijdag. Met de sneeuwtrein naar de Pyreneeën. 19.40 Mededelingen en Vanavond. 19.45 Journaal. 20.10 Weerman. 20.15 Mini Mikro Makro. Spelpro- gramma Presentatie: Armand Pien. 20.20 Gangster (Driver). Amerikaan se thriller uit 1978 van Walter Hill. Met: Ryan O'Neal, Bruce Dern en Isa- belle Adjani. Inhoud: In Los Angeles opereert een driver (Ryan O'Neal) van Getaway Cars met superieure vak manschap. Een detective (Bruce Dern) is hem echter op het spoor, maar de driver staat zijn mannetje. Beiden worden echter op hun beurt bij de neus genomen door een fatale jonge vrouw, gespeeld door de Fran- caise Isabelle Adjani. 21.50 Première. Jo Röpcke presen teert nieuwe films. 22.40 Journaal en Coda. BRT 2 19.00 Elektron (18). Progr. met pop muziek en wetenschap. 19.40 Mededelingen en Vanavond. 19.45 Nieuws. 20.10 Weerman. 20.15 Gezondheidsmagazine (herh.). 20.50 So what? Serie jazz-program- ma's. Vanavond: Art Blakey en The Jazz Messengers (1). 21.30 Uitzending door derden. Pro gramma van de SO. 22.00 WK Turnen uit Boedapest. Sa menvatting. RTBF 1 17.15 ONEM-aankondigingen. 17.30 Plein Jeu. Gevarieerd kinder programma. 19.05 Ce soir. Regionaal magazine. 19.25 Consumententips. 19.30 Journaal. 20.00 A suivre. Informatie-magazine. 21.00 Derniere Seance - Cine-Club de Minuit: Sitting Ducks, Amerikaan se speelfilm uit 1980 van Henry Ja- glom. 22.30 Journaal. Ryan O'Neal als chauffeur in de Amerikaanse speelfilm „Driver". BRT 1 om 20.20 uur. Charles Bronson speelt de hoofdrol in de Amerikaanse speelfilm „Guna of Diablo". BBC 2 om 18.40 uur. BBC 1 16.40 Cartoon. 16.55 Play school: kinderprogramma. 17.20 Superheroes, kinderserie. Afl. Bananaman. 17.25 Jackanory, kinderprogramma. 17.40 Take hart, kinderprogramma. 18.00 Crackerjack, kinderprogram- 18.40 Sixty minutes, gevarieerd pro gramma. 18.40 Journaal en weerbericht. 18.53 Regionaal magazine. 19.45 Show business. 20.05 Voetbal. 22 00 Journaal en weekendweerbe richt. 22.25 Knots landing, tv-serie met Ted Shackelford, Joan Van Ark e.a. 23.15 Onbekend. 23.46 Nieuwsoverzicht en weerbe richt. 23.50 WK-turnen. 00.20 The secret life of an American wife, Amerikaanse speelfilm uit 1968. Met: Walter Matthau en Patrick O'Ne al- TV-morgen NEDERLAND 1 NOS: 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. TELEAC: 10 30 La tijn. Taal en cultuur van de Romei nen herh. les 2. FEDUCO: 11.00 But ter, brea en griene tsiis. Afl. 5: Sport en rekréaasje (herh.). NEDERLAND 2 NOS: 12.00 Kruisraketten Nee. Rechtstreekse uitzending van de de- monstratie in Den Haag. DUITSLAND 1 10 00 Journaal. 10.03 Die Sport schau. Met: W.K. Turnen. 11 05 Un- ser Mann im All, herh 11.50 Raum- fahrt international (4), herh. DUITSLAND 2 11 50 Programma-overzicht. DUITSLAND 3 WDR: 08.50 Tele-gymnastiek (48). 09.00 Samstag-Kolleg. (Met de cur sussen Engels, Frans; Engelse poëzie (2); Religionen der Welt. afl. 8; Film als Hobby - Video (1) en informatie over tv-r RTBF 1 BBC 1 BBC 2 16.00 Snooker. 18.00 Guns of Diablo, speelfilm. 20.00 Dhondy plays: good at art. 20.40 Burrell Collection. 21.25 Snooker. 21.35 Gardeners' world, vraagbaak voor de tuinier. 22.00 M.A.S.H.. Amerikaanse serie. Met Alan Alda. Loretta Switt e.a. 22 25 Good Behaviour, tv-serie (1). 23.25 Snooker. 24.00 Newsnight, actualiteiten. 00.45 Snooker. ITV 17.00 Rainbow. 17.20 Dangermouse. 17.25 Sooty. 17.50 The Dinosaur trail. 18.15 Whose baby. 18.45 Nieuws 19.00 About Anglia. 20.00 Family fortunes. 20.30 The A-team. 21.30 The bounder. 22.00 The ousider. 23.00 News at ten. 23.30 Cross question. 00.05 Darts. 00.35 Vintage murder, speelfilm. 02.25 Sea pictures. 08.55 Inch high private eye, teken filmserie. 10.00 Saturday superstore, gevarieerd programma. BBC 2 11.10 Cursussen. ITV 07 25 Good morning Britain. 10.35 Falcon Island. 11.05 Wicky de Vi king. 11.30 The Saturday show. 13.15 The world of sport. De NOS zendt een rechtstreekse re portage uit van de demonstratie te gen kernwapens, die in Den Haag wordt gehouden. Ned. II om 12.00 Maartje van Weegen praat met men sen die in het nieuws staan in „Echo-magazine". Hilversum 1 om 18.06 uur. HILVERSUM 1 16.02 Aan de veilige kant. 17,02 Henk Elsink. NOS: 17.53 Marktber. i.s.m. KNBTB. 17.55 Me- ded. KRO. 18.06 Echo-magazine. (Met om: 18.35 Kruispunt interview). 19.02 Levenslief en leed. 19.30 Man en paard. 20.03 Country time. 21.02 Nine o'clock jazz. 22.02 Goal. NOS: 23.02 Met het oog op morgen. VOO: 0.02 Erik de Zwart. 2.02 In the mix. 3.02 Peter Teekamp. 5.02 Komt voor de bakker. HILVERSUM 2 16 05 Bericht uit het Koninkrijk. 16.32 De Stem des Volks. 17.05 Onder vuur 15.30. 16.30. 17.30 Nws. 17.36 Dingen van de dag). VARA: (18.00 Nws.) 18.10 VARA's re-? aktietelefoon. PP: 18.20 Uitz. van D'66. Overh.voorl.: 18.30 De Neder landse Antillen VARA: 18.40 Het cir cuit (2000 Nws.) FEDUCO: 21.40 Thema 1: Omgaan met de buren (herh.). RVU: 22.10 De buren zeg gen NOS: 22.30 Nws. 22.40 Oost- -West VARA: 23.00 Het zout in de pap. 23.55 Nws. HILVERSUM 3 leder heel uur nieuws. (16.30 Popjourn 17.30 Concertagen da NOS: 18.04 De avondspits. VOO. 19.02 Bart en De Zwart. 22.02 Count down Cafe: HILVERSUM 4 16 00 De Tweede Be weging NOS 20.00 Europees Con- certprodium: Symf. Ork. en Koor van de Oostenrijkse Omr. met solisten: muz. v Schubert. (In de pauze ca. 20 40-20.55 Muziekspiegel). 21.55 Horizon. 22.30 NOS Jazz HILVERSUM 5 (Via AM-zender Hilver sum 1) NOS 19 02 Nieuws voor bui tenlanders. 19.02 Bulletin in het Ma rokkaans- Arabisch. 19.10 Bulletin in het Berbers 19 20 Bulletin in het Turks. 19.30 Bulletin in het Spaans. Morgen HILVERSUM 1 leder heel uur nws. VARA: 7.02 Hallo hier Hilversum. (8 06 Dingen van de dag 8.50 Gebo ren en getogen 9.03 Het socialisti sche strijdlied). 10.03 Anti- kernwa pendemonstratie in Den Haag HILVERSUM 2 TROS 7 00 Nws. 7.20 TROS Nieuwsshow. (7.35,8.35 en 9.35 Aktua. 7 30. 8.00 en 8 30 Nws.) NOS: 9 05 NOS-sportief 9 24 Waterstan den. 9.30 Nws TROS 9.33 TROS Nieuwsshow. (10.00. 10.35, 11.00 en 1135 Aktua. 10,30 en 11.30 Nws). NOS 11.56 Waar blijft je geld? HILVERSUM 3 leder heel uur nws. 7.02 Vroeg op. 7.30 Rabarba. 8.03 Pop non stop 9 03 Gospel-rock. 10.03 Popsjop. (ca. 11.45 Weerman Hans de Jong). HILVERSUM 4 AVRO: 7.00 Nws. 7.02 Septiem. 8.00 Nws. 8.05 Op een klein stationnetje 's morgens In de vroegte. 9.00 In de kaart gespeeld 10.15 Con certo Mattinale. 1130 Kurhauscon-

Leidse Courant | 1983 | | pagina 19