Goud- en zilverpri jzen kelderen 7 Beurs van Amsterdai Parlement niet tevreden met antwoorden over „Tilburgsche" Administratie Sphinx in beslag genomen Kans op stakingen houdt buitenlandse vraag op laag pitje P1 ra |ru' 'ahi ECONOMIE CeidócSoauMit VRIJDAG 28 OKTOBER 1983 PAG fE Bavaria levert mogelijk bieren mout aan Sovjet- Unie LIESHOUT Bavaria gaat mogelijk bier in blik leveren aan de Sovjet-Unie. Onderhandelingen hierover tussen de brouwerij en de Russische auto riteiten zijn in een vergevorderd stadium en de verwachting bestaat dat binnen enkele dagen een besluit zal worden genomen, zo heeft directeur P. Swinkels gisteren desgevraagd gezegd. Volgens de heer Swinkels zal het niet bij bier al leen blijven. ,.Het is de bedoeling ook de belangrij ke biergrondstof mout in de leveringen te betrek ken. Wij zien in de Sovjet-Unie een potentieel gro te markt met goede afzetkansen". Over de gevol gen voor de werkgelegenheid bij de brouwerij in Lieshout kon de heer Swinkels nog niets zeggen, maar stabilisatie zit er volgens hem op zijn minst in. Wanneer de onderhandelingen succes hebben zal Bavaria de eerste Nederlandse brouwerij zijn die bier op de Russische markt brengt. Ontwikkelingskrediet voor „intelligent toetsenbord" DEN HAAG Special Systems, het bedrijf in Rijswijk dat onlangs in het nieuws kwam met de vinding van een „intelligent toetsen bord" heeft hiervoor van Economische Za ken een ontwikkelingskrediet van 485.000 gulden ontvangen. Bij het door Special Sys tems ontwikkelde toetsenbord voor automa tische tekstverwerking worden lettergroepen gelijktijdig aangeslagen, waarna ze vanzelf de juiste combinaties vormen. Een krediet beloopt maximaal 70 procent van de ontwik kelingskosten van de vinding. Tot juli van dit jaar werden 61 kredieten verleend voor 110 miljoen gulden. In heel 1982 werden 138 kredieten gegeven voor 177 miljoen gulden. Een zoet einde Vijf opslaglood sen op een be drijfsterrein in Numansdorp zijn gistermor gen door brand verwoest. De schade loopt in de miljoenen. In één van de loodsen lag vier duizend ton sui ker van de Sui ker-Unie opge slagen. LONDEN De prijs van goud en zilver is gisteren op de internationale markten flink gedaald. De prijsval is veroorzaakt door omvangrijke verko pen van goud door de Sovjet-Unie en zilver door Peru, de op één na groot ste zilverproducent ter wereld. Op de markt voor edele metalen in Londen werd gisteren een officië le zilverprijs vastgesteld van 8,58 dollar per ounce (31,1 gram), 90 dollarcent lager dan de prijs van woensdag. In New York was de zilver- prijs woensdag al gedaald tot 9,10 dollar per ounce. Dat was het laagste niveau sinds no vember vorig jaar. Eerder dit jaar lag de prijs nog rond de twaalf dollar, i Goud werd bepaald op 383,625 dollar per ounce, 4,50 dollar minder dan de slotprijs van woensdag en het laagste ni veau van de afgelopen veer tien maanden. Op de goud- markt in Zürich daalde de prijs met acht dollar tot 384,50 dollar per ounce. Peru maakte deze week be kend dat het de laatste tijd vqor zeventig miljoen dollar aan zilver heeft verkocht en dat er mogelijk nog meer ver kopen zullen volgen om de de viezenreserve op-peil te bren gen. Peru heeft te kampen met ernstige financiële proble men, onder meer als gevolg van een forse vermindering van zijn exportinkomsten. Woensdag verklaarde de Pe ruaanse minister van economi sche zaken, Carlos Rodriguez Pastor, dat zijn land herfinan ciering wil voor bijna een kwart van de buitenlandse schuld van twaalf miljard dol lar. Behalve door verkoop van goud, lijkt Rusland ook door aardgas en olie aan geld te wil len komen. Recentelijk hebben de Sovjets nog eens herhaald dat ze bereid zijn aardgas aan Westeuropese landen te leve ren, ver'onder de geldende prijzen in de langlopende con tracten. Geen dieptepunt De gisteren op 8,58 dollar per ounce bepaalde zilverprijs is overigens nog een stuk hoger dan het dieptepunt van 4,82 dollar per ounce van het afge lopen jaar. Dat niveau werd bereikt nadat de prijs begin 1980 omhoog was geschoten tot 52,50 dollar per ounce als ge volg van grove speculatie door de Texaanse oliebaron Nelson Bunker Hunt en zijn broer Herbert. Deze heren gingen uiteindelijk de mist in omdat zij hun verplichtingen niet meer konden nakomen, maar de affaire was voor de autori teiten in de Verenigde Staten wel aanleiding om de regels voor de handel in grondstoffen strenger te maken teneinde buitensporige speculatie tegen te gaan. Deze verscherping van de be palingen heeft er mede toe bij gedragen dat de zilverprijs daalde. Een andere factor was de recessie in de fotografische en de elektronische industrie, die samen ongeveer 65 procent van het wereldzilververbruik voor hun rekening nemen. Tenslotte speelt ook mee dat de hoge rentestand in de VS ervoor heeft gezorgd dat zilver als beleggingsobjekt minder gevraagd is. Bij Nutricia in Zoetermeer is drs. Th.J.M. van Hedel per 1 januari 1984 benoemd tot di recteur van Nutricia Verkoop Nederland bv. Nederland en Roemenië heb ben gisteren een verdrag on dertekend over het bescher men van investeringen. De ondertekening vond plaats op het ministerie van buitenland se zaken in Den Haag. Het ini tiatief tot de overeenkomst is uitgegaan van Roemenië, dat hoopt op deze wijze de samen werking te bevorderen tussen de eigen staatsbedrijven en Nederlandse particuliere on dernemingen. De Roemeense regering heeft reeds met talrij ke westerse landen dergelijke verdragen gesloten. Rademakers (metaalbedrijf) heeft in het eerste halfjaar van 1983 een half miljoen gulden verlies geleden. Enkele grote opdrachten werden uitgesteld en het bedrijf had te kampen met onderbezetting. De direc tie verwacht in de tweede helft van het jaar herstel. goud en zilver De goud- en zilverprijzen van gistermiddag (tussen haakjes de vorige prijs): goud onbewerkt: 36,030-36,530; (37,100-37,600). Bewerkt: 38,360 verkopers; (39,480 verkopers). Zilver onbe werkt: 775-845 (865-935). Be werkt: 890 verkopers; (990 ver kopers). De onderministers van fi nanciën van de in de „Groep van Tien", verenigde westerse industrielanden waaronder Nederland, zullen op 17 no vember in Parijs bijeenkomen om te praten over hervorming van het internationale mone taire stelsel. De bijeenkomst is een vervolg op overleg dat eind september plaatvond tij dens de jaarvergadering van het IMF. Stork Ketels in Hengelo heeft van de Provinciale Limburgse elektriciteitsmaatschappij PLEM opdracht gekregen voor de ombouw van ketels ter waarde van negentig miljoen gulden. De opdracht maakt deel uit van de ombouw van de Maascentrale van de PLEM in Buggenum. De centrale wordt omgebouwd op kolen in verband met de gunstige prijs van kolen ten opzichte van aardgas en stookolie. Volgens de PLEM zal veel gedaan wor den aan milieubeschermende maatregelen. De opdracht be tekent voor Stork veel extra werk waarmee het aantal ba nen in de onderneming op peil gehouden kan worden. Stork was al enige tijd bezig met een afslankingsproces. Bij de zes fabrieken van Volkswagen in West-Duits- land zullen tot en met 1987 dertienduizend mensen de on derneming verlaten. Om rede nen van rationalisatie, aldus de directie. Door vut-regelin- gen en het niet opvullen van vacatures die ontstaan door natuurlijk verloop, zullen er geen gedwongen ontslagen vallen, aldus de directie. Een week geleden werd bekend dat er bij Opel de komende vijf jaar tien- tot twaalfdui zend arbeidsplaatsen zullen verdwijnen. De groene trein stellen van de spoorwegen, materiaal 1946, zijn niet meer. Hoewel ze jaren geleden al defi nitief moesten verdwijnen wer den deze treinen telkens terugge haald om de groeiende reizi- gersstroom te verwerken. Maar nu zijn ze dan toch alle op slo perij in Mij drecht beland waar ze worden verschroot. VEEMARKT UTRECHT (27-10) Aanvoer: totaal 4039. weekaanvoer 4266. runderen 1140. graskalveren 88. nuchtere kalveren 675. schapen 1310. varkens beneden 100 kg 664. biggen 151. geiten 11. slachtrunderen circa 875. Prijzen: slachtkoeien (resp. extra, 1e, 2e en 3e kw) 8,15-8,90 7,30-7,90 5,80-6,80 5,25-5,80. stieren 7,10-8,50, worstkoeien 5,00-5,80, slachtzeugen (resp. extra, 1e, 2e en 3e kw.) 2,78-2,83 2,73-2,78 2,68-2,68. melk- en kalfkoeien 2200-3100. kalf- vaarzen 2050-2650. vare koeien 1450-1925. pinken 900-1400. graskal veren 600-975. nuchtere kalveren fok- en mesterij zwartbont 250-480, roodbont 310-640. oude slachtscha pen 4,50-7,00. zuiglammeren 10,50-11,25. schrammen 122,50-137,50. biggen 105-115. gei ten 25-85. Overzicht (resp. handel en prijzen): slachtrunderen rustig-lager. melk- en kalfkoeien kalm-stabiel. jongvee traag-moeizaam prijshou dend. nuchtere kalveren lui-lager. schapen willig-hoger. lammeren wil- lig-vast. varkens matig-lager. schram men en biggen flauw-even lager. KAASMARKT GOUDA (27-10) Aanvoer 25 partijen, handel flauw, Prijzen in gulden per kg: Goudse, 1e en extra kwaliteit 7,90-8,90. Zware kwaliteit 9,20-9,90. COOP. VELUWSE EIERVEILING Bar- neveld (27-10) Aanvoer 3.795.040 stuks, stemming vlot. Prijzen In gul den per 100 stuks: eieren van 50-51 gram 12,35-12,75, van 60-61 gram 14,60-14,70 en van 65-66 gram 15,60-15,90. Eierveillng Barneveld - Aanvoer 1,566,000 stuks, stemming rustig. Prijzen in gulden per 100 stuks: eieren van 51-52 gram 13,00-13,10. van 56-57 gram 13,75-14,05. van 61-62 gram 14,60-14,95 van van 66-67 gram 15,75-16,25. Eiermarkt Barneveld - Aanvoer ca. 750,000, stemming vlug. Prijzen in gulden: eieren van 48-54 gram 12,75-14,50 per 100 stuks, kg-prijs 2,66-2,69.. van 57-61 gram 15,40-15,75 per 100 stuks, kg-prijs 2,70-2,58 en van 64-67 gram 16,40-17,00 per 100 stuks, kg-prijs 2,56-2,54. Scharreleieren 1,00 tot 1,75 per 100 stuks lager. Illllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll DEN HAAG De Tweede Kamer is niet tevreden met de ant woorden die minister Ruding (Financiën) heeft gegeven op een aantal schriftelijke vragen van VVD en PvdA over het faillisse ment van de Tilburgsche Hypotheekbank. Ook de verklaringen die dr. W. Duisenberg, president-directeur van de Nederland- sche Bank naar aanleiding van de affaire heeft afgelegd vindt men aan de vage kant. Daarom hebben de kamerleden Van Ier- sel (CDA), Kombrink (PvdA) en Van Rey (VVD) gezamenlijk bijna zestig nieuwe schriftelijke vragen aan minister Ruding ge steld. Zij willen vooral nadere inlichtingen over de controleren de rol van de Nederlandsche Bank. Illllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllltlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll LISSE/ALKMAAR Bij in vallen in de vestigingen van de goederen-termijnbemidde laar Sphinx bv uit Alkmaar is gisteren de administratie in beslag genomen. Tegelijkertijd zijn bij enkele banken, onder meer in Amsterdam, rekenin gen van het bedrijf geblok keerd. Sphinx wordt ervan verdacht enkele miljoenen guldens van beleggers te heb ben verduisterd. Dit heeft een woordvoerder van de Alk- maarse politie meegedeeld. Volgens de woordvoerder is de directeur van het bedrijf, de 30-jarige ex-Alkmaarder en te genwoordig in Cyprus wonen de P.S.S., in ons land gearres teerd. Bij invallen in Sphinx- -vestigingen in Lisse en Dru- ten zijn 45 politiemensen be trokken geweest. De totale ad ministratie is daar in beslag genomen. Met deze admini stratie hoopt de Alkmaarse po litie bevestiging te krijgen van haar vermoedens dat Sphinx geld van beleggers in eigen zak heeft gestoken. Bij Sphinx werken volgens het jaarver slag 38 personen. S. is officieel per 1 september uitgetreden uit Sphinx en heeft samen met twee Cyprio ten Atoll Investments Ltd op het eiland Cyprus opgericht. AMSTERDAM Het wil de deze week niet lopen zoals de beleggers op de Amsterdamse effecten beurs graag zouden zien. Dinsdag leek de markt zich te herstellen na de inzinking van maandag, maar woensdag ging het weer mis, waarna gisteren een extra stap naar bene den werd gezet. Het kon ook niet uitblijven dat het koersniveau, gemeten door het algemene ANP- indexcijfer, in vier dagen tijds 2,75 procent daalde tot 137,4, met de banksec tor als uitschieter met een verlies van 4,75 procent. Overigens stond niet al leen de aandelenmarkt onder druk, maar ook de obligatiemarkt, wat dui delijk tot uiting kwam in het oplopen van het ge middelde rendement op staatsobligaties. Beurskringen vermoeden dat de algehele malaise vooral wordt veroorzaakt door de kans op stakingen na 2 no vember (de dag waarop minis ter Rietkerk gaat praten met de ambtenarenbonden). Daar bij worden nu al de voordelige en nadelige gevolgen voor de begroting en het begrotingste kort overwogen, indien de re gering concessies doet. Al met al is hierdoor de buitenlandse vraag op een laag pitje geko men. Men wil eerst de kat uit de boom kijken en wijkt zo lang liever uit naar Frankfort waar de beurs de laatste dagen dan ook zeer willig blijkt. Wall Street l Onze aandelenmarkt was ook Ook gisteren zat de klad er weer in op de Amsterdamse effectenbeurs. Het was alom weinig handel en dalende koersen geblazen. Zenuwachtig maakte de beurs zich daar nauwelijks over. Het publiek heeft even geen zin, ook al omdat Wall Street woensdag evenmin een fleurige aanblik bood. maar dat komt wel weer, was het gevoelen. Uitschie ter was ABN met een daling van negen gulden naar f350. Op de lokale markt, waar eveneens over de gehele lijn moest worden ingeleverd, bleek verzekeraar Amfas giste ren opnieuw flink in trek. Zij het minder dan woensdag, toen meer dan 47.000 stuks werden verhandeld. Gisteren kwam de omzet van dit fonds uit op 28.323 stuks tegen een koers van 114. ontvankelijk voor het weifel moedige Wall Street en de grote spanning in de brand haarden in de wereld: de poli tieke onrust in Libanon en in het Caraïbische gebied. Boven dien leek ook de beroepshan- del in het midden van de week als verkoper op te tre den, omdat hij zijn bezit wat wilde verkleinen. Er was bo vendien geen opwekkend eco nomisch nieuws, terwijl het belangrijke bedrijfsnieuws pas volgende maand op gang gaat komen (KLM 3 november, Koninklijke Shell 10 novem ber en Philips 17 november). Verder zijn er ook zeker wat winstnemingen geweest die het koersniveau naar beneden hebben gebracht. Rente Van invloed waren ook de te genvallende cijfers van de prijzen in september en de or ders voor duurzame goederen en met name, de niet ver wachte sterke stijging van de geldcirculatie vorige week. In zo'n geval duikt steeds weer de vrees op dat de autoriteiten toch tot een beperking van de geld- en kredietcirculatie over zullen gaan, waardoor onher roepelijk de rente zal gaan aantrekken. Over rente gesproken, de flau we stemming op het Damrak stond niet op zichzelf. Ook New York liet het per saldo afweten. De eerste dagen was dat nog niet goed te zien, om dat tijdens de beurshandel een daling door een herstel werd opgevangen of een herstel door een daling. Woensdag overheerste echter het aanbod, waardoor hét Dow Jones-ge- middelde voor industrie-aan delen ten opzichte van vorige week donderdag 7 punten la ger kwam te liggen op 1244. Een onduidelijke rol speelt bo vendien het forse tekort op de Amerikaanse begroting. De Amerikaanse minister van fi nanciën meent dat dit geen in vloed op de rente uitoefent, maar de voorzitter van het centrale bankstelsel in de VS meent dat de fikse tekorten de rente hoog houden. Deze te genstellingen zijn natuurlijk niet bevorderlijk voor de ont wikkeling van de rente. Wie mocht denken dat dit al les een louter Amerikaanse aangelegenheid is, heeft het mis. Zou de Amerikaanse ren te inderdaad gaan stijgen, dan ontstaat er een grote zuig kracht op het kapitaal elders in de wereld dat altijd en dan wel in een betrouwbare valuta de hoogste rente zoekt. Ook bij ons zal dat merkbaar zijn. Dit proces gaat dan gepaard met een stijging van de dollarkoers, omdat het naar de Verenigde Staten trekkende kapitaal in dollars wordt omgezet. Die dollar cir kelde afgelopen week rondom de 2,92. Kapitaalrente In eigen land trok de kapitaal rente, gemeten aan het gemid delde rendement op staatsobli- gaties, een fractie aan tot 8,5 procent gisteren. Iets daarbo ven ligt het rendement op de 8,5 procent Europese Investe ringsbank waarop tegen 99,25 kon worden ingeschreven (rendement 8,64 procent). De Nederlandse Middenstands- bank heeft inmiddels een 9 procents achtergestelde kapi taalobligatielening van 125 miljoen aangekondigd, waar van de inschrijvingskoers maandag bekend wordt ge maakt. De geldmarkt was een tikkeltje beter gestemd, waar door gisteren de rente voor een bedrag van 25.000, uitge zet voor één maand, 5 procent was en voor twaalf maanden 6 procent. Voor bedragen van f 100.000 lagen dé tarieven drie achtste procent hoger. Enka Van de internationale fondsen liet AKZO iets van zich horen en wel in die zin dat de be langrijke vezelproducerende dochter Enka dit jaar, na ja renlang verliesgevend te zijn geweest, weer winst zal ma ken. De sanering is geslaagd en werpt vruchten af. De koers kon zich nagenoeg handhaven, terwijl Koninklij ke Olie, Unilever en Philips tot en met gisteren juist ter rein moesten prijsgeven. In de scheep- en luchtvaart sector overheerste ook het aanbod, maar de verliezen ble ven beperkt. Dat kan niet van de banken gezegd worden, waar behoorlijke klappen vie len. De uitspraak van een di recteur van de Nederlandse Bank in een rede voor Ameri kaanse bankiers in New York, dat de vermogensverhoudin gen bij de Nederlandse banken de laatste jaren slechter waren geworden en dat de risico's fiks zijn gegroeid, hebben ken nelijk de stemming nadelig be ïnvloed. Daar kwam nog bij dat de Nederlandse Midden- standsbank bij haar aankondi ging van de 9 procents achter gestelde kapitaalobligatiele ning meedeelde dat de bruto- resultaten dit jaar flink zullen stijgen, maar dat daarentegen de nettowinst gedrukt wordt doordat er veel geld in de stroppenpot moet worden ge stopt als dekking tegen verlie zen op verstrekte kredieten. Amfas Bij de verzekeringsmaatschap pijen lag Amfas vooraan in de strijd. Het aandeel steeg 14, waarmee de verliezen van de laatste twee weken werden in gehaald. Een motief kan zijn dat nog altijd ondanks de tegenspraak van het bestuur op een overname gespecu leerd wordt. De andere verze keringsmaatschappijen moes ten behoorlijk terug. De uitgevers moesten ook ter rein prijsgeven, met uitzonde ring van Wolters-Noordhoff, die in de eerste vier dagen goed een rijksdaalder kon op lopen. Wegener beperkte haar verlies tot ƒ1, maar Elsevier (min 17) en De Telegraaf (min ƒ19) raakten behoorlijk wat geld kwijt. Borsumij Tot slot viel nog op dat de in ternationale handelsonderne mingen Borsumij en Ceteco goed in de verdrukking kwa men, dat tapijtfabriek Des- seaux (die haar winst in het boekjaar 1 juli 1982 tot 1 juli 1983 met 2 procent tot 4,3 miljoen kon opvoeren) een rijksdaalder aantrok, maar dat levensmiddelengroothandel Schuitema, ondanks een stevi ge winststijging in de eerste negen maanden, een rijksdaal der moest afstaan. Daarmee zat zij trouwens op één lijn met collega Ahold, die ƒ5,50 moest inleveren. BP bereidt aanlanding gas bij Schoorl voor AMSTERDAM British Pe- troleum Exploratie Maatschap pij Nederland gaat het door haar in blok Q 8 aangetroffen gas via een leiding bij de ge meente Schoorl in Noord-Hol land aan land brengen. BP verwacht een dagelijkse pro- duktie van driekwart miljoen kubieke meter gas dat via te leggen leiding onder het Schoorlse duingebied in het bestaande gasdistributienet zal worden gebracht. BP zal voor de aanleg van de leiding ge bruik maken van een boorme- thode die het graven van eer sleuf door het strand en het duingebied overbodig maakt. hoofdfondsen Helneken Hold. Holl.Beton.Gr. Hoogovens 169,00 74,80 347,00 132,00 57,20 42,50 152,00 124,70 107,80 84,50 33,70 157,00 ie. 127,30 d. 170,70 J Gr. 96,80 139,50 3rlnten 205,00 i Holding 55,50 Old. cert 49,50 45,40 316,60 :o 128.60 302,00 195,20 nebbe de S 'jet hui de eer 'ïitrati' jen S n zijr tardei [roegf «lum, 'li van Ver.Bez.VNU 116.8C overige aandelen t. Ind. Rt M lenburg Caland Hold Calvé D eert ld 6 pet eert Desseaux Douwe Egberts Slot- Slot 26-10 27-1 270,00 270,00 230,00b 230,00e 78,50 78.10 167,50 163.00 1390,00 1360,00 75,50 62,90 61,20 405,00 405,00 119,00 123,00 133,00 131,00 88,00 88,80 88,50 87,80 220,00 217.00 153,00 153,00 230,00 228.00 224,50 220.00 183,50 183,80 179,50 179,80 51,20 50,50 - 32,70 32.50 324,00 320,00 1850,00b 120,00 119,70 22,50 21.50 383 00 383,00 41,70 41,20 70,50 70,50 60.00 60,00 90.50 90,00 59^30 58,50 56,00 55,00 243,00 240,00 94,90 93.90 32,50 32.30 37,90 37,20 60,00e 59,10 Goudsmit Grasso Hagemeijer Hoek's Mach Holdoh Holec HALL Trust. Holl. Sea Search Hunter D. HVA-Myen cert I.H.C. Inter Ind. Maatsch. 195,00 195,00 48.50 48.50 72,00 71,00 180,00 181.00 36,00 34,70 195.00 195,50 87,00 87,00 269,00 266,00 28,50e 29,00e 95.10 95,10 325,00a 326,00a 112,00 109.50 28,30 27.80 140,00 137,00 150,20 151.00e 317,00 313,00 500,00 505,50 6705,00 6760,00 1400.00 1400,00 Beleggingsfondsen 132,50 228,00 141,50 Vance, Sand. Viking Wereldhav. obligaties 12.75 Ned. 81-91 12.50 id 81-91 12.25 id 81-88 12.00 id 81-91 12.00 id 81-88 11.75 id 81-91 11.50 id 80-90 11.50 id 81-91 11.50 id 81-92 11.50 11.25 ic 11.25 id 81-96 Slot- Slot- 26-10 27-10 128.50 128.00 117,00 117.00 111,00 111,00 113,70 113,70 109,00 109,00 iio!oo 110,00 112^20 112,20 117,20 117.20 106,60 106,60 10.75 id 81-9J) 10.50 id 74-tf6 10.50 id 80-00 10.50 Id 82-92 10.50 id 82-89 10.25 id 80-90 10.25 Id 80-87 10.25 id 82-92 10.00 Id 80-90 10.00 id 82-92 10.00 Id 82-89-1 10.00 id 82-89-2 9.75 Id 74-99 9.50 id 76-91 9.50 Id 76-86 - 9.50 id 80-95 9.50 id 83-90 9.25 Id 79-89 9.00 id 75-00 9.00 id 79-94 9.00 id 83-93 8.75 id 75-90-1 8.75 Id 75-90-2 8.75 Id 76-96 8.75 Id 79-94 8.75 id 79-89 8.50 id 75-90 8.50 Id 75-91 8.50 id 78-93 8.50 Id 78-89 8.50 id 79-89 8.25 Id 76-96 8.25 id 77-92 8.25 id 77-93 8.25 Id 79-89 8.25 id 83-93 8.00 It 7.50 id 72-97 7.50 Id 78-93 7.50 id 78-88-1 7.50 id 78-88-2 7.50 Id 83-90-1 6.50 id 68-93-1 6.50 id 68-93-2 6.50 id 68-94 6.25 id 66-91 67-92 67-92 65-90-1 6.00 5.75 5.75 jd 65-90-2 5.25 id 64-89-1 5.25 Id 64-89-2 5.00 id 64-94 4.50 id 58-83 4.50 id 59-89 4.50 Id 60-85 4.50 id 60-90 4.50 id 63-93 4.25 Id 59-84 4.25 id 60-90 4.25 id 61-91 4.25 id 63-93-1 4.25 id 63-93-2 4 00 id 61-86 4.00 id 62-92 3.75 id 53-93 3.50 id st.47 3.50 id 56-86 3.25 id 48-98 3.25 id 50-90 3.25 Id 54-94 3.25 Id 55-95 3.25 id 55-85 98jkran' 98) het 95.GCA 34,td n; Hjkelijl 9i.de dt 99.iari i 94f 1 70-95 i 70-85-1 1 70-85-2 1 70-85-3 1 71-96 8.00 Id 77-97 8 00 id 77-87 8.00 id 78-88 8.00 id 83-93 7,75 id 71-96 7.75 id 73-98 7.75 Id 77-97 1 7.75 Id 77-92 7.75 Id 82-93 99,50 98,70 98,40 97,00 97,00 98,10 96,00 buitenlands geld *2,88 1 4.26 t (100) 5,34 (100) 110,25 11' (10.000) 17,50 V (100) 1,85 (IV 96,70 97,80 95,70 beurs van New York Citicorp Cons. Edison 39 1/2 38 3/4 30 28 1/2 31 3/8 31 1/2 25 1/4 25 3/8 52 52 1/4 68 1/4 67 3/4 38 5/8 38 3/8 68 7/8 67 3/4 52 52 3/4 79 1/8 78 30 3/4 30 7/8 43 5/8 43 3/4 128 129 3/8

Leidse Courant | 1983 | | pagina 16