'Zege Oranje voorkomt financieel debacle 4 'ené Arnoux licht ewond op Kyalami Hnvb VAN DER WIEL KOPPIG Surfers ten voeten uit igelse clubs willen 'gen voetbaltoto hockeyteam ruim langs australië 1 'AfORT C^idócGotvtont VRIJDAG 14 OKTOBER 1983 PAGINA 13 .DEN De managers van de 92 Engelse orga- jf*- ^ie z'c^ hezig houden met betaald voetbal, cj v n een eigen toto van de grond krijgen, hoewel js; Gwid alle medewerking aan dat project weigert. van|langenbehartigers van de Londense clubs sta- der|eze week de koppen al bij elkaar, onder voor- fcchap van Brian Blower van West Ham Uni- na afloop van de vergadering: „Het betaald kan het zich niet veroorloven een dergelij- van inkomsten te negeren. Ik ben er van ligd. dat we een totobedrijf van de grond n krijgen met een jaaromzet van 90 miljoen i, Daarvoor hebben we de steun van de bond Het plan werd overigens al achttien den geleden gelanceerd. Toen werd het door etbalbond afgewezen, omdat het zou concurre- de al bestaande toto en de clubloterijen. |i r ui '•et jleül Russische delegatie naar Los Angeles LOS ANGELES Een grote delegatie van de Sovjet-Unie zal op korte termijn een bezoek brengen aan Los Angeles, de stad waar volgend jaar de Olympische Spelen worden gehouden. Dat verklaarde de Spanjaard Juan Antonio Sa maranch, de voorzitter van het Internationale Olympische Comité (IOC), in een interview met de „Los Angeles Times". De Russen willen zich op de hoogte stellen van de voorbereidin gen op de Olympische Spelen. Peter Ueberroth, de voorzitter van het plaatse lijke organisatiecomité, deelde mee van het be zoek op de hoogte te zijn. Bovendien zullen de finitieve afspraken worden gemaakt ten behoe ve van de Russische Olympische ploeg. Zowel Samaranch als Ueberroth zien daarin een ster ke aanwijzing, dat de Sovjet-Unie volgend jaar van de partij zal zijn. Onderzoek naar illegaal huizenverhuur in Los Angeles LOS ANGELES In Los Angeles is een onder zoek ingesteld naar de praktijken van een vijftigtal illegale huizenverhuurders, die proberen munt te slaan uit de „woningnood" tijdens de Olympische Spelen volgend jaar. Deze „huisjesmelkers" vragen aan mensen die van plan zijn de Olympische Spe len bij te wonen een voorschot van 150 tot 300 gul den voor onderdak. De verhuurders vragen voor kamers en appartementen prijzen, die oplopen tot 1800 gulden per dag. Een woordvoerder van de commissie van onder zoek vertelde dat deze handel een smet werpt op het aanzien van de stad. Begin oktober werd een bedrijf gedwongen 1,2 miljoen gulden aan vooruit betalingen terug te storten. Bovendien spande de staat Californië een proces aan tegen de firma en eiste een boete van 375.000 gulden. Prijs- vragen DEN HAAG De verdeling van de prijsvragen is als volgt: Dubbel-toto 40a: le prijs: 9 win naars, die elk bruto f. 1.529,80 ontvan gen; 2e: 184, f. 49,80; 3e: 1.895, f. 12,10. Cijferspel 40 en 40a: 6 cijfers goed; 1 winnaar; 5 cijfers: 3; 4 cijfers: 21; 3 cij fers: 217; 2 cijfers: 2.197. Pool neemt leiding bij military Boekelo BOEKELO Na het eerste deel van de dressuur van de dertiende Internationale mi litary van Boekelo heeft de Pool Miroslav Slusarsik de leiding voor Achela Rohof uit de Nederlandse nationale ploeg. Opvallend was dat bij top-tien geen enkele Britse combinatie werd genoteerd. Vandaag komen de overige 37 combinaties in de dres- suurring. ROTTERDAM In de derde wedstrijd van de testse rie tegen Australië heeft het Nederlandse dameshoc keyteam een ruime overwinning behaald. Op het kunstgrasveld van Victoria in Rotterdam werd het gisteravond 4-1 na een ruststand van 1-1. Nog niet eerder in de historie was Oranje er tegen Australië in geslaagd vier doelpunten te maken. In de reeks van vijf wedstrijden heeft de houder van de wereldbeker nu twee keer gewonnen en eenmaal gelijk gespeeld. Morgen volgt het vierde treffen in Amstelveen. Fieke Boekhorst doelpuntte tweemaal. Maijolein Eys- vogel en Marieke van Doorn zorgden voor de overige treffers. Lisette Sevens heeft als tweede Nederlandse speelster de honderd interlands volgemaakt. De 34-jarige Am sterdamse bereikte deze mijlpaal gisteren. Toos Bax, die haar carrière met 103 interlands afsloot, had de primeur. Eur/ ind fcrapt sscRh('esentatie miv4n sponsor intrö J gJüTERDAM De „irne problemen bij ?e ja KNVB over de -n ojg met welke spon- ngt*jn zee dient te wor- Va]'1( gegaan, hebben pren een nieuwe die Wikkeling doorge- ie %t. Het gevolg is is to de voetbalbond .Ya'1(voor vandaag aan- Jnfpnd »gde presenta- le efnet Sony heeft ge in edileerd. Daarmee de kans groot dat "KNVB ondanks een oJp R ^et sectiebestuur olejj-sende andere op- stimiing met Philips t samenwerken. bekend kondigde de yB eind vorige week VOfl(dat Sony bereid was AO unden voor enige mil- i tot %n als sponsor op te (on)fbn_ Die contacten wa- us tot stand gekomen l zij bemiddeling van bureau Inter Football. PRtiefnemers daartoe de sectiebestuursle- •BfHarmsen en Hogewo- jH Het vorige sectiebe- Hr had evenwel begin |aar een overeenkomst het bureau Pro Sport —«notions (PSP) afgeslo- waarin was bepaald PSP op zoek zou gaan r sponsors. t na de mededeling Hogewoning c.s. dat Cfir was gestrikt én de JÜ3ondiging van een conferentie annex entatie morgenmiddag f m PSP op de proppen Philips. PSP had con- tueel de eerste rech- waarbij de zaak nog inter en voor de bui vacht ondoorzichtiger TXd door het feit dat het teurvoetbal van de KB met Inter Football contract heeft, sectiebestuur stelde aanvankelijk op het u dpunt, dat toch met k» y diende te worden 'gegaan. Maar intern ^gj^ad leidde er gisteren dat de persconferentie vandaag werd afge- Waaruit kan worden leid, dat PSP en dus jps voorrang krijgen. let contract van PSP px de voetbalbond stond elijk een clausule, dat in de KNVB zich niet zijn verplichtingen houden aan PSP enige en schadevergoeding Jt worden betaald. Het 0 dat bedrag te moe- ophoesten heeft het pbestuur dus gisteren lelijk ertoe gebracht j-npresentatie met Sony af Hasten. PSP heeft ove- estaa's zaak 'n behande- gegeven bij de arbi- lal o! rcomrnissie van de ze ng vitt AMSTERDAM Met de even onverwachte als knappe triomf tegen Ier land heeft het Nederlands voetbalelftal woensdag avond in Dublin niet al leen in sportief opzicht uitstekend zaken gedaan. Ook financieel mag gerust van een eclatant succes worden gesproken. Hoe groot het geldelijk gewin precies zal zijn, valt moei lijk vast te stellen, maar vaststaat dat de KNVB met de brutale overval in de tweede helft van de confrontatie met Ierland voor een deficit van vele tonnen is behoed. Je hoeft immers niet voor pro feet gestudeerd te hebben om te kunnen concluderen, dat het op 16 november af te wer ken duel met Spanje - vermoe delijk beslissend over de vraag wie van beide landen naar het EK in Frankrijk mag afreizen - zich in de volstrekte anoni miteit zou hebben afgespeeld wanneer Oranje door de Ieren definitief voor het eindtoer- nooi om de Europese titel zou zijn geëlimineerd. Nu er ge wonnen is zal de Rotterdamse Kuip medio november ver moedelijk tot de nok gevuld zijn. En daarmee blijft pen ningmeester Henk Hut, die de oranjespelers een premie van 5.000 gulden heeft beloofd bij het bereiken van „Frankrijk", een regelrecht financieel deba cle bespaard. Want zijn voor ganger Gilles Kruysveldt was niet zo verstandig geweest op de begroting rekening te hou den met het al weer enkele ja ren geleden ingetreden verval van het Nederlandse voetbal en had doodleuk een inkom stenbedrag van 700.000 gulden op de balans voor dit seizoen opgevoerd. Een opbrengst, die nu met de euforie die onge twijfeld na Dublin bij de toe schouwers zal zijn losgeweekt, waarschijnlijk met groot ge mak gehaald zal worden. Na de victorie in Dublin zal secretaris Huybregts van de KNVB na ruggespraak met Kees Rijvers zo snel mogelijk trachten enkele vriendschap pelijke ontmoetingen voor bij voorkeur de maanden maart en april '84 vast te leggen. Na men van opponenten zijn nog niet bekend. Huybregts: „We zullen op twee punten een voorbehoud in acht moeten nemen bij het afspreken voor oefeninter lands: we moeten wel van Spanje winnen en bovendien de wedstrijden niet laten door gaan als het om landen gaat die op 7 december samen met ons in een één groep worden ingedeeld voor de kwalifica ties van het wereldkampioen schap van 1986. Iets dergelijks zou bijvoorbeeld het geval kunnen zijn bij een voor ons mogelijk zeer interessante op ponent als Denemarken. Ruud Gullit verspert Frank Stapleton de weg. Ronald Koeman kijkt toe. In het belang van het Neder lands elftal èn -voetbal mogen de hofleveranciers van Oranje hun wedstrijden voor de twee de ronde van het toernooi om de KNVB-beker in het week einde van 12 en 13 november eventueel uitstellen. Ook al om Rijvers de gelegenheid te geven zijn internationals eer der en langer voor het beslis sende duel met Spanje om zich heen te kunnen verzamelen. Eerder al beloofde Huybregts de topclubs die beschikten over invitaties voor buiten landse trips, tijdens de winter stop in principe de derde be kerronde later dan in het weekeinde van 7 en 8 januari te mogen spelen. In dat week einde valt trouwens in het Rotterdamse Sportpaleis Ahoy' ook de finale van het zaalvoet baltoernooi van de acht Ne derlandse topclubs (PSV zegde daarvoor af vanwege een be zoek aan de Canarische Eilan den), waarvan de voorronden van 26 tot en met 28 december in Den Bosch en Amsterdam worden gespeeld. Huybregts: „Een en ander betekent wel, dat we bekerwedstrijden mid weeks zullen moeten plannen, maar of dat kan hangt weer af van de vraag of er amateur- clubs bij betrokken zijn, die niet over kunstlicht beschik? ken". Middelpunt Tijdens de vliegreis, die het Oranjegezelschap gisteren van Dublin naar Schiphol bracht, was Ruud Gullit zoals te ver wachten viel het stralende middelpunt. De Feyenoorder, die als laatste man onder pres sie niet de ideale leider van de defensie was gebleken, maar zich met een formidabele tweede helft tot de steeds be ter draaiende motor van de jeugdige brigade van Rijvers ontwikkelde, en tweemaal scoorde, riskeerde woensdag avond zoals gemeld in feite een disciplinaire straf. Gullit, door een Ierse krant zeer stre lend „ongetwijfeld de momen teel beste libero en manusje van-alles van Europa" ge noemd, volgde immers zijn ei gen inzicht en liet de raadge vingen van Rijvers, om na rust nog twintig minuten voorzich tig te werk te gaan, links lig gen. „Toch was het geen kwes tie van bewust de coach nege ren. Zoiets kun je ook nauwe lijks uitleggen, je volgt gewoon je gevoel. En dan scoor je ook nog binnen zeven minuten". T.V. afgezet Ook bij 2-1 had Gullit echter nog geen vertrouwen in een goede afloop voor Nederland. „In de rust hing ook bij mij het kopje echt wel een beetje omlaag. Ik denk ook, dat in Nederland alle mensen de tv in de rust hebben afgezet, zo slecht was het. Na die eerste goal dacht ik alleen maar dat we zo in elk geval de schade nog beperkt zouden kunnen houden. Het is nog steeds on gelooflijk. Een dag voor de wedstrijd zei ik nog tegen Hans van Breukelen, dat ik het helemaal voor me zag, dat ik het winnende doelpunt zou maken, van geluk op mijn knieën zou vallen en de hele handel boven op me zou krij gen. Laat het nou nog gebeu ren ook". Tegenover de uitbundigheid bij Gullit stond gisteren de op merkelijke scepsis bij Rijvers, die zoals gebruikelijk nogal wat moeite had met de bena dering van de nationale sport pers. die hem niet louter lof toezwaaide voor de knappe verrichting van de jonge garde in het Oranjetenue. De Bra bander weigerde mede daarom voorlopig tot zondag - wan neer hij Feyenoord-PSV be zoekt - commentaar op het wonderlijke spektakelstuk te gen de Ieren, ook al om „alles een paar dagen te kunnen la ten bezinken". WILLEM PFEIFFER TILBURG Koppigheid van John van der Wiel heeft giste ren voorkomen dat Raphael Vaganian na de tweede ronde van het internationale schaak toernooi in Tilburg ongeslagen aan de leiding staat. De debu terende grootmeester uit Lei den brak zijn partij tegen de Russische nieuweling na de 40ste zet in hopeloze positie af. Slechts een mirakel kan hem morgen op de eerste rustdag behoeden voor de nederlaag. Wereldkampioen Karpov en zijn landgenoot Poloegajevski braken hun duel eveneens af. Hoewel de stelling remise-ach- tige tekenen vertoonde, voor spelde Panno uit Argentinië een overwinning van Karpov op grond van een sterkere pionnenstructuur. De overige vier partijen ein digden in remise. Hoewel de strijd in het toernooi nog niet echt is ontbrand, was er in verhouding tot de eerste dag sprake van meer opwinding. Alleen Boris Spasski en Genna Sosonko onttrokken zich na drukkelijk aan het strijdge woel. Spasski staat bekend als een luie schaker en die reputa tie deed hii in Tilburg in de beginfase alle eer aan. Tegen Sosonko had de Parijzenaar absoluut geen agressieve be doelingen. Vanaf de opening was hij erop uit de stelling te vereenvoudigen. Sosonko ging in die opzet mee. Hij wilde na zijn gevoelige nederlaag in de openingsronde tegen Poloega jevski op adem komen en nam w met de snelle remise, partij Van der Wiel (wit)-Vagani- an uit de tweede ronde had het vol gende verloop: 1. e2-e4 e7-e6; 2. d2-d4 d7-d5; 3. Pbl-c3 Lf8-b4; 4. e4-e5 b7-b6; 5 Ddl-g4 Lb4-f8; 6. Pgl-f3 Dd8-d7; 7. Lfl-e2 Pg8-e7; 8. 0-0 Pe7-f5; 9. a2-a4 Lc8-a6; 10. a4-a5 b6-b5; 11. Tfl-dl Dd7-c6; 12. Le2-d3 b5-b4; 13. Pc3-e2 La6Xd3; 14. c2xd3 Pb8-d7; 15. Dg4-h3 h7-h6; 16. Lel-d2 Dc6-b5; 17. Tdl-cl Ta8-c8; 18. g2-g4 Pf5-e7; 19. Pf3-el g7-g6; 20. Tcl-c2 Lf8-g7; 21. Tal-cl Db5xa5; 22. Pe2-g3 Da5-b6; 23. Ld2-e3 b4-b3; 24. Tc2-c3 Pd7xe5; 25. d4xe5 d5-d4; 26. Pg3-e4 d4xe3; 27. f2xe3 Lg7xe5; 28. d3-d4 Le5-g7; 29. Pe4-c5 Db6-d6; 30. Pel-f3 Tc8-b8; 31. Pc5-e4 Dd6-a6; 32. Tc3xc7 Pe7-d5; 33. Tc7-c8+ Tb8xc8; 34. Tclxc8 Ke8-e7; 35. Tc8xh8 Lg7xh8; 36. Dh3xh6 Da6-e2; 37. Dh8-h4+ Lh8-f6; 38. Pe4xf6 De2xe3+; 39. Dh4-f2 Ke7xf6; 40. Pf3-d2+ Kf6-g5; afgebroken stand. Wit: Kgl. Df2, Pd2. pionnen b2,d4.g4,h2. Zwart: Kg5, De3, Pd5, pionnen a7.b3.e6.f7.g6 Fraai beeld van één der deelnemers aan de wedstrijden van donderdag. Morgen is al weer de slotdag van de zeer ge slaagde windsurffinale om de wereldbeker. Aan de deelnemers is te zien, dat zij toch wel een beet je aan rust toe zijn. Dat blijkt uit hun verminder de serieuze stemming, maar misschien nog meer uit hun manier van lopen. Op het Scheve- ningse strand is bijna elke topsurfer te herken nen aan zijn hinkende, soms zelfs strompelende gang. Een leek zou in het koude water misschien graag rubber schoenen dragen tijdens het sur fen, de expert prefeert het blote-voetenwerk. Door het directe contact voelt hij zich één met zijn plank en is daardoor beter in staat het even wicht te bewaren. Een maal op het strand blijkt hoezeer een naakte voet te lijden heeft gehad. Men zou het een surf- voetje kunnen noemen. Robby Naish (Vst), al zeker van de wereldbeker, had gis teren dan ook moeite om zich snel uit de voeten te maken toen er weer een horde schoolmeisjes op hem af stormde. Wie de door gaas- verband onderbroken serie tenen van Naish ziet, zal zich nauwelijks kunnen voorstel len, dat een vrouw van zo ie mand zou kunnen verlangen dat deze ook maar één voet in een huwelijksbootje zet. Gelukkig reikt de liefde van zijn meeste fans niet verder dan de wens een handteke ning te bezitten van de reeds getrouwde Hawaiiaan. Naish is veel gewend, maar de re cordbelangstelling in Neder land beangstigt hem. Toch is ook hij nog elke keer ver bluft, wanneer meisjes, die eerst uren op hem hebben staan wachten en bij het zien van de meester wanhopig „Robby, Robby" roepen, bij na onverschillig weer weglo pen als ze zijn handtekening eenmaal hebben. Officieel is Stephan van den Berg nog amateur, toch zei de niet zo succesvolle deelnemer aan het profgebeuren in Scheveningen gisteren: „Ik dacht dat hier werd gesurft om wat te verdienen. Nou, ik word er alleen maar straat arm van". Hij vertelde het met een gulle lach tijdens de skippersmeeting aan het eind van een dag waarin weer twee manches op de drie- hoeksbaan waren gewonnen door Robby Naish. Van den Berg doelde met zijn opmer king op het verlies van zijn starthorloge van zeshonderd gulden, een dag eerder. En op de aanvaring die middag, waarbij hij het zeil van een tegenstander met zijn eigen funboard had doorboord: kosten zevenhonderd gulden. En dan telde Stephan van den Berg nog niet eens zijn gebroken zwaard mee, waar door hij één race moest sta ken. „Dat gebeurde juist op een moment, dat ik waar schijnlijk als tweede een boei had gerond". Hij kon er niet echt mee zitten en de zoveel ste samenkomst van deelne mers kende een atmosfeer die van een grote vrolijkheid getuigde. Gierend van de lach verhaalde de Ameri kaan Cort Larned hoe Olaf van Tol het zeil van Marco Tellier had doorkliefd. Luid applaudiseerde men voor de 17-jarige Dennis Hennevan- ger, die op deze brandingloze dag de beste Nederlander was geweest (14e en 18e). Hoewel ook de Scheveninger Jaco den Duik met een 29e en een 9e plaats hoog scoor de. Meningen over wat men vond van de surf strijd op de Noordzee tot nog toe varieer den van „Dat zeg ik liever niet, zouden m 'n sponsors niet leuk vinden" (grapjas Larned), via „Wel aardig" (reserve-Olympiër Onno Tel lier) en „Koud maar wel meer wind dan in het hele circuit" tot Prachtig(Hen- nevangeren Grandioos Die laatste kreet werd buiten opgevangen en was afkom stig van de enige surfverte- genwoordiger uit het Noord- Oosten van Nederland. Jan- Reijer van der Griendt uit het Groningse Midlaren ge niet misschien nog wel het meest van de confrontatie met de wereldtop. „Ik was vandaag voor het eerst niet bij de allerlaatsten meldde de 20-jarige Van der Griendt op. Van de ruim zestig deel nemers was hij eindelijk een keer als 47e en 43e geëindigd. Dat was toch nog net iets slechter dan de enige vrouw Martine van Soolingen (42e en 45e). Maar het regionale surf talent, op zijn Hollandse tour bijgestaan door sponsor Hans de Leeuw en mentale begeleider (en stapvriend) Bob Lanjouw, kan een schat aan ervaringen meenemen naar de Noordoostelijke pro vincies. HERMAN JANSEN en' 5rsl LAMI De Franse ide oureur René Arnoux, van de drie laatste _jdaten voor de we- 4 tel formule 1, is gis- 1 licht gewond ge- tijdens de trainingen de Grote Prijs van Afrika, morgen in imi. De Ferrari van iix kwam tijdens de ng door een storing t electrische systeem llstand. Arnoux stap- t. Baancommissaris- Uwden de wagen van 1 arkoers. Een van de n reed daarbij over i-2is20et van de Franse ur, die zware bloe- prtingen opliep, morgen wel kan rij st liet de vierde trai- ningstijd afdrukken. Zijn land en stalgenoot Patrick Tambay was de snelste. De Braziliaan Nelson Piquet was tweede en de Fransman Alain Prost der de. Alain Prost heeft de beste pa pieren. De 28-jarige Fransman heeft in het klassement de lei ding met 57 punten. Hij kan zaterdag de eerste Fransman worden, die zich wereldkam pioen formule 1 mag noemen. Prost is de toprijder van het Franse staatsbedrijf Renault, dat evenals de bolides van de beide concurrenten de wagen van een turbo-motor heeft voorzien. De grootste concurrentie heeft Prost te duchten van Nelson Soutomaior, beter bekend als Nelson Piquet, hetgeen een zelf verzonnen pseudoniem is. De Braziliaan was eerder in 1981 wereldkampioen en toon- dejiin de laatste twee races op Monza en Brands Hatch aan in uitstekende vorm te zijn. Hij won beide Grand Prix. Twee punten scheiden Piquet van Prost. De derde kanshebber is René Arnoux, het „enfant terrible" van de Franse autosport. Ar noux bezet de derde plaats met 49 punten en heeft alleen een kans als hij wint en als zowel Prost als Piquet de race niet beëindigt. Turbo De beslissing wie wereldkam pioen wordt hangt niet alleen van de capaciteiten van de coureur. Het jaar, waarin wa gens met turbomotoren voor het eerst de toon aangeven, wordt afgesloten op het circuit Kyalami, dat op een hoogte ligt van 1700 meter. Dat is on gunstig voor de werking van de turbomotor. De technici hebben dan ook hun handen vol om de drükproblemen in de4 motor te lijf te gaan. Dat kan alleen door de motor meer René Arnoux in actie tijdens de training. vermogen te geven en dat leidt dan weer tot andere pro blemen. Renault heeft al twee iaar ervaring met het „pro bleem van Kyalami" en dat kan niet gezegd worden van de Brabham van Piquet en de dat Prost en zijn monteurs met een kleine voorsprong begin nen. Evenals in de voorgaande twee jaren wordt het kampi oenschap pas beslist in de laat ste race. Vorig jaar pakte de Ferrari van Arnoux Vandaar Fin Keke Rosberg in een Wil liams de wereldtitel. Dit sei zoen kwam hij er met de con ventionele motor niet echt meer aan te pas. Steeds meer renstallen zijn er van over tuigd geraakt, dat de turbomo tor uiteindelijk sneller is dan de conventionele. Nu een aan tal firma's voldoende ervaring heeft opgedaan en de kinder ziekten heeft verholpen, is de weg naar een wereldkampi oenschap voor de coureur met een auto voorzien van een conventionele motor vrijwel onbegaanbaar geworden Dusbaba niet naar Nürnberg NEURENBERG John Dus- baba kan niet aan de slag bij FC Nürnberg. De oud-speler van FC Den Haag. die vorig seizoen nog uitkwam voor het Bredase NAC nadat hij in con flict was geraakt met Standard Luik, speelde afgelopen woensdag een proefwedstrijd voor de Duitsers. Na afloop kreeg de 27-jarige verdediger te horen dat de technische lei ding van FC Nürnberg hem niet wilde hebben Sportwereld ASSEN Huub van Boeckel is doorgedrongen tot de kwart finale van het sateliet-tennis- toernooi in Assen. Hij versloeg gisteren Brewerman in de eer ste set met 6-2, waarna de Belg wegens een blessure opgaf. Ton Nijssen wees Buljevecs te rug 6-3, 6-2. BUENOS AIRES Victor Trossero, de voormalige Ar gentijnse voetbalinternational, is woensdag na een hartaanval overleden. Trossero zakte na een wedstrijd van zijn club Ri ver Plate tegen Rosario in de kleedkamer in elkaar en over leed op weg naar het zieken huis.

Leidse Courant | 1983 | | pagina 13