mededelingen gemeentebestuur I I leiden 3ttm7okt.'83 PAGINA 6 LEIDSE COURANT VRIJDAG 30 SEPTEMBB Raads- en commissie vergaderingen Commissie Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken en Verkeer. Woensdag 5 oktober a s. om 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda: Behandeling bezwaarschriften tegen bestem mingsplan Tuinstad/Staalwijk 20.15 uur). Behandeling bezwaarschriften tegen reconstructie Lammenschansrotonde 20.45 uur). Behandeling brief van comité "Leiden Atoomvrij" 21.30 uur). Voorstel verklaring als bedoeld in art. 74 Wet Ge luidhinder met betrekking tot zones langs wegen (RV 239). Notitie inzake inrichting parkeerterrein Kaasmarkt en parkeerterrein ten oosten van Molen de Valk tot betaald parkeren. Notitie inzake nieuwe parkeerontheffingsregeling voor bewoners en bedrijven in de binnenstad. Notitie inzake sanerings- en onderzoeksprogram ma bodemverontreiniging 1984. Stand van zaken rond plannen Hekkesteeg. Brief Pieters- en Academiewijk inzake panden Be gijnhof 1, la, 2, 2a. Voorstel inzake bijdrage kosten verkeerslichtenin stallatie Voorschoterweg/lammenschansplein. Voorstel nemen voorbereidingsbesluit voor 2-tal terreinen in Rijndijkbuurt. Voorstel nemen voorbereidingsbesluit omgeving Catharijnestraat. Stand van zaken parkeergarage Sanders. Notitie inzake de tijdelijke voetgangersbruggen in de binnenstad. Tijdschema bestemmingsplannen. Stichting nieuw gebouw openbare kleuter- en g.l.o.-school binnenstad. Belangstellenden, die naar aanleiding van één van de bovengenoemde agendapunten het woord willen voeren, wordt aangeraden dit uiterlijk één dag voor de vergadering aan de secretaris van de commissie ruimtelijke ordening, openbare werken en verkeer, mw. E. Visser-v.d. Vlist, telefoon 254236, kenbaar te maken. Commissie voor Onderwijs, Samenlevingsop bouw en Emancipatie. Donderdag 6 oktober a.s. om 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda. Problematiek inzake Haanstra kleuterschool. Stichting nieuw gebouw openbare kleuter- en la gere school binnenstad. Stichting schoolgebouw voor interconfessioneel kleuter- en lager onderwijs Caeciliastraat/St. Ur- sulasteeg. Grensvaststelling vaste aanstelling. Advertentietekst vakature rektor Stedelijk Gymna sium. Reorganisatie club- en buurthuiswerk Leiden Zuid- West. Ontwikkelingsprojekt integratie minderheden. Bezuinigingen Rijksbijdragen 1984. Bovenstaande raads- en commissiever gaderingen zijn openbaar. Wie meer wil weten over de te behan delen agendapunten kan daarvoor te recht aan de informatiebalie in de hal van het stadhuis of bel even: 254103. Overige vergaderingen Ontheffing winkelsluiting In verband met de 3 oktober-viering mogen winkels op 1 oktober a.s. tot 24.00 uur voor het publiek ge opend zijn. De sluitingstijd voor de avond van 3 oktober a.s. is vastgesteld op 01.00 uur. Deze ontheffing van de winkelsluitingswet geldt op bovengenoemde dagen ook voor de markthandel, de straathandel en de handel te water. Ontheffing sluitingsuur horecabedrijven De Burgemeester deelt mee dat hij een algemene ont heffing heeft verleend van het sluitingsuur voor ver- gunnings- en verloflokaliteiten en consumptie-inrich tingen. Deze ontheffing geldt voor de avond van 1 oktober tot 03.00 uur en voor de avond van 3 oktober tot 02.00 uur. Op zondag 2 oktober a.s. gelden de normale sluitingsuren Mededelingen i.v.m. de 3 oktober-festiviteiten In verband met de 3 oktober-festiviteiten wordt uw aandacht gevestigd op onderstaande maatregelen en activiteiten, welke voor u van belang kunnen zijn. Verkeersmaatregelen Tot en met 4 oktober a.s. wordt het verkeer hier en daar omgeleid. Met name de rijweg achter molen De Valk, de Schuttersveldweg, de Lammermarkt en de Nieuwe Beestenmarkt zijn enkele dagen geheel voor alle verkeer afgesloten. De omleidingsroutes zijn aangegeven. Auto thuis In verband met de drukte, die tijdens de festiviteiten in de binnenstad wordt verwacht, raadt de politie be zoekers van het centrum aan hun auto thuis te laten. Als gevolg van afsluitingen en de verkeersmaatrege len zal het centrum van de stad niet of zeer moeilijk bereikbaar zijn. Het verkeer wordt door middel van speciale borden tijdig gewezen op de omleidingsrou tes. De politie adviseert bezoekers, die op zaterdagavond Vuurwerk 1 oktober en maandag 3 oktober toch met de auto willen komen, het voertuig buiten de singels te parke- Musea Stedelijk Molenmuseum "de Valk" zaterdag (1 okt.) geopend: van 10.00-16.00 uur zondag (2 okt.) 13.00-17.00 uur maandag 3 oktober gesloten. Stedelijk Museum "De Lakenhal" is op maandag 3 oktober geopend van 10.00-12.00 uur. Naast de voorwerpen, die betrekking hebben op het Beleg en Ontzet van Leiden, wordt in de filmzaal het diaklankbeeld: "3 oktober, Leiden Ontzet" ver toond. Het museum is gedurende die morgen gratis te be zichtigen. N.B. Op zondag 2 oktober a.s. te 15.00 uur wordt in de La kenhal een gratis rondleiding gegeven langs de vaste verzameling van het museum. Voor de toegang tot het museum gelden de normale entreeprijzen. Houders van een Museumjaarkaart hebben vrije toegang. Vlootbezoek Koninklijke Marine Evenals vorig jaar is de Koninklijke Marine tijdens de 3 oktoberfestiviteiten in Leiden te gast. Het patrouille vaartuig Hr.Ms. Bulgia zal afmeren in het Galgewater aan het bolwerk bij de Rembrandtbrug. Het schip is voor het publiek te bezoeken op zaterdag 1 oktober, zondag 2 oktober en maandag 3 oktober, dagelijks van 13.00 tot 16.00 uur. Brugbediening Het spreekt vanzelf dat zowel op de route van de taptoe op 1 oktober als op de route van de op tocht op 3 oktober, welke beide zijn vermeld in het programma-overzicht, de wegen vrij moeten zijn van geparkeerde voertuigen en uitgestalde goederen. (Brom)fietsen Het is niet toegestaan (brom)fietsen mee te nemen op het terrein van het lunapark en de warenmarkt. Bezoekers kunnen hun fiets of bromfiets stallen bij de school op het Schuttersveld (uitsluitend via de Rijns- burgersingel) en bij de fietsenstallingen bij het sta tion. Parkeren De volgende parkeergebieden kunnen op de daarbij vermelde dagen en tijdstippen niet worden gebruikt: DiVGTSGn - parkeerterrein Beestenmarkt, de wegen Oude Sin gel, voor zover gelegen tussen de Nieuwe Mare en de Nieuwe Beestenmarkt, de Korte Mare (oneven zijde der huisnummers), de Turfmarkt en de 2e Binnenvestgracht: op zaterdag 1, zondag 2- en maandag 3 oktober. - parkeerterrein Kaasmarkt: op zaterdag 1 oktober van 17.00 tot 20.30 uur. - parkeerterrein Garenmarkt: op maandag 3 oktober van 07.00 tot 13.00 uur. Op last van de brandweer wórdt meegedeeld dat het verboden is zich op 3 oktober, a.s. 's avonds op te houden binnen een straal van 50 meter van de plaats op het Schuttersveld waar het slotvuurwerk wordt af- De Haagse Schouwbrug is op 3 oktober permanent bemand. Voor alle overige bruggen geldt dat zij onbemand zijn en uitsluitend in bijzondere gevallen geopend kunnen worden als dit 24 uur tevoren bij de Havendienst is aangevraagd. Éénmalige uitkering Begeleidingscommissie openbare werken bin nenstad. Dinsdag 4 oktober a.s. om 19.00 uur in de raad zaal van het stadhuis. Agenda: Schema kapitaalswerken. Copie brief Leids City Centrum aan Staatssecreta ris van Ministerie van Verkeer en Waterstaat. Voor informatie kunt u bellen 254236. Commissie voor de Beroep- en Bezwaarschrif ten. Vrijdag 7 oktober a.s. in kamer 001 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. Aan de orde zijn de volgende bezwaarschriften: 14.30 uur: Bezwaarschrift van de heer H. Lier, Morsweg 14 te Leiden, vertegenwoor digd door mw. mr. J. Kroon, burger raadsvrouw. 14.50 uur: Bezwaarschrift van de heer Th.J.G. Jansen, Watertuin 27, te Warmond. 15.10 uur: Bezwaarschrift van mevrouw C.J. Riethoven, Pasteurstraat 2d te Leiden. 15.30 uur: Bezwaarschrift van de heer A. de Groot, Ganzenzijde 4 te Leiden. 15.50 uur: Bezwaarschrift van mevrouw E R. den Dubbelden, Condorhorst 57 te Leiden. 16.10 uur: Bezwaarschrift van de heer R.J.M. Pennings, De Genestetstraat 35 te Lei den, gericht tegen de afwijzing van zijn verzoek om verkoop met vrije vestiging van de woning De Genestetstraat 35. Opgemerkt wordt dat de bezwaarschriften 1 tot en met 5 betrekking hebben op afwijzing van verzoeken ora registratie van woningzoekenden. Voor informatie kunt u bellen 254242. Commissie voor de rekeningen. Vrijdag 7 oktober a.s. om 16.00 uur in kamer 222a van het stadhuis. Agenda. Jaarrekeningen 1980; van de Dienst der Gemeente werken en van het Openbaar Slachthuis. Jaarrekeningen 1981; van de Gemeentelijke Krediet bank, van de Stedelijke Fabrieken voor Gas en Elec- triciteit, van het Gemeentelijk Financieringsfonds en van de Dienst Gemeentelijke Sociale Werkvoorzie ning. Voor informatie kunt u bellen 254258. Voor informatie "overige vergaderin gen" zie telefoonnummer(s) contact personen onderaan agenda's. Nadere inlichtingen over alle verkeerszaken zijn te verkrijgen bij het stafbureau verkeerszaken van de politie, telefoon 149961, toestel 124. Openbaar vervoer Tot en met 4 oktober a.s. zullen enkele maatregelen ten aanzien van de busdiensten N.Z.H., Centraal Nederland en Westnederland noodzakelijk zijn, t.w,: Tot en met dinsdag 4 oktober zal lijn 43, komende van Wassenaar, rijden tot en van Leiden station. De halten tussen Leiden station en St. Jorissteeg komen te vervallen. Eveneens zullen gedurende bovengenoemde periode de lijnen 111, 112 en 113 van Centraal Nederland in de richting station rijden via Pelikaanstraat - Lange gracht - Korte Mare - Haarlemmerweg - Willem de Zwijgerlaan - Schipholweg - station. In de richting Leiderdorp: Stationsplein - Schiphol weg - Willem de Zwijgerlaan - Haarlemmerweg - Ma- resingel - Herensingel - Lage Rijndijk. De lijnen van de N.Z.H. en Westnederland zullen ko mende vanuit de Boommarkt rijden via het Kort Ra penburg - Prinsessekade - Blauwpoortsbrug - Steen- straat - Stationsweg. Op zaterdag 1 oktober tussen 18.30 en 21.30 uur en op maandag 3 oktober de gehele dag zal er in beide richtingen via de Witte Singel-route en Morskwartier naar c.q. van het station worden Op maandag 3 oktober van 12.00 tot 15.00 uur zal de Burggravenlaan zijn afgesloten. Er wordt dan in beide richtingen via de Sitterlaan - Lorentzkade en Kanaal- weg gereden. De halten Moddermanstraat, Burggra venlaan en Hoge Rijndijk/Burggravenlaan komen dan te vervallen. Tijdens de bovengenoemde afsluitingen dient men dan ook met mogelijke vertragingen en/of vervallen bushalten rekening te houden. Leiden station en de ziekenhuizen zijn met alle nor male lijndiensten - ondanks de omleidingen - te berei ken. Ontheffingen Ontheffing drank- en horecawet De Burgemeester deelt mee dat het verbod op het verkopen van zwakalcoholische dranken op zaterdag 1 oktober en op maandag 3 oktober a.s. niet geldt voor houders van consumptietentjes, die met toe stemming van B&W in de gemeente een standplaats hebben. Het sluitingsuur voor alle consumptietenten is vast gesteld voor de avond van zaterdag 1 oktober op 24.00 uur en voor de avond van 3 oktober op 01.00 Ook dit jaar is er een éénmalige uitkering voor men sen met een minimum inkomen. Als u Bijstand of RWW ontvangt krijgt u bericht van de gemeente. Voor zelfstandigen met de laagste inkomens geldt een aparte regeling. Zij kunnen bij tel.nr. 020- 997595 een formulier aanvragen (Stichting Coördi natie dienstverleningscentra Kleinbedrijf). In alle andere gevallen moet u de folder met het aanvraagformulier op het postkantoor ha len. Op 3 oktober zijn de volgende postkantoren tot 10.00 uur geopend; Geregracht, Bevrijdingsplein, Breestraat en Kopermolen. Vanaf 4 oktober kunt u weer op de gebruikelijke tij den terecht bij alle postkantoren/-agentschappen. Als u moeilijk of helemaal niet naar het postkan toor kunt komen, bel dan 0017 en vraag om toe zending van folder en formulier. Ga in ieder geval na of u er recht op hebt. En wacht niet te lang. Vóór 15 november moet uw aanvraag binnen zijn. Het Team Éénmalige Uitkering van de gemeente Lei den is voor informatie bereikbaar onder de telefoon nummers 254827 en 254828. Inspraakavonden over de migrantennota De gemeente houdt nog twee inspraakavonden over de ontwerp-migrantennota. Op woensdag 5 oktober a.s. voor de Turken. OfJ maandag 10 oktober a.s. voor de Marokkanen. Beide avonden vinden plaats in het Antoniusclub- huis, Lange Mare 43. Tolken zullen aanwezig zijn. Aanvang: 20.00 uur. Deze avonden zijn een vervolg op de informatie avonden die eind mei/begin juni zijn gehouden. Samenvattingen van de migrantennota in het Turks en Marokkaans-Arabisch zijn verkrijgbaar aan de in formatie-balie in de hal van het stadhuis. Verkeer Werkzaamheden Kort Rapenburg In verband met de drie-oktoberfestiviteiten is deze week het kruispunt Noordeinde met noodbestrating voor verkeer opengesteld. Ook de rijbaan van het Kort Rapenburg is weer toe gankelijk gemaakt voor verkeer. Op 5 oktober echter moet het kruispunt Noordeinde en de rijbaan Kort Rapenburg weer afgesloten wor den voor doorgaand verkeer. De laatste betonelementen voor de overkluizing wor den aangevoerd per oplegger en er zal tevens een hij stelling aan te pas moeten komen voor de resterende werkzaamheden aan riolering en versteviging van een damwand constructie. Vanaf 6 of 7 oktober (afhankelijk van het weer) kan de rijbaan Kort Rapenburg weer bereden worden. Rioleringswerk Naast de hangduiker-elementen, komt een rioolbuis te liggen waar nog heiwerkzaamheden aan vooraf gaan. Begonnen wordt op de hoek van het kruispunt Noordeinde, langs de winkels in de richting van het Galgewater. Het kruispunt Noordeinde moet daarvoor drie weken afgesloten worden. Gelijktijdig zal tevens begonnen worden met het slaan van een damwand i.v.m, de versteviging van het overkluizingsgedeelte van de meest noordelijk ge legen brug, hoek Galgewater. Dat laatste karwei kan enkele maanden duren. Afsluiting toegang Galgewater-Kort Rapenburg De damwandversteviging waarmee de aannemer op 6 of 7 oktober van start gaat, heeft tot gevolg dat het Galgewater vanaf het Kort Rapenburg niet meer te bereiken is. Bewoners en omwonenden kunnen het Galgewater uitsluitend bereiken via Weddesteeg. De rijrichting Galgewater zal voor de duur van het karwei worden omgedraaid. Brief aan bewoners en bedrijven In de loop van komende week ontvangen bewoners, winkeliers en instellingen een schrijven van het Buro Voorlichting waarin e.e.a. over de fasering van wer ken zal staan. Asfaltering Vrouwenweg Maandag 3 oktober a.s. begint aannemersbedrijf N.B.M. (Ned. Basalt. Mij.) met de voorbereidende werkzaamheden voor de asfaltering van de Vrouwen- weg. Eerst worden de trottoirbanden gesteld en de nog aanwezige gasputjes uit het wegdek verwijderd. Deze werkzaamheden nemen ongeveer 12 werkda gen in beslag. Afsluiting voor verkeer Maandag 17 oktober begint het feitelijke asfalterings- werk. De Vrouwenweg zal in verband hiermee ontoeganke lijk zijn voor alle verkeer. Dit geldt ook voor de bewoners/autobezitters van de Vrouwenweg. Aan hen het verzoek de auto bij het voormalig kloos ter te parkeren. Alle verkeer wordt middels plaatsing van borden, om geleid via de Europawég. Het asfalteringswerk duurt - als het weertype gunstig is - drie werkdagen. Daarna is het werk aan de Vrouwenweg definitief af gerond. Controle hondenbelasting Volgende week zal de controle op de naleving van de bepalingen van de Verordening hondenbelasting worden verscherpt. Ingevolge deze bepalingen is ieder, die onder welke titel ook, een hond bezit, in bewaring of onder zijn toezicht heeft, belastingplichtig en verplicht tot het doen van aangifte en wel binnen 14 dagen nadat men houder van een hond is geworden, dan wel na vesti ging in de gemeente. Houders van honden die zich nog niet als belasting plichtige hebben aangemeld kunnen dit doen bij het loket van het buro belastingen, begane grond stad huis. Het niet of niet behoorlijk nakomen van deze ver plichting is strafbaar. De verscherpte controle zal huis aan huis plaatsvin den en heeft tot doel de belastinggelijkheid ten aan zien van de hondenbelasting te bevorderen. Ruimtelijke ordening Ontwerp-bestemmingsplan Leiden Zuid-West herziening 1983 (Haagweg hoek Da Costastraat) Met ingang van 4 oktober 1983 zal gedurende één maand in kamer 241 van het Stadsbouwhuis a/d Lan gegracht 72 te Leiden voor een ieder ter inzage liggen het ontwerp-bestemmingsplan Leiden Zuid-West herziening 1983. Het ontwerp heeft betrekking op het gebied, dat glo baal begrensd wordt door de Da Costastraat, de Haagweg, Haagweg no. 60 en de achterzijde van de tuinen van de langs de Haagweg gelegen woningen. Gedurende bovengenoemde termijn van de terinza- gelegging kan een ieder schriftelijk bezwaren tegen het ontwerp indienen bij de gemeenteraad, postbus 9100, 2300 PC Leiden. Voorbereidingsbesluit en een bouwplan voor een gebied aan de Oude Singel/Nieuwe Mare. Met ingang van 4 oktober 1983 ligt voor een ieder ter inzage in kamer 241 van het Stadsbouwhuis, Lange gracht 72 te Leiden, het besluit van de Gemeenteraad van 26 september 1983, no. 255, waarbij wordt ver klaard, dat een herziening wordt voorbereid van het bestemmingsplan Noordvest voor een gebied op de hoek van de Oude Singel/Nieuwe Mare, dat op teke ning nr. 12 ST 8936 met een balletjeslijn is aangege ven. Tevens ligt met ingang van 4 oktober 1983, eveneens in kamer 241 van het Stadsbouwhuis, gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage een bouw plan voor de bouw van 7 tweekamerwoningen en 1 driekamerwoning in het te restaureren pand aan de Oude Singel hoek Nieuwe Mare. Deze terinzagelegging is noodzakelijk om onder toe passing van artikel 50. lid 8 van de Woningwet de bouwvergunning te kunnen verlenen. Gedurende bovengenoemde termijn kan door een ieder bezwaren tegen het bouwplan worden inge diend bij het College van Burgemeester en Wethou ders, postbus 9100, 2300 PC Leiden. Bouw Admiraalsbrug Ter visie-legging bouwplan voor een brug over de Nieuwe Rijn, ter hoogte van Utrechtse Jaag pad no. 40. Met ingang van 5 oktober 1983 ligt voor een ieder ge durende 14 dagen ter inzage in kamer 241 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, het plan voor de bouw van een brug voor fietsers en voetgangers over de Nieuwe Rijn nabij het Utrechts Jaagpad no. 40, het aanbrengen van remmingswerken t.b.v. deze brug, de aanleg van een voetgangers- en fietspad tussen het bedrijfsverzamelgebouw "Olga" en het terrein voor de nieuwbouw van de Dienst Reiniging, Havens en Warenmarkten, de oprit tot de brug, als mede de daarmee verband houdende werken en werkzaamheden. Het plan is niet in overeenstemming met het gelden de bestemmingsplan "De Waard". Voor o.a. onderhavig gebied nam de Raad op 17 ja nuari 1983 een voorbereidingsbesluit (raadsvoorstel no. 9 van 1983). Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Wo ningwet vergunning te verlenen voor de realisering van het plan. Zij die bezwaren hebben tegen dit plan, kunnen gedu rende de termijn van de terinzagelegging schriftelijk bezwaren indienen bij het College van Burgemeester en Wethouders van Leiden, Stadhuisplein 1, 2311 EJ Leiden. Renovatieplan voor 32 woningen in de omgeving Oranjeboomstraat Met ingang van dinsdag 4 oktober 1983 ligt geduren de 14 dagen het bouwplan voor de renovatie van 32 woningwetwoningen in de omgeving Oranjeboom straat, in kamer 241 van het Stadsbouwhuis, Lange gracht 72 te Leiden ter inzage. Het betreft de wonin gen - aan de Oranjeboomstraat nrs. 2 t/m 14; aan de Geregracht nrs. 31 t/m 43a; - aan de Korevaarstraat no. 34 en 28; - aan het Levendaal no. 63 en 63a; - aan de Cathrijnestraat nrs. 2 t/m 6a. Het bouwplan is begrepen in het bestemmingsplan Hogewoerd e.o., dat door de Raad op 7 december 1981 is vastgesteld en op 24 mei 1983 gedeeltelijk is goedgekeurd door gedeputeerde Staten van Zuid- Holland. Dit besluit en het bestemmingsplan liggen thans ter inzage voor het eventueel indienen van beroeps schriften bij de Kroon. Het bouwplan past met toe passing van het overgangsrecht in vermeld bestem mingsplan. Het voornemen bestaat voor dit bouwplan, vooruitlo pend op het van kracht worden van het bestem mingsplan Hogewoerd e.o. een bouwvergunning te verlenen met toepassing van het bepaalde in artikel 50 lid 8 van de Woningwet. Hiertegen kunnen schriftelijk bezwaren worden inge diend bij Burgemeester en Wethouders van Leiden, postbus 9100, 2300 PC Leiden, gedurende bovenver melde termijn. Bouwplan voor noodwelzijns- voorzieningen in de Stevenshof Met ingang van dinsdag 4 oktober 1983 ligt geduren de 14 dagen ter inzage in kamer 241 van het Stads bouwhuis, Langegracht 72 te Leiden een bouwplan voor de realisering van noodwelzijnsvoorzieningen in de Stevenshof. Daarvoor komen gronden in aanmerking aansluitend op het scholengebied de Stevens en het uitwerkings plan Klooster en Dreef. Een situatietekening ligt tevens ter inzage. De nood- welzijnsvoorzieningen bestaan uit een tijdelijk ge zondheidscentrum, tijdelijke buurthuisruimte en tijde lijke ruimte voor kinderopvang. Burgemeester en Wethouders hebben met toepas sing van het bepaalde in artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening een bouwvergunning verstrekt t.b.v. deze noodwelzijnsvoorzieningen gedurende een periode .van maximaal 5 jaar. Tegen het verlenen van deze bouwvergunning met toepassing van het bepaalde in artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (vrijstelling voor tijdelijke afwijking van een bestemmingsplan) kunnen schrifte lijk bezwaren worden ingediend bij Burgemeester en Wethouders van Leiden, postbus 9100, 2300 PC Lei den, gedurende bovenvermelde termijn. Verleende bouw vergunningen Burgemeester en Wethouders hebben op 27 septem ber 1983 de volgende bouwvergunning verleend: Meidoornstraat 17, bouw woongebouw bevatten de vier wooneenheden en één woning voor ten hoogste twee personen. Indien u door het verlenen van een bouwvergunning rechtstreeks in uw belang bent getroffen, kunt u bin nen 30 dagen na dagtekening van de bouwvergun ning op grond van de Wet AROB een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethou ders. Tevens kunt u, indien de onmiddellijke uitvoering van het besluit onevenredig nadeel voor u meebrengt, op grond van de Wet op de Raad van State schorsing van de bouwvergunning aanvragen bij de voorzitter van de afdeling Rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Informatie is te verkrijgen iedere werkdag tussen 11.00 en 12.00 uur bij de directie bouw- en woning-' toezicht, Stadsbouwhuis, Langegracht 72, postbus 148, 2300 AC Leiden (telefonisch bereikbaar 071 - 254911).

Leidse Courant | 1983 | | pagina 6