LSRG verplettert DIOK: 22-3 Ook Lagerwey pakt klassieker Dick Onderwater redt gelijkspel voor Fides Pacta SPORTTRIBUNE Jan Dekker „eeuwige" nummer vijf Driemaal goud voor Nederlandse judoka's Ronald Thierry succesvol H Kringzwemwedstrijden MAANDAG 12 SEPTEMBE I AZC heerst nog altijd UDEN Nederlands waterpolokampioen AZC/Mierolife heeft tijdens de dit weekeinde door de Udense zwemvereniging De Zeester georganiseerde „play-off-revanches" aange toond nog altijd over de sterkste ploeg te be schikken. Slechts De Robben kon het de Al- phenaars in' de eindstrijd nog lastig maken. Nonchalance binnen de AZC-gelederen was er de oorzaak van dat HZC/De Robben een kans loze 9-5 achterstand in de laatste periode nog bijna kon goedmaken: 9-8. Met DZV Martens en De Zijl/LGB had AZC in Uden overigens geen enkele moeite. DZV werd naar een 16-9 nederlaag gespeeld, De Zijl/LGB kreeg onder aanvoering van de tienmaal scorende Ton Buunk met 22-11 klop. De Zijl kwam ook te gen De Robben het nodige tekort (12-16), maar slaagde er wel in DZV een 14-10 nederlaag toe te brengen waardoor de derde plaats in de eindrangschikking een feit werd. Zege dames Saturnus LEIDEN Slechts drie handbalploegen uit de Leidse regio kwamen dit weekeinde in actie. De dames van Mer- casol Saturnus wonnen met 9-6 van Schipluiden, de he ren van Plantenhoek Fore- holte klopten de reserves van Saturnus met 12-7. Een overwinning die pas in de tweede helft gestalte kreeg, gezien de 5-4 voorsprong van de Leidenaars bij rust. De Saturnus-dames benutten overigens eveneens het tweede part om de zege vei lig te stellen. Hier was de score in de pauze nog in evenwicht: 3-3. LEIDEN Het gaat goed met de Swift-junioren. Dit maal was het Jan Hendrik Lagerwey (Woubrugge) die zich met een knappe zege in de Omloop van het Zuiden op de voorgrond drong. Ook de amateurs van Avanti deden van zich spreken. Met zes man pakten zij de derde plaats in het Zilveren Molen- toernooi, een jaarlijks terug kerende ploegentijdrit in Stompetoren. Voor Lagerwey, die eerder dit seizoen al een criterium won in Maren-Kessel, leek na 90 van de 130 km. het doek ge vallen te zijn, toen hij met clubgenoot Roland Koornstra onderuit ging. Beiden vertoef den op dat moment in een kopgroep van 11 man. In te genstelling echter tot Koorn stra, zag de 18-jarige renner kans in zijn eentje een gat van 20 seconden te dichten. De achtervolging had 20 km. ge duurd, maar desondanks bleek hij 3 km. voor de streep nog in staat de beslissende de marrage te plegen. Met 100 meter voorsprong op zijn con currenten bezorgde hij Swift daarmee de tweede klassieke zege in dit seizoen. De amateurs van Avanti zet ten een verrassend sterke tijd neer in de Noord-Hollandse polders, waar zij de 60 km. af legden in 1.13*22". Locomotief Jos de Bruin, Leen Janszen, Michel Meere, Piet de Groot en de broers Bert en Nico Zaal hoefden slechts De Ped delaars en De Bataaf voor rang te verlenen. Lekke ban den van Janszen en Zaal ga ven deze prestatie nog meer gestalte. De Swiftjunioren Pouw, Zwaan, Koornstra en Lagerwey eindigden als ze vende in hun categorie, bij de veteranen en liefhebbers be zette De Bollenstreek de vier de stek en Swift de negende. Piet de Groot (Hazerswoude) werd zaterdag zesde in Ber- kel, waar het peloton geheel verbrokkeld over de meet kwam. Brigit Kortekaas sterk tijdens geslaagd najaarstoernooi Apol ROELOFARENDSVEEN Brigit Kor manifesteerde zich dit weekeinde sterk najaarstoernooi van haar eigen badmintoi niging Apollo. Kortekaas eiste de titel in 1 mes enkelspel B (een categorie die dit jaa het eerst binnen het toernooi was opgen voor zich op door Delftse Fenny Tan in de te bedwingen: 12-11, 11-4. Een prestatie di git Kortekaas in het damesdubbel (met Turk) niet kon herhalen. Tan bleek nu, ni grid Flips, de meerdere: 17-16, 15-7. De ein in het HEB leverde een spectaculair duel o sen Fred Hofman (BC Flair) en René Bijvo rij( Amersfoort. Hofman won met 15-7 en 15-1 nfl ander hoogtepunt in het geslaagde, zo'n vu derd partijen tellende toernooi, was de fin 8 het herenenkel C. Kees Lansbergen (Hill .qjj won hierin van Spotvogel Raymond Bernai 15, 15-9, 15-12. !Ve - en ,IJ Ül ei: LEIDEN „Vreselijk, vrese lijk", zei na afloop van de Leidse rugby derby LSRG DIOK, Ton van der Loos, de nieuwe trainer van de geel- blauwen. „Wat speelde mijn ploeg onvoorstelbaar slecht. Niets, maar dan ook niets luk te. Het leek wel een groepje beginners....". Met maar liefst 223 wonnen de Leidse Studenten van oppo nent DIOK waarvan in de af gelopen vijf jaren alleen maar werd verloren. Toegegeven, LSRG had het voordeel dat zijn trainer Peter de Bruijn tot einde vorig sei zoen DIOK trainde en daar door de individuele capacitei ten van de burgerspelers ken de. Maar al het water van de zee was het vertoonde inzieli- ge spel van geelblauw niet weg. Dat spel was kleurloos en vol onzekerheid. LSRG daarentegen speelde zeer doordacht rugby en won het ovaal veelvuldig. Hierdoor werd 'DIOK uit zijn gewone spelletje, de bal rond de scrum laten lopen, gehaald. Terwijl LSRG in plaats van het opzet ten van mauls de bal constant naar de grond liet brengen. Vanuit zo'n ruck-situatie kon Leiden dan snel opbreken en zijn driekwart lijn optimaal la ten funktioneren. Hierop wist DIOK geen afdoend antwoord te geven, maar bleef apatisch reageren. In het begin van deze Leidse aangelegenheid hadden de geelblauwen nog twee reële scoringskansen, docht die wer den niet benut. Daarmee zijn eigenlijk alle wapenfeiten van de DIOK-spelers opgesomd. Nog voor de rust kwam LSRG op 103 voorsprong door fraaie try's van Eric Donker voort en Diederick Renardel, terwijl Ernst Delfos een con versie benutte. Ab Huisman tekende met een penalty kick de drie tegenpunten van DIOK aan. In de tweede helft raakte DIOK nog verder in het slop. Gideon van der Bom moest met een zware kniebles sure het veld verlaten en ver vanging is bij rugby niet toe gestaan. De balans sloeg nu ge heel door naar het Leidse Stu dententeam. DIOK scrumhalf Duquesnoy werd als het ware lam gelegd, hij probeerde nog wel wat te bikkelen, maar van zijn derde rij spelers. Het LSRG pack bleef zijn te genstander fel op de huid zit ten, waardoor Hans Siemens in de zestigste minuut de stand naar 143 kon tillen. En weer wist Delfos het schot op de pa len te verzilveren: 16—3. Op dat moment kon captain Mol van Otterloo naar zijn aan hang roepen, dat hij zich uit stekend amuseerde. Zijn briga de bleef voluit gaan; kreeg daarvoor trouwens ook alle kans van een in misère verke rend DIOK. Ernst Delfos bracht daarna met twee penal ties de definitief stand op 22 3 voor LSRG. DIOK-trainer Van der Loos zal aan deze der by zeker een paar dagen zware hoofdpijn overhouden. Gideon van der Born (DIOK) wordt aangepak Born met een zware knieblessure uitvallen. door LSRG-captain Mol van Otterloo. Later zou Van Leiden krijgt tweede Amerikaan MADE Elmex-coach Ruud Harrewijn stapte met een bre de grijns het restaurant van de Almerhal in het Noordbra bantse Made binnen. De toe komst van "zijn" basketbal- ploeg zag er een week voor het begin van de competitie opeens weer erg zonnig uit. Niet alleen had Leiden net een knappe 97-96 winst geboekt op SV Hagen, maar eerder had Harrewijn toestemming gekre gen van de stuurgroep van de vereniging om toch maar een tweede Amerikaan naar Lei den te halen. Bovendien had center Bert Kragtwijk voor het eerst in weken weer kun nen spelen en lijkt een com pleet Leiden nu kanshebber op een play-off plaats. Genoeg reden voor vrolijkheid dus. De nieuwe ontwikkelingen be tekenen voor Leiden dat Don Cox definitief blijft. Cox meet 198 cm en is een nuttige spe ler, maar kan Leiden op haar zwakste punt (de rebound) niet helpen. In eerste aanzet zou Leiden de competitie met maar eén Amerikaan begin nen en die moest aan andere voorwaarden voldoen dan Don Cox. Het Leidse management o.I.v. Pim Perquin heeft nu echter de knoop doorgehakt en Ruud Harrewijn de optie gegeven om Cox te houden en daar naast nog een Amerikaan aan te trekken. De Leidse coach zal in de komende dagen de Amerikaanse spelersmarkt "verkennen" om een nieuwe lange man te vinden. Een ze kere spoed is wel geboden, maar aan de andere kant wil Harrewijn niet over eén nacht ijs gaan. Verklaarde Harre- wijn: „Je hebt er niets aan om iemand hier hals over kop heen te halen als dan blijkt dat het niet de goede speler is. Dat is dit jaar al gebeurd bij Ha- trans en Orca's". De uistekende Leidse resulta ten in het voorseizoen, waarin de ploeg zowel Cox als Kragt wijk voor een belangrijk aan tal wedstrijden moest missen, geven Harrewijn gelijk wan neer hij de tijd neemt. Leiden bewees gisteren weer dat het ook zonder Amerikanen goede prestaties kan behalen. SV Ha gen, eerder winnaar over Ha- trans Haaksbergen, werd in Made gedecideerd teruggewe zen. Leiden verkreeg halver wege de tweede helft zelfs een voorsprong van 12 punten (85- 73), nadat een weergaloze Emill Hagens en goed scoren de Randy Wiel hun team bij rust al aan de leiding hadden gebracht (51-49). De voorsprong werd door de hard spelende Duitsers in de spannende slotfase, toen Bert Kragtwijk weer op de bank zat (hij speelde 17 minuten mee en scoorde 6 punten), bijna teniet gedaan: 89-08. Dankzij uitge kiend en gedurfd spel van Ha gens wist Leiden stand te hou den. De laatste seconden wer den fraai uitgespeeld en de winst was met 97-96 een feit. Leiden speelt woensdagavond in de Vijf Meihal nog een laat ste oefenpartij tegen de natio nale ploeg van de Verenigde Arabische Emiraten (aanvang 20.00 uur). Uil Wilfred Cornelisse van Crescendo verspeelt, mede door Algemene-verdediger Wim van Vliet, de bal in dit Leidse onderonsje dat in een 77 gelijkspel zou eindigen. LEIDEN Slecht weer blijft de korf ballers op het veld achtervolgen, want er vielen opnieuw wed strijden in het water. De Danaïden stond andermaal aan de kant wegens terrein- saflasting en hetzelf de overkwam Fiks. Daarentegen maken Fides Pacta, Zuider kwartier, Pernix, TOP, Ons Eiland en Velocitas juist een zonnige start van de competitie mee. Dit zestal ploegen is tot dusver nog zonder enige nederlaag ge bleven. Het leek er veel op, dat Fides Pacta tegen ZKC 16 haar eer ste verlies zou incasseren. De Bos-brigade raakte na rust (64) met 96 achter, mede omdat de Zutphenaren enige verdedigingsfouten genadeloos afstraften. In de slotfase ging ZKC echter zelf de fout in bij het spelbevriezen. Dit gaf de Leidenaren de kans om tot 9 9 terug te komen, vooral door toedoen van Dick Onderwater. Hij had reeds tweemaal ge scoord, toen hij ook de laatste twee treffers voor zijn reke ning nam. Daarnaast kwamen ook Robin Sommeling (2), Pa tricia Gottmer, Wilma Neuten boom en Ronald van der Vel den voor op de lijst van pro- duktieve aanvallers. Het spel van Zuiderkwartier bij Ritola was nog voor verbe tering vatbaar, maar leverde wel een punt op: 55. In ver dedigend opzicht lieten de blauw-gelen teveel steken val- lqn, resulterend in vier benut te strafworpen van de Dren ten. Hierdoor keken de volge lingen van de debuterende coach Nico van Leeuwen voortdurend tegen een achter stand aan, al was die nooit groot: rust 43. Niettemin leed het Leidse aanvalsspel wel onder de druk te moeten scoren en pas vlak voor tijd stelde invaller Joep van Dam het gelijke spel veilig, wat evenzeer van tweeënhalve meter geschiedde. Hij was door Rens Henze, Dirk Jan de Kreek, Charles Stijger en Wil de Wit al voorgegaan in het doorboren van de vijandelijke mand. Ook Pernix speelde tegen De Vinken verre van vlekkeloos, maar zij won wel met 57. „Deze wedstrijd was een voor beeld van hoe het niet moet," karakteriseerde coach Engel, die lijdzaam moest toezien hoe zijn spelers bleven volharden in traag en onzuiver spel. Hierdoor moest Pernix een 3 5 voorsprong geheel prijsge ven. Het werd wederom een invaller hier in de persoon van Peter Kuipers die ver antwoordelijk werd voor het eindresultaat. Hij scoorde in de slotfase tweemaal en daarvoor waren er al treffers te zien ge weest van Janneke Mulder, Kees Brokaar, Geerten Breed- veld. Kees Hortensius en Eelco Koolhaas. Voorlopig maakt eersteklasser TOP de meeste indruk op het veld, want zij scoorde in twee ontmoetingen al zevenentwin tig maal. Dit keer werd er een regelmatige triomf geboekt op Rozenburg: 512. De pijlers van het Sassenheimer succes zijn in 't bijzonder het betere voorverdedigen en het syste matischer aanvallen, wat nu geïllustreerd werd in doelpun ten van Anne van der Zaag (4), Karin Baak (2), Stella van der Zaag (2), Sjoerd van der Klauw (2), Gerco Langelaan en Bert Staal. Voor Ons Eiland begon de wedstrijd tegen DVS '69 in mi neur, omdat basisspeelster Ma deion Martens met een ge scheurde enkel al vroeg uit viel. De bewoners van de Brahmslaan sloten het spel toch in majeur af, daar het he rensextet bijzonder trefzeker was, getuige de goals van Huib Hasselbach (3), René Arnoldus, Rob Hasselbach, Jan van Kal keren, Wim Nijenhuis en Pa trick Verra: 86. De enige consternatie in het duel tussen Tempo en Ado (94) ontstond, toen Elisabeth van Urk de bal in de korf liet tollen, zonder dat deze echt door de mand viel. De scheids rechter had dit laatste niet ge zien, omdat hij al naar het middenvak was gelopen. Hij meende met een reglementair doelpunt te doen te hebben en hij wilde na beraad met beide teams ook niet op zijn (foutie ve) beslissing terugkomen. Desondanks was de Alphense zege onweerlegbaar, aangezien ADO op regelmatige treffers van Ernst van Hooidonk (2), Marinde Dijk, Elisabeth van Urk, Bob Bergshoeff, Rob Wil schut, Aad Haagsman en Rob Zwaan geen verweer had ge geven. Het gelijke spel van 77, dat Velocitas tegen DES bereikte, gaf de verhoudingen uitste kend weer, maar met meer routine hadden de Leiderdor pers een punt meer overge houden. Na de rust (33) lie ten zij namelijk een 64 voor sprong uit hun vingers glip pen. Uiteindelijk kwam de produktie nu op naam van Rien van Poelgeest (2), Aad van Poelgeest (2), Hel^ Ommen, Toos van P« ti en Jan Scheffers. mgK Hard werken was hel in het Leidse onderorl sen Crescendo en Del mene, maar dat leidde 1 niet tot goed korfbal. DajcHo werden er in het enthou£'lf:" teveel knullige plaatsF gemaakt, al w h„ weers- en veldomstandigEnd: aanvaardbare excuses. 1 twaalftallen misten de K om een voorsprong va| doelpunt te vergrote meestal zelfs langdurig! houden. Het was dus f dat het evenwicht bij (44) tot het einde handhaafd bleef: 77.| Crescendo scoorden Huigsloot (3), Marlies wer, Henk Alberts, Petefmês en Hans Westerbeek, Enrico Mud (2), Ruud i (2), Wilma Sinteur, Berl loy en Wim van Vliet v< Algemene trefzeker war Bij Fluks werd er nie getreurd over het terecl 7 verlies tegen Ventura maar wel over de vier g strafworpen. Desondanl ren Bram Koppenaal Kees Imthorn wel suclj^ geweest vanaf de stip e »-i der schoot Ada van dei Jjjjj len uit een vrije bal raa MICHEL VAN litTim SS DEN BOSCH Basket baller Jan Dekker heeft zaterdagavond in een vol le Maaspoorthal afscheid genomen van het Neder landse basketbalpubliek. Jan Dekker werd gehul digd voor aanvang van de wedstrijd van Nashua Den Bosch tegen het Ameri kaanse profteam San An tonio Spurs (119-121). Dekker speelde in zijn loop baan 170 wedstrijden voor het nationaal team en behaalde met Rotterdam-Zuid (1974) en Nashua (1979, 1980, 1981 en 1983) vijf landstitels. Den Bosch eerde Jan Dekker met het „pensioneren" van zijn shirt-nummer vijf. Dat is een uit Amerika overge nomen gebruik. Daar eren de universiteits- en profteams spelers van uitzonderlijke klasse aan het eind van hun carrief-e door hun nummer nooit meer voor een ander te gebruiken. Jan Dekker zal dus altijd de nummer vijf van Den Bosch blijven. Den Bosch, ge doodverfd favoriet voor pro longatie van de landstitel, speelde een uitstekende partij tegen de Spurs. De profs uit Texas zorgden voor het nodige spektakel, met name door George „The leeman" Gervin, al jaren topscorer in de Ameri kaanse NBA. Gervin, die 36 punten scoorde, besliste ook de wedstrijd in het voordeel van zijn ploeg. In het eindsignaal, bij een gelijke stand van 119- 119, leverde hij een fraai af standschot dat feilloos raak ging: 121-119 voor San Anto nio. Voorafgaande aan het Bossche basketbalgala was er een pers bijeenkomst met alle negen eredivisieploegen. DEN HAAG De open Ne derlandse judo-kampioen schappen leverden zaterdag drie eerste plaatsen voor „ei gen" deelneemsters op. In de categorie tot 62 kilogram won de verrassend sterke Els van der Velden in de finale van de Westduitse Gaby Ritschel. Ire ne de Kok (tot 66 kg) was in de eindstrijd te sterk voor de Britse Avril Malley en Euro pees kampioene Marjolein van Unen zegevierde (slechts op beslissing van de jury) in de klasse boven 72 kilogram over landgenote Maria Nijland. Zilver was verder weggelegd voor Joke van de Moosdijk (tot 72 kg), die kansloos was tegen de Belgische wereldkampioene Ingrid Berghmans. Goed voor brons waren Liesbeth Beeks en Chita Gross (tot 56 kg), Li- sette van der Stelt (tot 66 kg), Sandra Warning en Carla van Gameren (tot 72 kg) alsmede Petra van Suilen (boven 72 kg). Een goede score voor de ploeg van bondscoach Karei Gietelink, die zeer wel besefte dat door de afwezigheid van de Franse A-ploeg de kampi oenschappen minder sterk be zet waren dan in voorgaande jaren. De drie Nederlandse medaille winnaressen tijdens de wereld titelstrijd 1982 zullen in de cember een bezoek brengen aan Japan. Jola Bink, Anita Staps en Marjolein van Unen nemen deel aan een toernooi, dat tot doel heeft het damesju do in Japan wat meer bekend heid te geven. Staps, die een half jaar geleden om studiere denen voorlopig stopte, heeft de trainingen inmiddels weer hervat. Even overwoog de ju- dobond in haar plaats een jon gere, talentvolle judoka af te vaardigen. De invitaties waren evenwel op naam gesteld. Tweede nederlaag Aleeto LEIDEN - Drie hockeyvelden buiten de regio „overleefden" de eerste septemberstorm. Bij Push in Breda speelden de he ren van Forescate met 0-0 ge lijk, in Maarsen verloren de heren van Alecto met 1-0 en de Noordwijk-dames sleepten in Uithoorn een punt weg, 1-1. Forescate kwam op het natte, maar goed bespeelbare veld van Push tot zijn tweede ge lijkspel. In Breda scoorden geen van beide partijen in een duel dat door Forescate op het middenveld werd gehouden, uit angst voor de gevaarlijke Push corner. Fred Brouwer verwerkte de enige corner pri ma. Vlak voor tijd moest Hans Streder op de doellijn nog met de voet redden, maar de scheidsrechter bespaarde de Voorschotenaren een strafbal en een eventuele nederlaag. Alecto moest zijn tweede ach tereenvolgende nederlaag slik ken. De Leiderdorpers startten goed, maar zagen Marco Koe ken een door hemzelf gefor ceerde strafbal missen. Na de pauze liet Maarsen zien wel raad te weten met zo'n kans, hetgeen de eindstand van 1-0 betekende. De laatste tien mi nuten kreeg Alecto nog wel vijf strafcorners te nemen .rnaar dat baatte niet. De da mes van Noordwijk speelden met 1-1 gelijk tegen Qui Vive. Op aangeven van Jacqueline de Groot scoorde Alexandra van Kan 0-1, maar nog voor rust maakte de Uithoornse ploeg de verdiende gelijkma ker. LEIDEN De Kring Gouwe Rijnstreek organi seerde twee wedstrijden voor de zwemverenigin gen. Op beide dagen wis ten de zwemmers en zwemsters van de twee Leidse verenigingen maar liefst 28 medailles te win nen. De deelnemers van De Zijl/LGB slaagden er negenmaal in om een gou den plak te winnen. De LZ'ers wonnen vijf keer goud. Ronald Thierry (LZ) en Inge Bouwmees ter (Zijl/LGB) wisten bei den tweemaal beslag te leggen op de eerste plaats. Thierry deed dit op de 100 me ter vlinderslag in 1.35.4 en op de 100 meter rugslag bij de jongens onder 12 jaar in 1.32.3. Bouwmeester deed dit bij de dames op de 100 meter rugslag en de 100 meter schoolslag in respectievelijk 1.18.7 en 1.28.9. Alexander Willemsen (LZ) verscheen dit weekeinde drie maal op de startblokken. Hij won zowel de 200 meter wis- slag bij de jongens onder de 14. Zijn tijden waren 2.47.5 en 1.05.9. Op de 100 meter school slag werd hij in 1.29.7 derde. De volgende Zijl/LGB'ers wonnen een gouden plak: Hans Lalau op de 100 meter rugslag heren in 1.10.9, Ingrid Kerkvliet op de 100 meter vlinderslag m.o. 14 in 1.24.8, Leon Luyten op de 100 meter vlinderslag j.o. 14 in 1.20.9, Sa bine van Nimwegen op de 100 meter schoolslag m.o. 10 in 1.44.2, Jeroen Duvekot op de 100 meter schoolslag heren in 1.17.4, Marion Beugelsdijk op de 100 meter schoolslag m.o. 14 in 1.32.1 en ten slotte Mike van Beukering op de 100 me ter rugslag j.o. 10 in een goede tijd van 1.39.3. Arvid Arkenou (LZ) was de laatste Leidenaar die beslag legde op de eerste plaats. Zijn tijd op de 100 me ter rugslag jongens onder de 12 was 1.29.7. Op dezelfde af stand werd Micheal Nijdam (Zijl/LGB) derde in 1.30.8. An- nemarie van de Luyt (LZ) kwam tweemaal voor een ere plaats in aanmerking. Op de 100 meter vrijeslag m.o. 14 werd zij derde in 1.09.8, terwijl 7ii on He inn meter cehoelcloe lezni. tweede werd in 1.32.6. De overige uitslagen zijn: 100 derslag m.o. 12: 1. Helen v (NZ&PC) 1.34.6, 2. Carola Werff (Alkemade) 1.41.1, 3. f Kouwenhoven (AZC) 1.42.0 jongens o. 12: 2. Paul War (NZ&PC) 1.36.0, 3. Richard (NZ&PC) 1.3" 10 jaar: 1. Maaike (GZC) 1.43.3, 2. Paula ReAWg (LZ) 1.43.6. 3. Angeliqu *n-A< (N'hout) 1.43.9, idem jong jaar: 2. Wouter Steller 1.39.7, 3. Mare de Koning idem j.o. 12: 2. Martin v (Zijl/LGB) 1.34.5, 3. Sjoerd (Alkemade) 1.36.1; 200 mete n j.o. 12: 2 l/LGB) 1. i meter 14: 1. Chantal (Woerden) 2.57.1, 2. Esmera schier (NZ&PC) 2.57.8, 3. II schuyt (LZ) 3.00.6; idem j.o. 1! irvinu Jan-Willem van de Hoek (F.'bor 2.51.3, 2. Robert Janssen (Zif^f"1 2.57.6, 3. Niels Ouwerkerk (Zi 3.02.2; 100 m schoolslag m.o. ana Hogervorst (N'hout) Amarentia Verkade (Z; n-Em 1.49.4; idem j.o. 10 jaar: 1. ton Klerk (N'hout) 1.47.4, 2. Casp 6alle genraad (GZC) 1.49.5, 3. Roni **;K; voet (Zijl/LGB) 1.50.6; 100 irr B"c m.o. 12: 1. Yvonne van 1.30.0, 3. Ingrid Sp kerk) 1.18.7, 3. Michèl Bakkei or—s made) 1.19.3; 100 m vrije slag 1. Sandra Snijer (Katwijk)i Sandra Schotsman 100 meter rugslag j (Katwijk) I H n (Ziil/LGl io. 16: PC ETI *iit Ki'is- chap—

Leidse Courant | 1983 | | pagina 16