Klacht bij officier tegen vissende parlementariërs I Alkemadese scholen worden onder handen genomen IA REGIOIJOURINAAL dagpuzzel Camping Ter Aar wordt hersteld Subsidie voor welzijnswerk blijft op niveau Alle goede dingen bestaan in drieën. 4"£eïdócSowüvnt LEIDEN/REGIO Qeidó&Qounani DONDERDAG 8 SEPTEMBER 1983PAGIN1E1 Voor een uitgebreide agenda, ook voor de ko mende dagen raadplege men „UIT", de gratis we kelijkse bijlage van deze krant. bioscopen ALPHEN AAN DEN RIJN EU ROCINEMA I (Van Boetzelaer- straat 6. tel. 01720-20800): An Bloem (12); 18.45. 21.00. za.. zo., wo ook 13.45 EUROCI NEMA II: Flash dance (al); 18.30. 21.15. za.. zo., wo. ook 14.00 EUROCINEMA III: OctopuMy (12); 18.30. 21.15. za.. zo., wo. ook 13.30. EUROCINEMA IV: Ghandi (al); 20.00. NACHTVOORSTELLINGEN: EUROCINEMA I: Snoepjes die vreugde brengen (18); za. 24.00. EUROCINEMA II: Flash dance (16); za. 24.00. EUROCINEMA III: Octopussy (16); za. 24.00. EUROCINEMA IV: Lucky lips (18); za. 24,00. KINDERVOORSTELLING: EUROCINEMA IV: Peter en de vliegende autobus (al) za., zo., wo. 13.45 LEIDEN LUXOR (Stationsweg 19. tel. 071-121239): Heerseres der barbaren (16); 14.30, 19.00, 21.15. zo. 14.15. 16.30, 19.00, 21.15. LIDO I (Steenstraat 39, tel. 124130): Octopussy (12); 14.30. 19.00. 21.15. zo. ook 16.45. LIDO II: Bad boys (16); 14.30., 19.00., 21.15. zo. ook 16.45. LIDO III: Merry Christ mas Mr. Lawrence (16); 14.30, 19.00. 21.15. zo. ook 16.45 LIDO IV: Flying high II (al); daq 19.00. 21.15. do., vr., ma., di. ook 14.30. STUDIO (Steen- straat 39. tel. 133210): Meaning of life (16); 14.30, 19.00, 21.15. zo. ook 16.45. TRIANON (Breestraat 31. tel. 123875): An Bloem (12); 14.30, 19.00, 21.15. zo. 14.15. 16.30. 19.00, 21.15. REX (Haarlemmerstraat 52, tel. 071-125414); Vrouwtjes om bij aan te leggen (16); 14.30, 19 00. 21.15. NACHTVOORSTELLING REX: Lady blue (16): vr.. za. 23.30. KINDERVOORSTELLING LIDO IV: 101 Dalmatiërs (al) za.. zo., wo. 14.30. zo. ook 16.45. VOORSCHOTEN GREENWAY THEATER (Schoolstraat 23-b, tel. 01717-4354): De vier vuisten hebben de tropenkolder (al); vr. za. 19.30. za. zo. wo. 15.45. Tootsie (al); do. 21.00, vr. za. 21.30. di. 13.30, wo 20.15. Que- relle de Brest (16): zo. 20.30, ma. di. 20.15. KINDERVOORSTELLING: Pimpandoer; za. zo. wo. 14.00. WASSENAAR ASTRA (Lang straat 32. tel. 01751-13269): Trom (al); do. t/m zo. 20.00. Francis (121); ma. t/m wo. 20.00. KINDERVOORSTELLING: ASTRA: De bande van hier naast: za.. zo. 14.00. dienstverlening APOTHEKEN De avond- en nachtdiensten van de apotheken in de regio Leideh worden tot vrijdag 9 september waargeno men door de Zuider-apotheek in Leiden en de Apotheek Linnaeus in Oegstgeest. ONGEVALLENDIENST ZIEKEN HUIZEN LEIDEN Ongevallen- dienst elke dag Academisch Zie kenhuis behalve van dinsdag 13.00 u. tot woensdag 13.00 u. (Diaconessenhuis) en van vrijdag 13.00 u. tot zaterdag 13.00 u. (Elisabeth-ziekenhuis). BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN Diaconessenhuis: Bezoekuur dagelijks van 16.00 tot 20.00 uur. Kinderafdeling dagelijks van 14.00 tot 20.00. Niet meer dan twee bezoekers per patiënt. De bezoektijden-regeling van het di aconessenhuis wordt met ingang van 1 juli as gewijzigd. Met in- oang van 1 juli zijn de bezoektij den van 16.00 tot 17.00 uur en van 18.30 tot 19.30 uur. Sin» Elizabeth-ziekenhuis: Volwas senen dagelijks van 14.00-14.45 u en van 18.30-19.30 u.; klasse afdelingen ook 11.15-12.00 u. Kraamafdeling: dag. van 11.15- 12.00 u. (alleen voor echtgeno ten) van 15.00-16.00 u. en van 18.30-19.30 u. Kinderafdeling dag. 15.00-18.30 u. CCU (hart- bewaking) dag. van 14.00-14.30 u. en van 19.00-19.30 u. Inten sieve verpleging: dag. van 14.00- 14.30 u en van 18.30-19.00 u. Sport-Medisch Adviescentrum: Spreekuur ma. 19.30-20.30 u. in het St Elisabeth-ziekenhuis. Endegeest: Di. en vr. 13.00- 14.30 u.. zo. 11.00-12.00 u. en 14.00-15.00 u.; eerste klasse: de genele dag. Horizontaal: 1. Ned. muntbiljet; 8. persoonlijk vnw.; 9. boom; 10. mu zieknoot; 11. naschrift (afk. Latijn); 13. blad papier; 15. gewicht (afk.); 16. voedsel; 18. dierenverblijf; 20. kloos terlinge; 21. doctorandus (afk.); 22. bijbelse naam; 24. kledingstuk; 25. hoewel; 26. teken van de dierenriem; 28. voorzetsel; 29. voorzetsel; 31. wa tervlakte; 33. geluid v.h. schaap; 34. Europeaan. Verticaal: 1. vrijstelling: 2. klein kind; 3 op deze wijze: 4. rivier in Duitsland; 5. namiddag (afk.); 6. junior (afk.); 7. bijwoord van tijd; 12. meubelstuk; 13. wereldorganisatie (afk.); 14. maan stand (afk.); 15. behoefte aan drin ken; 17. boomloot; 19. lofdicht: 23. heer (afk.); 24. voormiddag (afk.); 27. bijbelse naam; 30. de onbekende (afk. Latijn); 31. persoonlijk vnw.; 32. boom; 33. uitroep. Oplossing eq CC -sa ZZ ;ez ie "N'N oe :|0QV iz uj a pz :mh ZZ ;spo 61 Uue n :js;op si XH H :'N'A Cl :i®o»s Z\ uajaisjöjae jp -g uru -g :eqig :oz e :>tn z teijesuedsip i :|b*oiij0a -siaöug >e :eq ce :eez te :uj '6z ^01 8Z Ituej gg lie sZ US8A pz 'm»S 'ZZ -SJO 12 ;uou OZ-'OOM "81 "91 •6p si :|0A ei :'S'd "U OJ 01 :ui|o 6 "ui 8 'elpuazmp i :|b8|uozuoh Rijnstreekgemeenten krijgen uitstel DEN HAAG Gedeputeerde Staten hebben de Rijnstreekgemeenten uitstel gegeven om te reageren op de herindelingsvoorstellen van de provincie. De gemeenten zouden eerst voor 1 november een reactie moeten geven op de drastische herzieningen van de gemeente grenzen. Nu is dat verschoven naar 1 januari. De gemeenten hebben zelf om het uitstel ge vraagd omdat zij meer tijd nodig denken te hebben om de voorstellen te verwerken en te bespreken. Eén van de meest ingrijpende voorstellen van de provincie is om één Braas- semgemeente te vormen van Alkemade, Wou- brugge, Rijnsaterwoude en Leimuiden. De provincie heeft onlangs een voorlichtingsblad over de gemeentelijke herindeling uitgegeven. Dit wordt in de Rijnstreek behalve in Alphen huis-aan-huis verspreid. TER AAR De Camping De Hoge Venen aan de Geerweg in Ter Aar wordt weer in oude glorie hersteld. Daarmee komt een eind aan een lange periode van onzekerheid rond deze aan de Langeraarse Plassen gelegen kampeervoorziening met bungalow en insteekhaventje. Op het terrein ko men 14 standplaatsen voor stacaravans, zonodig later nog uit te breiden met maximaal 12 stacaravans. Het perceel Geerweg 16 fungeerde al eerder als camping en gaf tevens onderdak aan de watersportvereniging De Hoge Venen. Het pand raakte in speculatieve handen en er ontstond een periode van verwaarlozing. De watersportvereniging vertrok noodgedwongen en ging ter ziele. De bungalow werd geruime tijd gebruikt als onderkomen voor leden van de Baghwanbeweging. Burgemeester en wethouders van Ter Aar laten de gemeenteraad in een voorstel weten dat er nu een nieuwe eigenaar is die de zaak weer wil opknappen. Het is de heer Kooij uit Den Haag. Vanavond beslist de raad over het voorstel van het college om een overeenkomst met de nieuwe eigenaar aan te gaan. Aankoop pand Paradijsweg 9 TER AAR Wanneer de gemeen teraad er vanavond mee instemt, koopt de gemeente Ter Aar het pand Paradijsweg 9 te Ter Aar. Met het oog op de toekomstige recon structie van het glastuinbouwge bied in Ter Aar, vindt het college het zinvol om deze woning nu nog eigendom van de heer J.C.G. Fransen aan te kopen. De recon structiecommissie mag echter niet tot de aankoop van woningen over gaan. Vandaar dat de gemeente in deze het initiatief neemt. Met de aankoop is een bedrag gemoeid van 94.000 gulden. TER AAR/ALPHEN AAN DEN RIJN De Dierenbescherming afde ling Alphen gaat bij de of ficier van justitie in Den Haag een klacht indienen tegen degenen die meede den aan een viswedstrijd tussen parlementariërs en pers. De wedstrijd, geor ganiseerd door de „Club der 100". werd twee we ken geleden gehouden in Ter Aar aan de Oostka naal weg. Voor deze ont- moetings-, en ontspan ningsdag voor pers en parlement, waren een dag voor de strijd 1500 forel len uitgezet in een afge sloten watertje van onge veer twee hectare. De die renbescherming maakt zich boos over de viswed strijd waarbij 900 forellen met een hamer werden gedood. Zij noemt het „moord". Mevrouw Bosman uit Ter Aar is nu bezig met het verzame len van bewijsmateriaal tegen de deelnemers van die dag. Onder hen bevinden zich de staatssecretaris van Landbouw en Visserij, de heer Ploeg, mi nister Rietkerk en VVD-ka- merlid Terpstra. Onder de persvertegenwoordigers waren onder andere Wim Bosboom en Carel Enkelaar. „Het is echt te dol wat daar gebeurd is", zegt mevrouw Bosman, die daaraan toevoegt: „ik ben überhaupt tegen vissen. Als die dieren nou nog waren uit gezet dan hadden ze nog een kans gehad. Als ik aan een sportief dagje uit denk, dan komt zo'n vispartij niet bij me op. Dan denk ik meer aan een voetbalwedstrijd waarbij de kamerleden en pers elkaar te gen de schenen schoppen". Op de visdag zelf heeft de die renbescherming niet willen demonstreren. „Er wordt al genoeg met spandoeken rond gelopen. Dat heeft geen zin". Navraag naar de zin van het evenement op het Ter Aarse gemeentehuis leverde volgens mevrouw Bosman niet de be nodigde informatie op. „Je stuit daar op en muur van on wil wat natuurlijk wel te be grijpen is want de gemeente heeft zelf meegewerkt aan het evenement". ALKEMADE De raads commissie welzijn had gis teravond weinig moeite met het verlenen van me dewerking aan diverse voorzieningen en verbou wingen aan scholen in de gemeente. Zo verleende men alle medewerking aan de voorgenomen in bouw van de Veense Igna- tiusschool in de Maria- school. Hiervoor moeten kleine verbouwinkjes in de Mariaschool plaatsvin den. Het afstoten van de Ignatiusschool gaat gelei delijk. Voor het pas be gonnen schooljaar zijn geen nieuwe leerlingen meer ingeschreven. Als gevolg daarvan wordt geen gebruik meer ge maakt van de eerste etage van deze school. Commissielid J. van den Bosch (CDA) drong erop aan het ge bouw te zijner tijd vooral niet te lang leeg te laten staan. Wethouder Van Beek liet doorschemeren dat jeugdvere niging Ranonkel waarschijn lijk een deel van de school tot haar beschikking krijgt. Bavoschool Ook het verzoek van het be stuur van de lagere school „Sint Bavo" en kleuterschool „Venneweide" om geld be schikbaar te stellen voor de in tegratie van beide scholen gaf nauwelijks problemen. Beslo ten is het gebouw dusdanig van inrichting te veranderen dat het nu leegstaande (in 1953 aangebouwde) gedeelte ge bruik kan worden als kleute rafdeling. Voor de kleuters wordt een passende buiten speelplaats gerealiseerd. Het aantal leerlingen van de lagere school is de laatste jaren aan zienlijk afgenomen. Konden in 1973 nog gemiddeld honderd leerlingen worden geteld, dit jaar is dit nog niet eens zestig. Gezien de leeftijdsopbouw in Oud Ade wordt de eerstko mende jaren geen toename meer verwacht. Ook kleuter school „Venneweide" heeft veel minder kleuters dan tien jaar geleden (in 1973: 33, nu; 15). Mede dank zij de komst van enige kleuters van buiten Oud Ade, blijft de bezetting van de kleuterschool voorlopig nog boven de door de staatsse cretaris van Onderwijs en We tenschappen gestelde mini mumnorm van twaalf kinde ren. Door het geringe aantal kleuters werd de exploitatie van „Venneweide" naar ver houding veel te duur. Mede daarom wordt de kleuter school ondergebracht in de Ba voschool. Het dan leegkomen de schoolgebouwtje aan de Vrouw Venneweg zou voor verkoop als woonruimte in aanmerking komen. Het deel van de Bavoschool dat voortaan de kleuters zal huisvesten is tevens toe aan vervanging van de ramen (dubbele beglazing) en kozij nen. Dit laatste is niet toe te schrijven aan gebrekkig on derhoud. De Bavoschool is na melijk altijd in zijn geheel ge schilderd; de kozijnen van de vleugels uit 1905 en 1920 ver keren nog steeds in een prima staat. Er moet dus sprake zijn van ondeugdelijk na-oorlogs materiaal. De gemeente Alke made neemt een kwart van de kosten van vervanging van.de kozijnen voor haar rekening. De dubbele beglazing komt ge heel voor rekening van het schoolbestuur, die jaarlijks in aanmerking komt voor een vaste gemeentelijke vergoe ding. „De dubbele beglazing kan men te zijner tijd terug verdienen op de energiekos ten" redeneert het college. Commissielid J. van den Bosch (CDA) hield gisteravond een gloedvol (doch vergeefs) be toog om té bewerkstelligen dat de gemeente ALkemade de to tale kosten voor haar rekening neemt. Corina van Rijn van Ranonkel laat zien hoe doorgerot een van de steunpilaren van fet clubgebouw is. De gemeente heeft inmiddels een aantal vitale punten in het gebouw vernieuwd. Josephschool Een voorbereidingskrediet voor renovatie van de Joseph school aan het Onelplein om er kleuterhof „Sint Anna" in onder te brengen veroorzaakte beduidend meer weerstand dan de eerder genoemde ver bouwingen aan andere scho len. Vooral commissielid J. Koek (VVD) met bijvalsbetui gingen van L. Van der Meer (CDA), vonden het zonde om geld te besteden aan een school die over een aantal ja ren leeg komt te staan. Van Tol (PPR) echter achtte de re novatie een nuttige investe ring: „Al is het niet voor de schoolbestemming, dan toch voor een andere bestemming van het gemeentelijke ge bouw". Wethouder Van Beek erkende zelf ook veel moeite met de voorgenomen renova tie te hebben gehad. Een on derzoek heeft echter uitgewe zen dat de Josephschool voor lopig nog tien a vijftien jaar bestaansrecht heeft. „Dat tijds bestek rechtvaardigt een reno vatie" aldus Van Beek. Ranonkel Tijdens de rondvraag kreeg een bestuurslid van jeugdvere niging „Ranonkel", de heer Ton van Velzen, spreekrecht. Hij verzocht de raadscommis sie Welzijn om voor dergelijke huisvesting van de 75-jarige jeugdvereniging zorg te dra gen. Van Velzen herinnerde er de aanwezigen aan dat „Ra nonkel" de afgelopen vijftien jaar in maar liefst zes verschil lende tijdelijke gebouwtjes ge huisvest is geweest. Na elke verhuizing volgde een periode van opknappen, verven en timmeren om soms een half jaar later alweer doorgestuurd te worden naar het volgende krot. „Wij willen ons vooral bezig houden met onze 110 jeugdleden en die verdienen een goed gebouw" aldus Van Velzen. „Ranonkel" is een samenwer kingsverband van de ex-scou- ting Nederland Groepen, zoals kabouters, gidsen, welpen en verkenners. Als zodanig is de jeugdvereniging al 75 jaar op vrijwillige basis aktief voor jongeren van vier tot zestien jaar. Hoogstwaarschijnlijk wordt „Ranonkel" over enige tijd ondergebracht in de Igna tiusschool aan het Noordeinde. Het dan vrijkomende gebouw van de jeugdvereniging aan de Weteringlaan wordt gesloopt. Het terrein, zal naar verluidt gebruikt worden voor de bouw van een kantoor met werk plaats voor. de Woningbouw vereniging. ZOETERWOUDE In 1984 zal in Zoeterwoudse vrijwel evenveel geld aan welzijnswerk worden uit gegeven als in 1983, dat blijkt uit het ontwerp wel- zijnsprogramma voor 1984. Dit ondanks een verlaging van de rijkssubsidie met 20 procent, die overigens aan bepaalde verenigin gen wel in zijn geheel zal worden doorberekend. Vanavond wordt vanaf acht uur een algemene in spraakavond gehouden in het gemeentehuis over het welzijnsprogramma. Ove rigens hebben de vereni gingen en instellingen tot 19 september de tijd om te reageren op het ontwerp programma. Bij de behan deling van de begroting zal het ontwerp dan een definitieve status moeten krijgen. Het ontwerp gaat uit van een tariefsverhoging van 2,7 pro cent voor het muziekonder wijs. In de opzet voor 1984 be draagt het subsidiebedrag voor de muziekschool in het dorp 51.145 gulden en voor de mu ziekschool aan de Rijndijk 30.095 gulden. Door een verla ging van de overige exploita tiekosten bij de bibliotheek in het dorp zal voor het biblio theekwerk in totaal bijna 1800 gulden minder nodig zijn. Weliswaar heeft het bestuur van de bibliotheek aan de Van Alkemadestraat 5.255 gulden méér aangevraagd voor ver vanging en onderhoud van boeken, maar dat wordt door het gemeentebestuur niet ge honoreerd Jeugd Voor de sector jeugd- en jon gerenwerk is een bedrag be schikbaar van ruim 26.000 gul den, gelijk aan dat van 1983. De subsidies in deze sector zijn herberekend hetgeen tot ge volg heeft dat de ene vereni ging iets méér krijgt en de an der iets minder. In de toe komst is een andere verdeling van het beschikbare geld voor jeugdactiviteiten binnen vier sportverenigingen (gymvere niging SJZ, de ijsclub, de tafel tennisvereniging en jeugd honk Meerburg) niet ondenk beeldig. Hetzelfde geldt voor de drie muziekverenigingen Sint Jans fanfare, drumfanfare VIOS en drumfanfare de Rijntamboers, waarbij gekeken zal worden naar het aantal leden. Bij het vormings- en ontwikkelings werk is het teruglopend aantal activiteiten van de stichting VOS opvallend. In 1984 wil de stichting alleen aandacht be steden aan het vrouwentref punt. De initiatiefnemers van een Kerst-Inn in 1984 hebben de wetenschap dat zij mogelijk kunnen rekenen op een be drag van bijna 2500 gulden. Of dat werkelijk beschikbaar komt, is afhankelijk "van het programma dat zal worden ge boden. Weipoort Het subsidieverzoek van buurthuis De Weipoort zal worden afgewezen omdat de gemeente het gebouw nabij het „grote Kerkepad" gratis ter beschikking stelt. Gezien de verminderde financiële mo gelijkheden voor de gemeente zal het beleid er in principe op gericht zijn geen nieuwe fi nanciële verplichtingen aan te gaan. Reden waarom vrijwel alle sportverenigingen geen gemeentesubsidie zullen ont vangen. De discussie die begin 1983 is gevoerd omtrent de privatisering in de sport heeft ertoe geleid, dat een aantal on derhoudswerkzaamheden thans door de sportverenigin gen zelf verricht wordt. Het voornemen bestaat om, waar mogelijk, op de situatie in te spelen en dit nog verder uit te bouwen. Brandweerdag De Nationale Brandweerdag wordt zaterdag in Leider^* dorp weer gevierd met de traditionele demonstraties. °l. De brandweer laat haar kunsten zien op het plein si'n Zandhorst en de Scheppingskerk aan de Laan Vaal Ouderzorg. De demonstraties zijn van tien tot (weel;. uur. Uiteraard mag de Leiderdorpse jeugd meespuiten Tijdens de demonstraties geeft de brandweer voorlicb-lï.A ting over brandpreventie. Chili fj De Chili-werkgroep Hazerswoude/Koudekerk aan den^eü Rijn wil het toenemende verzet in Chili moreel en finan cieel steunen door zaterdag activiteiten te ontplooien. Om zeven uur is in Het Anker een r.k.-kerkdienst die de so// lP dariteit met het Chileense volk als thema heeft. In het ka- der van de Chilidag wordt in de avonduren een fakkelop tocht gehouden. Tafeltennis De vereniging Avanti organiseert zaterdag In het club huis aan de Sportparklaan in Hazerswoude-dorp de ta feltenniskampioenschappen voor scholieren. Het ligt in de bedoeling dat de derde-, vierde-, vijfde- en zesdek- lassers van de zeven plaatselijke basisscholen mee doen. De deelname is gratis. De wedstrijden om de ti tels starten om half tien. Strooploop Tijdens de braderie van Lange raar wordt zaterdag voor de vijfde maal de jaarlijkse strooploop gehouden. De afstan den zijn 4.8 en 16.09 kilometer (10 Engelse mijlen). Gelopen wordt rond de Langeraarse Plassen. Start en finishplaats zijn de RK-kerk in Langeraar. De start is om elf uur. Ks Swing Wave Jongerencentrum De Lindehoeve in Voorschoten or ga-ass( niseert maandelijks de Swing Wave avond. Dit swin- P1 gende gebeuren krijgt komende zaterdagavond en ex-1 tra dimensie vanwege het tienjarig bestaan van het ieft jongerencentrum. Er zal een „Koffieband" optreden en er wordt een groot videoscherm opgesteld waarop op- i tredens van diverse swinggroepen worden vertoond, j" Kaarten voor dit festijn kosten f4 en zijn verkrijgbaar F bij de Lindehoeve. Molen viergang In Aarlanderveen wordt zaterdag voor de vierde maal dei Molenviergang fietstocht gehouden. Organisator is Speef-I turnvereniging Aarlanderveen. De afstanden zijn 25, 40 en«( 60 kilometer. Starten is mogelijk vanaf acht uur 's morgensl bij het Dorpshuis aan de Dorpsstraat 53. Inschrijving kanï aan de start gebeuren en kost f3. Sport Burgemeester Gerrits van Lisse opent zaterdagmiddag ,rfT om drie uur sportschool Aarts aan de le Poellaan 66a l. in Lisse. Het nieuwe sportcomplex biedt de mogelijk heid tot ballet en tal van sporten en kan ook gezien worden als een fitness centrum. Na de opening besi gelegenheid de school te bezichtigen. Tot half zes i den sportieve demonstraties gegeven. Postzegels Postzegels kunnen worden verhandeld op zaterdagmiddag van twaalf tot vijf uur in De Ontmoeting aan de Narcissen- laan in Sassenheim. Handelaren zijn aanwezig en voor de jeugd zijn er aparte tafels. Op dinsdag 13 september wordt de maandelijkse ruil /veilingavond, eveneens in De Ont moeting gehouden. Er worden circa 80 kavels geveild. De jeugd is welkom om 19.00 uur en de ouderen vanad 20.00 uur. Inlichtingen bij M. Gozeling, tel. 02520-29175, of bij F. G. v. Kesteren. tel. 02522-13502. Bingo De Zoeterwoudse drumfanfare „De Rijntamboers' houdt morgen een bingo-avond in multifunctioneel centrum „De Eendenkooi". Vele waardevolle prijzen vormen de inzet van bet spel met de balletjes. Tevens wordt een loterij gehouden. De opbrengst van het ge beuren dat om acht uur begint komt ten goede aan de kas van het instrumentenfonds. ADRESBOEK GEREED WOUBRUGGE De VVD-fractie bood 25 januari bij het ver n trek van gemeentesecretaris Hoogenboom symbolisch een adreilei boek van de gemeente aan. Het lag in de bedoeling om in zomer een adresboek van de gemeente te doen verschijnen. o\ Dit adresboek zou „De Hoogenboom" worden genoemd, omdJO i> niemand op het punt van adressen en bewoners van Woubrugd KI en Hoogmade oud-secretaris Hoogenboom overtrof. Thans is htolg zover. Op 7 september kwam het boekje voor iedereen besch' baar. Het is een handig werkje geworden. Gerangschikt m straten, vindt men de bewoners van de even- en onevennu mers precies op rij. Ook de woonschepen zijn genoemd. I nen, die het boekje willen hebben, kunnen zich wenden totd heer Van Woerden, Vierambachtsweg 25 te Woubrugge. De prij is 2,50. Drie prima tennisballen verpakt in een handig» koker, krijgt u cadeau voor het aanbrengen van een nieuwe abonnee voor deze krant. Naam Adres Postcode/Plaats. ple Betaald wordt: 0 per maand met automatische afschrijving van bank/girorekening.nr 0 per kwartaal Stuur een set tennishallen naar: Naami Adres Postcode/Plaats_ -Telefoon- Stuur deze bon in open envelop-geen Leidse Courant, Antwoordnummer 998,2500 VD Den Haag nb. Indien daartoe aanleiding bestaat, kan een verzoek om een abonnement worden geweigerd.

Leidse Courant | 1983 | | pagina 4